claws-mail 3.9.3 - en to he translation catalogue (3593 entries)

en: 
    
    CRAM-MD5 logins only work if libetpan has been compiled with SASL support and the CRAM-MD5 SASL plugin is installed.
he: 
    
    התחברויות CRAM-MD5 עובדות רק אם libetpan הודר עם תמיכת SASL והתוספת CRAM-MD5 SASL הינה מותקנת.

en: 
    
    Claws Mail is free software released under the GPL. If you wish to donate to the Claws Mail project you can do so at:
he: 
    
    ‫Claws Mail הינו תוכנה חופשית המשוחרר תחת הרשיון GPL. אם ברצונך לתרום לפרויקט Claws Mail באפשרותך לעשות כן בכתובת:

en: 
    
    Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
     and Hiroyuki Yamamoto
he: 
    
    זכויות יוצרים (C) ‏1999-2013\nנבחרת Claws Mail
      וגם Hiroyuki Yamamoto

en: 
    
    DIGEST-MD5 logins only work if libetpan has been compiled with SASL support and the DIGEST-MD5 SASL plugin is installed.
he: 
    
    התחברויות DIGEST-MD5 עובדות רק אם libetpan הודר עם תמיכת SASL והתוספת DIGEST-MD5 SASL הינה מותקנת.

en: 
    
    Everyone would be available %s or %s.
he: 
    
    כולם יהיו זמינים %s או %s.

en: 
    
    Everyone would be available %s.
he: 
    
    כולם יהיו זמינים %s.

en: 
    
    For support and discussion subscribe to the Claws Mail users' mailing list:
he: 
    
    עבור תמיכה ודיון הירשם אל רשימת הדיוור של Claws Mail users:

en: 
    
    It isn't possible to have this meeting with everyone in the previous or next 6 hours.
he: 
    
    אין זה אפשרי לקיים את מפגש זה עם כולם בששת (6) השעות הקודמות או הבאות.

en: 
    
    System Information
he: 
    
    מידע מערכת

en: 
    
    Version:
he: 
    
    גרסא:

en: 
    
    Your Sylpheed filtering rules can be converted by a
    script available at %s.
he: 
    
    ניתן להמיר חוקי סינון של Sylpheed עם
    תסריט שזמין אצל %s.

en: 
      Importing key ID
he: 
      ייבוא מזהה מפתח

en: 
      Key ID
he: 
      מזהה מפתח

en: 
      Message has been deleted
he: 
      הודעה נמחקה

en: 
      Message has been deleted or moved to another folder
he: 
      הודעה נמחקה או נעברה אל תיקייה אחרת

en: 
      There are no messages in this folder
he: 
      אין הודעות בתיקייה זו

en: 
      This message can't be displayed.
      This is probably due to a network error.
    
      Use
he: 
      הודעה זו לא ניתנת להצגה.
      סביר שזה עקב שגיאת רשת תקשורת.
    
      נסה את

en: 
    --- Start of PGP/Inline encrypted data ---
he: 
    --- התחלה של מידע PGP/Inline מוצפן ---

en: 
    Claws Mail TNEF parser:
    
    %s
he: 
    מנתח TNEF ‏Claws Mail:
    
    %s

en: 
    GData Plugin: Failed to write plugin configuration to file
he: 
    תוספת GData: כשל בכתיבת תצורת תוספת אל קובץ

en: 
    Notification Plugin: Failed to write plugin configuration to file
he: 
    תוספת התראה: כשל בכתיבת תצורת תוספת אל קובץ

en: 
    These are the events planned %s:
he: 
    אלו האירועים שמתוכננים %s:

en: 
    Welcome to Claws Mail
    ---------------------
    
    Now that you have set up your account you can fetch your
    mail by clicking the 'Get Mail' button at the left of the
    toolbar.
    
    Claws Mail has lots of extra features accessible via plugins,
    like anti-spam filtering and learning (via the Bogofilter or
    SpamAssassin plugins), privacy protection (via PGP/Mime), an RSS
    aggregator, a calendar, and much more. You can load them from
    the menu entry '/Configuration/Plugins'.
    
    You can change your Account Preferences by using the menu
    entry '/Configuration/Preferences for current account'
    and change the general Preferences by using
    '/Configuration/Preferences'.
    
    You can find further information in the Claws Mail manual,
    which can be accessed by using the menu entry '/Help/Manual'
    or online at the URL given below.
    
    Useful URLs
    -----------
    Homepage:      <%s>
    Manual:        <%s>
    FAQ:	       <%s>
    Themes:        <%s>
    Mailing Lists: <%s>
    
    LICENSE
    -------
    Claws Mail is free software, released under the terms
    of the GNU General Public License, version 3 or later, as
    published by the Free Software Foundation, 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA. The license can be
    found at <%s>.
    
    DONATIONS
    ---------
    If you wish to donate to the Claws Mail project you can do
    so at <%s>.
he: 
    ברוך בואך אל Claws Mail
    -----------------------
    
    עתה משהסדרת את חשבונך באפשרותך לתפוס דואר על יד הקלקה על
    הלחצן 'השגת דואר' בימין סרגל הכלים.
    
    ‫Claws Mail מכיל תכונות נוספות רבות הנגישות דרך תוספות,
    כגון אנטי-ספאם סינון ולמידה (דרך התוספות Bogofilter או
    ‫SpamAssassin), הגנה על פרטיות (דרך PGP/Mime), מאגד
    ‫RSS, לוח שנה, ועוד הרבה יותר. באפשרותך להטעינן מתוך
    התפריט '/תצורה/תוספות'.
    
    באפשרותך לשנות את העדפות חשבונך באמצעות
    התפריט '/תצורה/העדפות עבור חשבון נוכחי' ולשנות
    את ההעדפות הכלליות באמצעות '/תצורה/העדפות'.
    
    באפשרותך למצוא מידע נוסף במדריך של Claws Mail,
    שניתך לגישה באמצעות רשומת תפריט '/עזרה/מדריך'
    או באופן מקוון בכתובת הנתונה מטה.
    
    כתובות שימושיות
    ---------------
    עמוד בית:     <%s>
    מדריך:        <%s>
    שו״ת:         <%s>
    מוטיבים:      <%s>
    רשימות דיוור: <%s>
    
    רשיון
    -----
    ‫Claws Mail הינו תכנה חופשית, משוחרר תחת התנאים של הרשיון
    ‏GNU General Public License, גרסא 3 או מאוחרת יותר, כפי
    שפורסם על ידי Free Software Foundation, רחוב פרנקלין 51,
    קומה חמש, בוסטון, מסצ׳וסטס 02110-1301, ארה״ב. הרשיון
    ניתן למציאה אצל <%s>.
    
    תרומות
    ------
    אם ברצונך לתרום לפרויקט Claws Mail באפשרותך לעשות
    כן בכתובת <%s>.

en:                     uid "%s" (Validity: %s)
he:                     ‏מזהה משתמש (uid) ‫"%s" (תקפות: %s)

en:        (alternately double-click, or click the middle
he:        (לחלופין קליק-כפול, או קליק על מקש

en:      - Or use
he:      - או

en:      - To display as text, select
he:      - להצגה כתמליל, בחר

en:      - To open with an external program, select
he:      - כדי לפתוח בעזרת תוכנית חיצונית, בחר

en:      - To save, select
he:      - לשמירה, בחר

en:    It should be possible to import it
he:    זה אפשרי לייבוא

en:    Key import isn't implemented in Windows.
he:    ייבוא מפתח אינו מיושם תחת Windows.

en:    Key servers are sometimes slow.
he:    שרתי מפתחות הינם איטיים מעת לעת.

en:    This key couldn't be imported to your keyring.
he:    מפתח זה לא היה אפשרי לייבוא אל מחזיק המפתחות שלך.

en:    This key has been imported to your keyring.
he:    מפתח זה יובא אל מחזיק המפתחות שלך.

en:    This key is in your keyring.
he:    מפתח זה מצוי בתוך מחזיק המפתחות שלך.

en:    This key is not in your keyring.
he:    מפתח זה אינו מצוי בתוך מחזיק המפתחות שלך.

en:    You can try to import it manually with the command:
he:    באפשרותך לנסות לייבא אותו ידנית בעזרת הפקודה:

en:   The following can be performed on this part
he:   הפעולות הבאות ניתנות לביצוע על חלק זה

en:   by right-clicking the icon or list item:
he:   על ידי הקלקה-ימנית על הצלמית או פריטים מנויים:

en:  (Shortcut key: '
he:  (מקש קיצור דרך: '

en:  - Off:
he:  - כבוי:

en:  : new mail
he:  : דואר חדש

en:  : no new or unread mail
he:  : אין דואר חדש או שלא נקרא

en:  : unread mail
he:  : דואר שלא נקרא

en:  Check File
he:  בדוק קובץ

en:  Check Server
he:  בדוק שרת

en:  Choose preset keyboard shortcuts...
he:  בחר קיצורי דרך מקלדת מוגדרים מראש...

en:  D_efine...
he:  ה_גדרה...

en:  De_fine...
he:  הג_דרה...

en:  Defaults
he:  משתמטים

en:  Modify
he:  התאם

en:  Search
he:  חיפוש

en:  Selection when entering a folder
he:  בחירה בעת כניסה לתיקייה

en:  Use default
he:  ברירת מחדל

en:  [Edited]
he:  [ערוכה]

en:  _Set as default account
he:  קבע בתור חשבון משתמ_ט

en:  for replies
he:  עבור מענה

en:  in the Tools menu for more information.
he:  בתפריט כלים למידע נוסף.

en:  item selected |  items selected
he[0]:  פריט נבחר
he[1]:  פריטים נבחרו

en: "%s" unknown in dictionary '%s'
he: ‏"%s" לא מוכר במילון '%s'

en: "Default" will follow global preference (found in /Preferences/Message View/Text Options)
he: "ברירת מחדל" תעקוב אחר העדפה גלובלית (מצויה בתוך /העדפות/תצוגת הודעה/אפשרויות תמליל)

en: #
he: מס׳

en: %.2fGB
he: %.2f ג״ב

en: %d deleted
he: %d נמחקו

en: %d files (%d icons), size: %s
he: %d קבצים (%d צלמיות), גודל: %s

en: %d hour | %d hours
he[0]: שעה %d
he[1]: %d שעות

en: %d hour later
he: שעה %d מאוחר יותר

en: %d hour sooner
he: שעה %d מוקדם יותר

en: %d hours and %d minutes later
he: %d שעות %d דקות מאוחר יותר

en: %d hours and %d minutes sooner
he: %d שעות %d דקות מוקדם יותר

en: %d hours later
he: %d שעות מאוחר יותר

en: %d hours sooner
he: %d שעות מוקדם יותר

en: %d minute | %d minutes
he[0]: %d דקה
he[1]: %d דקות

en: %d minutes later
he: %d דקות מאוחר יותר

en: %d minutes sooner
he: %d דקות מוקדם יותר

en: %d new article in RSS feeds arrived | %d new articles in RSS feeds arrived
he[0]: מאמר חדש %d בתוך ערוצי RSS הגיע
he[1]: %d מאמרים חדשים בתוך ערוצי RSS הגיעו

en: %d new article in a RSS feed arrived | %d new articles in a RSS feed arrived
he[0]: מאמר חדש %d בתוך ערוץ RSS הגיע
he[1]: %d מאמרים חדשים בתוך ערוץ RSS הגיעו

en: %d new calendar message arrived | %d new calendar messages arrived
he[0]: הודעת לוח שנה חדשה %d הגיעה
he[1]: %d הודעות לוח שנה חדשות הגיעו

en: %d new mail message arrived | %d new mail messages arrived
he[0]: הודעת דואר חדשה %d הגיעה
he[1]: %d הודעות דואר חדשות הגיעו

en: %d new message | %d new messages
he[0]: הודעה חדשה %d
he[1]: %d הודעות חדשות

en: %d new message arrived | %d new messages arrived
he[0]: הודעה חדשה %d הגיעה
he[1]: %d הודעות חדשות הגיעו

en: %d new news post arrived | %d new news posts arrived
he[0]: פרסום חדשות חדש %d הגיע
he[1]: %d פרסומי חדשות חדשות הגיעו

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
he: %d חדשות, %d לא נקראו, %d סך הכל (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
he: ‫%d קבוצות דיונים התקבלו (%s נקראו)

en: %d themes available (%d user, %d system, 1 internal)
he: %d מוטיבים זמינים (%d משתמש, %d מערכת, 1 פנימי)

en: %d.%02dKB
he: %d.%02d ק״ב

en: %d.%02dMB
he: %d.%02d מ״ב

en: %d/%d selected (%s/%s), %d unread
he: %d/%d נבחרו (%s/%s), %d לא נקראו

en: %dB
he: %d בתים

en: %ld byte | %ld bytes
he[0]: %ld בית
he[1]: %ld בתים

en: %ld of %ld
he: %ld מתוך %ld

en: %s
    <span color='%s' style='italic'>From: %s, on %s</span>
he: %s
    <span color='%s' style='italic'>מאת: %s, בתאריך %s</span>

en: %s
    <span color='%s' style='italic'>To: %s, on %s</span>
he: %s
    <span color='%s' style='italic'>אל: %s, בתאריך %s</span>

en: %s
    Use "Send queued messages" from the main window to retry.
he: %s
    נסה את "שלח הודעות בהמתנה" מתוך התפריט הראשי ונסה שוב.

en: %s (plugin not loaded)
he: %s (תוספת לא טעונה)

en: %s - Account preferences
he: ‫%s - העדפות חשבון

en: %s - Compose message%s
he: ‫%s - הלחנת הודעה%s

en: %s - Edit meeting
he: %s - עריכת מפגש

en: %s - Source
he: %s - מקור

en: %s <span weight="bold">(this event is part of a recurring event)</span>
he: %s <span weight="bold">(מאורע זה הינו חלק מאירוע נשנה)</span>

en: %s <span weight="bold">(this event recurs)</span>
he: %s <span weight="bold">(מאורע זה נשנה)</span>

en: %s Click the icon or hit '%s' to check it.
he: ‏%s לחץ על הצלמית או הקש '%s' כדי לבדוקה.

en: %s Click the icon to check it.
he: ‏%s לחץ על הצלמית כדי לבדוקה.

en: %s Document
he: %s מסמך

en: %s failed
he: ‏%s נכשלה

en: %s header
he: תקורה %s

en: %s is a malformed or not supported feed
he: ‏%s הינו ערוץ פגום או שאינו נתמך

en: %s is busy at the time of your planned meeting
he: ‏%s עסוק בזמן של מפגשך המתוכנן

en: %s will be replaced with file name / URI
he: ‫‎%s יוחלף עם שם קובץ / URI

en: %s%d copied
he: %s%d הועתקו

en: %s%d moved
he: %s%d הועברו

en: %s%sYou're working offline. Override for %d minutes?
he: %s%sאתה עובד במצב מקוון. לעקוף למשך %d דקות?

en: %s%sYou're working offline. Override?
he: %s%sאתה עובד במצב מקוון. לעקוף?

en: %s.
    Please file a bug report and include the information below.
he: %s.
    אנא מלא דו״ח bug והכלל את המידע מטה.

en: %s: Error reading
he: ‫%s: שגיאה בקריאה

en: %s: Exists. Continue anyway?
he: ‫%s: קיים. להמשיך למרות זאת?

en: %s: Is a directory. Cannot continue
he: ‫%s: הינו מדור. אין אפשרות להמשיך

en: %s: Is a link. Cannot continue
he: ‫%s: הינו קישור. אין אפשרות להמשיך

en: %s: Missing permissions. Cannot continue
he: ‫%s: הרשאות חסרות. אין אפשרות להמשיך

en: %s: Not able to find required information
    clamd will be disabled
he: ‏%s: אין אפשרות למצוא מידע מבוקש
    ‏clamd ינוטרל

en: %s: Retrieving new messages
he: ‫%s: מאחזר כעת הודעות חדשות

en: %s: Unable to open
    clamd will be disabled
he: ‏%s: אין אפשרות לפתוח
    ‏clamd ינוטרל

en: %s: Unknown error. Cannot continue
he: ‫%s: שגיאה לא מוכרת. אין אפשרות להמשיך

en: %s: host lookup timed out.
he: ‫%s: זמן חיפוש מאחר פקע.

en: %s: unknown host.
he: ‫%s: מארח לא מוכר.

en: %s:%d: connection failed (%s).
he: ‏%s:%d: חיבור נכשל (%s).

en: %s:%d: unknown host.
he: ‏%s:%d: מארח לא מוכר.

en: %s:%s: host lookup failed (%s).
he: ‫%s:%s: חיפוש מארח נכשל (%s).

en: '%c' can't be included in folder name.
he: ‫'%c' לא יכול להיכלל בשם תיקייה.

en: '%s' is not a directory.
he: ‫'%s' אינו מדור.

en: 'Display as text'
he: 'הצג בתור תמליל'

en: 'Execute' allows you to send a message or message element to an external program or script.
    The following symbols can be used:
he: ‫'Execute' מתיר לך לשלוח הודעה או אלמנט של הודעה אל תוכנית חיצונית או תסריט.
    הסמלים הבאים ניתנים לשימוש:

en: 'Get Mail' checks for new messages on this account
he: 'השגת דואר' בודקת עבור הודעות חדשות בחשבון זה

en: 'Get Mail' retrieves mail from the checked accounts
he: 'השגת דואר' מאחזר דואר מתוך החשבונות הנבחרים

en: 'Network Log'
he: 'רשומות רשת תקשורת'

en: 'Open with...'
he: 'פתיחה באמצעות...'

en: 'Open'
he: 'פתיחה'

en: 'Save as...'
he: 'שמירה בשם...'

en: 'Test' allows you to test a message or message element using an external program or script. The program will return either 0 or 1.
    
    The following symbols can be used:
he: ‫'Test' מתיר לך לבחון הודעה או אלמנט של הודעה באמצעות תכנית חיצונית או תסריט. התוכנית תחזיר 0 או 1.
    
    הסמלים הבאים ניתנים לשימוש:

en: (New)
he: (חדש)

en: (No Date)
he: (אין תאריך)

en: (No From)
he: (אין ממען)

en: (No Recipient)
he: (אין נמען)

en: (No Subject)
he: (אין נושא)

en: (Subject cleared by RegExp)
he: (נושא טוהר באמצעות RegExp)

en: (Untitled)
he: (ללא כותרת)

en: (no suggestions)
he: (אין הצעות)

en: (none)
he: (כלום)

en: (the window manager is free to ignore this)
he: (מנהל החלונות הינו חופשי מלהתעלם מזה)

en: (usually empty)
he: (לרוב ריק)

en: +C_ontinue
he: +ה_משך

en: +Delete _folder only
he: +מחק _תיקיות בלבד

en: +Discard
he: +סלק

en: +Reply anyway
he: +ענה בכל זאת

en: +_Continue editing
he: +המשך _עריכה

en: +_Empty trash
he: +_רקן אשפה

en: +_Insert
he: +_שבץ

en: +_Queue
he: +_תור

en: +_Save to Drafts
he: +_שמור אל טיוטות

en: +_Search
he: +_חפש

en: +_Send
he: +_שלח

en: +_Subscribe
he: +_הירשם

en: +_Synchronise
he: +_סנכרן

en: +_Unsubscribe
he: +_בטל הרשמה

en: , and isn't available in the previous or next 6 hours.
he: , ואינו זמין בששת (6) השעות הקודמות או הבאות.

en: , but would be available %s or %s.
he: , אולם יהיה זמין %s או %s.

en: , but would be available %s.
he: , אולם יהיה זמין %s.

en: --- End of PGP/Inline encrypted data ---
he: --- סיום של מידע PGP/Inline מוצפן ---

en: --- Ended: %s
he: --- הסתיימה: %s

en: --- Running: %s
he: --- מופעלת: %s

en: 0 (Passed)
he: 0 (עבר)

en: 0 days and 0 hours : remove immediately
he: 0 ימים וגם 0 שעות : הסרה מידית

en: 0 to stop logging in the log window
he: 0 כדי להפסיק רישום בתוך חלון היומן

en: 0: all bodies
he: 0: כל הגופים

en: 1 contact to the cache | %d contacts to the cache
he[0]: איש קשר 1 אל המטמון
he[1]: %d אנשי קשר אל המטמון

en: 1st Level
he: רמה ראשונה

en: 2nd Level
he: רמה שניה

en: 3rd Level
he: רמה שלישית

en: 401 (Authorisation required)
he: 401 (נדרשת הרשאה)

en: 403 (Unauthorised)
he: 403 (לא מורשה)

en: 404 (Not found)
he: 404 (לא נמצא)

en: 7bit ASCII (US-ASCII)
he: ‫7bit ASCII ‫(US-ASCII)

en: 7bit ASCII (US-ASC_II)
he: ‫7bit ASCII ‫(US-ASC_II)

en: : File does not exist
he: : קובץ לא קיים

en: : Unable to open
he: : לא מסוגל לפתוח

en: <No Return-Path found>
he: <לא נמצא נתיב-חזרה>

en: <b> on:</b>
he: <b> ביום:</b>

en: <b>Ends at:</b>
he: <b>מסתיים בשעה:</b>

en: <b>Fetch comments on posts aged less than:</b>
    <small>(In days; set to -1 to fetch all comments)</small>
he: <b>תפוס תגובות על פרסומים שגילם קטן מן:</b>
    <small>(בימים; הגדר אל 1- כדי לתפוס כל תגובה)</small>

en: <b>Filename: </b>
he: <b>שם קובץ: </b>

en: <b>If an item changes, do not mark it as unread:</b>
he: <b>אם פריט משתנה, אל תסמנו בתור לא נקרא:</b>

en: <b>Message summary</b>
    <b>New:</b> %d
    <b>Unread:</b> %d
    <b>Total:</b> %d
    <b>Size:</b> %s
    
    <b>Marked:</b> %d
    <b>Replied:</b> %d
    <b>Forwarded:</b> %d
    <b>Locked:</b> %d
    <b>Ignored:</b> %d
    <b>Watched:</b> %d
he: <b>תמצית הודעה</b>
    <b>חדשות:</b> %d
    <b>לא נקראו:</b> %d
    <b>סך הכל:</b> %d
    <b>גודל:</b> %s
    
    <b>מסומנות:</b> %d
    <b>שנענו:</b> %d
    <b>שקודמו:</b> %d
    <b>נעולות:</b> %d
    <b>מנוכרות:</b> %d
    <b>מפוקחות:</b> %d

en: <b>Number of expired entries to keep:</b>
    <small>(Set to -1 if you want to keep expired entries)</small>
he: <b>מספר של רשומות שפקעו לשמירה:</b>
    <small>(הגדר אל 1- אם ברצונך לשמור רשומות שפקעו)</small>

en: <b>Refresh interval in minutes:</b>
    <small>(Set to 0 to disable automatic refreshing for this feed)</small>
he: <b>תדירות רענון בדקות:</b>
    <small>(הגדר אל 0 כדי לנטרל רענון אוטומטי עבוד ערוץ זה)</small>

en: <b>Size: </b>
he: <b>גודל: </b>

en: <b>Source URL:</b>
he: <b>‏URL מקור:</b>

en: <b>Starts at:</b>
he: <b>מתחיל בשעה:</b>

en: <b>Type: </b>
he: <b>טיפוס: </b>

en: <i>These preferences will not be saved as this folder is a top-level folder. However, you can set them for the whole mailbox tree by using "Apply to subfolders".</i>
he: <i>העדפות אלו לא תישמרנה כשם זו תיקיית רמת-שיא. בכל אופן, באפשרותך להסדירן עבור כל עץ תיבת הדואר בעזרת "החל על תיקיות משנה".</i>

en: <not in certificate>
he: <לא בתעודה>

en: <span size="small">(empty to use the same as receive)</span>
he: <span size="small">(ריק כדי להשתמש באותו הדבר אצל קבלה)</span>

en: <span weight="bold" size="larger">%sPlease enter the passphrase for the new key:</span>
    
    %.*s
he: <span weight="bold" size="larger">%sאנא הזן את מימרת הסיסמה עבור המפתח החדש:</span>
    
    %.*s

en: <span weight="bold" size="larger">%sPlease enter the passphrase for:</span>
    
    %.*s
he: <span weight="bold" size="larger">%sאנא הזן את מימרת הסיסמה עבור:</span>
    
    %.*s

en: <span weight="bold" size="larger">Please re-enter the passphrase for the new key:</span>
    
    %.*s
he: <span weight="bold" size="larger">אנא הזן מחדש את מימרת הסיסמה עבור המפתח החדש:</span>
    
    %.*s

en: <span weight="bold" size="larger">Replace "%s" with: </span>
he: <span weight="bold" size="larger">החלף את "%s" עם: </span>

en: <span weight="bold" underline="single">Command-line:</span>
he: <span weight="bold" underline="single">שורת-פקודה:</span>

en: <span weight="bold" underline="single">Menu name:</span>
he: <span weight="bold" underline="single">שם תפריט:</span>

en: <span weight="bold">Begin with:</span>
he: <span weight="bold">מתחילה עם:</span>

en: <span weight="bold">End with:</span>
he: <span weight="bold">מסתיימת עם:</span>

en: <span weight="bold">Local mailbox:</span>
he: <span weight="bold">תיבת דואר מקומית:</span>

en: <span weight="bold">Mailbox name:</span>
he: <span weight="bold">שם תיבת דואר:</span>

en: <span weight="bold">SMTP server address:</span>
he: <span weight="bold">כתובת שרת SMTP:</span>

en: <span weight="bold">Server address:</span>
he: <span weight="bold">כתובת שרת:</span>

en: <span weight="bold">Server type:</span>
he: <span weight="bold">טיפוס שרת:</span>

en: <span weight="bold">The following icons are used to show the status of messages and folders:</span>
he: <span weight="bold">הצלמיות הבאות משמשות להצגת המצב של הודעות ותיקיות:</span>

en: <span weight="bold">Use:</span>
he: <span weight="bold">שימוש:</span>

en: <span weight="bold">Username:</span>
he: <span weight="bold">שם משתמש:</span>

en: <span weight="bold">Warning: this version of Claws Mail
    has been built without IMAP and News support.</span>
he: <span weight="bold">אזהרה: גרסא זו של Claws Mail
    נבנתה בלי תמיכה הן עבור IMAP והן עבור חדשות.</span>

en: <span weight="bold">Warning: this version of Claws Mail
    has been built without IMAP support.</span>
he: <span weight="bold">אזהרה: גרסא זו של Claws Mail
    נבנתה בלי תמיכה עבור IMAP.</span>

en: <span weight="bold">Your email address:</span>
he: <span weight="bold">כתובת הדוא״ל שלך:</span>

en: <span weight="bold">Your name:</span>
he: <span weight="bold">שמך:</span>

en: <span weight="bold">commands:</span>
he: <span weight="bold">פקודות:</span>

en: <span weight="bold">definition of terms:</span>
he: <span weight="bold">הגדרה של מונחים:</span>

en: <span weight="bold">symbols:</span>
he: <span weight="bold">סמלים:</span>

en: <span><b>Warning:</b> This URL was too long for displaying and
    has been truncated for safety. This message could be
    corrupted, malformed or part of some DoS attempt.</span>
he: <span><b>אזהרה:</b> כתובת URL זו היתה ארוכה מדי לתצוגה
    ונקטעה לשם בטיחות. הודעה זו עשויה להיות
    מושחתת, פגומה או חלק מתוך ניסיון מתקפת DoS.</span>

en: >.
he: ‬>.

en: A Group Name must be supplied.
he: יש לספק שם קבוצה.

en: A Hostname must be supplied for the server.
he: קיים הכרח לספק שם מארח עבור השרת.

en: A Name and Value must be supplied.
he: יש לספק שם וערך.

en: A Name must be supplied.
he: קיים הכרח לספק שם.

en: A folder cannot be moved between different mailboxes.
he: תיקייה לא ניתנת להעברה בין תיבות דואר שונות.

en: A leading '/' is not allowed in the menu name.
he: תו לוכסן '/' מנחה אינו מותר בשם התפריט.

en: A list of LDAP attribute names that should be searched when attempting to find a name or address.
he: רשימה של שמות אפיון LDAP שצריך לחפשם כאשר מנסים למצוא שם או כתובת.

en: A meeting to which you had been invited has been cancelled.
he: מפגש שאליו הוזמנת בוטל.

en: A name that you wish to call the server.
he: שם מיוחל עבור השרת.

en: A new article in a RSS feed arrived
he: מאמר חדש בתוך ערוץ RSS הגיעה

en: A new calendar message arrived
he: הודעת לוח שנה חדשה הגיעה

en: A new message arrived
he: הודעה חדשה הגיע

en: A suffix is required if data is to be used for an LDAP server. Are you sure you wish to proceed without a suffix?
he: סיומת נדרשת במידה ונתונים ינוצלו עבור שרת LDAP. האם אתה בטוח כי ברצונך להמשיך בלי סיומת?

en: A theme with the same name is
    already installed in this location.
    
    Do you want to replace it?
he: מוטיב עם שם זהה כבר
    מותקן בתוך מיקום זה.
    
    האם ברצונך להחליפו?

en: ACPI file:
he: קובץ ACPI:

en: ACPI type:
he: טיפוס ACPI:

en: A_dd
he: הו_סף

en: A_dvanced
he: _מתקדם

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Fri
he: ו׳

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Mon
he: ב׳

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Sat
he: ש׳

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Sun
he: א׳

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Thu
he: ה׳

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Tue
he: ג׳

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Wed
he: ד׳

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Apr
he: אפר

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Aug
he: אוג

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Dec
he: דצמ

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Feb
he: פבר

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jan
he: ינו

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jul
he: יול

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jun
he: יונ

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Mar
he: מרץ

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: May
he: מאי

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Nov
he: נוב

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Oct
he: אוק

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Sep
he: ספט

en: Abbreviate newsgroup names longer than
he: קצר שמות של קבוצת דיונים שארוכים יותר מן

en: About Claws Mail
he: אודות Claws Mail

en: About You
he: אודותייך

en: Accept
he: הסכם

en: Accept in this session
he: הסכם בסשן זה

en: Accepted:
he: מאושר:

en: Account
he: חשבון

en: Account '%s': Connecting to IMAP4 server: %s:%d...
he: חשבון '%s': כעת מתחבר אל שרת IMAP4: ‏%s:%d...

en: Account '%s': Connecting to NNTP server: %s:%d...
he: חשבון '%s': כעת מתחבר אל שרת NNTP: ‫%s:%d...

en: Account '%s': Connecting to POP3 server: %s:%d...
he: חשבון '%s': כעת מתחבר אל שרת POP3: ‫%s:%d...

en: Account '%s': Connecting to SMTP server: %s:%d...
he: חשבון '%s': כעת מתחבר אל שרת SMTP: ‫%s:%d...

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
he: חשבון לשליחת דואר אינו מצוין.
    אנא בחר חשבון דואר לפני שליחה.

en: Account name
he: שם חשבון

en: Account name is not entered.
he: שם חשבון אינו מוזן.

en: Account to use for this email
he: חשבון לשימוש עבור דוא״ל זה

en: Account%d
he: חשבון%d

[ctx: Accounts List Get Column Name]
en: G
he: ק

en: Accounts with remote folders cannot be copied.
he: חשבונות עם תיקיות מרוחקות לא ניתנות להעתקה.

en: Acpi Notifier
he: מתריע Acpi

en: Actio_ns
he: _פעולות

en: Action
he: פעולה

en: Action configuration
he: תצורת פעולה

en: Action string is empty.
he: מחרוזת פעולה הינה ריקה.

en: Action string is not valid.
he: מחרוזת פעולה אינה תקפה.

en: Action's hidden user argument
he: ארגומנט משתמש נסתר של פעולה

en: Action's input/output
he: קלט/פלט של פעולה

en: Action's user argument
he: ארגומנט משתמש של פעולה

en: Action:
he: פעולה:

en: Actions
he: פעולות

en: Actions configuration
he: תצורת פעולות

en: Actions list not saved
he: רשימת פקודות לא נשמרה

en: Add New Addressbook
he: הוספת ספר כתובות חדש

en: Add New Group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: Add New JPilot Entry
he: הוספת רשומת JPilot חדשה

en: Add New LDAP Server
he: הוספת שרת LDAP חדש

en: Add New Person
he: הוספת אישיות חדשה

en: Add New vCard Entry
he: הוספת רשומת vCard חדשה

en: Add RSS folder tree
he: הוספת עץ תיקיה RSS

en: Add address to destination when double-clicked
he: הוסף כתובת אל יעד בלחיצה-כפולה

en: Add address(es)
he: הוסף כתוב(ו)ת

en: Add fetchinfo headers
he: הוסף תקורות fetchinfo

en: Add key
he: הוסף מפתח

en: Add mailbox
he: הוספת תיבת דואר

en: Add sender to address boo_k
he: הוסף ממען אל ספר _כתובות

en: Add to Indicator Applet
he: הוסף אל יישומון מחוון

en: Add to _Address book
he: הוסף אל _ספר כתובות

en: Add to address _book
he: הוסף אל _ספר כתובות

en: Add to address book
he: הוסף אל ספר כתובות

en: Add to personal dictionary
he: הוסף למילון אישי

en: Add user-defined header
he: הוסף תקורה מוגדרת-משתמש

en: Add...
he: הוספה...

en: Added %d of | Added %d of
he[0]: הוסף %d של
he[1]: הוספו %d של

en: Adding a new person requires at least one of the
    following values to be set:
     - Display Name
     - First Name
     - Last Name
     - Nickname
     - any email address
     - any additional attribute
    
    Click OK to keep editing this contact.
    Click Cancel to close without saving.
he: הוספה של אישיות חדשה מצריכה לפחות את אחד מן
    הערכים הבאים להיות מוגדר:
     - שם צג
     - שם פרטי
     - שם משפחה
     - שם כינוי
     - כתובת דוא״ל כלשהי
     - כל אפיון נוסף שהוא
    
    הקלק אישור כדי להמשיך לערוך את איש קשר זה.
    הקלק על ביטול כדי לסגור בלי לשמור.

en: Adding a new person requires at least one of the
    following values to be set:
     - First Name
     - Last Name
     - any email address
     - any additional attribute
    
    Click OK to keep editing this contact.
    Click Cancel to close without saving.
he: הוספה של אישיות חדשה מצריכה לפחות את אחד מן
    הערכים הבאים להיות מוגדר:
     - שם פרטי
     - שם משפחה
     - כתובת דוא״ל כלשהי
     - כל אפיון נוסף שהוא
    
    הקלק אישור כדי להמשיך לערוך את איש קשר זה.
    הקלק על ביטול כדי לסגור בלי לשמור.

en: Adding files in folder failed
    Files in folder: %d
    Files in list:   %d
    
    Continue anyway?
he: הוספת קבצים בתיקייה נכשלה
    קבצים בתיקייה: %d
    קבצים ברשימה:   %d
    
    להמשיך למרות זאת?

en: Adding messages...
he: כעת מוסיף הודעות...

en: Adding or removing attribute names won't affect attributes already set for contacts.
he: הוספה או הסרה של שמות אפיון לא תשפיע עם אפיונים שמוגדרים עבור אנשי קשר זה מכבר.

en: Additional e-Mail address item(s)
he: פריט(י) כתובת דוא״ל נוסף(ים)

en: Address
he: כתובת

en: Address Book
he: ספר כתובות

en: Address Book :
he: ספר כתובות :

en: Address Count
he: ספירת כתובת

en: Address Keeper
he: שומר כתובות

en: Address book
he: ספר כתובות

en: Address book folder size:
he: גודל תיקיית ספר כתובות:

en: Address book name must be supplied.
he: יש לספק שם ספר כתובות.

en: Address book name:
he: שם ספר כתובות:

en: Address book path
he: נתיב ספר כתובות

en: Address book path where addresses are kept
he: נתיב ספר כתובות היכן שכתובות נשמרות

en: Address(es) update
he: כתוב(ו)ת עודכנה(ו)

en: Addressbook Error
he: שגיאת ספר כתובות

en: Addressbook conversion error
he: שגיאת המרת ספר כתובות

en: Addresses collected successfully.
he: כתובת אוספה בהצלחה.

en: Addresses in Group
he: כתובות בקבוצה

en: Advanced
he: מתקדם

en: After receiving new mail
he: עובר קבלת דואר חדש

en: Age
he: לגיל

en: Age is
he: הגיל הוא

en: Alert me
he: התרע אותי

en: Alias
he: שם נוסף

en: All
he: כולם

en: All folder(s) and message(s) under '%s' will be deleted.
    Do you really want to delete?
he: כל תיקייה וכל הודעה תחת '%s' תימחק.
    האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק?

en: All folders and messages under '%s' will be permanently deleted. Recovery will not be possible.
    
    Do you really want to delete?
he: כל התיקיות וההודעות תחת '%s' ימחקו לצמיתות. השבה לא תהיה אפשרית.
    
    האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק?

en: All messages
he: לכל ההודעות

en: All of them
he: כולן

en: Allow filtering using plugins on receiving
he: התר סינון באמצעות תוספות בעת קבלה

en: Allows Orage (version greater than 4.4) to see Claws Mail's calendar
he: מעניקה היתר עבור Orage (גרסא שהינה מעל 4.4) לראות את לוח שנה Claws Mail

en: Already trying to send.
he: כבר מנסה לשלוח.

en: Always
he: תמיד

en: Always encrypt messages
he: הצפן הודעות תמיד

en: Always encrypt messages when replying to an encrypted message
he: הצפן הודעות תמיד בעת מענה אל הודעה מוצפנת

en: Always mark as unread
he: סמן תמיד בתור לא נקרא

en: Always sign messages
he: חתום הודעות תמיד

en: Always sign messages when replying to a signed message
he: חתום הודעות תמיד בעת מענה אל הודעה חתומה

en: An Email address must be supplied.
he: יש לספק כתובת דוא״ל.

en: An addressbook may contain entries without Email Addresses. Check this option to ignore these records.
he: ספר כתובות עשוי להכיל ערכים ללא כתובות דוא״ל. סמן את אפשרות זו כדי להתעלם מן רשומות אלה.

en: An attachment is mentioned in the mail you're sending, but no file was attached. Mention appears on line %d, which begins with text: <span weight="bold">%.20s</span>...
    
    %s it anyway?
he: תצריף מוזכר בדואר שאתה שולח, אך אין קובץ מסופח. אזכור מופיע בשורה %d, שמתחילה עם תמליל: <span weight="bold">%.20s</span>...
    
    ‏%s למרות זאת?

en: An error happened during SMTP session.
he: התרחשה שגיאה במהלך סשן SMTP.

en: An error happened while learning.
he: אירעה שגיאה במהלך למידה.

en: An error occurred: %d
he: אירעה שגיאה: %d

en: Another contact exists with that key
he: קיים איש קשר אחר עם המפתח הזה

en: Answer
he: מענה

en: Any
he: כל אחת

en: Any tags
he: כל תגיות

en: Append or Overwrite
he: הוספה על או החלפה

en: Append or overwrite existing file?
he: הוסף על או החלף קובץ קיים?

en: Append the new action above to the list
he: צרף את הפעולה מעלה אל הרשימה

en: Append the new rule above to the list
he: צרף את החוק מעלה אל הרשימה

en: Append the new template above to the list
he: צרף את התבנית מעלה אל הרשימה

en: Apply
he: החל

en: Apply tag
he: החלת תגית

en: Apply tags...
he: החלת תגיות...

en: Apply template
he: החלת תבנית

en: Apply these rules if they apply to the current account
he: החל את חוקים אם הם חלים לחשבון הנוכחי

en: Apply these rules regardless of the account they belong to
he: החל את חוקים אלו בלי להתחשב בחשבון לו הם שייכים

en: Apply to
    subfolders
he: החל על
    תיקיות משנה

en: Apply to subfolders
he: החל על תיקיות משנה

en: April
he: אפריל

en: Arabic
he: ערבי

en: Arabic (ISO-8859-6)
he: ערבי (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
he: ערבי (Windows-1256)

en: Archive
he: ארכיון

en: Archive Size
he: גודל ארכיון

en: Archive format
he: פורמט ארכיון

en: Archive location and name
he: מיקום ושם ארכיון

en: Archive result
he: תנובת ארכיון

en: Archiver
he: ארכיבר

en: Archiving
he: ארכיונאות

en: Archiving:
he: ארכיונאות:

en: Are you sure you want to cancel this meeting?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לבטל את מפגש זה?

en: Are you sure you want to remove this theme?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר את מוטיב זה?

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: As _quotation
he: כ_ציטטה

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Ask
he: שאל

en: Ask about account specific filtering rules when filtering manually
he: שאל אודות חוקי סינון של חשבון מסוים בעת סינן ידני

en: Ask before emptying trash
he: שאל לפני ריקון אשפה

en: Assume 'No'
he: הנח 'לא'

en: Assume 'Yes'
he: הנח 'כן'

en: At least one LDAP search attribute should be supplied.
he: קיים צורך שלפחות אפיון חיפוש LDAP אחד יסופק.

en: Attach
he: ספח

en: Attach Warner
he: מתרה תצריף

en: Attach file
he: סיפוח קובץ

en: Attach warner
he: מתרה תצריף

en: Attachment
he: תצריף

en: Attachment %s doesn't exist anymore. Ignore?
he: תצריף %s לא קיים כבר. להתעלם?

en: Attachment handling
he: ניהול תצריף

en: Attachment warning
he: אזהרת תצריף

en: Attendees:
he: נוכחים:

en: Attracting messages by subject...
he: כעת מושך הודעות לפי נושא...

en: Attribute
he: אפיון

en: Attribute Name
he: שם אפיון

en: Attribute Value
he: ערך אפיון

en: Attribute name
he: שם אפיון

en: Attribute name is not set.
he: שם אפיון אינו מוגדר.

en: Attributes
he: אפיונים

en: August
he: אוגוסט

en: Aut_o wrapping
he: כריכה _אוטומטית

en: Auth failed
he: אימות נכשל

en: Authenticate on connect
he: אמת בעת התחברות

en: Authenticate with POP3 before sending
he: אמת עם POP3 טרם שליחה

en: Authenticating
he: מאמת כעת

en: Authenticating...
he: כעת מאמת...

en: Authentication
he: אימות

en: Authentication failed.
he: אימות נכשל.

en: Authentication failed:
    %s
he: אימות נכשל:
    %s

en: Authentication method
he: שיטת אימות

en: Author:
he: ‏מחבר:

en: Author:
he: מחבר:

en: Auto _indent
he: ה_זחה אוטומטית

en: Auto indent
he: הזחה אוטומטית

en: Auto wrapping
he: כריכה אוטומטית

en: Automatic
he: אוטומטית

en: Automatic (Recommended)
he: אוטומטי (מומלצת)

en: Automatic account selection
he: בחירה אוטומטית של חשבון

en: Automatic checking
he: בדיקה אוטומטית

en: Automatic configuration
he: תצורה אוטומטית

en: Automatic spell checking
he: בדיקת איות אוטומטית

en: Automatically check signatures
he: בדוק חתימות אוטומטית

en: Automatically display attached images
he: הצג אוטומטית תמונות מסופחות

en: Automatically export calendar to
he: יצא לוח שנה אוטומטית אל

en: Automatically export free/busy status to
he: ייצא אוטומטית מצב חופשי/עסוק אל

en: Automatically insert signature
he: שבץ חתימה אוטומטית

en: Automatically launch the external editor
he: שגר אוטומטית עורך תמלילים חיצוני

en: Automatically save message to Drafts folder every
he: שמור אוטומטית של הודעות אל תיקיית טיוטות

en: Automatically set the following addresses
he: הגדר אוטומטית את הכתובות הבאות

en: Available
he: זמין

en: Available Addresses
he: כתובות זמינות

en: Available Search Base(s)
he: בסיס(י) חיפוש זמינים

en: Available URLs:
he: כתובות URL זמינות:

en: BAD signature from "%s"
he: חתימה רעה מאת "%s"

en: B_rowse
he:    _עיון

en: Background
he: רקע אחורי

en: Background color
he: צבע רקע אחורי

en: Bad arguments
he: ארגומנטים רעים

en: Bad file format
he: פורמט קובץ רע

en: Bad passphrase.
he: מימרת־סיסמה רעה.

en: Bad signature from %s.
he: חתימה רעה מאת %s.

en: Baltic
he: בלטי

en: Baltic (ISO-8859-13)
he: בלטי (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
he: בלטי (ISO-8859-4)

en: Bandwidth-efficient mode (prevents retrieving remote tags)
he: מצב רוחב-פס-תועלתי (מונע אחזור של תגיות מרוחקות)

en: Banner
he: כרזה

en: Banner speed
he: מהירות כרזה

en: Banner width in pixels (0 means screen size)
he: רוחב כרזה בפיקסלים (0 מסמל מידת מרקע)

en: Basic
he: בסיסי

en: Bcc
he: ‎עותק-סמוי‎

en: Bcc:
he: עותק סמוי:

en: Beginning of list reached; continue from end?
he: רשימה מוצתה עד תחילתה; האם להמשיך מן הסוף?

en: Beginning of message reached; continue from end?
he: הודעה מוצתה עד תחילתה; האם להמשיך מן הסוף?

en: Bind DN
he: ‏DN קשור

en: Bind Password
he: סיסמת קשירה

en: Blink when user interaction is required
he: הבהב כאשר נדרשת הידברות משתמש

en: Block command after execution for
he: חסום פקודה לאחר הפעלתה למשך

en: Blue
he: כחול

en: Body part
he: אזור גוף

en: Body:
he: גוף:

en: Bogofilter
he: ‏Bogofilter

en: Bogofilter call
he: קריאת Bogofilter

en: Bogofilter: fetching bodies...
he: ‫Bogofilter: כעת מושך גופים...

en: Bogofilter: filtering messages...
he: ‫Bogofilter: כעת מסנן הודעות...

en: Bogofilter: learning from message...
he: ‫Bogofilter: כעת לומד מתוך הודעה...

en: Bogofilter: learning from messages...
he: ‫Bogofilter: כעת לומד מתוך הודעות...

en: Bold
he: בולט

en: Bold fields must be completed
he: על שדות בולטות להיות מושלמות

en: Book/Folder
he: ספר/תיקייה

en: Book/folder path is not set.
    
    If you want to match %s against the whole address book, you have to select '%s' from the book/folder drop-down list.
he: נתיב ספר/תיקייה אינו מוגדר.
    
    אם ברצונך להתאים %s אל נגד כל ספר הכתובות, עליך לבחור '%s' מתוך הרשימה משולבת של ספר/תיקייה.

en: Br_owse
he: _עיון

en: Bright green
he: ירוק בהיר

en: Bro_wse
he:    _עיון

en: Brown
he: חום

en: Browse
he:    עיון

en: Browse Directory Entry
he: עיין רשומת מדור

en: Bsfilter
he: ‏Bsfilter

en: Bsfilter call
he: קריאת Bsfilter

en: Bsfilter: fetching body...
he: ‫Bsfilter: כעת מושך גופים...

en: Bsfilter: filtering message...
he: ‫Bsfilter: כעת מסנן הודעות...

en: Bsfilter: learning from message...
he: ‫Bsfilter: כעת לומד מתוך הודעה...

en: Building threads...
he: כעת בונה שרשורים...

en: By _From
he: לפי _From

en: By _Subject
he: לפי _Subject

en: By _To
he: לפי _To

en: By _color label
he: לפי _צבע תווית

en: By _date
he: לפי _תאריך

en: By _mark
he: לפי סימו_ן

en: By _number
he: לפי מ_ספר

en: By _status
he: לפי מצ_ב

en: By a_ttachment
he: לפי תצ_ריף

en: By locked
he: לפי נעולה

en: By s_ize
he: לפי _גודל

en: By s_ubject
he: לפי _נושא

en: By score
he: לפי ניקוד

en: By tag
he: לפי תגית

en: By thread date
he: לפי תאריך שרשור

en: C_hange current account
he: _שנה חשבון נוכחי

en: C_heck for new folders
he: בדוק עבור _תיקיות חדשות

en: C_lear
he: _טהר

en: C_ollect addresses
he: _אסוף כתובות

en: C_ut
he: _גזור

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Calendar export
he: ייצוא לוח שנה

en: Calendar folders
he: תיקיות לוח שנה

en: Calendar message
he: הודעת לוח שנה

en: Can not register as default client: impossible to get executable path.
he: אין אפשרות להירשם כלקוח משתמט: בלתי אפשרי להשיג נתיב של קובץ בר יישום.

en: Can not register as default client: impossible to write to the registry.
he: אין אפשרות להירשם כלקוח משתמט: בלתי אפשרי לרשום אל registry.

en: Can't add the specified address
he: אין אפשרות להוסיף את הכתובת שצוינה

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
he: אין אפשרות לקשר אל שרת IMAP4: ‫%s:%d

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
he: אין אפשרות לקשר אל שרת IMAP4: ‫%s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
he: אין אפשרות להתחבר אל שרת POP3: ‫%s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
he: אין אפשרות להתחבר אל שרת POP3: ‫%s:%d

en: Can't convert the character encoding of the message 
    to the specified %s charset.
    Send it as %s?
he: אין אפשרות להמיר את קידוד מערך התווים של ההודעה 
    אל מערך התווים %s המצוין.
    שלח זאת כהודעה %s?

en: Can't copy a folder to one of its children.
he: אין אפשרות להעתיק תיקייה אל אחד מן צאצאיה.

en: Can't create folder.
he: אין אפשרות ליצור תיקייה.

en: Can't create the folder '%s'.
he: אין אפשרות ליצור את התיקייה '%s'.

en: Can't find the destination folder.
he: אין אפשרות למצוא את תיקיית היעד.

en: Can't get part of multipart message: %s
he: אין אפשרות להשיג חלק בתוך הודעה מרובת חלקים: %s

en: Can't move a folder to one of its children.
he: אין אפשרות להעביר תיקייה אל אחד מן צאצאיה.

en: Can't read %s.
he: אין אפשרות לקרוא %s.

en: Can't refresh capabilities.
he: אין אפשרות לרענן יכולות.

en: Can't remove feed '%s'.
he: אין אפשרות להסיר ערוץ '%s'.

en: Can't remove the folder '%s'.
he: אין אפשרות להסיר את התיקייה '%s'.

en: Can't retrieve newsgroup list.
he: אין אפשרות לאחזר רשימת קבוצת דיונים.

en: Can't start TLS session.
he: אין אפשרות להתחיל סשן TLS.

en: Can't subscribe feed '%s'.
he: אין אפשרות להירשם אל ערוץ '%s'.

en: Can't write file.
he: אין אפשרות לכתוב קובץ.

en: Cancel a news message
he: ביטול הודעת חדשות

en: Cancel meeting
he: ביטול מפגש

en: Cancel meeting...
he: ביטול מפגש...

en: Cancel receivin_g
he: _בטל קבלה

en: Cancel receiving
he: ביטול קבלה

en: Cancel receiving/sending
he: בטל קבלה/שליחה

en: Cancel sending
he: ביטול שליחה

en: Cancelled
he: בוטלה

en: Cannot import P12 certificate file (%s)
he: אין אפשרות לייבא קובץ P12 ‫(%s)

en: Cannot init libCURL
he: אין אפשרות לאתחל libCURL

en: Cannot open P12 certificate file %s (%s)
he: אין אפשרות לפתוח קובץ תעודה P12 ‫%s (%s)

en: Cannot open certificate file %s: %s
he: אין אפשרות לפתוח קובץ תעודה %s: ‫%s

en: Cannot open filename for reading
he: אין אפשרות לפתוח שם קובץ לקריאה

en: Cannot open key file %s (%s)
he: אין אפשרות לפתוח קובץ מפתח %s ‫(%s)

en: Cannot open temporary file
he: אין אפשרות לפתוח קובץ זמני

en: Cannot paste into an address group.
he: אין אפשרות להדביק אל תוך קבוצת כתובת.

en: Cannot paste. Target address book is readonly.
he: אין אפשרות להעתיק. ספר כתובות יעד הינו לקריאה בלבד.

en: Cannot print: the message doesn't contain text.
he: אין אפשרות להדפיס: ההודעה לא מכילה תמליל.

en: Cannot read P12 certificate file (%s)
he: אין אפשרות לקרוא קובץ P12 ‫(%s)

en: Cannot stat P12 certificate file (%s)
he: אין אפשרות להתחיל קובץ P12 ‫(%s)

en: Case insensitive
he: התעלם מן הבדלי אותיות

en: Case sensitive
he: התאם רישיות

en: Case sensitive when matching for the regular expressions in the list
he: התאם רישיות כאשר קיימת התאמה לביטויים הרגולריים בתוך הרשימה (אחד לכל שורה)

en: Cc
he: ‎עותק‎

en: Cc:
he: עותק:

en: Central European (ISO-8859-2)
he: מרכז אירופאי (ISO-8859-2)

en: Central European (ISO-8859-_2)
he: מרכז אירופאי (ISO-8859-_2)

en: Certificate file %s missing (%s)
he: קובץ תעודה %s חסר (%s)

en: Certificate for %s has changed.
    %sDo you want to accept it?
he: תעודה עבור %s שונתה.
    %sהאם ברצונך לקבלה?

en: Certificate for %s is expired.
    %sDo you want to continue?
he: תעודה עבור %s הינה פקועה.
    %sהאם ברצונך להמשיך?

en: Certificate for %s is unknown.
    %sDo you want to accept it?
he: תעודה עבור %s אינה ידועה.
    %sהאם ברצונך לקבלה?

en: Certificate for receiving
he: תעודה עבור קבלה

en: Certificate for sending
he: תעודה עבור שליחה

en: Certificate is for %s, but connection is to %s.
    You may be connecting to a rogue server.
he: תעודה מיועדת עבור %s, אך החיבור מכוון אל %s.
    אתה עלול להיות מחובר כעת אל שרת נוכל.

en: Certificate issuer is not a CA
he: מנפיק תעודה אינו CA

en: Ch_eck for new messages in all folders
he: ב_דוק עבור הודעות חדשות בכל התיקיות

en: Change mailbox order...
he: שינוי סדר תיבת דואר...

en: Change score
he: שינוי ניקוד

en: Change to...
he: שינוי אל...

en: Character _encoding
he: _קידוד תווים

en: Check _backwards misspelled word
he: בדוק _אחורנית עבור מילים שאויתו באופן שגוי

en: Check again
he: בידוק חוזר

en: Check availability
he: בדוק זמינות

en: Check for new mail every
he: בדוק עבור דואר חדש כל

en: Check for new mail on start-up
he: בדוק עבור דואר חדש בעת הפעלה

en: Check permission for folders and adjust if necessary
he: בדוק הרשאות עבור תיקיות והתאם במידה וקיים הצורך

en: Check signature
he: בידוק חתימה

en: Check spelling
he: בדוק איות

en: Check this option to include this server for dynamic searches when using address completion.
he: סמן את אפשרות זו כדי להכליל את זרת זה עבור חיפושים דינמיים בעת שימוש בהשלמת כתובת.

en: Check while typing
he: בדוק בזמן הקלדה

en: Check with %s
he: בדוק בעזרת %s

en: Check with both dictionaries
he: בדיקה עם שני מילונים

en: Checking for new messages in all folders...
he: כעת בודק עבור הודעות חדשות בכל התיקיות...

en: Checking signature...
he: כעת בודק חתימה...

en: Chinese
he: סיני

en: Chinese (ISO-2022-CN)
he: סיני (ISO-2022-CN)

en: Choose a PNG file
he: בחירת קובץ PNG

en: Choose a picture
he: בחירת תמונה

en: Choose a subfolder of %s to subscribe to:
he: בחר תיקיית משנה של %s להירשם אל:

en: Choose a text file
he: בחירת קובץ תמליל

en: Choose an XBM file
he: בחירת קובץ XBM

en: Choose compression
he: טיפוס דחיסה

en: Choose format
he: פורמט אכסון

en: Choose preset keyboard shortcuts
he: בחירת קיצורי דרך מקלדת מוגדרים מראש

en: Choose the LDIF field that will be renamed or selected for import in the list above. Reserved fields (marked with a tick in the "R" column), are automatically imported and cannot be renamed. A single click in the Select ("S") column will select the field for import with a tick. A single click anywhere in the row will select that field for rename in the input area below the list. A double click anywhere in the row will also select the field for import.
he: בחר שדה LDIF ששמו ישונה או ייבחר לייבוא ברשימה מעלה. שדות שמורים (מסומן עם סימן ביקורת בתוך הטור "ש"), מיובאים אוטומטית ולא ניתנים לשינוי שם. הקלקה בודדת בטור בחירה ("מ") תבחר את השדה לייבוא עם סימן הביקורת. הקלקה בודדת בכל מקום שהוא בשורה תבחר את השדה הזה לשינוי שם באזור הקלט תחת הרשימה. הקלקה כפולה בכל מקום שהוא בשורה גם תבחר את השדה לייבוא.

en: Choose this option to add MD5 checksums for each file in the archive.
    Be aware though, that this dramatically increases the time it
    will take to create the archive
he: בחר באפשרות זו כדי להוסיף סכומי ביקורת MD5 עבור כל קובץ בארכיון.
    היה מודע בכל זאת, שזו מגבירה את הזמן שייקח ליצור את הארכיון
    באופן דרמתי

en: Choose this option to add MD5 checksums for each file in the archives by default.
    Be aware though, that this dramatically increases the time it
    will take to create the archives
he: בחר באפשרות זו כדי להוסיף סכומי ביקורת MD5 עבור כל קובץ בארכיונים באופן משתמט.
    היה מודע בכל זאת, שזו מגבירה את הזמן שייקח ליצור את הארכיונים
    באופן דרמתי

en: Choose this option to delete mails after archiving
he: בחר באפשרות זו כדי למחוק דואר לאחר השמה בארכיון

en: Choose this option to delete mails after archiving
    At this point only handles IMAP4, Local mbox and POP3
he: בחר באפשרות זו כדי למחוק דואר לאחר השמה בארכיון
    בנקודה זו התוספת מטפלת באלו: IMAP4,‏ mbox מקומי וגם POP3

en: Choose this option to disable compression by default
he: בחר באפשרות זו כדי לנטרל דחיסה באופן משתמט

en: Choose this option to disable compression for the archive
he: בחר באפשרות זו כדי לנטרל דחיסה עבור הארכיון

en: Choose this option to include subfolders in the archive
he: בחר באפשרות זו כדי לכלול תיקיות משנה בתוך הארכיון

en: Choose this option to include subfolders in the archives by default
he: בחר באפשרות זו כדי לכלול תיקיות משנה בתוך הארכיון באופן משתמט

en: Choose this option to use BZIP2 compression by default
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בדחיסת BZIP2 באופן משתמט

en: Choose this option to use BZIP2 compression for the archive
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בדחיסת BZIP2 עבור הארכיון

en: Choose this option to use COMPRESS compression by default
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בדחיסת COMPRESS באופן משתמט

en: Choose this option to use CPIO as format for the archive
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בפורמט CPIO כפורמט עבור הארכיון

en: Choose this option to use PAX as format for the archive
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בפורמט PAX כפורמט עבור הארכיון

en: Choose this option to use TAR as format for the archive
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בפורמט TAR כפורמט עבור הארכיון

en: Choose this option to use ZIP compression by default
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בדחיסת ZIP באופן משתמט

en: Choose this option to use ZIP compression for the archive
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בדחיסת ZIP עבור הארכיון

en: Choose this option to use descriptive names for each file in the archive.
    The naming scheme: date_from@to@subject.
    Names will be truncated to max 96 characters
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בשמות תיאוריים עבור כל קובץ בתוך הארכיון.
    שיטת מינוי שמות: תאריך_מן@אל@נושא.
    שמות יקטעו אל מקסימום של 96 תווים

en: Choose this option to use the CPIO format by default
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בפורמט CPIO באופן משתמט

en: Choose this option to use the PAX format by default
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בפורמט PAX באופן משתמט

en: Choose this option to use the SHAR format by default
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בפורמט SHAR באופן משתמט

en: Choose this option to use the TAR format by default
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בפורמט TAR באופן משתמט

en: Choose this to use Compress compression for your archive
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בדחיסת Compress באופן משתמט

en: Choose this to use SHAR as format for the archive
he: בחר באפשרות זו כדי להשתמש בפורמט SHAR כפורמט עבור הארכיון

en: Clam AntiVirus
he: ‏Clam אנטי וירוס

en: ClamAV: scanning message...
he: ‏ClamAV: כעת סורק הודעה...

en: Claws Mail - Message View
he: ‫Claws Mail - תצוגת הודעה

en: Claws Mail Actions Feature
he: תכונת פעולות Claws Mail

en: Claws Mail Address Book
he: ספר כתובות ‫Claws Mail

en: Claws Mail Plugins
he: תוספות Claws Mail

en: Claws Mail Setup Wizard
he: אשף הבניית Claws Mail

en: Claws Mail did not find a secret PGP key, which means that you won't be able to sign emails or receive encrypted emails.
    Do you want to create a new key pair now?
he: ‏Claws Mail לא מצא מפתח PGP סודי, דבר שאומר שלט תהיה לך היכולת לחתום את הודעות דואר או לקבל הודעות דואר מוצפנות.
    האם ברצונך ליצור כעת צמד מפתחות חדש?

en: Claws Mail has been registered as default client.
he: ‫Claws Mail נרשם כלקוח משתמט.

en: Claws Mail has crashed
he: ‫Claws Mail קרס

en: Claws Mail has detected a configured mailbox, but could not load it. It is probably provided by an out-of-date external plugin. Please reinstall the plugin and try again.
he: ‏Claws Mail איתר תיבת דואר מוגדרת, אך לא יכל לטעונה. ייתכן כי זו מסופקת על ידי תוספת חיצונית מיושנת. אנא התקן מחדש את התוספת ונסה שוב.

en: Claws Mail has detected a configured mailbox, but it is incomplete. It is possibly due to a failing IMAP account. Use "Rebuild folder tree" on the mailbox parent folder's context menu to try to fix it.
he: ‏Claws Mail איתר תיבת דואר מוגדרת, אך זו לוקה בחסר. ייתכן כי זה עקב חשבון IMAP נכשל. השתמש באפשרות "בנה מחדש עץ תיקייה" בתפריט ההקשר של תיקיית ההורה בתיבת הדואר כדי לתקנה.

en: Claws Mail is a lightweight, fast and highly-configurable email client.
    
    For further information visit the Claws Mail website:
he: ‫Claws Mail הינו לקוח דוא״ל קל משקל, מהיר ושניתן להתאמה במידה גבוהה ביותר.
    
    ניתן לבקר באתר הרשת של Claws Mail למידע נוסף:

en: Claws Mail is now ready.
    Click Save to start.
he: ‏Claws Mail הינו מוכן כעת.
    להתחלה, לחץ על שמור.

en: Claws Mail needs network access in order to access the IMAP server.
he: ‏Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת לגשת אל שרת IMAP.

en: Claws Mail needs network access in order to access the News server.
he: ‏Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת לגשת אל שרת חדשות.

en: Claws Mail needs network access in order to feed this mail(s) to the remote learner.
he: ‫Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת לספק נתונים לדואר זה לשרת המרוחק הלומד.

en: Claws Mail needs network access in order to get mails.
he: ‏Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת להשיג דואר.

en: Claws Mail needs network access in order to send this email.
he: ‏Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת לשלוח את דוא״ל זה.

en: Claws Mail needs network access in order to update the Webcal feed.
he: ‏Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת לעדכן ערוץ Webcal.

en: Claws Mail needs network access in order to update the feed. | Claws Mail needs network access in order to update the feeds.
he[0]: ‏Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת לעדכן את הערוץ.
he[1]: ‏Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת לעדכן את הערוצים.

en: Claws Mail needs network access in order to update the subscription.
he: ‏Claws Mail זקוק לגישת רשת תקשורת על מנת לעדכן את ההרשמה.

en: Claws Mail process (%ld) received signal %ld
he: תהליך Claws Mail ‫(%ld) קיבל אות %ld

en: Claws Mail will now search for duplicate email addresses in the address book.
he: ‫Claws Mail יחפש כעת עבור כתובות דוא״ל כפולות בתוך ספר כתובות.

en: Clear _Log
he: _טהר יומן

en: Clear all the input fields in the dialog
he: טהר את כל שדות הקלט בדו השיח

en: Clear tags
he: טיהור תגית

en: Clear the current search
he: טיהור חיפוש נוכחי

en: Click here to load one or more plugins
he: לחץ כאן כדי לטעון תוספת אחת או יותר

en: Click this button to check and adjust folder permissions
he: הקלק על לחצן זה כדי לבדוק ולהתאים הרשאות תיקייה

en: Click this button to select a book or folder in the address book
he: הקלק על לחצן זה כדי לבחור ספר או תיקייה בתוך ספר כתובות

en: Click this button to select a folder for storing Unsure mails.
he: לחץ על לחצן זה כדי לבחור תיקייה לאחסון דואר מפוקפק.

en: Click this button to select a folder for storing infected mail
he: הקלק על לחצן זה כדי לבחור תיקייה לאחסון דואר נגוע

en: Click this button to select a folder for storing spam
he: לחץ על לחצן זה כדי לבחור תיקייה לאחסון ספאם

en: Click this button to select a folder which is to be root of the archive
he: הקלק על לחצן זה כדי לבחור תיקיה שתהיה שורש הארכיון

en: Click this button to select a name and location for the archive
he: הקלק על לחצן זה כדי לבחור שם ומיקום עבור הארכיון

en: Click this button to select full path to clamd.conf
he: הקלק על לחצן זה כדי לברור נתיב מלא אל clamd.conf

en: Click this button to select the default location for saving archives
he: הקלק על לחצן זה כדי לברור את המיקום המשתמט עבור שמירת ארכיונים

en: Clicking image toggles scaling
he: לחיצת תמונה משנה קנה מידה

en: Client SSL certificate (optional)
he: תעודת לקוח SSL (רשות)

en: Client certificate file as a PKCS12 or PEM file
he: קובץ תעודת לקוח כקובץ PKCS12 או PEM

en: Client certificates
he: תעודות לקוח

en: Close
he: סגור

en: Close receive dialog when finished
he: סגור דו שיח קבלה בעת סיום

en: Close to tray
he: סגור אל מגש

en: Close window
he: סגירת חלון

en: Closing folder %s...
he: כעת סוגר תיקייה %s...

en: Co_llapse all threads
he: _צמצם את כל השרשורים

en: Collapse from level _2
he: לצמצם מן רמה _2

en: Collapse from level _3
he: לצמצם מן רמה _3

en: Collapse quoted text on double click
he: צמצום תמליל מצוטט בלחיצה כפולה

en: Collect email addresses from folder
he: איסוף כתובות דוא״ל בתוך תיקייה

en: Collect email addresses from selected messages
he: איסוף כתובות דוא״ל בתוך הודעות נבחרות

en: Collecting addresses...
he: כעת אוסף כתובות...

en: Collecting info for '%s' ... %c
he: כעת אוסף מידע עבור '%s' ... %c

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
he: תו נקודתיים ':' אינו מותר בשם התפריט.

en: Color
he: צבע

en: Color Banding
he: קיבוע צבע

en: Color la_bel
he: צבע _תווית

en: Color label
he: צבע תווית

en: Color labels
he: לצבע תוויות

en: Colors
he: צבעים

en: Column headers
he: טור תקורות

en: Command
he: פקודה

en: Command for 'Display as text'
he: פקודה עבור 'הצג בתור תמליל'

en: Command output
he: פלט פקודה

en: Command to execute:
he: פקודה להרצה:

en: Command to execute:
    (use %d as number of new mails)
he: פקודה להרצה:
    (השתמש במשתנה ‎%d בתור מספר של דואר חדש)

en: Command to run after calendar export
he: פקודה להרצה עובר ייצוא לוח שנה

en: Command to run after free/busy status export
he: פקודה להרצה עובר ייצוא מצב חופשי/עסוק

en: Command-line not set
he: שורת-פקודה לא מוגדרת

en: Command-line not set.
he: שורת-פקודה לא מוגדרת.

en: Comments
he: ‎הערות‎

en: Comments:
he: הערות:

en: Common address
he: כתובת כללית

en: Common addresses
he: כתובות כלליות

en: Compface error: %s
he: שגיאת Compface: ‫%s

en: Compiled-in Features
he: ‎תכונות ‫Compiled-in

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Friday
he: שישי

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Monday
he: שני

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Saturday
he: שבת

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Sunday
he: ראשון

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Thursday
he: חמישי

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Tuesday
he: שלישי

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Wednesday
he: רביעי

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: April
he: אפריל

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: December
he: דצמבר

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: February
he: פברואר

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: January
he: ינואר

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: July
he: יולי

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: June
he: יוני

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: March
he: מרץ

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: May
he: מאי

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: November
he: נובמבר

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: September
he: ספטמבר

en: Completed
he: הושלמה

en: Compose
he: הלחנה

en: Compose Email
he: הלחנת דוא״ל

en: Compose News
he: הלחנת חדשות

en: Compose News message
he: הלחן הודעת חדשות

en: Compose Window
he: חלון הלחנה

en: Compose _new message
he: הלחן הודעה חדשה

en: Compose a news message
he: הלחן הודעת חדשות

en: Compose a_n email message
he: הלחן _הודעת דוא״ל

en: Compose message
he: הלחנת הודעה

en: Compose with selected Account
he: הלחנה עם חשבון נבחר

en: Compression level
he: רמת דחיסה

en: Compression method
he: שיטת דחיסה

en: Con_tinue connecting
he: ה_משך התחברות

en: Condition
he: תנאי

en: Condition configuration
he: תצורת תנאי

en: Condition string is empty.
he: מחרוזת תנאי הינה ריקה.

en: Condition string is not valid.
he: מחרוזת תנאי אינה תקפה.

en: Condition:
he: תנאי:

en: Configuration finished
he: תצורה הושלמה

en: Configuration for %s found.
    Do you want to migrate this configuration?
he: תצורה עבור %s נמצאה.
    האם ברצונך למזג את תצורה זו?

en: Confirm before marking all messages in a folder as read
he: ודא טרם הפיכת כל ההודעות בתוך תיקייה בתור נקראו

en: Confirm before sending queued messages
he: ודא לפני שליחת הודעות בהמתנה

en: Confirm on exit
he: ודא בעת יציאה

en: Connected successfully to server
he: חובר בהצלחה אל שרת

en: Connecting
he: מתחבר כעת

en: Connecting to %s failed
he: התחברות אל %s נכשלה

en: Connection closed by the remote host.
he: חיבור נסגר על ידי מארח מרוחק.

en: Connection failed
he: חיבור נכשל

en: Connection timed out.
he: זמן חיבור פקע.

en: Connection to %s failed: login refused.%s
he: חיבור %s נכשל: התחברות סורבה.%s

en: Connection to %s failed: login refused.%s
he: חיבור %s נכשל: התחברות סורבה.%s

en: Connection to %s failed: server requires TLS, but Claws Mail has been compiled without OpenSSL support.
he: חיבור אל %s נכשל: שרת מצריך TLS, אך Claws Mail הודר ללא תמיכת OpenSSL.

en: Connection to %s:%d closed by the remote host.
he: חיבור אל %s:%d נסגר על ידי מארח מרוחק.

en: Connection to %s:%d failed.
he: חיבור אל %s:%d נכשל.

en: Connection to %s:%d timed out.
he: זמן התחברות אל %s:%d פקע.

en: Contact
he: איש קשר

en: Contact owner
he: התקשרות עם בעלים

en: Content-Transfer-Encoding
he: ‎קידוד-העברת-תוכן‎

en: Content-Transfer-Encoding:
he: קידוד-העברת-תוכן:

en: Content-Type
he: ‎טיפוס-תוכן‎

en: Content-Type:
he: טיפוס-תוכן:

en: Contributors
he: ‪תורמים

en: Control file doesn't exist.
he: קובץ בקרה לא קיים.

en: Cop_y folder...
he: ה_עתקת תיקייה...

en: Copy
he: העתקה

en: Copy Image
he: העתק תמונה

en: Copy Link
he: העתק קישור

en: Copy failed!
he: העתקה נכשלה!

en: Copy folder
he: העתקת תיקייה

en: Copy of %s
he: עותק של %s

en: Copy this _link
he: העתק _קישור זה

en: Copy this add_ress
he: העתק _כתובת זו

en: Copying %s to %s...
he: כעת מעתיק את %s אל %s...

en: Copying %s to %s...
he: כעת מעתיק את %s אל %s...

en: Copying configuration... This may take a while...
he: כעת מעתיק תצורה... פעולה זו עשויה לקחת זמן מה...

en: Copying messages...
he: כעת מעתיק הודעות...

en: Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
    and Hiroyuki Yamamoto
he: זכויות יוצרים (C) ‏1999-2013
    נבחרת Claws Mail
    וגם Hiroyuki Yamamoto

en: Core operations
he: מבצעי ליבה

en: Correct
he: מדויק

en: Could not connect to server
he: לא היתה אפשרות לקשר אל שרת

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
he: לא היתה אפשרות להמיר ספר כתובות
    ולא היתה אפשרות ליצור קבצי ספר כתובות חדשים.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
he: לא היתה אפשרות להמיר ספר כתובות,
    אך נוצרו קבצי ספר כתובות חדשים ריקים.

en: Could not convert address book,
    could not save new address index file.
he: לא היתה אפשרות להמיר ספר כתובות,
    לא היתה אפשרות לשמור קובץ מפתח כתובות חדש.

en: Could not copy %s to %s
he: לא היתה אפשרות להעתיק את %s אל %s

en: Could not create mbox file:
    %s
he: לא היתה אפשרות ליצור קובץ mbox:
    %s

en: Could not create output directory for HTML file:
    %s
he: לא היתה אפשרות ליצור מדור פלט עבור קובץ HTML:
    %s

en: Could not create output directory for LDIF file:
    %s
he: לא היתה אפשרות לייצר תיקיית פלט עבור קובץ LDIF:
    %s

en: Could not create socket
he: לא היתה אפשרות ליצור socket

en: Could not export the calendar.
he: לא היתה אפשרות לייצא לוח שנה.

en: Could not export the freebusy info.
he: לא היתה אפשרות לייצא את המידע חופשי/עסוק.

en: Could not get message file %d
he: לא היתה אפשרות לקבל קובץ הודעה %d

en: Could not get message part.
he: לא היתה אפשרות לקבל אזור הודעה.

en: Could not get size of file '%s'.
he: לא היתה אפשרות להשיג גודל של קובץ '%s'.

en: Could not open log file %s: %s
he: לא היתה אפשרות לפתוח קובץ יומן %s: %s

en: Could not open mbox file:
    %s
he: לא היתה אפשרות לפתוח קובץ mbox:
    %s

en: Could not parse the URL.
he: לא היתה אפשרות לנתח כתובת URL.

en: Could not queue message for sending.
he: לא היתה אפשרות להשים הודעה בתור לשליחה.

en: Could not queue message for sending:
    
    %s.
he: לא היתה אפשרות להשים הודעה בתור לשליחה:
    
    %s.

en: Could not queue message for sending:
    
    Charset conversion failed.
he: לא היתה אפשרות להשים הודעה בתור לשליחה:
    
    המרת מערך תווים נכשלה.

en: Could not queue message for sending:
    
    Couldn't get recipient encryption key.
he: לא היתה אפשרות להשים הודעה בתור לשליחה:
    
    לא היתה אפשרות להשיג מפתח הצפנה של נמען.

en: Could not queue message for sending:
    
    Signature failed: %s
he: לא היתה אפשרות להשים הודעה בתור לשליחה:
    
    חתימה נכשלה: %s

en: Could not queue message.
he: לא היתה אפשרות להשים הודעה בתור.

en: Could not queue message:
    
    %s.
he: לא היתה אפשרות להשים הודעה בתור:
    
    %s.

