claws-mail - en to cs translation catalogue (3546 entries)

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
cs: Jsou stále otevřena nějaká okna s rozepsanou zprávou.
    Před úpravou tohoto účtu zavřete prosím všechna tato okna.

en: Can't create folder.
cs: Nemohu vytvořit složku.

en: Edit accounts
cs: Úpravy účtů

en: Using 'Get Mail' will retrieve messages from your Accounts in the order given, the checkbox indicates which accounts will be included. Bold text indicates the default account.
cs: Funkce 'Přijmout ze všech účtů' načte zprávy z účtů v pořadí v jakém jsou zde uvedeny. Zaškrtnutím ve sloupci 'P' určíte, zda účet bude touto funkcí zpracován. Tučný text značí aktuální účet.

en:  _Set as default account
cs:  Nastavit účet jako _výchozí

en: Accounts with remote folders cannot be copied.
cs: Účty se vzdáleně umístěnými složkami (např. IMAP) nemohou být kopírovány.

en: Copy of %s
cs: Kopie %s

en: Do you really want to delete the account '%s'?
cs: Opravdu chcete odstranit účet '%s'?

en: (Untitled)
cs: (Nepojmenovaný)

en: Delete account
cs: Odstranit účet

[ctx: Accounts List Get Column Name]
en: G
cs: P

en: 'Get Mail' retrieves mail from the checked accounts
cs: Funkce 'Přijmout poštu ze všech účtů' načte zprávy z účtů označených zaškrtnutím

en: Name
cs: Jméno

en: Protocol
cs: Protokol

en: Could not get message file %d
cs: Nelze načíst soubor %d se zprávou

en: Could not get message part.
cs: Nelze načíst část zprávy.

en: Can't get part of multipart message: %s
cs: Nemohu získat část ze zprávy o více částech: %s

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F, %%as or %%p.
cs: V okně pro psaní zprávy nelze použít akci,
    která obsahuje %%f, %%F, %%as nebo %%p.

en: There is no filtering action set
cs: Není nastavena žádná akce filtrování

en: Invalid filtering action(s):
    %s
cs: Neplatná(é) filtrovací akce:
    %s

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
cs: Nelze provést fork pro spuštění následujícího příkazu:
    %s
    %s

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Completed
cs: Dokončeno

en: --- Running: %s
cs: --- Spuštěno: %s

en: --- Ended: %s
cs: --- Ukončeno: %s

en: Action's input/output
cs: Vstup/výstup akce

en: Enter the argument for the following action:
    ('%%h' will be replaced with the argument)
      %s
cs: Vložte parametr pro následující akci:
    ('%%h' bude nahrazeno parametrem)
      %s

en: Action's hidden user argument
cs: Skrytý uživatelský parametr akce

en: Enter the argument for the following action:
    ('%%u' will be replaced with the argument)
      %s
cs: Vložte parametr pro následující akci:
    ('%%u' bude nahrazeno parametrem)
      %s

en: Action's user argument
cs: Uživatelský parametr akce

en: Group
cs: Skupina

en: date of birth
cs: datum narození

en: address
cs: adresa

en: phone
cs: telefon

en: mobile phone
cs: mobilní telefon

en: organization
cs: organizace

en: office address
cs: pracovní adresa

en: office phone
cs: telefon práce

en: website
cs: domovská stránka

en: Attribute name
cs: Název atributu

en: Delete all attribute names
cs: Odstranit všechna jména atributů?

en: Do you really want to delete all attribute names?
cs: Opravdu chcete odstranit všechna jména atributů?

en: Delete attribute name
cs: Odstranit jméno atributu

en: Do you really want to delete this attribute name?
cs: Opravdu chcete odstranit jméno atributu?

en: Reset to default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Do you really want to replace all attribute names
    with the default set?
cs: Opravdu chcete nahradit všechna jména atributů
    výchozím nastavením?

en: _Delete
cs: _Odstranit

en: Delete _all
cs: Odstranit _vše

en: _Reset to default
cs: _Nastavit výchozí hodnoty

en: Attribute name is not set.
cs: Není nastaven název atributu.

[ctx: Dialog title]
en: Edit attribute names
cs: Upravit jméno atributu

en: New attribute name:
cs: Název nového atributu:

en: Adding or removing attribute names won't affect attributes already set for contacts.
cs: Přidání nebo odebrání atributů jmen neovlivní atributy, které jsou v kontaktech již uloženy.

en: Add to address book
cs: Přidat do knihy adres

en: Contact
cs: Kontakt

en: Address
cs: Adresa

en: Remarks
cs: Poznámky

en: Select Address Book Folder
cs: Vybrat složku pro knihu adres

en: Failed to save image: 
    %s
cs: Chyba uložení obrázku: 
    %s

en: Add address(es)
cs: Přidat adresu(y)

en: Can't add the specified address
cs: Nebylo možno přidat zadanou adresu

en: Email Address
cs: E-mail

en: _Book
cs: _Kniha

en: _Edit
cs: Ú_pravy

en: _Tools
cs: _Nástroje

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: New _Book
cs: Nová _kniha

en: New _Folder
cs: Nová _složka

en: New _vCard
cs: Nová _vCard

en: New _JPilot
cs: Nový _JPilot

en: New LDAP _Server
cs: Přidat nový LDAP _server

en: _Edit book
cs: Up_ravit knihu

en: _Delete book
cs: _Odstranit knihu

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Select all
cs: Vybrat vš_e

en: C_ut
cs: _Vyjmout

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Paste
cs: V_ložit

en: New _Address
cs: Nová _adresa

en: New _Group
cs: Nová _skupina

en: _Mail To
cs: Napsat novou _zprávu

en: Import _LDIF file...
cs: Importovat _LDIF soubor...

en: Import M_utt file...
cs: Importovat _Mutt soubor...

en: Import _Pine file...
cs: Importovat _Pine soubor...

en: Export _HTML...
cs: Exportovat _HTML...

en: Export LDI_F...
cs: Exportovat LDI_F...

en: Find duplicates...
cs: Najít duplikované

en: Edit custom attributes...
cs: Upravit uživatelské atributy...

en: _About
cs: _O programu

en: _Browse Entry
cs: _Prohlížet záznam

en: Unknown
cs: Neznámá(ý)

en: Success
cs: Úspěch

en: Bad arguments
cs: Špatné argumenty

en: File not specified
cs: Není zadán soubor

en: Error opening file
cs: Chyba při otevírání souboru

en: Error reading file
cs: Chyba při čtení souboru

en: End of file encountered
cs: Byl dosažen konec souboru

en: Error allocating memory
cs: Chyba při alokaci paměti

en: Bad file format
cs: Špatný formát souboru

en: Error writing to file
cs: Chyba při zápisu do souboru

en: Error opening directory
cs: Chyba při otevírání adresáře

en: No path specified
cs: Není zadána cesta

en: Error connecting to LDAP server
cs: Chyba při připojování na LDAP server

en: Error initializing LDAP
cs: Chyba při inicializaci LDAP

en: Error binding to LDAP server
cs: Chyba při napojování na LDAP server

en: Error searching LDAP database
cs: Chyba hledání v LDAP databázi

en: Timeout performing LDAP operation
cs: Při provádění operací s LDAP vypršel čas

en: Error in LDAP search criteria
cs: Chyba ve vyhledávacích kritériích pro LDAP

en: No LDAP entries found for search criteria
cs: Pro vyhledávací kritéria nebyly nalezeny žádné položky

en: LDAP search terminated on request
cs: Prohledávání ukončeno na žádost

en: Error starting TLS connection
cs: Chyba při vytváření TLS spojení

en: Distinguished Name (dn) is missing
cs: Rozlišovací jméno (dn) chybí

en: Missing required information
cs: Schází požadované informace

en: Another contact exists with that key
cs: Pod tímto klíčem je již existující kontakt

en: Strong(er) authentication required
cs: Vyžadována silnější autentizace

en: Sources
cs: Zdroje adres

en: Address book
cs: Kniha adres

en: Lookup name:
cs: Hledané jméno:

en: Delete address(es)
cs: Odstranit adresu(y)

en: This address data is readonly and cannot be deleted.
cs: Tato data jsou pouze pro čtení a nelze je odstranit.

en: Delete group
cs: Odstranit skupinu

en: Really delete the group(s)?
    The addresses it contains will not be lost.
cs: Chcete odstranit skupinu (skupiny)?
    Adresy v ní (v nich) obsažené budou ztraceny.

en: Really delete the address(es)?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto adresu(y)?

en: Cannot paste. Target address book is readonly.
cs: Nelze vložit. Cílová kniha adres je pouze pro čtení.

en: Cannot paste into an address group.
cs: Nelze provést vložení do skupiny adres.

en: Do you want to delete the query results and addresses in '%s'?
cs: Opravdu chcete odstranit výsledky vyhledávání a adresy v '%s' ?

en: Delete
cs: Odstranit

en: Do you want to delete '%s'? If you delete the folder only, the addresses it contains will be moved into the parent folder.
cs: Chcete odstranit '%s'? Pokud odstraníte pouze složku, adresy v ní obsažené budou přesunuty do nadřazené složky.

en: Delete folder
cs: Odstranit složku

en: +Delete _folder only
cs: +Odstranit pouze _složku

en: Delete folder and _addresses
cs: Odstranit složku a _adresy

en: Do you want to delete '%s'?
    The addresses it contains will not be lost.
cs: Chcete odstranit '%s'?
    Adresy v ní obsažené budou ztraceny.

en: Do you want to delete '%s'?
    The addresses it contains will be lost.
cs: Chcete odstranit '%s'?
    Adresy v ní obsažené budou ztraceny.

en: Search '%s'
cs: Hledání '%s'

en: New Contacts
cs: Nový kontakt

en: New user, could not save index file.
cs: Nový uživatel, nelze uložit index soubor.

en: New user, could not save address book files.
cs: Nový uživatel, nelze uložit soubory s knihou adres.

en: Old address book converted successfully.
cs: Konverze staré knihy adres proběhla úspěšně.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file.
cs: Stará kniha adres zkonvertována,
    nepodařilo se uložit nový soubor s indexem adres.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
cs: Nepodařilo se provést konverzi knihy adres,
    ale byl vytvořen nové prázdné soubory knihy adres.

en: Could not convert address book,
    could not save new address index file.
cs: Nepodařilo se provést konverzi knihy adres,
    nepodařilo se uložit nový soubor s indexem adres.

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
cs: Nepodařilo se provést konverzi knihy adres
    a nepodařilo se vytvořit nové soubory knihy adres.

en: Addressbook conversion error
cs: Chyba při konverzi knihy adres

en: Addressbook Error
cs: Chyba v knize adres

en: Could not read address index
cs: Nelze načíst index adres

en: Busy searching...
cs: Prohledávám...

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Address Book
cs: Kniha adres

en: Person
cs: Osoba

en: Folder
cs: Složka

en: LDAP servers
cs: LDAP servery

en: LDAP Query
cs: LDAP dotaz

en: Any
cs: kterákoliv

en: Please specify name for address book.
cs: Zadejte prosím název pro knihu adres.

en: No available address book.
cs: Kniha adres není dostupná

en: Please select the mail headers to search.
cs: Vyberte záhlaví zprávy, ve kterých se bude hledat.

en: Collecting addresses...
cs: Získávám adresy...

en: address added by claws-mail
cs: adresy přidané claws-mail

en: Addresses collected successfully.
cs: Adresy získány úspěšně.

en: Current folder:
cs: Aktuální složka:

en: Address book name:
cs: Jméno kniha adres:

en: Address book folder size:
cs: Velikost složky knihy adres:

en: Maximum amount of entries per folder within the newly created address book
cs: Maximální počet položek ve složce uvnitř nově vytvořených adresních knih

en: Process these mail header fields
cs: Zpracovat tato pole z hlavičky zprávy

en: Include subfolders
cs: Zahrnout podsložky

en: Header Name
cs: Záhlaví

en: Address Count
cs: Počet adres

en: Header Fields
cs: Záhlaví

en: Finish
cs: Konec

en: Collect email addresses from selected messages
cs: Získat adresy z vybraných zpráv

en: Collect email addresses from folder
cs: Získat adresy ze složky

en: Common addresses
cs: Obecné adresy

en: Personal addresses
cs: Osobní adresy

en: Common address
cs: Obecná adresa

en: Personal address
cs: Osobní adresa

en: Address(es) update
cs: Aktualizace adres

en: Update failed. Changes not written to Directory.
cs: Aktualizace selhala. Změny do slovníku nebyly zapsány.

en: Show duplicates in the same book
cs: Zobrazit záznamy duplikované ve stejné knize adres

en: Show duplicates in different books
cs: Zobrazit záznamy duplikované ve jiných knihách adres

en: Find address book email duplicates
cs: Najít emailové adresy duplikované v knize adres

en: Claws Mail will now search for duplicate email addresses in the address book.
cs: Claws Mail teď vyhledá duplikované emailové adresy v knize adres.

en: No duplicate email addresses found in the address book
cs: Nebyly nalezeny žádné duplikované adresy v knize adres

en: Duplicate email addresses
cs: Duplikovat emailovou adresu(y)

en: Address book path
cs: Cesta ke knize adres

en: Delete address
cs: Odstranit adresu(y)

en: Notice
cs: Poznámka

en: Warning
cs: Varování

en: Error
cs: Chyba

en: _View log
cs: _Zobrazit protokol

en: Show this message next time
cs: Zobrazovat příště tuto zprávu

en: Browse Directory Entry
cs: Procházet položku adresáře

en: Server Name :
cs: Název serveru :

en: Distinguished Name (dn) :
cs: Rozlišovací jméno (dn):

en: LDAP Name
cs: LDAP atribut

en: Attribute Value
cs: Hodnota atributu

en: Nothing
cs: Nic

en: a viewer
cs: prohlížeč

en: a MIME parser
cs: MIME parser

en: folders
cs: složky

en: filtering
cs: filtr

en: a privacy interface
cs: zabezpečení

en: a notifier
cs: oznamování

en: an utility
cs: utilita

en: things
cs: věci

en: This plugin provides %s (%s), which is already provided by the %s plugin.
cs: Tento modul poskytuje možnost %s (%s), která je už obsažena v modulu %s.

en: Plugin already loaded
cs: Modul byl již načten

en: Failed to allocate memory for Plugin
cs: Nepodařilo se vyhradit paměť pro modul

en: This module is not licensed under a GPL v3 or later compatible license.
cs: Tento modul není licencován dle GPL v3 nebo dle jiné kompatibilní licence.

en: This module is for Claws Mail GTK1.
cs: Tento modul je určen pro Claws Mail GTK1.

en: Your version of Claws Mail is newer than the version the '%s' plugin was built with.
cs: Vaše verze Claws Mail je novější než ta, se kterou byl zkompilován modul %s.

en: Your version of Claws Mail is newer than the version the plugin was built with.
cs: Vaše verze Claws Mail je novější než ta, se kterou byl zkompilován tento modul.

en: Your version of Claws Mail is too old for the '%s' plugin.
cs: Vaše verze Claws Mail je příliš stará na použití s modulem %s.

en: Your version of Claws Mail is too old for the plugin.
cs: Vaše verze Claws Mail je příliš stará na použití s tímto modulem.

en: SSL handshake failed
cs: Inicializace SSL spojení selhala

en: No SMTP AUTH method available
cs: SMTP AUTH je nedostupná

en: Selected SMTP AUTH method not available
cs: Vybraná SMTP AUTH je nedostupná

en: bad SMTP response
cs: špatná SMTP odpověď

en: error occurred on SMTP session
cs: nastala chyba v SMTP relaci

en: error occurred on authentication
cs: nastala chyba v autentizaci

en: Message is too big (Maximum size is %s)
cs: Zpráva je příliš velká (maximální velikost je %s)

en: couldn't start TLS session
cs: nelze spustit TLS relaci

en: Socket IO timeout.
cs: Časový limit pro V/V operace se socketem.

en: Connection timed out.
cs: Časový limit připojení vypršel.

en: %s: host lookup timed out.
cs: %s: časový limit pro hledání hostitele vypršel.

en: %s: unknown host.
cs: %s: neznámý hostitel.

en: %s:%d: connection failed (%s).
cs: %s:%d: spojení selhalo (%s).

en: %s:%d: unknown host.
cs: %s:%d: neznámé hostitel.

en: %s:%s: host lookup failed (%s).
cs: %s:%s: hledání hostitele selhalo (%s).

en: write on fd%d: %s
cs: zápis do fd%d: %s

en: Cannot stat P12 certificate file (%s)
cs: Nepodařilo se zpracovat soubor P12 certifikátu (%s)

en: Cannot read P12 certificate file (%s)
cs: Nepodařilo se přečíst soubor P12 certifikátu (%s)

en: Cannot import P12 certificate file (%s)
cs: Nepodařilo se naimportovat soubor P12 certifikátu (%s)

en: Uncheckable
cs: Nezkontrolovatelný

en: Self-signed certificate
cs: Certifikát podepsaný vlastníkem (Self-signed)

en: Revoked certificate
cs: Odvolaný certifikát

en: No certificate issuer found
cs: Nenalezen vydavatel certifikátu

en: Certificate issuer is not a CA
cs: Vydavatel certifikátu není Certifikační Autoritou.

en: Cannot open certificate file %s: %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor certifikátu %s: %s

en: Certificate file %s missing (%s)
cs: Certifikát %s chybí (%s)

en: Cannot open key file %s (%s)
cs: Nepodařilo se otevřít soubor klíče %s (%s)

en: Key file %s missing (%s)
cs: Soubor klíče %s chybí (%s)

en: Failed to read P12 certificate file %s
cs: Nepodařilo se načíst soubor P12 certifikátu %s

en: Cannot open P12 certificate file %s (%s)
cs: Nepodařilo se otevřít soubor P12 certifikátu %s (%s)

en: P12 Certificate file %s missing (%s)
cs: P12 Certifikát %s chybí (%s)

en: (Subject cleared by RegExp)
cs: (Předmět odstraněn reg. výrazem)

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Sunday
cs: Neděle

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Monday
cs: Pondělí

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Tuesday
cs: Úterý

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Wednesday
cs: Středa

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Thursday
cs: Čtvrtek

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Friday
cs: Pátek

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Saturday
cs: Sobota

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: January
cs: Leden

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: February
cs: Únor

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: March
cs: Březen

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: April
cs: Duben

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: May
cs: Květen

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: June
cs: Červen

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: July
cs: Červenec

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: August
cs: Srpen

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: September
cs: Září

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: October
cs: Říjen

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: November
cs: Listopad

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: December
cs: Prosinec

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Sun
cs: ne

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Mon
cs: po

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Tue
cs: út

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Wed
cs: st

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Thu
cs: čt

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Fri
cs: pá

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Sat
cs: so

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jan
cs: led

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Feb
cs: úno

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Mar
cs: bře

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Apr
cs: dub

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: May
cs: kvě

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jun
cs: čen

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jul
cs: čvc

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Aug
cs: srp

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Sep
cs: zář

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Oct
cs: říj

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Nov
cs: lis

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Dec
cs: pro

[ctx: For use by strftime (morning)]
en: AM
cs: DOP.

[ctx: For use by strftime (afternoon)]
en: PM
cs: ODP.

[ctx: For use by strftime (morning, lowercase)]
en: am
cs: dop.

[ctx: For use by strftime (afternoon, lowercase)]
en: pm
cs: odp.

[ctx: For use by strftime (default date+time format)]
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
cs: %a %d.%m.%Y %H:%M

[ctx: For use by strftime (default date format)]
en: %m/%d/%y
cs: %d.%m.%Y

en: _Add...
cs: _Přidat...

en: _Remove
cs: _Odstranit

en: _Properties...
cs: _Vlastnosti...

en: _Message
cs: _Zpráva

en: _Spelling
cs: _Pravopis

en: _Options
cs: Nastav_ení

en: S_end
cs: _Odeslat

en: Send _later
cs: Poslat _později

en: _Attach file
cs: Připojit _soubor

en: _Insert file
cs: _Vložit soubor

en: Insert si_gnature
cs: Vložit p_odpis

en: _Replace signature
cs: Na_hradit podpis

en: _Print
cs: _Tisk

en: _Undo
cs: _Zpět

en: _Redo
cs: Z_novu

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: _Special paste
cs: _Vložit jinak

en: As _quotation
cs: Jako _citaci

en: _Wrapped
cs: _Zalomené

en: _Unwrapped
cs: _Nezalomené

en: Select _all
cs: Vybrat vš_e

en: A_dvanced
cs: Po_kročilé

en: Move a character backward
cs: Přesun o znak zpět

en: Move a character forward
cs: Přesun o znak dále

en: Move a word backward
cs: Přesun o slovo zpět

en: Move a word forward
cs: Přesun o slovo dále

en: Move to beginning of line
cs: Přesun na začátek řádku

en: Move to end of line
cs: Přesun na konec řádku

en: Move to previous line
cs: Přesun na předchozí řádek

en: Move to next line
cs: Přesun na další řádek

en: Delete a character backward
cs: Smazat znak zpět

en: Delete a character forward
cs: Smazat znak vpřed

en: Delete a word backward
cs: Smazat slovo zpět

en: Delete a word forward
cs: Smazat slovo vpřed

en: Delete line
cs: Smazat řádek

en: Delete to end of line
cs: Smazat do konce řádku

en: _Find
cs: _Najít

en: _Wrap current paragraph
cs: _Zalomit aktuální odstavec

en: Wrap all long _lines
cs: Zalomit všechny _dlouhé řádky

en: Edit with e_xternal editor
cs: Upravit e_xterním editorem

en: _Check all or check selection
cs: _Zkontrolovat vše nebo výběr

en: _Highlight all misspelled words
cs: Z_výraznit nesprávná slova

en: Check _backwards misspelled word
cs: Přejít na _předchozí chybu

en: _Forward to next misspelled word
cs: Přejít na _následující chybu

en: Reply _mode
cs: _Mód odpovědi

en: Privacy _System
cs: Systém _zabezpečení

en: _Priority
cs: _Priorita

en: Character _encoding
cs: _Kódování znaků

en: Western European
cs: Západní Evropa

en: Baltic
cs: Baltské

en: Hebrew
cs: Hebrejština

en: Arabic
cs: Arabština

en: Cyrillic
cs: Azbuka

en: Japanese
cs: Japonština

en: Chinese
cs: Čínština

en: Korean
cs: Korejština

en: Thai
cs: Thajština

en: _Address book
cs: _Kniha adres

en: _Template
cs: Ša_blona

en: Actio_ns
cs: Ak_ce

en: Aut_o wrapping
cs: Aut_omatické zalamování

en: Auto _indent
cs: Automatické _odsazení

en: Si_gn
cs: Po_depsat

en: _Encrypt
cs: Ši_frovat

en: _Request Return Receipt
cs: _Vyžadovat potvrzení o doručení

en: Remo_ve references
cs: Odstranit reference

en: Show _ruler
cs: Zobrazit _pravítko

en: _Normal
cs: _Normální

en: _All
cs: _Všem

en: _Sender
cs: _Odesílateli

en: _Mailing-list
cs: Kon_ference

en: _Highest
cs: _Nejvyšší

en: Hi_gh
cs: Vy_soká

en: Lo_w
cs: Ní_zká

en: _Lowest
cs: Ne_jnižsí

en: _Automatic
cs: _Automaticky

en: 7bit ASCII (US-ASC_II)
cs: 7bitové ASCII (US-ASC_II)

en: Central European (ISO-8859-_2)
cs: Střední Evropa (ISO-8859-_2)

en: Greek (ISO-8859-_7)
cs: Řečtina (ISO-8859-_7)

en: Turkish (ISO-8859-_9)
cs: Turečtina (ISO-8859-_9)

en: New message From format error.
cs: Chyba ve formátu pole Od nové zprávy.

en: New message subject format error.
cs: Chyba v předmětu šablony nové zprávy.

en: The body of the "New message" template has an error at line %d.
cs: Chyba v těle šablony "Napsat" na řádku %d.

en: Unable to reply. The original email probably doesn't exist.
cs: Není možno odpovědět. Originální email pravděpodobně neexistuje.

en: The "From" field of the "Reply" template contains an invalid email address.
cs: Pole "Od" v šabloně "Odpovědět" obsahuje neplatnou emailovou adresu.

en: The body of the "Reply" template has an error at line %d.
cs: Chyba v těle šablony "Odpovědět" na řádku %d.

en: The "From" field of the "Forward" template contains an invalid email address.
cs: Pole "Od" v šabloně "Předat" obsahuje neplatnou emailovou adresu.

en: The body of the "Forward" template has an error at line %d.
cs: Chyba v těle šablony "Předat" na řádku %d.

en: Fw: multiple emails
cs: Fw: vice zprav

en: The body of the "Redirect" template has an error at line %d.
cs: Chyba v těle šablony "Přesměrovat" na řádku %d.

en: Cc:
cs: Kopie:

en: Bcc:
cs: Skrytá kopie:

en: Reply-To:
cs: Odpovědět komu:

en: Newsgroups:
cs: Diskusní skupiny:

en: Followup-To:
cs: Pokračování:

en: In-Reply-To:
cs: V odpovědi komu:

en: To:
cs: Komu:

en: Couldn't attach a file (charset conversion failed).
cs: Nepodařilo se připojit soubor (konverze znakové sady se nezdařila).

en: The following file has been attached: 
    %s | The following files have been attached: 
    %s
cs[0]: Následující soubor byl připojen: 
    %s
cs[1]: Následující soubory byly připojeny: 
    %s
cs[2]: Následující soubory byly připojeny: 
    %s

en: The "Quotation mark" of the template is invalid.
cs: "Značka pro citaci" v šabloně je neplatná.

en: Could not get size of file '%s'.
cs: Nemohu získat velikost souboru '%s'.

en: You are about to insert a file of %s in the message body. Are you sure you want to do that?
cs: Chystáte se vložit soubor %s do těla zprávy. Jste si tím jistý?

en: Are you sure?
cs: Jste si jistý?

en: +_Insert
cs: +_Vložit

en: File %s is empty.
cs: Soubor %s je prázdný.

en: Can't read %s.
cs: Nemohu načíst %s.

en: Message: %s
cs: Zpráva: %s

en:  [Edited]
cs:  [Upraveno]

en: %s - Compose message%s
cs: %s - Psaní zprávy%s

en: [no subject] - Compose message%s
cs: [žádný předmět] - Psaní zprávy%s

en: Compose message
cs: Napsat zprávu

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
cs: Není zadán účet pro odesílání mailů.
    Před odesláním vyberte prosím nějaký účet.

en: Send
cs: Odeslat

en: The only recipient is the default CC address. Send anyway?
cs: Jediný adresát je výchozí příjemce kopií (viz nastavení účtu). Opravdu odeslat?

en: +_Send
cs: +_Odeslat

en: The only recipient is the default BCC address. Send anyway?
cs: Jediný adresát je výchozí příjemce skrytých kopií (viz nastavení účtu). Opravdu odeslat?

en: Recipient is not specified.
cs: Není uveden příjemce.

en: +_Queue
cs: +_Fronta

en: Subject is empty. %s
cs: Předmět je prázdný.  %s

en: Send it anyway?
cs: Přesto odeslat?

en: Queue it anyway?
cs: Opravdu zařadit do fronty?

en: Send later
cs: Poslat později

en: Could not queue message for sending:
    
    Charset conversion failed.
cs: Zprávu nelze uložit do fronty pro odeslání:
    
    Konverze znakové sady se nezdařila.

en: Could not queue message for sending:
    
    Couldn't get recipient encryption key.
cs: Zprávu nelze uložit do fronty pro odeslání:
    
    Nepodařilo se získat šifrovací klíč příjemce.

en: Could not queue message for sending:
    
    Signature failed: %s
cs: Zprávu nelze uložit do fronty pro odeslání
    
    Podepisování se nezdařilo: %s

en: Could not queue message for sending:
    
    %s.
cs: Zprávu nelze uložit do fronty pro odeslání:
    
    %s.

en: Could not queue message for sending.
cs: Zprávu nelze uložit do fronty pro odeslání.

en: The message was queued but could not be sent.
    Use "Send queued messages" from the main window to retry.
cs: Zpráva byla uložena do fronty ale nemohla být odeslána.
    Použijte nabídku "Odeslat pozdržené zprávy " z hlavního okna.

en: %s
    Use "Send queued messages" from the main window to retry.
cs: %s
    Použijte nabídku "Odeslat pozdržené zprávy " z hlavního okna.

en: Can't convert the character encoding of the message 
    to the specified %s charset.
    Send it as %s?
cs: Nelze převést kódování znaků zprávy 
    na %s.
    Odeslat v kódování %s?

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
cs: Řádek %d překračuje limit délky řádku (998 bajtů). 
    Obsah zprávy může být poškozen po cestě k adresátovi.
    
    
    Přesto odeslat?

en: Encryption warning
cs: Varování šifrování

en: +C_ontinue
cs: +_Pokračovat

en: No account for sending mails available!
cs: Není dostupný žádný účet pro odeslání pošty!

en: Selected account isn't NNTP: Posting is impossible.
cs: Vybraný účet není NNTP: Odeslání není možné.

en: Attachment %s doesn't exist anymore. Ignore?
cs: Příloha %s už neexistuje. Ignorovat?

en: Cancel sending
cs: Zrušit posílání

en: Ignore attachment
cs: Ignorovat přílohu

en: Original %s part
cs: Část originálu %s

en: Add to address _book
cs: Přidat do knihy adres

en: Delete entry contents
cs: Smazat obsah pole

en: Use <tab> to autocomplete from addressbook
cs: Použijte <tab> pro automatické dokončení podle knihy adres

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Size
cs: Délka

en: Save Message to
cs: Uložit zprávu do

en: _Browse
cs: P_rocházet

en: Hea_der
cs: _Záhlaví

en: _Attachments
cs: _Přílohy

en: Othe_rs
cs: _Ostatní

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Spell checker could not be started.
    %s
cs: Nelze spustit kontrolu pravopisu.
    %s

en: From: <i>%s</i>
cs: Od: <i>%s</i>

en: Account to use for this email
cs: Účet použitý pro tuto zprávu

en: Sender address to be used
cs: Adresa odesílatele musí být uvedena

en: The privacy system '%s' cannot be loaded. You will not be able to sign or encrypt this message.
cs: Systém zabezpečení '%s' se nepodařilo načíst. Nebudete moci digitálně podepsat nebo šifrovat zprávu.

en: _None
cs: Žá_dné

en: The body of the template has an error at line %d.
cs: Chyba v těle šablony na řádku %d.

en: Template From format error.
cs: Chyba v poli 'Od' šablony.

en: Template To format error.
cs: Chyba v poli 'Komu' šablony.

en: Template Cc format error.
cs: Chyba v poli 'Kopie' šablony.

en: Template Bcc format error.
cs: Chyba v poli 'Skrytá kopie' šablony.

en: Template subject format error.
cs: Chyba v poli 'Předmět' šablony.

en: Invalid MIME type.
cs: Neplatný MIME typ.

en: File doesn't exist or is empty.
cs: Soubor neexistuje nebo je prázdný.

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: MIME type
cs: MIME typ

en: Encoding
cs: Kódování

en: Path
cs: Cesta k souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process?
    process group id: %d
cs: Externí editor stále pracuje.
    Mám přerušit proces?
    číslo procesu: %d

en: Claws Mail needs network access in order to send this email.
cs: Claws Mail potřebuje přístup k síti, aby mohl odeslat tuto zprávu.

en: Could not queue message.
cs: Zprávu nelze uložit do fronty pro odeslání.

en: Could not queue message:
    
    %s.
cs: Zprávu nelze uložit do fronty pro odeslání:
    
    %s.

en: Could not save draft.
cs: Nelze uložit koncept.

en: Could not save draft
cs: Nelze uložit koncept

en: Could not save draft.
    Do you want to cancel exit or discard this email?
cs: Nemohu uložit koncept.
    Chcete zrušit ukončení nebo zahodit tuto zprávu?

en: _Cancel exit
cs: _Zrušit ukončení

en: _Discard email
cs: _Zahodit zprávu

en: Select file
cs: Výběr souboru

en: File '%s' could not be read.
cs: Soubor '%s' nelze číst.

en: File '%s' contained invalid characters
    for the current encoding, insertion may be incorrect.
cs: Soubor '%s' obsahuje neplatné znaky
    pro nastavené kódování, vložení může obsahovat chyby.

en: Discard message
cs: Zrušit zprávu

en: This message has been modified. Discard it?
cs: Zpráva byla modifikována. Chcete ji zahodit?

en: _Discard
cs: _Zahodit

en: _Save to Drafts
cs: Uložit jako _koncept

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: This message has been modified. Save the latest changes?
cs: Zpráva byla modifikována. Chcete uložit poslední změny?

en: _Don't save
cs: _Neukládat

en: +_Save to Drafts
cs: +Uložit jako _koncept

en: Do you want to apply the template '%s'?
cs: Chcete použít šablonu '%s' ?

en: Apply template
cs: Použít šablonu

en: _Replace
cs: _Nahradit

en: _Insert
cs: _Vložit

en: Insert or attach?
cs: Vložit nebo připojit?

en: Do you want to insert the contents of the file(s) into the message body, or attach it to the email?
cs: Chcete obsah souboru(ů) vložit do textu zprávy nebo soubor(y) připojit ke zprávě jako přílohu?

en: _Attach
cs: _Přiložit

en: Quote format error at line %d.
cs: Chyba formátu citace na řádku %d.

en: You are about to reply to %d messages. Opening the windows could take some time. Do you want to continue?
cs: Chystáte se odpovědět na %d zpráv. Otevírání oken může chvíli trvat. Chcete pokračovat?

en: Claws Mail process (%ld) received signal %ld
cs: Proces Claws Mail (pid %ld) obdržel signál %ld

en: Claws Mail has crashed
cs: Claws Mail zhavaroval

en: %s.
    Please file a bug report and include the information below.
cs: %s.
    Vyplňte prosím hlášení o chybě a vložte níže uvedené informace.

en: Close
cs: Zavřít

en: Save...
cs: Uložit...

en: Create bug report
cs: Vytvořit hlášení o chybě

en: Save crash information
cs: Uložit informace o pádu

en: Add New Person
cs: Přidat novou osobu

en: Adding a new person requires at least one of the
    following values to be set:
     - Display Name
     - First Name
     - Last Name
     - Nickname
     - any email address
     - any additional attribute
    
    Click OK to keep editing this contact.
    Click Cancel to close without saving.
cs: Přidání nové osoby vyžaduje vyplněnou nejméně
    jednu z následujících hodnot:
     - Zobrazené jméno
     - Jméno
     - Příjmení
     - Přezdívka
     - nějaká emailová adresa
     - nějaký další atribut
    
    Klikněte na OK pro pokračování editace.
    Klikněte na Zrušit pro uzavření bez uložení.

en: Adding a new person requires at least one of the
    following values to be set:
     - First Name
     - Last Name
     - any email address
     - any additional attribute
    
    Click OK to keep editing this contact.
    Click Cancel to close without saving.
cs: Přidání nové osoby vyžaduje vyplněnou nejméně
    jednu z následujících hodnot:
     - Jméno
     - Příjmení
     - nějaká emailová adresa
     - nějaký další atribut
    
    Klikněte na OK pro pokračování editace.
    Klikněte na Zrušit pro uzavření bez uložení.

en: Edit Person Details
cs: Upravit detaily o osobě

en: An Email address must be supplied.
cs: E-mailová adresa musí být uvedena.

en: A Name and Value must be supplied.
cs: Musí být zadáno jméno a hodnota.

en: Discard
cs: _Zahodit

en: Apply
cs: Použít

en: Edit Person Data
cs: Upravit data o osobě

en: Choose a picture
cs: Vyberte obrázek

en: Failed to import image: 
    %s
cs: Chyba importu obrázku: 
    %s

en: _Set picture
cs: _Nastavit obrázek

en: _Unset picture
cs: _Zrušit obrázek

en: Photo
cs: Fotografie

en: Display Name
cs: Zobrazované jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: First Name
cs: Jméno

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: Value
cs: Hodnota

en: _User Data
cs: _Osobní data

en: _Email Addresses
cs: _E-mailové adresy

en: O_ther Attributes
cs: _Další údaje

en: File appears to be OK.
cs: Soubor se zdá být v pořádku.

en: File does not appear to be a valid address book format.
cs: Soubor není ve formátu pro knihu adres.

en: Could not read file.
cs: Nelze načíst soubor.

en: Edit Addressbook
cs: Upravit knihu adres

en:  Check File
cs:  Otestovat soubor

en: File
cs: Soubor

en: Add New Addressbook
cs: Přidat novou knihu adres

en: A Group Name must be supplied.
cs: Musí být zadáno jméno skupiny.

en: Edit Group Data
cs: Upravit data o skupině

en: Group Name
cs: Jméno skupiny

en: Addresses in Group
cs: Adresy ve skupině

en: Available Addresses
cs: Dostupné adresy

en: Move Email Addresses to or from Group with arrow buttons
cs: E-mailové adresy přesuňte do/ze skupiny pomocí tlačítek se šipkami

en: Edit Group Details
cs: Upravit detaily o skupině

en: Add New Group
cs: Přidat novou skupinu

en: Edit folder
cs: Upravit složku

en: Input the new name of folder:
cs: Zadejte název složky:

en: New folder
cs: Nová složka

en: Input the name of new folder:
cs: Zadejte název složky:

en: File does not appear to be JPilot format.
cs: Soubor není ve formátu pro JPilot.