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
he: לא היתה אפשרות לקרוא בסיס(י) חיפוש מתוך שרת - אנא קבע ידנית

en: Could not read address index
he: לא היתה אפשרות לקרוא מפתח כתובות

en: Could not read file.
he: לא היתה אפשרות לקרוא את הקובץ.

en: Could not retrieve the Webcal URL:
    %s:
    
    %s
he: לא היתה אפשרות לאחזר כתובת URL של WebCal:
    %s:
    
    %s

en: Could not retrieve the Webcal URL:
    %s:
    
    %s
he: לא היתה אפשרות לאחזר כתובת URL של WebCal:
    %s:
    
    %s

en: Could not save draft
he: לא היתה אפשרות לשמור טיוטה

en: Could not save draft.
he: לא היתה אפשרות לשמור טיוטה.

en: Could not save draft.
    Do you want to cancel exit or discard this email?
he: לא היתה אפשרות לשמור טיוטה.
    האם ברצונך לבטל יציאה או לסלק את דואר זה?

en: Could not send the meeting invitation.
    Check the recipients.
he: לא היתה אפשרות לשלוח הזמנת מפגש.
    בדוק את הנמענים.

en: Couldn't add GPG key %s, %s
he: לא היתה אפשרות להוסיף מפתח GPG ‫%s, ‫%s

en: Couldn't attach a file (charset conversion failed).
he: לא היתה אפשרות לספח קובץ (המרת מערך תווים נכשלה).

en: Couldn't call `compface`. Make sure it's in your $PATH.
he: לא היתה אפשרות לקרוא ליישום `compface`. ודא כי זה נמצא בתוך $PATH.

en: Couldn't close decrypted file %s
he: לא היתה אפשרות לסגור קובץ מפוענח %s

en: Couldn't close temporary file
he: לא היתה אפשרות לסגור קובץ זמני

en: Couldn't convert text data to any sane charset.
he: לא היתה אפשרות להמיר מידע תמליל את כל מערך תווים הגיוני כלשהו.

en: Couldn't create destination directory %s.
he: לא היתה אפשרות ליצור מדור יעד %s.

en: Couldn't create temporary file for news sending.
he: לא היתה אפשרות ליצור קובץ זמני לשליחת חדשות.

en: Couldn't create temporary file, %s
he: לא היתה אפשרות ליצור קובץ זמני, %s

en: Couldn't create temporary file.
he: לא היתה אפשרות ליצור קובץ זמני.

en: Couldn't create temporary file: %s
he: לא היתה אפשרות ליצור קובץ זמני: %s

en: Couldn't decrypt: %s
he: לא היתה אפשרות לפענח צופן: %s

en: Couldn't delete the old theme in %s.
he: לא היתה אפשרות למחוק את המוטיב הקודם בתוך %s.

en: Couldn't determine sending information. Maybe the email hasn't been generated by Claws Mail.
he: לא היתה אפשרות לקבוע מידע שליחה. ייתכן כי הדוא״ל לא התחולל באמצעות Claws Mail.

en: Couldn't encrypt the email: %s
he: לא היתה אפשרות להצפין את הדוא״ל: %s

en: Couldn't execute command: %s
he: לא היתה אפשרות להוציא פקודה אל הפועל: %s

en: Couldn't export calendar to '%s'
he: לא היתה אפשרות לייצא לוח שנה אל '%s'

en: Couldn't export free/busy to '%s'
he: לא היתה אפשרות לייצא חופשי/עסוק אל '%s'

en: Couldn't export key.
he: לא היתה אפשרות לייצא מפתח.

en: Couldn't fetch URL %s
he: לא היתה אפשרות לתפוס URL ‫%s

en: Couldn't fetch URL '%s':
    %s
he: לא היתה אפשרות לתפוס URL ‫'%s':
    %s

en: Couldn't fetch URL '%s':
    %s
he: לא היתה אפשרות לתפוס URL ‫'%s':
    %s

en: Couldn't find the source folder.
he: לא היתה אפשרות למצוא את תיקיית המקור.

en: Couldn't generate a new key pair: %s
he: לא היתה אפשרות לחולל צמד מפתחות חדש: %s

en: Couldn't generate a new key pair: unknown error
he: לא היתה אפשרות לחולל צמד מפתחות חדש: שגיאה לא מוכרת

en: Couldn't get data from message, %s
he: לא היתה אפשרות לקבל מידע מתוך הודעה, %s

en: Couldn't get text data.
he: לא היתה אפשרות להשיג נתוני תמליל.

en: Couldn't initialize %s dictionary:
he: לא היתה אפשרות לאתחל מילון %s:

en: Couldn't initialize %s speller.
he: לא היתה אפשרות לאתחל מאיית %s.

en: Couldn't initialize Enchant broker.
he: לא היתה אפשרות לאתחל Enchant broker.

en: Couldn't initialize GPG context, %s
he: לא היתה אפשרות לאתחל הקשר GPG, ‏%s

en: Couldn't initialize data, %s
he: לא היתה אפשרות לאתחל נתונים, %s

en: Couldn't login to IMAP server %s.
he: לא היתה אפשרות להתחבר אל שרת IMAP ‫%s.

en: Couldn't login to IMAP server %s.
he: לא היתה אפשרות להתחבר אל שרת IMAP ‫%s.

en: Couldn't open decrypted file %s
he: לא היתה אפשרות לפתוח קובץ מפוענח %s

en: Couldn't open file %s.
he: לא היתה אפשרות לפתוח קובץ %s.

en: Couldn't open temporary file
he: לא היתה אפשרות לפתוח קובץ זמני

en: Couldn't parse decrypted file parts.
he: לא היתה אפשרות לנתח חלקי קובץ מפוענח.

en: Couldn't parse decrypted file.
he: לא היתה אפשרות לנתח קובץ מפוענח.

en: Couldn't parse mime part.
he: לא היתה אפשרות לנתח אזור mime.

en: Couldn't save the file '%s'.
he: לא היתה אפשרות לשמור את הקובץ '%s'.

en: Couldn't save the part of multipart message: %s
he: לא היתה אפשרות לשמור אזור של הודעה מרובת חלקים: %s

en: Couldn't scan decrypted file parts.
he: לא היתה אפשרות לסרוק חלקי קובץ מפוענח.

en: Couldn't scan decrypted file.
he: לא היתה אפשרות לנתח קובץ מפוענח.

en: Couldn't scan folder %s
he: לא היתה אפשרות לסרוק תיקייה %s

en: Couldn't set GPG protocol, %s
he: לא היתה אפשרות להגדיר פרוטוקול GPG, ‫%s

en: Couldn't write to decrypted file %s
he: לא היתה אפשרות לכתוב אל קובץ מפוענח %s

en: Couldn't write to temporary file
he: לא היתה אפשרות לכתוב אל קובץ זמני

en: Create Archive
he: צור ארכיון

en: Create Archive...
he: יצירת ארכיון...

en: Create Directory
he: צור מדור

en: Create _filter rule
he: צור חוק _סינון

en: Create _new account...
he: יצירת חשבון _חדש...

en: Create _new folder...
he: יצירת תיקיית _חדשה...

en: Create bug report
he: צור דו״ח bug

en: Create meeting from message...
he: יצירת מפגש מתוך הודעה...

en: Create processing rule
he: צור חוק עיבוד

en: Created:
he: נוצר:

en: Creating meeting...
he: כעת יוצר מפגש...

en: Creation of folder tree failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there?
he: יצירה של עץ תיקיה נכשלה.
    ייתכן כי חלק מן הקבצים כבר קיימים, או שאין לך את ההרשאות לכתוב שם?

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
he: יצירה של תיבת דואר נכשלה.
    ייתכן כי קבצים מסוימים כבר קיימים, או שלא עומדת לרשותך ההרשאה לכתוב כאם.

en: Creator:
he: יוצר:

en: Cu_t
he: _גזור

en: Current action list
he: רשימת פעולה נוכחית

en: Current actions
he: פעולות נוכחיות

en: Current condition rules
he: חוקי תנאי נוכחיים

en: Current custom headers
he: תקורות מותאמות נוכחיות

en: Current folder:
he: תיקייה נוכחית:

en: Current templates
he: תבניות נוכחיות

en: Custom
he: מותאם

en: Custom header configuration
he: תצורת תקורה מותאמת

en: Custom-2
he: מותאם-2

en: Custom-3
he: מותאם-3

en: Custom-4
he: מותאם-4

en: Cycle quote colors
he: צבע מחזור ציטטה

en: Cyrillic
he: קירילי

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
he: קירילי (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
he: קירילי (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
he: קירילי (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
he: קירילי (Windows-1251)

en: D_on't sort
he: _לא למיין

en: D_uplicate
he: כ_פילות

en: Dark pink
he: ורוד כהה

en: Dark red
he: אדום כהה

en: Data signing failed due to invalid signer: %s
he: חתימת נתונים נכשלה עקב חותם שגוי: %s

en: Data signing failed, %s
he: חתימת נתונים נכשלה, %s

en: Data signing failed, no contents.
he: חתימת נתונים נכשלה, אין תכולות.

en: Data signing failed, no results.
he: חתימת נתונים נכשלה, אין תוצאות.

en: Date
he: ‎תאריך‎

en: Date format
he: פורמט תאריך

en: Date format help
he: עזרת פורמט תאריך

en: Date:
he: תאריך:

en: Debug log
he: יומן דיבאג

en: December
he: דצמבר

en: Decline
he: דחה

en: Declined:
he: סורב:

en: Decode
he: פענוח קוד

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Inbox
he: דואר נכנס משתמט

en: Default account
he: חשבון משתמט

en: Default alternate dictionary
he: מילון חלופי משתמט

en: Default compression
he: דחיסה משתמטת

en: Default dictionary
he: מילון משתמט

en: Default format
he: פורמט משתמט

en: Default internal theme
he: מוטיב פנימי משתמט

en: Default miscellaneous options
he: אפשרויות שונות משתמטות

en: Default number of expired items to keep
he: מספר משתמט לשמירה של פריטים שפקעו

en: Default privacy system
he: מערכת פרטיות משתמטת

en: Default refresh interval in minutes
he: תדירות רענון משתמטת בדקות

en: Default save folder
he: תיקיית שמירה משתמטת

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Defers moving, copying and deleting of messages until you choose 'Tools/Execute'
he: עיכוב העברה, העתקה ומחיקה של הודעות עד שתבחר 'כלים/הוצא אל הפועל'

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete Message
he: מחיקת הודעה

en: Delete _all
he: מ_חק הכל

en: Delete a character backward
he: מחק תו לאחור

en: Delete a character forward
he: מחק תו לפנים

en: Delete a word backward
he: מחק מילה לאחור

en: Delete a word forward
he: מחק מילה לפנים

en: Delete account
he: מחיקת חשבון

en: Delete action
he: מחיקת פעולה

en: Delete address
he: מחיקת כתובת

en: Delete address(es)
he: מחיקת כתוב(ו)ת

en: Delete all actions
he: מחיקת כל הפעולות

en: Delete all attribute names
he: מחיקת כל שמות אפיון

en: Delete all messages in trash folders?
he: מחיקת כל ההודעות בתיקיות אשפה?

en: Delete all messages in trash?
he: מחיקת כל ההודעות באשפה?

en: Delete all rules
he: מחיקת כל החוקים

en: Delete all tags
he: מחיקת כל התגיות

en: Delete all templates
he: מחיקת כל התבניות

en: Delete attribute name
he: מחיקת שם אפיון

en: Delete certificate
he: מחק תעודה

en: Delete du_plicated messages
he: מחק הודעות כ_פולות

en: Delete entry contents
he: מחק תכולות רשומה

en: Delete folder
he: מחק תיקייה

en: Delete folder and _addresses
he: מחיקת תיקיות וגם _כתובות

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Delete header
he: מחיקת תקורה

en: Delete line
he: מחק שורה

en: Delete message(s)
he: מחיקת הודעה(ות)

en: Delete rule
he: מחיקת חוק

en: Delete selected files
he: מחק קבצים נבחרים

en: Delete tag
he: מחיקת תגית

en: Delete template
he: מחיקת תבנית

en: Delete the selected action from the list
he: מחיקת הפקודה הנבחרת מתוך הרשימה

en: Delete the selected rule from the list
he: מחיקת החוק הנבחר מתוך הרשימה

en: Delete the selected template from the list
he: מחיקת התבנית הנבחרת מתוך הרשימה

en: Delete to end of line
he: מחק אל סוף שורה

en: Deleted
he: מחוקה

en: Deleted %d duplicate message in %d folders.
     | Deleted %d duplicate messages in %d folders.
he[0]: נמחקה הודעה כפולה %d בתיקייה %d.
he[1]: נמחקו %d הודעות כפולות בתיקייה %d.

en: Deleting duplicated messages...
he: כעת מוחק הודעות כפולות...

en: Deleting messages...
he: כעת מוחק הודעות...

en: Delivered-To
he: ‎נמסרה-אל‎

en: Delivered-To:
he: נמסרה-אל:

en: Demo
he: הדגמה

en: Derive small and bold fonts from Folder and Message Lists font
he: שאב גופנים קטנים ובולטים מתוך גופני רשימת תיקייה והודעה

en: Descending
he: סדר יורד

en: Description
he: תיאור

en: Description of symbols
he: תיאור של סמלים

en: Description:
he: תיאור:

en: Descriptive names
he: שמות תיאוריים

en: Destination
he: יעד

en: Destination folder is not set.
    Import mbox file to the Inbox folder?
he: תיקיית יעד אינה מוגדרת.
    האם לייבא קובץ mbox אל תיקיית 'דואר נכנס'?

en: Destination folder:
he: תיקיית יעד:

en: Destination is not set.
he: יעד אינו מוגדר.

en: Destination is same as current folder.
he: היעד הינו זהה לזה של התיקייה הנוכחית.

en: Destination to copy is same as current folder.
he: היעד להעתקה הינו זהה לזה של התיקייה הנוכחית.

en: Destroy attachments
he: החרב תצריפים

en: Details follow:
he: הנה פירוט:

en: Detected %s virus.
he: אותורו %s וירוסים.

[ctx: Dialog title]
en: Apply tags
he: החל תגיות

[ctx: Dialog title]
en: Edit attribute names
he: ערוך שמות אפיון

[ctx: Dialog title]
en: Open URLs
he: פתח כתובות URL

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 'color %d'
he: קטוף צבע עבור 'color %d'

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 1st level text
he: קטוף צבע עבור טקסט רמה ראשונה

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 1st level text background
he: קטוף צבע עבור טקסט רקע רמה ראשונה

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 2nd level text
he: קטוף צבע עבור טקסט רמה שניה

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 2nd level text background
he: קטוף צבע עבור טקסט רקע רמה שניה

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 3rd level text
he: קטוף צבע עבור טקסט רמה שלישית

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 3rd level text background
he: קטוף צבע עבור טקסט רקע רמה שלישית

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for folder
he: קטוף צבע עבור תיקייה

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for links
he: קטוף צבע עבור קישורים

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for signatures
he: קטוף צבע עבור חתימות

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for target folder
he: קטוף צבע עבור תיקיית יעד

en: Dialogs
he: דו שיח

en: Dictionary
he: מילון

en: Dictionary: %s
he: מילון: %s

en: Digitally signed message
he: הודעה חתומה דיגיטלית

en: Discard
he: סילוק

en: Discard cache
he: סילוק מטמון

en: Discard folder cache
he: סלק מטמון תיקייה

en: Discard message
he: סילוק הודעה

en: Disk log
he: רשומות יומן כונן

en: Display
he: תצוגה

en: Display (X-)Face in message view
he: הצג ‪(‬X-)Face בתצוגת הודעה

en: Display Face in message view
he: הצג Face בתצוגת הודעה

en: Display Name
he: שם צג

en: Display embedded images
he: הצג תמונות מוטמעות

en: Display folder name
he: הצג שם תיקייה

en: Display header pane above message view
he: הצג לוח תקורה מעל תצוגת הודעה

en: Display headers in message view
he: הצג תקורות בתצוגת הודעה

en: Display images
he: הצג תמונות

en: Display images inline
he: הצג תמונות באופן רציף

en: Display message number next to folder name
he: הצג מספר הודעות ליד שם תיקייה

en: Display sender using address book
he: הצג ממען בעזרת ספר כתובות

en: Display warning on start-up if GnuPG doesn't work
he: הצג אזהרה בעת הפעלה אם GnuPG לא עובד

en: Displayed Headers
he: תקורות מוצגות

en: Displayed columns
he: טורים מוצגים

en: Displayed header configuration
he: תצורת תקורות מוצגות

en: Disposition-Notification-To
he: ‎נטיית-הודעה-אל‎

en: Disposition-Notification-To:
he: נטיית-הודעה-אל:

en: Distinguished Name
he: שם מובחן

en: Distinguished Name (dn) :
he: שם מבחין (dn) :

en: Distinguished Name (dn) is missing
he: שם מבחין (dn) הינו חסר

en: Do nothing (remote content is disabled)
he: אל תעשה דבר (טעינת תוכן מרוחק הינה מנוטרלת)

en: Do you really want to copy folder '%s' in '%s'?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להעתיק את תיקייה '%s' בתוך '%s'?

en: Do you really want to delete all attribute names?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק כל שם אפיון?

en: Do you really want to delete all tags?
he: האם אכן ברצונך למחוק את כל התגיות?

en: Do you really want to delete all the actions?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את כל הפעולות?

en: Do you really want to delete all the rules?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את כל החוקים?

en: Do you really want to delete all the templates?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את כל התבניות?

en: Do you really want to delete the account '%s'?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את החשבון '%s'?

en: Do you really want to delete the selected message? | Do you really want to delete the %d selected messages?
he[0]: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את ההודעה הנבחרת?
he[1]: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את %d ההודעות הנבחרות?

en: Do you really want to delete this action?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את פעולה זו?

en: Do you really want to delete this attribute name?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את שם אפיון זה?

en: Do you really want to delete this certificate?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את תעודה זו?

en: Do you really want to delete this header?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את תקורה זו?

en: Do you really want to delete this rule?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את חוק זה?

en: Do you really want to delete this tag?
he: האם אכן ברצונך למחוק את תגית זו?

en: Do you really want to delete this template?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את תבנית זו?

en: Do you really want to discard the local cached data for this folder?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לסלק את הנתונים המוטמנים מקומית עבור תיקייה זו?

en: Do you really want to make folder '%s' a subfolder of '%s'?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להפוך את תיקייה '%s' אל תיקיית משנה של '%s'?

en: Do you really want to mark all mails in this folder as read?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לסמן את כל הדואר בתיקייה זו בתור נקרא?

en: Do you really want to remove all attachments from the selected messages?
    
    The deleted data will be unrecoverable.
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר את כל התצריפים מתוך ההודעות הנבחרות?
    
    המידע המחוק לא יהיה בר שבה.

en: Do you really want to remove feed
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר ערוץ

en: Do you really want to replace all attribute names
    with the default set?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להחליף את כל שמות האפיון
    עם המערך המשתמט?

en: Do you really want to unsubscribe?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לבטל הרשמה?

en: Do you want to %s the '%s' folder?
he: האם ברצונך ל%s את התיקייה '%s'?

en: Do you want to apply the template '%s'?
he: האם ברצונך להחיל את התבנית '%s'?

en: Do you want to delete '%s'?
    The addresses it contains will be lost.
he: האם ברצונך למחוק את '%s'?
    הכתובות המוכלות בתוכו יאבדו.

en: Do you want to delete '%s'?
    The addresses it contains will not be lost.
he: האם ברצונך למחוק את '%s'?
    הכתובות המוכלות בתוכו לא יאבדו.

en: Do you want to delete '%s'? If you delete the folder only, the addresses it contains will be moved into the parent folder.
he: האם ברצונך למחוק את '%s'? אם תמחק את התיקייה בלבד, הכתובות שזו מכילה יועברו אל תוך תיקיית ההורה.

en: Do you want to delete the query results and addresses in '%s'?
he: האם ברצונך למחוק את תוצאות השאילתא וגם את הכתובות בתוך '%s'?

en: Do you want to insert the contents of the file(s) into the message body, or attach it to the email?
he: האם ברצונך לשבץ את התכולות של הקובץ/הקבצים אל תוך גוף ההודעה, או לספחן אל הדוא״ל?

en: Do you want to install theme for all users?
he: האם ברצונך להתקין מוטיב עבור כל המשתמשים?

en: Do you want to search for unsubscribed subfolders of '%s'?
he: האם ברצונך לחפש עבור תיקיות משנה לא רשומות של '%s'?

en: Do you want to synchronise your folders now?
he: האם ברצונך לסנכרן את תיקיותייך כעת?

en: Do_n't encrypt
he: א_ל תצפין

en: Document Index
he: אינדקס מסמך

en: Document Info
he: מידע מסמך

en: Documentation team
he: ‪נבחרת תיעוד

en: Doing POP before SMTP...
he: קיים POP לפני SMTP...

en: Domain name
he: שם מתחם

en: Don't check for missing attachments when forwarding or redirecting messages
he: אל תבדוק תצריפים חסרים עבור קידום או הכוונה מחדש של הודעות

en: Don't popup error dialog on receive error
he: אל תקפיץ דו שיח שגיאה בעת שגיאת קבלה

en: Don't quit
he: אל תצא

en: Don't use SSL
he: אל תשתמש בהצפנת SSL

en: Don't use SSL (but, if necessary, use STARTTLS)
he: אל תשתמש בהצפנת SSL (אולם, במידת וקיים הצורך, תתעל את STARTTLS)

en: Done
he: סיום

en: Done (%d message (%s) received) | Done (%d messages (%s) received)
he[0]: סיים (הודעה %d ‫(%s) התקבלה)
he[1]: סיים (%d הודעות (%s) התקבלו)

en: Done (no new messages)
he: סוים (אין הודעות חדשות)

en: Done.
he: סיים.

en: Down_load messages
he: הו_רד הודעות

en: Download Link
he: הורד קישור

en: Draft
he: טיוטה

en: Drafts
he: טיוטות

en: Duplicate email addresses
he: כתובות דוא״ל כפולות

en: Duplicated 'To:' header
he: תקורת 'To:' כפולה

en: E_dit
he: ע_רוך

en: E_mail from account
he: דו_א״ל מתוך חשבון

en: E_xecute
he: הו_צא אל הפועל

en: E_xit
he: י_ציאה

en: E_xit Claws Mail
he: _צא מתוך Claws Mail

en: E_xpand all threads
he: ה_רחב את כל השרשורים

en: Edit
he: ערוך

en: Edit Addressbook
he: עריכת ספר כתובות

en: Edit Group Data
he: עריכת מידע קבוצה

en: Edit Group Details
he: עריכת פרטי קבוצה

en: Edit JPilot Entry
he: עריכת רשומת JPilot

en: Edit LDAP - Select Search Base
he: עריכת LDAP - בחירת בסיס חיפוש

en: Edit LDAP Server
he: ערוך שרת LDAP

en: Edit Person Data
he: עריכת נתוני אישיות

en: Edit Person Details
he: עריכת פרטי אישיות

en: Edit accounts
he: עריכת חשבונות

en: Edit custom attributes...
he: עריכת אפיונים מותאמים...

en: Edit filter action
he: עריכת פעולת סינון

en: Edit folder
he: ערוך תיקייה

en: Edit meeting...
he: עריכת מפגש...

en: Edit search criteria
he: עריכת קריטריון חיפוש

en: Edit vCard Entry
he: עריכת רשומת vCard

en: Edit with e_xternal editor
he: ערוך בעזרת עורך חי_צוני

en: Edit with external editor
he: ערוך באמצעות עורך חיצוני

en: Editing
he: עריכה

en: Email Address
he: כתובת דוא״ל

en: Empty _trash...
he: ריקון _אשפה...

en: Empty all _Trash folders
he: רוקן כל תיקיות _אשפה

en: Empty calendar
he: רוקן לוח שנה

en: Empty trash
he: ריקון אשפה

en: Empty trash on exit
he: רוקן אשפה בעת יציאה

en: Enable
he: אפשר

en: Enable Java
he: אפשר Java

en: Enable Javascript
he: אפשר Javascript

en: Enable LCD
he: אפשר LCD

en: Enable Plugins
he: אפשר תוספות

en: Enable Popup
he: אפשר תיבה מוקפצת

en: Enable SpamAssassin plugin
he: אפשר תוספת SpamAssassin

en: Enable Trayicon
he: אפשר סמל מגש

en: Enable alternate dictionary
he: אפשר מילון חלופי

en: Enable coloration of message text
he: אפשר צביעה של תמליל הודעות

en: Enable coloration of text background
he: אפשר צביעה של רקע אחורי של תמליל

en: Enable command
he: אפשר פקודה

en: Enable customisable keyboard shortcuts
he: אפשר קיצורי דרך מקלדת מותאמים

en: Enable global hotkeys
he: אפשר מקשים חמים גלובליים

en: Enable loading of remote content
he: אפשר טעינה של תוכן מרוחק

en: Enable logging of filtering/processing rules
he: אפשר רישום של כללי סינון/עיבוד

en: Enable popup
he: אפשר תיבה מוקפצת

en: Enable remote content
he: אפשר תוכן מרוחק

en: Enable secure connection to the LDAP server via SSL. If connection fails, be sure to check the correct configuration in ldap.conf (TLS_CACERTDIR and TLS_REQCERT fields).
he: אפשר חיבור מאובטח אל שרת LDAP מבעד אל SSL. אם חיבור נכשל, היה בטוח לבדוק את התצורה המדויקת בתוך ldap.conf (שדות TLS_CACERTDIR וגם TLS_REQCERT).

en: Enable secure connection to the LDAP server via TLS. If connection fails, be sure to check the correct configuration in ldap.conf (TLS_CACERTDIR and TLS_REQCERT fields).
he: אפשר חיבור מאובטח אל שרת LDAP מבעד אל TLS. אם חיבור נכשל, היה בטוח לבדוק את התצורה המדויקת בתוך ldap.conf (שדות TLS_CACERTDIR וגם TLS_REQCERT).

en: Enable spell checker
he: אפשר בודק איות

en: Enable virus scanning
he: אפשר סריקת וירוס

en: Enabled
he: אפשר

[ctx: Enchant]
en: adds support for spell checking
he: מוסיפה תמיכה עבור בדיקת איות

en: Encoding
he: קידוד

en: Encrypt sent messages with your own key in addition to recipient's
he: הצפן הודעות נשלחות עם המפתח העצמי שלך בנוסף לזה של נמען

en: Encrypt to %s <%s>
he: הצפן אל %s ‏<%s>

en: Encrypted
he: מוצפנת

en: Encrypted message
he: הודעה מוצפנת

en: Encrypted, has attachment(s)
he: מוצפנת, מכילה תצריף(ים)

en: Encryption failed, %s
he: הצפנה נכשלה, %s

en: Encryption warning
he: אזהרת הצפנה

en: End of list reached; continue from beginning?
he: רשימה מוצתה עד סופה; האם להמשיך מן ההתחלה?

en: End of message reached; continue from beginning?
he: הודעה מוצתה עד סופה; האם להמשיך מן ההתחלה?

en: Ending:
he: מסתיים:

en: Enter Archiver arguments
he: הזן ארגומנטים של Archiver

en: Enter another user or key ID:
he: הזן משתמש או מזהה מפתח אחר:

en: Enter name for a new RSS folder tree.
he: הזן שם עבור עץ תיקיה RSS.

en: Enter text to replace '%s'
he: הזן תמליל להחלפה '%s'

en: Enter the WebCal URL:
he: הזן כתובת WebCal:

en: Enter the argument for the following action:
    ('%%h' will be replaced with the argument)
      %s
he: הזן את הארגומנט עבור הפעולה הבאה:
    ‏('‎%%h' יוחלף עם הארגומנט)
      %s

en: Enter the argument for the following action:
    ('%%u' will be replaced with the argument)
      %s
he: הזן את הארגומנט עבור הפעולה הבאה:
    ‏('‎%%u' יוחלף עם הארגומנט)
      %s

en: Enter the command-line to open file:
    ('%s' will be replaced with file name)
he: הכנס פקודה לפתיחת קובץ:
    ‫('‎%s' יוחלף עם שם קובץ)

en: Enter variable
he: הזן משתנה

en: Entry not saved
he: רשומה לא נשמרה

en: Error
he: שגיאה

en: Error %ld
he: שגיאה %ld

en: Error - Unknown calendar component type.
he: שגיאה - טיפוס לא מוכר של רכיב לוח שנה.

en: Error - could not get the calendar MIME part.
he: שגיאה - לא היתה אפשרות להשיג אזור MIME של לוח שנה.

en: Error - no calendar part found.
he: שגיאה - לא נמצא אזור לוח שנה.

en: Error allocating memory
he: שגיאה בהקצאת זיכרון

en: Error authenticating to %s:%d...
he: שגיאה באימות אל %s:%d...

en: Error binding to LDAP server
he: שגיאה בקשירה אל שרת LDAP

en: Error checking signature: %s
he: שגיאה בבדיקת חתימה: %s

en: Error checking signature: no status
he: שגיאה בבדיקת חתימה: אין מצב

en: Error connecting to LDAP server
he: שגיאה בהתחברות אל שרת LDAP

en: Error creating HTML file
he: שגיאה ביצירת קובץ HTML

en: Error creating LDIF file
he: שגיאה ביצירת קובץ LDIF

en: Error creating session with %s:%d
he: שגיאה ביצירת סשן עם %s:%d

en: Error importing MUTT file.
he: שגיאה בייבוא קובץ MUTT.

en: Error importing Pine file.
he: שגיאה בייבוא קובץ Pine.

en: Error in LDAP search criteria
he: שגיאה בקריטריון חיפוש LDAP

en: Error initializing LDAP
he: שגיאה באתחול LDAP

en: Error logging in to %s:%d...
he: שגיאה בהתחברות אל %s:%d...

en: Error messages
he: הודעות שגיאה

en: Error occurred while executing command: %s
he: אירעה שגיאה במהלך הוצאת פקודה אל הפועל: %s

en: Error occurred while posting the message to %s.
he: אירעה שגיאה במהלך פרסום ההודעה אצל %s.

en: Error occurred while processing mail.
he: אירעה שגיאה במהלך עיבוד דואר.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
he: אירעה שגיאה במהלך עיבוד דואר:
    %s

en: Error occurred while sending the message.
he: אירעה שגיאה במהלך שליחת ההודעה.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
he: אירעה שגיאה במהלך שליחת ההודעה:
    %s

en: Error opening directory
he: שגיאה בפתיחת מדור

en: Error opening file
he: שגיאה בפתיחת קובץ

en: Error parsing feed from URL %s
he: שגיאה בניתוח ערוץ מכתובת %s

en: Error reading file
he: שגיאה בקריאת קובץ

en: Error searching LDAP database
he: שגיאה בחיפוש מסד נתונים LDAP

en: Error setting secret key: %s
he: שגיאה בהגדרת מפתח סודי: %s

en: Error starting TLS connection
he: שגיאה בהתחלת חיבור TLS

en: Error when writing temporary file for news sending.
he: שגיאה בעת כתיבת קובץ זמני לשליחת חדשות.

en: Error writing to file
he: שגיאה בכתיבה אל קובץ

en: Error:
he: שגיאה:

en: Error:
he: שגיאה:

en: Error: couldn't get theme status
he: שגיאה: לא היתה אפשרות להשיג מצב מוטיב

en: Event executed on click
he: מאורע שמוצא אל הפועל בקליק

en: Event:
he: אירוע:

en: Everyone is available.
he: כולם זמינים.

en: Everyone seems available, but some free/busy information failed to be retrieved.
he: נראה שכולם זמינים, אך מידע חופשי/עסוק מסוים נכשל מלהתאחזר.

en: Example
he: דוגמא

en: Examples for hotkeys include <b>%s</b> and <b>%s</b>
he: דוגמאות למקשים חמים כוללות ‪<b>%s</b>‬ וגם ‪<b>%s</b>‬

en: Exclude addresses matching the following regular expressions (one per line):
he: הוצא כתובות התואמות את הביטויים הרגולריים הבאים: (אחד לכל שורה):

en: Exclude lines from the first signature-separator onwards from checking for the regular expressions above
he: הוצא שורות מתוך מפריד-חתימה ואילך מבדיקה עבור הביטויים הרגולריים מעלה

en: Exclude quoted lines from checking for the regular expressions above. Note that handmade quotes cannot be distinguished from quotes generated by replying.
he: הוצא שורות מצוטטות מבדיקה עבור הביטויים הרגולריים מעלה. לתשומת לבך מרכאות ידניות לא ניתנות להבדלה ממרכאות אשר נוצרו על ידי מענה.

en: Excluding
he: הוצאה

en: Execute
he: יישום

en: Execute Java applets
he: הרץ יישומוני Java

en: Execute embedded Java applets
he: הרץ יישומוני Java מוטמעים

en: Execute embedded javascript
he: הרץ javascript מוטמע

en: Execute immediately when moving or deleting messages
he: יישום מיידי בעת העברה או מחיקה של הודעות

en: Execute javascript
he: הרץ Javascript

en: Execute untrusted binary?
he: הוצאה אל הפועל של בינארי לא מהימן?

en: Exit
he: יציאה

en: Exit Claws Mail?
he: באם ברצונך לצאת מתוך Claws Mail?

en: Exp_unge
he: הסר באופן מוחל_ט

en: Expire after
he: פוקעת לאחר

en: Expired key from %s.
he: מפתח פקוע מאת %s.

en: Expired signature from %s.
he: חתימה פקועה מאת %s.

en: Expired signature from uid "%s" (Validity: %s)
he: חתימה פקועה מאת מזהה משתמש (uid) ‫"%s" (תקפות: %s)

en: Expires on:
he: פגה בתאריך:

en: Export Address Book to HTML File
he: ייצוא ספר כתובות אל קובץ HTML

en: Export Address Book to LDIF File
he: ייצוא ספר כתובות אל קובץ LDIF

en: Export LDI_F...
he: ייצוא LDI_F...

en: Export _HTML...
he: ייצוא _HTML...

en: Export calendar to ICS
he: יצא לוח שנה אל ICS

en: Export to mbox file
he: ייצוא אל קובץ mbox

en: Export to mbox has failed.
he: ייצוא אל mbox נכשל.

en: Exporting to mbox...
he: כעת מייצא אל mbox...

en: Expressions are case sensitive
he: ביטויים הינם תלויי רישיות

en: Extended
he: מורחב

en: Extended Search
he: חיפוש מורחב

en: Extended Search allows the user to define criteria that messages must have in order to match and be displayed in the message list.
    The following symbols can be used:
he: חיפוש מורחב מתיר למשתמש להגדיר קריטריון שהודעות חייבות להכיל לכדי התאמה ואלו יוצגו ברשימת ההודעה.
    הסמלים הבאים ניתנים לשימוש:

en: External Programs
he: תכנות חיצוניות

en: External incorporation program
he: תוכנית מאוחדת חיצונית

en: External program test
he: לבחינת תוכנית חיצונית

en: Face
he: ‎פנים‎

en: Face:
he: פנים:

en: Failed installing theme
he: כשל בהתקנת מוטיב

en: Failed to Create Directory
he: כשל ביצירת מדור

en: Failed to allocate memory for Plugin
he: כשל בהקצאת זיכרון עבור תוספת

en: Failed to get username
he: כשל בהשגת שם משתמש

en: Failed to import image: 
    %s
he: כשל בייבוא תמונה: 
    %s

en: Failed to parse VCalendar data.
he: כשל בניתוח נתון VCalendar.

en: Failed to parse VCard data.
he: כשל בניתוח נתון VCard.

en: Failed to parse VTask data.
he: כשל בניתוח נתון VTask.

en: Failed to read P12 certificate file %s
he: כשל בקריאת קובץ תעודה P12 ‫%s

en: Failed to save image: 
    %s
he: כשל בשמירת תמונה: 
    %s

en: Failed to write the part data.
he: כשל ברשימת נתון אזור.

en: Fancy
he: מהודר

en: Fancy HTML Viewer
he: ‏Fancy צופה HTML

en: Faster
he: מהיר יותר

en: Faster switching with last used dictionary
he: החלפה מהירה יותר בעזרת מילון שבשימוש אחרון

en: February
he: פברואר

en: Feed pr_operties...
he: מ_אפייני ערוץ...

en: Fetch comments if possible
he: תפוס תגובות במידת האפשר

en: Fetch message bodies from the last
he: תפוס גופים של הודעה מלפני

en: Fetch time
he: זמן תפיסה

en: Fetchinfo
he: ‏Fetchinfo

en: Fetching '%s'...
he: כעת מושך '%s'...

en: Fetching calendar for %s...
he: כעת מושך לוח שנה עבור %s...

en: Fetching message (%s)...
he: כעת מושך הודעות (%s)...

en: Fetching message...
he: כעת מושך הודעות...

en: Fetching planning for %s...
he: כעת מושך תכנון עבור %s...

en: File
he: קובץ

en: File %s failed
    while installing theme.
he: קובץ %s נכשל
    במהלך התקנת מוטיב.

en: File %s failed
    while removing theme.
he: קובץ %s נכשל
    במהלך הסרת מוטיב.

en: File %s is empty.
he: קובץ %s הינו ריק.

en: File '%s' already exists.
    Can't create folder.
he: קובץ '%s' כבר קיים.
    אין אפשרות ליצור תיקייה.

en: File '%s' contained invalid characters
    for the current encoding, insertion may be incorrect.
he: קובץ '%s' מכיל תווים שגויים
    עבור הקידוד הנוכחי, שיבוץ עשוי להיות לא מדויק.

en: File '%s' could not be read.
he: קובץ '%s' לא היה יכול להיקרא.

en: File Info
he: מידע קובץ

en: File Name
he: שם קובץ

en: File Name :
he: שם קובץ :

en: File appears to be OK.
he: הקובץ נראה בסדר.

en: File does not appear to be JPilot format.
he: נראה שפורמט הקובץ איננו JPilot.

en: File does not appear to be a valid address book format.
he: נראה שקובץ איננו פורמט ספר כתובות תקף.

en: File does not appear to be vCard format.
he: נראה שפורמט הקובץ איננו vCard.

en: File doesn't exist or is empty.
he: קובץ אינו קיים או שהינו ריק.

en: File exported successfully.
he: קובץ יוצא בהצלחה.

en: File imported.
he: קובץ יובא.

en: File name
he: שם קובץ

en: File not specified
he: קובץ לא צוין

en: Filename:
he: שם קובץ:

en: Filesize:
he: גודל קובץ:

en: Filter _selected messages
he: סנן הודעות _נבחרות

en: Filter action
he: פעולת מסננת

en: Filter messages on receiving
he: סנן הודעות בעת קבלה

en: Filtering
he: סינון

[ctx: Filtering Account Menu]
en: All
he: כולם

en: Filtering Action: 'Execute'
he: פעולת סינון: 'Execute'

en: Filtering Lo_g
he: ר_שומות סינון

[ctx: Filtering Matcher Menu]
en: All
he: כולם

en: Filtering configuration
he: תצורת סינון

en: Filtering messages...
he: כעת מסנן הודעות...

en: Filtering rules not saved
he: חוקי סינון לא נשמרו

en: Filtering...
he: כעת מסנן...

en: Filtering/Processing configuration
he: תצורת סינון/עיבוד

en: Filtering/Processing debug log
he: יומן דיבאג סינון/עיבוד

en: Filtering/processing log
he: יומן סינון/עיבוד

en: Find _all
he: מצא _הכל

en: Find address book email duplicates
he: חיפוש כתובות דוא״ל כפולות בספר כתובות

en: Find duplicates...
he: מציאת כפילויות...

en: Find groups:
he: מציאת קבוצות:

en: Find in current message
he: מציאה בהודעה נוכחית

en: Find text:
he: מצא תמליל:

en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע:

en: Finish
he: סיים

en: Finished (%d new message) | Finished (%d new messages)
he[0]: הוגמר (הודעה חדשה %d)
he[1]: הוגמר (%d הודעות חדשות)

en: Finished (no new messages)
he: הוגמר (אין הודעות חדשות)

en: First Name
he: שם פרטי

en: First Name, Last Name
he: שם פרטי, שם משפחה

en: First Page
he: עמוד ראשון

en: First page
he: עמוד ראשון

en: First, you have to set the location of mailbox.
    You can use existing mailbox in MH format
    if you have the one.
    If you're not sure, just select OK.
he: ראשית, עליך להגדיר מיקום תיבת דואר.
    באפשרותך לעשות שימוש בתיבת דואר קיימת בפורמט MH
    אם יש לך את האחד.
    אם אינך בטוח, בחר אישור.

en: Fit Page
he: התאמה לעמוד

en: Fit Page Width
he: התאמה לרוחב עמוד

en: Flag
he: דגלים

en: Flagging messages...
he: כעת מדגל הודעות...

en: Flags
he: לדגלים

en: Folder
he: תיקייה

en: Folder (normal, opened)
he: תיקייה (רגילה, פתוחה)

en: Folder Size
he: גודל תיקיה

en: Folder and Message Lists
he: רשימת תיקיות והודעות

en: Folder and archive must be selected
he: יש לבחור תיקייה וארכיון

en: Folder chmod
he: chmod תיקייה

en: Folder color
he: צבע תיקייה

en: Folder containing new messages
he: תיקייה מכילה הודעות חדשות

en: Folder contains marked messages
he: תיקייה מכילה הודעות מסומנות

en: Folder could not be opened.
he: תיקייה לא היתה ניתנת להיפתח.

en: Folder for storing identified spam. Leave empty to use the trash folder.
he: תיקייה לאחסון ספאם מזוהה. השאר ריק לשימוש בתיקיית האשפה.

en: Folder for storing infected mail. Leave empty to use the default trash folder
he: תיקייה לאחסון דואר נגוע. השאר ריק לשימוש בתיקיית האשפה המשתמטת

en: Folder for storing mail for which spam status is Unsure. Leave empty to use the Inbox folder.
he: תיקייה לאחסון דואר שגדר הספאם שלהם מותנה בשאלה. השאר ריק כדי לעשות שימוש בתיקיית דואר נכנס.

en: Folder list
he: רשימת תיקייה

en: Folder list columns configuration
he: תצורת טוריי רשימת תיקייה

en: Folder synchronisation
he: סנכרון תיקייה

en: Folder to archive
he: תיקיה להשמה בארכיון

en: Folder type
he: טיפוס תיקייה

en: Folder which is the root of the archive
he: תיקיה שהיא השורש של הארכיון

en: Folder with read messages hidden
he: תיקייה עם הודעות חבויות שנקראו

en: Folder:
he: תיקייה:

en: Folders
he: תיקיות

en: Follow-up and reply to
he: המשך-אל ומענה עבור

en: Followup-To
he: ‎המשך-אל‎

en: Followup-To:
he: המשך-אל:

en: Fonts
he: גופנים

en: For more information about plugins see the <a href="%s"><span underline="none">Claws Mail website</span></a>.
he: למידע נוסף אודות תוספת זו ראה <a href="%s"><span underline="none">אתר אינטרנט Claws Mail</span></a>.

[ctx: For use by strftime (afternoon)]
en: PM
he: אחה״צ

[ctx: For use by strftime (afternoon, lowercase)]
en: pm
he: אחה״צ

[ctx: For use by strftime (default date format)]
en: %m/%d/%y
he: %d/%m/%y

[ctx: For use by strftime (morning)]
en: AM
he: בבוקר

[ctx: For use by strftime (morning, lowercase)]
en: am
he: בבוקר

en: For_ward as attachment
he: קידום כ_תצריף

en: Foreground
he: רקע קדמי

en: Foreground color
he: צבע רקע קדמי

en: Forgotten %d password in %d accounts.
     | Forgotten %d passwords in %d accounts.
he[0]: נשכחה סיסמה %d בתוך %d חשבונות.
he[1]: נשכחו %d סיסמאות בתוך %d חשבונות.

en: Format
he: פורמט

en: Format Email Links
he: עצב קישורי דוא״ל

en: Format User Attributes
he: עצב אפיוני משתמש

en: Format:
he: פורמט:

en: Forward
he: קידום

en: Forward Message
he: קידום הודעה

en: Forward Message options
he: אפשרויות קידום הודעה

en: Forward as attachment
he: קדם כתצריף

en: Forward to:
he: קדם אל:

en: Forwarded
he: קודמה

en: Forwarded messages: %d
he: הודעות אשר קודמו: %d

en: Forwarded or redirected messages
he: הודעות שקודמו או שהוכוונו מחדש

en: Forwarding
he: קידום

en: Free/Busy information
he: מידע חופשי/עסוק

en: Free/busy retrieval failed
he: אחזור מידע חופשי/עסוק נכשל

en: Friday
he: שישי

en: From
he: ‎מאת‎

en: From current _folder...
he: מתוך _תיקייה נוכחית...

en: From selected _messages...
he: מתוך _הודעות נוכחיות...

en: From, To or Subject
he: ‎מאת, אל או נושא‎

en: From, To or Subject:
he: מאת, אל או נושא:

en: From/To/Subject/Tag
he: מאת/אל/נושא/תגית

en: From:
he: מאת:

en: From: <i>%s</i>
he: מאת: <i>%s</i>

en: Full
he: מלא

en: Full Name
he: שם מלא

en: Full Name Format
he: פורמט שם מלא

en: Full name
he: שם מלא

en: Full path to clamd.conf. If this field is not empty then the plugin has been able to locate the file automatically
he: נתיב מלא אל clamd.conf. במידה ונתיב זה אינו ריק אזי התאפשר לתוספת לאתר את הקובץ אוטומטית

en: Fw: multiple emails
he: Fw: הודעות דואר מרובות

en: GData
he: ‏GData

en: GData integration
he: שילוב GData

en: GData plugin: Authenticated
he: תוספת GData: מאומת

en: GData plugin: Authentication error: %s
he: תוספת GData: שגיאת אימות: %s

en: GData plugin: Error querying for contacts: %s
he: תוספת GData: שגיאה בתחקור עבור אנשי קשר: %s

en: GData plugin: Error querying for groups: %s
he: תוספת GData: שגיאה בתחקור עבור קבוצות: %s

en: GData plugin: Groups received
he: תוספת GData: קבוצות התקבלו

en: GData plugin: Starting async authentication
he: תוספת GData: מתחיל כעת אימות async

en: GData plugin: Starting async contacts query
he: תוספת GData: מתחיל כעת שאילתת איש קשר async

en: GData plugin: Starting async groups query
he: תוספת GData: מתחיל כעת שאילתת קבוצות async

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: %s
he: ‫‭GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    מקומיות: %s (מערך תווים: %s)
    מערכת הפעלה: %s

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: %s %s (%s)
he: ‫‭GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    מקומיות: %s (מערך תווים: %s)
    מערכת הפעלה: ‭%s %s (%s)

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: unknown
he: ‫‭GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    מקומיות: %s (מערך תווים: %s)
    מערכת הפעלה: לא ידועה

en: General
he: כללי

en: Generate Message-ID
he: הלחן Message-ID

en: Generate X-Mailer header
he: הלחן תקורת X-Mailer

en: Generate a new key pair
he: הלחן צמד מפתחות חדש

en: Generating your new key pair... Please move the mouse around to help generate entropy...
he: כעת מחולל את צמד המפתחות החדש שלך... אנא הזז את העכבר סביב כדי לסייע לחולל אנטרופיה...

en: Get
he: השגה

en: Get Mail
he: השגת דואר

en: Get free/busy status of others from
he: השג מצב חופשי/עסוק של אחרים מתוך

en: Get from _all accounts
he: השג מתוך _כל החשבונות

en: Get from _current account
he: השג מתוך חשבון _נוכחי

en: Get more dictionaries...
he: השג עוד מילונים...

en: Get more...
he: השג עוד...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
he: כעת משיג את המספר של הודעות חדשות (LAST)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
he: כעת משיג את המספר של הודעות חדשות (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
he: כעת משיג את המספר של הודעות חדשות (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
he: כעת משיג את הגודל הודעות (LIST)...

en: Global notification settings
he: הגדרות התראות גלובליות

en: GnuPG is not installed properly, or needs to be upgraded.
    OpenPGP support disabled.
he: ‏GnuPG אינו מותקן כיאות, או שזה צריך שדרוג.
    תמיכת OpenPGP מנוטרלת.

[ctx: GnuTLS]
en: adds support for encrypted connections to servers
he: מוסיפה תמיכה עבור חיבורים מוצפנים לשרת

en: Go back to email
he: חזור אל דוא״ל

en: Go back to the folder list
he: חזור אל רשימת התיקייה

en: Go back to the folder list (You have unread messages)
he: חזור אל רשימת התיקייה (יש לך הודעות שלא נקראו)

en: Go to Inbox
he: עבור אל תיקיית דואר נכנס

en: Go to Next Unread Message
he: מעבר אל הודעה באה שלא נקראה

en: Go to Previous Unread Message
he: מעבר אל הודעה קודמת שלא נקראה

en: Go to folder list
he: מעבר אל רשימת תיקייה

en: Gold
he: זהב

en: Good signature (untrusted) from %s.
he: חתימה טובה (לא מהימנה) מאת %s.

en: Good signature from %s.
he: חתימה טובה מאת %s.

en: Good signature from uid "%s" (Validity: %s)
he: חתימה טובה מאת מזהה משתמש (uid) ‫"%s" (תקפות: %s)

en: Gpgme protocol '%s' is unusable (unknown problem)
he: פרוטוקול Gpgme ‏'%s' אינו שמיש (בעיה לא מוכרת)

en: Gpgme protocol '%s' is unusable: Engine '%s' isn't installed properly.
he: פרוטוקול Gpgme ‏'%s' אינו שמיש: מנוע '%s' אינו מותקן כיאות.

en: Gpgme protocol '%s' is unusable: Engine '%s' version %s is installed, but version %s is required.
he: פרוטוקול Gpgme ‏'%s' אינו שמיש: מנוע '%s' גרסא %s אכן מותקן, אולם גרסא %s נדרשת.

en: Grab input while entering a passphrase
he: תפוס פלט במהלך הזנת מימרת־סיסמה

en: Greek (ISO-8859-7)
he: יווני (ISO-8859-7)

en: Greek (ISO-8859-_7)
he: יווני (ISO-8859-_7)

en: Green
he: ירוק

en: Grey
he: אפור

en: Group
he: קבוצה

en: Group Name
he: שם קבוצה

en: HTML Output Directory '%s'
    does not exist. OK to create new directory?
he: מדור פלט HTML ‫'%s'
    לא קיים. אישור ליצירת מדור חדש?

en: HTML Output File
he: קובץ פלט HTML

en: HTML messages
he: הודעות HTML

en: Half page
he: חצי עמוד

en: Ham
he: לגיטימית

en: Has attachment
he: מכילה תצריף

en: Has attachment(s)
he: מכילה תצריף(ים)

en: Hea_der
he: ת_קורה

en: Header
he: תקורה

en: Header Fields
he: שדות תקורה

en: Header Name
he: שם תקורה

en: Header is not set.
he: תקורה אינה מוגדרת.

en: Header name
he: שם תקורה

en: Header name is not set.
he: שם תקורה אינו מוגדר.

en: Headers
he: תקורות

en: Headers part
he: אזור תקורות

en: Hebrew
he: עברי

en: Hebrew (ISO-8859-8)
he: עברי (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
he: עברי (Windows-1255)

en: Hello,\n
he: שלום,\n

en: Help
he: עזרה

en: Hi_gh
he: ג_בוהה

en: Hidden columns
he: טורים מוסתרים

en: Hidden headers
he: תקורות חבויות

en: Hide
he: הסתרה

en: Hide at start-up
he: הסתר בעת הפעלה

en: Hide deleted messages
he: הסתר הודעות שנמחקו

en: Hide mainwindow when minimized
he: הסתר חלון ראשי כאשר ממוזער

en: Hide read threads
he: הסתר שרשורים שנקראו

en: Hide when iconified
he: הסתר כאשר ממוזער

en: High
he: גבוהה

en: Holding down Control key while pressing Enter
    will learn from mistake.
he: החזקת המקש Control בזמן לחיצה על Enter
    ילמד מטעות.

en: Hostname
he: שם מארח

en: Hostname or IP address of spamd server
he: שם מארח או כתובת IP של שרת spamd

en: Hostname or IP for remote host running clamav daemon
he: שם מארח או IP עבור מארח מרוחק שמריץ שדון clamav

en: Hostname:Port of LCDd server:
he: שם מארח:פורט של שרת LCDd:

en: Hotkeys
he: מקשים חמים

en: IMAP error on %s: APPEND error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת APPEND

en: IMAP error on %s: CAPABILITY error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת CAPABILITY

en: IMAP error on %s: CHECK error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת CHECK

en: IMAP error on %s: CLOSE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת CLOSE

en: IMAP error on %s: COPY error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת COPY

en: IMAP error on %s: CREATE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת CREATE

en: IMAP error on %s: DELETE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת DELETE

en: IMAP error on %s: EXAMINE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת EXAMINE

en: IMAP error on %s: EXPUNGE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת EXPUNGE

en: IMAP error on %s: EXTENSION error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת EXTENSION

en: IMAP error on %s: FETCH error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת FETCH

en: IMAP error on %s: INVAL error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת INVAL

en: IMAP error on %s: LIST error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת LIST

en: IMAP error on %s: LOGIN error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת LOGIN

en: IMAP error on %s: LOGOUT error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת LOGOUT

en: IMAP error on %s: LSUB error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת LSUB

en: IMAP error on %s: NOOP error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת NOOP

en: IMAP error on %s: RENAME error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת SEARCH

en: IMAP error on %s: SASL error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת SASL

en: IMAP error on %s: SEARCH error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת SEARCH

en: IMAP error on %s: SELECT error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת SELECT

en: IMAP error on %s: SSL error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת SSL

en: IMAP error on %s: STARTTLS error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת STARTTLS

en: IMAP error on %s: STATUS error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת STATUS

en: IMAP error on %s: STORE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת STORE

en: IMAP error on %s: SUBSCRIBE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת SUBSCRIBE

en: IMAP error on %s: UID COPY error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת UID COPY

en: IMAP error on %s: UID FETCH error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת UID FETCH

en: IMAP error on %s: UID SEARCH error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת UID SEARCH

en: IMAP error on %s: UID STORE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת UID STORE

en: IMAP error on %s: UNSUBSCRIBE error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת UNSUBSCRIBE

en: IMAP error on %s: Unknown error [%d]
he: שגיאה אצל %s: שגיאה לא מוכרת [%d]

en: IMAP error on %s: authenticated
he: שגיאת IMAP אצל %s: מאומתת

en: IMAP error on %s: bad state
he: שגיאת IMAP אצל %s: מצב רע

en: IMAP error on %s: connection not accepted
he: שגיאת IMAP אצל %s: חיבור לא מקובל

en: IMAP error on %s: connection refused
he: שגיאת IMAP אצל %s: חיבור סורב

en: IMAP error on %s: fatal error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאה פטאלית

en: IMAP error on %s: memory error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת זיכרון

en: IMAP error on %s: not authenticated
he: שגיאת IMAP אצל %s: לא מאומתת

en: IMAP error on %s: parse error (very probably non-RFC compliance from the server)
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת ניתוח (קרוב לוודאי אי תאימות RFC מתוך השרת)

en: IMAP error on %s: protocol error(very probably non-RFC compliance from the server)
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת פרוטוקול (קרוב לוודאי אי תאימות RFC מתוך השרת)

en: IMAP error on %s: stream error
he: שגיאת IMAP אצל %s: שגיאת זרם

en: IMAP server directory
he: מדור שרת IMAP

en: IMAP server directory:
he: מדור שרת IMAP:

en: IMAP4 connection broken
he: חיבור IMAP4 רצוץ

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
he: חיבור IMAP4 אל %s התנתק. כעת מחדש חיבור...

en: IMAP4 port
he: פורט IMAP4

en: IMAP4 server is not entered.
he: שרת IMAP4 אינו מוזן.

[ctx: IPv6]
en: adds support for IPv6 addresses, the new Internet addressing protocol
he: מוסיפה תמיכה עבור כתובות ‫IPv6, פרוטוקול המיעון החדש

en: Icon
he: צלמית

en: Icon Legend
he: מקרא צלמית

en: Icon _Legend
he: _מקרא צלמית

en: Icon text
he: תמליל צלמית

en: Icons
he: ‪צלמיות

en: If 'Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used
he: אם 'אוטומטי' נבחרת, יעשה שימוש בקידוד האופטימלי עבור מקומיות נוכחית

en: If Bogofilter thought an email was spam or unsure, but it was whitelisted, learn it as ham.
he: אם Bogofilter חשבה שדוא״ל מסוים היה ספאם או מפוקפק, אולם זה הושם ברשימה לבנה, למד אותו כהודעה לגיטימית.

en: If Bsfilter thought an email was spam or unsure, but it was whitelisted, learn it as ham.
he: אם Bsfilter חשבה שדוא״ל מסוים היה ספאם או מפוקפק, אולם זה הושם ברשימה לבנה, למד אותו כהודעה לגיטימית.

en: If checked, turns on logging of filtering and processing rules.
    The log is accessible from 'Tools/Filtering log'.
    Caution: enabling this option will slow down the filtering/processing, this might be critical when applying many rules upon thousands of messages.
he: במידה ואפשרות זו מסומנת, הפעל רישום של חוקי סינון ועיבוד.
    היומן נגיש מן 'כלים/קשומות יומן סינון'.
    זהירות: אפשור אפשרות זו יאט את התהליך של סינון/עיבוד, ועשוי להיות גורלי בעת החלה של חוקים רבים על גבי אלפים של הודעות.

en: If checked, you can change the keyboard shortcuts of most of the menu items by focusing on the menu item and pressing a key combination.
    Uncheck this option if you want to lock all existing keyboard shortcuts.
he: במידה ואפשרות זו מסומנת, באפשרותך לשנות קיצורי דרך מקלדת של רוב פריטי התפריט על ידי התמקדות על פירטי תפריט ולחיצה על צירוף מקשים.
    אל תסמן את אפשרות זו אם ברצונך לנעול את כל קיצורי דרך מקלדת הקיימים.

en: If only its text changed
he: רק אם תמלילו שונה

en: If there are more than 3 quote levels, the colors will be reused
he: אם קיימות יותר מן 3 רמות ציטטה, הצבעים ינוצלו שוב

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
he: במידה וערכים אלו יישארו ריקים, ייעשה שימוש באותו מזהה משתמש ובאותה סיסמה המשמשים עבור קבלה.

en: Ignore attachment
he: התעלם מן תצריף

en: Ignore thread
he: שרשור מנוכר

en: Ignored thread
he: שרשור מנוכר

en: Image Viewer
he: הצגת תמונה

en: Import LDIF file into Address Book
he: ייבוא קובץ LDIF לתוך ספר כתובות

en: Import MUTT file into Address Book
he: ייבוא קובץ MUTT אל תוך ספר כתובות

en: Import M_utt file...
he: ייבוא קובץ _Mutt...

en: Import Pine file into Address Book
he: ייבוא קובץ Pine אל תוך ספר כתובות

en: Import _LDIF file...
he: ייבוא קובץ _LDIF...

en: Import _Pine file...
he: ייבוא קובץ _Pine...

en: Import feed
he: יבא ערוץ

en: Import feed list...
he: ייבוא רשימת ערוצים...

en: Import mbox file
he: ייבוא קובץ mbox

en: Importing from mbox... (%d mail imported) | Importing from mbox... (%d mails imported)
he[0]: כעת מייבא מתוך mbox‏... (הודעות דואר %d יובאה)
he[1]: כעת מייבא מתוך mbox‏... (%d הודעות דואר יובאו)

en: Impossible to set the client certificate.
he: בלתי אפשרי להגדיר את תעודת הלקוח.

en: In _folder list...
he: בתוך רשימת _תיקייה...

en: In _message list...
he: בתוך רשימת _הודעה...

en: In all folders
he: בכל התיקיות

en: In reply to
he: ‎ב מענה אל‎

en: In reply to:
he: ב מענה אל:

en: In selected folder
he: בתיקייה נוכחית

en: In-Reply-To
he: ‎ב-מענה-אל‎

en: In-Reply-To:
he: ב-מענה-אל:

en: Inbox
he: דואר נכנס

en: Include folder types
he: הכללת טיפוסי תיקייה

en: Include server in dynamic search
he: כלול שרת בחיפוש דינמי

en: Include subfolders
he: הכלל תיקיות משנה

en: Include unread mails in banner
he: כלול דואר שלא נקראה בכרזה

en: Include webcal subscriptions in export
he: כלול הרשמות webcal בתוך ייצוא

en: Incoming traffic
he: תעבורה נכנסת

en: Incorporation cancelled
he: איחוד בוטל

en: Incorrect part
he: אזור שגוי

en: Indicator
he: מחוון

en: Individual
he: יחיד

en: Information
he: מידע

en: Information about extended symbols
he: מידע אודות סמלים מורחבים

en: Inherit properties from parent folder
he: הורש מאפיינים מתוך תיקיית הורה

en: Init
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
he: מתחיל
    ‏Clamd לא מגיב לקריאת פינג.
    האם clamd רץ כעת?

en: Init
    No socket information.
    Antivirus disabled.
he: מתחיל
    אין מידע socket.
    אנטי וירוס מנוטרל.

en: Input new name for '%s':
he: הזן שם חדש עבור '%s':

en: Input password
he: קלט סיסמה

en: Input password for %s on %s:
he: קלט סיסמה עבור %s אצל %s:

en: Input password for %s:
he: קלט סיסמה עבור %s:

en: Input password:
he: קלט סיסמה:

en: Input the URL of the news feed you wish to subscribe:
he: הזן כתובת URL של ערוץ החדשות אליו ברצונך להירשם:

en: Input the location of mailbox.
    If an existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
he: הזן מיקום של תיבת דואר.
    במידה ותיבת דואר קיימת תצוין, זו
    תיסרק באופן אוטומטי.

en: Input the location of mailbox.
    If the existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
he: הזן מיקום של תיבת דואר.
    במידה ותיבת הדואר הקיימת תצוין, זו
    תיסרק באופן אוטומטי.

en: Input the name of new folder:
he: הזן את השם של תיקייה חדשה:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders
    only and no mail, append '/' to the folder name)
he: הזן את השם של תיקייה חדשה:
    (אם ברצונך ליצור תיקייה כדי ליצור תיקיות משנה
    בלבד וללא דואר, הוסף '/' אל שם התיקייה)

en: Input the new name of folder:
he: הזן את השם החדש של תיקייה:

en: Insecure connection
he: חיבור לא מאובטח

en: Insert
he: שבץ

en: Insert X-Bogosity header
he: שבץ תקורת X-Bogosity

en: Insert file
he: שיבוץ קובץ

en: Insert or attach?
he: שיבוץ או סיפוח?

en: Insert si_gnature
he: שבץ _חתימה

en: Insert sig.
he: שיבוץ חת.

en: Insert signature
he: שיבוץ חתימה

en: Install new...
he: התקן חדש...

en: Install theme '%s'
he: התקן מוטיב '%s'

en: Interface
he: ממשק

en: Internal Function
he: פונקציה פנימית

en: Internal error: unexpected value for prefs_common.next_unread_msg_dialog
he: שגיאה פנימית: ערך לא צפוי עבור prefs_common.next_unread_msg_dialog

en: Internal theme has %d icons
he: מוטיב פנימי מונה %d צלמיות

en: Invalid MIME type.
he: טיפוס MIME שגוי.

en: Invalid filtering action(s):
    %s
he: פעולת סינון שגויה:
    %s

en: Item has no icon defined.
he: לפריט אין צלמית מוגדרת.

en: Item has no text defined.
he: לפריט אין תמליל מוגדר.

en: Item type
he: טיפוס פריט

[ctx: JPilot]
en: adds support for PalmOS addressbooks
he: מוסיפה תמיכה עבור ספרי כתובות של ‫PalmOS

en: January
he: ינואר

en: Japanese
he: יפני

en: Japanese (EUC-JP)
he: יפני (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
he: יפני (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
he: יפני (Shift_JIS)

en: July
he: יולי

en: June
he: יוני

en: KB
he: ק״ב

en: KB into message body
he: ק״ב לתוך גוף הודעה

en: Keep 'Bcc' addresses
he: שמור כתובות 'Bcc'

en: Keep 'Cc' addresses
he: שמור כתובות 'Cc'

en: Keep 'To' addresses
he: שמור כתובות 'To'

en: Keep addresses which appear in 'Bcc' headers
he: שמור כתובות שמופיעות בתוך תקורות 'Bcc'

en: Keep addresses which appear in 'Cc' headers
he: שמור כתובות שמופיעות בתוך תקורות 'Cc'

en: Keep addresses which appear in 'To' headers
he: שמור כתובות שמופיעות בתוך תקורות 'To'

en: Keep default number of expired entries
he: שמור מספר משתמט של רשומות שפקעו

en: Keep old configuration
he: שמור תצורה ישנה

en: Keep the original 'From' header when redirecting
he: שמור על תקורת 'From' בעת הכוונה מחדש

en: Keep to folder
he: שמור אל תיקייה

en: Keeping a backup will allow you to go back to an older version, but may take a while if you have cached IMAP or News data, and will take some extra room on your disk.
he: שמירת גיבוי תתיר לך לחזור אל גרסא ישנה יותר, אך זו עשויה לקחת פרק זמן מסוים אם יש לך IMAP מוטמן או נתונים של News, וייקח מקום נוסף מסוים בכונן שלך.

en: Keeps all recipient addresses in an addressbook folder.
he: שמור אל כל כתובות הנמען בתיקיית ספר כתובות.

en: Key 0x%s not available to verify this signature.
he: מפתח 0x%s לא זמין לאימות חתימה זו.

en: Key ID
he: מזהה מפתח

en: Key export isn't implemented in Windows.
he: ייצוא מפתח אינו מיושם תחת Windows.

en: Key exported.
he: מפתח יוצא.

en: Key file %s missing (%s)
he: קובץ מפתח %s חסר (%s)

en: Key generated
he: מפתח התחולל

en: Key import
he: ייבוא מפתח

en: Keyboard shortcuts
he: קיצורי דרך מקלדת

en: Keywords
he: ‎מילות מפתח‎

en: Keywords:
he: מילות מפתח:

en: Known certificate:
he: תעודה מוכרת:

en: Korean
he: קוריאני

en: Korean (EUC-KR)
he: קוריאני (EUC-KR)

[ctx: LDAP]
en: adds support for LDAP shared addressbooks
he: מוסיפה תמיכה עבור ספרי כתובות משותפים מטיפוס ‫LDAP

en: LDAP Name
he: שם LDAP

en: LDAP Query
he: שאילתת LDAP

en: LDAP search terminated on request
he: חיפוש LDAP סוים לפי דרישה

en: LDAP servers
he: שרתי LDAP

en: LDIF Field
he: שדה LDIF

en: LDIF Field Name
he: שם שדה LDIF

en: LDIF Output Directory '%s'
    does not exist. OK to create new directory?
he: מדור פלט LDIF ‏'%s'
    לא קיים. אישור ליצירת מדור חדש?

en: LDIF Output File
he: קובץ פלט LDIF

en: LDIF file imported successfully.
he: קובץ LDIF יובא בהצלחה.

en: LIST failed
he: LIST נכשל

en: La_yout
he: מ_ערך ממשק

en: Label
he: צבע תווית

en: Laptop LED
he: ‏LED מחשב נייד

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last Name, First Name
he: שם משפחה, שם פרטי

en: Last Page
he: עמוד אחרון

en: Last page
he: עמוד אחרון

en: Later
he: מאוחר יותר

en: Launch website
he: שגר אתר רשת

en: Learn Spam or Ham
he: למד בתור ספאם או לגיטימית

en: Learn as _Ham
he: למד בתור _לגיטימית

en: Learn as _Spam
he: למד בתור _ספאם

en: Learn as...
he: למד בתור...

en: Learn ham
he: למד לגיטימית

en: Learn spam
he: למד ספאם

en: Learn whitelisted emails as ham
he: למד דוא״ל ברשימה לבנה בתור לגיטימיות

en: Learning failed; `%s %s %s` returned with error:
    %s
he: למידה נכשלה; `%s %s %s` הוחזרה עם שגיאות:
    %s

en: Learning failed; `%s` returned with status %d.
he: למידה מכשלה; `%s` הוחזרה עם מצב %d.

en: Libetpan does not support return code 480 so for now we choose to continue
he: ‫Libetpan לא תומכת return code 480 ונכון לעכשיו אנחנו בוחרים להמשיך

en: Light brown
he: חום בהיר

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
he: שורה %d חוצה את אורך גבול הודעה (998 בתים).
    התכולות של ההודעה עשויות להינתק בעיצומה אל המסירה.
    