en: Select JPilot File
cs: Vybrat JPilot soubor

en: Edit JPilot Entry
cs: Upravit JPilot soubor

en: Additional e-Mail address item(s)
cs: Další položka(y) e-mail adresy

en: Add New JPilot Entry
cs: Přidat nový JPilot záznam

en: Edit LDAP - Select Search Base
cs: Editace LDAP - Vyberte bázi pro hledání

en: Hostname
cs: Název počítače

en: Search Base
cs: Báze pro hledání

en: Available Search Base(s)
cs: Dostupná(é) báze pro hledání

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
cs: Nelze načíst báze pro hledání ze serveru - zadejte je prosím ručně

en: Could not connect to server
cs: Nemohu se spojit se serverem

en: A Name must be supplied.
cs: Jméno musí být uvedeno.

en: A Hostname must be supplied for the server.
cs: Název počítače musí být uveden.

en: At least one LDAP search attribute should be supplied.
cs: Alespoň jeden atribut musí být uveden.

en: Connected successfully to server
cs: Úspěšně připojeno k serveru

en: Edit LDAP Server
cs: Upravit LDAP server

en: A name that you wish to call the server.
cs: Jméno, kterým chcete označit toto LDAP připojení.

en: This is the hostname of the server. For example, "ldap.mydomain.com" may be appropriate for the "mydomain.com" organization. An IP address may also be used. You may specify "localhost" if running an LDAP server on the same computer as Claws Mail.
cs: Název počítače, na kterém je provozován LDAP server. Například "ldap.mydomain.com". Může být použita také IP adresa. Pokud server běží na stejném počítači jako Claws Mail, můžete použít "localhost".

en: Enable secure connection to the LDAP server via TLS. If connection fails, be sure to check the correct configuration in ldap.conf (TLS_CACERTDIR and TLS_REQCERT fields).
cs: Povoluje zabezpečené připojení k LDAP serveru pomocí TLS. Pokud připojování selže, zkontrolujte nastavení v ldap.conf (volby TLS_CACERTDIR a TLS_REQCERT).

en: Enable secure connection to the LDAP server via SSL. If connection fails, be sure to check the correct configuration in ldap.conf (TLS_CACERTDIR and TLS_REQCERT fields).
cs: Povoluje zabezpečené připojení k LDAP serveru pomocí SSL. Pokud připojování selže, zkontrolujte nastavení v ldap.conf (volby TLS_CACERTDIR a TLS_REQCERT).

en: The port number that the server listens on. Port 389 is the default.
cs: Číslo portu, na kterém server naslouchá. Standardní nastavení je port 389.

en:  Check Server
cs:  Otestovat připojení

en: Press this button to test the connection to the server.
cs: Stiskem tohoto tlačítka otestujete připojení k serveru.

en: This specifies the name of the directory to be searched on the server. Examples include:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country
cs: Označuje adresář, který bude na serveru prohledáván. Příklady:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country

en: Press this button to lookup the name of available directory names on the server.
cs: Stiskem tohoto tlačítka vyhledáte názvy adresářů dostupných na serveru.

en: Search Attributes
cs: Prohledávané atributy

en: A list of LDAP attribute names that should be searched when attempting to find a name or address.
cs: Seznam LDAP atributů, které budou prohledávány při pokusu najít jméno nebo adresu.

en:  Defaults
cs:  Výchozí

en: This resets the attribute names to a default value that should find most names and addresses during a name or address search process.
cs: Nastavuje seznam atributů na výchozí hodnotu, která by měla najít nejvíc jmen a adres během vyhledávání.

en: Max Query Age (secs)
cs: Maximální stáří dotazu (s)

en: This defines the maximum period of time (in seconds) that an address search result is valid for address completion purposes. Search results are stored in a cache until this period of time has passed and then retired. This will improve the response time when attempting to search for the same name or address on subsequent address completion requests. The cache will be searched in preference to performing a new server search request. The default value of 600 seconds (10 minutes), should be sufficient for most servers. A larger value will reduce the search time for subsequent searches. This is useful for servers that have slow response times at the expense of more memory to cache results.
cs: Definuje maximální dobu (v sekundách), po kterou jsou výsledky hledání považovány za použitelné pro automatické dokončování adres. Výsledky hledání jsou ukládány do vyrovnávací paměti, ze které jsou odstraněny po uplynutí této doby. Vyrovnávací paměť je prohledávána před provedením dotazu na serveru, čímž je zkrácena doba nutná pro vyhledávání, pokud se opakovaně hledají stejná jména nebo adresy. Výchozí hodnota 600 sekund (10 minut) by měla být dostatečná pro většinu serverů. Vyšší hodnota redukuje čas strávený prohledáváním serveru při následných dotazech, což je užitečné pro servery s dlouhou reakční dobou, ale je to na úkor většího množství paměti spotřebovaného pro ukládání předchozích výsledků.

en: Include server in dynamic search
cs: Zahrnout při automatickém dokončování

en: Check this option to include this server for dynamic searches when using address completion.
cs: Při zaškrtnutí bude tento server prohledáván při pokusu o automatické dokončování adres.

en: Match names 'containing' search term
cs: Hledat pomocí 'obsahuje'

en: Searches for names and addresses can be performed either using "begins-with" or "contains" search term. Check this option to perform a "contains" search; this type of search usually takes longer to complete. Note that for performance reasons, address completion uses "begins-with" for all searches against other address interfaces.
cs: Hledání jmen a adres může být provedeno pomocí podmínky "začíná na" nebo "obsahuje". Při zaškrtnutí této volby bude použita podmínka "obsahuje", což většinou znamená delší čas na dokončení dotazu. Pro zajištění dobrého výkonu používá automatické dokončování adres při vyhledávání vždy podmínku "začíná na" bez ohledu na toto nastavení.

en: Bind DN
cs: Připojovací jméno

en: The LDAP user account name to be used to connect to the server. This is usually only used for protected servers. This name is typically formatted as: "cn=user,dc=claws-mail,dc=org". This is usually left empty when performing a search.
cs: Uživatelský účet ze serveru LDAP, který bude použit pro připojení. Toto je obvykle nutné pouze pro zabezpečené servery. Jméno je obvykle ve formátu: "cn=user,dc=claws-mail,dc=org". Pro prohledávání obvykle není nutno vyplňovat.

en: Bind Password
cs: Připojovací heslo

en: The password to be used when connecting as the "Bind DN" user.
cs: Heslo, které bude použito pro připojení spolu s údajem "Přihlašovací jméno".

en: Timeout (secs)
cs: Časový limit (s)

en: The timeout period in seconds.
cs: Časový limit v sekundách.

en: Maximum Entries
cs: Maximum položek

en: The maximum number of entries that should be returned in the search result.
cs: Maximální počet položek, které budou vráceny při prohledávání.

en: Basic
cs: Server

en: Search
cs: Hledání

en: Extended
cs: Ostatní

en: Add New LDAP Server
cs: Přidat nový LDAP server

en: Tag
cs: Značka

en: Delete tag
cs: Odstranit značku

en: Do you really want to delete this tag?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto značku?

en: Delete all tags
cs: Odstranit všechny značky

en: Do you really want to delete all tags?
cs: Opravdu chcete odstranit všechny značky?

en: You entered a reserved tag name, please choose another instead.
cs: Vložili jste rezervované jméno tagu, prosím vyberte jiné.

en: Tag is not set.
cs: Hodnota není nastavena.

[ctx: Dialog title]
en: Apply tags
cs: Použít značky

en: New tag:
cs: Nová značka:

en: Please select tags to apply/remove. Changes are immediate.
cs: Vyberte značku pro přidání/odstranění. Změny jsou okamžité.

en: File does not appear to be vCard format.
cs: Soubor není ve formátu vCard.

en: Select vCard File
cs: Vybrat vCard soubor

en: Edit vCard Entry
cs: Upravit vCard záznam

en: Add New vCard Entry
cs: Přidat nový vCard záznam

en: Impossible to set the client certificate.
cs: Není možné nastavit klientský certifikát.

en: Please specify output directory and file to create.
cs: Zadejte prosím adresář pro výstup a soubor, který se bude vytvořen.

en: Select stylesheet and formatting.
cs: Vyberte šablonu stylů a formátování.

en: File exported successfully.
cs: Export souboru byl úspěšný.

en: HTML Output Directory '%s'
    does not exist. OK to create new directory?
cs: Výstupní adresář pro HTML '%s'
    neexistuje. Mám vytvořit nový adresář?

en: Create Directory
cs: Vytvořit adresář

en: Could not create output directory for HTML file:
    %s
cs: Nelze vytvořit výstupní adresář pro HTML soubor:
    %s

en: Failed to Create Directory
cs: Vytvoření adresáře selhalo

en: Error creating HTML file
cs: Chyba při vytváření HTML souboru

en: Select HTML output file
cs: Vyberte výstupní HTML soubor

en: HTML Output File
cs: Výstupní HTML soubor

en: B_rowse
cs: _Procházet

en: Stylesheet
cs: Šablona stylu

en: None
cs: Žádná

en: Default
cs: Výchozí

en: Full
cs: Úplná

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom-2
cs: Vlastní-2

en: Custom-3
cs: Vlastní-3

en: Custom-4
cs: Vlastní-4

en: Full Name Format
cs: Celé jméno

en: First Name, Last Name
cs: Jméno, příjmení

en: Last Name, First Name
cs: Příjmení, jméno

en: Color Banding
cs: Barevné značení

en: Format Email Links
cs: Formátovat adresy jako odkazy

en: Format User Attributes
cs: Exportovat uživatelské atributy

en: Address Book :
cs: Kniha adres :

en: File Name :
cs: Název souboru :

en: Open with Web Browser
cs: Otevřít ve webovém prohlížeči

en: Export Address Book to HTML File
cs: Exportovat databázi adres do HTML souboru

en: File Info
cs: Informace o souboru

en: Format
cs: Formát

en: Please specify output directory and LDIF filename to create.
cs: Zadejte prosím výstupní adresář a název LDIF souboru, který bude vytvořen.

en: Specify parameters to format distinguished name.
cs: Upřesněte způsob formátování rozlišovacího jména (dn).

en: LDIF Output Directory '%s'
    does not exist. OK to create new directory?
cs: Výstupní adresář pro LDIF soubor '%s'
    neexistuje. Mám vytvořit nový adresář?

en: Could not create output directory for LDIF file:
    %s
cs: Nelze vytvořit výstupní adresář pro LDIF soubor:
    %s

en: Suffix was not supplied
cs: Přípona nebyla specifikována

en: A suffix is required if data is to be used for an LDAP server. Are you sure you wish to proceed without a suffix?
cs: Přípona je nutná, pokud mají být data použita pro LDAP server. Opravdu chcete pokračovat bez uvedení přípony?

en: Error creating LDIF file
cs: Chyba při vytváření LDIF souboru

en: Select LDIF output file
cs: Vyberte výstupní LDIF soubor

en: LDIF Output File
cs: Výstupní LDIF soubor

en: The address book Unique ID is used to create a DN that is formatted similar to:
      uid=102376,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
cs: Pro vytvoření rozlišovacího jména (dn) bude použito unikátní id (uid) z knihy adres. Výsledek bude podobný jako:
      uid=102376,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The address book Display Name is used to create a DN that is formatted similar to:
      cn=John Doe,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
cs: Pro vytvoření rozlišovacího jména (dn) bude použito zobrazované jméno (display name) z knihy adres. Výsledek bude podobný jako:
      cn=John Doe,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The first Email Address belonging to a person is used to create a DN that is formatted similar to:
      mail=john.doe@domain.com,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
cs: Pro vytvoření rozlišovacího jména (dn) bude použita první e-mailová adresa patřící uživateli (mail). Výsledek bude podobný jako:
      mail=john.doe@domain.com,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: Suffix
cs: Přípona

en: The suffix is used to create a "Distinguished Name" (or DN) for an LDAP entry. Examples include:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country
cs: Přípona je používána pro vytvoření "Rozlišovacího jména" (dn) pro položku LDAP. Příklady:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country

en: Relative DN
cs: Relativní DN

en: Unique ID
cs: Unikátní ID (uid)

en: The LDIF file contains several data records that are usually loaded into an LDAP server. Each data record in the LDIF file is uniquely identified by a "Distinguished Name" (or DN). The suffix is appended to the "Relative Distinguished Name" (or RDN) to create the DN. Please select one of the available RDN options that will be used to create the DN.
cs: LDIF soubor obsahuje několik záznamů, které jsou obvykle určeny pro načtená do LDAP serveru. Každý záznam v LDIF souboru je jednoznačně identifikován "Rozlišovacím jménem" (dn). Rozlišovací jméno je tvořeno "Relativním rozlišovacím jménem" (rdn) a příponou. Vyberte jedno z možných rdn, které má být použito pro vytvoření dn.

en: Use DN attribute if present in data
cs: Použít DN atribut, pokud je obsažen v datech

en: The addressbook may contain entries that were previously imported from an LDIF file. The "Distinguished Name" (DN) user attribute, if present in the address book data, may be used in the exported LDIF file. The RDN selected above will be used if the DN user attribute is not found.
cs: Kniha adres může obsahovat položky, které byly dříve importovány z LDIF souboru. Pokud je v datech knihy adres obsažen atribut DN, může být použit ve vytvářeném LDIF souboru. RDN vybrané výše bude použito, pokud atribut DN nebude nalezen.

en: Exclude record if no Email Address
cs: Vyloučit záznamy bez e-mailových adres

en: An addressbook may contain entries without Email Addresses. Check this option to ignore these records.
cs: Kniha adres může obsahovat záznamy bez e-mailových adres. Pokud zaškrtnete tuto volbu, budou tyto záznamy ignorovány.

en: Export Address Book to LDIF File
cs: Exportovat knihu adres do LDIF souboru

en: Distinguished Name
cs: Rozlišovací jméno (dn)

en: Export to mbox file
cs: Exportovat do mbox souboru

en: Locate the folder to export and specify the mbox file.
cs: Určete zdrojovou složku a cílový mbox soubor.

en: Source folder:
cs: Zdrojová složka:

en: Mbox file:
cs: Mbox soubor:

en: Target mbox filename can't be left empty.
cs: Cílový mbox soubor musí být určen.

en: Source folder can't be left empty.
cs: Zdrojová složka musí být určena.

en: Couldn't find the source folder.
cs: Zdrojová složka nebyla nalezena.

en: Select exporting file
cs: Vyberte soubor pro export

en: Full Name
cs: Celý název

en: Attributes
cs: Atributy

en: Claws Mail Address Book
cs: Claws Mail kniha adres

en: Name already exists but is not a directory.
cs: Vybraný název existuje ale není názvem adresáře.

en: No permissions to create directory.
cs: Nemohu vytvořit adresář.

en: Name is too long.
cs: Název je příliš dlouhý.

en: Not specified.
cs: Není uveden.

en: The file %s is missing! Do you want to use the backup file from %s?
cs: Soubor %s chybí! Chcete použít zazálohovaný soubor z %s?

en: Could not copy %s to %s
cs: Nemohu zkopírovat %s do %s

en: The file %s is empty or corrupted! Do you want to use the backup file from %s?
cs: Soubor %s je prázdný nebo poškozen! Chcete použít zazálohovaný soubor z %s?

en: Inbox
cs: Doručená pošta

en: Sent
cs: Odeslaná pošta

en: Queue
cs: Fronta

en: Trash
cs: Koš

en: Drafts
cs: Koncepty

en: Processing (%s)...
cs: Zpracovávám (%s)...

en: Copying %s to %s...
cs: Kopíruji %s do %s...

en: Moving %s to %s...
cs: Přesouvám %s do %s...

en: Updating cache for %s...
cs: Aktualizuji vyrovnávací paměť pro %s...

en: Processing messages...
cs: Zpracovávám zprávy...

en: Synchronising %s for offline use...
cs: Synchronizuji %s pro použití offline...

en: Select folder
cs: Vybrat složku

en: NewFolder
cs: Nová složka

en: '%c' can't be included in folder name.
cs: '%c' nemůže být obsaženo ve jméně složky.

en: The folder '%s' already exists.
cs: Složka '%s' už existuje.

en: Can't create the folder '%s'.
cs: Nemohu vytvořit složku '%s'.

en: Mark all re_ad
cs: Označit všechny jako _přečtené

en: R_un processing rules
cs: S_pustit pravidla zpracování

en: _Search folder...
cs: _Prohledat složku...

en: Process_ing...
cs: _Zpracování...

en: Empty _trash...
cs: Vyprázdnit _koš...

en: Send _queue...
cs: Odeslat _frontu...

en: New
cs: Nové

en: Unread
cs: Nepřečtené

en: Total
cs: Celkem

en: Setting folder info...
cs: Nastavuji informace o složce...

en: Mark all as read
cs: Označit všechny jako přečtené

en: Do you really want to mark all mails in this folder as read?
cs: Opravdu chcete označit všechny zprávy v této složce jako přečtené?

en: Scanning folder %s%c%s...
cs: Prohledávám složku %s%c%s ...

en: Scanning folder %s...
cs: Prohledávám složku %s ...

en: Rebuild folder tree
cs: Obnovit strom složek

en: Rebuilding the folder tree will remove local caches. Do you want to continue?
cs: Obnovení stromu složek vyčistí všechny lokální vyrovnávací paměti. Chcete pokračovat?

en: Rebuilding folder tree...
cs: Provádím obnovu stromu složek...

en: Scanning folder tree...
cs: Prohledávám strom složek...

en: Couldn't scan folder %s
cs: Nepodařilo se načíst obsah adresáře %s

en: Checking for new messages in all folders...
cs: Zjišťuji nové zprávy ve všech složkách...

en: Closing folder %s...
cs: Zavírám složku %s...

en: Opening folder %s...
cs: Otevírám složku %s...

en: Folder could not be opened.
cs: Složku nelze otevřít.

en: Empty trash
cs: Vyprázdnit koš

en: Delete all messages in trash?
cs: Odstranit všechny zprávy v koši?

en: +_Empty trash
cs: +_Vyprázdnit koš

en: Offline warning
cs: Varování offline režimu

en: You're working offline. Override?
cs: Pracujete v režimu offline. Přepnout?

en: Send queued messages
cs: Odeslat pozdržené zprávy

en: Send all queued messages?
cs: Odeslat všechny zprávy ve frontě pozdržených zpráv?

en: _Send
cs: _Odeslat

en: Some errors occurred while sending queued messages.
cs: Při posílání pozdržených zpráv nastala stejná chyba.

en: Some errors occurred while sending queued messages:
    %s
cs: Při odesílání pozdržených zpráv nastala chyba:
    %s

en: Do you really want to copy folder '%s' in '%s'?
cs: Opravdu chcete složku '%s' zkopírovat do '%s' ?

en: Do you really want to make folder '%s' a subfolder of '%s'?
cs: Opravdu chcete složku '%s' učinit podsložkou složky '%s' ?

en: Copy folder
cs: Kopírovat složku

en: Move folder
cs: Přesunout složku

en: Copying %s to %s...
cs: Kopíruji %s do %s...

en: Moving %s to %s...
cs: Přesouvám %s do %s...

en: Source and destination are the same.
cs: Zdroj i cíl jsou totožné.

en: Can't copy a folder to one of its children.
cs: Nelze kopírovat složku do své vlastní podsložky.

en: Can't move a folder to one of its children.
cs: Nelze přesunout složku do své vlastní podsložky.

en: A folder cannot be moved between different mailboxes.
cs: Složka nemůže být přesouvána mezi různými poštovními schránkami.

en: Copy failed!
cs: Kopírování se nezdařilo!

en: Move failed!
cs: Přesun se nezdařil!

en: Processing configuration for folder %s
cs: Zpracování složky - pravidla pro složku %s

en: The destination folder can only be used to store subfolders.
cs: Cílová složka může být použita pouze k uložení podsložek.

en: Newsgroup subscription
cs: Přihlásit diskusní skupiny

en: Select newsgroups for subscription:
cs: Vyberte diskuzní skupinu pro přihlášení:

en: Find groups:
cs: Najít skupiny:

en:  Search
cs:  Vyhledat

en: Newsgroup name
cs: Název diskusní skupiny

en: Messages
cs: Zprávy

en: Type
cs: Typ

en: moderated
cs: moderovaný

en: readonly
cs: pouze pro čtení

en: unknown
cs: neznámý

en: Can't retrieve newsgroup list.
cs: Nemohu načíst seznam diskuzních skupin.

en: Done.
cs: Hotovo.

en: %d newsgroups received (%s read)
cs: %d diskuzních skupin přijato (%s načteno)

en: Claws Mail is a lightweight, fast and highly-configurable email client.
    
    For further information visit the Claws Mail website:
cs: Claws Mail je rychlý a bohatě konfigurovatelný e-mailový klient.
    
    Pro další informace navštivte webové stránky Claws Mail:

en: 
    
    For support and discussion subscribe to the Claws Mail users' mailing list:
cs: 
    
    Pro podporu a diskuze se přihlaste do mailových konferencí Claws Mail:

en: 
    
    Claws Mail is free software released under the GPL. If you wish to donate to the Claws Mail project you can do so at:
cs: 
    
    Claws Mail je volně šiřitelný software distribuovaný pod licencí GPL. Pokud chcete přispět na projekt Claws Mail, můžete tak učinit na:

en: 
    
    Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
     and Hiroyuki Yamamoto
cs: 
    
    Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
     a Hiroyuki Yamamoto

en: 
    
    System Information
cs: 
    
    Informace o systému

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: %s %s (%s)
cs: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Lokalita: %s (znaková sada: %s)
    Operační systém: %s %s (%s)

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: %s
cs: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Lokalita: %s (znaková sada: %s)
    Operační systém: %s

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: unknown
cs: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Lokalita: %s (znaková sada: %s)
    Operační systém: neznámý

en: The Claws Mail Team
cs: Tým Claws Mail

en: Previous team members
cs: Dřívější členové týmu

en: The translation team
cs: Překladatelský tým

en: Documentation team
cs: Tým pro dokumentaci

en: Icons
cs: Ikony

en: Contributors
cs: Přispěvatelé

en: Compiled-in Features
cs: Zakompilované vlastnosti

[ctx: compface]
en: adds support for the X-Face header
cs: obrázky X-Face v hlavičce zprávy

[ctx: Enchant]
en: adds support for spell checking
cs: přidává podporu pro kontrolu pravopisu

[ctx: GnuTLS]
en: adds support for encrypted connections to servers
cs: přidává podporu pro šifrované spojení k severům

[ctx: IPv6]
en: adds support for IPv6 addresses, the new Internet addressing protocol
cs: přidává podporu IPv6 adres, nového protokolu adresování v Internetu

[ctx: iconv]
en: allows converting to and from different character sets
cs: konverze mezi různými znakovými sadami

[ctx: JPilot]
en: adds support for PalmOS addressbooks
cs: práce s adresáři PalmOS

[ctx: LDAP]
en: adds support for LDAP shared addressbooks
cs: práce s adresáři LDAP

[ctx: libetpan]
en: adds support for IMAP and NNTP servers
cs: přidává podporu IMAP a NNTP serverů

[ctx: libSM]
en: adds support for session handling
cs: správa X relací

[ctx: NetworkManager]
en: adds support for detection of network connection changes
cs: doplní podporu pro detekci změn síťových připojení

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3, or (at your option) any later version.
cs: Tento program je volně šiřitelný, můžete jej redistribuovat a/nebo měnit tak jak to popisuje GNU General Public License publikovaný Free Software Foundation a to ve verzi 3, nebo (podle vašeho uvážení) v jakékoliv pozdější verzi.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
cs: Tento program je šířen v dobré víře v jeho užitečnost, ale BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY. Více detailů naleznete v GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program. If not, see <
cs: Kopii GNU General Public License byste měli obdržet společně s tímto programem. Pokud ne, viz <

en: Session statistics
cs: Statistiky sezení

en: Started: %s
cs: Spuštěno: %s

en: Incoming traffic
cs: Příchozí provoz

en: Received messages: %d
cs: Přijaté zprávy: %d

en: Outgoing traffic
cs: Odchozí provoz

en: New/redirected messages: %d
cs: Nové/přesměrované zprávy: %d

en: Replied messages: %d
cs: Zodpovězené zprávy: %d

en: Forwarded messages: %d
cs: Přeposlané zprávy: %d

en: Total outgoing messages: %d
cs: Celkem odchozích zpráv: %d

en: About Claws Mail
cs: O Claws Mail

en: Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
    and Hiroyuki Yamamoto
cs: Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
    a Hiroyuki Yamamoto

en: _Info
cs: _Informace

en: _Authors
cs: _Autoři

en: _Features
cs: _Vlastnosti

en: _License
cs: _Licence

en: _Release Notes
cs: _Poznámky k verzi

en: _Statistics
cs: _Statistiky

en: Orange
cs: Oranžová

en: Red
cs: Červená

en: Pink
cs: Růžová

en: Sky blue
cs: Nebeská modř

en: Blue
cs: Modrá

en: Green
cs: Zelená

en: Brown
cs: Hnědá

en: Grey
cs: Šedá

en: Light brown
cs: Světle hnědá

en: Dark red
cs: Tmavě červená

en: Dark pink
cs: Tmavě růžová

en: Steel blue
cs: Ocelově modrá

en: Gold
cs: Zlatá

en: Bright green
cs: Světle zelená

en: Magenta
cs: Fialová

en: Set mailbox order
cs: Nastavit pořadí schránek

en: Move mailboxes up or down to change the sort order in the Folder list.
cs: Přesouváním schránek nahoru nebo dolů můžete změnit pořadí v seznamu.

en: Mailboxes
cs: Schránky

en: No dictionary selected.
cs: Není vybrán žádný slovník.

en: Couldn't initialize %s speller.
cs: Nelze inicializovat %s kontrolu pravopisu.

en: Couldn't initialize Enchant broker.
cs: Nelze inicializovat Enchat broker.

en: Couldn't initialize %s dictionary:
cs: Nelze inicializovat %s slovník:

en: No misspelled word found.
cs: Kontrola pravopisu provedena.

en: Replace unknown word
cs: Nahradit neznámé slovo

en: <span weight="bold" size="larger">Replace "%s" with: </span>
cs: <span weight="bold" size="larger">Nahradit "%s" s: </span>

en: Holding down Control key while pressing Enter
    will learn from mistake.
cs: Podržení klávesy Control při stisku Enter
    aktivuje učení z chyby.

en: Change to...
cs: Změnit na...

en: More...
cs: Více...

en: "%s" unknown in dictionary '%s'
cs: "%s" neznámé ve slovníku '%s'

en: Accept in this session
cs: Přijmout pro tuto relaci

en: Add to personal dictionary
cs: Přidat do vlastního slovníku

en: Replace with...
cs: Nahradit čím...

en: Check with %s
cs: Otestovat pomocí %s

en: (no suggestions)
cs: (nejsou návrhy)

en: Dictionary: %s
cs: Slovník: %s

en: Use alternate (%s)
cs: Použít předchozí (%s)

en: Use both dictionaries
cs: Použít oba slovníky

en: Check while typing
cs: Kontrolovat během psaní

en: The spell checker could not change dictionary.
    %s
cs: Nepodařilo se změnit slovník pro kontrolu pravopisu.
    %s

en: The spell checker could not change the alternate dictionary.
    %s
cs: Nepodařilo se změnit alternativní slovník pro kontrolu pravopisu.
    %s

en: Date
cs: Datum

en: Date:
cs: Datum:

en: From
cs: Od

en: From:
cs: Od:

en: Sender
cs: Odesílateli

en: Sender:
cs: Odesílatel:

en: Reply-To
cs: Odpovědět komu

en: To
cs: Komu

en: Cc
cs: Kopie

en: Bcc
cs: Skrytá kopie

en: In-Reply-To
cs: V odpovědi komu

en: Subject
cs: Předmět

en: Comments
cs: Komentáře

en: Comments:
cs: Komentáře:

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Keywords:
cs: Klíčová slova:

en: Return-Path
cs: Návratová adresa

en: Return-Path:
cs: Návratová adresa:

en: Received
cs: Příjmuto

en: Received:
cs: Příjmuto:

en: Newsgroups
cs: Diskusní skupiny

en: Seen
cs: Zobrazen

en: Seen:
cs: Zobrazen:

en: Status
cs: Stav

en: Status:
cs: Stav:

en: Content-Type
cs: Typ obsahu

en: Content-Type:
cs: Typ obsahu:

en: Precedence
cs: Priorita

en: Precedence:
cs: Priorita:

en: Organization
cs: Organizace

en: Organization:
cs: Organizace:

en: Mailing-List
cs: Konference

en: Mailing-List:
cs: Konference:

en: In reply to
cs: Odpovědět komu

en: In reply to:
cs: V odpovědi na:

en: To or Cc
cs: Komu nebo Kopie

en: To or Cc:
cs: Komu nebo Kopie:

en: From, To or Subject
cs: Od, Komu nebo Předmět

en: From, To or Subject:
cs: Od, Komu nebo Předmět

en: New message
cs: Nová zpráva

en: Unread message
cs: Nepřečtená zpráva

en: Message has been replied to
cs: Zpráva, na kterou bylo odpovězeno

en: Message has been forwarded
cs: Zpráva byla předána

en: Message has been forwarded and replied to
cs: Zpráva byla přeposlána a bylo na ni odpovězeno

en: Message is in an ignored thread
cs: Zpráva je v ignorovaném vlákně

en: Message is in a watched thread
cs: Zpráva je ve sledovaném vlákně

en: Message is spam
cs: Nevyžádaná zpráva (spam)

en: Message has attachment(s)
cs: Zpráva má přílohu/přílohy

en: Digitally signed message
cs: Digitálně podepsaná zpráva

en: Encrypted message
cs: Šifrovaná zpráva

en: Message is signed and has attachment(s)
cs: Zpráva je digitálně podepsaná a má přílohu/přílohy

en: Message is encrypted and has attachment(s)
cs: Zpráva je šifrovaná a má přílohu/přílohy

en: Marked message
cs: Označená zpráva

en: Message is marked for deletion
cs: Zpráva je označena k odstranění

en: Message is marked for moving
cs: Zpráva je označena pro přesun

en: Message is marked for copying
cs: Zpráva je označena pro kopírování

en: Locked message
cs: Zamknutá zpráva

en: Folder (normal, opened)
cs: Složka (normální, otevřená)

en: Folder with read messages hidden
cs: Složka se skrytými přečtenými zprávami

en: Folder contains marked messages
cs: Složka obsahuje označené zprávy

en: Icon Legend
cs: Význam ikon

en: <span weight="bold">The following icons are used to show the status of messages and folders:</span>
cs: <span weight="bold">Následující ikony jsou používány pro zobrazení stavu zpráv a složek:</span>

en: Input password for %s on %s:
cs: Zadejte heslo pro %s na %s:

en: Input password for %s:
cs: Zadejte heslo pro %s:

en: Input password:
cs: Zadejte heslo:

en: Input password
cs: Zadejte heslo

en: Remember password for this session
cs: Pamatovat heslo pro tuto relaci

en: Remember this
cs: Zapamatovat

en: Clear _Log
cs: Vyčistit _protokol

en: 
    
    Version:
cs: 
    
    Verze:

en: Error:
cs: Chyba:

en: Plugin is not functional.
cs: Zásuvný modul není funkční.

en: Select the Plugins to load
cs: Vyberte zásuvný modul pro načtení

en: The following error occurred while loading %s :
    
    %s
cs: Nastala následující chyba při zavádění %s :
    
    %s

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Load...
cs: Zavést...

en: Unload
cs: Odebrat

en: Description
cs: Popis

en: For more information about plugins see the <a href="%s"><span underline="none">Claws Mail website</span></a>.
cs: Pro více informací o zásuvných modulech navštivte <a href="%s"><span underline="none">stránku Claws Mail</span></a>.

en: Click here to load one or more plugins
cs: Klikněte zde pro načtení jednoho nebo více modulů

en: Unload the selected plugin
cs: Odebrat vybraný zásuvný modul

en: Loaded plugins
cs: Zavedené moduly

en: Page Index
cs: Index stránky

en: _Hide
cs: _Skrýt

en: Account
cs: Účet

en: all messages
cs: všechny zprávy

en: messages whose age is greater than # days
cs: zprávy starší než # dnů

en: messages whose age is less than # days
cs: zprávy mladší než # dnů

en: messages whose age is greater than # hours
cs: zprávy starší než # hodin

en: messages whose age is less than # hours
cs: zprávy mladší než # hodin

en: messages which contain S in the message body
cs: zprávy obsahující S v těle zprávy

en: messages which contain S in the whole message
cs: zprávy obsahující S v celé zprávě

en: messages carbon-copied to S
cs: zpráva obsahující S v poli "Kopie"

en: message is either to: or cc: to S
cs: zpráva obsahující S v poli "Komu" nebo "Kopie"

en: deleted messages
cs: odstraněné zprávy

en: messages which contain S in the Sender field
cs: zpráva obsahující S v poli "Odesílatel"

en: true if execute "S" succeeds
cs: pravda, pokud bylo provedení "S" úspěšné

en: messages originating from user S
cs: zprávy pocházející od uživatele S

en: forwarded messages
cs: přeposlané zprávy

en: messages which have attachments
cs: zprávy, které mají přílohy

en: messages which contain header S
cs: zprávy obsahující záhlaví S

en: messages which contain S in Message-ID header
cs: zprávy obsahující S v záhlaví "Message-ID"

en: messages which contain S in In-Reply-To header
cs: zprávy obsahující S v záhlaví In-Reply-To

en: messages which are marked with color #
cs: zprávy obarvené barvou č. #

en: locked messages
cs: zamknuté zprávy

en: messages which are in newsgroup S
cs: zprávy, které jsou v diskusní skupině S

en: new messages
cs: nové zprávy

en: old messages
cs: staré zprávy

en: incomplete messages (not entirely downloaded)
cs: nekompletní zprávy (zprávy neúplně stažené)

en: messages which have been replied to
cs: zprávy, na které bylo odpovězeno

en: read messages
cs: přečtené zprávy

en: messages which contain S in subject
cs: zprávy obsahující S v poli "Předmět"

en: messages whose score is equal to # points
cs: zprávy, jejichž ohodnocení je rovné # bodům

en: messages whose score is greater than # points
cs: zprávy, jejichž ohodnocení je větší než # bodů

en: messages whose score is lower than # points
cs: zprávy, jejichž ohodnocení je menší než # bodů

en: messages whose size is equal to # bytes
cs: zprávy, jejichž velikost je rovna # bytů

en: messages whose size is greater than # bytes
cs: zprávy, jejichž velikost je větší než # bytů

en: messages whose size is smaller than # bytes
cs: zprávy, jejichž velikost je menší než # bytů

en: messages which have been sent to S
cs: zprávy, které byly odeslány S

en: messages which tags contain S
cs: zprávy se značkami obsahujícími S

en: messages which have tag(s)
cs: zprávy, se značkami

en: marked messages
cs: označené zprávy

en: unread messages
cs: nepřečtené zprávy

en: messages which contain S in References header
cs: zprávy obsahující S v záhlaví "References"

en: messages returning 0 when passed to command - %F is message file
cs: zprávy vracející 0, jsou-li předány příkazu - %F je soubor se zprávou

en: messages which contain S in X-Label header
cs: zprávy obsahující S v záhlaví "X-Label"

en: logical AND operator
cs: logický operátor A (AND)

en: logical OR operator
cs: logický operátor NEBO (OR)

en: logical NOT operator
cs: logický operátor NENÍ PRAVDA, ŽE (NOT)

en: case sensitive search
cs: vyhledávání rozlišuje malá a velká písmena

en: match using regular expressions instead of substring search
cs: shodné pomocí regulárních výrazů místo hledání části řetězce

en: all filtering expressions are allowed
cs: všechny filtrovací výrazy jsou povoleny

en: Extended Search
cs: Rozšířené vyhledávání

en: Extended Search allows the user to define criteria that messages must have in order to match and be displayed in the message list.
    The following symbols can be used:
cs: Rozšířené vyhledávání umožňuje definovat podmínky, které musí zpráva splňovat, aby byla zobrazena v seznamu zpráv.
    Následující symboly mohou být použity:

en: Something went wrong during search. Please check your logs.
cs: Něco selhalo během hledání. Prosím zkontrolujte záznamy.

en: From/To/Subject/Tag
cs: Od/Komu/Předmět/Značka

en: Recursive
cs: Včetně podsložek

en: Sticky
cs: Zachovat i při změně složky

en: Type-ahead
cs: Vyhledávat během psaní

en: Run on select
cs: Spustit na vybrané

en: Clear the current search
cs: Odstranit nastavenou podmínku

en: Edit search criteria
cs: Upravit vyhledávací kritéria

en: Information about extended symbols
cs: Informace o rozšířených možnostech vyhledávání

en: _Information
cs: _Informace

en: E_dit
cs: U_pravit

en: C_lear
cs: Vyč_istit

en: Correct
cs: Správný

en: Owner
cs: Vlastník

en: Signer
cs: Podepsal

en: Name:
cs: Jméno:

en: Organization:
cs: Organizace:

en: Location:
cs: Umístění:

en: Signature status:
cs: Stav podpisu:

en: Expires on:
cs: Datum vypršení:

en: SSL certificate for %s
cs: SSL certifikát pro: %s

en: Certificate is for %s, but connection is to %s.
    You may be connecting to a rogue server.
cs: Certifikát pro %s, ale připojení k %s.
    Můžete být připojen k ničemnému serveru.