    לשלוח למרות זאת?

en: Line space
he: ריווח שורה

en: Lines starting with quotation marks
he: שורות מתחילות עם מרכאות

en: List
he: רשימה

en: List _URLs...
he: ספירת כתובות _URL...

en: List-Archive
he: ‎רשימה-ארכיון‎

en: List-Archive:
he: רשימה-ארכיון:

en: List-Help
he: ‎רשימה-עזרה‎

en: List-Help:
he: רשימה-עזרה:

en: List-Owner
he: ‎רשימה-בעלים‎

en: List-Owner:
he: רשימה-בעלים:

en: List-Post
he: ‎רשימה-פרסום‎

en: List-Post:
he: רשימה-פרסום:

en: List-Subscribe
he: ‎רשימה-הרשמה‎

en: List-Subscribe:
he: רשימה-הרשמה:

en: List-Unsubscribe
he: ‎רשימה-נסיגה‎

en: List-Unsubscribe:
he: רשימה-נסיגה:

en: Lo_w
he: _נמוכה

en: Load Image
he: טעינת תמונה

en: Load images
he: הטען תמונות

en: Load...
he: טעינה...

en: Loaded plugins
he: תוספות מוטענות

en: Loading remote resources can lead to some privacy issues.
    When remote content loading is disabled, nothing will be requested
    from the network. Rendering of images, scripts, plugin objects or
    Java applets can still be enabled for content that is attached
    in the email.
he: טעינת תוכן מרוחק עלולה להוביל לבעיות פרטיות מסוימות.
    כאשר טעינת תוכן מרוחק הינה מנוטרלת, לא יתבקש שום דבר
    מן הרשת. ציור של תמונות, תסריטים, אובייקטי תוספות או
    יישומוני Java עדיין ניתנים להפעלה עבור תוכן שהינו מסופח
    בתוך הדוא״ל.

en: Loading...
he: כעת טוען...

en: Local
he: מקומי

en: Local mailbox
he: תיבת דואר מקומית

en: Local mbox file
he: קובץ mbox מקומי

en: Localhost
he: מארח מקומי

en: Locate the folder to export and specify the mbox file.
he: אתר את התיקייה לייצוא וציין קובץ mbox מבוקש.

en: Locate the mbox file and specify the destination folder.
he: אתר קובץ mbox וציין את תיקיית היעד.

en: Location:
he: מיקום:

en: Location:
he: מיקום:

en: Lock
he: נעולה

en: Locked
he: נעולה

en: Locked message
he: הודעה נעולה

en: Log file
he: קובץ יומן

en: Log filtering/processing when...
he: רשום יומן סינון/עיבוד כאשר...

en: Log level
he: אמת רישום

en: Logging
he: רישום

en: Logo
he: ‪סמל מסחרי

en: Looking for subfolders of %s...
he: כעת מחפש עבור תיקיות משנה של %s...

en: Looking for unsubscribed folders in %s...
he: כעת מחפש עבור תיקיות לא רשומות אצל %s...

en: Lookup name:
he: חיפוש שם:

en: Low
he: נמוכה

en: MB
he: מ״ב

en: MD5 checksum
he: סכום ביקורת MD5

en: MH...
he: ‏MH...

en: MIME Type
he: טיפוס MIME

en: MIME type
he: טיפוס MIME

en: MIME-Version
he: MIME-גרסת‎

en: MIME-Version:
he: גרסת-MIME:

en: M_ove folder...
he: ה_עברת תיקייה...

en: M_ove...
he: ה_עברה...

en: Magenta
he: ארגמן

en: Mail Archiver
he: ארכיבר דואר

en: Mail Handling
he: ניהול דואר

en: Mail address
he: כתובות דואר

en: Mail address is not entered.
he: כתובת דואר אינה מוזנת.

en: Mail folders
he: תיקיות דואר

en: Mail marking
he: סימון דואר

en: Mail message
he: הודעת דואר

en: Mail sent successfully.
he: דואר נשלח בהצלחה.

en: Mailbox
he: תיבת דואר

en: Mailbox is locked.
he: תיבת דואר הינה נעולה.

en: Mailbox is locked:
    %s
he: תיבת דואר הינה נעולה:
    %s

en: Mailbox setting
he: הגדרת תיבת דואר

en: Mailboxes
he: תיבות דואר

en: Mailing _list
he: _רשימת דיוור

en: Mailing-List
he: ‎רשימת-דיוור‎

en: Mailing-List:
he: רשימת-דיוור:

en: Mailing-_List
he: רשימת-_דיוור

en: Main Window
he: חלון ראשי

en: Make banner sticky
he: הפוך כרזה לדביקה

en: Make popup sticky
he: הפוך תיבה מוקפצת לדביקה

en: Make sure that the kernel module 'acer_acpi' is loaded.
    You can get it from http://code.google.com/p/aceracpi/
he: ודא כי מודול ליבה 'acer_acpi' הינו מוטען.
    באפשרותך להשיגו מתוך http://code.google.com/p/aceracpi/

en: Make sure that the kernel module 'acerhk' is loaded.
    You can get it from http://www.cakey.de/acerhk/
he: ודא כי מודול ליבה 'acerhk' הינו מוטען.
    באפשרותך להשיגו מתוך http://www.cakey.de/acerhk/

en: Make sure that the kernel module 'asus_acpi' is loaded.
he: ודא כי מודול ליבה 'asus_acpi' הינו מוטען.

en: Make sure that the kernel module 'asus_laptop' is loaded.
he: ודא כי מודול ליבה 'asus_laptop' הינו מוטען.

en: Make sure that the kernel module 'ibm_acpi' is loaded.
he: ודא כי מודול ליבה 'ibm_acpi' הינו מוטען.

en: Make sure that you have apanelc installed.
    You can get it from http://apanel.sourceforge.net/
he: ודא כי יש לך את apanelc מותקן.
    באפשרותך להשיגו מתוך http://apanel.sourceforge.net/

en: Malformed feed
he: ערוץ פגום

en: Malformed header
he: תקורה פגומה

en: Malformed message
he: הודעה פגומה

en: Mapped event
he: מאורע ממופה

en: March
he: מרץ

en: Marginal
he: שולי

en: Mark
he: סימון

en: Mark all as read
he: סמן את כולן בתור נקראו

en: Mark all re_ad
he: סמן את כולן בתור נ_קראו

en: Mark all read
he: סמן את כולן בתור נקראו

en: Mark as _ham
he: סמן בתור _לגיטימית

en: Mark as _spam
he: סמן בתור _ספאם

en: Mark as ham
he: סמן בתור לגיטימית

en: Mark as rea_d
he: סמן בתור נקר_אה

en: Mark as read
he: סמן בתור נקראה

en: Mark as spam
he: סמן בתור ספאם

en: Mark as unr_ead
he: סמן בתור לא נקראה

en: Mark as unread
he: סמן בתור לא נקראה

en: Mark cross-posted messages as read and color:
he: סמן הודעות פרסום-צולב בתור נקראו וצבע:

en: Mark for deletion
he: סמן למחיקה

en: Mark for download
he: סמן להורדה

en: Mark message as read
he: סמן הודעה בתור נקראה

en: Mark spam as read
he: סמן ספאם בתור נקראה

en: Marked
he: מסומנת

en: Marked message
he: הודעה מסומנת

en: Match Type: 'Test'
he: הקבלת טיפוס: 'Test'

en: Match all of the following
he: התאם את כל הבאים

en: Match any of the following
he: התאם את כל אחד מהבאים

en: Match criteria:
he: התאמת קריטריון:

en: Match names 'containing' search term
he: התאם שמות 'מכילים' מונחי חיפוש

en: Max Query Age (secs)
he: גיל שאילתא מרבי (שניות)

en: Maximum Entries
he: רשומות מרביות

en: Maximum amount of entries per folder within the newly created address book
he: כמות מרבית של רשומות לתיקייה בתוך ספר הכתובות החדש שנוצר

en: Maximum attachment size
he: גודל תצריף מרבי

en: Maximum number of articles to download
he: מספר מרבי של מאמרים להורדה

en: Maximum number of messages (0 means unlimited)
he: מספר מרבי של הודעות (0 מסמל ללא הגבלה)

en: Maximum number of results:
he: מספר מרבי של תוצאות:

en: Maximum size
he: גודל מרבי

en: Maximum time allowed for checking. If the check takes longer it will be aborted.
he: זמן מרבי שמותר לבדיקה. אם הבדיקה לוקחת יותר זמן אז זו תבוטל.

en: May
he: מאי

en: Mbox file:
he: קובץ mbox:

en: Mbox import has failed.
he: ייבוא mbox נכשל.

en: Medium
he: בינונית

en: Meetings
he: מפגשים

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Menu name and command are too long.
he: שם תפריט ופקודה ארוכים מדי.

en: Menu name is not set.
he: שם תפריט אינו מוגדר.

en: Menu name is too long.
he: שם תפריט ארוך מדי.

en: Mess_age source
he: מ_קור הודעה

en: Message
he: הודעה

en: Message Printing
he: הדפסת הודעה

en: Message View
he: תצוגת הודעה

en: Message Window
he: חלון הודעה

en: Message attachments larger than this will not be scanned
he: תצריפי הודעה גדולים מזה לא ייסרקו

en: Message doesn't conform to MIME standard. It may render wrongly.
he: הודעה לא מותאמת אל תקן MIME. זו עשויה להצטייר באופן מוטעה.

en: Message flags
he: דגלי הודעה

en: Message has attachment(s)
he: הודעה מכילה תצריף(ים)

en: Message has been forwarded
he: הודעה קודמה

en: Message has been forwarded and replied to
he: הודעה קודמה ונענתה

en: Message has been replied to
he: הודעה נענתה

en: Message is encrypted and has attachment(s)
he: הודעה הינה מוצפנת ומכילה תצריף(ים)

en: Message is in a watched thread
he: הודעה בתוך שרשור מפוקח

en: Message is in an ignored thread
he: הודעה בתוך שרשור מנוכר

en: Message is marked for copying
he: הודעה מסומנת להעתקה

en: Message is marked for deletion
he: הודעה מסומנת למחיקה

en: Message is marked for moving
he: הודעה מסומנת להעברה

en: Message is signed and has attachment(s)
he: הודעה הינה חתומה ומכילה תצריף(ים)

en: Message is spam
he: הודעה הינה ספאם

en: Message is too big (Maximum size is %s)
he: ההודעה הינה גדולה מדי (גודל מרבי הינו %s)

en: Message list
he: רשימת הודעה

en: Message list columns configuration
he: תצורת טורי רשימת הודעה

en: Message must match
he: הודעה חייבת להתאים

en: Message part
he: אזור הודעה

en: Message scroll
he: גלילת הודעה

en: Message view
he: תצוגת הודעה

en: Message-ID
he: ‎מזהה-הודעה

en: Message-ID:
he: מזהה-הודעה:

en: Message: %s
he: הודעה: %s

en: Messages
he: הודעות

en: Messages coming from your address book contacts will be received in the normal folder even if detected as spam
he: הודעות שבאות מאת אנשי קשר שבתוך ספר כתובות יתקבלו בתוך התיקייה הרגילה אפילו אם אלו הובחנו בתור ספאם

en: Messages larger than this will not be checked
he: הודעות שגדולות יותר מזה לא יבדקו

en: Messages over this limit will be partially retrieved. When selecting them you will be able to download them fully or delete them.
he: הודעות מעל לגודל זה יאוחזרו באופן חלקי. בעת בחירה תעמוד לך האפשרות להורידן במלואן או למוחקן.

en: Metadata handling
he: ניהול Metadata

en: Migrating configuration...
he: כעת מהגר תצורה...

en: Migration failed!
he: מיזוג נכשל!

en: Migration of configuration
he: מיזוג של תצורה

en: Mime type
he: טיפוס Mime

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Miscellaneous options
he: אפשרויות שונות

en: Missing filename
he: שם קובץ חסר

en: Missing required 'To:' header
he: תקורת 'To:' נדרשת חסרה

en: Missing required information
he: מידע נדרש חסר

en: Misspelled word color
he: צבע מילה שאויתה באופן שגוי

en: Mode reader failed, continuing nevertheless
he: קורא מצב נכשל, ממשיך בכל זאת

en: Modified:
he: שונה:

en: Monday
he: שני

en: More than one of your accounts uses the address that this message was sent to.
    Please choose which account you want to use for sending the receipt notification:
he: הכתובת שאליה נשלחה הודעה זו מצויה בשימוש על ידי כמה מחשבונותיך.
    אנא בחר באיזה חשבון ברצונך להשתמש למען שליחת התראת אישור מסירה:

en: More...
he: עוד...

en: Move
he: העברה

en: Move Email Addresses to or from Group with arrow buttons
he: העבר כתובת דוא״ל אל או מתוך קבוצה בעזרת לחצני חיצים

en: Move a character backward
he: הזז תו לאחור

en: Move a character forward
he: הזז תו לפנים

en: Move a word backward
he: הזז מילה לאחור

en: Move a word forward
he: הזז מילה לפנים

en: Move deleted mails to trash and expunge immediately
he: העבר דואר מחוק אל אשפה והסירו לחלוטין לאלתר

en: Move failed!
he: העברה נכשלה!

en: Move folder
he: העברת תיקייה

en: Move mailboxes up or down to change the sort order in the Folder list.
he: העבר תיבות דואר מעלה או מטה כדי לשנות את סדר המיון ברשימת תיקייה.

en: Move one page down
he: הזז עמוד אחד מטה

en: Move one page up
he: הזז עמוד אחד מעלה

en: Move selected action down
he: הזזת פעולה נבחרת מטה

en: Move the selected action up
he: הזזת הפעולה הנבחרת מעלה

en: Move the selected rule down
he: הזזת החוק הנבחר מטה

en: Move the selected rule one page down
he: הזזת החוק הנבחר עמוד אחד מטה

en: Move the selected rule one page up
he: הזזת החוק הנבחר עמוד אחד מעלה

en: Move the selected rule to the bottom
he: הזזת החוק הנבחר אל התחתית

en: Move the selected rule to the top
he: הזזת החוק הנבחר אל הראש

en: Move the selected rule up
he: הזזת החוק הנבחר מעלה

en: Move the selected template down
he: הזזת התבנית הנבחרת מטה

en: Move the selected template to the bottom
he: הזזת התבנית הנבחרת התחתית

en: Move the selected template to the top
he: הזזת התבנית הנבחרת אל הראש

en: Move the selected template up
he: הזזת התבנית הנבחרת מעלה

en: Move to _trash
he: העבר אל _אשפה

en: Move to beginning of line
he: הזז אל תחילת שורה

en: Move to end of line
he: הזז אל סוף שורה

en: Move to next line
he: הזז אל שורה באה

en: Move to previous line
he: הזז אל שורה קודמת

en: Moves deleted mails to trash instead of using the \Deleted flag without expunging.
he: העבר דואר מחוק אל אשפה במקום לעשות שימוש בדגל ‪\Deleted‬ ללא הסרה מוחלטת.

en: Moving %s to %s...
he: כעת מעביר את %s אל %s...

en: Moving %s to %s...
he: כעת מזיז את %s אל %s...

en: Moving messages...
he: כעת מעביר הודעות...

en: My Feeds
he: הערוצים שלי

en: N/A
he: ל\/ז

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected.
he: חיבור NNTP אל %s:%d התנתק.

en: NNTP port
he: פורט NNTP

en: NNTP server is not entered.
he: שרת NNTP אינו מוזן.

en: N_ext unread message
he: הודעה ב_אה שלא נקראה

en: Name
he: שם

en: Name already exists but is not a directory.
he: שם כבר קיים אך אינו מדור.

en: Name for archive
he: שם עבור ארכיון

en: Name is too long.
he: שם ארוך מדי.

en: Name of account
he: שם חשבון

en: Name:
he: שם:

en: Name:
he: שם:

en: Ne_xt new message
he: הודעה ח_דשה באה

en: Network _Log
he: _רשומות רשת תקשורת

en: Network log
he: יומן רשת תקשורת

en: Network protocol messages
he: הודעות פרוטוקול רשת תקשורת

[ctx: NetworkManager]
en: adds support for detection of network connection changes
he: מוסיפה תמיכה עבור איתור שינויים בחיבור רשת תקשורת

en: NetworkManager: network is offline.
he: ‏NetworkManager: רשת תקשורת אינה מקוונות.

en: NetworkManager: network is online.
he: ‏NetworkManager: רשת תקשורת הינה מקוונות.

en: Never
he: אף פעם

en: Never mark as unread
he: לעולם אל תסמן בתור לא נקרא

en: Never send Return Receipts
he: אל תשלח אף פעם קבלת מסירה

en: New
he: חדשות

en: New %d, Unread: %d, Total: %d
he: חדשות %d, לא נקראו: %d, סך הכל: %d

en: New Calendar message
he: הודעת לוח שנה חדשה

en: New Contacts
he: אנשי קשר חדשים

en: New LDAP _Server
he: _שרת LDAP חדש

en: New Mail message
he: הודעת דואר חדשה

en: New News post
he: פרסום חדשות חדש

en: New RSS feed article
he: מאמר ערוץ RSS חדש

en: New _Address
he: _כתובת חדשה

en: New _Book
he: _ספר חדש

en: New _Folder
he: _תיקייה חדשה

en: New _Group
he: _קבוצה חדשה

en: New _JPilot
he: ‫_JPilot חדש

en: New _vCard
he: ‏_vCard חדש

en: New article in RSS feed
he: פריט חדש בתוך ערוץ RSS

en: New attribute name:
he: שם אפיון חדש:

en: New calendar message
he: הודעת לוח שנה חדשה

en: New certificate:
he: תעודה חדשה:

en: New config
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
he: תצורה חדשה
    ‏Clamd לא מגיב לקריאת פינג.
    האם clamd רץ כעת?

en: New config
    No socket information.
    Antivirus disabled.
he: תצורה חדשה
    אין מידע socket.
    אנטי וירוס מנוטרל.

en: New folder
he: תיקייה חדשה

en: New folder name must not contain the namespace path separator
he: שם תיקייה חדשה לא יכול להכיל נתיב namespace מפריד

en: New mail message
he: הודעת דואר חדשה

en: New meeting
he: מפגש חדש

en: New message
he: הודעה חדשה

en: New messages arrived
he: הודעות חדשות הגיעו

en: New news post
he: פרסום חדשות חדש

en: New tag:
he: תגית חדשה:

en: New unknown message
he: הודעה לא מוכרת חדשה

en: New user, could not save address book files.
he: משתמש חדש, לא היתה אפשרות לשמור קבצי ספר כתובות.

en: New user, could not save index file.
he: משתמש חדש, לא היתה אפשרות לשמור קובץ מפתח.

en: New/redirected messages: %d
he: הודעות חדשות/שכוונו מחדש: %d

en: NewFolder
he: תיקייה_חדשה

en: NewMail
he: ‏NewMail

en: News (NNTP)
he: חדשות (NNTP)

en: News folders
he: תיקיות חדשות

en: News message
he: הודעות חדשות

en: News server
he: שרת חדשות

en: Newsgroup name
he: שם קבוצת דיונים

en: Newsgroup subscription
he: הרשמת קבוצת דיונים

en: Newsgroups
he: ‎קבוצות דיונים‎

en: Newsgroups:
he: קבוצות דיונים:

en: Next
he: הבאה

en: Next Page
he: עמוד בא

en: Next la_beled message
he: הודעה מסווג_ת באה

en: Next line
he: שורה באה

en: Next m_arked message
he: הודעה מ_סומנת באה

en: Next month
he: חודש בא

en: Next opened message
he: הודעה פתוחה באה

en: Next page
he: עמוד בא

en: Next part
he: חלק הבא

en: Next unread _folder
he: _תיקייה באה שלא נקראה

en: Nick Name
he: שם כינוי

en: Nickname
he: שם כינוי

en: No
he: לא

en: No LDAP entries found for search criteria
he: לא נמצאו רשומות LDAP עבור קריטריון חיפוש

en: No PGP key found
he: לא נמצא מפתח PGP

en: No SMTP AUTH method available
he: אין שיטת SMTP AUTH זמינה

en: No account for sending mails available!
he: אין חשבון זמין עבור שליחת דואר!

en: No account found
he: לא נמצא חשבון

en: No action was defined.
he: אף פעולה לא הוגדרה.

en: No available address book.
he: אין ספר כתובות זמין.

en: No certificate issuer found
he: לא נמצא מנפיק תעודה

en: No dictionary selected.
he: לא נבחר מילון.

en: No disk space left.
he: לא נשאר שטח כונן.

en: No duplicate email addresses found in the address book
he: לא נמצאו כתובות דוא״ל כפולות בתוך ספר כתובות

en: No exact match for '%s'; please select the key.
he: אין תיאום מדויק עבור '%s'; אנא בחר את המפתח.

en: No info file available for this theme
he: אין קובץ מידע זמין עבור מוטיב זה

en: No information available
he: אין מידע זמין

en: No labeled message found. Search from the beginning?
he: לא נמצאו הודעות מסווגות. לחפש מן ההתחלה?

en: No labeled message found. Search from the end?
he: לא נמצאו הודעות מסווגות. לחפש מן הסוף?

en: No labeled messages.
he: אין הודעות מסווגות.

en: No marked message found. Go to next folder?
he: לא נמצאו הודעות מסומנות. לעבור אל תיקייה באה?

en: No marked message found. Search from the end?
he: לא נמצאו הודעות מסומנות. לחפש מן הסוף?

en: No marked messages.
he: אין הודעות מסומנות.

en: No misspelled word found.
he: לא נמצאה מילה שאויתה באופן שגוי.

en: No more labeled messages
he: אין עוד הודעות מסווגות

en: No more marked messages
he: אין עוד הודעות מסומנות

en: No more new messages
he: אין עוד הודעות חדשות

en: No more unread messages
he: אין עוד הודעות שלא נקראו

en: No new message found. Go to next folder?
he: לא נמצאו הודעות חדשות. לעבור אל תיקייה באה?

en: No new message found. Search from the end?
he: לא נמצאו הודעות חדשות. לחפש מן הסוף?

en: No new messages
he: אין הודעות חדשות

en: No new messages.
he: אין הודעות חדשות.

en: No path specified
he: לא צוין נתיב

en: No permissions to create directory.
he: אין הרשאות ליצור מדור.

en: No posting allowed
he: פרסום לא מותר

en: No recipient keys defined.
he: אין מפתחות נמען מוגדרים.

en: No secret key found.
he: לא נמצא מפתח סודי.

en: No signature found
he: לא נמצאה חתימה

en: No specific account has been found to send, and an error happened during SMTP session.
he: לא נמצא חשבון מסוים לשליחה, והתרחשה שגיאה במהלך סשן SMTP.

en: No unread message found. Go to next folder?
he: לא נמצאו הודעות שלא נקראו. לעבור אל תיקייה באה?

en: No unread message found. Search from the end?
he: לא נמצאו הודעות שלא נקראו. לחפש מן הסוף?

en: No unread messages.
he: אין הודעות שלא נקראו.

en: None
he: ללא

en: None (SMTP only)
he: ללא (SMTP בלבד)

en: Normal
he: רגיל

en: Not a text part
he: לא אזור תמליל

en: Not a valid Claws Mail folder:
    %s.
he: תיקיית Claws Mail לא תקנית:
    %s.

en: Not a valid file name:
    %s.
he: שם קובץ לא תקני:
    %s.

en: Not everyone is available
he: לא כל אחד זמין

en: Not everyone is available. See tooltips for more info...
he: לא כל אחד זמין. למידע נוסף ראה תיבות עזר...

en: Not specified.
he: לא מצוין.

en: Nothing
he: כלום

en: Notice
he: התראה

en: Notification
he: התראה

en: November
he: נובמבר

en: Number
he: מספר

en: Number of files
he: מספר של קבצים

en: O_ther Attributes
he: א_פיונים אחרים

en: October
he: אוקטובר

en: Offline _mode
he: מצב _לא מקוון

en: Offline warning
he: אזהרה לא מקוונת

en: Old address book converted successfully.
he: ספר כתובות ישן הומר בהצלחה.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file.
he: ספר כתובות ישן הומר,
    לא היתה אפשרות לשמור קובץ מפתח כתובות חדש.

en: On %d\n%f wrote:\n\n%q
he: ביום %d\nנכתב על ידי %f כדלקמן:\n\n%q

en: On %d\n%f wrote:\n\n%q\n%X
he: ביום %d\nנכתב על ידי %f כדלקמן:\n\n%q\n%X

en: On exit
he: בעת יציאה

en: On_ly once
he: _רק פעם אחת

en: One of the following regular expressions is matched (one per line):
he: אחד מתוך הביטויים הרגולריים הבאים הינו מתאים (אחד לכל שורה)

en: Only done for messages in MH folders
he: נעשה רק עבור הודעות בתיקיות MH

en: Only include selected folders
he: כלול רק תיקיות נבחרות

en: Only on manual receiving
he: רק בעת קבלה ידנית

en: Only root can remove system themes
he: רק שורש מסוגל להסיר מוטיבי מערכת

en: Only the first megabyte of text is shown.
he: רק מגה בייט ראשון של תמליל מוצג.

en: Only when not empty
he: רק כאשר לא ריקה

en: Open
he: פתח

en: Open A_ddressbook
he: פתח ספר כ_תובות

en: Open Image
he: פתח תמונה

en: Open _with...
he: פתיחה באמצעות...

en: Open email
he: פתח דוא״ל

en: Open folder/Go to folder list
he: פתח תיקייה/עבור אל רשימת תיקייה

en: Open in Browser
he: פתח בתוך דפדפן

en: Open in Viewer
he: פתח בתוך צופה

en: Open in Viewer (enable remote content)
he: פתח בתוך צופה (אפשר תוכן מרוחק)

en: Open in external browser
he: פתח בתוך דפדפן חיצוני

en: Open in new _window
he: פתח בחלון _חדש

en: Open in viewer (remote content is enabled)
he: פתח בתוך צופה (תוכן מרוחק הינו מאופשר)

en: Open last opened folder at start-up
he: פתח תיקייה אחרונה שנפתחה בעת הפעלה

en: Open links with external browser
he: פתח קישורים בדפדפן חיצוני

en: Open message when selected
he: פתח הודעות בעת בחירה

en: Open preferences
he: פתח העדפות

en: Open with
he: פתיחה באמצעות

en: Open with Web Browser
he: פתח באמצעות דפדפן רשת

en: Open with...
he: פתיחה באמצעות...

en: Opening folder %s...
he: כעת פותח תיקייה %s...

en: Optimized:
he: מיועל:

en: Orange
he: כתום

en: Organization
he: ‎ארגון‎

en: Organization:
he: ארגון:

en: Organization:
he: ארגון:

en: Organizer:
he: מארגן:

en: Original %s part
he: אזור %s מקורי

en: Othe_rs
he: _אחרים

en: Other
he: אחרות

en: Outbox
he: יוצאות

en: Outgoing encoding
he: קידוד יוצא

en: Outgoing traffic
he: תעבורה יוצאת

en: Override From header. This doesn't change the account used to compose the new message.
he: עקוף תקורת מאת. זו לא משנה את החשבון שבשימוש להלחנת ההודעה החדשה.

en: Override From header. This doesn't change the account used to forward.
he: עקוף תקורת מאת. זו לא משנה את החשבון שבשימוש לקידום.

en: Override From header. This doesn't change the account used to reply.
he: עקוף תקורת מאת. זו לא משנה את החשבון שבשימוש למענה.

en: Override composing account's From header. This doesn't change the composing account.
he: עקוף תקורת מאת של חשבון הלחנה. זו לא משנה את חשבון ההלחנה.

en: Overwrite
he: כתיבה על הכתוב

en: Overwrite existing file '%s'?
he: החלף קובץ קיים '%s'?

en: Overwrite existing file?
he: החלף קובץ קיים?

en: Overwrite mbox file
he: כתיבה על קובץ mbox

en: Owner
he: בעלים

en: P12 Certificate file %s missing (%s)
he: קובץ תעודהP12 %s חסר (%s)

en: PDF Viewer
he: מציג PDF

en: PDF properties
he: מאפייני PDF

en: PGP Core: Can't get key - no gpg-agent running.
he: ‫PGP Core: אין אפשרות להשיג מפתח - אין סוכן gpg-agent שמורץ כעת.

en: PGP/Core
he: ‏PGP/Core

en: PGP/Inline
he: ‏PGP/Inline

en: PGP/MIME
he: ‏PGP/MIME

en: PGP/Mime
he: ‏PGP/Mime

en: PGP/inline
he: ‏PGP/inline

en: POP authentication timeout:
he: פקיעת זמן אימות POP:

en: POP before SMTP
he: POP לפני SMTP

en: POP3 port
he: פורט POP3

en: POP3 protocol error
he: שגיאת פרוטוקול POP3

en: POP3 server is not entered.
he: שרתPOP3 אינו מוזן.

en: POP3: Deleting expired message %d [%s]
he: ‫POP3: מוחק כעת הודעות פקועות %d [%s]

en: POP3: Skipping message %d [%s] (%d bytes)
he: ‫POP3: מדלג כעת על הודעות %d [%s] (%d בתים)

en: P_references...
he: הע_דפות...

en: P_revious unread message
he: הודעה קו_דמת שלא נקראה

en: Page %d
he: עמוד %d

en: Page Index
he: מפתח עמוד

en: Page Number
he: מספר עמוד

en: Page dow_n
he: עמוד מ_טה

en: Page setup...
he: מבנה עמוד...

en: Page u_p
he: עמוד מ_עלה

en: Parent message
he: הודעת הורה

en: Partially downloaded
he: למוּרד למחצה

en: Passive toaster popup
he: תיבה מוקפצת פסיבית

en: Passphrase
he: מימרת־סיסמה

en: Passphrases did not match.
he: מימרות סיסמה לא תאמו.

en: Password
he: סיסמה

en: Password:
he: סיסמה:

en: Past
he: עבר

en: Path
he: נתיב

en: Path of Unix socket
he: נתיב של Unix socket

en: Path to Netscape-style cookies.txt file containing your cookies
he: נתיב אל קובץ cookies.txt סגנון-Netscape שמכיל עוגיות

en: Path to bogofilter executable
he: נתיב אל קובץ בר יישום של bogofilter

en: Path to bsfilter executable
he: נתיב אל קובץ בר יישום של bsfilter

en: Path to cookies file
he: נתיב אל קובץ עוגיות

en: Person
he: אישיות

en: Personal address
he: כתובת אישית

en: Personal addresses
he: כתובות אישיות

en: Personal information
he: מידע אישי

en: Phishing attempt warning
he: אזהרת ניסיון פישינג (Phishing)

en: Photo
he: תצלום

en: Phrase
he: ניב

en: Pick color for Target folder. Target folder is used when the option 'Execute immediately when moving or deleting messages' is turned off
he: קטוף צבע עבור תיקיית יעד. תיקיית יעד הינה בשימוש כאשר האפשרות 'יישום מיידי בעת העברה או מחיקה של הודעות' הינה כבויה

en: Pick color for folder
he: קטוף צבע עבור תיקייה

en: Pick color for folders containing new messages
he: קטוף צבע עבור תיקיות שמכילות הודעות חדשות

en: Pick color for misspelled word
he: קטוף צבע עבור מילה שאויתה באופן שגוי

en: Pick color for misspelled word. Use black to underline
he: קטוף צבע עבור מילה שאויתה באופן שגוי. השתמש בשחור לקו תחתון

en: Pink
he: ורוד

en: Please enter the mailbox name.
he: אנא הזן את שם תיבת הדואר.

en: Please enter your SMTP server.
he: אנא הזן שרת SMTP.

en: Please enter your SMTP username.
he: אנא הזן שם משתמש SMTP.

en: Please enter your name and email address.
he: אנא הזן את שמך ואת כתובת הדוא״ל שלך.

en: Please enter your receiving server and username.
he: אנא הזן את השרת המקבל שלך ושם משתמש.

en: Please enter your username.
he: אנא הזן את שם המשתמש שלך.

en: Please note that attachments are not encrypted by the PGP/Inline system, nor are email headers, like Subject.
he: לתשומת לבך: תצריפים אינם מוצפנים על ידי המערכת PGP/Inline, וגם לא תקורות של דוא״ל, כגון נושא.

en: Please note that email headers, like Subject, are not encrypted by the PGP/Mime system.
he: לצומת לבך: תקורות של דוא״ל, כגון נושא, אינן מוצפנות על ידי המערכת PGP/Mime.

en: Please note that email headers, like Subject, are not encrypted by the S/MIME system.
he: לצומת לבך: תקורות של דוא״ל, כגון נושא, אינן מוצפנות על ידי המערכת S/MIME.

en: Please select a file to import.
he: אנא בחר קובץ לייבוא.

en: Please select a file.
he: אנא בחר קובץ.

en: Please select tags to apply/remove. Changes are immediate.
he: אנא בחר תגיות להחלה/להסרה. שינויים הינם מידיים.

en: Please select the URL to open.
he: אנא בחר כתובת URL לפתיחה.

en: Please select the mail headers to search.
he: אנא בחר את תקורות הדואר לחיפוש.

en: Please specify address book name and file to import.
he: אנא ציין שם ספר כתובות וקובץ לייבוא.

en: Please specify name for address book.
he: אנא ציין שם עבור ספר כתובות.

en: Please specify output directory and LDIF filename to create.
he: אנא ציין מדור פלט וגם שם קובץ LDIF ליצירה.

en: Please specify output directory and file to create.
he: אנא ציין מדור וקובץ פלט ליצירה.

en: Plu_gins...
he: _תוספות...

en: Plugin already loaded
he: תוספת כבר טעונה

en: Plugin is not functional.
he: תוספת אינה פונקציונלית.

en: Plugins
he: תוספות

en: Polling interval (seconds):
he: תדירות קבלה (שניות):

en: Popup
he: תיבה מוקפצת

en: Popup timeout:
he: פקיעת זמן תיבה מוקפצת:

en: Port
he: פורט

en: Port number where clamav daemon is listening
he: מספר פורט בו שדון clamav מאזין

en: Port of spamd server
he: פורט של שרת spamd

en: Possible selections
he: בחירות אפשריות

en: Post
he: פרסום הודעה

en: Post-pro_cessing...
he: עו_בר-עיבוד...

en: Pre-pr_ocessing...
he: _טרום-עיבוד...

en: Precedence
he: ‎קדימות‎

en: Precedence:
he: קדימות:

en: Preferences
he: העדפות

en: Preferences for new account
he: העדפות עבור חשבון חדש

en: Present main window
he: הצג חלון ראשי

en: Press Cancel button to stop archiving
he: לחץ ביטול כדי להפסיק השמה בארכיון

en: Press this button to lookup the name of available directory names on the server.
he: לחץ על לחצן זה כדי לחפש את השם של שמות המדור הזמינים על השרת.

en: Press this button to test the connection to the server.
he: לחץ על לחצן זה כדי לבחון את החיבור אל השרת.

en: Prev
he: קודמת

en: Preview
he: הצגה מוקדמת

en: Previous Page
he: עמוד קודם

en: Previous _labeled message
he: הודעה מסוו_גת קודמת

en: Previous _marked message
he: הודעה _מסומנת קודמת

en: Previous line
he: שורה קודמת

en: Previous month
he: חודש קודם

en: Previous ne_w message
he: הודעה _חדשה קודמת

en: Previous opened message
he: הודעה פתוחה קודמת

en: Previous page
he: עמוד קודם

en: Previous part
he: חלק קודם

en: Previous team members
he: ‪חברי נבחרת קודמים

en: Primary key fingerprint:
he: טביעת אצבע של מפתח עיקרי:

en: Print
he: הדפסה

en: Print images
he: הדפס תמונות

en: Print preview
he: תצוגת הדפסה

en: Privacy
he: פרטיות

en: Privacy _System
he: מערכת _פרטיות

en: Proceed
he: המשך

en: Process mark
he: סימן עיבוד

en: Process messages on receiving
he: עבד הודעות בעת קבלה

en: Process these mail header fields
he: עבד את שדות תקורת דואר אלו

en: Process_ing...
he: _עיבוד...

en: Processing (%s)...
he: כעת מעבד (%s)...

en: Processing (%s)...
he: כעת מעבד (%s)...

en: Processing configuration
he: תצורת עיבוד

en: Processing configuration for folder %s
he: תצורת עיבוד עבור תיקייה %s

en: Processing messages...
he: כעת מעבד הודעות...

en: Processing rules to apply after folder rules
he: חוקי עיבוד להחלה עובר חוקי תיקייה

en: Processing rules to apply before folder rules
he: חוקי עיבוד להחלה לפני חוקי תיקייה

en: Producer:
he: מפיקה:

en: Program returns
he: תוכנית מחזירה

en: Properties
he: מאפיינים

en: Properties for folder %s
he: מאפיינים עבור תיקייה %s

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Protocol:
he: פרוטוקול:

en: Proxy
he: פרוקסי

en: Put deleted messages in
he: השם הודעות מחוקות בתוך

en: Put draft messages in
he: השם הודעות טיוטה בתוך

en: Put into queue folder and send later
he: השמה בתוך תיקיית תור ושליחה כעבור

en: Put queued messages in
he: השם הודעות בהמתנה בתוך

en: Put sent messages in
he: השם הודעות שנשלחו בתוך

en: Python integration
he: שילוב Python

en: Python scripts
he: תסריטי Python

en: Queue
he: תור

en: Queue it anyway?
he: להשים בתור למרות זאת?

en: Queued message header is broken.
he: תקורת הודעה בהמתנה הינה רצוצה.

en: Queued messages
he: הודעות בהמתנה

en: Quitting
he: כעת יוצא

en: Quitting...
he: כעת יוצא...

en: Quotation
he: ציטטה

en: Quotation mark
he: מרכאות

en: Quote
he: ציטוט

en: Quote format error at line %d.
he: שגיאת פורמט ציטטה בשורה %d.

en: Quotes
he: ציטטות

en: R
he: ש

en: RSS feed
he: ערוץ RSS

en: RSS folders
he: תיקיות RSS

en: RSS news feed
he: ערוץ חדשות RSS

en: RSSyl
he: ‏RSSyl

en: RSSyl...
he: ‏RSSyl...

en: RSSyl: Cannot update feed %s:
    %s
he: ‫RSSyl: אין אפשרות לעדכן ערוץ %s:
    %s

en: RSSyl: Feed update aborted, application is exiting.
he: ‏RSSyl: עדכון ערוץ הופסק, יישום יוצא כעת.

en: RSSyl: Feed update finished: %s
he: ‫RSSyl: עדכון ערוץ הסתיים: %s

en: RSSyl: Fetching comments is not supported for RDF feeds. Cannot fetch comments of '%s'
he: ‏RSSyl: תפיסת תגובות אינה נתמכת עבור ערוצים מטיפוס של RDF. אין אפשרות לתפוס תגובות של '%s'

en: RSSyl: Updating feed %s
he: ‫RSSyl: מעדכן כעת ערוץ %s

en: R_ebuild folder tree
he: _בנה מחדש עץ תיקייה

en: R_ename
he: _שנה שם

en: R_un processing rules
he: ה_רץ חוקי עיבוד

en: Re-_edit
he: עריכה-_מחודשת

en: Re-check message when changing dictionary
he: בדוק שוב הודעה בעת החלפת מילונים

en: Re_move
he: הס_ר

en: Really delete the address(es)?
he: באמת למחוק את הכתוב(ו)ת?

en: Really delete the group(s)?
    The addresses it contains will not be lost.
he: באמת למחוק את הקבוצה(ות)?
    הכתובות המוכלות בתוכה לא יאבדו.

en: Really remove the folder tree '%s'?
he: באמת להסיר את עץ התיקיה '%s'?

en: Really remove the mailbox '%s'?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
he: באמת להסיר את תיבת הדואר '%s'?
    (ההודעות אינן נמחקות מתוך הכונן)

en: Really unsubscribe newsgroup '%s'?
he: באמת לבטל הרשמה לקבוצת דיונים '%s'?

en: Rebuild folder tree
he: בנה מחדש עץ תיקייה

en: Rebuilding folder tree...
he: כעת בונה מחדש עץ תיקייה...

en: Rebuilding the folder tree will remove local caches. Do you want to continue?
he: בנייה מחודשת של עץ התיקייה תסיר רק את המטמונים המקומיים. האם ברצונך להמשיך?

en: Recei_ve
he: ק_בלה

en: Receive
he: קבלה

en: Receive Mail from all Accounts
he: קבלת דואר מכל החשבונות

en: Receive Mail from current Account
he: קבלת דואר מתוך חשבון נוכחי

en: Receive Mail from selected Account
he: קבלת דואר מתוך חשבון נבחר

en: Receive server
he: שרת מקבל

en: Receive size limit
he: מגבלת גודל לקבלה

en: Received
he: ‎התקבלה‎

en: Received messages: %d
he: הודעות אשר נתקבלו: %d

en: Received:
he: התקבלה:

en: Receiving
he: קבלה

en: Receiving mail
he: קבלת דואר

en: Recipient
he: נמען

en: Recipient is not set.
he: נמען אינו מוגדר.

en: Recipient is not specified.
he: נמען אינו מצוין.

en: Records Imported :
he: רשומות יובאו :

en: Recursive
he: רקורסיבי

en: Red
he: אדום

en: Redirec_t
he: ה_כוון מחדש

en: Redirect
he: הכוונה מחדש

en: References
he: ‎מראי מקום‎

en: References:
he: מראי מקום:

en: Refresh
he: רענון

en: Refresh _all feeds
he: רענן את _כל הערוצים

en: Refresh all feeds
he: רענון כל הערוצים

en: Refresh all feeds on application start
he: רענן את על הערוצים בעת הפעלה

en: Refreshing feed '%s'...
he: כעת מרענן ערוץ '%s'...

en: Register Claws Mail
he: רישום Claws Mail

en: Register Claws' calendar in XFCE's Orage clock
he: רשום את לוח שנה Claws בתוך שעון  Orage של XFCE

en: Regular expression (regexp) error:
    %s
he: שגיאת ביטוי רגולרי (regexp):
    %s

en: Relative DN
he: DN יחסי

en: Remarks
he: הערה

en: Remember password for this session
he: זכור סיסמה עבור סשן זה

en: Remember this
he: זכור את בחירתי

en: Remind me in %d minute | Remind me in %d minutes
he[0]: הזכר לי בעוד דקה %d
he[1]: הזכר לי בעוד %d דקות

en: Reminders
he: תזכורות

en: Remo_ve references
he: הסר _מראי מקום

en: Remote Host
he: מארח מרוחק

en: Remote content loading is disabled.
he: טעינת תוכן מרוחק הינה מנוטרלת.

en: Remote resources
he: משאבים מרוחקים

en: Remove
he: הסר

en: Remove _mailbox...
he: הסרת _תיבת דואר...

en: Remove after
he: הסר כעבור

en: Remove attachments
he: הסר תצריפים

en: Remove attachments...
he: הסרת תצריפים...

en: Remove cached entries
he: הסר רשומות מוטמנות

en: Remove folder _tree...
he: הסרת _עץ תיקיה...

en: Remove folder tree
he: הסר עץ תיקיה

en: Remove mailbox
he: הסרת תיבת דואר

en: Remove messages on server when received
he: הסר הודעות שעל שרת לאחר קבלה

en: Remove older messages bodies
he: הסר גופים של הודעות ישנות יותר

en: Remove system theme '%s'
he: הסר מוטיב מערכת '%s'

en: Remove theme '%s'
he: הסר מוטיב '%s'

en: Removing theme directory failed.
he: הסרה של מדור מוטיב נכשלה.

en: Rena_me...
he: _שינוי שם...

en: Rename
he: שנה שם

en: Rename folder
he: שנה שם תיקייה

en: Rename newsgroup folder
he: שנה שם תיקיית קבוצת דיונים

en: Render HTML messages as text
he: צייר הודעות HTML כתמליל

en: Render HTML-only messages with plugin if possible
he: צייר הודעות HTML-בלבד כעזרת תוספת במידה וניתן

en: Render embedded objects using plugins
he: צייר אובייקטים מוטמעים באמצעות תוספות

en: Render objects using plugins
he: צייר אובייקטים באמצעות תוספות

en: Repl_y to
he: מענה _אל

en: Replace the selected action in list with the action above
he: החלף פעולה נבחרת ברשימה עם הפעולה מעלה

en: Replace the selected rule in list with the rule above
he: החלף חוק נבחר ברשימה עם החוק מעלה

en: Replace the selected template in list with the template above
he: החלף תבנית נבחרת ברשימה עם הפעולה מעלה

en: Replace unknown word
he: החלף מילה לא מוכרת

en: Replace with...
he: החלפה עם...

en: Replied
he: נענתה

en: Replied - click to see reply
he: נענתה - הקלק כדי לראות מענה

en: Replied but also forwarded - click to see reply
he: נענתה אך גם קודמה - הקלק כדי לראות מענה

en: Replied messages: %d
he: הודעות אשר נענו: %d

en: Reply
he: מענה

en: Reply _mode
he: _צורת מענה

en: Reply button invokes mailing list reply
he: לחצן מענה מפעיל מענה של רשימת דיוור

en: Reply to All
he: מענה לכולם

en: Reply to All options
he: אפשרויות מענה אל כולם

en: Reply to Mailing-list
he: מענה לרשימת-דיוור

en: Reply to Mailing-list options
he: אפשרויות מענה אל רשימת-דיוור

en: Reply to Message
he: מענה להודעה

en: Reply to Message options
he: אפשרויות מענה אל הודעה

en: Reply to Sender
he: מענה לממען

en: Reply to Sender options
he: אפשרויות מענה אל ממען

en: Reply will quote by default
he: מענה יצוטט באופן משתמט

en: Reply without _quote
he: מענה ללא _ציטוט

en: Reply-To
he: ‎מענה-אל‎

en: Reply-To:
he: מענה-אל:

en: Replying
he: מענה

en: Report spam online...
he: כעת מדווח ספאם באופן מקוון...

en: Reporting spam...
he: כעת מדווח על ספאם...

en: Request Return Receipt
he: בקש קבלת מסירה

en: Required APOP timestamp not found in greeting
he: חותמת זמן APOP נדרשת לא נמצאה בתוך במכתב

en: Resend
he: שליחה מחודשת

en: Resent-Bcc
he: ‎שליחה-חוזרת-עותק-סמוי

en: Resent-Bcc:
he: שליחה-חוזרת-עותק-סמוי:

en: Resent-Cc
he: ‎שליחה-חוזרת-עותק

en: Resent-Cc:
he: שליחה-חוזרת-עותק:

en: Resent-Date
he: ‎שליחה-חוזרת-תאריך

en: Resent-Date:
he: שליחה-חוזרת-תאריך:

en: Resent-From
he: ‎שליחה-חוזרת-מאת

en: Resent-From:
he: שליחה-חוזרת-מאת:

en: Resent-Message-ID
he: ‎שליחה-חוזרת-מזהה-הודעה

en: Resent-Message-ID:
he: שליחה-חוזרת-מזהה-הודעה:

en: Resent-Sender
he: ‎שליחה-חוזרת-ממען

en: Resent-Sender:
he: שליחה-חוזרת-ממען:

en: Resent-To
he: ‎שליחה-חוזרת-אל

en: Resent-To:
he: שליחה-חוזרת-אל:

en: Reset to default
he: איפוס אל ברירת מחדל

en: Resize attached images by default
he: שנה ממד תמונות מסופחות באופן משתמט

en: Resource
he: משאב

en: Restrict the log window to
he: הגבל את חלון היומן למספר של

en: Result:
he: תנובה:

en: Retrieving
he: אחזור

en: Retrieving (%d message (%s) received) | Retrieving (%d messages (%s) received)
he[0]: כעת מאחזר (הודעה %d ‫(%s) התקבלה)
he[1]: כעת מאחזר (%d הודעות (%s) התקבלו)

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
he: כעת מאחזר הודעה (%d / %d) ‫(%s / %s)

en: Retrieving messages from %s (%s)...
he: כעת מאחזר הודעות מתוך %s ‏(%s)...

en: Retrieving new messages
he: מאחזר כעת הודעות חדשות

en: Return Receipt Notification
he: שלח אישור מסירה

en: Return-Path
he: ‎נתיב-חזרה‎

en: Return-Path:
he: נתיב-חזרה:

en: Return-Receipt-To
he: ‎קבלת-מסירה-אל‎

en: Return-Receipt-To:
he: קבלת-מסירה-אל:

en: Revoked certificate
he: תעודה פסולה

en: Room
he: חדר

en: Rotate Left
he: סיבוב לשמאל

en: Rotate Right
he: סיבוב לימין

en: Rule
he: חוק

en: Run Processing rules at start-up
he: הרץ חוקי עיבוד בעת הפעלה

en: Run Processing rules when opening
he: הרץ חוקי עיבוד בעת פתיחה

en: Run binary
he: הרצת בינארי

en: Run command
he: הרץ פקודה

en: Run folder pr_ocessing rules
he: הרץ חוקי _עיבוד של תיקייה

en: Run on select
he: הרץ על בחירה

en: S
he: מ

en: S/MIME
he: ‏S/MIME

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
he: אימות SMTP ‫(SMTP AUTH)

en: SMTP password:
he: סיסמת SMTP:

en: SMTP port
he: פורט SMTP

en: SMTP server (send)
he: שרת SMTP (שליחה)

en: SMTP server is not entered.
he: שרת SMTP אינו מוזן.

en: SMTP username:
he: שם משתמש SMTP:

en: SSL cer_tificates
he: תעודות _SSL

en: SSL certificate changed
he: תעודת SSL שונתה

en: SSL certificate changed and is invalid
he: תעודת SSL שונתה והינה חסרת תוקף

en: SSL certificate for %s
he: תעודת SSL עבור %s

en: SSL certificate is expired
he: תעודת SSL הינה פקועה

en: SSL certificate is invalid
he: תעודת SSL הינה חסרת תוקף

en: SSL certificate is invalid and expired
he: תעודת SSL הינה חסרת תוקף ופקועה

en: SSL certificate is unknown
he: תעודת SSL אינה מוכרת

en: SSL handshake failed
he: לחיצת יד SSL נכשלה

en: S_end
he: _שלח

en: S_mall screen
he: מסך _קטן

en: S_ubscriptions
he: ה_רשמות

en: Safer
he: בטוח יותר

en: Safer mode asks the OS to write metadata to disk directly;
    it avoids data loss after crashes but can take some time.
he: מצב בטוח יותר שואל את מערכת ההפעלה לרשום מידע-מוצמד ישירות
    אל הכונן; זה נמנע מאיבוד מידע לאחר קריסות אך לוקח זמן מה.

en: Sample popup window
he: דוגמית חלון מוקפץ

en: Saturday
he: שבת

en: Save & Send
he: שמור ושלח

en: Save Image As
he: שמור תמונה בשם

en: Save Message to
he: שמור הודעה אל

en: Save _all...
he: שמירת _מוחלטת...

en: Save as
he: שמור בשם

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Save copy of outgoing messages to this folder instead of Sent
he: שמור עותק של הודעות יוצאות אל תיקייה זו במקום דואר יוצא

en: Save crash information
he: שמור מידע קריסה

en: Save infected mail in
he: שמור דואר נגוע בתוך

en: Save mail that contains viruses
he: שמור דואר שמכיל וירוסים

en: Save sent encrypted messages as clear text
he: שמור הודעות מוצפנות שנשלחו כתמליל צלול

en: Save sent messages to Sent folder
he: שמור הודעות שנשלחו אל תיקיית דואר יוצא

en: Save spam in
he: שמור ספאם בתוך

en: Save to draft folder
he: שמירה אל תיקיית טיוטה

en: Save...
he: שמירה...

en: Saved SSL certificates
he: תעודות SSL שמורות

en: Saving mail on disk
he: שמירת דואר בכונן

en: Scan for new mail
he: סרוק עבור דואר חדש

en: Scanning
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
he: סורק כעת
    ‏Clamd לא מגיב לקריאת פינג.
    האם clamd רץ כעת?

en: Scanning
    No socket information.
    Antivirus disabled.
he: סורק כעת
    אין מידע socket.
    אנטי וירוס מנוטרל.

en: Scanning error:
    %s
he: שגיאת סריקה:
    %s

en: Scanning folder %s%c%s...
he: כעת סורק תיקייה %s%c%s...

en: Scanning folder %s...
he: כעת סורק תיקייה %s...

en: Scanning folder (%s)...
he: כעת סורק תיקייה (%s)...

en: Scanning folder tree...
he: כעת סורק עץ תיקייה...

en: Scope:
he: היקף:

en: Score
he: ניקוד

en: Score is
he: הניקוד

en: Score is not set
he: ניקוד אינו מוגדר

en: Scroll
he: גלילה

en: Search
he: חיפוש

en: Search '%s'
he: חיפוש '%s'

en: Search Attributes
he: אפיוני חיפוש

en: Search Base
he: בסיס חיפוש

en: Search failed
he: חיפוש נכשל

en: Search finished
he: חיפוש סוים

en: Search messages
he: חיפוש הודעות

en: Search pattern is not set.
he: תבנית חיפוש אינה מוגדרת.

en: Search recursively
he: חפש באופן רקורסיבית

en: Search string not found.
he: מחרוזת חיפוש לא נמצאה.

en: Search the Web
he: חפש ברשת

en: Searches for names and addresses can be performed either using "begins-with" or "contains" search term. Check this option to perform a "contains" search; this type of search usually takes longer to complete. Note that for performance reasons, address completion uses "begins-with" for all searches against other address interfaces.
he: חיפושים עבור שמות וכתובות ניתנים להתבצע בין באמצעות מונח חיפוש "begins-with" או באמצעות "contains". סמן את אפשרות זו כדי לקיים חיפוש "contains"; טיפוס חיפוש זה לוקח לרוב יותר זמן להשלמה. שים לב שמשום טעמים של ביצוע, השלמת כתובת משתמשת במונח "begins-with" עבור כל החיפושים לנגד ממשקי כתובות אחרים.

en: Searching in %s...
he: כעת מחפש בתוך %s...

en: Secret key not found (%s)
he: מפתח סודי לא נמצא (%s)

en: Secret key specification is ambiguous
he: מפרט מפתח סודי הינו מעורפל

en: Seen
he: ‎נראתה‎

en: Seen:
he: נראתה:

en: Select Address Book Folder
he: בחר תיקיית ספר כתובות

en: Select All
he: בחר הכל

en: Select HTML output file
he: בחירת קובץ פלט HTML

en: Select JPilot File
he: בחירת קובץ JPilot

en: Select Keys
he: בחר מפתחות

en: Select LDIF File
he: בחירת קובץ LDIF

en: Select LDIF output file
he: בחר קובץ פלט LDIF

en: Select MUTT File
he: בחירת קובץ MUTT

en: Select Pine File
he: בחירת קובץ Pine

en: Select _all
he: בחר ה_כל

en: Select _thread
he: בחר _שרשור

en: Select a .opml file
he: בחירת קובץ ‎.opml

en: Select account
he: בחירת חשבון

en: Select and rename LDIF field names to import.
he: בחר ושנה שם של שמות שדות LDIF לייבוא.

en: Select certificate file
he: בחירת קובץ תעודה

en: Select columns to be displayed in the folder list. You can modify
    the order by using the Up / Down buttons or by dragging the items.
he: בחר טורים שיוצגו ברשימת תיקייה. באפשרותך להתאים את הסדר
    באמצעות הלחצנים מעלה / מטה או על ידי גרירת הפריטים.

en: Select columns to be displayed in the message list. You can modify
    the order by using the Up / Down buttons or by dragging the items.
he: בחר טורים שיוצגו ברשימת הודעה. באפשרותך להתאים את הסדר
    באמצעות הלחצנים מעלה / מטה או על ידי גרירת הפריטים.

en: Select destination folder
he: בחירת תיקיית יעד

en: Select emails before a certain date
    Date must comply to ISO-8601 [YYYY-MM-DD]
he: בחר דואר לפני תאריך מסוים
    תאריך מוכרח להתאים את ISO-8601 ‏[YYYY-MM-DD]

en: Select exporting file
he: בחירת קובץ ייצוא

en: Select file
he: בחירת קובץ

en: Select file name for archive [suffix should reflect archive like .tgz]
he: בחר שם קובץ עבור ארכיון [סיומת צריכה לשקף ארכיון כמו ‪.tgz‬]

en: Select folder
he: בחירת תיקייה

en: Select folder(s)
he: בחירת תיקיות

en: Select folders...
he: בחירת תיקיות...

en: Select for Import
he: בחירה לייבוא

en: Select importing file
he: בחירת קובץ ייבוא

en: Select key by your email address
he: בחר מפתח לפי כתובת הדוא״ל שלך

en: Select mails before
he: בחר דואר לפני

en: Select newsgroups for subscription:
he: בחר קבוצת דיונים להרשמה:

en: Select preset:
he: בחר קיצור מוגדר:

en: Select signature file
he: בחירת קובץ חתימה

en: Select stylesheet and formatting.
he: בחר גיליון סגנון ועיצוב.

en: Select the HTML part of multipart messages
he: בחר אזור HTML של הודעות מרובות חלקים

en: Select the HTML part of multipart/alternative messages
he: בחר אזור HTML של הודעות חלופיות או מרובות חלקים

en: Select the LDIF field for import into the address book.
he: בחר שדה LDIF לייבוא אל תוך ספר כתובות.

en: Select the LDIF file to import.
he: בחירת קובץ LDIF לייבוא.

en: Select the Plugins to load
he: בחירת התוספת לטעינה

en: Select the level of detail of the logging.
    Choose Low to see when rules are applied, which conditions match or don't match and what actions are performed.
    Choose Medium to see more details about the message that is being processed, and why rules are skipped.
    Choose High to explicitly show the reason why all rules are processed or skipped, and why all conditions are matched or not matched.
    Caution: the higher the level, the greater the impact on performance.
he: בחר את אמת הפירוט של הרישום.
    בחר נמוכה כדי לראות מתי חוקים חלים, אילו תנאים תואמים או לא תואמים ואילו פעולות מתבצעות.
    בחר בינונית כדי לראות עוד פרטים אודות ההודעה שמתעבדת, ולמה חוקים מושמטים.
    בחר גבוהה כדי להציג במפורש את הסיבה למה כל החוקים מתעבדים או מושמטים, ולמה כל התנאים תואמים או לא תואמים.
    זהירות: ככל שהאמה גבוהה יותר, ההשפעה על ביצועים גדולה יותר.

en: Select theme folder
he: בחירת תיקיית מוטיב

en: Select vCard File
he: בחירת קובץ vCard

en: Select...
he: בחירה...

en: Selected Action already set.
    Please choose another Action from List
he: פעולה נבחרת כבר מוגדרת.
    אנא בחר פעולה אחרת מתוך רשימה

en: Selected SMTP AUTH method not available
he: שיטת SMTP AUTH נבחרת לא זמינה

en: Selected account isn't NNTP: Posting is impossible.
he: חשבון נבחר אינו NNTP: פרסום הינו בלתי אפשרי.

en: Selection on folder opening
he: בחירה בפתיחת תיקייה

en: Selection options
he: אפשרויות בחירה

en: Selector
he: בורר

en: Self-signed certificate
he: תעודה חתומה באופן עצמי

en: Send
he: שליחה

en: Send (SMTP)
he: שליחה (SMTP)

en: Send Message
he: שליחת הודעה

en: Send Queued Messages
he: שליחת הודעות בהמתנה

en: Send _later
he: שלח _מאוחר יותר

en: Send _queue...
he: שליחת _תור...

en: Send a notification to the attendees
he: שלח התראה אל הנוכחים

en: Send account mail address in Message-ID
he: שלח כתובת דואר של חשבון בתוך Message-ID

en: Send all queued messages?
he: שליחת כל ההודעות שבהמתנה?

en: Send anyway
he: שלח בכל זאת

en: Send it anyway?
he: לשלוח למרות זאת?

en: Send later
he: שליחה מאוחרת

en: Send queued messages
he: שליחת הודעות בהמתנה

en: Send receipt
he: שלח קבלה

en: Send to...
he: שליחה אל...

en: Sender
he: ‎ממען‎

en: Sender address to be used
he: כתובת ממען לשימוש

en: Sender:
he: ממען:

en: Sending
he: שליחה

en: Sending DATA...
he: כעת שולח DATA...

en: Sending EHLO...
he: כעת שולח EHLO...

en: Sending HELO...
he: כעת שולח HELO...

en: Sending MAIL FROM...
he: כעת שולח MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
he: כעת שולח RCPT TO...

en: Sending mail
he: שליחת דואר

en: Sending message
he: כעת שולח הודעה

en: Sending message (%d / %d bytes)
he: כעת שולח הודעה (%d / %d בתים)

en: Sending message using command: %s
he: שולח כעת הודעה באמצעות פקודה: %s

en: Sending message...
he: כעת שולח הודעה...

en: Sent
he: דואר יוצא

en: Separator
he: חוצץ

en: September
he: ספטמבר

en: Server
he: שרת

en: Server Name :
he: שם שרת :

en: Server for receiving
he: שרת לקבלה

en: Server information
he: מידע שרת

en: Server logins are disabled.
he: התחברויות שרת הינן מנוטרלות.

en: Server requires TLS to log in.
he: שרת מצריך TLS כדי להתחבר.

en: Session statistics
he: סטטיסטיקות סשן

en: Session timed out. You may be able to recover by increasing the timeout value in Preferences/Other/Miscellaneous.
he: זמן סשן פקע. ניתן אולי להשיב על ידי הגברת ערך תפוגת זמן בתוך העדפות/אחרות/שונות.

en: Session timeout
he: פקיעת זמן סשן

en: Set as default
he: הגדר כחשבון משתמט

en: Set as default client
he: הגדר כלקוח משתמט

en: Set default selection when entering a folder
he: הגדר בחירות משתמטות בעת כניסה לתיקייה

en: Set displayed _columns
he: הגדר _טורים מוצגים

en: Set feed properties
he: הגדרת מאפייני ערוץ

en: Set label for 'color %d'
he: הגדרת תווית עבור 'color %d'

en: Set mailbox order
he: קבע סדר תיבת דואר

en: Set popup window width and position
he: הגדר רוחב חלון תיבה מוקפצת ומיקום

en: Set score
he: הגדרת ניקוד

en: Set to -1 to keep expired items
he: הגדר את ‪-1‬ כדי לשמור פריטים שפקעו

en: Set to 0 to disable automatic refreshing
he: הגדר אל 0 כדי לנטרל רענון אוטומטי

en: Set window manager urgency hint when new messages exist
he: הגדר רמיזת דחיפות של מנהל חלונות כאשר הודעות חדשות קיימות

en: Set window manager urgency hint when unread messages exist
he: הגדר רמיזת דחיפות של מנהל חלונות כאשר הודעות לא נקראות קיימות

en: Setting folder info...
he: כעת מגדיר מידע תיקייה...

en: Setting summary from message data...
he: כעת ממיין תמצית מתוך נתוני הודעה...

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session
he: הגדרה אל '0' תאחסן את מימרת הסיסמה לכל הסשן

en: Shell command
he: פקודת מעטפת

en: Should configuration be done automatic or manual
he: האם תצורה צריכה להיעשות אוטומטית או ידנית

en: Show
he: הצג

en: Show "no unread (or new) message" dialog
he: הצג דו שיח "אין הודעה שלא נקראה (או חדשה)"

en: Show Python console...
he: הצגת מסוף Python...

en: Show Trayicon Notifications
he: הצג התראות סמל מגש

en: Show _ruler
he: הצג _סרגל

en: Show all %s.
he: הצג כל %s.

en: Show all _headers
he: הצג את כל ה_תקורות

en: Show all unspecified headers
he: הצג תקורות לא מצוינות

en: Show attachment descriptions (rather than names)
he: הצג תיאורי תצריף (במקום שמות)

en: Show banner
he: הצג כרזה

en: Show duplicates in different books
he: הצג כפילויות בתוך ספרים שונים

en: Show duplicates in the same book
he: הצג כפילויות בתוך אותו הספר

en: Show information on configuring actions
he: הצג מידע על תצורת פעולות

en: Show information on configuring templates
he: הצג מידע על תצורת תבניות

en: Show only subscribed _folders
he: הצג תיקיות _רשומות בלבד

en: Show only subscribed folders
he: הצג תיקיות רשומות בלבד

en: Show or hi_de
he: הצג או ה_סתר

en: Show receive dialog
he: הצג דו שיח קבלה

en: Show send dialog
he: הצג דו שיח שליחה

en: Show subscribed folders only
he: הצג תיקיות רשומות בלבד

en: Show this message next time
he: הצג הודעה זו בפעם הבאה

en: Show tooltips
he: הצג תיבות עזר

en: Si_gn
he: _חתימה

en: Sign key
he: החתמת מפתח

en: Signature
he: חתימה

en: Signature boundary not found.
he: גבול חתימה לא נמצא.

en: Signature made on %s using %s key ID %s
he: חתימה נוצרה ביום %s באמצעות %s מזהה מפתח %s

en: Signature separator
he: מפריד חתימה

en: Signature status:
he: מצב חתימה:

en: Signature status: %s
he: מצב חתימה: %s

en: Signatures
he: חתימות

en: Signed
he: חתומה

en: Signed, has attachment(s)
he: חתומה, מכילה תצריף(ים)

en: Signer
he: חוֹתם

en: Simplified Chinese (GB18030)
he: סינית מפושטת (GB18030)

en: Simplified Chinese (GB2312)
he: סינית מפושטת (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
he: סינית מפושטת (GBK)

en: Simplify Subject RegExp
he: פישוט RegExp נושא

en: Size
he: גודל

en: Size is
he: הגודל הוא

en: Size:
he: גודל:

en: Skip these rules
he: דלג על חוקים אלו

en: Sky blue
he: כחול שמים

en: Small
he: קטן

en: Smooth scroll
he: גלילה חלקה

en: Socket I/O timeout
he: פקיעת זמן Socket I/O

en: Socket IO timeout.
he: פקיעת זמן Socket IO.

en: Socket error on connection to %s:%d.
he: שגיאת Socket בעת התחברות אל %s:%d.

en: Socket error.
he: שגיאת Socket.

en: Socket read error
he: שגיאת קריאת Socket

en: Socket write error
he: שגיאת כתיבת Socket

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
he: קיימים כמה חלונות הלחנה פתוחים.
    סגור את כל חלונות ההלחנה לפני עריכת החשבונות.

en: Some error(s) happened. Click here to view log.
he: אירעו שגיאות מסוימות. הקלק כאן לצפייה ביומן.

en: Some errors occurred while sending queued messages.
he: אירעו שגיאות מסוימות במהלך שליחת הודעות בהמתנה.

en: Some errors occurred while sending queued messages:
    %s
he: אירעו שגיאות מסוימות במהלך שליחת הודעות בהמתנה:
    %s

en: Some marks are left. Process them?
he: נשארו כמה סימונים. לעבדם?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
he: הודעות מסוימות שלא נשלחו מצויות בהמתנה בתור. לצאת עכשיו?

en: Something went wrong during search. Please check your logs.
he: משהו השתבש במהלך חיפוש. אנא בדוק רשומות יומן.

en: Sorting summary...
he: כעת ממיין תמצית...

en: Source and destination are the same.
he: מקור ויעד הינם זהים.

en: Source folder can't be left empty.
he: תיקיית מקור לא יכולה להישאר ריקה.

en: Source folder:
he: תיקיית מקור:

en: Source mbox filename can't be left empty.
he: שם קובץ מקור mbox לא יכול להישאר ריק.

en: Source of the message
he: מקור של ההודעה

en: Sources
he: מקורות

en: Spam
he: ספאם

en: Spam detection
he: איתור ספאם

en: Spam learning
he: למידת ספאם

en: Spam reporting
he: דיווח ספאם

en: SpamAssassin
he: ‏SpamAssassin

en: SpamAssassin plugin couldn't connect to spamd.
he: התוספת SpamAssassin לא יכלה להתחבר אל spamd.

en: SpamAssassin plugin filtering failed.
he: סינון של תוספת SpamAssassin נכשל.

en: SpamAssassin plugin is disabled by its preferences.
he: התוספת SpamAssassin מנוטרלת על ידי העדפותיה.

en: SpamAssassin plugin is loaded but disabled by its preferences.
he: תוספת SpamAssassin טעונה אך מנוטרלת בהעדפותיה.

en: SpamAssassin: filtering message...
he: ‫SpamAssassin: כעת מסנן הודעה...

en: SpamReport
he: ‏SpamReport

en: Specific tag
he: תגית מסוימת

en: Specifier
he: מציין

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters
he: ציין קידוד-העברת-תוכן בשימוש כאשר גוף הודעה מכיל תווים שאינם ASCII

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ics)
he: ציין קובץ מקומי או כתובת URL ‏(http://server/path/file.ics)

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ifb)
he: ציין קובץ מקומי או כתובת URL ‏(http://server/path/file.ifb)

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ifb). Use %u for the left part of the email address, %d for the domain
he: ציין קובץ מקומי או כתובת URL ‏(http://server/path/file.ifb).
    ‫‎%u עבור החלק השמאלי של כתובת הדוא״ל, ‎%d עבור המתחם

en: Specify key manually
he: ציין מפתח ידנית

en: Specify parameters to format distinguished name.
he: ציין פרמטרים כדי לסדר שמות מובחנים.

en: Specify the name for the address book that will be created from the LDIF file data.
he: ציין את השם עבור ספר כתובות שייווצר מתוך קובץ הנתונים של LDIF.

en: Spell Checking
he: בדיקת איות

en: Spell check dictionaries
he: מילוני בדיקת איות

en: Spell checker could not be started.
    %s
he: בודק איות לא יכול היה להתחיל.
    %s

en: Start
he: התחלה

en: Started: %s
he: אותחל: %s

en: Starting:
he: מתחיל:

en: Status
he: ‎מצב‎

en: Status _bar
he: שורת _מצב

en: Status messages for filtering/processing log
he: הודעות מצב עבור יומן רשומות סינון/עיבוד

en: Status:
he: מצב:

en: Steel blue
he: כחול פלדה

en: Step
he: צעד

en: Sticky
he: דביק

en: Stop
he: הפסק

en: Stop all
he: הפסק הכל

en: Stop filter
he: הפסקת מסננת

en: Store passphrase in memory
he: אחסן מימרת־סיסמה בזיכרון

en: Strong(er) authentication required
he: אימות חזק (יותר) נדרש

en: Stylesheet
he: יריעת סגנון

en: Subject
he: ‎נושא‎

en: Subject is empty. %s
he: הנושא הינו ריק. %s

en: Subject:
he: נושא:

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Subscribe _new feed...
he: הרשמה אל ערוץ _חדש...

en: Subscribe feed
he: הרשמה לערוץ

en: Subscribe to WebCal
he: הרשמה אל WebCal

en: Subscriptions
he: הרשמות

en: Success
he: הצלחה

en: Suffix
he: סיומת

en: Suffix was not supplied
he: לא סופקה סיומת

en: Summaries
he: סיכומים

en: Summary:
he: תמצית:

en: Sunday
he: ראשון

en: Synchronise
he: סנכרן

en: Synchronise folders
he: סנכרן תיקיות

en: Synchronise for offline use
he: סנכרן עבור שימוש לא מקוון

en: Synchronise offline folders as soon as possible
he: סנכרן תיקיות לא מקוונות בהקדם האפשרי

en: Synchronising %s for offline use...
he: כעת מסנכרן את %s עבור שימוש לא מקוון...

en: SysTrayicon
he: סמל מגש מערכת

en: TNEF Parser
he: מנתח TNEF

en: TOP command unsupported
he: פקודת TOP לא נתמכת

en: Ta_gs
he: _תגיות

en: Tag
he: תגית

en: Tag is not set.
he: תגית אינה מוגדרת.

en: Tag name is empty.
he: שם תגית הינו ריק.

en: Tag_s...
he: ת_גיות...

en: Tags
he: תגיות

en: Tags:
he: תגיות:

en: Tags:
he: תגיות:

en: Target addressbook/folder is not set.
he: ספר/תיקיית כתובות מיועדים אינם מוגדרים.

en: Target folder
he: תיקיית יעד

en: Target mbox filename can't be left empty.
he: יעד שם קובץ mbox לא יכול להישאר קיר.

en: Template
he: תבנית

en: Template configuration
he: תצורת תבנית

en: Templates
he: תבניות

en: Templates list not saved
he: רשימת תבניות לא שמורה

en: Tentatively Accepted:
he: מאושר באופן זמני:

en: Tentatively accept
he: אשר באופן זמני

en: Test command is not set.
he: פקודת מבחן אינה מוגדרת.

en: Test string:
he: מחרוזת בחינה:

en: Text
he: תמליל

en: Text Options
he: אפשרויות תמליל

en: Text _below icons
he: תמליל תחת _צלמיות

en: Text be_side icons
he: תמליל ל_צד צלמיות

en: Text editor
he: עורך תמלילים

en: Th_read view
he: תצוגת ש_רשור

en: Thai
he: תאילנדי

en: Thai (TIS-620)
he: תאי (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
he: תאי (Windows-874)

en: The "Bcc" field of the template contains an invalid email address.
he: השדה "Bcc" של התבנית מכיל כתובת דוא״ל שגויה.

en: The "Cc" field of the template contains an invalid email address.
he: השדה "Cc" של התבנית מכיל כתובת דוא״ל שגויה.

en: The "From" field of the "Forward" template contains an invalid email address.
he: השדה "From" של התבנית "Forward" מכיל כתובת דוא״ל שגויה.

en: The "From" field of the "New message" template contains an invalid email address.
he: השדה "מאת" של התבנית "הודעה חדשה" מכיל כתובת דוא״ל שגויה.

en: The "From" field of the "Reply" template contains an invalid email address.
he: השדה "From" של התבנית "Reply" מכיל כתובת דוא״ל שגויה.

en: The "From" field of the template contains an invalid email address.
he: השדה "From" של התבנית מכיל כתובת דוא״ל שגויה.

en: The "Quotation mark" field of the "Forward" template is invalid.
he: השדה "סימן מרכאות" של התבנית "קידום" הינו שגוי.

en: The "Quotation mark" field of the "Reply" template is invalid.
he: השדה "סימן מרכאות" של התבנית "מענה" הינו שגוי.

en: The "Quotation mark" of the template is invalid.
he: "סימן מרכאות" של התבנית הינו שגוי.

en: The "Subject" field of the "New message" template is invalid.
he: השדה "נושא" של התבנית "הודעה חדשה" הינו שגוי.

en: The "Subject" field of the template is invalid.
he: השדה "Subject" של התבנית הינו שגוי.

en: The "To" field of the template contains an invalid email address.
he: השדה "To" של התבנית מכיל כתובת דוא״ל שגויה.

en: The Actions feature is a way for the user to launch external commands to process a complete message file or just one of its parts.
he: תכונת הפעולות הינה דרך עבור המשתמש לשגר פקודות חיצוניות כדי לעבד קובץ הודעה שלמה או רק חלק אחד מאזוריה.

en: The Bogofilter plugin couldn't filter a message. The command `%s %s %s` couldn't be run.
he: התוספת Bogofilter לא יכלה לסנן הודעה. הפקודה `%s %s %s` לא היתה ניתנת להרצה.

en: The Bogofilter plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is that it didn't learn from any mail.
    Use "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham" to train Bogofilter with a few hundred spam and ham messages.
he: התוספת Bogofilter לא יכלה לסנן הודעה. הגורם המסתבר של השגיאה הוא שזו לא למדה מאף דואר.
    עליך לעשות שימוש בפעולות "/סמן/סמן בתור ספאם" וגם "/סמן/סמן בתור לגיטימית" בכדי לאמן את Bogofilter עם כמה מאות הודעות ספאם והודעות לגיטימיות.

en: The Bsfilter plugin couldn't filter a message. The command `%s` couldn't be run.
he: התוספת Bsfilter לא יכלה לסנן הודעה. הפקודה `%s` לא היתה ניתנת להרצה.

en: The Bsfilter plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is that it didn't learn from any mail.
    Use "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham" to train Bsfilter with a few hundred spam and ham messages.
he: התוספת Bsfilter לא יכלה לסנן הודעה. הגורם המסתבר של השגיאה הוא שזו לא למדה מאף דואר.
    עליך לעשות שימוש בפעולות "/סמן/סמן בתור ספאם" וגם "/סמן/סמן בתור לגיטימית" בכדי לאמן את Bsfilter עם כמה מאות הודעות ספאם והודעות לגיטימיות.

en: The Claws Mail Team
he: ‪נבחרת ‫Claws Mail

en: The LDAP user account name to be used to connect to the server. This is usually only used for protected servers. This name is typically formatted as: "cn=user,dc=claws-mail,dc=org". This is usually left empty when performing a search.
he: שם משתמש של חשבון LDAP לשימוש להתחברות אל השרת. זו לרוב בשימוש רק עבור שרתים מוגנים. באופן אופייני שם זה מעוצב כך: "cn=user,dc=claws-mail,dc=org". זה נשאר לרוב ריק בעת ביצוע חיפוש.

en: The LDIF field can be renamed to the User Attribute name.
he: שדה LDIF ניתן לשינוי עם עם שם אפיון משתמש.

en: The LDIF file contains several data records that are usually loaded into an LDAP server. Each data record in the LDIF file is uniquely identified by a "Distinguished Name" (or DN). The suffix is appended to the "Relative Distinguished Name" (or RDN) to create the DN. Please select one of the available RDN options that will be used to create the DN.
he: קובץ LDIF מכיל מספר רשומות נתונים שבדרך כלל נטענים אל תוך שרת LDAP. כל רשומת נתונים בתוך קובץ LDIF מזוהה באופן ייחודי על ידי "שם מבחין" (או DN). הסיומת מצורפת אל "שם מבחין יחסי" (או RDN) כדי ליצור DN. אנא בחר אחת מן אפשרויות RDN הזמינות שישמשו ליצירת DN.

en: The SpamAssassin plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is an unreachable spamd daemon. Please make sure spamd is running and accessible.
he: התוספת SpamAssassin לא יכלה לסנן הודעה. הגורם המסתבר של השגיאה הוא משום שדון spamd שאינו ניתן להשגה. אנא בדוק היטב כי השדון spamd הינו מורץ ונגיש.

en: The actions list has been modified. Close anyway?
he: רשימת פקודות שונתה. לסגור למרות זאת?

en: The address book Display Name is used to create a DN that is formatted similar to:
      cn=John Doe,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
he: שם צג של ספר בכתובות משמש ליצירת DN שמעוצב באופן דומה ל:
      cn=John Doe,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The address book Unique ID is used to create a DN that is formatted similar to:
      uid=102376,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
he: מזהה ייחודי של ספר בכתובות משמש ליצירת DN שמעוצב באופן דומה ל:
      uid=102376,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The addressbook may contain entries that were previously imported from an LDIF file. The "Distinguished Name" (DN) user attribute, if present in the address book data, may be used in the exported LDIF file. The RDN selected above will be used if the DN user attribute is not found.
he: ספר כתובות עשוי להכיל רשומות שייובאו מכבר מקובץ LDIF. אפיון משתמש "שם מבחין" (DN), אם קיים בתוך נתונים של ספר כתובות, יכול שישמש בתוך קובץ LDIF. RDN שנבחר לעיל ינוצל אם אפיון משתמש DN אינו נמצא.

en: The body of the "Forward" template has an error at line %d.
he: לגוף של התבנית "קידום" יש שגיאה בשורה %d.

en: The body of the "New message" template has an error at line %d.
he: לגוף של התבנית "הודעה חדשה" יש שגיאה בשורה %d.

en: The body of the "Redirect" template has an error at line %d.
he: לגוף של התבנית "הכוונה מחדש" יש שגיאה בשורה %d.

en: The body of the "Reply" template has an error at line %d.
he: לגוף של התבנית "מענה" יש שגיאה בשורה %d.

en: The body of the template has an error at line %d.
he: גוף התבנית מכיל שגיאה בשורה %d.

en: The chosen image isn't the correct size (48x48).
he: התמונה הנבחרת אינה הממד הנכון (48x48).

en: The command
    %s
    has a syntax error.
he: לפקודה
    %s
    אין שגיאת תחביר.

en: The command to view attachment as text failed:
        %s
    Exit code %d
he: הפקודה לצפייה בתצריפים כתמליל נכשלה:
        %s
    קוד יציאה %d

en: The default Inbox folder doesn't exist.
he: תיקיית דואר נכנס משתמטת לא קיימת.

en: The destination folder can only be used to store subfolders.
he: תיקיית היעד ניתנת לשימוש רק לאחסון תיקיות משנה.

en: The display of standard headers (such as 'From:', 'Subject:') will be translated into your language.
he: התצוגה של תקורות סטנדרטיות (כגון ':From', ‫':Subject') תתורגם אל שפתך.

en: The domain name will be used in the generated Message-ID, and when connecting to SMTP servers.
he: שם המתחם ינוצל בתוך Message-ID המולחנת, ובעת התקשרות עם שרתי SMTP.

en: The entry was not saved.
    Close anyway?
he: רשומה לא נשמרה.
    לסגור למרות זאת?

en: The entry was not saved. Close anyway?
he: רשומה לא נשמרה. לסגור למרות זאת?