en: Certificate for %s is unknown.
    %sDo you want to accept it?
cs: Certifikát pro %s je neznámý.
    %sChcete jej přijmout?

en: Signature status: %s
cs: Stav podpisu: %s

en: _View certificate
cs: _Zobrazit certifikát

en: SSL certificate is invalid
cs: SSL certifikát je neplatný

en: SSL certificate is unknown
cs: SSL certifikát je neznámý

en: _Cancel connection
cs: _Zrušit připojení

en: _Accept and save
cs: _Přijmout a uložit

en: Certificate for %s is expired.
    %sDo you want to continue?
cs: Platnost certifikátu pro %s skončila.
    %sChcete pokračovat?

en: SSL certificate is invalid and expired
cs: SSL certifikát je neplatný a vypršel

en: SSL certificate is expired
cs: SSL certifikát vypršel

en: _Accept
cs: _Přijmout

en: New certificate:
cs: Nový certifikát:

en: Known certificate:
cs: Známý certifikát:

en: Certificate for %s has changed.
    %sDo you want to accept it?
cs: Certifikát pro %s se změnil.
    %sChcete jej přijmout?

en: _View certificates
cs: _Zobrazit certifikáty

en: SSL certificate changed and is invalid
cs: SSL certifikát změněn a je neplatný

en: SSL certificate changed
cs: SSL certifikát změněn

en: Tags:
cs: Značky:

en: (No From)
cs: (Neznámý odesílatel)

en: (No Subject)
cs: (Žádný předmět)

en: Error:
cs: Chyba:

en: Filename:
cs: Název souboru:

en: Filesize:
cs: Velikost souboru:

en: Load Image
cs: Načíst obrázek

en: IMAP4 connection broken
cs: Přerušeno IMAP4 spojení

en: IMAP error on %s: authenticated
cs: IMAP chyba na %s: ověřen

en: IMAP error on %s: not authenticated
cs: IMAP chyba na %s: neověřen

en: IMAP error on %s: bad state
cs: IMAP chyba na %s: špatný stav

en: IMAP error on %s: stream error
cs: IMAP chyba na %s: chyba streamu

en: IMAP error on %s: parse error (very probably non-RFC compliance from the server)
cs: IMAP chyba na %s: chyba parsování(velmi pravděpodobně non-RFC data ze serveru)

en: IMAP error on %s: connection refused
cs: IMAP chyba na %s: připojení odmítnuto

en: IMAP error on %s: memory error
cs: IMAP chyba na %s: Chyba paměti

en: IMAP error on %s: fatal error
cs: IMAP chyba na %s: fatální chyba

en: IMAP error on %s: protocol error(very probably non-RFC compliance from the server)
cs: IMAP chyba na %s: chyba protokolu(velmi pravděpodobně non-RFC data ze serveru)

en: IMAP error on %s: connection not accepted
cs: IMAP chyba na %s: spojení nepřijato

en: IMAP error on %s: APPEND error
cs: IMAP chyba na %s: APPEND chyba

en: IMAP error on %s: NOOP error
cs: IMAP chyba na %s: NOOP chyba

en: IMAP error on %s: LOGOUT error
cs: IMAP chyba na %s: LOGOUT chyba

en: IMAP error on %s: CAPABILITY error
cs: IMAP chyba na %s: CAPABILITY chyba

en: IMAP error on %s: CHECK error
cs: IMAP chyba na %s: CHECK chyba

en: IMAP error on %s: CLOSE error
cs: IMAP chyba na %s: CLOSE chyba

en: IMAP error on %s: EXPUNGE error
cs: IMAP chyba na %s: EXPUNGE chyba

en: IMAP error on %s: COPY error
cs: IMAP chyba na %s: COPY chyba

en: IMAP error on %s: UID COPY error
cs: IMAP chyba na %s: UID COPY chyba

en: IMAP error on %s: CREATE error
cs: IMAP chyba na %s: CREATE chyba

en: IMAP error on %s: DELETE error
cs: IMAP chyba na %s: DELETE chyba

en: IMAP error on %s: EXAMINE error
cs: IMAP chyba na %s: EXAMINE chyba

en: IMAP error on %s: FETCH error
cs: IMAP chyba na %s: FETCH chyba

en: IMAP error on %s: UID FETCH error
cs: IMAP chyba na %s: UID FETCH chyba

en: IMAP error on %s: LIST error
cs: IMAP chyba na %s: LIST chyba

en: IMAP error on %s: LOGIN error
cs: IMAP chyba na %s: LOGIN chyba

en: IMAP error on %s: LSUB error
cs: IMAP chyba na %s: LSUB chyba

en: IMAP error on %s: RENAME error
cs: IMAP chyba na %s: RENAME chyba

en: IMAP error on %s: SEARCH error
cs: IMAP chyba na %s: SEARCH chyba

en: IMAP error on %s: UID SEARCH error
cs: IMAP chyba na %s: UID SEARCH chyba

en: IMAP error on %s: SELECT error
cs: IMAP chyba na %s: SELECT chyba

en: IMAP error on %s: STATUS error
cs: IMAP chyba na %s: STATUS chyba

en: IMAP error on %s: STORE error
cs: IMAP chyba na %s: STORE chyba

en: IMAP error on %s: UID STORE error
cs: IMAP chyba na %s: UID STORE chyba

en: IMAP error on %s: SUBSCRIBE error
cs: IMAP chyba na %s: SUBSCRIBE chyba

en: IMAP error on %s: UNSUBSCRIBE error
cs: IMAP chyba na %s: UNSUBSCRIBE chyba

en: IMAP error on %s: STARTTLS error
cs: IMAP chyba na %s: STARTTLS chyba

en: IMAP error on %s: INVAL error
cs: IMAP chyba na %s: INVAL chyba

en: IMAP error on %s: EXTENSION error
cs: IMAP chyba na %s: EXTENSION chyba

en: IMAP error on %s: SASL error
cs: IMAP chyba na %s: SASL chyba

en: IMAP error on %s: SSL error
cs: IMAP chyba na %s: SSL chyba

en: IMAP error on %s: Unknown error [%d]
cs: IMAP chyba na %s: Neznámá chyba [%d]

en: 
    
    CRAM-MD5 logins only work if libetpan has been compiled with SASL support and the CRAM-MD5 SASL plugin is installed.
cs: 
    
    Přihlášení pomocí CRAM-MD5 pracuje pouze pokud byl libetpan zkompilován s podporou SASL a je nainstalován zásuvný modul CRAM-MD5 SASL.

en: 
    
    DIGEST-MD5 logins only work if libetpan has been compiled with SASL support and the DIGEST-MD5 SASL plugin is installed.
cs: 
    
    Přihlášení pomocí DIGEST-MD5 pracuje pouze pokud byl libetpan zkompilován s podporou SASL a je nainstalován zásuvný modul DIGEST-MD5 SASL.

en: Connection to %s failed: login refused.%s
cs: Připojení k %s selhalo: přihlášení odmítnuto.%s

en: Connection to %s failed: login refused.%s
cs: Připojení k %s selhalo: přihlášení odmítnuto.%s

en: Connecting to %s failed
cs: Připojení k %s selhalo

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
cs: IMAP4 spojení s %s bylo rozpojeno. Obnovuji spojení...

en: Claws Mail needs network access in order to access the IMAP server.
cs: Claws Mail potřebuje přístup k síti, aby mohl přistupovat k IMAP serveru.

en: Insecure connection
cs: Nezabezpečené připojení

en: This connection is configured to be secured using SSL, but SSL is not available in this build of Claws Mail. 
    
    Do you want to continue connecting to this server? The communication would not be secure.
cs: V nastavení tohoto spojení je požadováno zabezpečení pomocí SSL, ale SSL není v této instalaci Claws Mail dostupné. 
    
    Chcete pokračovat v připojování k serveru? Komunikace nebude zabezpečena.

en: Con_tinue connecting
cs: _Pokračovat v připojování

en: Account '%s': Connecting to IMAP4 server: %s:%d...
cs: Účet '%s': Připojuji se na IMAP4 server: %s:%d...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s IMAP4 serverem: %s:%d

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s IMAP4 serverem: %s:%d

en: Can't start TLS session.
cs: Nelze spustit TLS relaci.

en: Couldn't login to IMAP server %s.
cs: Nepodařilo se přihlásit k IMAP serveru %s.

en: Couldn't login to IMAP server %s.
cs: Nepodařilo se přihlásit k IMAP serveru %s.

en: Adding messages...
cs: Přidávám zprávy...

en: Copying messages...
cs: Kopíruji zprávy...

en: can't set deleted flags
cs: nelze nastavit příznak odstranění

en: can't expunge
cs: nelze odstranit

en: Looking for unsubscribed folders in %s...
cs: Vyhledávám odhlášené složky v %s...

en: Looking for subfolders of %s...
cs: Hledám podsložky %s...

en: can't create mailbox: LIST failed
cs: nelze vytvořit mailbox: selhal příkaz LIST

en: can't create mailbox
cs: nelze vytvořit mailbox

en: New folder name must not contain the namespace path separator
cs: Název složky nesmí obsahovat znaky používané serverem IMAP jako oddělovače

en: can't rename mailbox: %s to %s
cs: nelze přejmenovat mailbox: %s na %s

en: can't delete mailbox
cs: nelze odstranit mailbox

en: LIST failed
cs: LIST selhal

en: Flagging messages...
cs: Označuji zprávy

en: can't select folder: %s
cs: nelze vybrat složku: %s

en: Server requires TLS to log in.
cs: Server vyžeduje TLS pro přihlášení.

en: Can't refresh capabilities.
cs: Nepodařilo se načíst údaje o schopnostech serveru IMAP.

en: Connection to %s failed: server requires TLS, but Claws Mail has been compiled without OpenSSL support.
cs: Připojení k %s selhalo: server požaduje TLS, ale Claws Mail je zkompilován bez podpory OpenSSL.

en: Server logins are disabled.
cs: Přihlašování k serveru je mimo provoz.

en: Fetching message...
cs: Stahuji zprávu...

en: can't set deleted flags: %d
cs: nelze nastavit příznak odstranění: %d

en: You have one or more IMAP accounts defined. However this version of Claws Mail has been built without IMAP support; your IMAP account(s) are disabled.
    
    You probably need to install libetpan and recompile Claws Mail.
cs: Máte nadefinován jeden nebo více IMAP účtů, ale tato verze Claws Mailbyla zkompilována bez podpory IMAP - vaše IMAP účty jsou proto nepřístupné.
    
    Pravděpodobně bude třeba nainstalovat libetpan a překompilovat Claws Mail.

en: Create _new folder...
cs: Vytvořit _novou složku...

en: _Rename folder...
cs: Pře_jmenovat složku...

en: M_ove folder...
cs: Pře_sunout složku...

en: Cop_y folder...
cs: Z_kopírovat složku...

en: _Delete folder...
cs: _Odstranit složku...

en: Synchronise
cs: Synchronizovat

en: Down_load messages
cs: Stáhnout _zprávy

en: S_ubscriptions
cs: _Odebírání

en: _Subscribe...
cs: _Odebírat...

en: _Unsubscribe...
cs: _Odhlásit...

en: _Check for new messages
cs: _Přijmout poštu

en: C_heck for new folders
cs: _Vyhledat nové složky

en: R_ebuild folder tree
cs: O_bnovit strom složek

en: Show only subscribed _folders
cs: Zobrazovat pouze odebírané _složky

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders
    only and no mail, append '/' to the folder name)
cs: Zadejte název pro novou složku:
    (Pokud chcete vytvořit složku, která bude obsahovat
    pouze podsložky a žádné zprávy, přidejte nakonec názvu '/')

en: Inherit properties from parent folder
cs: Zdědit vlastnosti z rodičovské složky

en: Input new name for '%s':
cs: Zadejte nové jméno pro '%s':

en: Rename folder
cs: Přejmenovat složku

en: The folder could not be renamed.
    The new folder name is not allowed.
cs: Složka nemohla být přejmenována.
    Nové jméno složky není dovoleno.

en: All folders and messages under '%s' will be permanently deleted. Recovery will not be possible.
    
    Do you really want to delete?
cs: Všechny složky a zprávy v '%s' budou nenávratně odstraněny. Obnovení nebude možné.
    
    Chcete je opravdu odstranit?

en: Can't remove the folder '%s'.
cs: Nemohu odstranit složku '%s'.

en: Do you want to search for unsubscribed subfolders of '%s'?
cs: Chcete vyhledat odhlášené podsložky v '%s'?

en: Search recursively
cs: Vyhledávat i v podsložkách

en: Subscriptions
cs: Odebírání

en: +_Search
cs: +_Vyhledat

en: Choose a subfolder of %s to subscribe to:
cs: Vyberte podsložku ve složce %s, kterou chcete odebírat:

en: Subscribe
cs: Odebírat

en: All of them
cs: Všechny

en: This folder is already subscribed and has no unsubscribed subfolders.
    
    If there are new folders, created and subscribed to from another client, use "Check for new folders" at the mailbox's root folder.
cs: Složka je již přihlášená a má nepřihlášené podsložky.
    
    Jestliže existují nové složky, vytvořené a přihlášené z jiného klienta, použijte "Vyhledat nové složky" v rodičovském adresáři.

en: Do you want to %s the '%s' folder?
cs: Chcete %s složku '%s' ?

en: subscribe
cs: odebírat

en: unsubscribe
cs: odhlásit

en: Apply to subfolders
cs: Nastavit u podsložek

en: +_Subscribe
cs: +_Odebírat

en: +_Unsubscribe
cs: +_Odhlásit

en: Import mbox file
cs: Importovat mbox soubor

en: Locate the mbox file and specify the destination folder.
cs: Určete zdrojový mbox soubor a cílovou složku.

en: Destination folder:
cs: Cílová složka:

en: Source mbox filename can't be left empty.
cs: Zdrojový mbox soubor musí být určen.

en: Destination folder is not set.
    Import mbox file to the Inbox folder?
cs: Cílová složka není určena.
    Importovat mbox soubor do složky "Doručená pošta"?

en: Can't find the destination folder.
cs: Cílová složka nebyla nalezena.

en: Select importing file
cs: Vybrat soubor pro import

en: Please specify address book name and file to import.
cs: Zadejte prosím název knihy adres a soubor pro import.

en: Select and rename LDIF field names to import.
cs: Vyberte a přejmenujte názvy LDIF polí pro import.

en: File imported.
cs: Soubor importován.

en: Please select a file.
cs: Vyberte prosím soubor.

en: Address book name must be supplied.
cs: Musí být zadán název knihy adres.

en: LDIF file imported successfully.
cs: Import LDIF soubor byl úspěšný.

en: Select LDIF File
cs: Výběr LDIF souboru

en: Specify the name for the address book that will be created from the LDIF file data.
cs: Zadejte jméno knihy adres, která bude vytvořena z dat tohoto LDIF souboru.

en: File Name
cs: Název souboru

en: The full file specification of the LDIF file to import.
cs: Úplná specifikace LDIF souboru pro import.

en: Select the LDIF file to import.
cs: Vyberte LDIF soubor k importování.

en: S
cs: V

en: LDIF Field Name
cs: Název LDIF položky

en: Attribute Name
cs: Název atributu

en: LDIF Field
cs: Položka LDIF

en: Attribute
cs: Atribut

en: Choose the LDIF field that will be renamed or selected for import in the list above. Reserved fields (marked with a tick in the "R" column), are automatically imported and cannot be renamed. A single click in the Select ("S") column will select the field for import with a tick. A single click anywhere in the row will select that field for rename in the input area below the list. A double click anywhere in the row will also select the field for import.
cs: V seznamu nahoře vyberte LDIF položku, kterou chcete přejmenovat nebo označit pro import. Rezervované položky (označené ve sloupci "R") jsou automaticky importovány a nemohou být přejmenovány. Kliknutím ve sloupci Vybráno ("V") vyberete položku pro import. Kliknutím kdekoli jinde v řádku vyberete položku do vstupní oblasti (dole) sloužící pro přejmenování. Dvojklik kdekoli v řádku vybere položku pro přejmenování a zároveň pro import.

en: The LDIF field can be renamed to the User Attribute name.
cs: LDIF položka může být přejmenována na uživatelský atribut.

en: Select for Import
cs: Vybrat pro import

en: Select the LDIF field for import into the address book.
cs: Vybere LDIF položku pro import do knihy adres.

en:  Modify
cs:  Změnit

en: This button will update the list above with the data supplied.
cs: Změní položku seznamu nahoře dle dat zadaných zde dole.

en: Records Imported :
cs: Importováno záznamů :

en: Import LDIF file into Address Book
cs: Importovat LDIF soubor do knihy adres

en: Proceed
cs: Pokračovat

en: Error importing MUTT file.
cs: Chyba při importu souborů z MUTT.

en: Select MUTT File
cs: Vyberte MUTT soubor

en: Import MUTT file into Address Book
cs: Importovat MUTT soubor do knihy adres

en: Please select a file to import.
cs: Vyberte prosím soubor pro import.

en: Error importing Pine file.
cs: Chyba při importu souborů z Pine.

en: Select Pine File
cs: Vyberte Pine soubor

en: Import Pine file into Address Book
cs: Importovat Pine soubor do knihy adres

en: Claws Mail needs network access in order to get mails.
cs: Claws Mail potřebuje přístup k síti, aby mohl stáhnout zprávy.

en: %s failed
cs: %s selhal

en: Retrieving new messages
cs: Načítám nové zprávy

en: Standby
cs: V pohotovosti

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Retrieving
cs: Načítám

en: Done (%d message (%s) received) | Done (%d messages (%s) received)
cs[0]: Hotovo (%d zpráva (%s) přijato)
cs[1]: Hotovo (%d zprávy (%s) přijato)
cs[2]: Hotovo (%d zpráv (%s) přijato)

en: Done (no new messages)
cs: Hotovo (Nejsou žádné nové zprávy)

en: Connection failed
cs: Spojení selhalo

en: Auth failed
cs: Autentizace selhala

en: Locked
cs: Zamknuto

en: Timeout
cs: Časový limit

en: Finished (%d new message) | Finished (%d new messages)
cs[0]: Dokončeno (%d nová zpráva)
cs[1]: Dokončeno (%d nové zprávy)
cs[2]: Dokončeno (%d nových zpráv)

en: Finished (no new messages)
cs: Dokončeno (nejsou nové zprávy)

en: %s: Retrieving new messages
cs: %s : Načítám nové zprávy

en: Account '%s': Connecting to POP3 server: %s:%d...
cs: Účet '%s': Připojuji se na POP3 server: %s:%d...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s POP3 serverem: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s POP3 serverem: %s:%d

en: Authenticating...
cs: Autentizuji...

en: Retrieving messages from %s (%s)...
cs: Získávám zprávy z %s (%s) ...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
cs: Zjišťuji počet nových zpráv (STAT)...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
cs: Zjišťuji počet nových zpráv (LAST)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
cs: Zjišťuji počet nových zpráv (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
cs: Zjišťuji počet zpráv (LIST)...

en: Quitting
cs: Ukončuji

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
cs: Načítám zprávu (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving (%d message (%s) received) | Retrieving (%d messages (%s) received)
cs[0]: Hotovo (%d zpráva (%s) přijato)
cs[1]: Hotovo (%d zprávy (%s) přijato)
cs[2]: Hotovo (%d zpráv (%s) přijato)

en: Connection to %s:%d failed.
cs: Připojení k %s:%d selhalo.

en: Error occurred while processing mail.
cs: Nastala chyba během zpracovávání pošty.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
cs: Nastala chyba během zpracovávání pošty:
    %s

en: No disk space left.
cs: Nezbylo žádné místo na disku.

en: Can't write file.
cs: Nemohu zapisovat do souboru.

en: Socket error.
cs: Chyba soketu.

en: Socket error on connection to %s:%d.
cs: Chyba socketu v připojení k %s:%d.

en: Connection closed by the remote host.
cs: Připojení bylo ukončeno vzdáleným počítačem.

en: Connection to %s:%d closed by the remote host.
cs: Připojení k %s:%d bylo ukončeno vzdáleným počítačem.

en: Mailbox is locked.
cs: Mailbox je zamknut.

en: Mailbox is locked:
    %s
cs: Mailbox je uzamčen:
    %s

en: Authentication failed.
cs: Autentizace selhala.

en: Authentication failed:
    %s
cs: Autentizace selhala:
    %s

en: Session timed out. You may be able to recover by increasing the timeout value in Preferences/Other/Miscellaneous.
cs: Čas relace vypršel. Můžete ji obnovit zvýšením hodnoty ve Volby/Ostatní/Různé.

en: Connection to %s:%d timed out.
cs: Časový limit připojení k %s:%d vypršel.

en: Incorporation cancelled
cs: Začleňování zrušeno

en: %s%sYou're working offline. Override for %d minutes?
cs: %s%sPracujete v režimu offline. Přepnout na %d minut do režimu online?

en: %s%sYou're working offline. Override?
cs: %s%sPracujete v režimu offline. Přepnout?

en: On_ly once
cs: Pouze _jednou

en: Nick Name
cs: Přezdívka

en: File '%s' already exists.
    Can't create folder.
cs: Soubor '%s' už existuje.
    Nemohu vytvořit složku.

en: Configuration for %s found.
    Do you want to migrate this configuration?
cs: Byla nalezena konfigurace pro %s.
    Chcete převést tuto konfiguraci?

en: 
    
    Your Sylpheed filtering rules can be converted by a
    script available at %s.
cs: 
    
    Vaše pravidla filtrování Sylpheed může být převedena pomocí
    skriptu dostupného na %s.

en: Keep old configuration
cs: Ponechat původní nastavení

en: Keeping a backup will allow you to go back to an older version, but may take a while if you have cached IMAP or News data, and will take some extra room on your disk.
cs: Ponecháte-li si zálohu původního nastavení, budete se moci vrátit ke starší verzi, ale může to chvíli trvat pokud používáte lokální vyrovnávací paměti pro IMAP nebo diskuzní skupiny. Záloha také vyžaduje určité místo na vašem disku.

en: Migration of configuration
cs: Převedení konfigurace

en: Copying configuration... This may take a while...
cs: Kopíruji konfiguraci... Může to chvíli trvat...

en: Migration failed!
cs: Převedení selhalo!

en: Migrating configuration...
cs: Převádím konfiguraci...

en: Failed to register folder item update hook
cs: Nepodařilo se zaregistrovat funkci pro obsloužení události "změna položky složky"

en: Failed to register folder update hook
cs: Nepodařilo se zaregistrovat funkci pro obsloužení události "změna složky"

en: g_thread is not supported by glib.
cs: g_thread není v glib podporován.

en: Sylpheed-Claws 2.6.0 (or older)
cs: Sylpheed-Claws 2.6.0 (nebo starší)

en: Sylpheed-Claws 1.9.15 (or older)
cs: Sylpheed-Claws 1.9.15 (nebo starší)

en: Sylpheed-Claws 1.0.5 (or older)
cs: Sylpheed-Claws 1.0.5 (nebo starší)

en: The following plugin failed to load. Check the Plugins configuration for more information:
    %s | The following plugins failed to load. Check the Plugins configuration for more information:
    %s
cs[0]: Následující zásuvný modul se nepodařilo načíst. Zkontrolujte nastavení.
    %s
cs[1]: Následující zásuvné moduly se nepodařilo načíst. Zkontrolujte nastavení.
    %s
cs[2]: Následující zásuvné moduly se nepodařilo načíst. Zkontrolujte nastavení.
    %s

en: Claws Mail has detected a configured mailbox, but it is incomplete. It is possibly due to a failing IMAP account. Use "Rebuild folder tree" on the mailbox parent folder's context menu to try to fix it.
cs: Claws Mail detekoval nakonfigurovaný mailbox, ale není kompletní. Pravděpodobně chyba IMAP účtu. Použijte "Obnovit strom složek" v menu rodičovské složky pro opravu.

en: Claws Mail has detected a configured mailbox, but could not load it. It is probably provided by an out-of-date external plugin. Please reinstall the plugin and try again.
cs: Claws Mail nalezl schránku (mailbox), ale nemohl ji načíst. Pravděpodobně pochází od zastaralého externího modulu. Prosím přeinstalujte modul a zkuste to znovu.

en: Missing filename
cs: Chybějící jméno souboru

en: Cannot open filename for reading
cs: Nepodařilo se otevřít soubor pro čtení

en: Malformed header
cs: Poškozená hlavička

en: Duplicated 'To:' header
cs: Duplikovaná hlavička 'To:'

en: Missing required 'To:' header
cs: Chybějící požadovaná hlavička 'To:'

en: Usage: %s [OPTION]...
cs: Použití: %s [VOLBY]...

en:   --compose [address]    open composition window
cs:   --compose [adresa]             otevře okno pro psaní nové zprávy

en:   --compose-from-file file
                             open composition window with data from given file;
                             use - as file name for reading from standard input;
                             content format: headers first (To: required) until an
                             empty line, then mail body until end of file.
cs:   --compose-from-file soubor
                             otevře okno pro psaní zprávy s daty z daného souboru;
                             použít - jako jméno souboru pro čtení ze standardního vstupu;
                             formát obsahu: hlavička na začátek (To: povinné) do
                             prázdné řádky, pak tělo do konce souboru.

en:   --subscribe [uri]      subscribe to the given URI if possible
cs:   --subscribe [uri]              přihlásí se k odběru zadaného URI pokud to lze

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
cs:   --attach soubor1 [soubor2]...  otevře okno pro psaní zprávy s připojeným
                                     souborem(y)

en:   --receive              receive new messages
cs:   --receive                      načte nové zprávy

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
cs:   --receive-all                  načte nové zprávy ze všech účtů

en:   --cancel-receiving     cancel receiving of messages
cs:   --cancel-receiving     zrušit přijímání zpráv

en:   --cancel-sending       cancel sending of messages
cs:   --cancel-sending       zrušit odesílání zpráv

en:   --search folder type request [recursive]
                             searches mail
                             folder ex.: "#mh/Mailbox/inbox" or "Mail"
                             type: s[ubject],f[rom],t[o],e[xtended],m[ixed] or g: tag
                             request: search string
                             recursive: false if arg. starts with 0, n, N, f or F
cs:   --search složka typ požadavek [rekurzivně]
                             hledá mail
                             složka př.: "#mh/Mailbox/inbox" nebo "Mail"
                             typ: s[ubject],f[rom],t[o],e[xtended],m[ixed] nebo g: tag
                             požadavek: hledaný řetězec
                             rekurzivně: nepravda když argument startuje s 0, n, N, f nebo F

en:   --send                 send all queued messages
cs:   --send                         pošle všechny pozdržené zprávy

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
cs:   --status [složka]...           zobrazit celkový počet zpráv

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
cs:   --status-full [složka]...      zobrazí status každé složky

en:   --statistics           show session statistics
cs:   --statistics           zobrazí statistiky sezení

en:   --reset-statistics     reset session statistics
cs:   --reset-statistics     resetuje statistiky sezení

en:   --select folder[/msg]  jumps to the specified folder/message
                             folder is a folder id like 'folder/sub_folder'
cs:   --select <složka>[/<zpráva>]   přejde na uvedenou složku/zprávu
                                     <složka> je id složky, např. 'složka/podsložka'

en:   --online               switch to online mode
cs:   --online                       přejde do online režimu

en:   --offline              switch to offline mode
cs:   --offline                      přejde do offline režimu

en:   --exit --quit -q       exit Claws Mail
cs:   --exit                         ukončí Claws Mail

en:   --debug                debug mode
cs:   --debug                        režim trasování

en:   --toggle-debug         toggle debug mode
cs:   --toggle-debug                        přepne režim trasování

en:   --help -h              display this help and exit
cs:   --help                         vypíše tuto nápovědu a skončí

en:   --version -v           output version information and exit
cs:   --version                      vypíše informace o verzi a skončí

en:   --version-full -V      output version and built-in features information and exit
cs:   --version-full -V     vypíše informace o verzi a vestavěných vlastnostech a skončí

en:   --config-dir           output configuration directory
cs:   --config-dir                   vypíše název adresáře s konfigurací

en:   --alternate-config-dir [dir]
                             use specified configuration directory
cs:   --alternate-config-dir [dir]
                      použije zadaný adresář s konfigurací

en: Unknown option
cs: Neznámá volba

en: Processing (%s)...
cs: Zpracovávám (%s)...

en: top level folder
cs: nejvyšší složka v hierarchii

en: Queued messages
cs: Pozdržené zprávy

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
cs: Ve frontě jsou neodeslaně zprávy. Skončit nyní?

en: NetworkManager: network is offline.
cs: NetworkManager: síť je odpojena.

en: _File
cs: _Soubor

en: _View
cs: Z_obrazit

en: _Configuration
cs: Nastav_ení

en: _Add mailbox
cs: _Přidat mailbox

en: Change mailbox order...
cs: Změnit pořadí schránek...

en: _Import mbox file...
cs: _Importovat mbox soubor...

en: _Export to mbox file...
cs: _Exportovat do mbox souboru...

en: _Export selected to mbox file...
cs: Exportovat _vybrané do mbox souboru...

en: Empty all _Trash folders
cs: Vyprázdnit všechny _koše

en: _Save email as...
cs: Uložit email j_ako...

en: _Save part as...
cs: Uložit část j_ako...

en: Page setup...
cs: Nastavení stránky...

en: _Print...
cs: _Tisk...

en: Synchronise folders
cs: Synchronizovat složky

en: E_xit
cs: _Konec

en: Select _thread
cs: Vybrat _vlákno

en: _Delete thread
cs: _Odstranit vlákno

en: _Find in current message...
cs: _Hledat v aktuální zprávě...

en: _Quick search
cs: _Rychlé vyhledávání

en: Show or hi_de
cs: Zobrazit nebo s_krýt

en: _Toolbar
cs: Nástrojová lišta

en: Set displayed _columns
cs: Zobrazované _sloupce

en: In _folder list...
cs: V seznamu _složek..

en: In _message list...
cs: V seznamu _zpráv...

en: La_yout
cs: Us_pořádání

en: _Sort
cs: _Seřadit

en: _Attract by subject
cs: _Seskupit dle předmětu

en: E_xpand all threads
cs: Rozbalit vše_chna vlákna

en: Co_llapse all threads
cs: _Sbalit všechna vlákna

en: _Go to
cs: _Jít na

en: _Previous message
cs: _Předchozí zpráva

en: _Next message
cs: _Další zpráva

en: P_revious unread message
cs: Pře_dchozí nepřečtenou zpráva

en: N_ext unread message
cs: Da_lší nepřečtená zpráva

en: Previous ne_w message
cs: Předchozí no_vá zpráva

en: Ne_xt new message
cs: D_alší nová zpráva

en: Previous _marked message
cs: Předchozí _označená zpráva

en: Next m_arked message
cs: Další o_značená zprávy.

en: Previous _labeled message
cs: Předchozí _obarvená zpráva

en: Next la_beled message
cs: Další o_barvená zpráva

en: Previous opened message
cs: Předchozí otevřená zpráva

en: Next opened message
cs: Další otevřená zpráva

en: Parent message
cs: Rodičovská zpráva

en: Next unread _folder
cs: Následující nepřečtená _složka

en: _Other folder...
cs: _Jiná složka...

en: Next part
cs: Další část

en: Previous part
cs: Předchozí část

en: Message scroll
cs: Rolování zpráv

en: Previous line
cs: Předchozí řádek

en: Next line
cs: Další řádek

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Next page
cs: Další stránka

en: Decode
cs: Dekódovat

en: Open in new _window
cs: Otevřít v _novém okně

en: Mess_age source
cs: Zd_roj zprávy

en: Message part
cs: Část zprávy

en: View as text
cs: Zobrazit jako text

en: Open
cs: Otevřít

en: Open with...
cs: Otevřít čím...

en: Quotes
cs: Citace

en: _Update summary
cs: _Aktualizace souhrnu

en: Recei_ve
cs: Přij_mout

en: Get from _current account
cs: Přijmout z _aktuálního účtu

en: Get from _all accounts
cs: Přijmout ze _všech účtů

en: Cancel receivin_g
cs: Přerušit stahování zprá_v

en: _Send queued messages
cs: _Odeslat pozdržené zprávy

en: Compose a_n email message
cs: _Napsat nový mail

en: Compose a news message
cs: _Napsat news zprávu

en: _Reply
cs: _Odpovědět

en: Repl_y to
cs: Odpovědět ko_mu

en: Mailing _list
cs: Kon_ference

en: Follow-up and reply to
cs: Postoupit a odpovědět

en: _Forward
cs: Pře_dat

en: For_ward as attachment
cs: Předat jako pří_lohu

en: Redirec_t
cs: Pře_směrovat

en: Mailing-_List
cs: Kon_ference

en: Post
cs: Pošta

en: Help
cs: Nápověda

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: View archive
cs: Zobrazit archív

en: Contact owner
cs: Kontaktovat vlastníka

en: M_ove...
cs: Přesunou_t...

en: _Copy...
cs: _Kopírovat...

en: Move to _trash
cs: Přesuno_ut do koše

en: _Delete...
cs: _Odstranit...

en: Cancel a news message
cs: Stornovat news zprávu

en: _Mark
cs: Označ_it

en: _Unmark
cs: Odo_značit

en: Mark as unr_ead
cs: Označit jako _nepřečtené

en: Mark as rea_d
cs: Označit jako _přečtené

en: Mark all read
cs: Označit všechny jako přečtené

en: Ignore thread
cs: Ignorovat vlákno

en: Unignore thread
cs: Přestat ignorovat vlákno

en: Watch thread
cs: Sledovat vlákno

en: Unwatch thread
cs: Nesledovat vlákno

en: Mark as _spam
cs: Označit jako _spam

en: Mark as _ham
cs: Označit jako n_e spam

en: Lock
cs: Zamknout

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Color la_bel
cs: O_barvit

en: Ta_gs
cs: Zn_ačky

en: Re-_edit
cs: Znovu _upravit

en: Check signature
cs: Zkontrolovat podpis

en: Add sender to address boo_k
cs: Přidat odesílatele do kni_hy adres

en: C_ollect addresses
cs: S_bírat adresy

en: From current _folder...
cs: Z aktuální _složky...

en: From selected _messages...
cs: Z vybraných _zpráv...

en: _Filter all messages in folder
cs: Pře_filtrovat všechny zprávy ve složce

en: Filter _selected messages
cs: Přefiltrovat _vybrané zprávy

en: Run folder pr_ocessing rules
cs: Spustit pravidl_o zpracování složky

en: _Create filter rule
cs: Vytvořit pravidlo _filtru

en: _Automatically
cs: _Automaticky

en: By _From
cs: Podle _Od

en: By _To
cs: Podle _Komu

en: By _Subject
cs: Podle _Předmětu

en: Create processing rule
cs: Vytvořit pravidlo zpracování

en: List _URLs...
cs: Seznam _URLs...

en: Ch_eck for new messages in all folders
cs: _Zjistit nové zprávy ve všech složkách

en: Delete du_plicated messages
cs: _Odstranit duplikáty zpráv

en: In selected folder
cs: Ve vybrané složce

en: In all folders
cs: Ve všech složkách

en: E_xecute
cs: S_pustit

en: Exp_unge
cs: Vy_mazat

en: SSL cer_tificates
cs: SSL cer_tifikáty

en: Filtering Lo_g
cs: Záznam filtrování

en: Network _Log
cs: Záznam o připojení

en: _Forget all session passwords
cs: _Zapomenout všechna hesla relace

en: C_hange current account
cs: _Zvolit aktuální účet

en: _Preferences for current account...
cs: Upravit a_ktuální účet...

en: Create _new account...
cs: Vytvořit _nový účet...

en: _Edit accounts...
cs: U_pravit účty

en: P_references...
cs: _Volby

en: Pre-pr_ocessing...
cs: Před zpracování...

en: Post-pro_cessing...
cs: Následné zpracování...

en: _Filtering...
cs: _Filtrování...

en: _Templates...
cs: Ša_blony

en: _Actions...
cs: _Akce...

en: Tag_s...
cs: Znač_ky...

en: Plu_gins...
cs: Zásuvné _moduly...

en: _Manual
cs: _Manuál

en: _Online User-contributed FAQ
cs: FAQ (online)

en: Icon _Legend
cs: _Význam ikon

en: Set as default client
cs: Nastavit jako výchozí klient

en: Offline _mode
cs: Offline _mód

en: _Message view
cs: _Náhled zprávy

en: Status _bar
cs: _Stavový řádek

en: Column headers
cs: Záhlaví sloupců

en: Th_read view
cs: Zobrazit _vlákna

en: Hide read threads
cs: Skrýt přečtená vlákna

en: _Hide read messages
cs: Skrýt přeč_tené zprávy

en: Hide deleted messages
cs: Skrýt odstraněné zprávy

en: _Fullscreen
cs: _Celá obrazovka

en: Show all _headers
cs: Zobrazit všechny _hlavičky

en: _Collapse all
cs: _Sbalit vše

en: Collapse from level _2
cs: Sbalit od úrovně _2

en: Collapse from level _3
cs: Sbalit od úrovně _3

en: Text _below icons
cs: Text _pod ikonami

en: Text be_side icons
cs: Text _vedle ikon

en: _Icons only
cs: Jen _ikony

en: _Text only
cs: Jen _text

en: _Standard
cs: _Standartní

en: _Three columns
cs: _Tři sloupce

en: _Wide message
cs: Široký náhled _zpráv

en: W_ide message list
cs: Široký _seznam zpráv

en: S_mall screen
cs: _Malá obrazovka

en: By _number
cs: Podle čí_sla

en: By s_ize
cs: Podle _velikosti

en: By _date
cs: Podle _data

en: By thread date
cs: Podle data vlákna

en: By s_ubject
cs: Podle _předmětu

en: By _color label
cs: Podle _barevného označení zprávy

en: By tag
cs: Podle tag

en: By _mark
cs: Podle _značky

en: By _status
cs: Podle _stavu

en: By a_ttachment
cs: Podle _přílohy

en: By score
cs: Podle skóre

en: By locked
cs: Podle zamknuto

en: D_on't sort
cs: N_eřadit

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: _Auto detect
cs: _Autodetekce

en: Apply tags...
cs: Použít značky

en: Some error(s) happened. Click here to view log.
cs: Došlo k chybě (chybám). Klikněte zde pro zobrazení protokolu.

en: You are online. Click the icon to go offline
cs: Pracujete v režimu online. Klikněte na ikonu pro přechod do režimu offline.

en: You are offline. Click the icon to go online
cs: Pracujete v režimu offline. Klikněte na ikonu pro přechod do režimu online.

en: Select account
cs: Vybrat účet

en: Network log
cs: Síťový protokol

en: Filtering/Processing debug log
cs: Protokol filtrování zpráv a zpracování složek

en: filtering log enabled
cs: protokolování filtrů zapnuto

en: filtering log disabled
cs: protokolování filtrů vypnuto

en: Untitled
cs: Neoznačený

en: none
cs: žádný

en: Delete all messages in trash folders?
cs: Odstranit všechny zprávy ve VŠECH koších?

en: Don't quit
cs: Neukončit

en: Add mailbox
cs: Přidat mailbox

en: Input the location of mailbox.
    If an existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
cs: Zadejte umístění pro mailbox.
    Pokud je zadán existující, bude automaticky
    prohledán.

en: The mailbox '%s' already exists.
cs: Mailbox '%s' již existuje.

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
cs: Vytváření mailboxu se nezdařilo.
    Může to být tím, že mailbox již existuje, nebo nemáte dostatečná práva
    pro zápis.

en: No posting allowed
cs: Zasílání zpráv do konference není povoleno

en: Mbox import has failed.
cs: Import souboru mbox se nezdařil.

en: Export to mbox has failed.
cs: Export do mbox souboru se nezdařil.

en: Exit
cs: Ukončení programu

en: Exit Claws Mail?
cs: Ukončit Claws Mail?

en: Folder synchronisation
cs: Synchronizace složek

en: Do you want to synchronise your folders now?
cs: Chcete nyní synchronizovat složky?

en: +_Synchronise
cs: +_Synchronizovat

en: Deleting duplicated messages...
cs: Vymazávám duplikované zprávy...

en: Deleted %d duplicate message in %d folders.
     | Deleted %d duplicate messages in %d folders.
cs[0]: Odstraněna %d duplicitní zpráva v %d složkách.
cs[1]: Odstraněny %d duplicitní zprávy v %d složkách.
cs[2]: Odstraněno %d duplicitních zpráv v %d složkách.

en: Processing rules to apply before folder rules
cs: Zpracování složky - pravidla prováděná před pravidly složky

en: Processing rules to apply after folder rules
cs: Zpracování složky - pravidla prováděná po pravidlech složky

en: Filtering configuration
cs: Filtr pro příjem - nastavení pravidel

en: Can not register as default client: impossible to get executable path.
cs: Nemohu zaregistrovat jako výchozí klient: není možné získat cestu.

en: Claws Mail has been registered as default client.
cs: Claws Mail byl zaregistrován jako výchozí klient.

en: Can not register as default client: impossible to write to the registry.
cs: Nemohu zaregistrovat jako výchozí klient: není možné zapisovat do registrů.

en: Forgotten %d password in %d accounts.
     | Forgotten %d passwords in %d accounts.
cs[0]: Zapomenuté %d heslo pro %d účty.
cs[1]: Zapomenutá %d hesla pro %d účty.
cs[2]: Zapomenutých %d hesel pro %d účty.

en: %s header
cs: %s záhlaví

en: header
cs: záhlaví

en: header line
cs: řádka záhlaví

en: body line
cs: řádek těla

en: tag
cs: značka

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat malá a velká písmena

en: Case insensitive
cs: Rozlišovat malá a velká písmena

en: checking if message matches [ %s ]
cs: zkontrolovat jestli zpráva odpovídá [ %s ]

en: message matches
cs: zpráva odpovídá

en: message does not match
cs: zpráva neodpovídá

en: (none)
cs: (žádný)

en: Could not open mbox file:
    %s
cs: Nepodařilo se otevřít mbox soubor:
    %s

en: Importing from mbox... (%d mail imported) | Importing from mbox... (%d mails imported)
cs[0]: Importuji mbox... (načtených zpráv: %d)
cs[1]: Importuji mbox... (načtených zpráv: %d)
cs[2]: Importuji mbox... (načtených zpráv: %d)

en: Overwrite mbox file
cs: Přepsat mbox soubor

en: This file already exists. Do you want to overwrite it?
cs: Tento soubor již existuje. Chcete ho přepsat?

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Could not create mbox file:
    %s
cs: Nepodařilo se vytvořit mbox soubor:
    %s

en: Exporting to mbox...
cs: Exportuji do mbox souboru...

en: Find in current message
cs: Hledat text v aktuální zprávě

en: Find text:
cs: Hledaný text:

en: Search failed
cs: Neúspěšné hledání

en: Search string not found.
cs: Hledaný řetězec nebyl nalezen.

en: Beginning of message reached; continue from end?
cs: Dosažen začátek zprávy, pokračovat od konce?

en: End of message reached; continue from beginning?
cs: Dosažen konec zprávy, pokračovat od začátku?

en: Search finished
cs: Hledání ukončeno

en: Compose _new message
cs: _Napsat novou zprávu

en: Claws Mail - Message View
cs: Claws Mail - Náhled zprávy

en: <No Return-Path found>
cs: <návratová adresa nebyla nalezena>

en: The notification address to which the return receipt is
    to be sent does not correspond to the return path:
    Notification address: %s
    Return path: %s
    It is advised to not to send the return receipt.
cs: Adresa, na kterou je směrováno potvrzení o doručení
    neodpovídá návratové adrese:
    Adresa pro potvrzení: %s
    Návratová adresa: %s
    Doporučuje se neodesílat potvrzení o doručení.

en: _Don't Send
cs: _Neodesílat

en: This message is asking for a return receipt notification
    but according to its 'To:' and 'CC:' headers it was not
    officially addressed to you.
    It is advised to not to send the return receipt.
cs: Tato zpráva vyžaduje potvrzení o doručení, ale podle záhlaví
    'Komu:' a 'Kopie: nejste oficiálním adresátem.
    Doporučuje se neodesílat potvrzení o doručení.

en: Fetching message (%s)...
cs: Přijímaní zprávy (%s)...

en: Couldn't decrypt: %s
cs: Nepodařilo se rozšifrovat: %s

en: Message doesn't conform to MIME standard. It may render wrongly.
cs: Zpráva nevyhovuje MIME standardu. Může být špatně zobrazena.

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Overwrite existing file?
cs: Přepsat existující soubor?

en: Couldn't save the file '%s'.
cs: Nemohu uložit soubor '%s'.

en: Show all %s.
cs: Zobrazit všechny %s.

en: Only the first megabyte of text is shown.
cs: Je zobrazen jen první megabyte textu.

en: You got a return receipt for this message : it has been displayed by the recipient.
cs: Obdržel potvrzení pro tuto zprávu : Byla zobrazena příjemcem

en: You asked for a return receipt in this message.
cs: U této zprávy jste vyžádal(a) potvrzení o doručení.

en: This message asks for a return receipt.
cs: Tato zpráva vyžaduje potvrzení o duručení.

en: Send receipt
cs: Odeslat potvrzení

en: This message has been partially retrieved,
    and has been deleted from the server.
cs: Tato zpráva byla částečně stažena
    a byla odstraněna ze serveru.

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s.
cs: Tato zpráva byla částečně stažena;
    je %s.

en: Mark for download
cs: Označit ke stažení

en: Mark for deletion
cs: Označit k odstranění

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s and will be downloaded.
cs: Tato zpráva byla částečně stažena;
    je %s a bude stažena úplně.

en: Unmark
cs: Odoznačit

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s and will be deleted.
cs: Tato zpráva byla částečně stažena;
    je %s a bude odstraněna.

en: Return Receipt Notification
cs: Oznámení o doručení

en: More than one of your accounts uses the address that this message was sent to.
    Please choose which account you want to use for sending the receipt notification:
cs: Tato zpráva byla doručena do více vašich účtů.
    Vyberte si prosím účet, ze kterého bude odesláno potvrzení o doručení:

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Send Notification
cs: _Odeslat oznámení

en: Cannot print: the message doesn't contain text.
cs: Nemohu tisknout: zpráva neobsahuje text.

en: 
      There are no messages in this folder
cs: 
      Ve složce nejsou žádné zprávy

en: 
      Message has been deleted
cs: 
      Zpráva smazána

en: 
      Message has been deleted or moved to another folder
cs: 
      Zpráva byla smazána nebo přesunuta do jiné složky

en: An error happened while learning.
cs: Během učení došlo k chybě.

en: can't copy message %s to %s
cs: Nemohu zkopírovat zprávu %s do %s

en: Moving messages...
cs: Přesouvám zprávy...

en: Deleting messages...
cs: Odstraňuji zprávy...

en: Remove _mailbox...
cs: Odstranit _mailbox...

en: Really remove the mailbox '%s'?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
cs: Opravdu odstranit mailbox '%s' ?
    (Zprávy NEBUDOU odstraněny z disku)

en: Remove mailbox
cs: Odstranit mailbox

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Open _with...
cs: Otevřít čím...

en: Send to...
cs: Odeslat ...

en: _Display as text
cs: Zobrazit jako text

en: _Save as...
cs: Uložit j_ako...

en: Save _all...
cs: Uložit _vše...

en: MIME Type
cs: MIME Typ

en: View full information
cs: Zobrazit úplnou informaci

en: Check again
cs: Zkontrolovat znovu

en: %s Click the icon to check it.
cs: Stiskněte ikonu %s pro zkontrolování.

en: %s Click the icon or hit '%s' to check it.
cs: Stiskněte ikonu %s nebo '%s' pro zkontrolování.

en: Timeout checking the signature. Click the icon to try again.
cs: Vypršel časový limit pro kontrolu podpisu. Stiskněte ikonu pro nový pokus.

en: Timeout checking the signature. Click the icon or hit '%s' to try again.
cs: Vypršel časový limit pro kontrolu podpisu. Stiskněte ikonu nebo '%s' pro nový pokus.

en: Checking signature...
cs: Kontroluji podpis...

en: Go back to email
cs: Zpět na zprávu

en: Couldn't save the part of multipart message: %s
cs: Nepodařilo se uložit tuto část zprávy: %s

en: Overwrite existing file '%s'?
cs: Přepsat existující soubor '%s'?

en: Select destination folder
cs: Vybrat cílovou složku

en: '%s' is not a directory.
cs: '%s' není adresář.

en: Open with
cs: Otevřít čím

en: Enter the command-line to open file:
    ('%s' will be replaced with file name)
cs: Vložte příkazovou řádku pro otevření souboru:
    ('%s' bude nahrazeno jménem souboru)

en: Execute untrusted binary?
cs: Spustit nedůvěryhodný binární soubor?

en: This attachment is an executable file. Executing untrusted binaries is dangerous and could probably lead to compromission of your computer.
    
    Do you want to run this file?
cs: Příloha je spustitelný soubor. Spouštění nedůvěryhodných binárních souborů je nebezpečné a může poškodit počítač.
    
    Chcete ho spustit?

en: Run binary
cs: Spustit binární soubor

en: Type:
cs: Typ:

en: Size:
cs: Velikost:

en: Description:
cs: Popis:

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected.
cs: NNTP spojení %s:%d bylo odpojeno.

en: Account '%s': Connecting to NNTP server: %s:%d...
cs: Účet '%s': Připojuji se na NNTP server: %s:%d...

en: Error logging in to %s:%d...
cs: Chyba logování na %s:%d ...

en: Libetpan does not support return code 480 so for now we choose to continue
cs: Libetpan nepodporuje návratový kód 480, takže nyní je vybráno pokračovat

en: Mode reader failed, continuing nevertheless
cs: Režim čtení selhal, přesto pokračuji

en: Error creating session with %s:%d
cs: Chyba při vytvoření sezení s %s:%d

en: Error authenticating to %s:%d...
cs: Chyba autentizace pro %s:%d ...

en: Claws Mail needs network access in order to access the News server.
cs: Claws Mail potřebuje přístup k síti, aby mohl přistupovat k serveru diskusních skupin.

en: couldn't select group: %s
cs: nemohu vybrat skupinu: %s

en: couldn't set group: %s
cs: nemohu nastavit skupinu: %s

en: invalid article range: %d - %d
cs: neplatný rozsah příspěvků: %d - %d

en: couldn't get xhdr
cs: nelze získat xhdr

en: getting xover %d - %d in %s...
cs: získávám xover %d - %d v %s...

en: couldn't get xover
cs: nelze získat xover

en: invalid xover line
cs: neplatná xover řádka

en: You have one or more News accounts defined. However this version of Claws Mail has been built without News support; your News account(s) are disabled.
    
    You probably need to install libetpan and recompile Claws Mail.
cs: Máte nadefinován jeden nebo více News účtů, ale tato verze Claws Mailbyla zkompilována bez podpory News - vaše News účty jsou proto nepřístupné.
    
    Pravděpodobně bude třeba nainstalovat libetpan a překompilovat Claws Mail.

en: _Subscribe to newsgroup...
cs: Při_hlásit diskusní skupinu...

en: _Unsubscribe newsgroup
cs: _Odhlásit diskusní skupinu

en: Really unsubscribe newsgroup '%s'?
cs: Opravdu chcete odhlásit diskusní skupinu '%s'?

en: Unsubscribe newsgroup
cs: Odhlásit diskusní skupinu

en: _Unsubscribe
cs: _Odhlásit

en: Rename newsgroup folder
cs: Přejmenovat složku diskuzní skupiny

en: Acpi Notifier
cs: ACPI oznamovač

en: Make sure that the kernel module 'acerhk' is loaded.
    You can get it from http://www.cakey.de/acerhk/
cs: Ujistěte se, že je v jádře zaveden modul 'acerhk'.
    Můžete ho získat na adrese http://www.cakey.de/acerhk/

en: Make sure that the kernel module 'acer_acpi' is loaded.
    You can get it from http://code.google.com/p/aceracpi/
cs: Ujistěte se, že je v jádře zaveden modul 'acer_acpi'.
    Můžete ho získat na adrese http://code.google.com/p/aceracpi/

en: Make sure that the kernel module 'asus_laptop' is loaded.
cs: Ujistěte se, že je v jádře zaveden modul 'asus_laptop'.

en: Make sure that the kernel module 'asus_acpi' is loaded.
cs: Ujistěte se, že je v jádře zaveden modul 'asus_acpi'.

en: Make sure that the kernel module 'ibm_acpi' is loaded.
cs: Ujistěte se, že je v jádře zaveden modul 'ibm_acpi'.

en: Make sure that you have apanelc installed.
    You can get it from http://apanel.sourceforge.net/
cs: UIjistěte se, že máte nainstalován apanelc.
    Můžete ho získat na adrese http://apanel.sourceforge.net/.

en: Control file doesn't exist.
cs: Řídící soubor neexistuje.

en:  : no new or unread mail
cs: :  žádná nová nebo nepřečtená pošta

en:  : unread mail
cs: :  nepřečtená pošta

en:  : new mail
cs: :  nová pošta

en: off
cs: svítí

en: blinking
cs: bliká

en: on
cs: zhasnutá

en: ACPI type:
cs: Typ ACPI

en: ACPI file:
cs: ACPI soubor

en: values - On:
cs: Hodnoty: - zapnuto

en:  - Off:
cs: - vypnuto

en: Blink when user interaction is required
cs: Blikat, pokud je vyžadován zásah uživatele

en: This plugin handles various ACPI mail LEDs.
cs: Tento oznamuje poštu pomocí ACPI diod.

en: Laptop LED
cs: LED dioda laptopu

en: Mail Archiver
cs: Archivování mailů

en: Create Archive...
cs: Vytvořit archiv...

en: This plugin adds archiving features to Claws Mail.
    
    It enables you to select a mail folder that you want to be archived, and then choose a name, format and location for the archive. Subfolders can be included and MD5 checksums can be added for each file in the archive. Several archiving options are also available.
    
    The archive can be stored as:
    	TAR
    	PAX
    	SHAR
    	CPIO
    
    The archive can be compressed using:
    %s
    The archives can be restored with any standard tool that supports the chosen format and compression.
    
    The supported folder types are MH, IMAP, RSSyl and vCalendar.
    
    To activate the archiving feature go to /Tools/Create Archive
    
    Default options can be set in /Configuration/Preferences/Plugins/Mail Archiver
cs: Zásuvný modul umožňuje Claws Mailu archivování.
    
    Umožňuje vybrat složky pro archivaci a jméno, formát a umístění archivu. Podsložky mohou být vloženy a MD5 kontrola může být přidána každému souboru. Jsou dostupné i další možnosti.
    
    Archiv může být uložen jako:
    	TAR
    	PAX
    	SHAR
    	CPIO
    
    Archiv může být komprimován:
    %s
    Archivy můžou být obnoveny nástroji podporující formát a kompresi.
    
    Podporováné typy složek MH, IMAP, RSSyl a vCalendar.
    
    Aktivace v /Nástroje/Vytvořit archiv
    
    Nastavení v /Nastavení/Volby/Zásuvné moduly/Archivování mailů

en: Archiver
cs: Archivování

en: Archiving
cs: Archivování

en: Press Cancel button to stop archiving
cs: Stisknutím Zrušit zastavíte archivování

en: Archiving:
cs: Archivování:

en: Folder and archive must be selected
cs: Složka a archiv musí být vybrán

en: %s: Exists. Continue anyway?
cs: %s: Existuje. Přesto pokračovat?

en: %s: Is a link. Cannot continue
cs: %s: Je odkaz. Nemohu pokračovat

en: %s: Is a directory. Cannot continue
cs: %s: Je adresář. Nemohu pokračovat

en: %s: Missing permissions. Cannot continue
cs: %s: Chybějící práva. Nemohu pokračovat

en: %s: Unknown error. Cannot continue
cs: %s: Neznámá chyba. Nemohu pokračovat

en: Not a valid file name:
    %s.
cs: Neplatné jméno souboru:
    %s.

en: Not a valid Claws Mail folder:
    %s.
cs: Neplatná složka Claws Mail:
    %s.

en: Adding files in folder failed
    Files in folder: %d
    Files in list:   %d
    
    Continue anyway?
cs: Přidání souborů selhalo
    Soubory v adresáři: %d
    Soubory v seznamu:   %d
    
    Přesto pokračovat?

en: Archive result
cs: Výsledek archivování

en: Values
cs: Hodnoty

en: Archive
cs: Archiv

en: Archive format
cs: Formát archivu

en: Compression method
cs: Metoda komprese

en: Number of files
cs: Počet souborů

en: Archive Size
cs: Velikost archivu

en: Folder Size
cs: Velikost složky

en: Compression level
cs: Úroveň komprese

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: MD5 checksum
cs: MD5 kontrola

en: Descriptive names
cs: Popisná jména

en: Delete selected files
cs: Smazat vybrané soubory

en: Select mails before
cs: Vybrat maily před

en: Select file name for archive [suffix should reflect archive like .tgz]
cs: Vyberte jméno archivu [přípona by měla odpovídat archivu jako např. .tgz]

en: %ld of %ld
cs: %ld z %ld

en: Create Archive
cs: Vytvořit archiv

en: Enter Archiver arguments
cs: Vložte argumenty archivu

en: Folder to archive
cs: Složka pro archivaci

en: Folder which is the root of the archive
cs: Složka, která bude hlavní v archivu

en: Click this button to select a folder which is to be root of the archive
cs: Vyberte složku, která bude hlavní v archivu

en: Name for archive
cs: Jméno archivu

en: Archive location and name
cs: Umístění a jméno archivu

en: _Select
cs: _Vybrat

en: Click this button to select a name and location for the archive
cs: Vyberte jméno a umístění archivu

en: Choose compression
cs: Vyberte kompresi

en: Choose this option to use ZIP compression for the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro používání ZIP komprese pro archivy

en: Choose this option to use BZIP2 compression for the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro používání BZIP2 komprese pro archivy

en: Choose this to use Compress compression for your archive
cs: Vyberte tuto možnost pro používání COMPRESS komprese pro archivy

en: Choose this option to disable compression for the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro vypnutí komprese pro archivy

en: Choose format
cs: Vyberte formát

en: Choose this option to use TAR as format for the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro používání TAR formátu pro archivy

en: Choose this to use SHAR as format for the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro používání SHAR formátu pro archivy

en: Choose this option to use CPIO as format for the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro používání CPIO formát pro archivy

en: Choose this option to use PAX as format for the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro používání PAX formátu pro archivy

en: Miscellaneous options
cs: Různé volby

en: _Recursive
cs: _Rekurzivně

en: Choose this option to include subfolders in the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro vkládání podsložek do archivu

en: Choose this option to add MD5 checksums for each file in the archive.
    Be aware though, that this dramatically increases the time it
    will take to create the archive
cs: Vyberte tuto možnost pro používání MD5 kontrolu každého souboru v archívu.
    Uvědomte si, že to dramaticky zvýší čas
    potřebný pro vytvoření archivu

en: R_ename
cs: Pře_jmenovat

en: Choose this option to use descriptive names for each file in the archive.
    The naming scheme: date_from@to@subject.
    Names will be truncated to max 96 characters
cs: Vyberte tuto možnost pro používání popisných jmen souborů v archivu.
    Schéma pro pojmenování: datum_od@komu@předmět.
    Jména bude oříznuty na maximálně 96 znaků

en: Choose this option to delete mails after archiving
    At this point only handles IMAP4, Local mbox and POP3
cs: Vyberte tuto možnost pro mazání mailů po archivaci
    Funguje jen IMAP4, lokálním mboxem a POP3

en: Selection options
cs: Volby výběru

en: Select emails before a certain date
    Date must comply to ISO-8601 [YYYY-MM-DD]
cs: Vybrat maily před datem
    Datum musí odpovídat ISO-8601 [YYYY-MM-DD]

en: Default save folder
cs: Výchozí adresář pro ukládání

en: Click this button to select the default location for saving archives
cs: Vyberte výchozí místo pro ukládání archivů

en: Default compression
cs: Výchozí komprese

en: Choose this option to use ZIP compression by default
cs: Vyberte tuto možnost pro používání ZIP komprese

en: Choose this option to use BZIP2 compression by default
cs: Vyberte tuto možnost pro používání BZIP2 komprese

en: Choose this option to use COMPRESS compression by default
cs: Vyberte tuto možnost pro používání COMPRESS komprese

en: Choose this option to disable compression by default
cs: Vyberte tuto možnost pro vypnutí komprese

en: Default format
cs: Výchozí formát

en: Choose this option to use the TAR format by default
cs: Vyberte tuto možnost pro používání TAR komprese

en: Choose this option to use the SHAR format by default
cs: Vyberte tuto možnost pro používání SHAR komprese

en: Choose this option to use the CPIO format by default
cs: Vyberte tuto možnost pro používání CPIO komprese

en: Choose this option to use the PAX format by default
cs: Vyberte tuto možnost pro používání PAX komprese

en: Default miscellaneous options
cs: Různé volby

en: Choose this option to include subfolders in the archives by default
cs: Vyberte tuto možnost pro vkládání podsložek do archivu

en: Choose this option to add MD5 checksums for each file in the archives by default.
    Be aware though, that this dramatically increases the time it
    will take to create the archives
cs: Vyberte tuto možnost pro používání MD5 kontrolu každého souboru v archívech.
    Uvědomte si, že to dramaticky zvýší čas
    potřebný pro vytvoření archivu

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Choose this option to delete mails after archiving
cs: Vyberte tuto možnost pro mazání mailů po archivování

en: <b>Type: </b>
cs: <b>Typ: </b>

en: <b>Size: </b>
cs: <b>Velikost: </b>

en: <b>Filename: </b>
cs: <b>Název souboru: </b>

en: Remove attachments
cs: Odebrat přílohy

en: Remove
cs: Odstranit

en: Attachment
cs: Příloha

en: Destroy attachments
cs: Zničit přílohy

en: Do you really want to remove all attachments from the selected messages?
    
    The deleted data will be unrecoverable.
cs: Opravdu smazat přílohy z vybraných zpráv?
    
    Smazaná data budou neobnovitelná.

en: This message doesn't have any attachments.
cs: Tyto zprávy nemají žádné přílohy.

en: Remove attachments...
cs: Odebrat přílohy...

en: This plugin removes attachments from mails.
    
    Warning: this operation will be completely un-cancellable and the deleted attachments will be lost forever, and ever, and ever.
cs: Zásuvný modul odstraňuje přílohy z mailů.
    
    Varování: operace bude nezrušitelná a smazané přílohy bude ztraceny navždy opravdu navždy.

en: Attachment handling
cs: Zpracování přílohy

en: Attachment warning
cs: Příloha - upozornění

en: Attach warner
cs: Kontrola příloh

en: Failed to register check before send hook
cs: Nepodařilo se zaregistrovat kontrolu do operace odesílání zprávy.

en: Warns user if some reference to attachments is found in the message text and no file is attached.
cs: Tento zásuvný modul upozorňuje pokud je v textu zprávy zmíněna příloha a není přiložen žádný soubor.

en: attach
cs: přiložit

en: One of the following regular expressions is matched (one per line):
cs: Jeden z regulárních výrazů splněn (každý na samostatném řádku):

en: Expressions are case sensitive
cs: Výrazy zohledňují velikost písmen

en: Case sensitive when matching for the regular expressions in the list
cs: Velikost písmen při shodě s regulárními výrazy v seznamu

en: Lines starting with quotation marks
cs: Řádky začínající uvozovkami

en: Exclude quoted lines from checking for the regular expressions above. Note that handmade quotes cannot be distinguished from quotes generated by replying.
cs: Vyjmout citované řádky z regulárního výrazu výše. Ručně vložené uvozovky nemohou být rozlišeny od generovaných odpovědí.

en: Forwarded or redirected messages
cs: Přeposlané nebo přesměrované zprávy

en: Don't check for missing attachments when forwarding or redirecting messages
cs: Text zpráv, které předáváte (forward) nebo přesměrováváte (redirect) nebude kontrolován.

en: Signatures
cs: Podpisy

en: Exclude lines from the first signature-separator onwards from checking for the regular expressions above
cs: Vyjmout řádky od prvního oddělovače podpisu dopředu z kontroly regulárních výrazů výše

en: Warn when
cs: Varovat při

en: Excluding
cs: Vyloučení

en: Attach Warner
cs: Kontrola příloh

en: Keeps all recipient addresses in an addressbook folder.
cs: Udržuje všechny adresy příjemců v knize adres.

en: Address Keeper
cs: Údržbář adresář

en: Keep to folder
cs: Uchovat do složky

en: Address book path where addresses are kept
cs: Cesta knihy adres kde jsou adresy uloženy

en: Select...
cs: Vybírám...

en: Keep 'To' addresses
cs: Uchová 'To' adresy

en: Keep addresses which appear in 'To' headers
cs: Uchová adresy, které jsou v 'To' hlavičce

en: Keep 'Cc' addresses
cs: Uchová 'Cc' adresy

en: Keep addresses which appear in 'Cc' headers
cs: Uchová adresy, které jsou v 'Cc' hlavičce

en: Keep 'Bcc' addresses
cs: Uchová 'Bcc' adresy

en: Keep addresses which appear in 'Bcc' headers
cs: Uchová adresy, které jsou v 'Bcc' hlavičce

en: Exclude addresses matching the following regular expressions (one per line):
cs: Vyloučit adresy odpovídající jednomu z těchto regulárních výrazů:
    (každý výraz na samostatný řádek)

en: Bogofilter: fetching bodies...
cs: Bogofilter: stahuji těla zpráv...

en: Bogofilter: filtering messages...
cs: Bogofilter: filtruji zprávy...

en: The Bogofilter plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is that it didn't learn from any mail.
    Use "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham" to train Bogofilter with a few hundred spam and ham messages.
cs: Zásuvný modul Bogofilter nemůže filtrovat zprávy. Důsledkem této chyby je, že se to nemůže naučit z žádné zprávy.
    Pomocí "/Označit/Označit jako spam" a "/Označit/Mark jako ne spam" trénujte Bogofilter s několika stovkami spam a ne spam zprávami.

en: The Bogofilter plugin couldn't filter a message. The command `%s %s %s` couldn't be run.
cs: Zásuvný modul Bogofilter nemohl filtrovat zprávy. Příkaz `%s %s %s` nemohl být spuštěn.

en: Bogofilter: learning from message...
cs: Bogofilter: učím se ze zprávy...

en: Learning failed; `%s` returned with status %d.
cs: Učení selhalo; `%s` vrácen se stavem %d.

en: Bogofilter: learning from messages...
cs: Bogofilter: učím se ze zpráv...

en: Learning failed; `%s %s %s` returned with error:
    %s
cs: Učení selhalo; `%s %s %s` vráceno s chybou:
    %s

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using Bogofilter. You will need Bogofilter installed locally.
    
    Before Bogofilter can recognize spam messages, you have to train it by marking a few hundred spam and ham messages with the use of "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham".
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Bogofilter
cs: Tento zásuvný modul zkontroluje všechny zprávy přijaté přes IMAP, LOCAL nebo POP účet na spam pomocí Bogofilter. Potřebujete mít nainstalován Bogofilter.
    
    Předtím než bude Bogofilter rozeznávat spamové zprávy, musíte ho učit označením několika stovek zpráv jako spam a ne spam pomocí "/Označit/Označit jako spam" a "/Označit/Označit jako ne spam".
    
    Když je zpráva označena jako spam smazána nebo uložena do dané složky.
    
    Nastavení v /Nastavení/Volby/Zásuvné moduly/Bogofilter

en: Spam detection
cs: Rozpoznávání spamu

en: Spam learning
cs: Učení se rozpoznávat spam

en: Process messages on receiving
cs: Zpracovat zprávy při příjmu

en: Maximum size
cs: Maximální velikost

en: Messages larger than this will not be checked
cs: Zprávy větší než tato velikost nebudou kontrolovány

en: Save spam in
cs: Uložit spam do

en: Folder for storing identified spam. Leave empty to use the trash folder.
cs: Složka pro ukládání zpráv označených jako nevyžádané. Ponechte prázdné pro použití koše.

en: Click this button to select a folder for storing spam
cs: Vybrat složku pro ukládání nevyžádaných zpráv

en: When unsure, move to
cs: Když si nejste jistý, přesuňte

en: Folder for storing mail for which spam status is Unsure. Leave empty to use the Inbox folder.
cs: Složka pro ukládání zpráv označených jako Nejistý spam. nevyžádané. Ponechte prázdné pro použití složky Inbox.

en: Click this button to select a folder for storing Unsure mails.
cs: Klikněte na tlačítko pro výběr složky pro ukládání zpráv u kterých si nejste jistí.

en: Insert X-Bogosity header
cs: Vložit záhlaví X-Bogosity

en: Only done for messages in MH folders
cs: Provádět jen pro zprávy v MH složkách

en: Whitelist senders found in address book/folder
cs: Důvěryhodné odesílatelé nalezeni v knize adres/složce

en: Messages coming from your address book contacts will be received in the normal folder even if detected as spam
cs: Zprávy přicházející od kontaktů z knihy adres budou doručeny do normálních složek, i když byly detekovány jako spam

en: Click this button to select a book or folder in the address book
cs: Kliknutím na tlačítko vyberte knihu nebo složku v knize adres

en: Learn whitelisted emails as ham
cs: Učit důvěryhodné emaily jako ne spam

en: If Bogofilter thought an email was spam or unsure, but it was whitelisted, learn it as ham.
cs: Jestliže si Bogofilter myslí, že email byl spam nebo si není jistý, ale byl důvěryhodný, učit jako ne spam.

en: Bogofilter call
cs: Volání Bogofilter

en: Path to bogofilter executable
cs: Cesta k bogofilter

en: Mark spam as read
cs: Označit spam jako přečtený

en: If Bsfilter thought an email was spam or unsure, but it was whitelisted, learn it as ham.
cs: Když si Bsfilter myslí, že email byl spam nebo si není jistý, ale byl na `whitelist`, učit jako ne spam.

en: Bsfilter call
cs: Volání bsfilter

en: Path to bsfilter executable
cs: Cesta ke spustitelnému souboru bsfilter

en: Bsfilter: fetching body...
cs: Bsfilter: získávám tělo...

en: Bsfilter: filtering message...
cs: Bsfilter: filtruji zprávu...

en: The Bsfilter plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is that it didn't learn from any mail.
    Use "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham" to train Bsfilter with a few hundred spam and ham messages.
cs: Bsfilter nemůže filtrovat zprávy. Pravděpodobnou příčinou chyby je, že není naučen z mailů.
    Použijte "/Označit/Označit jako spam" a "/Označit/Označit jako ne spam" pro trénink Bsfilter s několika stovkami spamových a nespamových zpráv.

en: The Bsfilter plugin couldn't filter a message. The command `%s` couldn't be run.
cs: Bsfilter nemůže filtrovat zprávy. Příkaz `%s` nemohl být spuštěn.

en: Bsfilter: learning from message...
cs: Bsfilter: učení ze zprávy...

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using Bsfilter. You will need Bsfilter installed locally.
    
    Before Bsfilter can recognize spam messages, you have to train it by marking a few hundred spam and ham messages with the use of "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham".
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Bsfilter
cs: Zásuvný modul může kontrolovat všechny zprávy z IMAP, LOCAL nebo POP účtů na spam pomocí Bsfilter. Potřebujete mít Bsfilter nainstalován.
    
    Předtím než Bsfilter může odhalovat spam, musíte ho to naučit tréninkem označením několika stovek zpráv pomocí "/Označit/Označit jako spam" a "/Označit/Označit jako ne spam".
    
    Když je zpráva identifikována jako spam, může být smazána nebo uložena do speciální složky.
    
    Volby jsou dostupné v /Nastavení/Volby/Zásuvné moduly/Bsfilter

en: Scanning
    No socket information.
    Antivirus disabled.
cs: Skenování
    Žádná informace o soketu.
    Antivirus zakázán.

en: Scanning
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
cs: Skenování
    Clamd neodpovídá na ping.
    Běží clamd?

en: Detected %s virus.
cs: Nalezen %s vir.

en: Scanning error:
    %s
cs: Chyba skenování:
    %s

en: ClamAV: scanning message...
cs: ClamAV: skenuji zprávu...

en: Failed to register mail filtering hook
cs: Selhala registrace filtrování mailu

en: Init
    No socket information.
    Antivirus disabled.
cs: Inicializace
    Žádná informace o soketu.
    Antivirus zakázán.

en: Init
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
cs: Inicializace
    Clamd neodpovídá na ping.
    Běží clamd?

en: This plugin uses Clam AntiVirus to scan all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account.
    
    When a message attachment is found to contain a virus it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Because this plugin communicates with clamd via a
    socket then there are some minimum requirements to
    the permissions for your home folder and the
    .claws-mail folder provided the clamav-daemon is
    configured to communicate via a unix socket. All
    users at least need to be given execute permissions
    on these folders.
    
    To avoid changing permissions you could configure
    the clamav-daemon to communicate via a TCP socket
    and choose manual configuration for clamd.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Clam AntiVirus
cs: Zásuvný modul používá Clam AntiVirus ke skenování zpráv přicházející z IMAP, LOCAL nebo POP účtu.
    
    Jestliže příloha obsahuje vir, může být smazána nebo uložena do speciální složky.
    
    Zásuvný modul komunikuje s clamd pomocí soketu, pak minimální nároky jsou práva k domovské složce a složce .claws-mail. Všichni uživatelé potřebují práva k těmto složkám.
    
    Jestliže nechcete měnit oprávnění, můžete nastavit 
    clamav-daemon, aby komunikoval přes TCP 
    a zvolit ruční konfiguraci clamd. 
    