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process?
    process group id: %d
he: העורך החיצוני עדיין עובד.
    לכפות את סיום התהליך?
    process group id: %d

en: The file %s is empty or corrupted! Do you want to use the backup file from %s?
he: הקובץ %s הינו ריק או מושחת! האם ברצונך להשתמש בקובץ גיבוי מתוך %s?

en: The file %s is missing! Do you want to use the backup file from %s?
he: הקובץ %s נעדר! האם ברצונך להשתמש בקובץ גיבוי מתוך %s?

en: The first Email Address belonging to a person is used to create a DN that is formatted similar to:
      mail=john.doe@domain.com,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
he: כתובת הדוא״ל הראשונה השייכת לאישיות משמשת ליצירת DN שמעוצב בדומה לזה:
      mail=john.doe@domain.com,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The folder '%s' already exists.
he: התיקייה '%s' כבר קיימת.

en: The folder could not be renamed.
    The new folder name is not allowed.
he: שם תיקייה לא היה ניתן לשינוי.
    שם תיקייה חדשה אינו מותר.

en: The following error occurred while loading %s :
    
    %s
he: השגיאה הבאה אירעה במהלך טעינת %s :
    
    %s

en: The following file has been attached: 
    %s | The following files have been attached: 
    %s
he[0]: הקובץ הבא סופח: 
    %s
he[1]: הקבצים הבאים סופחו: 
    %s

en: The following person(s) are busy at the time of your planned meeting:
    -
he: האישיויות הבאות עסוקות בזמן של מפגשך המתוכנן:
    -

en: The following plugin failed to load. Check the Plugins configuration for more information:
    %s | The following plugins failed to load. Check the Plugins configuration for more information:
    %s
he[0]: התוספת הבאה כשלה מלהיטען. בדוק את תצורת התוספות למידע נוסף:
    %s
he[1]: התוספות הבאות כשלו מלהיטען. בדוק את תצורת התוספות למידע נוסף:
    %s

en: The following symbols and commands can be used:
he: הסמלים והפקודות הבאות ניתנים לשימוש:

en: The full file specification of the LDIF file to import.
he: מפרט קובץ מלא של קובץ LDIF לייבוא.

en: The image is too big; it must be maximum 725 bytes.
he: התמונה גדולה מדי; על גודל התמונה להיות 725 בתים לכל היותר.

en: The image isn't in the correct format (PNG).
he: התמונה אינה בפורמט הנכון (PNG).

en: The image isn't in the correct format (XBM).
he: התמונה אינה בפורמט הנכון (XBM).

en: The list of filtering rules have been modified. Close anyway?
he: הרשימה של חוקי סינון שונתה. לסגור למרות זאת?

en: The mailbox '%s' already exists.
he: תיבת הדואר '%s' כבר קיימת.

en: The maximum number of entries that should be returned in the search result.
he: המספר המקסימלי של רשומות שיוחזרו בתוצאות חיפוש.

en: The message was queued but could not be sent.
    Use "Send queued messages" from the main window to retry.
he: ההודעה הוכנסה לתור אך לא היתה ניתנת לשליחה.
    נסה את "שלח הודעות בהמתנה" מתוך התפריט הראשי ונסה שוב.

en: The notification address to which the return receipt is
    to be sent does not correspond to the return path:
    Notification address: %s
    Return path: %s
    It is advised to not to send the return receipt.
he: כתובת התראה אליה נשלחת קבלת
    מסירה לא תואמת לנתיב חזרה:
    כתובת התראה: %s
    נתיב חזרה: %s
    מומלץ לך שלא לשלוח אישור מסירה.

en: The only recipient is the default BCC address. Send anyway?
he: הנמען היחיד הינו כתובת BCC משתמטת. לשלוח בכל זאת?

en: The only recipient is the default CC address. Send anyway?
he: הנמען היחיד הינו כתובת CC משתמטת. לשלוח בכל זאת?

en: The password to be used when connecting as the "Bind DN" user.
he: הסיסמה לשימוש בעת התחברות כמשתמש "DN קשור".

en: The port number that the server listens on. Port 389 is the default.
he: מספר הפורט שהשרת מאזין עליו. הפורט 389 הינו הפורט המשתמט.

en: The privacy system '%s' cannot be loaded. You will not be able to sign or encrypt this message.
he: מערכת הפרטיות '%s' לא ניתנת היתה להיטען. לא תהיה באפשרותך לחתום או להצפין את הודעה זו.

en: The real URL is different from the displayed URL.
    
    <b>Displayed URL:</b> %s
    
    <b>Real URL:</b> %s
    
    Open it anyway?
he: כתובת URL ממשית הינה שונה מכתובת URL מוצגת.
    
    <b>כתובת URL מוצגת:</b> %s
    
    <b>כתובת URL ממשית:</b> %s
    
    לפתוח למרות זאת?

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F, %%as or %%p.
he: הפעולה הנבחרת לא היתה ניתנת לשימוש בחלון ההלחנה
    מכיוון שזו מכילה %%f, %%F, %%as או %%p.

en: The signature can't be checked - %s
he: החתימה לא ניתנת לבדיקה - %s

en: The signature has not been checked.
he: החתימה לא נבדקה.

en: The spell checker could not change dictionary.
    %s
he: בודק איות לא יכול היה להחליף מילון.
    %s

en: The spell checker could not change the alternate dictionary.
    %s
he: בודק איות לא יכול היה להחליף את המילון החלופי.
    %s

en: The suffix is used to create a "Distinguished Name" (or DN) for an LDAP entry. Examples include:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country
he: הסיומת מנוצלת ליצירת "שם מבחין" (או DN) עבור רשומת LDAP. דוגמאות כוללות:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=שם ארגון,c=ארץ

en: The template's name is not set.
he: שם התבנית אינו מוגדר.

en: The templates list has been modified. Close anyway?
he: רשימת תבנית שונתה. לסגור למרות זאת?

en: The timeout period in seconds.
he: משך זמן פקיעת זמן בשניות.

en: The translation team
he: ‪נבחרת התרגום

en: Theme exists
he: מוטיב קיים

en: Theme installed successfully.
he: מוטיב הותקן בהצלחה.

en: Theme removed successfully
he: מוטיב הוסר בהצלחה

en: Themes
he: מוטיבים

en: There are no URLs in this email.
he: אין כתובות URL בתוך דוא״ל זה.

en: There are some filtering rules that belong to an account.
    Please choose what to do with these rules:
he: קיימים חוקים מסוימים ששייכים לחשבון.
    אנא בחר מה לעשות עם חוקים אלו:

en: There is an action with this name already.
he: כבר קיימת פעולה עם שם זה.

en: There is no filtering action set
he: אין פעולת סינון מוגדרת

en: There is nothing to export.
he: אין מה לייצא.

en: These settings overwrite folder-specific selections.
he: הגדרות אלו מחליפות בחירות סגוליות-לתיקייה.

en: This Claws Mail plugin allows you to read application/ms-tnef attachments.
    
    The plugin uses the Ytnef library, which is copyright 2002-2007 by Randall Hand <yerase@yerot.com>
he: תוספת Claws Mail זו מתירה לך לקרוא תצריפי application/ms-tnef.
    
    The plugin uses the Ytnef library, which is copyright 2002-2007 by Randall Hand <yerase@yerot.com>

en: This Header name is not allowed as a custom header.
he: שם תקורה זו אינו מותר כתקורה מותאמת.

en: This Plugin is only a demo of how to write plugins for Claws Mail. It installs a hook for new log output and writes it to stdout.
    
    It is not really useful.
he: תוספת זו הינה בגדר הדגמה גרידא של כיצד לחבר תוספת עבור Claws Mail. זו מתקינה וו עבור יומן פלט ורשמת אותו אל stdout.
    
    זו לא באמת שימושית.

en: This URL does not look like a WebCal URL:
    %s
    %s
he: כתובת URL זו לא נראית כמו כתובת URL של WebCal:
    %s
    %s

en: This URL does not look like a WebCal URL:
    %s
    %s
he: כתובת URL זו לא נראית כמו כתובת URL של WebCal:
    %s
    %s

en: This address data is readonly and cannot be deleted.
he: נתון כתובת זה הינו קריאה-בלבד ואינו יכול להימחק.

en: This attachment is an executable file. Executing untrusted binaries is dangerous and could probably lead to compromission of your computer.
    
    Do you want to run this file?
he: תצריף זה הינו קובץ בר יישום (executable). הוצאה אל הפועל של בינארים לא מהימנים הינה מסוכנת ועלולה לסכן את מחשבך.
    
    האם עדיין ברצונך להריץ את קובץ זה?

en: This button will update the list above with the data supplied.
he: לחצן זה יעדכן את הרשימה מעלה עם הנתונים שסופקו.

en: This connection is configured to be secured using SSL, but SSL is not available in this build of Claws Mail. 
    
    Do you want to continue connecting to this server? The communication would not be secure.
he: חיבור זה הוגדר להיות מאובטח באמצעות הצפנת SSL, אך SSL אינו זמין אצל build זה של Claws Mail. 
    
    האם ברצונך להמשיך להתחבר אל שרת זה? ההתקשרות לא תהיה מאובטחת.

en: This defines the maximum period of time (in seconds) that an address search result is valid for address completion purposes. Search results are stored in a cache until this period of time has passed and then retired. This will improve the response time when attempting to search for the same name or address on subsequent address completion requests. The cache will be searched in preference to performing a new server search request. The default value of 600 seconds (10 minutes), should be sufficient for most servers. A larger value will reduce the search time for subsequent searches. This is useful for servers that have slow response times at the expense of more memory to cache results.
he: זה מגדיר את משך הזמן המקסימלי (בשניות) שכתובת תוצאת חיפוש הינה תקפה למטרת השלמת כתובות. תוצאות חיפוש מאוחסנות בתוך מטמון עד שמשך זמן זה עובר ואז זו תסולק. זה ישפר את זמן התגובה בעת ניסיון לחפש עבור אותו השם או הכתובת עובר בקשות השלמת כתובת. המטמון יהיה נתון לחיפוש בעדיפות כדי לערוך בקשת חיפוש שרת חדשה. הערך המשתמט של 600 שניות (10 דקות), צריך להספיק עבור רוב השרתים. ערך גבוה יותר יפחית את זמן החיפוש עבור חיפושים עוקבים. זה שימושי עבור שרתים להם זמני תגובה אטיים על חשבון של עוד זיכרון להטמנת תוצאות.

en: This encryption key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key, you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    
    Key details: ID %s, primary identity %s &lt;%s&gt;
    
    Do you trust this key enough to use it anyway?
he: מפתח הצפנה זה אינו מהימן לחלוטין.
    אם תבחר להצפין את ההודעה בעזרת מפתח זה, אינך
    יודע בוודאות שזו תגיע אל האישיות אליה התכוונת לשלוח.
    
    פרטי מפתח: מזהה ‫%s, זהות עיקרית %s &lt;%s&gt;
    
    האם הינך בוטח מספיק במפתח זה כדי להשתמש בו למרות זאת?

en: This feed format is not supported yet.
he: פורמט ערוץ זה אינו נתמך עדיין.

en: This file already exists. Do you want to overwrite it?
he: קובץ זה כבר קיים. האם ברצונך להחליפו?

en: This file contains newlines.
he: קובץ זה מכיל שורות חדשות.

en: This file isn't an image.
he: קובץ זה אינו תמונה.

en: This folder doesn't seem to be a theme folder.
    Install anyway?
he: תיקייה זו לא נראית כמו תיקיית מוטיב.
    האם להתקין בכל זאת?

en: This folder is already subscribed and has no unsubscribed subfolders.
    
    If there are new folders, created and subscribed to from another client, use "Check for new folders" at the mailbox's root folder.
he: תיקייה זו כבר רשומה ואין בה תיקיות משנה לא רשומות.
    
    במידה וקיימות תיקיות חדשות, שנוצרו ונרשמו אל מתוך לקוח אחר, ניתן לעשות שימוש בפעולה "בדוק עבור תיקיות חדשות" בתיקיית השורש של תיבת דואר.

en: This header is already in the list.
he: תקורה זו כבר מצויה ברשימה.

en: This is a plugin to handle mailboxes in mbox format.
he: זוהי תוספת שמטפלת בתיבת דואר בפורמט של mbox.

en: This is the hostname of the server. For example, "ldap.mydomain.com" may be appropriate for the "mydomain.com" organization. An IP address may also be used. You may specify "localhost" if running an LDAP server on the same computer as Claws Mail.
he: זהו שם המארח של השרת. לדוגמא, "ldap.mydomain.com" יכול להיות הולם עבור הארגון "mydomain.com". כתובת IP גם כן ניתנת לשימוש. באפשרותך לציין "localhost" אם שרת LDAP מורץ על אותו מחשב בו Claws Mail מורץ עליו.

en: This key is not in your keyring. Do you want Claws Mail to try and import it from a keyserver?
he: מפתח זה אינו מצוי בתוך מחזיק המפתחות שלך. האם ברצונך מן Claws Mail לנסות לייבא אותו מתוך שרת מפתחות?

en: This message asks for a return receipt.
he: הודעה זו מבקשת עבור קבלת מסירה.

en: This message doesn't have any attachments.
he: להודעה זו אין שום תצריף.

en: This message has been modified. Discard it?
he: הודעה זו שונתה. לסלק אותה?

en: This message has been modified. Save the latest changes?
he: הודעה זו שונתה. לשמור שינויים אחרונים?

en: This message has been partially retrieved,
    and has been deleted from the server.
he: הודעה זו אוחזרה באופן חלקי,
    ונמחקה מתוך השרת.

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s and will be deleted.
he: הודעה זו אוחזרה באופן חלקי;
    זו כעת %s ותימחק בעתיד.

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s and will be downloaded.
he: הודעה זו אוחזרה באופן חלקי;
    זו כעת %s ותורד בעתיד.

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s.
he: הודעה זו אוחזרה באופן חלקי;
    זו כעת %s.

en: This message is asking for a return receipt notification
    but according to its 'To:' and 'CC:' headers it was not
    officially addressed to you.
    It is advised to not to send the return receipt.
he: הודעה זו מבקשת שליחת אישור מסירה
    אך לפי תקורות 'To:' וגם 'CC:' זו לא
    מוּענה אליך באופן רשמי.
    מומלץ לך שלא לשלוח אישור מסירה.

en: This mode uses less bandwidth, but can be slower with some servers.
he: מצב זה עושה שימוש בפחות רוחב פס, אך עשוי להיות אטי יותר עם שרתים מסוימים.

en: This module is for Claws Mail GTK1.
he: מודול זה מיועד עבור Claws Mail GTK1.

en: This module is not licensed under a GPL v3 or later compatible license.
he: מודול זה אינו רשוי תחת GPL v3 או רשיון יותר מאוחר תואם.

en: This name is used as the Menu item
he: שם זה משמש כפריט תפריט

en: This option enables MIME parts to be displayed in the message view via a script when using the 'Display as text' contextual menu item
he: אפשרות זו מתירה לחלקי MIME להיות מוצגים בתוך תצוגת הודעה מבעד לתסריט כאשר משתמשים בפריט התפריט ההקשרי 'הצג בתור תמליל'

en: This plugin adds archiving features to Claws Mail.
    
    It enables you to select a mail folder that you want to be archived, and then choose a name, format and location for the archive. Subfolders can be included and MD5 checksums can be added for each file in the archive. Several archiving options are also available.
    
    The archive can be stored as:
    	TAR
    	PAX
    	SHAR
    	CPIO
    
    The archive can be compressed using:
    %s
    The archives can be restored with any standard tool that supports the chosen format and compression.
    
    The supported folder types are MH, IMAP, RSSyl and vCalendar.
    
    To activate the archiving feature go to /Tools/Create Archive
    
    Default options can be set in /Configuration/Preferences/Plugins/Mail Archiver
he: תוספת זו מוסיפה תכונות ארכיונאות אל Claws Mail.
    
    זו מאפשרת לך לבחור תיקיית דואר שברצונך לשים בארכיון, ואז לבחור שם, פורמט ומיקום עבור הארכיון. תיקיות משנה ניתנות להכללה וגם סכומי ביקורת MD5 ניתנים להוספה עבור כל קובץ בתוך הארכיון. מספר אפשרויות ארכיב הינן זמינות גם כן.
    
    הארכיון ניתן לאכסון בפורמט של:
    	TAR
    	PAX
    	SHAR
    	CPIO
    
    הארכיון ניתן לדחיסה באמצעות:
    %s
    הארכיונים ניתנים לשחזור בעזרת כל כלי סטנדרטי שתומך בפורמט ובדחיסה הנבחרים.
    
    טיפוסי תיקייה נתמכים הם MH, ‏IMAP, ‏RSSyl וגם vCalendar.
    
    כדי להפעיל את תכונת הארכיונאות עבור אל /כלים/צור ארכיון
    
    אפשרויות משתמטות ניתנות לקיבוע בתוך /תצורה/העדפות/תוספות/ארכיבר דואר

en: This plugin allows you to create a mailbox tree where you can add newsfeeds in RSS 1.0, RSS 2.0 or Atom format.
    
    Each newsfeed will create a folder with appropriate entries, fetched from the web. You can read them, and delete or keep old entries.
he: תוספת זו מתירה לך ליצור עץ תיבת דואר מקום בו באפשרותך להוסיף ערוצי חדשות בפורמט של RSS 1.0, ‏RSS 2.0 או Atom.
    
    כל ערוץ חדשות ייצור תיקיה עם הרשומות המתאימות, אשר נשאבו מתוך הרשת. באפשרותך לקוראן, וגם למחוק או לשמור רשומות ישנות.

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using Bogofilter. You will need Bogofilter installed locally.
    
    Before Bogofilter can recognize spam messages, you have to train it by marking a few hundred spam and ham messages with the use of "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham".
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Bogofilter
he: תוספת זו יכולה לבדוק את כל ההודעות שמתקבלות מן חשבון IMAP, LOCAL או POP עבור ספאם באמצעות Bogofilter. עליך להתקין Bogofilter באופן מקומי.
    
    בטרם תהיה ביכולתה של Bogofilter לזהות הודעות ספאם, עליך לאמנה על ידי סיווג כמה מאות הודעות ספאם והודעות לגיטימיות בעזרת הפעולות "/סמן/סמן בתור ספאם" וגם "/סמן/סמן בתור לגיטימית".
    
    כאשר הודעה מזוהה בתור ספאם זו יכולה להימחק או להישמר בתיקייה מיועדת באופן מיוחד.
    
    ניתן למצוא אפשרויות בתוך /תצורה/העדפות/תוספות/Bogofilter

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using Bsfilter. You will need Bsfilter installed locally.
    
    Before Bsfilter can recognize spam messages, you have to train it by marking a few hundred spam and ham messages with the use of "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham".
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Bsfilter
he: תוספת זו יכולה לבדוק את כל ההודעות שמתקבלות מן חשבון IMAP, LOCAL או POP עבור ספאם באמצעות Bsfilter. עליך להתקין Bsfilter באופן מקומי.
    
    בטרם תהיה ביכולתה של Bsfilter לזהות הודעות ספאם, עליך לאמנה על ידי סיווג כמה מאות הודעות ספאם והודעות לגיטימיות בעזרת הפעולות "/סמן/סמן בתר ספאם" וגם "/סמן/סמן בתור לגיטימית".
    
    כאשר הודעה מזוהה בתור ספאם זו יכולה להימחק או להישמר בתיקייה מיועדת באופן מיוחד.
    
    ניתן למצוא אפשרויות בתוך /תצורה/העדפות/תוספות/Bsfilter

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using a SpamAssassin server. You will need a SpamAssassin Server (spamd) running somewhere.
    
    It can also be used for marking messages as Ham or Spam.
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/SpamAssassin
he: תוספת זו יכולה לבדוק את כל ההודעות שמתקבלות מתוך חשבון IMAP, LOCAL או POP עבור ספאם באמצעות שרת SpamAssassin. על שרת SpamAssassin ‫(spamd) להיות מורץ איפה שהוא.
    
    ניתן להשתמש בתוספת זו לסימון הודעות בתור ספאם או לגיטימיות.
    
    כאשר הודעה מזוהה ספאם זו יכולה להימחק או להישמר בתיקייה מיועדת באופן מיוחד.
    
    ניתן למצוא אפשרויות בתוך /תצורה/העדפות/תוספות/SpamAssassin

en: This plugin enables the viewing of PDF and PostScript attachments using the Poppler %s Lib and the gs tool.
    
    Any feedback is welcome: iwkse@claws-mail.org
he: תוספת זו מאפשרת הצגת תצריפים של של PDF וגם PostScript באמצעות הספרייה Poppler %s וגם בעזרת הכלי gs.
    
    כל משוב יתקבל בברכה: iwkse@claws-mail.org

en: This plugin enables vCalendar message handling like that produced by Evolution or Outlook.
    
    When loaded, it will create a vCalendar mailbox in the Folder List, which will be populated by meetings that you have accepted or created.
    Meeting requests that you receive will be presented in an appropriate form and you will be able to accept or decline them.
    To create a meeting right-click on the vCalendar or Meetings folder and choose "New meeting...".
    
    You will also be able to subscribe to remote webCal feeds,export your meetings and calendars, publish your free/busy information and retrieve that information from others.
he: תוספת זו מאפשרת טיפול בהודעות vCalendar כמו אלו שמופקות על ידי Evolution או Outlook.
    
    כאשר זו טעונה, זו תיצור תיבת דואר vCalendar בתוך רשימת תיקייה, אשר תאוכלס במפגשים להם הסכמת או שאותם יצרת.
    בקשות מפגש שיתקבלו יוצגו בטופס הולם ותהיה לך היכולת לקבלן או לדחותן.
    כדי ליצור מפגש קליק-ימני על תיקיית vCalendar או תיקיית פגישות ובחר "מפגש חדש...".
    
    באפשרותך יהיה ניתן גם להירשם אל ערוצי webCal,לייצא את מפגשייך וגם לוח שנה, לפרסם מידע חופשי/עסוק ולאחזר את מידע זה מאחרים.

en: This plugin handles PGP core operations, it is used by other plugins, like PGP/Mime.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/GPG and /Configuration/[Account Preferences]/Plugins/GPG
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
he: תוספת זו מטפלת במבצעי ליבה PGP, זו מנוצלת על ידי תוספת אחרת, כמו PGP/Mime.
    
    ניתן למצוא אפשרויות בתוך /תצורה/העדפות/תוספות/GPG וגם /תצורה/[העדפות חשבון]/תוספות/GPG
    
    התוספת עושה שימוש בספרייה GPGME בתור מעטפת עבור GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This plugin handles PGP/MIME signed and/or encrypted mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
he: התוספת מטפלת בדואר PGP/MIME חתום ו/או מוצפן. באפשרותך לפענח דואר מוצפן, לאמת חתימות או לחתום ולהצפין את הדואר שלך.
    
    זו יכולה להיבחר כמערכת פרטיות משתמטת בתוך /תצורה/[העדפות חשבון]/פרטיות ובעת הלחנת הודעה מתוך /אפשרויות/מערכת פרטיות
    
    התוספת עושה שימוש בספרייה GPGME בתור מעטפת עבור GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This plugin handles S/MIME signed and/or encrypted mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    This plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    This plugin also needs gpgsm, gnupg-agent and dirmngr installed and configured.
    
    Information about how to get S/MIME certificates working with GPGSM can be found at:
    http://www.claws-mail.org/faq/index.php/S/MIME_howto
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
he: התוספת מטפלת בדואר S/MIME חתום ו/או מוצפן. באפשרותך לפענח דואר מוצפן, לאמת חתימות או לחתום ולהצפין את הדואר שלך.
    
    זו יכולה להיבחר כמערכת פרטיות משתמטת בתוך /תצורה/[העדפות חשבון]/פרטיות ובעת הלחנת הודעה מתוך /אפשרויות/מערכת פרטיות
    
    תוספת זו עושה שימוש בספרייה GPGME בתור מעטפת עבור.
    תוספת זו צריכה את gpgsm, ‫gnupg-agent ואת dirmngr מותקנים ומוגדרים.
    
    מידע אודות כיצד ניתן להשיג תעודות S/MIME שעובדות עם GPGSM ניתן למציאה אצל:
    http://www.claws-mail.org/faq/index.php/S/MIME_howto
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This plugin handles the deprecated Inline method of signing and/or encrypting mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
he: התוספת מטפלת בשיטת Inline המסויגת של החתמת ו/או הצפנת דואר. באפשרותך לפענח דואר מוצפן, לאמת חתימות או לחתום ולהצפין את הדואר שלך.
    
    זו יכולה להיבחר כמערכת פרטיות משתמטת בתוך /תצורה/[העדפות חשבון]/פרטיות ובעת הלחנת הודעה מתוך /אפשרויות/מערכת פרטיות
    
    התוספת עושה שימוש בספרייה GPGME בתור מעטפת עבור GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This plugin handles various ACPI mail LEDs.
he: תוספת זו מטפלת בתצוגות דואר LED מגוונות של ACPI.

en: This plugin modifies the downloaded messages. It inserts headers containing some download information: UIDL, Claws Mail account name, POP server, user ID and retrieval time.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Fetchinfo
he: תוספת זו משנה את ההודעות המורדות. זו משבצת תקורות שמכילות מידע מוּרד מסוים: UIDL, שם חשבון Claws Mail, שרת POP, מזהה משתמש וגם זמן אחזור.
    
    אפשרויות ניתנות למציאה בתוך /תצורה/העדפות/תוספות/Fetchinfo

en: This plugin provides %s (%s), which is already provided by the %s plugin.
he: תוספת זו מספקת %s ‫(%s), שכבר מסופק על ידי התוספת %s.

en: This plugin provides access to the GData protocol for Claws Mail.
    
    The GData protocol is an interface to Google services.
    Currently, the only implemented functionality is to include Google Contacts into the Tab-address completion.
    
    Feedback to <berndth@gmx.de> is welcome.
he: תוספת זו מספקת גישה אל הפרוטוקול GData עבור Claws Mail.
    
    הפרוטוקול GData מהווה ממשק לשירותי Google.
    נכון להיום, התפקודיות היחידה היא להכליל אנשי קשר Google אל תוך כרטיסיית השלמת כתובת.
    
    משוב אל <berndth@gmx.de> מקודם בברכה.

en: This plugin provides various ways to notify the user of new and unread email.
    The plugin is extensively configurable in the plugins section of the preferences dialog.
    
    Feedback to <berndth@gmx.de> is welcome.
he: תוספת זו מספקת דרכים מגוונות להתראת המשתמש לדואר חדש ולא נקרא.
    תוספת זו ניתנת לתצורה באופן נרחב בתוך פלג התוספות של דו שיח העדפות.
    
    משוב אל <berndth@gmx.de> מקודם בברכה.

en: This plugin removes attachments from mails.
    
    Warning: this operation will be completely un-cancellable and the deleted attachments will be lost forever, and ever, and ever.
he: תוספת זו מסירה תצריפים מתוך הודעות דואר.
    
    אזהרה: פעולה זו תהיה לגמרי חסרת אפשרות ביטול והתצריפים המחוקים יאבדו לעד, ולעולם, ולעולם.

en: This plugin renders HTML mail using the WebKit %d.%d.%d library.
    By default all remote content is blocked. Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Fancy
he: תוספת זו מציירת דואר HTML באמצעות הספרייה WebKit %d.%d.%d library.
    באופן רגיל כל תוכן מרוחק הינו חסום. ניתן למצוא אפשרויות בתוך /תצורה/העדפות/תוספות/Fancy

en: This plugin reports spam to various places.
    Currently the following sites or methods are supported:
    
     * spam-signal.fr
     * spamcop.net
     * lists.debian.org nomination system
he: תוספת זו מדווחת על ספאם אל מגוון מקומות.
    האתרים או השיטות הבאים נתמכים כעת:
    
     * spam-signal.fr
     * spamcop.net
     * lists.debian.org nomination system

en: This plugin uses Clam AntiVirus to scan all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account.
    
    When a message attachment is found to contain a virus it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Because this plugin communicates with clamd via a
    socket then there are some minimum requirements to
    the permissions for your home folder and the
    .claws-mail folder provided the clamav-daemon is
    configured to communicate via a unix socket. All
    users at least need to be given execute permissions
    on these folders.
    
    To avoid changing permissions you could configure
    the clamav-daemon to communicate via a TCP socket
    and choose manual configuration for clamd.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Clam AntiVirus
he: תוספת זו מתעלת את Clam אנטי וירוס כדי לסרוק את כל ההודעות שמתקבלות מחשבון IMAP, ‏LOCAL או POP.
    
    כאשר נמצא שתצריף הודעה מכיל וירוס זו יכול להימחק או להישמר אל תוך תיקיית יעד ייחודית.
    
    מכיוון שתוספת זו מתקשרת עם clamd דרך a
    ‏socket אז יש דרישות מינימליות להרשאות
    עבור תיקיית הבית ותיקיית .claws-mail
    בתנאי שהשדון clamav-daemon הינו מוגדר
    לתקשר דרך unix socket. כל המשתמשים
    לפחות צריכים לתת הרשאות הוצאה לפועל
    בתיקיות אלו.
    
    כדי להימנע משינוי הרשאות באפשרותך להגדיר את
    השדון clamav-daemon לתקשר דרך socket
    של TCP ולבחור תצורה ידנית עבור clamd.
    
    ניתן למצוא אפשרויות בתוך /תצורה/העדפות/תוספות/Clam אנטי וירוס

en: This plugin writes a header summary to a log file for each mail received after sorting.
    
    Default is ~/Mail/NewLog
    
    Current log is %s
he: תוספת זו רושמת תקורת תמצית אל קובץ יומן עבור כל דואר מתקבל עובר מיון.
    