    Volby jsou v /Nastavení/Volby/Zásuvné moduly/Clam AntiVirus

en: Virus detection
cs: Detekce virů

en: Enable virus scanning
cs: Povolit skenování virů

en: Maximum attachment size
cs: Maximální velikost přílohy

en: Message attachments larger than this will not be scanned
cs: Zprávy s přílohami většími než tato nebudou skenovány

en: Save infected mail in
cs: Uložit nakažený mail v

en: Save mail that contains viruses
cs: Uložit mail obsahující virus

en: Folder for storing infected mail. Leave empty to use the default trash folder
cs: Složka pro ukládání nakažené zprávy. Prázdné bude používat výchozí koš

en: Click this button to select a folder for storing infected mail
cs: Kliknutím vyberte složku pro uložení nakažené zprávy

en: Automatic configuration
cs: Automatická konfigurace

en: Should configuration be done automatic or manual
cs: Konfigurace automaticky nebo ručně

en: Where is clamd.conf
cs: Umístění clamd.conf

en: Full path to clamd.conf. If this field is not empty then the plugin has been able to locate the file automatically
cs: Cesta k clamd.conf. Jestliže není prázdné, zásuvný modul lokalizuje soubor automaticky

en: Br_owse
cs: Pr_ocházet

en: Click this button to select full path to clamd.conf
cs: Kliknutím vyberte cestu k clamd.conf

en: Check permission for folders and adjust if necessary
cs: Zkontrolovat práva ke složkám a nastavení, jestliže bude potřeba

en: Click this button to check and adjust folder permissions
cs: Kliknutím zkontrolujete a nastavíte práva ke složce

en: Remote Host
cs: Hostitel

en: Hostname or IP for remote host running clamav daemon
cs: Adresa nebo IP, na které běží clamav démon

en: Port number where clamav daemon is listening
cs: Číslo portu, na kterém naslouchá clamav démon

en: New config
    No socket information.
    Antivirus disabled.
cs: Nová konfigurace
    Žádné informace o socketu.
    Antivirus zakázán.

en: New config
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
cs: Nová konfigurace
    Clamd neodpovídá na ping.
    Běží clamd?

en: %s: Unable to open
    clamd will be disabled
cs: %s: Nemohu otevřít
    clamd bude zakázán

en: %s: Not able to find required information
    clamd will be disabled
cs: %s: Nemohu najít požadovanou informaci
    clamd bude zakázán

en: Could not create socket
cs: Nemohu vytvořit soket

en: : File does not exist
cs: : Soubor neexistuje

en: : Unable to open
cs: : Nemohu otevřít

en: %s: Error reading
cs: %s: Chyba čtení

en: Socket write error
cs: Chyba při psaní do soketu

en: Socket read error
cs: Chyba při čtení ze soketu

en: Demo
cs: Ukázkový modul

en: Failed to register log text hook
cs: Nepovedlo se zaregistrovat ovladač Nepodařilo se zaregistrovat funkci pro obsloužení události "zápis do protokolu"

en: This Plugin is only a demo of how to write plugins for Claws Mail. It installs a hook for new log output and writes it to stdout.
    
    It is not really useful.
cs: Tento zásuvný modul je pouze ukázka jak psát zásuvné moduly pro Claws Mail. Tento modul opisuje hlášení z protokolu na standardní výstup.
    
    Modul je zcela neužitečný

en: Remote content loading is disabled.
cs: Načítání vzdáleného obsahu je zakázáno.

en: Load images
cs: Načíst obrázky

en: Enable remote content
cs: Odblokovat externí obsah

en: Enable Javascript
cs: Povolit Javascript

en: Enable Plugins
cs: Povolit zásuvné moduly

en: Enable Java
cs: Povolit Javu

en: Open links with external browser
cs: Otevřít odkazy v externím prohlížeči

en: An error occurred: %d
cs: Nastala chyba: %d

en: %s is a malformed or not supported feed
cs: %s je poškozený nebo není podporovaný kanál

en: Search the Web
cs: Prohledat web

en: Open in Viewer
cs: Otevřít v prohlížeči

en: Open in Viewer (enable remote content)
cs: Otevřít v prohlížeči (povolit vzdálený obsah)

en: Open in Browser
cs: Otevřít v prohlížeči

en: Open Image
cs: Otevřít obrázek

en: Copy Link
cs: Kopírovat odkaz

en: Download Link
cs: Stáhnout odkaz

en: Save Image As
cs: Uložit obrázek jako

en: Copy Image
cs: Kopírovat obrázek

en: Import feed
cs: Načíst kanál

en: Fancy HTML Viewer
cs: Fancy HTML prohlížeč

en: This plugin renders HTML mail using the WebKit %d.%d.%d library.
    By default all remote content is blocked. Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Fancy
cs: Tento zásuvný modul interpretuje HTML zprávy pomocí knihovny WebKit %d.%d.%d.
    Ve výchozím nastavení je vzdálený obsah blokován a obrázky nebudou automaticky načteny. Nastavení naleznete v / Nastavení / Předvolby / Zásuvné moduly / Fancy

en: Display images
cs: Zobrazovat obrázky

en: Display embedded images
cs: Zobrazovat vložené obrázky

en: Execute javascript
cs: Povolit Javascript

en: Execute embedded javascript
cs: Spouštět vložený javascript

en: Execute Java applets
cs: Spouštět Java applety

en: Execute embedded Java applets
cs: Spouštět vložené Java applety

en: Render objects using plugins
cs: Renderovat objekty pomocí zásuvných modulů

en: Render embedded objects using plugins
cs: Renderovat vložené objekty pomocí zásuvných modulů

en: Open in viewer (remote content is enabled)
cs: Otevřít v prohlížeči (vzdálený obsah je povolen)

en: Do nothing (remote content is disabled)
cs: Nedělat nic (vzdálený obsah je zakázán)

en: Use GNOME's proxy settings
cs: Použít nastavení GNOME proxy

en: Use proxy:
cs: Použít proxy:

en: Remote resources
cs: Vzdálené zdroje

en: Loading remote resources can lead to some privacy issues.
    When remote content loading is disabled, nothing will be requested
    from the network. Rendering of images, scripts, plugin objects or
    Java applets can still be enabled for content that is attached
    in the email.
cs: Načítání vzdáleného obsahu může přinést problémy s bezpečností.
    Když je načítání vzdáleného obsahu zakázáno, nic nebude požadováno
    ze sítě. Renderování obrázků, skriptů, zásuvných modulů nebo
    Java appletů můžou být povoleno, pokud jsou přiloženy
    v emailu.

en: Enable loading of remote content
cs: Povolit načtení vzdáleného obsahu

en: When clicking on a link, by default:
cs: Při kliknutí na odkaz:

en: Open in external browser
cs: Otevřít v externím prohlížeči

en: failed to write Fetchinfo configuration to file
cs: Selhal zápis konfigurace Fetchinfo

en: Failed to register mail receive hook
cs: Selhala registrace obsluhy příjmu mailů

en: This plugin modifies the downloaded messages. It inserts headers containing some download information: UIDL, Claws Mail account name, POP server, user ID and retrieval time.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Fetchinfo
cs: Zásuvný modul upravuje stažené zprávy. Vloží hlavičky obsahující informace o stahování: UIDL, jméno účtu Claws Mail, POP server, user ID a čas získání.
    
    Volby jsou dostupné v  /Nastavení/Volby/Zásuvné moduly/Fetchinfo

en: Mail marking
cs: Značkování mailů

en: Add fetchinfo headers
cs: Přidání fetchinfo hlaviček

en: Account name
cs: Jméno účtu

en: Receive server
cs: Server příjmu

en: Fetch time
cs: Čas získání

en: GData plugin: Error querying for contacts: %s
cs: Zásuvný modul GData: Chyba při dotazu na kontakty: %s

en: Added %d of | Added %d of
cs[0]: Přidán %d z
cs[1]: Přidány %d z
cs[2]: Přidáno %d z

en: 1 contact to the cache | %d contacts to the cache
cs[0]: %d kontakt pro uložení
cs[1]: %d kontakty pro uložení
cs[2]: %d kontaktů pro uložení

en: GData plugin: Starting async contacts query
cs: Zásuvný modul GData: Spuštěn asynchronní dotaz na kontakty

en: GData plugin: Error querying for groups: %s
cs: Zásuvný modul GData: Chyba při dotazu na skupiny: %s

en: GData plugin: Groups received
cs: Zásuvný modul GData: Skupiny obdrženy

en: GData plugin: Starting async groups query
cs: Zásuvný modul GData: Spuštěn asynchronní dotaz na skupiny

en: GData plugin: Authentication error: %s
cs: Zásuvný modul GData: Chyba autentizace: %s

en: GData plugin: Authenticated
cs: Zásuvný modul GData: Autentizován

en: GData plugin: Starting async authentication
cs: Zásuvný modul GData: Spuštěna asynchronní autentizace

en: Authentication
cs: Autentizace

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Polling interval (seconds):
cs: Interval hlasování (sekundy):

en: Maximum number of results:
cs: Maximální počet výsledků:

en: 
    GData Plugin: Failed to write plugin configuration to file
cs: 
    Zásuvný modul GData: Selhalo zapsání konfigurace do souboru

en: Failed to register address completion hook in the GData plugin
cs: Selhala registrace kompletace adres pomocí zásuvného modulu GData

en: Failed to register offline switch hook in the GData plugin
cs: Selhala registrace offline přepínače zásuvného modulu GData

en: This plugin provides access to the GData protocol for Claws Mail.
    
    The GData protocol is an interface to Google services.
    Currently, the only implemented functionality is to include Google Contacts into the Tab-address completion.
    
    Feedback to <berndth@gmx.de> is welcome.
cs: Tento zásuvný modul pro přístup k protokolu GData pro Claws Mail.
    
    GData protokol je rozhraní ke Google službám.
    Aktuálně je implementováno vkládání Google kontaktů do kompletace adresy pomocí Tab.
    
    Zpětná vazba na <berndth@gmx.de> vítána.

en: GData integration
cs: GData integrace

en: mailmbox folder (etPan!)
cs: mailmbox složka (etPan!)

en: This is a plugin to handle mailboxes in mbox format.
cs: Zásuvný modul pro obsluhu mailboxy ve formátu mbox.

en: Input the location of mailbox.
    If the existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
cs: Zadejte umístění pro mailbox.
    Pokud je zadán existující, bude automaticky
    prohledán.

en: All folder(s) and message(s) under '%s' will be deleted.
    Do you really want to delete?
cs: Všechny složky a zprávy v `%s' budou nenávratně odstraněny
    Chcete je opravdu odstranit?

en: Failed to register newmail hook
cs: Nepodařilo se zaregistrovat funkci newmail

en: Could not open log file %s: %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor záznamu %s: %s

en: This plugin writes a header summary to a log file for each mail received after sorting.
    
    Default is ~/Mail/NewLog
    
    Current log is %s
cs: Zásuvný modul zapisuje shrnutí hlaviček do souboru záznamu pro každý stažený mail po třídění.
    
    Výchozí je ~/Mail/NewLog
    
    Aktuální log je v %s

en: Log file
cs: Soubor záznamu

en: Folder:
cs: Složka:

en: Select folder(s)
cs: Vyberte složky

en: select recursively
cs: vybírat i s podsložkami

en: No new messages
cs: Žádné nové zprávy

en: Notification
cs: Upozorňování

en: The Notification plugin needs threading support.
cs: Zásuvný modul "Upozorňování" potřebuje podporu vláken (threading support).

en: Failed to register folder item update hook in the Notification plugin
cs: Zásuvnému modulu "Upozorňování" se nepodařilo se zaregistrovat funkci pro obsluhu události "item update".

en: Failed to register folder update hook in the Notification plugin
cs: Zásuvnému modulu "Upozorňování" se nepodařilo se zaregistrovat update složky.

en: Failed to register msginfo update hook in the Notification plugin
cs: Zásuvnému modulu "Upozorňování" se nepodařilo se zaregistrovat funkci pro obsluhu události "msginfo update".

en: Failed to register offline switch hook in the Notification plugin
cs: Zásuvnému modulu "Upozorňování" se nepodařilo se zaregistrovat přepínání offline.

en: Failed to register main window close hook in the Notification plugin
cs: Zásuvnému modulu "Upozorňování" se nepodařilo se zaregistrovat zavření hlavního okna.

en: Failed to register got iconified hook in the Notification plugin
cs: Zásuvnému modulu "Upozorňování" se nepodařilo se zaregistrovat ikonifikování.

en: Failed to register account list changed hook in the Notification plugin
cs: Zásuvnému modulu "Upozorňování" se nepodařilo se zaregistrovat seznam účtů.

en: Failed to register theme change hook int the Notification plugin
cs: Zásuvnému modulu "Upozorňování" se nepodařilo změnit motiv.

en: This plugin provides various ways to notify the user of new and unread email.
    The plugin is extensively configurable in the plugins section of the preferences dialog.
    
    Feedback to <berndth@gmx.de> is welcome.
cs: Tento zásuvný modul poskytuje různé možnosti upozorňování na novou a nepřečtenou poštu.
    Zásuvný modul je široce nastavitelný v sekci Zásuvné moduly v Předvolbách.
    
    Připomínky a návrhy zaslané na <berndth@gmx.de> jsou vítány.

en: Various tools
cs: Různé nástroje

en: New Mail message
cs: Zpráva

en: New News post
cs: Nová News zpráva

en: A new message arrived
cs: Přišla nová zpáva

en: New Calendar message
cs: Nová kalendářová zpráva

en: A new calendar message arrived
cs: Přišla nová kalendářová zpráva

en: New RSS feed article
cs: Zpráva v RSS kanálu

en: A new article in a RSS feed arrived
cs: Byla přijata nová zpráva v RSS kanálu

en: New unknown message
cs: Zpráva neznámého typu

en: Unknown message type arrived
cs: Byla přijata nová zpráva neznámého typu

en: Present main window
cs: Otevřít v hlavním okně

en: Mail message
cs: Zpráva

en: %d new message arrived | %d new messages arrived
cs[0]: %d nová zpráva
cs[1]: %d nové zprávy
cs[2]: %d nových zpráv

en: News message
cs: Příspěvek v diskuzní skupině

en: Calendar message
cs: Kalendářová zpráva

en: %d new calendar message arrived | %d new calendar messages arrived
cs[0]: Přišla %d nová kalendářová zpráva
cs[1]: Přišly %d nové kalendářové zprávy
cs[2]: Přišlo %d nových kalendářových zpráv

en: RSS news feed
cs: RSS kanál

en: %d new article in a RSS feed arrived | %d new articles in a RSS feed arrived
cs[0]: %d nová zpráva v RSS kanálu
cs[1]: %d nové zprávy v RSS kanálu
cs[2]: %d nových zpráv v RSS kanálu

en: %d new message | %d new messages
cs[0]: %d nová zpráva
cs[1]: %d nové zprávy
cs[2]: %d nových zpráv

en: Hotkeys
cs: Klávesové zkratky

en: Banner
cs: Proužek

en: Popup
cs: Vyskakovací okno

en: Command
cs: Příkaz

en: Indicator
cs: Indikátor

en: 
    Notification Plugin: Failed to write plugin configuration to file
cs: 
    Zásuvný modul "Upozorňování": Nepodařilo se zapsat konfiguraci modoulu do souboru

en: Include folder types
cs: Zahrnout do upozorňování tyto typy složek

en: Mail folders
cs: Pošta

en: News folders
cs: Diskuzní skupiny

en: RSS folders
cs: RSS kanály

en: Calendar folders
cs: Kalendářové složky

en: These settings overwrite folder-specific selections.
cs: Toto nastavení má přednost před nastavením složek

en: Global notification settings
cs: Nastavení upozorňování

en: Set window manager urgency hint when new messages exist
cs: Nastavit zvýraznění okna, jestliže existují nové zprávy

en: Set window manager urgency hint when unread messages exist
cs: Nastavit zvýraznění okna, jestliže existují nepřečtené zprávy

en: Use sound theme
cs: Použít zvukové téma

en: Show banner
cs: Zobrazovat proužek

en: Never
cs: Nikdy

en: Always
cs: Vždy

en: Only when not empty
cs: pokud není prázdný

en: slow
cs: pomalu

en: fast
cs: rychle

en: Banner speed
cs: Rychlost textu

en: Maximum number of messages (0 means unlimited)
cs: Maximální počet zpráv (0 znamená bez omezení)

en: Banner width in pixels (0 means screen size)
cs: Šířka banneru v pixelech (0 znamená velikost obrazovky)

en: Include unread mails in banner
cs: Zobrazovat i nepřečtené zprávy

en: Make banner sticky
cs: "Přilepený" (sticky) proužek

en: Only include selected folders
cs: Kontrolovat pouze vybrané složky

en: Select folders...
cs: Vybrat složky...

en: Use custom colors
cs: Použít vlastní barvy

en: Foreground
cs: Popředí

en: Foreground color
cs: Barva popředí

en: Background
cs: Pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Enable popup
cs: Povolit vyskakovací okno

en: Popup timeout:
cs: Časový limit pro zobrazení okna

en: seconds
cs: sekund

en: Make popup sticky
cs: "Přilepené" (sticky) okno

en: Set popup window width and position
cs: Nastavit šířku a polohu okna

en: (the window manager is free to ignore this)
cs: (správce oken může toto nastavení ignorovat)

en: Display folder name
cs: Zobrazit jméno složky

en: Sample popup window
cs: Vzorové vyskakovací okno

en: Done
cs: Hotovo

en: Enable command
cs: Povolit spuštění příkazu

en: Command to execute:
cs: Příkaz:

en: Block command after execution for
cs: Blokovat příkaz po vykonání na

en: Enable LCD
cs: Povolit LCD

en: Hostname:Port of LCDd server:
cs: Hostname:Port LCDd serveru:

en: Enable Trayicon
cs: Povolit ikonu panelu

en: Hide at start-up
cs: Skrýt po spuštění

en: Close to tray
cs: Skrýt místo zavření

en: Hide when iconified
cs: Skrýt při ikonifikování

note: TRANSLATORS: "Toaster" does not refer to the kitchen appliance. A toast is a small passive (non-focus-stealing) notification bubble. If your language does not have a word for that, go for something along the lines of "passive popup" instead.See also http://en.wikipedia.org/wiki/Toast_(computing)
en: Passive toaster popup
cs: Pasivní toaster vyskakovací okno

en: Enable Popup
cs: Povolit vyskakovací okno

en: Add to Indicator Applet
cs: Přidat do informačního appletu

en: Hide mainwindow when minimized
cs: Skrýt při minimalizování

en: Register Claws Mail
cs: Registrovat Claws Mail

en: Enable global hotkeys
cs: Povolit globální klávesové zkratky

en: Examples for hotkeys include <b>%s</b> and <b>%s</b>
cs: Příklady pro klávesové zkratky obsahují <b>%s</b> a <b>%s</b>

en: Toggle minimize:
cs: Přepnout minimalizaci:

en: _Get Mail
cs: _Přijmout poštu

en: E_mail from account
cs: Email z účt_u

en: Open A_ddressbook
cs: Otevřít knihu _adres

en: E_xit Claws Mail
cs: _Ukončit Claws Mail

en: _Work Offline
cs: Pracovat o_ffline

en: Show Trayicon Notifications
cs: Zobrazit trayicon upozorňování

en: New %d, Unread: %d, Total: %d
cs: Nové: %d, Nepřečtené: %d, Celkem: %d

en: New mail message
cs: Nová mailová zpráva

en: New news post
cs: Nová News zpráva

en: New calendar message
cs: Nová kalendářová zpráva

en: New article in RSS feed
cs: Nový článek v RSS kanálu

en: New messages arrived
cs: Přišly nové zpávy

en: %d new mail message arrived | %d new mail messages arrived
cs[0]: Přišla %d nová zpráva
cs[1]: Přišly %d nové zprávy
cs[2]: Přišlo %d nových zpráv

en: %d new news post arrived | %d new news posts arrived
cs[0]: Přišla %d nová News zpráva
cs[1]: Přišly %d nové News zprávy
cs[2]: Přišlo %d nových News zpráv

en: %d new article in RSS feeds arrived | %d new articles in RSS feeds arrived
cs[0]: Přišel %d nový článek v RSS kanálu
cs[1]: Přišli %d nové články v RSS kanálu
cs[2]: Přišlo %d nových článků v RSS kanálu

en: Title:
cs: Titul:

en: Author:
cs: Autor:

en: Creator:
cs: Tvůrce:

en: Producer:
cs: Produkováno:

en: Created:
cs: Vytvořeno:

en: Modified:
cs: Upraveno:

en: Format:
cs: Formát:

en: Optimized:
cs: Optimalizováno:

en: PDF properties
cs: Vlastnosti PDF

en: Loading...
cs: Načítám...

en: %s Document
cs: %s dokument

en: of %d
cs: z %d

en: Document Index
cs: Index dokumentu

en: First Page
cs: První stránka

en: Previous Page
cs: Předchozí stránka

en: Next Page
cs: Následující stránka

en: Last Page
cs: Poslední stránka

en: Zoom In
cs: Zvětšit

en: Zoom Out
cs: Zmenšit

en: Fit Page
cs: Přizpůsobit stránce

en: Fit Page Width
cs: Přizpůsobit šířce stránky

en: Rotate Left
cs: Otočit vlevo

en: Rotate Right
cs: Otočit vpravo

en: Document Info
cs: Informace o dokumentu

en: Page Number
cs: Číslo stránky

en: Zoom Factor
cs: Faktor zobrazení

en: This plugin enables the viewing of PDF and PostScript attachments using the Poppler %s Lib and the gs tool.
    
    Any feedback is welcome: iwkse@claws-mail.org
cs: Zásuvný modul umožňuje prohlížení PDF a PostScript příloh pomocí Poppler %s Lib a gs.
    
    Jakákoliv zpětná vazba je vítána: iwkse@claws-mail.org

en: PDF Viewer
cs: Prohlížeč PDF

en: Warning: could not find ghostscript binary (gs) required for %s plugin to process PostScript attachments, only PDF attachments will be displayed. To enable PostScript support please install gs program.
    
    %s
cs: Varování: nemohu najít ghostscript binárku (gs) vyžadovanou  %s zásuvného modulu pro zpracování PostScript příloh, jen PDF přílohy budou zobrazeny. Pro podporu PostScript nainstalujte gs program.
    
    %s

en: Python scripts
cs: Skripty v Pythonu

en: Show Python console...
cs: Zobrazit konzoli Pythonu...

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Browse
cs: Procházet

en: Failed to register "compose create hook" in the Python plugin
cs: Selhala registrace "compose create hook" v zásuvném modulu Python

en: This plugin provides Python integration features.
    Python code can be entered interactively into an embedded Python console, under Tools -> Show Python console, or stored in scripts.
    
    These scripts are then available via the menu. You can assign keyboard shortcuts to them just like it is done with other menu items. You can also put buttons for script invokation into the toolbars using Claws Mail's builtin toolbar editor.
    
    You can provide scripts working on the main window by placing files into ~/.claws-mail/python-scripts/main.
    
    You can also provide scripts working on an open compose window by placing files into ~/.claws-mail/python-scripts/compose.
    
    The folder ~/.claws-mail/python-scripts/auto/ may contain some scripts that are automatically executed when certain events occur. Currently, the following files in this directory are recognised:
    
    compose_any
    Gets executed whenever a compose window is opened, no matterif that opening happened as a result of composing a new message,replying or forwarding a message.
    
    startup
    Executed at plugin load
    
    shutdown
    Executed at plugin unload
    
    
    For the most up-to-date API documentation, type
    
     help(clawsmail)
    
    in the interactive Python console.
    
    The source distribution of this plugin comes with various example scripts in the "examples" subdirectory. If you wrote a script that you would be interested in sharing, feel free to send it to me to have it considered for inclusion in the examples.
    
    Feedback to <berndth@gmx.de> is welcome.
cs: Tenot zásuvný modul poskytuje integraci s Python.
    Python kód muže být vložen interaktivně v Nástroje -> Zobrazit Python konzoli, nebo uložené ve skriptu.
    
    Skripty jsou dostupné v menu. Můžete přiřadit klávesovou zkratku a skript pracuje jako jiná položka menu. Jde skript také přiřadit tlačítku pomocí Claws Mail's toolbar editor.
    
    Můžete napsat skript pracující s hlavním oknem uložit do ~/.claws-mail/python-scripts/main.
    
    Můžete napsat skript při otevření okna nová zpráva uložit do ~/.claws-mail/python-scripts/compose.
    
    Složka ~/.claws-mail/python-scripts/auto/ může obsahovat skripty, které budou automaticky spuštěny při dané události. Aktuálně jsou to tyto skripty:
    
    compose_any
    Spuštěno při otevření okna nová zpráva.
    
    startup
    Spuštěno při načtení modulu
    
    shutdown
    Spušteno při odebrání modulu
    
    
    Pro aktuální API dokumentaci napište
    
     help(clawsmail)
    
    v interaktivní Python konzoli.
    
    Zdroj zásuvného modulu obsahuje ukázkové skripty v podadresáři "examples". Jestliže napíšete skript vhodný pro sílení, pošlete mi ho pro vloženi do examples.
    
    Zpětná vazba na <berndth@gmx.de> je vítána.

en: Python integration
cs: Integrace Pythonu

en: Passphrase
cs: Heslo

en: [no user id]
cs: [bez id uživatele]

en: <span weight="bold" size="larger">%sPlease enter the passphrase for the new key:</span>
    
    %.*s
cs: <span weight="bold" size="larger">%sProsím vložte heslo pro nový klíč:</span>
    
    %.*s

en: Passphrases did not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: <span weight="bold" size="larger">Please re-enter the passphrase for the new key:</span>
    
    %.*s
cs: <span weight="bold" size="larger">Prosím vložte znovu heslo pro nový klíč:</span>
    
    %.*s

en: <span weight="bold" size="larger">%sPlease enter the passphrase for:</span>
    
    %.*s
cs: <span weight="bold" size="larger">%sProsím vložte heslo pro:</span>
    
    %.*s

en: Bad passphrase.
cs: Špatné heslo.

en: Key import
cs: Import klíče

en: This key is not in your keyring. Do you want Claws Mail to try and import it from a keyserver?
cs: Tento klíč není ve vašem seznamu klíčů. Chcete ho zkusit importovat ze serveru klíčů?

en: 
      Key ID
cs: 
      ID klíče

en:    This key is not in your keyring.
cs:    Klíč není ve vašem seznamu klíčů.

en:    It should be possible to import it
cs:    Mělo by být možné ho importovat

en: when working online,
       or
cs: v režimu online,
       nebo

en: with the following command:
cs: příkazem:

en: 
      Importing key ID
cs: 
      Import klíče ID

en:    This key has been imported to your keyring.
cs:    Klíč byl importován do vašeho seznamu klíčů.

en:    This key couldn't be imported to your keyring.
cs:    Klíč se nepodařilo importovat do vašeho seznamu klíčů.

en:    Key servers are sometimes slow.
cs:  Servery s klíči jsou někdy pomalé.

en:    You can try to import it manually with the command:
cs:    Můžete zkusit ruční import příkazem:

en:    Key import isn't implemented in Windows.
cs:    Import klíče není ve Windows implementován.

en:    This key is in your keyring.
cs:    Tento klíč je ve vašem seznamu klíčů.

en: PGP/Core
cs: PGP/Jádro

en: This plugin handles PGP core operations, it is used by other plugins, like PGP/Mime.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/GPG and /Configuration/[Account Preferences]/Plugins/GPG
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
cs: Tento zásuvný modul zajišťuje klíčové operace PGP, je využíván ostatními moduly (například PGP/MIME).
    
    Nastavení naleznete v '/ Nastavení / Předvolby / Zásuvné moduly / GPG' a '/ Nastavení / [Nastavení účtů] / Zásuvné moduly / GPG'
    
    Modul používá knihovnu GPGME jako obálku pro GnuPG.
    
    GPGME (c) 2001 Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: Core operations
cs: Klíčové operace

en: Automatically check signatures
cs: Automaticky kontrolovat digitální podpisy

en: Use gpg-agent to manage passwords
cs: Použít gpg-agenta pro správu hesel

en: Store passphrase in memory
cs: Ukládat hesla v paměti

en: Expire after
cs: Vyprší za

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session
cs: Nastavte '0' pro uložení hesla po celou dobu relace

en: minute(s)
cs: minut

en: Grab input while entering a passphrase
cs: Zachytávat vstup během vyplňování hesla

en: Display warning on start-up if GnuPG doesn't work
cs: Zobrazit varování pokud GnuPG nefunguje

en: Sign key
cs: Klíč pro podpis

en: Use default GnuPG key
cs: Použít výchozí GnuPG klíč

en: Select key by your email address
cs: Vybrat klíč podle e-mailové adresy

en: Specify key manually
cs: Zadat klíč ručně

en: User or key ID:
cs: Uživatel nebo ID klíče:

en: No secret key found.
cs: Žádný tajný klíč nebyl nalezen.

en: Generate a new key pair
cs: Generovat nový pár klíčů

en: No exact match for '%s'; please select the key.
cs: Nenalezena shoda pro '%s'; prosím vyberte klíč.

en: Collecting info for '%s' ... %c
cs: Získávám informace pro '%s' ... %c

en: Undefined
cs: Nedefinovaná

en: Marginal
cs: Částečná

en: Ultimate
cs: Absolutní

en: Select Keys
cs: Vybrat klíče

en: Key ID
cs: ID klíče

en: Trust
cs: Důvěřovat

en: _Other
cs: _Ostatní

en: Do_n't encrypt
cs: _Nešifrovat

en: Add key
cs: Přidat klíč

en: Enter another user or key ID:
cs: Zadejte dalšího uživatele nebo ID klíče:

en: Encrypt to %s <%s>
cs: Šifrování %s <%s>

en: This encryption key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key, you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    
    Key details: ID %s, primary identity %s &lt;%s&gt;
    
    Do you trust this key enough to use it anyway?
cs: Klíč není zcela důvěryhodný.
    Pokud budete šifrovat zprávu tímto klíčem, není jisté,
    že bude doručena osobě, které zamýšlíte.
    
    Detaily: ID %s, primární identita %s &lt;%s&gt;
    
    Důvěřujete klíči natolik, že jej chcete přesto použít?

en: No signature found
cs: Podpis nenalezen

en: The signature can't be checked - %s
cs: Digitální podpis nemůže být zkontrolován - %s

en: The signature has not been checked.
cs: Digitální podpis nebyl zkontrolován.

en: PGP Core: Can't get key - no gpg-agent running.
cs: PGP Jádro: Nelze získat klíč - neběží žádná služba (gpg-agent).

en: Good signature from %s.
cs: Správný podpis od %s.

en: Good signature (untrusted) from %s.
cs: Správný podpis (nedůvěryhodný) od %s.

en: Expired signature from %s.
cs: Podpis s prošlou platností od %s.

en: Expired key from %s.
cs: Klíč s prošlou platností od %s.

en: Bad signature from %s.
cs: Špatný podpis od %s.

en: Key 0x%s not available to verify this signature.
cs: Klíč 0x%s pro ověření tohoto podpisu není dostupný.

en: Error checking signature: no status
cs: Chyba při kontrole podpisu: žádný status

en: Error checking signature: %s
cs: Chyba při kontrole podpisu: %s

en: Signature made on %s using %s key ID %s
cs: Digitálně podepsáno na %s pomocí %s ID klíče %s

en: Good signature from uid "%s" (Validity: %s)
cs: Správný podpis od uid "%s" (Platnost: %s)

en: Expired signature from uid "%s" (Validity: %s)
cs: Podpis s prošlou platností od uid"%s" (Platnost: %s)

en: BAD signature from "%s"
cs: ŠPATNÝ pdopis od "%s"

en:                     uid "%s" (Validity: %s)
cs:                     uid "%s" (Platnost: %s)

en: Primary key fingerprint:
cs: Fingerprint primárního klíče:

en: WARNING: Signer's address "%s" does not match DNS entry
cs: VAROVÁNÍ: Adresa autora podpisu "%s" nesouhlasí s DNS záznamem

en: Verified signer's address is "%s"
cs: Ověřená adresa autora podpisu je "%s"

en: Couldn't get data from message, %s
cs: Nelze načíst obsah zprávy, %s

en: Couldn't initialize data, %s
cs: Nelze inicializovat data, %s

en: Secret key not found (%s)
cs: Tajný klíč nebyl nalezen (%s)

en: Secret key specification is ambiguous
cs: Specifikace tajného klíče není jednoznačná

en: Error setting secret key: %s
cs: Nepodařilo se nastavit tajný klíč: %s

en: Gpgme protocol '%s' is unusable: Engine '%s' isn't installed properly.
cs: Gpgme protokol '%s' je nepoužitelný: Jádro '%s' není správně nainstalováno.

en: Gpgme protocol '%s' is unusable: Engine '%s' version %s is installed, but version %s is required.
cs: Gpgme protokol '%s' je nepoužitelný: Je nainstalováno jádro '%s' verze %s, ale pro správnou funkci je vyžadována verze %s.

en: Gpgme protocol '%s' is unusable (unknown problem)
cs: Gpgme protokol '%s' je nepoužitelný (neznámý problém)

en: GnuPG is not installed properly, or needs to be upgraded.
    OpenPGP support disabled.
cs: GnuPG není korektně instalováno, nebo je verze příliš stará.
    Podpora pro OpenPGP je vypnuta.

en: You have to save the account's information with "OK" before being able to generate a key pair.
cs: Chcete-li generovat klíče, musíte nejprve uložit informace o účtu tlačítkem "OK".

en: No PGP key found
cs: Nenalezen PGP klíč

en: Claws Mail did not find a secret PGP key, which means that you won't be able to sign emails or receive encrypted emails.
    Do you want to create a new key pair now?
cs: Claws Mail nenalezl tajný PGP klíč, což znamená, že nebudete moci digitálně podepisovat zprávy a přijímat šifrované zprávy.
    Chcete vytvořit nový pár klíčů?

en: Couldn't generate a new key pair: %s
cs: Nepodařilo se vygenerovat nový pár klíčů: %s

en: Generating your new key pair... Please move the mouse around to help generate entropy...
cs: Generuji nový pár klíčů... Prosím pohybujte myší abyste pomohli generátoru získat dostatek entropie...

en: Couldn't generate a new key pair: unknown error
cs: Nepodařilo se vygenerovat nový pár klíčů: neznámá chyba

en: Your new key pair has been generated. Its fingerprint is:
    %s
    
    Do you want to export it to a keyserver?
cs: Nový pár klíčů byl vygenerován. Fingerprint je:
    %s
    
    Chcete je uložit na server klíčů?

en: Key generated
cs: Klíč vygenerován

en: Key exported.
cs: Klíč exportován.

en: Couldn't export key.
cs: Nelze exportovat klíč.

en: Key export isn't implemented in Windows.
cs: Export klíče není ve Windows implementován.

en: Incorrect part
cs: Nesprávná část

en: Not a text part
cs: Není textová část

en: Couldn't get text data.
cs: Nelze načíst text.

en: Couldn't convert text data to any sane charset.
cs: Nelze převést text do žádné znakové sady.

en: Couldn't initialize GPG context, %s
cs: Nepodařilo se inicializovat GPG, %s

en: Couldn't parse mime part.
cs: Nelze analyzovat MIME část zprávy.

en: Couldn't open decrypted file %s
cs: Nepodařilo se otevřít šifrovaný soubor %s

en: Couldn't write to decrypted file %s
cs: Nepodařilo se zapsat do šifrovaného souboru %s

en: 
    --- Start of PGP/Inline encrypted data ---
cs: 
    --- Start PGP/Inline šifrovaných dat ---

en: --- End of PGP/Inline encrypted data ---
cs: --- Konec PGP/Inline šifrovaných dat ---

en: Couldn't close decrypted file %s
cs: Nepodařilo se zavřít šifrovaný soubor %s

en: Couldn't scan decrypted file.
cs: Nelze testovat šifrovaný soubor.

en: Couldn't scan decrypted file parts.
cs: Nelze testovat části šifrovaného souboru.

en: Malformed message
cs: Chybná zpráva

en: Couldn't create temporary file.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor.

en: Data signing failed, %s
cs: Digitální podepisování selhalo, %s

en: Data signing failed due to invalid signer: %s
cs: Digitální podepisování selhalo - neplatný podepisující: %s

en: Data signing failed, no results.
cs: Digitální podepisování selhalo - žádný výstup.

en: Data signing failed, no contents.
cs: Digitální podepisování selhalo - žádný obsah.

en: Please note that attachments are not encrypted by the PGP/Inline system, nor are email headers, like Subject.
cs: Upozornění, že přílohy nejsou šifrovány PGP/Inline systémem, stejně tak záhlaví, jako Předmět.

en: Couldn't add GPG key %s, %s
cs: Nepodařilo se přidat GPG klíč %s, %s

en: Couldn't create temporary file, %s
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor, %s

en: Encryption failed, %s
cs: Šifrování selhalo, %s

en: PGP/inline
cs: PGP/Inline

en: This plugin handles the deprecated Inline method of signing and/or encrypting mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
cs: Tento zásuvný modul zajišťuje zastaralý způsob (Inline) digitálního podepisování a šifrování zpráv. Můžete pomocí něj kontrolovat podpisy, dešifrovat zprávy, nebo podepisovat a šifrovat vlastní zprávy.
    
    Modul může být nastaven jako "Výchozí systém zabezpečení" v nastavení účtu na záložce "Zabezpečení". Dále může být použit při psaní nové zprávy pomocí nabídky '/ Nastavení / Systém zabezpečení'
    
    Modul používá knihovnu GPGME jako obálku pro GnuPG.
    
    GPGME (c) 2001 Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: Signature boundary not found.
cs: Hranice digitálního podpisu nebyla nalezena.

en: Couldn't parse decrypted file.
cs: Nelze analyzovat dešifrovaný soubor.

en: Couldn't parse decrypted file parts.
cs: Nelze analyzovat části dešifrového souboru.

en: Couldn't create temporary file: %s
cs: Nepodařilo se vytvořit dočasný soubor: %s

en: Please note that email headers, like Subject, are not encrypted by the PGP/Mime system.
cs: Upozornění, že záhlaví, jako Předmět, nejsou šifrovány PGP/Mime systémem.

en: PGP/Mime
cs: PGP/MIME

en: This plugin handles PGP/MIME signed and/or encrypted mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
cs: Tento zásuvný modul umožňuje pracovat se zprávami digitálně podepsanými nebo šifrovanými pomocí PGP/MIME. Můžete pomocí něj kontrolovat podpisy, dešifrovat zprávy, nebo podepisovat a šifrovat vlastní zprávy.
    
    Modul může být nastaven jako "Výchozí systém zabezpečení" v nastavení účtu na záložce "Zabezpečení". Dále může být použit při psaní nové zprávy pomocí nabídky '/ Nastavení / Systém zabezpečení'
    
    Modul používá knihovnu GPGME jako obálku pro GnuPG.
    
    GPGME (c) 2001 Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: Default refresh interval in minutes
cs: Výchozí interval aktualizace kanálu (v minutách)

en: Set to 0 to disable automatic refreshing
cs: Vložte 0, pokud nechcete aktualizovat automaticky.

en: Default number of expired items to keep
cs: Výchozí počet starých zpráv, které budou ponechány

en: Set to -1 to keep expired items
cs: Vložte -1, pokud chcete ponechat všechny staré zprávy

en: Refresh all feeds on application start
cs: Aktualizovat všechny kanály po spuštění aplikace

en: Path to cookies file
cs: Cesta k cookie souborům

en: Path to Netscape-style cookies.txt file containing your cookies
cs: Cesta k souboru cookies.txt (Netscape stylu) obsahující vaše cookies

en: My Feeds
cs: Moje kanály

en: _Refresh feed
cs: _Aktualizovat kanál

en: Refresh _all feeds
cs: Aktualizovat _všechny kanály

en: Subscribe _new feed...
cs: Odebírat nový kanál...

en: _Unsubscribe feed...
cs: Odhlásit kanál...

en: Feed pr_operties...
cs: Vlastnosti _kanálu...

en: Import feed list...
cs: Importovat seznam kanálů...

en: Rena_me...
cs: Přejmenovat složku...

en: _Create new folder...
cs: Vytvořit _novou složku...

en: Remove folder _tree...
cs: Odstranit strom složek...

en: Add RSS folder tree
cs: Přidat strom RSS složek

en: Enter name for a new RSS folder tree.
cs: Vložte jméno nového stromu RSS složek

en: Creation of folder tree failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there?
cs: Vytvoření stromu složek selhalo.
    Možná už některé soubory existují nebo nemáte oprávnění k zápisu.

en: Use default refresh interval
cs: Použít výchozí nastavení intervalu aktualizace

en: Keep default number of expired entries
cs: Použít výchozí počet ponechávaných starých zpráv

en: Fetch comments if possible
cs: Stahovat komentáře, pokud je to možné

en: <b>Source URL:</b>
cs: <b>Zdrojové URL:</b>

en: <b>Fetch comments on posts aged less than:</b>
    <small>(In days; set to -1 to fetch all comments)</small>
cs: <b>Stáhnout komentáře pro zprávy mladší než:</b>
    <small>(Ve dnech; nastavení -1 stáhnout všechny komentáře)</small>

en: <b>Refresh interval in minutes:</b>
    <small>(Set to 0 to disable automatic refreshing for this feed)</small>
cs: <b>Interval aktualizace:</b>
    <small>(Vložte 0, pokud tento kanál nechcete aktualizovat automaticky.)</small>

en: <b>Number of expired entries to keep:</b>
    <small>(Set to -1 if you want to keep expired entries)</small>
cs: <b>Počet ponechávaných starých zpráv:</b>
    <small>(Vložte -1, pokud chcete ponechat všechny staré zprávy.)</small>

en: <b>If an item changes, do not mark it as unread:</b>
cs: <b>Jestli se položka změní, neoznačovat jako nepřečtenou:</b>

en: Always mark as unread
cs: Vždy označit jako nepřečtené

en: If only its text changed
cs: Jen jestli se text změní

en: Never mark as unread
cs: Nikdy označit jako nepřečtené

en: Set feed properties
cs: Vlastnosti kanálu

en: Unsubscribe feed
cs: Odhlášení kanálu

en: Do you really want to remove feed
cs: Opravdu chcete odhlásit kanál

en: Remove cached entries
cs: Odstranit lokální (offline) kopie zpráv

en: This plugin allows you to create a mailbox tree where you can add newsfeeds in RSS 1.0, RSS 2.0 or Atom format.
    
    Each newsfeed will create a folder with appropriate entries, fetched from the web. You can read them, and delete or keep old entries.
cs: Tento zásuvný modul umožňuje čtení kanálů ve formátu RSS 1.0, RSS 2.0 nebo Atom.
    
    Pro každý kanál bude vytvořena složka s obsahem staženým z webu. Ve složce můžete jednotlivé zprávy číst, ručně nebo automaticky mazat, případně si přečtené zprávy archivovat.

en: RSS feed
cs: RSS kanál

en: Time out connecting to URL %s
cs: Časový limit pro připojení k URL %s vypršel

en: Couldn't fetch URL %s
cs: Nepodařilo se stáhnout URL %s

en: Error parsing feed from URL %s
cs: Nepodařilo se zpracovat data z URL %s

en: Unsupported feed type at URL %s
cs: Nepodporovaný typ kanálu na URL %s

en: RSSyl: Updating feed %s
cs: RSSyl: Aktualizuji kanál %s

en: RSSyl: Feed update finished: %s
cs: RSSyl: Aktualizace dokončena: %s

en: RSSyl: Feed update aborted, application is exiting.
cs: RSSyl: Feed update zrušen, aplikace se ukončí.

en: Subscribe feed
cs: Odebírání kanálu

en: Input the URL of the news feed you wish to subscribe:
cs: Vložte URL kanálu, který chcete odebírat:

en: Really remove the folder tree '%s'?
cs: Opravdu chcete odstranit strom složek '%s' ?

en: Remove folder tree
cs: Odstranit strom složek

en: Can't remove feed '%s'.
cs: Nepodařilo se odstranit kanál '%s'.

en: Claws Mail needs network access in order to update the feed. | Claws Mail needs network access in order to update the feeds.
cs[0]: Claws Mail potřebuje přístup k síti, aby mohl aktualizovat kanál.
cs[1]: Claws Mail potřebuje přístup k síti, aby mohl aktualizovat kanály.
cs[2]: Claws Mail potřebuje přístup k síti, aby mohl aktualizovat kanály.

en: Select a .opml file
cs: Vyberte .opml soubor

en: Refresh all feeds
cs: Aktualizovat všechny kanály

en: Cannot open temporary file
cs: Nepodařilo se otevřít pomocný soubor

en: Cannot init libCURL
cs: Nepodařilo se inicializovat knihovnu libCURL

en: 401 (Authorisation required)
cs: 401 (Vyžadována autorizace)

en: 403 (Unauthorised)
cs: 403 (Neuatorizován)

en: 404 (Not found)
cs: 404 (Nenalezen)

en: Error %ld
cs: Chyba %ld

en: Fetching '%s'...
cs: Stahuji '%s'...

en: Malformed feed
cs: Poškozený kanál

en: Refreshing feed '%s'...
cs: Aktualizuji kanál '%s'...

en: RSSyl: Fetching comments is not supported for RDF feeds. Cannot fetch comments of '%s'
cs: RSSyl: Pro RDF kanály není stahování komentářů podporováno. Nepodařilo se stáhnout komentáře pro '%s'.

en: This feed format is not supported yet.
cs: Formát tohoto kanálu zatím není podporován.

en: %ld byte | %ld bytes
cs[0]: %ld bajt
cs[1]: %ld bajty
cs[2]: %ld bajtů

en: size unknown
cs: neznámá velikost

en: RSSyl: Cannot update feed %s:
    %s
cs: RSSyl: Nepodarilo sa aktualizovať kanál %s:
    %s

en: You are already subscribed to this feed.
cs: Tento kanál už odebíráte.

en: Couldn't fetch URL '%s':
    %s
cs: Nepodařilo se stáhnout URL '%s':
    %s

en: Couldn't fetch URL '%s':
    %s
cs: Nepodařilo se stáhnout URL '%s':
    %s

en: Can't subscribe feed '%s'.
cs: Nepodařilo se přihlásit k odběru kanálu '%s'.

en: This plugin handles S/MIME signed and/or encrypted mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    This plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    This plugin also needs gpgsm, gnupg-agent and dirmngr installed and configured.
    
    Information about how to get S/MIME certificates working with GPGSM can be found at:
    http://www.claws-mail.org/faq/index.php/S/MIME_howto
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
cs: Tento zásuvný modul umožňuje pracovat se zprávami digitálně podepsanými nebo šifrovanými pomocí S/MIME. Můžete pomocí něj kontrolovat podpisy, dešifrovat zprávy, nebo podepisovat a šifrovat vlastní zprávy.
    
    Modul může být nastaven jako "Výchozí systém zabezpečení" v nastavení účtu na záložce "Zabezpečení". Dále může být použit při psaní nové zprávy pomocí nabídky '/ Nastavení / Systém zabezpečení'
    
    Modul používá knihovnu GPGME jako obálku pro GnuPG.
    Modul také potřebuje nainstalované a zkonfigurované gpgsm, gnupg-agent a dirmngr.
    
    Informace jak zprovoznit S/MIME certifikáty s GPGSM jsou k nalezení na:
    http://www.claws-mail.org/faq/index.php/S/MIME_howto
    
    GPGME (c) 2001 Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: Couldn't set GPG protocol, %s
cs: Nepodařilo se nastavit GPG, %s

en: Couldn't open temporary file
cs: Nelze otevřít dočasný soubor.

en: Couldn't write to temporary file
cs: Nelze zapisovat do dočasného souboru.

en: Couldn't close temporary file
cs: Nelze zavřít dočasný soubor.

en: Please note that email headers, like Subject, are not encrypted by the S/MIME system.
cs: Upozornění, že záhlaví, jako Předmět, nejsou šifrovány S/MIME systémem.

en: SpamReport
cs: Spam zpráva

en: Enabled
cs: Povolen

en: Forward to:
cs: Přeposlat:

en: Reporting spam...
cs: Oznamování spamu...

en: Report spam online...
cs: Oznamovat spam online...

en: This plugin reports spam to various places.
    Currently the following sites or methods are supported:
    
     * spam-signal.fr
     * spamcop.net
     * lists.debian.org nomination system
cs: Zásuvný modul oznamuje spam na různá místa.
    Následující stránky jsou podporovány:
    
    * spam-signal.fr
    * spamcop.net
    * lists.debian.org nomination system

en: Spam reporting
cs: Oznamování spamu

en: SpamAssassin plugin couldn't connect to spamd.
cs: Modulu Spamassassin se nepodařilo připojit k serveru spamd.

en: SpamAssassin plugin filtering failed.
cs: Filtrování zprávy modulem SpamAssassin selhalo.

en: SpamAssassin plugin is disabled by its preferences.
cs: Modul SpamAssassin je v předvolbách vypnut.

en: SpamAssassin: filtering message...
cs: SpamAssasin: filtrování zprávy...

en: The SpamAssassin plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is an unreachable spamd daemon. Please make sure spamd is running and accessible.
cs: Modulu SpamAssassin se nepodařilo zpracovat zprávu. Tato chyba je pravděpodobně způsobena nedosažitelností serveru. Prosím ujistěte se, že server (spamd) běží a je přístupný.

en: Claws Mail needs network access in order to feed this mail(s) to the remote learner.
cs: Claws Mail potřebuje přístup na síť pro poslání mailu(ů) do vzdáleného programu.

en: Failed to get username
cs: Nepodařilo se získat přihlašovací jméno

en: SpamAssassin plugin is loaded but disabled by its preferences.
cs: Modul Spamassassin je načten, ale v předvolbách je vypnut.

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using a SpamAssassin server. You will need a SpamAssassin Server (spamd) running somewhere.
    
    It can also be used for marking messages as Ham or Spam.
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/SpamAssassin
cs: Tento modul může kontrolovat, zda přijímané zprávy z IMAP, LOCAL a POP účtů nejsou nevyžádané (spam). Kontrola probíhá pomocí serveru SpamAssassin, takže bude potřebovat přístup k nějakému takovému serveru.
    
    Modul může být také použit pro označování zpráv jako Spam nebo Ham (=ne spam).
    
    Pokud je zpráva identifikována jako spam, může být odstraněna nebo uložena ve vybrané složce.
    
    Nastavení naleznete v '/ Nastavení / Předvolby / Zásuvné moduly / SpamAssassin'

en: Enable SpamAssassin plugin
cs: Povolit modul SpamAssassin

en: Transport
cs: Přenos

en: Type of transport
cs: Typ přenosu

en: User
cs: Uživatel

en: User to use with spamd server
cs: Uživatelské jméno, pod kterým se bude komunikovat se serverem SpamAssassin

en: spamd
cs: Server

en: Hostname or IP address of spamd server
cs: Název nebo IP adresa serveru

en: Port of spamd server
cs: Port serveru

en: Path of Unix socket
cs: Cesta k Unix socketu

en: Maximum time allowed for checking. If the check takes longer it will be aborted.
cs: Časový limit pro kontrolu. Pokud bude kontrola trvat déle, bude přerušena.

en: Failed to write the part data.
cs: Selhalo zapsání části dat.

en: Failed to parse VCalendar data.
cs: Selhalo parsování VCalendar dat.

en: Failed to parse VTask data.
cs: Selhalo parsování VTask dat.

en: Failed to parse VCard data.
cs: Selhalo parsování VCard dat.

en: This Claws Mail plugin allows you to read application/ms-tnef attachments.
    
    The plugin uses the Ytnef library, which is copyright 2002-2007 by Randall Hand <yerase@yerot.com>
cs: Zásuvný modul umožňuje Claws Mailu číst ms-tnef přílohy.
    
    Používá knihovnu Ytnef, jejíž copyright 2002-2007 má Randall Hand <yerase@yerot.com>

en: _Edit this meeting...
cs: _Upravit schůzku...

en: _Cancel this meeting...
cs: _Zrušit schůzku

en: _Create new meeting...
cs: _Vytvořit schůzku

en: _Go to today
cs: _Jít na den

en: Create meeting from message...
cs: Vytvořit schůzku ze zprávy...

en: You are about to create %d meetings, one by one. Do you want to continue?
cs: Hodláte vytvořit %d schůzek, po jedné. Chcete pokračovat?

en: Creating meeting...
cs: Vytváření schůzky...

en: no subject
cs: žádný předmět

en: Accept
cs: Přijmout

en: Tentatively accept
cs: Předběžně přijmout

en: Decline
cs: Odmítnout

en: You have a Todo item.
cs: Máte Todo položku.

en: Details follow:
cs: Detaily:

en: You have created a meeting.
cs: Vytvořil jste schůzku.

en: You have been invited to a meeting.
cs: Byl jste pozván na schůzku.

en: A meeting to which you had been invited has been cancelled.
cs: Schůzka na kterou jste byl pozván, byla zrušena.

en: You have been forwarded an appointment.
cs: Byla předána dohoda.

en: %s <span weight="bold">(this event recurs)</span>
cs: %s <span weight="bold">(událost se opakuje)</span>

en: %s <span weight="bold">(this event is part of a recurring event)</span>
cs: %s <span weight="bold">(událost součástí opakující se události)</span>

en: You have received an answer to an unknown meeting proposal.
cs: Doručena odpověď na neznámý návrh schůzky.

en: You have received an answer to a meeting proposal.
    %s has %s the invitation whose details follow:
cs: Obdržena odpověď na návrh schůzky.
    %s má %s pozvání s detaily:

en: Error - could not get the calendar MIME part.
cs: Chyba - nemohu získat kalendářovou MIME část.

en: Error - no calendar part found.
cs: Chyba - kalendářová část nebyla nalezena.

en: Error - Unknown calendar component type.
cs: Chyba - Neznámý typ komponenty kalendáře.

en: Send a notification to the attendees
cs: Poslat upozornění účastníkům

en: Cancel meeting
cs: Zrušit schůzku

en: Are you sure you want to cancel this meeting?
cs: Jste si jistý, že chcete zrušit tuto schůzku?

en: No account found
cs: Účet nenalezen

en: You have no account matching any attendee.
    Do you want to reply anyway?
cs: Nemáte účet odpovídající jakémukoliv účastníkovi.
    Chcete přesto odpovědět?

en: +Reply anyway
cs: +Přesto odpovědět

en: Answer
cs: Odpověď

en: Edit meeting...
cs: Upravit schůzku...

en: Cancel meeting...
cs: Zrušit schůzku...

en: Launch website
cs: Spustit webovou stránku

en: You are already busy at this time.
cs: Již jste zaneprázdněn v tuto dobu.

en: Event:
cs: Událost:

en: Organizer:
cs: Organizátor:

en: Location:
cs: Místo:

en: Summary:
cs: Shrnutí:

en: Starting:
cs: Začátek:

en: Ending:
cs: Konec:

en: Attendees:
cs: Účastníci:

en: Action:
cs: Akce:

en: Reminders
cs: Připomenutí

en: Alert me
cs: Upozornit mně

en: minutes before an event
cs: minut před událostí

en: Calendar export
cs: Export kalendáře

en: Automatically export calendar to
cs: Automaticky exportovat kalendář do

en: You can export to a local file or URL
cs: Nemohu exportovat do lokálního souboru nebo URL

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ics)
cs: Specifikovat lokální soubor nebo URL (http://server/path/file.ics)

en: User ID
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Include webcal subscriptions in export
cs: Vložit webcal přihlášení do exportu

en: Command to run after calendar export
cs: Příkaz pro spuštění po exportu kalendáře

en: Register Claws' calendar in XFCE's Orage clock
cs: Registrovat Claws kalnedář do XFCE Orage

en: Allows Orage (version greater than 4.4) to see Claws Mail's calendar
cs: Povolit Orage (verze vyšší než 4.4) vidět Claws Mail kalendář

en: Free/Busy information
cs: Volný/zaneprázdněn informace

en: Automatically export free/busy status to
cs: Automaticky exportovat volný/zaneprázdněn stav do

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ifb)
cs: Specifikovat lokální nebo URL (http://server/path/file.ifb)

en: Command to run after free/busy status export
cs: Příkaz pro spuštění po exportu stavu volný/zaneprázdněn

en: Get free/busy status of others from
cs: Získat stav volný/zaneprázdněn jiných z

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ifb). Use %u for the left part of the email address, %d for the domain
cs: Specifikovat lokální soubor nebo URL (http://server/path/file.ifb). Použijte %u pro levou část emailové adresy, %d pro doménu.

en: _New meeting...
cs: _Nová schůzka...

en: _Export calendar...
cs: _Exportovat kalendář...

en: _Subscribe to webCal...
cs: _Přihlásit webCal...

en: _Rename...
cs: Pře_jmenovat

en: U_pdate subscriptions
cs: U_pdatovat přihlášení

en: _List view
cs: Zobrazení jako _seznam

en: _Week view
cs: Zobrazení po _týdnech

en: _Month view
cs: Zobrazení po _měsících

en: Meetings
cs: Schůzky

en: in the past
cs: v minulosti

en: today
cs: dnes

en: tomorrow
cs: zítra

en: this week
cs: tento týden

en: later
cs: později

en: 
    These are the events planned %s:
cs: 
    Jsou plánovány tyto události %s:

en: Timeout (%d seconds) connecting to %s
cs: Čas (%d sekund) připojení k %s

en: Could not retrieve the Webcal URL:
    %s:
    
    %s
cs: Nemohl získat Webcal URL:
    %s:
    
    %s

en: Could not retrieve the Webcal URL:
    %s:
    
    %s
cs: Nemohl získat Webcal URL:
    %s:
    
    %s

en: This URL does not look like a WebCal URL:
    %s
    %s
cs: URL nevypadá jako WebCal URL:
    %s
    %s

en: This URL does not look like a WebCal URL:
    %s
    %s
cs: URL nevypadá jako WebCal URL:
    %s
    %s

en: Claws Mail needs network access in order to update the Webcal feed.
cs: Claws Mail potřebuje přístup na síť pro update Webcal kanálu.

en: Fetching calendar for %s...
cs: Stahování kalendáře pro %s...

en: new subscription
cs: nové přihlášení

en: Claws Mail needs network access in order to update the subscription.
cs: Claws Mail potřebuje přístup na síť pro update přihlášení.

en: Subscribe to WebCal
cs: Přihlásit WebCal

en: Enter the WebCal URL:
cs: Vložte WebCal URL:

en: Could not parse the URL.
cs: Nemohu parsovat URL.

en: Do you really want to unsubscribe?
cs: Skutečně chcete odhlásit?

en: Individual
cs: Inviduální

en: Resource
cs: Zdroje

en: Room
cs: Místnost

en: Add...
cs: Přidat...

en: The following person(s) are busy at the time of your planned meeting:
    -
cs: Následující osoba(y) jsou zaneprázdněny v době plánované schůzky:
    -

en: You
cs: Vy

en: You are busy at the time of your planned meeting
cs: Jste zaneprázdněn v čase plánované schůzky

en: %s is busy at the time of your planned meeting
cs: %s je zaneprázdněn v čase plánované schůzky

en: %d hour sooner
cs: %d hodina dříve

en: %d hours sooner
cs: %d hodin dříve

en: %d hours and %d minutes sooner
cs: %d hodin a %d minut dříve

en: %d minutes sooner
cs: %d minut dříve

en: %d hour later
cs: %d hodinu později

en: %d hours later
cs: %d hodin později

en: %d hours and %d minutes later
cs: %d hodin a %d minut později

en: %d minutes later
cs: %d minut později

en: 
    
    Everyone would be available %s or %s.
cs: 
    
    Každý by měl dostupný %s nebo %s.

en: 
    
    Everyone would be available %s.
cs: 
    
    Každý by měl být dostupný %s.

en: 
    
    It isn't possible to have this meeting with everyone in the previous or next 6 hours.
cs: 
    
    Není možné mít schůzku s každým v předchozích nebo dalších 6 hodinách.

en: would be available %s or %s
cs: by měl být dostupný %s nebo %s

en: would be available %s
cs: by měl být dostupný %s

en: not available
cs: nedostupné

en: , but would be available %s or %s.
cs: , ale mohly by být dostupné %s nebo %s.

en: , but would be available %s.
cs: , ale mohla by být dostupná %s.

en: , and isn't available in the previous or next 6 hours.
cs: , nebyla dostupná v předchozích nebo následujících 6 hodinách.

en: available
cs: dostupné

en: Free/busy retrieval failed
cs: Nalezení volný/zaneprázdněn selhalo

en: Not everyone is available
cs: Ne každý je dostupný

en: Send anyway
cs: Přesto poslat

en: Not everyone is available. See tooltips for more info...
cs: Ne každý je dostupný. Další viz. tip...

en: Fetching planning for %s...
cs: Stahování plánování pro %s...

en: Available
cs: Dostupné

en: Everyone is available.
cs: Každý je dostupný.

en: Everyone seems available, but some free/busy information failed to be retrieved.
cs: Všichni vypadají dostupní, ale některé volný/zaneprázdněn zprávy nebyly doručeny.

en: Could not send the meeting invitation.
    Check the recipients.
cs: Nemohu poslat pozvání ke schůzce.
    Zkontrolujte příjemce.

en: Save & Send
cs: Uložit & Poslat

en: Check availability
cs: Zkontrolovat dostupnost

en: <b>Starts at:</b>
cs: <b>Začíná v:</b>

en: <b> on:</b>
cs: <b> přes:</b>

en: <b>Ends at:</b>
cs: <b>Končí v:</b>

en: New meeting
cs: Nová schůzka

en: %s - Edit meeting
cs: %s - Upravil schůzku

en: Time:
cs: Čas:

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodina
cs[1]: %d hodiny
cs[2]: %d hodin

en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuta
cs[1]: %d minuty
cs[2]: %d minut

en: Upcoming event: %s
cs: Aktuální událost: %s

en: You have a meeting or event soon.
    It starts at %s and ends %s later.
    Location: %s
    More information:
    
    %s
cs: Brzy máte schůzku nebo událost.
    Začíná v %s a končí o %s později.
    Místo: %s
    Další informace:
    
    %s

en: Remind me in %d minute | Remind me in %d minutes
cs[0]: Připomenout za %d minutu
cs[1]: Připomenout za %d minuty
cs[2]: Připomenout za %d minut

en: Empty calendar
cs: Prázdný kalendář

en: There is nothing to export.
cs: Nic k exportu.

en: Could not export the calendar.
cs: Nemohu exportovat kalendář.

en: Export calendar to ICS
cs: Export kalendáře do ICS

en: Couldn't export calendar to '%s'
cs: Nemohu exportovat kalendář do '%s'

en: Could not export the freebusy info.
cs: Nemohu exportovat informaci volný/zaneprázdněn.

en: Couldn't export free/busy to '%s'
cs: Nemohu exportovat volný/zaneprázdněn do '%s'

en: accepted
cs: přijaté

en: tentatively accepted
cs: předběžně přijaté

en: declined
cs: odmítnuté

en: did not answer
cs: nezodpovězené

en: individual
cs: inviduální

en: group
cs: skupina

en: resource
cs: zdroj

en: room
cs: místnost

en: Past
cs: V minulosti

en: Today
cs: Dnes

en: Tomorrow
cs: Zítra

en: This week
cs: Tento týden

en: Later
cs: Později

en: Accepted:
cs: Přijaté

en: Declined:
cs: Odmítnuté:

en: Tentatively Accepted:
cs: Předběžně přijaté:

en: Start
cs: Začátek

en: Show
cs: Zobrazit

en: days
cs: dnech

en: This plugin enables vCalendar message handling like that produced by Evolution or Outlook.
    
    When loaded, it will create a vCalendar mailbox in the Folder List, which will be populated by meetings that you have accepted or created.
    Meeting requests that you receive will be presented in an appropriate form and you will be able to accept or decline them.
    To create a meeting right-click on the vCalendar or Meetings folder and choose "New meeting...".
    
    You will also be able to subscribe to remote webCal feeds,export your meetings and calendars, publish your free/busy information and retrieve that information from others.
cs: Zásuvný modul umožňuje zpracovávat vCalendar zprávy vytvořené v Evolution nebo Outlook.
    
    Jestliže je načten, vytvoří vCalendar mailbox v seznamu složek, který plněn schůzkami, které jste přijal nebo odmítl.
    Obdržená schůzka bude prezentována v odpovídající formě a budete schopen ji přijmout nebo odmítnout.
    Pravým kliknutím na složku vCalendar nebo Schůzky a vybráním "Nová schůzka..." vytvoříte schůzku.
    
    Je možné se přihlásit k webCal kanálu, exportovat schůzky a kalendáře, publikovat volný/zaneprázdněn informace a dostávat informace od druhých.

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sunday
cs: Neděle

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Květen

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Week number
cs: Číslo týdne

en: Previous month
cs: Předchozí měsíc

en: Next month
cs: Další měsíc

en: Required APOP timestamp not found in greeting
cs: Požadovaná časová značka APOP nebyla nalezena v pozdravu

en: Timestamp syntax error in greeting
cs: Chyba syntaxe časové značky při pozdravu

en: Timestamp syntax error in greeting (not ASCII)
cs: Chyba syntaxe časové značky při pozdravu (není ASCII)

en: POP3 protocol error
cs: Chyba protokolu POP3

en: invalid UIDL response: %s
cs: neplatná UIDL odpověď: %s

en: POP3: Deleting expired message %d [%s]
cs: POP3: Vymazávám starou zprávu %d [%s]

en: POP3: Skipping message %d [%s] (%d bytes)
cs: POP3: Přeskakuji zprávu %d [%s] (%d bytů)

en: mailbox is locked
cs: mailbox je zamknut

en: Session timeout
cs: Časový limit pro relaci vypršel

en: command not supported
cs: příkaz není podporován

en: error occurred on POP3 session
cs: nastala chyba v POP3 relaci

en: TOP command unsupported
cs: Příkaz TOP není podporován

en: News (NNTP)
cs: Diskusní skupiny (NNTP)

en: Local mbox file
cs: Lokální mbox soubor

en: None (SMTP only)
cs: Žádný (pouze odesílání SMTP)

en: Name of account
cs: Název účtu

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Personal information
cs: Osobní informace

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Mail address
cs: Poštovní adresa

en: Server information
cs: Informace o serveru

en: <span weight="bold">Warning: this version of Claws Mail
    has been built without IMAP and News support.</span>
cs: <span weight="bold">Pozor: tato verze Claws Mail byla zkompilována
    bez podpory IMAP a News.</span>

en: This server requires authentication
cs: Tento server vyžaduje autentizaci

en: Authenticate on connect
cs: Autentizace při připojení

en: News server
cs: Server diskuzních skupin

en: Server for receiving
cs: Server pro příjem

en: Local mailbox
cs: Lokální mailbox

en: SMTP server (send)
cs: SMTP server (odesílání)

en: Use mail command rather than SMTP server
cs: Použít místo SMTP serveru příkaz pro odeslání

en: command to send mails
cs: příkaz pro odeslání pošty

en: Account%d
cs: Účet%d

en: Local
cs: Lokální mbox soubor

en: Default Inbox
cs: Výchozí inbox

en: Unfiltered messages will be stored in this folder
cs: Nefiltrované zprávy budou uloženy v této složce

en: Bro_wse
cs: _Procházet

en: Use secure authentication (APOP)
cs: Použít zabezpečenou autentizaci (APOP)

en: Remove messages on server when received
cs: Odstranit zprávy na serveru po jejich přijmutí

en: Remove after
cs: Odstranit po

en: 0 days and 0 hours : remove immediately
cs: 0 dnů a 0 hodin: odstranit ihned

en: hours
cs: hodin

en: Receive size limit
cs: Limit velikosti pro příjem

en: Messages over this limit will be partially retrieved. When selecting them you will be able to download them fully or delete them.
cs: Zprávy překračující tento limit budou staženy pouze částečně. Když takovou zprávu vyberete, budete moci dokončit stažení nebo ji odstranit.

en: Maximum number of articles to download
cs: Maximální počet příspěvků pro stažení

en: unlimited if 0 is specified
cs: (pokud je 0, je to neomezený počet)

en: Authentication method
cs: Metoda autentizace

en: Automatic
cs: Automaticky

en: IMAP server directory
cs: adresář pro IMAP server

en: (usually empty)
cs: (obvykle prázdné)

en: Show subscribed folders only
cs: Zobrazovat pouze odebírané složky

en: Bandwidth-efficient mode (prevents retrieving remote tags)
cs: Mód efektivní šířka pásma (prevence stahování vzdálených značek)

en: This mode uses less bandwidth, but can be slower with some servers.
cs: Tento mód používá menší šířku pásma, ale může být pomalejší s některými servery.

en: Filter messages on receiving
cs: Při načítání zpracovat zprávy filtrem pro příjem

en: Allow filtering using plugins on receiving
cs: Při načítání filtrovat zprávy zásuvnými moduly

en: 'Get Mail' checks for new messages on this account
cs: Zpracovat tento účet při volbě 'Přijmout poštu ze všech účtů'

en: Header
cs: Záhlaví

en: Generate Message-ID
cs: Generovat číslo zprávy

en: Send account mail address in Message-ID
cs: Poslat mailovou adresu účtu v Message-ID

en: Generate X-Mailer header
cs: Generovat hlavičku X-Mailer

en: Add user-defined header
cs: Přidat uživatelsky definované záhlaví

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
cs: SMTP autentizace (SMTP AUTH)

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
cs: Pokud necháte tyto položky prázdné, bude použito uživatelské jméno a heslo stejné jako pro příjem.

en: Authenticate with POP3 before sending
cs: Autentizace POP3 před odesláním

en: POP authentication timeout:
cs: Časový limit pro POP autentizaci:

en: minutes
cs: minut(y)

en: Signature
cs: Podpis

en: Automatically insert signature
cs: Automaticky vložit podpis

en: Signature separator
cs: Oddělovač podpisu

en: Command output
cs: Výstup příkazu

en: Automatically set the following addresses
cs: Automaticky nastavit následující adresy

en: Spell check dictionaries
cs: Slovníky pro kontrolu pravopisu

en: Default dictionary
cs: Výchozí slovník

en: Default alternate dictionary
cs: Výchozí alternativní slovník

en: Compose
cs: Napsat

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Forward
cs: Předat

en: Default privacy system
cs: Výchozí systém zabezpečení

en: Always sign messages
cs: Zprávy vždy digitálně podepsat

en: Always encrypt messages
cs: Zprávy vždy šifrovat

en: Always sign messages when replying to a signed message
cs: Odpověď na podepsanou zprávu vždy podepsat

en: Always encrypt messages when replying to an encrypted message
cs: Odpověď na šifrovanou zprávu vždy šifrovat

en: Encrypt sent messages with your own key in addition to recipient's
cs: Odesílanou zprávu šifrovat také vaším klíčem

en: Save sent encrypted messages as clear text
cs: Odeslané šifrované zprávy uložit jako čistý text

en: Don't use SSL
cs: Nepoužívat SSL

en: Use SSL for POP3 connection
cs: Použít SSL pro POP3 spojení

en: Use STARTTLS command to start SSL session
cs: Použít příkaz STARTTLS pro spuštění SSL relace

en: Use SSL for IMAP4 connection
cs: Použít SSL pro IMAP4 spojení

en: Use SSL for NNTP connection
cs: Použít SSL pro NNTP připojení

en: Send (SMTP)
cs: Odesílání (SMTP)

en: Don't use SSL (but, if necessary, use STARTTLS)
cs: Nepoužítvat SSL (pokud je to ale nutné, použít STARTTLS)

en: Use SSL for SMTP connection
cs: Použít SSL pro SMTP připojení

en: Client certificates
cs: Klientské certifikáty

en: Certificate for receiving
cs: Certifikát pro příjem

en: Client certificate file as a PKCS12 or PEM file
cs: Soubor klientského certifikátu jako PKCS12 nebo PEM soubor

en: Certificate for sending
cs: Certifikát pro odeslání

en: Use non-blocking SSL
cs: Použít neblokující SSL

en: Turn this off if you have SSL connection problems
cs: Vypněte, pokud máte problémy se SSL připojením

en: Domain name
cs: Název domény

en: The domain name will be used in the generated Message-ID, and when connecting to SMTP servers.
cs: Jméno domény bude použito pro generované Message-ID a při připojení SMTP serverů.

en: Use command to communicate with server
cs: Příkaz pro komunikaci se serverem

en: Move deleted mails to trash and expunge immediately
cs: Přesunout smazané maily do koše a okamžitě vymazat

en: Moves deleted mails to trash instead of using the \Deleted flag without expunging.
cs: Přesunout smazané maily do koše namísto použití \Deleted flag, bez vymazání.

en: Mark cross-posted messages as read and color:
cs: Zprávu zaslanou do více skupin označit jako přečtenou a obarvit:

en: Put sent messages in
cs: Ukládat odeslané zprávy do

en: Put queued messages in
cs: Ukládat odložené zprávy do

en: Put draft messages in
cs: Ukládat koncepty do

en: Put deleted messages in
cs: Ukládat odstraněné zprávy do

en: Account name is not entered.
cs: Nebylo zadáno jméno účtu.

en: Mail address is not entered.
cs: Nebyla zadána poštovní adresa.

en: SMTP server is not entered.
cs: Nebyl zadán SMTP server.

en: User ID is not entered.
cs: Nebylo zadáno uživatelské číslo.

en: POP3 server is not entered.
cs: Nebyl zadán POP3 server.

en: The default Inbox folder doesn't exist.
cs: Výchozí složka pro doručování zpráv (inbox) neexistuje.

en: IMAP4 server is not entered.
cs: Nebyl zadán IMAP4 server.

en: NNTP server is not entered.
cs: Nebyl zadán NNTP server.

en: local mailbox filename is not entered.
cs: Nebyl zadán název lokálního mailbox souboru.

en: mail command is not entered.
cs: Nebyl zadán příkaz pro odeslání.

en: Receive
cs: Přijmout

en: Templates
cs: Šablony

en: Privacy
cs: Zabezpečení

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Preferences for new account
cs: Nastavení pro nový účet

en: %s - Account preferences
cs: %s - nastavení účtu

en: Select signature file
cs: Soubor s podpisem

en: Select certificate file
cs: Vybrat soubor s certifikátem

en: Protocol:
cs: Protokol:

en: %s (plugin not loaded)
cs: %s (modul nebyl načten)

en: Actions configuration
cs: Nastavení akcí

en: Menu name
cs: Název nabídky

en: Shell command
cs: Příkaz

en: Filter action
cs: Filtrovací akce

en: Edit filter action
cs: Upravit filtrovací akci

en: Append the new action above to the list
cs: Přidat novou akci nahoře do seznamu

en: Replace the selected action in list with the action above
cs: Nahradit vybranou akci v seznam tou nahoře

en: Re_move
cs: Odstranit

en: Delete the selected action from the list
cs: Odstranit vybranou akci ze seznamu

en: Clear all the input fields in the dialog
cs: Vyčistit všechna vstupní pole v dialogu

en: Show information on configuring actions
cs: Zobrazit informace o konfiguračních akcí

en: Move the selected action up
cs: Přesunout vybranou akci nahoru

en: Move selected action down
cs: Přesunout vybranou akci dolů

en: (New)
cs: (Nová)

en: Menu name is not set.
cs: Není nastaven název nabídky.

en: A leading '/' is not allowed in the menu name.
cs: Název nabídky nemůže začínat znakem '/'.

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
cs: V názvu nabídky není povolena dvojtečka ':'.

en: There is an action with this name already.
cs: Existuje akce stejného jména.

en: Menu name is too long.
cs: Název nabídky je příliš dlouhý.

en: Command-line not set.
cs: Není nastavena příkazová řádka.

en: Menu name and command are too long.
cs: Název nabídky a příkaz jsou příliš dlouhé.

en: The command
    %s
    has a syntax error.
cs: Příkaz
    %s
    má syntaktickou chybu.

en: Delete action
cs: Odstranit akci

en: Do you really want to delete this action?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto akci?

en: Delete all actions
cs: Odstranit všechny akce

en: Do you really want to delete all the actions?
cs: Opravdu chcete odstranit všechny akce?

en: Entry not saved
cs: Neuložený záznam.

en: The entry was not saved. Close anyway?
cs: Záznam nebyl uložen. Chcete přesto okno zavřít?

en: +_Continue editing
cs: +_Pokračovat v úpravách

en: Actions list not saved
cs: Seznam akcí neuložen

en: The actions list has been modified. Close anyway?
cs: Seznam akcí byl změnen. Chcete přesto zavřít?

en: <span weight="bold" underline="single">Menu name:</span>
cs: <span weight="bold" underline="single">Název nabídky:</span>

en: Use / in menu name to make submenus.
cs: Použijte "/" v názvu nabídky pro vytvoření podnabídek.

en: <span weight="bold" underline="single">Command-line:</span>
cs: <span weight="bold" underline="single">Příkazová řádka:</span>

en: <span weight="bold">Begin with:</span>
cs: <span weight="bold">Začíná-li:</span>

en: to send message body or selection to command's standard input
cs: bude odesláno tělo zprávy nebo vybraná část na standardní vstup příkazu

en: to send user provided text to command's standard input
cs: bude odeslán uživatelem zadaný text na standardní vstup příkazu

en: to send user provided hidden text to command's standard input
cs: bude odeslán uživatelem skrytě zadaný text na standardní vstup příkazu

en: <span weight="bold">End with:</span>
cs: <span weight="bold">Končí-li:</span>

en: to replace message body or selection with command's standard output
cs: bude tělo zprávy nebo vybraná část nahrazena standardním výstupem příkazu

en: to insert command's standard output without replacing old text
cs: bude standardní výstup příkazu vložen bez nahrazení původního textu

en: to run command asynchronously
cs: bude příkaz spuštěn asynchronně

en: <span weight="bold">Use:</span>
cs: <span weight="bold">Použijte:</span>

en: for the file of the selected message in RFC822/2822 format
cs: pro soubor s vybranou zprávou ve formátu RFC822/2822

en: for the list of the files of the selected messages in RFC822/2822 format
cs: pro seznam souborů s vybranými zprávami ve formátu RFC822/2822

en: for the file of the selected decoded message MIME part
cs: pro soubor vybrané dekódované MIME části zprávy

en: for a user provided argument
cs: pro uživatelem zadaný parametr

en: for a user provided hidden argument (e.g. password)
cs: pro uživatelem skrytě zadaný parametr (např. heslo)

en: for the text selection
cs: pro vybraný text

en: apply filtering actions between {} to selected messages
cs: pro aplikaci filtrovacích pravidel mezi {} na vybrané zprávy

en: for a literal %
cs: pro znak %

en: Actions
cs: Akce

en: The Actions feature is a way for the user to launch external commands to process a complete message file or just one of its parts.
cs: Akce umožňují spouštět externí příkazy ke zpracování zpráv nebo jejich částí.

en: D_uplicate
cs: D_uplikáty

en: Current actions
cs: Nadefinované akce

en: Action string is not valid.
cs: Definice akce není platná.

en: Hello,\n
cs: Nazdar,\n

en: On %d\n%f wrote:\n\n%q\n%X
cs: V %d\n%f napsáno:\n\n%q\n%X

en: \n\nBegin forwarded message:\n\n?d{Date: %d\n}?f{From: %f\n}?t{To: %t\n}?c{Cc: %c\n}?n{Newsgroups: %n\n}?s{Subject: %s\n}\n\n%M
cs: \n\nZačátek předané zprávy:\n\n?d{Datum: %d\n}?f{Od: %f\n}?t{Komu: %t\n}?c{Kopie: %c\n}?n{Diskuzní skupina: %n\n}?s{Předmět: %s\n}\n\n%M

en: Automatic account selection
cs: Automatický výběr účtu

en: when replying
cs: při odpovídání

en: when forwarding
cs: při přeposílání

en: when re-editing
cs: při opětovné editaci

en: Editing
cs: Editace

en: Automatically launch the external editor
cs: Automaticky spustit externí editor

en: Automatically save message to Drafts folder every
cs: Automaticky uložit text do složky s koncepty každých

en: characters
cs: znaků

en: Undo level
cs: Úroveň zpětných kroků

en: Warn when inserting a file larger than
cs: Varovat při vložení souboru většího než

en: KB into message body
cs: KB v těle zprávy

en: Replying
cs: Odpovídání

en: Reply will quote by default
cs: Odpověď bude vždy s citací

en: Reply button invokes mailing list reply
cs: Tlačítko "Odpovědět" odpovídá do konference

en: Forwarding
cs: Předávání

en: Forward as attachment
cs: Předat dál jako přílohu

en: Keep the original 'From' header when redirecting
cs: Při přesměrování zachovat původní záhlaví 'Od'

en: When dropping files into the Compose window
cs: Při přetažení souboru do okna s rozepsanou zprávou

en: Ask
cs: Zeptat se

en: Insert
cs: Vložit

en: Attach
cs: Přiložit

en: Writing
cs: Psaní

en: Custom header configuration
cs: Nastavení vlastního záhlaví

en: Header name is not set.
cs: Není nastaven název záhlaví.

en: This Header name is not allowed as a custom header.
cs: Toto záhlaví není povoleno jako uživatelské záhlaví.

en: Choose an XBM file
cs: Vyberte xbm soubor

en: Choose a text file
cs: Vyberte textový soubor

en: This file isn't an image.
cs: Tento soubor není obrázek.

en: The chosen image isn't the correct size (48x48).
cs: Vybraný obrázek nemá správnou velikost (48x48).

en: The image is too big; it must be maximum 725 bytes.
cs: Obrázek je příliš velký; maximální velikost je 725 B.

en: The image isn't in the correct format (PNG).
cs: Obrázek nemá správný formát (PNG).

en: The image isn't in the correct format (XBM).
cs: Obrázek nemá správný formát (XBM)

en: Couldn't call `compface`. Make sure it's in your $PATH.
cs: Nepodařilo se zavolat program 'compface'. Ujistěte se, že je v adresáři uvedeném v proměnné $PATH.

en: Compface error: %s
cs: Compface chyba: %s

en: This file contains newlines.
cs: Tento soubor obsahuje znak(y) "nový řádek".

en: Delete header
cs: Odstranit záhlaví

en: Do you really want to delete this header?
cs: Opravdu chcete odstranit toto záhlaví?

en: Current custom headers
cs: Aktuální vlastní záhlaví

en: Displayed header configuration
cs: Nastavení zobrazovaných záhlaví

en: Header name
cs: Název záhlaví

en: Displayed Headers
cs: Zobrazené záhlaví

en: Hidden headers
cs: Skryté záhlaví

en: Show all unspecified headers
cs: Zobrazit všechna nespecifikovaná záhlaví

en: This header is already in the list.
cs: Toto záhlaví je již v seznamu.

en: %s will be replaced with file name / URI
cs: %s bude nahrazeno jménem souboru / URI

en: Use system defaults when possible
cs: Použít hodnoty ze systému, když je to možné

en: Web browser
cs: Webový prohlížeč

en: Text editor
cs: Textový editor

en: Command for 'Display as text'
cs: Příkaz pro 'Zobrazit jako text'

en: This option enables MIME parts to be displayed in the message view via a script when using the 'Display as text' contextual menu item
cs: Tato položka umožňuje definovat externí program, který bude použit při aktivaci funkce 'Zobrazit jako text'

en: Message View
cs: Náhled zprávy

en: External Programs
cs: Externí programy

en: Move
cs: Přesunout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Hide
cs: Skrýt

en: Message flags
cs: Příznaky zpráv

en: Mark
cs: Označit

en: Mark as read
cs: Označit jako přečtené

en: Mark as unread
cs: Označit jako nepřečtené

en: Mark as spam
cs: Označit jako spam

en: Mark as ham
cs: Označit jako ne spam

en: Execute
cs: Provést odložené operace

en: Color label
cs: Barevné značení zpráv

en: Resend
cs: Přeposlané

en: Redirect
cs: Přesměrovat

en: Score
cs: Ohodnocení

en: Change score
cs: Změnit ohodnocení

en: Set score
cs: Nastavit ohodnocení

en: Tags
cs: Značky

en: Apply tag
cs: Použít značku

en: Unset tag
cs: Odebrat značku

en: Clear tags
cs: Vymazat značky

en: Threads
cs: Vlákna

en: Stop filter
cs: Zastavit filtrování

en: Action configuration
cs: Nastavení akcí

en: Rule
cs: Pravidlo

en: Action
cs: Akce

en: Command-line not set
cs: Příkazová řádka není nastavena

en: Destination is not set.
cs: Místo určení není nastaveno.

en: Recipient is not set.
cs: Příjemce není nastaven.

en: Score is not set
cs: Ohodnocení není nastaveno

en: Header is not set.
cs: Záhlaví není nastaveno.

en: Target addressbook/folder is not set.
cs: Cílová kniha adres/složka není nastavena.

en: Tag name is empty.
cs: Jméno značky je prázdné.

en: No action was defined.
cs: Není nastavena žádná akce.

en: literal %
cs: Procento - znak %

en: filename (should not be modified)
cs: název souboru (neměl by být měněn)

en: new line
cs: nový řádek

en: escape character for quotes
cs: únikový znak pro citaci

en: quote character
cs: uvozovka (znak ")

en: Filtering Action: 'Execute'
cs: Filtrovací akce: 'Provést'

en: 'Execute' allows you to send a message or message element to an external program or script.
    The following symbols can be used:
cs: 'Provést' umožňuje předat zprávu nebo její část externímu programu nebo skriptu.
    Při definici mohou být použity následující symboly:

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Book/Folder
cs: Kniha/složka

en: Destination
cs: Místo určení

en: Color
cs: Barva

en: Current action list
cs: Platný seznam akcí

en: Filtering/Processing configuration
cs: Nastavení filtrování/zpracování

[ctx: Filtering Account Menu]
en: All
cs: všechny

en: Condition
cs: Podmínka

en:  D_efine...
cs:  D_efinovat

en:  De_fine...
cs:  De_finovat

en: Append the new rule above to the list
cs: Přidat pravidlo nahoře do seznamu

en: Replace the selected rule in list with the rule above
cs: Nahradit vybrané pravidlo pravidlem nahoře

en: Delete the selected rule from the list
cs: Odstranit vybrané pravidlo ze seznamu

en: Move the selected rule to the top
cs: Přesunout vybrané pravidlo na vrchol

en: Page u_p
cs: O stránku _výš

en: Move the selected rule one page up
cs: Přesunout vybrané pravidlo o stránku výš

en: Move the selected rule up
cs: Posunout vybrané pravidlo nahoru

en: Move the selected rule down
cs: Posunout vybrané pravidlo dolu

en: Page dow_n
cs: O stránku _dolu

en: Move the selected rule one page down
cs: Přesunout vybrané pravidlo o stránku níže

en: Move the selected rule to the bottom
cs: Přesunout vybrané pravidlo dospodu

en: Condition string is not valid.
cs: Definice podmínky není platná.

en: Condition string is empty.
cs: Podmínka je prázdná.

en: Action string is empty.
cs: Akce je prázdná.

en: Delete rule
cs: Odstranit pravidlo

en: Do you really want to delete this rule?
cs: Opravdu chcete odstranit toto pravidlo?

en: Delete all rules
cs: Odstranit všechna pravidla

en: Do you really want to delete all the rules?
cs: Opravdu chcete odstranit všechna pravidla?

en: Filtering rules not saved
cs: Pravidla filtrování neuložena

en: The list of filtering rules have been modified. Close anyway?
cs: Seznam pravidel filtrování byl změněn. Přesto zavřít?

en: Move one page up
cs: Přesunout o stránku výš

en: Move one page down
cs: Jít o stránku dolů

en: Enable
cs: Povolit

en: Folder list columns configuration
cs: Nastavení sloupců zobrazovaných v seznamu složek

en: Select columns to be displayed in the folder list. You can modify
    the order by using the Up / Down buttons or by dragging the items.
cs: Vyberte sloupce, které chcete zobrazit v seznamu složek. Můžete změnit
    pořadí pomocí tlačítek Nahoru / Dolů nebo přetažením položek.

en: Hidden columns
cs: Skryté sloupce

en: Displayed columns
cs: Zobrazené sloupce

en:  Use default
cs:  Použít výchozí

en: <i>These preferences will not be saved as this folder is a top-level folder. However, you can set them for the whole mailbox tree by using "Apply to subfolders".</i>
cs: <i>Nastavení nebude uloženo u aktuální složky, protože se jedná o kořenovou složku, může však být použito pro konfiguraci podřízených složek pomocí volby "Nastavit také u podsložek".</i>

en: Apply to
    subfolders
cs: Nastavit také
    u podsložek

en: Normal
cs: Normální složka

en: Outbox
cs: Odeslaná pošta

en: Folder type
cs: Typ složky

en: Simplify Subject RegExp
cs: Reg. výraz pro zjednodušení předmětu

en: Test string:
cs: Testovací řetězec:

en: Result:
cs: Výsledek:

en: Folder chmod
cs: Práva složky

en: Folder color
cs: Barva složky

en: Pick color for folder
cs: Zvolte barvu pro složku

en: Run Processing rules at start-up
cs: Zpracovat při spuštění

en: Run Processing rules when opening
cs: Spustit pravidla zpracování při otevření

en: Scan for new mail
cs: Zjistit nové zprávy

en: Turn this option on if mail is delivered directly to this folder by server side filtering on IMAP or by an external application
cs: Zapněte volbu, když je zpráva doručena přímo do složky filtrováním na straně IMAP serveru nebo externí aplikací

en: Select the HTML part of multipart messages
cs: Vybrat HTML část vícedílných zpráv

en: "Default" will follow global preference (found in /Preferences/Message View/Text Options)
cs: "Výchozí" budou sledovat globální nastavení (k nalezení /Nastavení/Okno zpráv/Volby textu)

en: Synchronise for offline use
cs: Synchronizovat pro použití offline

en: Fetch message bodies from the last
cs: Vzít tělo zpráva z poslední

en: 0: all bodies
cs: 0: všechna těla

en: Remove older messages bodies
cs: Odstranit stará těla zpráv

en: Discard folder cache
cs: Zrušit cache složky

en: Request Return Receipt
cs: Vyžadovat potvrzení o doručení

en: Save copy of outgoing messages to this folder instead of Sent
cs: Uložit odeslané zprávy do této složky místo do Odeslané pošty

en: Default
cs: Výchozí

en:  for replies
cs:  pro odpovědi

en: Default account
cs: Výchozí účet

en: Discard cache
cs: Zrušit cache

en: Do you really want to discard the local cached data for this folder?
cs: Opravdu chcete zahodit lokálně kešovaná data pro tuto složku?

en: +Discard
cs: +Zahodit

en: General
cs: Obecné

en: Properties for folder %s
cs: Vlastnosti složky %s

en: Folder and Message Lists
cs: Seznam složek a seznam zpráv

en: Message
cs: Text zprávy

en: Derive small and bold fonts from Folder and Message Lists font
cs: Odvodit malé a tučné fonty z fontů Složky a Seznamu zpráv

en: Small
cs: Malý

en: Bold
cs: Tučné

en: Use different font for printing
cs: Použít jiné písmo pro tisk

en: Message Printing
cs: Tisk zpráv

en: Display
cs: Zobrazení

en: Fonts
cs: Písma

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Automatically display attached images
cs: Automaticky zobrazit připojené obrázky

en: Resize attached images by default
cs: Standardně upravovat velikost

en: Clicking image toggles scaling
cs: Kliknutí na obrázek přepíná úpravu velikosti

en: Display images inline
cs: Zobrazovat obrázky v textu

en: Print images
cs: Tisknout obrázky

en: Image Viewer
cs: Prohlížeč obrázků

en: Restrict the log window to
cs: Omezit okno záznamu na

en: 0 to stop logging in the log window
cs: Zadejte 0 (nula) pro zastavení ukládání záznamů do okna

en: lines
cs: řádků

en: Filtering/processing log
cs: Protokol filtrování zpráv a zpracování složek

en: Enable logging of filtering/processing rules
cs: Povolit zaznamenávání pravidel filtrování/zpracování

en: If checked, turns on logging of filtering and processing rules.
    The log is accessible from 'Tools/Filtering log'.
    Caution: enabling this option will slow down the filtering/processing, this might be critical when applying many rules upon thousands of messages.
cs: Při zaškrtnutí, zapne zaznamenávání pravidel filtrování nebo zpracování.
    Záznam je dostupný přes 'Nástroje/Záznam filtrování'.
    Upozornění: povolení této volby zpomalí filtrování/zpracování. To může být kritické při aplikaci mnoha pravidel přes tisíce zpráv.

en: Log filtering/processing when...
cs: Zapisovat do protokolu filtrování/zpracování, probíhá-li ...

en: filtering at incorporation
cs: filtrování při začlenění zpráv

en: pre-processing folders
cs: zpracování složky před aplikací lokálních pravidel

en: manually filtering
cs: ruční filtrování

en: post-processing folders
cs: zpracování složky po aplikaci lokálních pravidel

en: processing folders
cs: zpracování složky dle lokálních pravidel

en: Log level
cs: Úroveň záznamu

en: Low
cs: Nízká

en: Medium
cs: Střední

en: High
cs: Vysoká

en: Select the level of detail of the logging.
    Choose Low to see when rules are applied, which conditions match or don't match and what actions are performed.
    Choose Medium to see more details about the message that is being processed, and why rules are skipped.
    Choose High to explicitly show the reason why all rules are processed or skipped, and why all conditions are matched or not matched.
    Caution: the higher the level, the greater the impact on performance.
cs: Vyberte úroveň detailů záznamu.
    Vyberte Nízká pro zobrazení když jsou pravidla aplikována, které podmínky souhlasí nebo nesouhlasí a proč jsou přeskočena.
    Vyberte Střední pro více detailů o zprávách, které jsou zpracovávány a proč jsou pravidla přeskočena.
    Vyberte Vysoká pro přesné zobrazení důvodů, proč jsou pravidla zpracována nebo přeskočena a proč podmínky odpovídají nebo ne.
    Upozornění: vyšší úrovně, větší vliv na výkon.

en: Disk log
cs: Záznam disku

en: Write the following information to disk...
cs: Zapsat následující informace na disk...

en: Warning messages
cs: Upozorňovací zprávy

en: Network protocol messages
cs: Zprávy síťového protokolu

en: Error messages
cs: Chybové zprávy

en: Status messages for filtering/processing log
cs: Zprávy pro záznam filtrování/zpracování

en: Other
cs: Ostatní

en: Logging
cs: Zaznamenávání

en: more than
cs: více než

en: less than
cs: méně než

en: weeks
cs: týdny

en: higher than
cs: vyšší než

en: lower than
cs: nižší než

en: exactly
cs: přesně

en: greater than
cs: větší než

en: smaller than
cs: menší než

en: bytes
cs: bytů

en: kilobytes
cs: kilobyty

en: megabytes
cs: megabyty

en: contains
cs: obsahuje

en: doesn't contain
cs: neobsahuje

en: headers part
cs: část záhlaví

en: body part
cs: část těla

en: whole message
cs: celá zpráva

en: Marked
cs: Označené

en: Deleted
cs: Odstraněné

en: Replied
cs: Odpovězené

en: Forwarded
cs: Předané

en: Has attachment
cs: Má přílohu

en: Signed
cs: Podepsané

en: set
cs: nastavené

en: not set
cs: nenastavené

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: Any tags
cs: Jakékoliv značky

en: Specific tag
cs: Specifická značka

en: ignored
cs: ignorované

en: not ignored
cs: ne ignorované

en: watched
cs: sledován

en: not watched
cs: nesledován

en: found
cs: nalezen

en: not found
cs: nenalzen

en: 0 (Passed)
cs: 0 (Prošlo)

en: non-0 (Failed)
cs: ne-0 (Selhalo)

en: Condition configuration
cs: Nastavení podmínky

en: Match criteria:
cs: Vyhledávací kritéria:

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: Age
cs: Věk

en: Phrase
cs: Fráze

en: Flags
cs: Příznaky

en: Color labels
cs: Obarvování zpráv

en: Thread
cs: Vlákno

en: Partially downloaded
cs: Částečně staženo

en: External program test
cs: Test externího programu

[ctx: Filtering Matcher Menu]
en: All
cs: všechny

en: Use regexp
cs: Použít regulární výraz

en: Message must match
cs: Zpráva musí odpovídat

en: at least one
cs: nejméně jeden

en: all
cs: vše

en: of above rules
cs: výše uvedenými pravidly

en: Search pattern is not set.
cs: Není nastaven vzor pro vyhledávání.

en: Test command is not set.
cs: Není nastaven test příkazu.

en: all addresses in all headers
cs: každá adresa ze všech položek záhlaví zprávy

en: any address in any header
cs: libovolná adresa z libovolného záhlaví zprávy

en: the address(es) in header '%s'
cs: adresa ze záhlaví '%s' zprávy

en: Book/folder path is not set.
    
    If you want to match %s against the whole address book, you have to select '%s' from the book/folder drop-down list.
cs: Cesta knihy/složky není nastavena.
    
    Pokud chcete zjišťovat zda %s existuje v rámci celé knihy, vyberte '%s' z knihy/složky přetáhněte do seznamu.

en: Headers part
cs: Část záhlaví

en: Body part
cs: Část těla

en: Whole message
cs: Celá zpráva

en: in
cs: v

en: content is
cs: obsahuje

en: Age is
cs: Věk je

en: Flag
cs: Příznak

en: is
cs: je

en: Name:
cs: Jméno:

en: Label
cs: Označení

en: Value:
cs: Hodnota:

en: Score is
cs: Skóre je

en: points
cs: body

en: Size is
cs: Velikost je

en: Scope:
cs: Rozsah:

en: tags
cs: značky

en: type is
cs: typ je

en: Program returns
cs: Návratové hodnoty programu

en: The entry was not saved.
    Close anyway?
cs: Záznam nebyl uložen.
    Chcete přesto okno zavřít?

en: Match Type: 'Test'
cs: Typ podmínky: 'Test'

en: 'Test' allows you to test a message or message element using an external program or script. The program will return either 0 or 1.
    
    The following symbols can be used:
cs: 'Test' umožňuje testovat zprávy nebo jejich části pomocí externích programů nebo skriptů. Program vrátí buď 0 nebo 1.
    
    Následující symboly mohou být použity:

en: Current condition rules
cs: Aktuální pravidla podmínky

en: Headers
cs: Záhlaví

en: Display header pane above message view
cs: Zobrazit záhlaví na samostatném panelu nad náhledem zprávy

en: Display (X-)Face in message view
cs: Zobrazit (X-)Face v náhledu zprávy

en: Display Face in message view
cs: Zobrazit Face v náhledu zprávy

en: Display headers in message view
cs: Zobrazit záhlaví v náhledu zprávy

en: HTML messages
cs: HTML zprávy

en: Render HTML messages as text
cs: Interpretovat HTML zprávy jako text

en: Render HTML-only messages with plugin if possible
cs: Interpretovat čisté HTML zprávy pomocí modulu, pokud lze

en: Select the HTML part of multipart/alternative messages
cs: Vybrat HTML část vícedílných/alternativních zpráv

en: Line space
cs: Prázdná řádka

en: pixel(s)
cs: pixel(y)

en: Scroll
cs: Posun

en: Half page
cs: Polovina stránky

en: Smooth scroll
cs: Jemný posun

en: Step
cs: Krok

en: Show attachment descriptions (rather than names)
cs: Zobrazit popis příloh (místo jejich názvů)

en: Quotation
cs: Citace

en: Collapse quoted text on double click
cs: Sbalit citovaný na dvou-kliknutí

en: Treat these characters as quotation marks:
cs: Považovat tyto znaky za znaky pro citaci:

en: Text Options
cs: Text

en: Message view
cs: Náhled zprávy

en: Enable coloration of message text
cs: Povolit obarvování textu zprávy

en: Quote
cs: Citace

en: Cycle quote colors
cs: Rotovat barvy citací

en: If there are more than 3 quote levels, the colors will be reused
cs: Pokud budou více než 3 úrovně citace, znovu se použijí barvy od první úrovně

en: 1st Level
cs: 1. úroveň

en: Text
cs: Písmo

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 1st level text
cs: Vybrat barvu písma pro 1. úroveň citace

en: 2nd Level
cs: 2. úroveň

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 2nd level text
cs: Vybrat barvu písma pro 2. úroveň citace

en: 3rd Level
cs: 3. úroveň

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 3rd level text
cs: Vybrat barvu písma pro 3. úroveň citace

en: Enable coloration of text background
cs: Povolit obarvování pozadí textu

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 1st level text background
cs: Vybrat barvu pozadí pro 1. úroveň citace

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 2nd level text background
cs: Vybrat barvu pozadí pro 2. úroveň citace

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 3rd level text background
cs: Vybrat barvu pozadí pro 2. úroveň citace

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for links
cs: Vybrat barvu pro odkazy

en: URI link
cs: URI odkaz

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for signatures
cs: Vybrat barvu pro podpisy

en: Folder list
cs: Seznam složek

en: Pick color for Target folder. Target folder is used when the option 'Execute immediately when moving or deleting messages' is turned off
cs: Barva pro cílovou složku. Cílová složka je označována při vypnuté volbě 'Přesun a mazání provádět ihned'

en: Target folder
cs: Cílová složka

en: Pick color for folders containing new messages
cs: Barva pro složky obsahující nové zprávy

en: Folder containing new messages
cs: Složka obsahující nové zprávy

[ctx: Tooltip]
note: TRANSLATORS: 'color %d' refers to the filtering/processing rule name and should not be translated
en: Pick color for 'color %d'
cs: Vybrat barvu, která bude dostupná pod číslem %d

note: TRANSLATORS: 'color %d' refers to the filtering/processing rule name and should not be translated
en: Set label for 'color %d'
cs: Název barvy, která bude dostupná pod číslem %d

[ctx: Dialog title]
note: TRANSLATORS: 'color %d' refers to the filtering/processing rule name and should not be translated
en: Pick color for 'color %d'
cs: Barva, která bude dostupná pod číslem %d

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 1st level text
cs: Barva písma pro 1. úroveň citace

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 2nd level text
cs: Barva písma pro 2. úroveň citace

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 3rd level text
cs: Barva písma pro 3. úroveň citace

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 1st level text background
cs: Barva pozadí pro 1. úroveň citace

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 2nd level text background
cs: Barva pozadí pro 2. úroveň citace

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 3rd level text background
cs: Barva pozadí pro 3. úroveň citace

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for links
cs: Barva pro odkazy

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for target folder
cs: Barva pro cílovou složku

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for signatures
cs: Barva pro podpisy

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for folder
cs: Barva pro složku

en: Colors
cs: Barvy

en: Choose preset keyboard shortcuts
cs: Vyberte klávesové zkratky

en: Select preset:
cs: Vyberte schéma:

en: You can also modify each menu shortcut by pressing
    any key(s) when focusing the mouse pointer on the item.
cs: Můžete modifikovat klávesové zkratky v nabídce tak, že
    najedete myší nad položku nabídky a stisknete klávesovou zkratku.

en: Add address to destination when double-clicked
cs: Přidat adresu do cíle dvojklikem

en: On exit
cs: Při ukončení

en: Confirm on exit
cs: Potvrdit ukončení

en: Empty trash on exit
cs: Při ukončení vyprázdnit koš

en: Warn if there are queued messages
cs: Varovat pokud jsou zprávy ve frontě

en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Enable customisable keyboard shortcuts
cs: Povolit přizpůsobování klávesových zkratek

en: If checked, you can change the keyboard shortcuts of most of the menu items by focusing on the menu item and pressing a key combination.
    Uncheck this option if you want to lock all existing keyboard shortcuts.
cs: Při zaškrtnutí, můžete měnit klávesové zkratky většiny položek menu, jejím vybráním a tiskem dané kombinace.
    Zrušte volbu, pokud chcete uzamknout všechny stávající klávesové zkratky.

en:  Choose preset keyboard shortcuts...
cs:  Vyberte klávesové zkratky...

en: Metadata handling
cs: Zpracování metadat

en: Safer mode asks the OS to write metadata to disk directly;
    it avoids data loss after crashes but can take some time.
cs: Bezpečný mód se zeptá OS na zapsání metadat přímo na disk;
    zabrání ztrátě dat při chybě, ale může zabrat nějaký čas.

en: Safer
cs: Bezpečněji

en: Faster
cs: Rychleji

en: Socket I/O timeout
cs: Časový limit pro V/V operace se socketem

en: Ask before emptying trash
cs: Dotázat se před vymazáním koše

en: Ask about account specific filtering rules when filtering manually
cs: Dotázat se na filtrovací pravidla pro specifické účty při manuálním filtrování

en: Use secure file deletion if possible
cs: Použít bezpečné smazání souboru, když je to možné

en: Use secure file deletion if possible
    (the 'shred' program is not available)
cs: Použít bezpečné smazání souboru, když je to možné
    (program 'shred' není dostupný)

en: Use the 'shred' program to overwrite files with random data before deleting them. This slows down deletion. Be sure to read shred's man page for caveats.
cs: Použít program 'shred' pro přepsání souboru náhodnými daty před smazáním. Zpomalí mazání. Ujistěte se jste přečetl manuál shredu pro výstrahu.

en: Synchronise offline folders as soon as possible
cs: Synchronizovat offline složky jakmile to bude možné

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: On %d\n%f wrote:\n\n%q
cs: Dne %d\n%f napsal(a):\n\n%q

en: External incorporation program
cs: Externí program pro příjem

en: Use external program for receiving mail
cs: Použít externí program pro příjem zpráv

en: Automatic checking
cs: Automatický příjem pošty

en: Check for new mail every
cs: Přijímat poštu každých

en: Check for new mail on start-up
cs: Přijmout poštu po spuštění

en: Dialogs
cs: Dialogy

en: Show receive dialog
cs: Zobrazit dialogové okno o přijetí

en: Only on manual receiving
cs: Pouze při ručním příjmu

en: Close receive dialog when finished
cs: Zavřít po dokončení

en: Don't popup error dialog on receive error
cs: Nezobrazovat dialog o chybě v příjmu zpráv

en: After receiving new mail
cs: Po přijetí nových zpráv

en: Go to Inbox
cs: Přejít do složky "Doručená pošta"

en: Update all local folders
cs: Aktualizovat všechny lokální složky

en: Run command
cs: Spustit příkaz

en: after automatic check
cs: po automatickém příjmu

en: after manual check
cs: po ručním příjmu

en: Command to execute:
    (use %d as number of new mails)
cs: Příkaz:
    (použijte %d jako počet nových zpráv)

en: Mail Handling
cs: Zpracování pošty

en: Receiving
cs: Příjem zpráv

en: Save sent messages to Sent folder
cs: Uložit odeslané zprávy do složky Odeslaná pošta

en: Confirm before sending queued messages
cs: Potvrzení před odesláním pozdržených zpráv

en: Never send Return Receipts
cs: Nikdy neodesílat potvrzení o doručení

en: Show send dialog
cs: Zobrazit dialog o odesílání

en: Warn when Subject is empty
cs: Varovat, když je Předmět prázdný

en: Outgoing encoding
cs: Kódování znaků

en: If 'Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used
cs: Pokud je zvoleno 'Autodetekce', bude použita optimální znaková sada pro nastavené locale

en: Automatic (Recommended)
cs: Autodetekce (doporučeno)

en: 7bit ASCII (US-ASCII)
cs: 7bitové ASCII (US-ASCII)

en: Western European (ISO-8859-1)
cs: Západní Evropa (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
cs: Západní Evropa(ISO-8859-15)

en: Central European (ISO-8859-2)
cs: Střední Evropa (ISO-8859-2)

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs: Pobaltí (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
cs: Pobaltí (ISO-8859-4)

en: Greek (ISO-8859-7)
cs: Řečtina (ISO-8859-7)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
cs: Hebrejština (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
cs: Hebrejština (Windows-1255)

en: Arabic (ISO-8859-6)
cs: Arabština (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
cs: Arabština (Windows-1256)

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs: Turečtina (ISO-8859-9)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
cs: Azbuka (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
cs: Azbuka (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
cs: Azbuka (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
cs: Azbuka (Windows-1251)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
cs: Japonština (ISO-2022-JP)

en: Japanese (EUC-JP)
cs: Japonština (EUC-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
cs: Japonština (Shift_JIS)

en: Simplified Chinese (GB18030)
cs: Zjednodušená čínština (GB18030)

en: Simplified Chinese (GB2312)
cs: Zjednodušená čínština (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
cs: Zjednodušená čínština (GBK)

en: Traditional Chinese (Big5)
cs: Tradiční čínština (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
cs: Tradiční čínština (EUC-TW)

en: Chinese (ISO-2022-CN)
cs: Čínština (ISO-2022-CN)

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejština (EUC-KR)

en: Thai (TIS-620)
cs: Thajština (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
cs: Thajština (Windows-874)

en: Transfer encoding
cs: Kódování přenosu

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters
cs: Určete kódování (Content-Transfer-Encoding), které bude použito, pokud zpráva obsahuje znaky neobsažené v ASCII

en: Sending
cs: Odesílání

en: Pick color for misspelled word
cs: Zvolte barvu pro špatně napsaná slova

en: Enable spell checker
cs: Povolit kontrolu pravopisu

en: Enable alternate dictionary
cs: Zobrazovat volbu 'Použít předchozí...'

en: Faster switching with last used dictionary
cs: Umožňuje rychlejší přepínání na předchozí slovník

en: Automatic spell checking
cs: Automatická kontrola pravopisu

en: Re-check message when changing dictionary
cs: Znovu zkontrolovat zprávu při změně slovníku

en: Dictionary
cs: Slovník

en: Check with both dictionaries
cs: Kontrolovat oběma slovníky

en: Get more dictionaries...
cs: Získat více slovníků...

en: Misspelled word color
cs: Barva špatně napsaných slov

en: Pick color for misspelled word. Use black to underline
cs: Barva pro slova s chybou. Je-li vybrána černá, budou slova podtrhována

en: Spell Checking
cs: Kontrola pravopisu

en: the abbreviated weekday name
cs: zkratky pro jména dnů v týdnu

en: the full weekday name
cs: plný název dne v týdnu

en: the abbreviated month name
cs: zkratka pro měsíc

en: the full month name
cs: plný název měsíce

en: the preferred date and time for the current locale
cs: preferované datum a čas podle aktuálního locale

en: the century number (year/100)
cs: století (rok/100)

en: the day of the month as a decimal number
cs: den v měsíci číselně

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
cs: hodiny číselně s 24 hodinových cyklem

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
cs: hodiny číselně s 12 hodinových cyklem

en: the day of the year as a decimal number
cs: rok číselně

en: the month as a decimal number
cs: měsíc číselně

en: the minute as a decimal number
cs: minuty číselně

en: either AM or PM
cs: AM nebo PM

en: the second as a decimal number
cs: vteřiny číselně

en: the day of the week as a decimal number
cs: den v týdnu číselně

en: the preferred date for the current locale
cs: preferovaný datum pro aktuální locale

en: the last two digits of a year
cs: poslední dvě číslice z roku

en: the year as a decimal number
cs: rok jako desítkové číslo

en: the time zone or name or abbreviation
cs: časová zóna, název nebo zkratka

en: Date format
cs: Formát datumu

en: Specifier
cs: Symbol

en: Example
cs: Příklad

en: Display message number next to folder name
cs: Zobrazit počet zpráv za názvem složky

en: Unread messages
cs: Ano - počet nepřečtených

en: Unread and Total messages
cs: Ano - počet nepřečtených a celkem

en: Open last opened folder at start-up
cs: Po startu otevřít naposledy otevřenou složku

en: Abbreviate newsgroup names longer than
cs: Zkrátit názvy diskuzních skupin delší než

en: letters
cs: dopisy(ů)

en: Message list
cs: Seznam zpráv

en: Set default selection when entering a folder
cs: Nastavit výchozí výběr při vstupu do složky

en: Show "no unread (or new) message" dialog
cs: Zobrazit dotaz "Nejsou další ... zprávy"

en: Assume 'Yes'
cs: Předpokládat 'Ano'

en: Assume 'No'
cs: Předpokládat 'Ne'

en: Open message when selected
cs: Zobrazit zprávu ihned po vybrání

en: When message view is visible
cs: Když je okno zpráv zobrazené

en: Thread using subject in addition to standard headers
cs: Vlákno z předmětu jako přídavek ke standardních záhlavím

en: Execute immediately when moving or deleting messages
cs: Přesun a mazání provádět ihned

en: Defers moving, copying and deleting of messages until you choose 'Tools/Execute'
cs: Odkládá přesouvání, kopírování a mazání zpráv do okamžiku, kdy použijete nabídku 'Nástroje/Provést odložené operace'

en: Mark message as read
cs: Označit zprávu za přečtenou

en: when selected, after
cs: když vybrána, potom

en: only when opened in a new window, or replied to
cs: jen při otevření v novém okně nebo odpovědi na ni

en: Display sender using address book
cs: Zobrazit odesílatele pomocí knihy adres

en: Show tooltips
cs: Zobrazovat tipy

en: Date format help
cs: Nápověda k formátu datumu

en: Confirm before marking all messages in a folder as read
cs: Potvrzení před označením všech zpráv ve složce jako přečtené

en: Translate header names
cs: Překládat záhlaví

en: The display of standard headers (such as 'From:', 'Subject:') will be translated into your language.
cs: Standardní záhlaví zpráv (jako 'From:', 'Subject:') budou překládána do vašeho jazyka.

en: Summaries
cs: Seznamy

en: Number
cs: Číslo

en: Message list columns configuration
cs: Nastavení sloupců zobrazovaných v seznamu zpráv

en: Select columns to be displayed in the message list. You can modify
    the order by using the Up / Down buttons or by dragging the items.
cs: Vyberte sloupce, které chcete zobrazit v seznamu zpráv. Můžete změnit
    pořadí pomocí tlačítek Nahoru / Dolů nebo přetažením položek.

en: first marked email
cs: první označený email

en: first new email
cs: první nová zpráva

en: first unread email
cs: první nepřečtený email

en: last opened email
cs: naposledy otevřený email

en: last email in the list
cs: poslední zpráva v seznamu

en: first email in the list
cs: první zpráva v seznamu

en:  Selection when entering a folder
cs:  Výběr při vstupu do složky

en: Possible selections
cs: Možné výběry

en: Selection on folder opening
cs: Výběr při otevření složky

en: This name is used as the Menu item
cs: Tato položka je použita jako identifikace šablony v nabídce

en: Override composing account's From header. This doesn't change the composing account.
cs: Přepsání záhlaví Od účtů. Toto nezmění účet.

en: Append the new template above to the list
cs: Přidat novou šablonu do seznamu

en: Replace the selected template in list with the template above
cs: Nahradit šablonu v seznamu šablonou z hora

en: Delete the selected template from the list
cs: Odstranit vybrané šablony ze seznamu

en: Show information on configuring templates
cs: Zobrazit informace o konfiguraci šablon

en: Move the selected template to the top
cs: Přesunout vybrané šablony nahoru.

en: Move the selected template up
cs: Posunout vybranou šablonu nahoru

en: Move the selected template down
cs: Posunout vybranou šablonu dolů

en: Move the selected template to the bottom
cs: Přesunout vybrané šablony dolů.

en: Template configuration
cs: Nastavení šablon

en: Templates list not saved
cs: Seznam šablon neuložen

en: The templates list has been modified. Close anyway?
cs: Seznam šablon změněn. Chcete přesto zavřít?

en: The template's name is not set.
cs: Název šablony není nastaven.

en: The "From" field of the template contains an invalid email address.
cs: Pole "Od" šablony obsahuje neplatnou emailovou adresu.

en: The "To" field of the template contains an invalid email address.
cs: Pole "Komu" šablony obsahuje neplatnou emailovou adresu.

en: The "Cc" field of the template contains an invalid email address.
cs: Pole "Kopie" šablony obsahuje neplatnou emailovou adresu.

en: The "Bcc" field of the template contains an invalid email address.
cs: Pole "Skrytá kopie" šablony obsahuje neplatnou emailovou adresu.

en: The "Subject" field of the template is invalid.
cs: Pole "Předmět" šablony je neplatné.

en: Delete template
cs: Odstranit šablonu

en: Do you really want to delete this template?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto šablonu?

en: Delete all templates
cs: Odstranit všechny šablony

en: Do you really want to delete all the templates?
cs: Opravdu chcete odstranit všechny šablony?

en: Current templates
cs: Aktuální šablony

en: Template
cs: Šablona

en: Default internal theme
cs: Výchozí vnitřní motiv

en: Themes
cs: Motivy

en: Only root can remove system themes
cs: Pouze root může odstranit systémové motivy

en: Remove system theme '%s'
cs: Odstranit systémový motiv '%s'

en: Remove theme '%s'
cs: Odstranit motiv '%s'

en: Are you sure you want to remove this theme?
cs: Opravdu chcete odstranit tento motiv?

en: File %s failed
    while removing theme.
cs: Soubor %s selhal
    během odstraňování motivu.

en: Removing theme directory failed.
cs: Odstraňování složky motivu selhalo.

en: Theme removed successfully
cs: Motiv byl úspěšně odstraněn

en: Select theme folder
cs: Vyberte složku s motivem

en: Install theme '%s'
cs: Instalovat motiv '%s'

en: This folder doesn't seem to be a theme folder.
    Install anyway?
cs: Tato složka zřejmě neobsahuje motiv.
    Přesto nainstalovat?

en: Do you want to install theme for all users?
cs: Chcete instalovat motiv pro všechny uživatele?

en: Theme exists
cs: Motiv existuje

en: A theme with the same name is
    already installed in this location.
    
    Do you want to replace it?
cs: Motiv s tímto názvem je už
    v tomto umístění nainstalován
    
    Chcete ho nahradit?

en: Couldn't delete the old theme in %s.
cs: Nepodařilo se odstranit starý motiv v %s

en: Couldn't create destination directory %s.
cs: Nepodařilo se vytvořit cílovou složku %s.

en: Theme installed successfully.
cs: Motiv byl úspěšně nainstalován.

en: Failed installing theme
cs: Instalace motivu se nezdařila

en: File %s failed
    while installing theme.
cs: Soubor %s selhal
    během instalace motivu.

en: %d themes available (%d user, %d system, 1 internal)
cs: Dostupných motivů: %d (uživatelské: %d, systémové: %d, vnitřní: 1)

en: Internal theme has %d icons
cs: Vnitřní motiv má %d ikon

en: No info file available for this theme
cs: Pro tento motiv není dostupná žádná informace

en: Error: couldn't get theme status
cs: Chyba: nelze získat stav motivu

en: %d files (%d icons), size: %s
cs: %d souborů (%d ikon), velikost: %s

en: Selector
cs: Výběr

en: Install new...
cs: Instalovat nový...

en: Get more...
cs: Získat další...

en: Information
cs: Informace

en: Author:
cs: Autor:

en: Preview
cs: Náhled

en: Use this
cs: Použít tento

en: Selected Action already set.
    Please choose another Action from List
cs: Vybraná akce je již aktivní.
    Vyberte prosím se seznamu jinou akci

en: Item has no icon defined.
cs: Položka nemá definovanou žádnou ikonu.

en: Item has no text defined.
cs: Položka nemá definován žádný text.

en: Toolbar item
cs: Položka nástrojové lišty

en: Item type
cs: Typ položky

en: Internal Function
cs: Vnitřní funkce

en: User Action
cs: Uživatelské akce

en: Separator
cs: Separátor

en: Event executed on click
cs: Událost spuštěná po klepnutí

en: Toolbar text
cs: Text nástrojové lišty

en: Icon
cs: Ikona

en: A_dd
cs: Při_dat

en: Toolbars
cs: Nástrojová lišta

en: Main Window
cs: Hlavní okno

en: Message Window
cs: Okno zpráv

en: Compose Window
cs: Okno pro psaní zprávy

en: Icon text
cs: Text ikony

en: Mapped event
cs: Namapovaná událost

en: Toolbar item icon
cs: Ikony nástrojové lišty

en: Auto wrapping
cs: Automatické zalamování

en: Wrap quotation
cs: Zalomit citaci

en: Wrap pasted text
cs: Zalomit vložený text

en: Auto indent
cs: Automatické odsazení

en: Wrap text at
cs: Zalomit text v

en: Wrapping
cs: Zalamování

en: Print preview
cs: Náhled

en: First page
cs: První stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Zoom 100%
cs: Zobrazit 100%

en: Zoom fit
cs: Přizpůsobit

en: Zoom in
cs: Zvětšit

en: Zoom out
cs: Zmenšit

en: Page %d
cs: Stránka %d

en: No information available
cs: Žádné informace nejsou dostupné

en: No recipient keys defined.
cs: Nejsou definovány klíče příjemce.

en: [Error decoding BASE64]
cs: [Chyba při dekódování BASE64]

en: Already trying to send.
cs: Již probíhá pokus o odeslání.

en: Couldn't open file %s.
cs: Nepodařilo se otevřít soubor%s.

en: Couldn't encrypt the email: %s
cs: Nepodařilo se zašifrovat zprávu: %s

en: Queued message header is broken.
cs: Hlavička zprávy ve frontě je poškozená.

en: An error happened during SMTP session.
cs: Nastala chyba během SMTP relace.

en: No specific account has been found to send, and an error happened during SMTP session.
cs: Nebyl nalezen účet pro odeslání zprávy a nastala chyba během SMTP relace.

en: Couldn't determine sending information. Maybe the email hasn't been generated by Claws Mail.
cs: Nepodařilo se zjistit informace nutné pro odeslání. Tento e-mail pravděpodobně nebyl vygenerován programem Claws Mail.

en: Couldn't create temporary file for news sending.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor pro odesílání do diskusní skupiny.

en: Error when writing temporary file for news sending.
cs: Chyba při zápisu dočasného souboru pro odesílání do diskusní skupiny.

en: Error occurred while posting the message to %s.
cs: Nastala chyba při posílání zprávy do %s.

en: Filtering messages...
cs: Filtruji zprávy...

en: <span weight="bold">symbols:</span>
cs: <span weight="bold">symboly:</span>

en: customized date format (see 'man strftime')
cs: Vlastní formát datumu (viz 'man strftime')

en: email address of sender
cs: emailová adresa odesílatele

en: full name of sender
cs: Celé jméno odesílatele

en: first name of sender
cs: Jméno odesílatele

en: last name of sender
cs: Příjmení odesílatele

en: initials of sender
cs: Iniciály odesílatele

en: message body
cs: Tělo zprávy

en: quoted message body
cs: Tělo citované zprávy

en: message body without signature
cs: Tělo zprávy bez podpisu

en: quoted message body without signature
cs: Tělo citované zprávy bez podpisu

en: message tags
cs: značky zprávy

en: current dictionary
cs: aktuální slovník

en: cursor position
cs: Pozice kurzoru

en: account property: your name
cs: Nastavení účtu: vaše jméno

en: account property: your email address
cs: Nastavení účtu: vaše e-mailová adresa

en: account property: account name
cs: Nastavení účtu: název účtu

en: account property: organization
cs: Nastavení účtu: organizace

en: account property: signature
cs: Nastavení účtu: podpis

en: account property: signature path
cs: Nastavení účtu: cesta k podpisu

en: account property: default dictionary
cs: Nastavení účtu: výchozí slovník

en: address book <span style="oblique">completion</span>: Cc
cs: Kniha adres <span style="oblique">kompletace</span>: Kopie

en: address book <span style="oblique">completion</span>: From
cs: Kniha adres <span style="oblique">kompletace</span>: Od

en: address book <span style="oblique">completion</span>: To
cs: Kniha adres <span style="oblique">kompletace</span>: Komu

en: literal backslash
cs: Zpětné lomítko - znak \

en: literal question mark
cs: Otazník - znak ?

en: literal exclamation mark
cs: Vykřičník - znak !

en: literal pipe
cs: "Roura" - znak |

en: literal opening curly brace
cs: Levá složená závorka - znak {

en: literal closing curly brace
cs: Pravá složená závorka - znak }

en: tab
cs: Tabulátor

en: <span weight="bold">commands:</span>
cs: <span weight="bold">příkazy:</span>

en: insert <span style="oblique">expr</span> if x is set, where x is one of
    the [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbols (or their long equivalent)
cs: vložit<span style="oblique">expr</span> jestliže x je dáno, kde x je jeden
    z [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbolů (nebo jejich dlouhých ekvivalentů)

en: insert <span style="oblique">expr</span> if x is not set, where x is one of
    the [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbols (or their long equivalent)
cs: vložit<span style="oblique">expr</span> jestliže x není dáno, kde x je jeden
    z [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbolů (nebo jejich dlouhých ekvivalentů)

en: insert file:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as the path of the file to insert
cs: Vloží soubor:
    <span style="oblique">sub_expr</span> je vyhodnoceno jako cesta k souboru pro vložení

en: insert program output:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as a command-line to get
    the output from
cs: Vloží výstup programu:
    <span style="oblique">sub_expr</span> je vyhodnoceno jako konzole,
    pro výstup

en: insert user input:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is a variable to be replaced by
    user-entered text
cs: Vloží informace zadané uživatelem:
    <span style="oblique">sub_expr</span> je proměnná, která bude nahrazena
    textem vloženým uživatelem.

en: attach file:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as the path of the file to attach
cs: Připojí soubor:
    <span style="oblique">sub_expr</span> je vyhodnoceno jako cesta k souboru pro připojení

en: <span weight="bold">definition of terms:</span>
cs: <span weight="bold">definice podmínek:</span>

en: text that can contain any of the symbols or
    commands above
cs: Text, který může obsahovat libovolné výše uvedené symboly nebo
    příkaz

en: text that can contain any of the symbols (no
    commands) above
cs: Text, který může obsahovat libovolné výše uvedené symboly(ne
    příkazy)

en: completion from address book only works with the first
    address of the header, it outputs the full name
    of the contact if that address matches exactly
    one contact in the address book
cs: kompletace z knihy adres funguje jen s první
    adresou ze záhlaví, výstupem je celé jméno
    kontaktu, jestliže adresa přesně odpovídá
    kontaktu v knize adres

en: Description of symbols
cs: Popis symbolů

en: The following symbols and commands can be used:
cs: Následující symboly a příkazy mohou být použity:

en: Use template when composing new messages
cs: Použít šablonu pro novou zprávu

en: Override From header. This doesn't change the account used to compose the new message.
cs: Přepsat záhlaví Od. Nezmění účet používaný pro psaní nových zpráv.

en: Use template when replying to messages
cs: Použít šablonu pro odpověď na zprávu

en: Override From header. This doesn't change the account used to reply.
cs: Přepsat záhlaví Od. Nezmění účet používaný pro odpovědi.

en: Quotation mark
cs: Značka pro citaci

en: Use template when forwarding messages
cs: Použít šablonu pro předanou zprávu

en: Override From header. This doesn't change the account used to forward.
cs: Přepsat záhlaví Od. Nezmění účet používaný pro přeposlání.

en: Defaults
cs: Výchozí

en: The "From" field of the "New message" template contains an invalid email address.
cs: Pole "Od" šablony "Napsat" obsahuje neplatnou emailovou adresu.

en: The "Subject" field of the "New message" template is invalid.
cs: Pole "Předmět" šablony "Napsat" je neplatné.

en: The "Quotation mark" field of the "Reply" template is invalid.
cs: Pole "Značka pro citaci" šablony "Odpovědět" je neplatné.

en: The "Quotation mark" field of the "Forward" template is invalid.
cs: Pole "Značka pro citaci" šablony "Předat" je neplatné.

en: Enter text to replace '%s'
cs: Vložte text pro nahrazení '%s'

en: Enter variable
cs: Zadání proměnných

en: Sending message using command: %s
cs: Posílám zprávu pomocí příkazu: %s

en: Couldn't execute command: %s
cs: Nemohu provést příkaz: %s

en: Error occurred while executing command: %s
cs: Nastala chyba během provádění příkazu: %s

en: Connecting
cs: Připojení

en: Doing POP before SMTP...
cs: Provádím POP před SMTP...

en: POP before SMTP
cs: POP před SMTP

en: Account '%s': Connecting to SMTP server: %s:%d...
cs: Účet '%s': Připojuji se na SMTP server: %s:%d ...

en: Mail sent successfully.
cs: Pošta byla úspěšně odeslána.

en: Sending HELO...
cs: Posílám HELO...

en: Authenticating
cs: Autentizuji

en: Sending message...
cs: Posílám zprávu...

en: Sending EHLO...
cs: Posílám EHLO...

en: Sending MAIL FROM...
cs: Posílám MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
cs: Posílám RCPT TO...

en: Sending DATA...
cs: Posílám DATA...

en: Quitting...
cs: Ukončuji...

en: Sending message (%d / %d bytes)
cs: Posílám zprávu (%d / %d bytů)

en: Sending message
cs: Posílám zprávu

en: Error occurred while sending the message.
cs: Nastala chyba při posílání zprávy.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
cs: Nastala chyba při posílání zprávy:
    %s

en: Mailbox setting
cs: Nastavení mailboxu

en: First, you have to set the location of mailbox.
    You can use existing mailbox in MH format
    if you have the one.
    If you're not sure, just select OK.
cs: Nejprve nastavte umístění mailboxu.
    Pokud již nějaký máte, můžete použít
    mailbox v MH formátu.
    Pokud si nejste jisti, stiskněte pouze OK.

en: Source of the message
cs: Zdroj zprávy

en: %s - Source
cs: %s - Zdroj

en: Saved SSL certificates
cs: Uložené SSL certifikáty

en: Delete certificate
cs: Odstranit certifikát

en: Do you really want to delete this certificate?
cs: Opravdu chcete odstranit tento certifikát?

en: Search messages
cs: Hledat zprávy v aktuální složce

en: Match any of the following
cs: Zprávy splňující KTEROUKOLI podmínku

en: Match all of the following
cs: Zprávy splňující VŠECHNY podmínky

en: Body:
cs: Tělo:

en: Condition:
cs: Podmínka:

en: Find _all
cs: Najít _všechny

en: Searching in %s...
cs: Hledám v %s...

en: Beginning of list reached; continue from end?
cs: Dosažen začátek seznamu, pokračovat od konce?

en: End of list reached; continue from beginning?
cs: Dosažen konec seznamu, pokračovat od začátku?

en: Create _filter rule
cs: Vytvořit pravidlo _filtru

en: Toggle quick search bar
cs: Přepnout panel rychlého vyhledávání

en: Toggle multiple selection
cs: Přepnout násobný výběr

en: Process mark
cs: Zpracovat označené

en: Some marks are left. Process them?
cs: Zbyly nějaké označené. Zpracovat je?

en: Scanning folder (%s)...
cs: Prohledávám složku (%s)...

en: No more unread messages
cs: Nejsou další nepřečtené zprávy

en: No unread message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena nepřečtená zpráva. Hledat od konce?

en: Internal error: unexpected value for prefs_common.next_unread_msg_dialog
cs: Interní chyba: neočekávaná hodnota pro prefs_common.next_unread_msg_dialog

en: No unread messages.
cs: Žádné nepřečtené zprávy.

en: No unread message found. Go to next folder?
cs: Nebyla nalezena žádná nepřečtená zpráva. Chcete jít do další složky?

en: No more new messages
cs: Nejsou další nové zprávy

en: No new message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena nová zpráva. Hledat od konce?

en: No new messages.
cs: Žádné nové zprávy.

en: No new message found. Go to next folder?
cs: Nebyla nalezena žádná nová zpráva. Chcete jít do další složky?

en: No more marked messages
cs: Nejsou další označené zprávy

en: No marked message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná označená zpráva. Hledat od konce?

en: No marked messages.
cs: Žádné označené zprávy.

en: No marked message found. Go to next folder?
cs: Nebyla nalezena žádná označená zpráva. Chcete jít do další složky?

en: No more labeled messages
cs: Nejsou další obarvené zprávy

en: No labeled message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná obarvená zpráva. Hledat od konce?

en: No labeled messages.
cs: Žádné obarvené zprávy.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
cs: Nebyla nalezena žádná obarvená zpráva. Hledat od začátku?

en: Attracting messages by subject...
cs: Seskupuji zprávy dle předmětu...

en: %d deleted
cs: %d odstraněno

en: %s%d moved
cs: %s%d přemístěné

en: %s%d copied
cs: %s %d zkopírováno

en:  item selected |  items selected
cs[0]:  položka vybrána
cs[1]:  položky vybrány
cs[2]:  položek vybráno

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
cs: %d nová(é), %d nepřečtená(é), celkem %d (%s)

en: <b>Message summary</b>
    <b>New:</b> %d
    <b>Unread:</b> %d
    <b>Total:</b> %d
    <b>Size:</b> %s
    
    <b>Marked:</b> %d
    <b>Replied:</b> %d
    <b>Forwarded:</b> %d
    <b>Locked:</b> %d
    <b>Ignored:</b> %d
    <b>Watched:</b> %d
cs: <b>Shrnutí zpráv</b>
    <b>Nové:</b> %d
    <b>Nepřečtené:</b> %d
    <b>Celkem:</b> %d
    <b>Velikost:</b> %s
    
    <b>Označené:</b> %d
    <b>S odpovědí:</b> %d
    <b>Přeposlané:</b> %d
    <b>Zamčené:</b> %d
    <b>Ignorované:</b> %d
    <b>Sledované:</b> %d

en: %d/%d selected (%s/%s), %d unread
cs: %d/%d vybráno (%s/%s), %d nepřečteno

en: Sorting summary...
cs: Celkové setřídění...

en: Setting summary from message data...
cs: Nastavuji přehled z dat zpráv...

en: (No Date)
cs: (Žádné datum)

en: (No Recipient)
cs: (Žádný příjemce)

en: %s
    <span color='%s' style='italic'>From: %s, on %s</span>
cs: %s
    <span color='%s' style='italic'>Od: %s, on %s</span>

en: %s
    <span color='%s' style='italic'>To: %s, on %s</span>
cs: %s
    <span color='%s' style='italic'>Komu: %s, on %s</span>

en: You're not the author of the article.
cs: Nejste autorem tohoto příspěvku.

en: Do you really want to delete the selected message? | Do you really want to delete the %d selected messages?
cs[0]: Opravdu chcete odstranit %d vybranou zprávu?
cs[1]: Opravdu chcete odstranit %d vybrané zprávy?
cs[2]: Opravdu chcete odstranit %d vybraných zpráv?

en: Delete message(s)
cs: Odstranit zprávu(y)

en: Destination is same as current folder.
cs: Cílová položka je stejná jako aktuální složka.

en: Destination to copy is same as current folder.
cs: Cíl kopírování je stejný jako aktuální složka.

en: Append or Overwrite
cs: Přidat nebo přepsat

en: Append or overwrite existing file?
cs: Přidat nebo přepsat existující soubor?

en: _Append
cs: _Přidat

en: _Overwrite
cs: Př_epsat

en: You are about to print %d messages, one by one. Do you want to continue?
cs: Chystáte se vytisknout okolo %d zpráv postupně po jedné. Chcete pokračovat?

en: Building threads...
cs: Vytvářím vlákna...

en: Skip these rules
cs: Přeskočit

en: Apply these rules regardless of the account they belong to
cs: Aplikovat bez ohledu na účet ke kterému jsou přiřazena

en: Apply these rules if they apply to the current account
cs: Aplikovat, jsou-li přiřazena k aktuálnímu účtu

en: Filtering
cs: Filtrování

en: There are some filtering rules that belong to an account.
    Please choose what to do with these rules:
cs: Některá filtrovací pravidla jsou přiřazena specifickým účtům.
    Zvolte prosím způsob aplikace těchto pravidel:

en: _Filter
cs: _Filtrovat

en: Filtering...
cs: Filtruji...

en: Processing configuration
cs: Zpracovávám nastavení

en: Ignored thread
cs: Ignorované vlákno

en: Watched thread
cs: Sledované vlákno

en: Replied but also forwarded - click to see reply
cs: Odpovězeno ale také přeposláno - klikněte pro zobrazení odpovědi

en: Replied - click to see reply
cs: Odpovězeno - klikněte pro zobrazení odpovědi

en: To be moved
cs: K přesunutí

en: To be copied
cs: Bude zkopírováno

en: Signed, has attachment(s)
cs: Zpráva je podepsaná a má přílohu/přílohy

en: Encrypted, has attachment(s)
cs: Zpráva je šifrovaná a má přílohu/přílohy

en: Encrypted
cs: Šifrovaná zpráva

en: Has attachment(s)
cs: Má přílohu/přílohy

en: Regular expression (regexp) error:
    %s
cs: Chyba v regulárním výrazu (regexp):
    %s

en: Go back to the folder list (You have unread messages)
cs: Přejít zpět na seznam složek (Máte nepřečtené zprávy)

en: Go back to the folder list
cs: Přejít zpět na seznam složek

en: _Open in web browser
cs: _Otevřít ve webovém prohlížeči

en: Copy this _link
cs: _Kopírovat odkaz

en: _Reply to this address
cs: _Odpovědět na tuto adresu

en: Add to _Address book
cs: Přidat do knihy _adres

en: Copy this add_ress
cs: _Kopírovat tuto adresu

en: _Open image
cs: Otevřít _obrázek

en: _Save image...
cs: _Uložit obrázek...

en: [%s  %s (%d bytes)]
cs: [%s  %s (%d B)]

en: [%s (%d bytes)]
cs: [%s (%d B)]

en: 
      This message can't be displayed.
      This is probably due to a network error.
    
      Use
cs: 
      Tuto zprávu nelze zobrazit.
      Je to pravděpodobně způsobeno chybou sítě.
    
      Použijte

en: 'Network Log'
cs: 'Záznam o připojení'

en:  in the Tools menu for more information.
cs:  v menu Nástroje pro více informací.

en:   The following can be performed on this part
cs:   Následující může být povedeno v této části

en:   by right-clicking the icon or list item:
cs:   po pravém kliknutí na ikonu nebo položku seznamu:

en:      - To save, select
cs:      - Uložit pomocí

en: 'Save as...'
cs: 'Uložit jako...'

en:  (Shortcut key: '
cs:  (Klávesová zkratka: '

en:      - To display as text, select
cs:      - Zobrazit jako text pomocí

en: 'Display as text'
cs: 'Zobrazit jako text'

en:      - To open with an external program, select
cs:      - Otevřít externím programem pomocí

en: 'Open'
cs: 'Otevřít'

en:        (alternately double-click, or click the middle
cs:        (nebo klikněte dvakrát či klikněte prostředním

en: mouse button)
cs: tlačítkem myši)

en:      - Or use
cs:      - Nebo použijte

en: 'Open with...'
cs: 'Otevřít čím...'

en: The command to view attachment as text failed:
        %s
    Exit code %d
cs: Selhal příkaz pro zobrazení přílohy:
        %s
    Návratový kód %d

en: Tags:
cs: Značky:

en: The real URL is different from the displayed URL.
    
    <b>Displayed URL:</b> %s
    
    <b>Real URL:</b> %s
    
    Open it anyway?
cs: Skutečný odkaz se liší od zobrazeného.
    
    <b>Zobrazené URL:</b> %s
    
    <b>Skutečné URL:</b> %s
    
    Chcete přesto otevřít?

en: Phishing attempt warning
cs: Upozornění na možný pokus o podvrh

en: _Open URL
cs: _Otevřít URL

en: Receive Mail from all Accounts
cs: Přijmout poštu ze všech účtů

en: Receive Mail from current Account
cs: Přijmout poštu z aktuálního účtu

en: Send Queued Messages
cs: Odeslat pozdržené zprávy

en: Compose Email
cs: Napsat novou zprávu

en: Compose News
cs: Napsat diskusní příspěvek

en: Reply to Message
cs: Odpovědět na zprávu

en: Reply to Sender
cs: Odpovědět odesílateli

en: Reply to All
cs: Odpovědět všem

en: Reply to Mailing-list
cs: Odpovědět do konference

en: Open email
cs: Otevřít email

en: Forward Message
cs: Předat zprávu

en: Trash Message
cs: Hodit zprávu do koše

en: Delete Message
cs: Odstranit zprávu

en: Go to Previous Unread Message
cs: Jít na předchozí nepřečtenou zprávu

en: Go to Next Unread Message
cs: Jít na následující nepřečtenou zprávu

en: Print
cs: Tisk

en: Learn Spam or Ham
cs: Naučit se rozpoznat spam nebo ham

en: Open folder/Go to folder list
cs: Otevřít složku/Přejít na seznam složek

en: Send Message
cs: Odeslat zprávu

en: Put into queue folder and send later
cs: Zařadit do fronty a odeslat později

en: Save to draft folder
cs: Uložit do složky konceptů

en: Insert file
cs: Vložit soubor

en: Attach file
cs: Připojit soubor

en: Insert signature
cs: Vložit podpis

en: Edit with external editor
cs: Upravit externím editorem

en: Wrap long lines of current paragraph
cs: Zalomit dlouhé řádky aktuálního odstavce

en: Wrap all long lines
cs: Zalomit všechny dlouhé řádky

en: Check spelling
cs: Zkontrolovat pravopis

en: Claws Mail Actions Feature
cs: Akce Claws Mail

en: Cancel receiving
cs: Přerušit stahování zpráv

en: Cancel receiving/sending
cs: Zrušit stahování/posílání zpráv

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Claws Mail Plugins
cs: Zásuvné moduly Claws Mail

[ctx: Toolbar]
en: Trash
cs: Koš

en: Folders
cs: Složky

en: Get Mail
cs: Přijmout poštu

en: Get
cs: Získat

[ctx: Toolbar]
en: Compose
cs: Napsat zprávu

en: All
cs: Všem

[ctx: Toolbar]
en: Sender
cs: Odesílatel

en: List
cs: Seznam

en: Prev
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Draft
cs: Koncept

en: Insert sig.
cs: Vložit podpis

en: Edit
cs: Úpravy

en: Wrap para.
cs: Zalomit odstavec

en: Wrap all
cs: Zalomit vše

en: Stop
cs: Zastavit

en: Stop all
cs: Vše zastavit

en: Compose News message
cs: Napsat novou zprávu

en: Learn spam
cs: Naučit se, že jde o nevyžádanou zprávu (spam)

en: Learn ham
cs: Naučit se, že nejde o nevyžádanou zprávu (ham)

en: Go to folder list
cs: Přejít na seznam složek

en: Receive Mail from selected Account
cs: Přijmout poštu z vybraného účtu

en: Open preferences
cs: Otevřít předvolby

en: Compose with selected Account
cs: Napsat novou zprávu pomocí vybraného účtu

en: Learn as...
cs: Učit se jako...

en: Learn as _Spam
cs: Učit jako _Spam

en: Learn as _Ham
cs: Učit jako _Ne spam

en: Reply to Message options
cs: Odpovědět na zprávu

en: _Reply with quote
cs: Odpovědět s _citací

en: Reply without _quote
cs: Odpovědět _bez citace

en: Reply to Sender options
cs: Odpovědět odesílateli

en: Reply to All options
cs: Odpovědět všem

en: Reply to Mailing-list options
cs: Odpovědět do konference

en: Forward Message options
cs: Předat zprávu

en: There are no URLs in this email.
cs: V této zprávě nejsou žádné odkazy.

en: Available URLs:
cs: Dostupné odkazy

[ctx: Dialog title]
en: Open URLs
cs: Otevřít odkaz

en: Please select the URL to open.
cs: Vyberte odkaz, který chcete otevřít.

en: Select All
cs: Vybrat vše

[ctx: Welcome Mail Subject]
en: Welcome to Claws Mail
cs: =?UTF-8?Q?V=C3=ADtejte?= v Claws Mail

en: 
    Welcome to Claws Mail
    ---------------------
    
    Now that you have set up your account you can fetch your
    mail by clicking the 'Get Mail' button at the left of the
    toolbar.
    
    Claws Mail has lots of extra features accessible via plugins,
    like anti-spam filtering and learning (via the Bogofilter or
    SpamAssassin plugins), privacy protection (via PGP/Mime), an RSS
    aggregator, a calendar, and much more. You can load them from
    the menu entry '/Configuration/Plugins'.
    
    You can change your Account Preferences by using the menu
    entry '/Configuration/Preferences for current account'
    and change the general Preferences by using
    '/Configuration/Preferences'.
    
    You can find further information in the Claws Mail manual,
    which can be accessed by using the menu entry '/Help/Manual'
    or online at the URL given below.
    
    Useful URLs
    -----------
    Homepage:      <%s>
    Manual:        <%s>
    FAQ:	       <%s>
    Themes:        <%s>
    Mailing Lists: <%s>
    
    LICENSE
    -------
    Claws Mail is free software, released under the terms
    of the GNU General Public License, version 3 or later, as
    published by the Free Software Foundation, 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA. The license can be
    found at <%s>.
    
    DONATIONS
    ---------
    If you wish to donate to the Claws Mail project you can do
    so at <%s>.
cs: 
    Vítejte v Claws Mail
    --------------------
    
    Nyní, když jste si nastavili svůj účet, můžete načíst
    své zprávy kliknutím na tlačítko 'Přijmout poštu' vlevo
    na panelu nástrojů.
    
    Claws Mail má mnoho možností dostupných
    prostřednictvím externích modulů.
    Jsou to například filtrování a učení se rozpoznávat
    nevyžádanou poštu (modul Bogofilter nebo SpamAssassin),
    šifrování a digitální podpisy (PGP/MIME), čtení RSS,
    kalendář a mnoho dalších.
    Moduly můžete načíst v nabídce '/ Nastavení / Zásuvné moduly'.
    
    Nastavení Vašeho účtu můžete změnit pomocí
    nabídky '/ Nastavení / Nastavení aktuálního účtu'
    a změnit další nastavení použitím
    '/ Nastavení / Předvolby'.
    
    Další informace můžete nalézt v manuálu Claws Mail,
    který je dostupný pod '/ Nápověda / Manuál'
    nebo na internetu na odkazech uvedených níže.
    
    Užitečné odkazy
    ---------------
    Domovská stránka: <%s>
    Manuál:           <%s>
    FAQ:              <%s>
    Motivy:           <%s>
    Konference:       <%s>
    
    LICENCE
    -------
    Claws Mail je volně šiřitelný software distribuovaný podle
    podmínek licence GPL, verze 3 nebo pozdější, tak jak je publikována
    Free Software Foundation, 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
    Licence je dostupná na <%s>.
    
    PŘÍSPĚVKY
    ---------
    Pokud chcete přispět na projekt Claws Mail, můžete tak učinit na:
     <%s>.

en: Please enter the mailbox name.
cs: Prosím uveďte název schránky (mailboxu).

en: Please enter your name and email address.
cs: Prosím uveďte své jméno a e-mailovou adresu.

en: Please enter your receiving server and username.
cs: Prosím uveďte název serveru a uživatelské jméno pro příjem zpráv.

en: Please enter your username.
cs: Prosím uveďte vaše přihlašovací jméno.

en: Please enter your SMTP server.
cs: Prosím uveďte jméno SMTP serveru.

en: Please enter your SMTP username.
cs: Prosím uveďte přihlašovací jméno pro SMTP server.

en: <span weight="bold">Your name:</span>
cs: <span weight="bold">Vaše jméno:</span>

en: <span weight="bold">Your email address:</span>
cs: <span weight="bold">Vaše e-mailová adresa:</span>

en: Your organization:
cs: Vaše organizace:

en: <span weight="bold">Mailbox name:</span>
cs: <span weight="bold">Název schránky (mailbox):</span>

en: You can also specify an absolute path, for example: "/home/john/Documents/Mail"
cs: Je možno nastavit úplnou cestu, například "/home/john/Documents/Mail"

en: You can specify the port number by appending it at the end: "mail.example.com:25"
cs: Můžete specifikovat číslo portu: "mail.example.com:25"

en: <span weight="bold">SMTP server address:</span>
cs: <span weight="bold">SMTP server:</span>

en: Use authentication
cs: Použít autentizaci

en: <span size="small">(empty to use the same as receive)</span>
cs: <span size="small">(prázdné pro použití téhož jako pro příjem)</span>

en: SMTP username:
cs: SMTP uživatelské jméno:

en: SMTP password:
cs: SMTP heslo:

en: Use SSL to connect to SMTP server
cs: Použít SSL pro připojení k SMTP serveru

en: Use SSL via STARTTLS
cs: Použít SSL pomocí STARTTLS

en: Client SSL certificate (optional)
cs: Klientský SSL certifikát (volitelné)

en: <span weight="bold">Server address:</span>
cs: <span weight="bold">Server:</span>

en: <span weight="bold">Local mailbox:</span>
cs: <span weight="bold">Lokální mailbox:</span>

en: <span weight="bold">Server type:</span>
cs: <span weight="bold">Typ serveru:</span>

en: You can specify the port number by appending it at the end: "mail.example.com:110"
cs: Můžete specifikovat číslo portu: "mail.example.com:110"

en: <span weight="bold">Username:</span>
cs: <span weight="bold">Přihlašovací jméno:</span>

en: Use SSL to connect to receiving server
cs: Použít SSL pro připojení k serveru pro příjem zpráv

en: IMAP server directory:
cs: Adresář IMAP serveru:

en: Show only subscribed folders
cs: Zobrazovat pouze odebírané složky

en: <span weight="bold">Warning: this version of Claws Mail
    has been built without IMAP support.</span>
cs: <span weight="bold">Pozor: tato verze Claws Mail byla zkompilována
    bez podpory IMAP.</span>

en: Claws Mail Setup Wizard
cs: Průvodce nastavením Claws Mail

en: Welcome to Claws Mail
cs: Vítejte v Claws Mail

en: Welcome to the Claws Mail setup wizard.
    
    We will begin by defining some basic information about you and your most common mail options so that you can start to use Claws Mail in less than five minutes.
cs: Vítejte v průvodci nastavením Claws Mail.
    
    Začneme nastavením několika základních informací o Vás a Vašem poštovním účtu, takže budete moci začít používat Claws Mail za méně než pět minut.

en: About You
cs: O Vás

en: Bold fields must be completed
cs: Tučně nadepsaná pole musí být vyplněna

en: Receiving mail
cs: Příjem zpráv

en: Sending mail
cs: Odesílání zpráv

en: Saving mail on disk
cs: Ukládání zpráv na disk

en: Configuration finished
cs: Konfigurace dokončena

en: Claws Mail is now ready.
    Click Save to start.
cs: Claws Mail je nyní připraven.
    Stiskněte uložit a můžeme začít.