    ברירת מחדל היא ‎~/Mail/NewLog
    
    יומן נוכחי %s

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
he: תוכנית זו מופצת מתוך תקווה שהיא תביא תועלת, אולם ללא כל כתב אחריות; אפילו לא אחריות־במשתמע של סחירות או התאמה לאיזו תכלית מסוימת. לפרטים, אנא עיינו ברשיון GNU General Public License.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3, or (at your option) any later version.
he: תוכנית זו הינה תכנה חופשית; זכותכם להפיצה ו\או לשנותה בכפוף לתנאי הרשיון GNU General Public License, כפי שהוא יוצא לאור ע״י Free Software Foundation; אם בגרסא 3 של הרשיון, ואם (כאופציה השמורה לכם) בכל גרסא מאוחרת יותר.

en: This resets the attribute names to a default value that should find most names and addresses during a name or address search process.
he: זה מאפס את שמות האפיון אל הערך המשתמט שאמור למצוא את רוב השמות והכתובות במהלך תהליך חיפוש של שם או כתובת.

en: This server requires authentication
he: שרת זה מצריך אימות

en: This specifies the name of the directory to be searched on the server. Examples include:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country
he: זה מציין את השם של המור לחיפוש על השרת. דוגמאות כוללות:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=שם ארגון,c=ארץ

en: This week
he: שבוע זה

en: Thread
he: שרשור

en: Thread using subject in addition to standard headers
he: בנה שרשור בעזרת נושא בנוסף לתקורות סטנדרטיות

en: Threads
he: שרשורים

en: Thursday
he: חמישי

en: Time out connecting to URL %s
he: תם הזמן בהתקשרות אל כתובת %s

en: Time:
he: זמן:

en: Timeout
he: פקיעת זמן

en: Timeout (%d seconds) connecting to %s
he: פקיעת זמן (%d שניות) בעת התחברות אל %s

en: Timeout (secs)
he: פקיעת זמן (שניות)

en: Timeout checking the signature. Click the icon or hit '%s' to try again.
he: פקיעת זמן בידוק חתימה. לחץ על הצלמית או הקש '%s' כדי לנסות שוב.

en: Timeout checking the signature. Click the icon to try again.
he: פקיעת זמן בידוק חתימה. לחץ על הצלמית כדי לנסות שוב.

en: Timeout performing LDAP operation
he: פקיעת זמן ביצוע מבצע LDAP

en: Timestamp syntax error in greeting
he: שגיאת תחביר בתוך מכתב

en: Timestamp syntax error in greeting (not ASCII)
he: שגיאת תחביר בתוך מכתב (לא ASCII)

en: Title:
he: כותרת:

en: To
he: ‎אל‎

en: To be copied
he: להעתקה

en: To be moved
he: להעברה

en: To or Cc
he: ‎אל או עותק‎

en: To or Cc:
he: אל או עותק:

en: To:
he: אל:

en: Today
he: היום

en: Toggle minimize:
he: שינוי מצב ממוזער:

en: Toggle multiple selection
he: החלף בחירה מרובה

en: Toggle quick search bar
he: הצג/הסתר שורת חיפוש מהיר

en: Tomorrow
he: מחר

[ctx: Toolbar]
en: Compose
he: הלחנה

[ctx: Toolbar]
en: Sender
he: ממען

[ctx: Toolbar]
en: Trash
he: אשפה

en: Toolbar item
he: פריט סרגל כלים

en: Toolbar item icon
he: צלמית פריט סרגל כלים

en: Toolbar text
he: תמליל סרגל כלים

en: Toolbars
he: סרגלי כלים

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 'color %d'
he: קטוף צבע עבור 'color %d'

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 1st level text
he: קטוף צבע עבור טקסט רמה ראשונה

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 1st level text background
he: קטוף צבע עבור טקסט רקע רמה ראשונה

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 2nd level text
he: קטוף צבע עבור טקסט רמה שניה

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 2nd level text background
he: קטוף צבע עבור טקסט רקע רמה שניה

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 3rd level text
he: קטוף צבע עבור טקסט רמה שלישית

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 3rd level text background
he: קטוף צבע עבור טקסט רקע רמה שלישית

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for links
he: קטוף צבע עבור קישורים

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for signatures
he: קטוף צבע עבור חתימות

en: Total
he: סך הכל

en: Total outgoing messages: %d
he: סך כל הודעות יוצאות: %d

en: Traditional Chinese (Big5)
he: סינית מסורתית (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
he: סינית מסורתית (EUC-TW)

en: Transfer encoding
he: המרת קידוד

en: Translate header names
he: תרגם שמות תקורות

en: Transport
he: מוביל

en: Trash
he: אשפה

en: Trash Message
he: זריקת הודעה

en: Treat these characters as quotation marks:
he: התייחס אל תווים אלו כסימני ציטטה:

en: Trust
he: בטח

en: Tuesday
he: שלישי

en: Turkish (ISO-8859-9)
he: טורקי (ISO-8859-9)

en: Turkish (ISO-8859-_9)
he: טורקי (ISO-8859-_9)

en: Turn this off if you have SSL connection problems
he: כבה את העדפה זו אם קיימות אצלך בעיות התחברות הקשורות אל SSL

en: Turn this option on if mail is delivered directly to this folder by server side filtering on IMAP or by an external application
he: הדלק את אפשרות זו אם דואר נשלח ישירות אל תיקייה זו על ידי סינון מצד שרת על  IMAP או על ידי יישום חיצוני

en: Type
he: טיפוס

en: Type of transport
he: טיפוס של מוביל

en: Type:
he: טיפוס:

en: URI link
he: קישור URI

en: URL:
he: ‫URL:

en: U_pdate subscriptions
he: _עדכן הרשמות

en: Ultimate
he: סופי

en: Unable to reply. The original email probably doesn't exist.
he: אין אפשרות לענות. הדוא״ל המקורי כפי הנראה לא קיים.

en: Uncheckable
he: לא בר סימון

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Undo level
he: רמת ביטול

en: Unfiltered messages will be stored in this folder
he: הודעות לא מסוננות יאוחסנו בתיקייה זו

en: Unicode (UTF-8)
he: קידוד אוניברסלי (UTF-8)

en: Unicode (_UTF-8)
he: קידוד אוניברסלי (_UTF-8)

en: Unignore thread
he: שרשור לא מנוכר

en: Unique ID
he: מזהה ייחודי

en: Unknown
he: לא ידועה

en: Unknown error
he: שגיאה לא מוכרת

en: Unknown message type arrived
he: הודעה מטיפוס לא מוכר הגיעה

en: Unknown option
he: אפשרות לא מוכרת

en: Unload
he: פריקה

en: Unload the selected plugin
he: פריקת התוספת הנבחרת

en: Unlock
he: לא נעולה

en: Unmark
he: אי סימון

en: Unread
he: לא נקראו

en: Unread and Total messages
he: שלא נקראו וסך הכל

en: Unread message
he: הודעה לא נקראה

en: Unread messages
he: הודעות שלא נקראו

en: Unset tag
he: איפוס תגית

en: Unsubscribe
he: ביטול הרשמה

en: Unsubscribe feed
he: ביטול הרשמה לערוץ

en: Unsubscribe newsgroup
he: ביטול הרשמה לקבוצת דיונים

en: Unsupported feed type at URL %s
he: טיפוס ערוץ לא נתמך בכתובת %s

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Unwatch thread
he: שרשור לא מפוקח

en: Upcoming event: %s
he: אירוע ממשמש: %s

en: Update all local folders
he: עדכן את כל התיקיות המקומיות

en: Update failed. Changes not written to Directory.
he: עדכון הכשל. שינויים לא נכתבו אל מדור.

en: Updating cache for %s...
he: כעת מעדכן מטמון עבור %s...

en: Use / in menu name to make submenus.
he: השתמש בתו / בשם תפריט כדי ליצור תפריט משנה.

en: Use <tab> to autocomplete from addressbook
he: באפשרותך להקיש על <tab> להשלמה אוטומטית מתוך ספר כתובות

en: Use DN attribute if present in data
he: השתמש באפיון DN אם קיים בתוך נתונים

en: Use GNOME's proxy settings
he: השתמש בהגדרות פרוקסי של GNOME

en: Use SSL for IMAP4 connection
he: השתמש בהצפנת SSL עבור חיבור IMAP4

en: Use SSL for NNTP connection
he: השתמש בהצפנת SSL עבור חיבור NNTP

en: Use SSL for POP3 connection
he: השתמש בהצפנת SSL עבור חיבור POP3

en: Use SSL for SMTP connection
he: השתמש בהצפנת SSL עבור חיבור SMTP

en: Use SSL to connect to SMTP server
he: השתמש בהצפנת SSL להתחברות אל שרת SMTP

en: Use SSL to connect to receiving server
he: השתמש בהצפנת SSL כדי להתחבר אל שרת קבלה

en: Use SSL via STARTTLS
he: SSL דרך STARTTLS

en: Use STARTTLS command to start SSL session
he: השתמש בפקודת STARTTLS כדי להתחיל סשן SSL

en: Use alternate (%s)
he: נצל מילון חלופי (%s)

en: Use authentication
he: השתמש באימות

en: Use both dictionaries
he: נצל שני מילונים

en: Use command to communicate with server
he: השתמש בפקודה לתקשור עם שרת

en: Use custom colors
he: השתמש בצבעים מותאמים

en: Use default GnuPG key
he: השתמש במפתח GnuPG משתמט

en: Use default refresh interval
he: השתמש בתדירות רענון משתמטת

en: Use different font for printing
he: השתמש בגופן אחר עבור הדפסה

en: Use external program for receiving mail
he: השתמש בתוכנית חיצונית לקבלת דואר

en: Use gpg-agent to manage passwords
he: תעל gpg-agent לניהול סיסמאות

en: Use mail command rather than SMTP server
he: השתמש בפקודת דואר במקום שרת SMTP

en: Use non-blocking SSL
he: נצל SSL שאינו חוסם (non-blocking)

en: Use proxy:
he: נצל פרוקסי:

en: Use regexp
he: נצל regexp

en: Use secure authentication (APOP)
he: השתמש באימות מאובטח (APOP)

en: Use secure file deletion if possible
he: השתמש במחיקת קובץ מאובטחת במידת האפשר

en: Use secure file deletion if possible
    (the 'shred' program is not available)
he: השתמש במחיקת קובץ מאובטחת במידת האפשר
    (התוכנית 'shred' אינה זמינה)

en: Use sound theme
he: השתמש במוטיב צליל

en: Use system defaults when possible
he: השתמש ביישומים משתמטים שבמערכת כאשר ניתן

en: Use template when composing new messages
he: השתמש בתבנית בעת הלחנת הודעה חדשה

en: Use template when forwarding messages
he: השתמש בתבנית בעת קידום הודעות

en: Use template when replying to messages
he: השתמש בתבנית בעת מענה להודעה

en: Use the 'shred' program to overwrite files with random data before deleting them. This slows down deletion. Be sure to read shred's man page for caveats.
he: השתמש בתוכנית 'shred' כדי להחליף קבצים עם נתונים אקראיים לפני מחיקתם. זה מאט מחיקה. היה בטוח לעיין בעמוד man shred לאזהרות.

en: Use this
he: בחר את זה

en: User
he: משתמש

en: User Action
he: פעולת משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: User ID is not entered.
he: מזהה משתמש לא מוזן.

en: User or key ID:
he: משתמש או מזהה מפתח:

en: User to use with spamd server
he: משתמש לשימוש עם שרת spamd

en: User-Agent
he: ‎סוכן-משתמש‎

en: User-Agent:
he: סוכן-משתמש:

en: UserID
he: מזהה משתמש

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Using 'Get Mail' will retrieve messages from your Accounts in the order given, the checkbox indicates which accounts will be included. Bold text indicates the default account.
he: הפעולה 'השגת דואר' תאחזר הודעות מתוך חשבונותייך בסדר הנתון, תיבת הסימון
    מתווה אילו חשבונות יכללו. תמליל בולט מעיד על החשבון המשתמט.

en: Value
he: ערך

en: Value:
he: ערך:

en: Values
he: ערכים

en: Various tools
he: כלים שונים

en: Verified signer's address is "%s"
he: כתובת חותם מאומת הינה "%s"

en: View archive
he: עיון בארכיון

en: View as text
he: הצגה כתמליל

en: View full information
he: הצג מידע מלא

en: Virus detection
he: איתור וירוס

en: WARNING: Signer's address "%s" does not match DNS entry
he: אזהרה: כתובת חותם "%s" לא תואמת רשומת DNS

en: W_ide message list
he: רשימת הודעות _רחבה

en: Warn if there are queued messages
he: הזהר אם יש הודעות בהמתנה

en: Warn when
he: הזהר כאשר

en: Warn when Subject is empty
he: הזהר כאשר Subject (נושא) הינו ריק

en: Warn when inserting a file larger than
he: הזהר אותי כאשר משובץ קובץ גדול יותר מן

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning messages
he: הודעות אזהרה

en: Warning: could not find ghostscript binary (gs) required for %s plugin to process PostScript attachments, only PDF attachments will be displayed. To enable PostScript support please install gs program.
    
    %s
he: אזהרה: לא היתה אפשרות למצוא בינארי ghostscript ‏(gs) הנדרש עבור תוספת %s כדי לעבד תצריפי PostScript, רק תצריפי PDF יוצגו. כדי לאפשר תמיכת PostScript נא להתקין תוכנית gs.
    
    %s

en: Warns user if some reference to attachments is found in the message text and no file is attached.
he: מתרה משתמש במידה והפנייה מסוימת אל תצריף נמצאה בתמליל הודעה ואין קובץ מסופח.

en: Watch thread
he: שרשור מפוקח

en: Watched thread
he: שרשור מפוקח

en: Web browser
he: דפדפן רשת

en: Wednesday
he: רביעי

en: Week number
he: שבוע מספר

[ctx: Welcome Mail Subject]
en: Welcome to Claws Mail
he: ברוך בואך אל Claws Mail

en: Welcome to Claws Mail
he: ברוך בואך אל Claws Mail

en: Welcome to the Claws Mail setup wizard.
    
    We will begin by defining some basic information about you and your most common mail options so that you can start to use Claws Mail in less than five minutes.
he: ברוך בואך אל אשף הבניית Claws Mail.
    
    אנחנו נתחיל בהגדרת מידע בסיסי אודותייך ואפשרויות דואר שהכי נפוצות עבורך כדי שתעמוד לרשותך היכולת להתחיל את Claws Mail בתוך פחות מחמש דקות.

en: Western European
he: מערב אירופאי

en: Western European (ISO-8859-1)
he: מערב אירופאי (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
he: מערב אירופאי (ISO-8859-15)

en: When clicking on a link, by default:
he: כאשר לוחצים על קישור, באופן רגיל:

en: When dropping files into the Compose window
he: בעת שחרור קבצים אל תוך חלון ההלחנה

en: When message view is visible
he: כאשר תצוגת הודעה נראית לעין

en: When unsure, move to
he: כאשר קיימת אי ודאות, העבר אל

en: Where is clamd.conf
he: היכן clamd.conf

en: Whitelist senders found in address book/folder
he: הכשר ממענים שמצויים בתוך ספר/תיקיית כתובות

en: Whole message
he: הודעה בשלמותה

en: Wrap all
he: כריכה מוחלטת

en: Wrap all long _lines
he: כרוך _שורות ארוכות

en: Wrap all long lines
he: כריכת כל השורות הארוכות

en: Wrap long lines of current paragraph
he: כריכת שורות ארוכות של פסקה נוכחית

en: Wrap para.
he: כריכת פס.

en: Wrap pasted text
he: כרוך תמליל מודבק

en: Wrap quotation
he: כרוך ציטטה

en: Wrap text at
he: כרוך תמליל בהגיע אל

en: Wrapping
he: כריכה

en: Write the following information to disk...
he: רשום את המידע הבא אל כונן...

en: Writing
he: כתיבה

en: X-Face
he: ‎פנים-X

en: X-Face:
he: ‏X-פנים:

en: X-Label
he: ‎X-סיווג‎

en: X-Label:
he: ‏X-סיווג:

en: X-Mailer
he: ‎מדוור-X

en: X-Mailer:
he: ‏X-מדוור:

en: X-No-Archive
he: ‎אין-ארכיון-X

en: X-No-Archive:
he: ‏X-אין-ארכיון:

en: X-Status
he: ‎סטטוס-X

en: X-Status:
he: ‏X-סטטוס:

en: Yes
he: כן

en: You
he: עצמך

en: You are about to create %d meetings, one by one. Do you want to continue?
he: בחרת ליצור %d מפגשים, בזה אחר זה. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to insert a file of %s in the message body. Are you sure you want to do that?
he: בחרת לשבץ קובץ של %s בתוך גוף ההודעה. האם אתה בטוח כי ברצונך לעשות זאת?

en: You are about to print %d messages, one by one. Do you want to continue?
he: בחרת להדפיס %d הודעות, בזו אחר זו. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to reply to %d messages. Opening the windows could take some time. Do you want to continue?
he: בחרת לענות למספר של %d הודעות. פתיחת החלונות עשויה לקחת זמן מה. האם ברצונך להמשיך?

en: You are already busy at this time.
he: כבר יש לך עיסוק בעת זו.

en: You are already subscribed to this feed.
he: אתה כבר רשום אל ערוץ זה.

en: You are busy at the time of your planned meeting
he: אתה עסוק בזמן של מפגשך המתוכנן

en: You are offline. Click the icon to go online
he: מצב לא מקוון. הקלק על הצלמית כדי לעבור למצב מקוון

en: You are online. Click the icon to go offline
he: מצב מקוון. הקלק על הצלמית כדי לעבור למצב לא מקוון

en: You asked for a return receipt in this message.
he: ביקשת עבור קבלת מסירה בהודעה זו.

en: You can also modify each menu shortcut by pressing
    any key(s) when focusing the mouse pointer on the item.
he: באפשרותך גם להתאים כל קיצור דרך תפריט על ידי לחיצה
    על כל מקש(ים) בעת מיקוד סמן העכבר על הפריט.

en: You can also specify an absolute path, for example: "/home/john/Documents/Mail"
he: באפשרותך גם לציין את הנתיב המוחלט, לדוגמא: "/home/john/Documents/Mail"

en: You can export to a local file or URL
he: באפשרותך לייצא אל קובץ מקומי או כתובת URL

en: You can specify the port number by appending it at the end: "mail.example.com:110"
he: באפשרותך לציין את מספר הפורט על ידי צירופו בקצה: "mail.example.com:110"

en: You can specify the port number by appending it at the end: "mail.example.com:25"
he: באפשרותך לציין מספר פורט על ידי הוספתו בסוף: "mail.example.com:25"

en: You entered a reserved tag name, please choose another instead.
he: הזנת שם תגית הפוך, אנא בחר אחר במקום.

en: You got a return receipt for this message : it has been displayed by the recipient.
he: קיבלת קבלת מסירה עבור הודעה זו : זו הוצגה על ידי הנמען.

en: You have a Todo item.
he: יש לך פריט Todo.

en: You have a meeting or event soon.
    It starts at %s and ends %s later.
    Location: %s
    More information:
    
    %s
he: יש לך מפגש או אירוע בקרוב.
    זה מתחיל בשעה %s ומסתיים בשעה %s לאחר מכן.
    מיקום: %s
    מידע נוסף:
    
    %s

en: You have been forwarded an appointment.
he: קידמת פגישה.

en: You have been invited to a meeting.
he: הוזמנת אל מפגש.

en: You have created a meeting.
he: יצרת מפגש.

en: You have no account matching any attendee.
    Do you want to reply anyway?
he: אין לך שום חשבון שתואם איזשהו נוכח.
    האם ברצונך לענות בכל זאת?

en: You have one or more IMAP accounts defined. However this version of Claws Mail has been built without IMAP support; your IMAP account(s) are disabled.
    
    You probably need to install libetpan and recompile Claws Mail.
he: יש לך חשבון IMAP אחד או יותר מוגדרים. בכל אופן גרסא זו של Claws Mail נבנתה ללא תמיכת IMAP; חשבון(ות) IMAP מנוטרלות.
    
    כנראה שעליך להתקין libetpan ולהדר מחדש את Claws Mail.

en: You have one or more News accounts defined. However this version of Claws Mail has been built without News support; your News account(s) are disabled.
    
    You probably need to install libetpan and recompile Claws Mail.
he: יש לך חשבון חדשות אחד או יותר מוגדרים. בכל אופן גרסא זו של Claws Mail נבנתה ללא תמיכת חדשות; חשבון(ות) חדשות מנוטרלות.
    
    כנראה שעליך להתקין libetpan ולהדר מחדש את Claws Mail.

en: You have received an answer to a meeting proposal.
    %s has %s the invitation whose details follow:
he: קיבלת מענה להצעת מפגש.
    ‏%s ‏%s את ההזמנה שפרטיה הן כדלקמן:

en: You have received an answer to an unknown meeting proposal.
he: קיבלת מענה להצעת מפגש לא ידועה.

en: You have to save the account's information with "OK" before being able to generate a key pair.
he: עליך לשמור מידע חשבון בעזרת "אישור" לפני שתעמוד לך היכולת להלחין מפתח.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program. If not, see <
he: תוכנית זו אמורה להיות מלווה בעותק של הרשיון GNU General Public License; אם לא קיבלתם אותו, תוכלו למצוא אותו אצל <‭

en: You're not the author of the article.
he: אינך המחבר של המאמר.

en: You're working offline. Override?
he: הינך עובד במצב לא מקוון. לעקוף?

en: Your new key pair has been generated. Its fingerprint is:
    %s
    
    Do you want to export it to a keyserver?
he: צמד המפתחות החדש שלך התחולל. טביעת האצבע שלו היא:
    %s
    
    האם ברצונך לייצאו אל שרת מפתחות?

en: Your organization:
he: ארגונך:

en: Your version of Claws Mail is newer than the version the '%s' plugin was built with.
he: הגרסא של Claws Mail שברשותך חדשה יותר מן הגרסא שהתוספת '%s' נבנתה עמה.

en: Your version of Claws Mail is newer than the version the plugin was built with.
he: הגרסא של Claws Mail שברשותך חדשה יותר מן הגרסא שהתוספת נבנתה עמה.

en: Your version of Claws Mail is too old for the '%s' plugin.
he: הגרסא של Claws Mail שברשותך הינה ישנה מדי עבור התוספת '%s'.

en: Your version of Claws Mail is too old for the plugin.
he: הגרסא של Claws Mail שברשותך הינה ישנה מדי עבור התוספת.

en: Zoom 100%
he: זום 100%

en: Zoom Factor
he: זום

en: Zoom In
he: זום פנימה

en: Zoom Out
he: זום החוצה

en: Zoom fit
he: התאמת זום

en: Zoom in
he: זום פנימה

en: Zoom out
he: זום החוצה

en: [%s  %s (%d bytes)]
he: [‫%s  ‫%s (‫%d בתים‬)]

en: [%s (%d bytes)]
he: [‫%s (‫%d בתים‬)]

en: [Error decoding BASE64]
he: [שגיאה בפענוח BASE64]

en: [no subject] - Compose message%s
he: [אין נושא] - הלחנת הודעה%s

en: [no user id]
he: [אין מזהה משתמש]

en: \n\nBegin forwarded message:\n\n?d{Date: %d\n}?f{From: %f\n}?t{To: %t\n}?c{Cc: %c\n}?n{Newsgroups: %n\n}?s{Subject: %s\n}\n\n%M
he: \n\nמתחיל הודעה מקודמת:\n\n?d{תאריך: %d\n}?f{מאת: %f\n}?t{אל: %t\n}?c{עותק: %c\n}?n{קבוצות דיונים: %n\n}?s{נושא: %s\n}\n\n%M

en: _About
he: _אודות

en: _Accept
he: _קבלה

en: _Accept and save
he: _קבלה ושמירה

en: _Actions...
he: _פעולות...

en: _Add mailbox
he: _הוסף תיבת דואר

en: _Add...
he: הו_ספה...

en: _Address book
he: _ספר כתובות

en: _All
he: _כולם

en: _Append
he: ל_צרף

en: _Attach
he: _ספח

en: _Attach file
he: _ספח קובץ

en: _Attachments
he: _תצריפים

en: _Attract by subject
he: מ_שוך לפי נושא

en: _Authors
he: מ_חברים

en: _Auto detect
he: _איתור אוטומטי

en: _Automatic
he: _אוטומטי

en: _Automatically
he: _אוטומטית

en: _Book
he: _ספר

en: _Browse
he:    _עיון

en: _Browse Entry
he: _עיין רשומה

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Cancel connection
he: _ביטול התחברות

en: _Cancel exit
he: _ביטול יציאה

en: _Cancel this meeting...
he: _ביטול מפגש זה...

en: _Check all or check selection
he: _בדוק הכל או בדוק בחירה

en: _Check for new messages
he: בדוק עבור _הודעות חדשות

en: _Close
he: _סגור

en: _Collapse all
he: _צמצום מוחלט

en: _Configuration
he: ת_צורה

en: _Copy
he: הע_תק

en: _Copy...
he: הע_תקה...

en: _Create filter rule
he: _צור חוק סינון

en: _Create new folder...
he: י_צירת תיקיה חדשה...

en: _Create new meeting...
he: י_צירת מפגש חדש...

en: _Delete
he: _מחק

en: _Delete book
he: _מחק ספר

en: _Delete folder...
he: _מחיקת תיקייה...

en: _Delete thread
he: _מחק שרשור

en: _Delete...
he: _מחיקה...

en: _Discard
he: _סלק

en: _Discard email
he: _סלק דואר

en: _Display as text
he: _הצג בתור תמליל

en: _Don't Send
he: _אל תשלח

en: _Don't save
he: _אל תשמור

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Edit accounts...
he: _עריכת חשבונות...

en: _Edit book
he: _ערוך ספר

en: _Edit this meeting...
he: ע_ריכת מפגש זה...

en: _Email
he: _דוא״ל

en: _Email Addresses
he: _כתובות דוא״ל

en: _Encrypt
he: ה_צפנה

en: _Export calendar...
he: יי_צוא לוח שנה...

en: _Export selected to mbox file...
he: ייצוא ה_נבחר(ו)ת אל קובץ mbox...

en: _Export to mbox file...
he: ייצו_א אל קובץ mbox...

en: _Features
he: _תכונות

en: _File
he: _קובץ

en: _Filter
he: _סנן

en: _Filter all messages in folder
he: _סנן כל הודעות בתיקייה

en: _Filtering...
he: _סינון...

en: _Find
he: _מצא

en: _Find in current message...
he: _מציאה בהודעה נוכחית...

en: _Forget all session passwords
he: _שכח את כל סיסמאות הסשן

en: _Forward
he: _קידום

en: _Forward to next misspelled word
he: _עבור הלאה אל המילה הבאה שאויתה באופן שגוי

en: _Fullscreen
he: _מסך מלא

en: _Get Mail
he: _קבל דואר

en: _Go to
he: מ_עבר אל

en: _Go to today
he: _לך אל היום

en: _Help
he: _עזרה

en: _Hide
he: הס_תר

en: _Hide read messages
he: _הסתר הודעות שנקראו

en: _Highest
he: _גבוהה ביותר

en: _Highlight all misspelled words
he: _הדגש את כל המילים שאויתו באופן שגוי

en: _Icons only
he: _צלמיות בלבד

en: _Import mbox file...
he: יי_בוא קובץ mbox...

en: _Info
he: _מידע

en: _Information
he: _מידע

en: _Insert
he: _שבץ

en: _Insert file
he: שבץ _קובץ

en: _License
he: _רשיון

en: _List view
he: תצוגת _רשימה

en: _Lowest
he: נ_מוכה ביותר

en: _Mail To
he: _דוור אל

en: _Mailing-list
he: _רשימת-דיוור

en: _Manual
he: _מדריך

en: _Mark
he: _סמן

en: _Message
he: _הודעה

en: _Message view
he: תצוגת _הודעה

en: _Month view
he: תצוגת _חודש

en: _New meeting...
he: מפגש _חדש...

en: _Next message
he: הודעה _באה

en: _None
he: _ללא

en: _Normal
he: _רגילה

en: _OK
he: _אישור

en: _Online User-contributed FAQ
he: _שו״ת מקוונות (קהילתי)

en: _Open
he: _פתח

en: _Open URL
he: _פתח URL

en: _Open image
he: _פתח תמונה

en: _Open in web browser
he: _פתח בדפדפן רשת

en: _Options
he: א_פשרויות

en: _Other
he: _אחר

en: _Other folder...
he: תיקייה _אחרת...

en: _Overwrite
he: _החלף

en: _Paste
he: ה_דבק

en: _Preferences for current account...
he: _העדפות עבור חשבון נוכחי...

en: _Previous message
he: הודעה _קודמת

en: _Print
he: הד_פס

en: _Print...
he: _הדפסה...

en: _Priority
he: _עדיפות

en: _Properties...
he: _מאפיינים...

en: _Quick search
he: _חיפוש מהיר

en: _Recursive
he: _רקורסיבי

en: _Redo
he: ב_צע שוב

en: _Refresh feed
he: _רענן ערוץ

en: _Release Notes
he: _הערות שחרור

en: _Remove
he: הס_ר

en: _Rename folder...
he: _שינוי שם תיקייה...

en: _Rename...
he: _שינוי שם...

en: _Replace
he: _החלף

en: _Replace signature
he: ה_חלף חתימה

en: _Reply
he: _מענה

en: _Reply to this address
he: _מענה אל כתובת זו

en: _Reply with quote
he: _מענה עם ציטוט

en: _Request Return Receipt
he: _בקש קבלת מסירה

en: _Reset to default
he: _אפס אל ברירת מחדל

en: _Save
he: ש_מור

en: _Save as...
he: _שמירה בשם...

en: _Save email as...
he: _שמירת דוא״ל בשם...

en: _Save image...
he: _שמירת תמונה...

en: _Save part as...
he: _שמירת אזור בשם...

en: _Save to Drafts
he: _שמור אל טיוטות

en: _Search folder...
he: _חיפוש תיקייה...

en: _Select
he: _בחר

en: _Select all
he: _בחר הכל

en: _Send
he: _שלח

en: _Send Notification
he: _שלח התראה

en: _Send queued messages
he: _שלח הודעות בהמתנה

en: _Sender
he: _ממען

en: _Set picture
he: _קבע תמונה

en: _Sort
he: _מיון

en: _Special paste
he: _הדבקה מיוחדת

en: _Spelling
he: _איות

en: _Standard
he: _סטנדרטי

en: _Statistics
he: ס_טטיסטיקות

en: _Subscribe to newsgroup...
he: _הרשמה אל קבוצת דיון...

en: _Subscribe to webCal...
he: _הרשמה אל webCal...

en: _Subscribe...
he: _הרשמה...

en: _Template
he: _תבנית

en: _Templates...
he: ת_בניות...

en: _Text only
he: _תמליל בלבד

en: _Three columns
he: _שלושה טורים

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: _Tools
he: _כלים

en: _Undo
he: בט_ל

en: _Unmark
he: _בטל סימון

en: _Unset picture
he: _אפס תמונה

en: _Unsubscribe
he: _בטל הרשמה

en: _Unsubscribe feed...
he: _ביטול הרשמה לערוץ...

en: _Unsubscribe newsgroup
he: _בטל הרשמת קבוצת דיון

en: _Unsubscribe...
he: _ביטול הרשמה...

en: _Unwrapped
he: _לא כרוכה

en: _Update summary
he: _עדכן תמצית

en: _User Data
he: מידע _משתמש

en: _View
he: _תצוגה

en: _View certificate
he: _הצג תעודה

en: _View certificates
he: _הצג תעודה

en: _View log
he: _הצג יומן רשומות

en: _Week view
he: תצוגת _שבוע

en: _Wide message
he: _הודעה רחבה

en: _Work Offline
he: _עבוד לא־מקוון

en: _Wrap current paragraph
he: _כרוך פסקה נוכחית

en: _Wrapped
he: _כרוכה

en: a MIME parser
he: מנתח MIME‏

en: a notifier
he: מתריע

en: a privacy interface
he: ממשק פרטיות

en: a viewer
he: צופה

en: accepted
he: הביע הסכמה

en: account property: account name
he: מאפייני חשבון: שם חשבון

en: account property: default dictionary
he: מאפייני חשבון: מילון משתמט

en: account property: organization
he: מאפייני חשבון: ארגון

en: account property: signature
he: מאפייני חשבון: חתימה

en: account property: signature path
he: מאפייני חשבון: נתיב חתימה

en: account property: your email address
he: מאפייני חשבון: כתובת דוא״ל שלך

en: account property: your name
he: מאפייני חשבון: שמך

en: address
he: כתובת

en: address added by claws-mail
he: כתובת הוספה על ידי claws-mail

en: address book <span style="oblique">completion</span>: Cc
he: <span style="oblique">השלמת</span> ספר כתובות: Cc

en: address book <span style="oblique">completion</span>: From
he: <span style="oblique">השלמת</span> ספר כתובות: From

en: address book <span style="oblique">completion</span>: To
he: <span style="oblique">השלמת</span> ספר כתובות: To

en: after automatic check
he: עובר בידוק אוטומטי

en: after manual check
he: עובר בדיקה ידנית

en: all
he: את כל

en: all addresses in all headers
he: כל הכתובות בכל התקורות

en: all filtering expressions are allowed
he: כל ביטוי סינון הינו מותר

en: all messages
he: כל ההודעות

en: an utility
he: כלי עזר

en: any address in any header
he: כל כתובת בכל תקורה

en: apply filtering actions between {} to selected messages
he: החל סינון פעולות בין {} אל הודעות נבחרות

en: at least one
he: לפחות אחד מן

en: attach
he: ספח

en: attach file:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as the path of the file to attach
he: ספח קובץ:
    <span style="oblique">‏sub_expr</span> הינו מוערך כ-הנתיב של הקובץ לסיפוח

en: available
he: זמין

en: bad SMTP response
he: היענות SMTP רעה

en: blinking
he: מהבהב

en: body line
he: גוף שורה

en: body part
he: אזור גוף

en: bytes
he: בייטים

en: can't copy message %s to %s
he: אין אפשרות להעתיק הודעה %s אל %s

en: can't create mailbox
he: אין אפשרות ליצור תיבת דואר

en: can't create mailbox: LIST failed
he: אין אפשרות ליצור תיבת דואר: LIST נכשל

en: can't delete mailbox
he: אין אפשרות למחוק תיבת דואר

en: can't expunge
he: אין אפשרות להסיר באופן מוחלט

en: can't rename mailbox: %s to %s
he: אין אפשרות לשנות תיבת דואר: %s אל %s

en: can't select folder: %s
he: אין אפשרות לבחור תיקייה: %s

en: can't set deleted flags
he: אין אפשרות לקבוע דגלים של מחיקה

en: can't set deleted flags: %d
he: אין אפשרות לקבוע דגלים של מחיקה: %d

en: case sensitive search
he: חיפוש תואם רישיות

en: characters
he: תווים

en: checking if message matches [ %s ]
he: בודק כעת אם הודעה תואמת [ %s ]

en: command not supported
he: פקודה לא נתמכת

en: command to send mails
he: פקודה לשליחת דואר

[ctx: compface]
en: adds support for the X-Face header
he: מוסיפה תמיכה עבור תקורת ‫X-Face

en: completion from address book only works with the first
    address of the header, it outputs the full name
    of the contact if that address matches exactly
    one contact in the address book
he: השלמה מתוך ספר כתובות עובדת רק עם הכתובת הראשונה
    של התקורה, זו פולטת את השם המלא של איש הקשר
    אם הכתובת הזו תואמת איש קשר אחד בדיוק בספר
    הכתובות

en: contains
he: מכילה

en: content is
he: תוכן

en: couldn't get xhdr
he: לא היתה אפשרות להשיג xhdr

en: couldn't get xover
he: לא היתה אפשרות להשיג xover

en: couldn't select group: %s
he: לא היתה אפשרות לבחור קבוצה: %s

en: couldn't set group: %s
he: לא היתה אפשרות להגדיר קבוצה: %s

en: couldn't start TLS session
he: לא היתה אפשרות להתחיל סשן TLS

en: current dictionary
he: מדור נוכחי

en: cursor position
he: מיקום סמן

en: customized date format (see 'man strftime')
he: פורמט תאריך מותאם (ראה 'man strftime')

en: date of birth
he: תאריך לידה

en: days
he: ימים

en: declined
he: דחה

en: deleted messages
he: הודעות שנמחקו

en: did not answer
he: טרם נענה

en: doesn't contain
he: לא מכילה

en: either AM or PM
he: או AM או PM

en: email address of sender
he: כתובת דוא״ל של ממען

en: error occurred on POP3 session
he: אירעה שגיאה בסשן POP3

en: error occurred on SMTP session
he: אירעה שגיאה בסשן SMTP

en: error occurred on authentication
he: אירעה שגיאה באימות

en: escape character for quotes
he: תו escape עבור ציטטות

en: exactly
he: הוא בדיוק

en: failed to write Fetchinfo configuration to file
he: כשל בכתיבת תצורת Fetchinfo אל קובץ

en: fast
he: מהירה

en: fax
he: פקס

en: filename (should not be modified)
he: שם קובץ (לא אמור להיות נתון לשינוי)

en: filtering
he: סינון

en: filtering at incorporation
he: סינון בעת איחוד

en: filtering log disabled
he: יומן סינון מנוטרל

en: filtering log enabled
he: יומן סינון מאופשר

en: first email in the list
he: דוא״ל ראשון ברשימה

en: first marked email
he: דוא״ל מסומן ראשון

en: first name of sender
he: שם פרטי של ממען

en: first new email
he: דוא״ל חדש ראשון

en: first unread email
he: דוא״ל שלא נקרא ראשון

en: folders
he: תיקיות

en: for a literal %
he: עבור % מילולי

en: for a user provided argument
he: עבור ארגומנט מסופק משתמש

en: for a user provided hidden argument (e.g. password)
he: עבור ארגומנט מוסתר מסופק משתמש (למשל סיסמה)

en: for the file of the selected decoded message MIME part
he: עבור הקובץ של אזור MIME של ההודעה המפוענחת הנבחרת

en: for the file of the selected message in RFC822/2822 format
he: עבור הקובץ של התמליל הנבחר בפורמט RFC822/2822

en: for the list of the files of the selected messages in RFC822/2822 format
he: עבור הרשימה של הקבצים של ההודעות הנבחרות בפורמט RFC822/2822

en: for the text selection
he: עבור בחירת התמליל

en: forwarded messages
he: הודעות שקודמו

en: found
he: נמצא

en: full name of sender
he: שם מלא של ממען

en: g_thread is not supported by glib.
he: ‏g_thread אינו נתמך על ידי glib.

en: getting xover %d - %d in %s...
he: כעת משיג xover ‫%d - %d בתוך %s...

en: greater than
he: גדול מן

en: group
he: קבוצה

en: header
he: תקורה

en: header line
he: תקורת שורה

en: headers part
he: אזור תקורות

en: higher than
he: גבוה יותר מן

en: hours
he: שעות

[ctx: iconv]
en: allows converting to and from different character sets
he: מתירה המרה אל וגם מתוך מערכי תווים שונים

en: ignored
he: מנוכר

en: in
he: בתוך

en: in the past
he: בעבר

en: incomplete messages (not entirely downloaded)
he: הודעות לוקות בחסר (לא מוּרדות באופן מוחלט)

en: individual
he: יחיד

en: initials of sender
he: ראשי תיבות של ממען

en: insert <span style="oblique">expr</span> if x is not set, where x is one of
    the [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbols (or their long equivalent)
he: שבץ <span style="oblique">expr</span> אם x אינו מוגדר, מקום בו x הינו אחד מן
    הסמלים [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    (או הארוכים השקולים להם)

en: insert <span style="oblique">expr</span> if x is set, where x is one of
    the [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbols (or their long equivalent)
he: שבץ <span style="oblique">expr</span> אם x הינו מוגדר, מקום בו x הינו אחד מן
    הסמלים [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    (או הארוכים השקולים להם)

en: insert file:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as the path of the file to insert
he: שבץ קובץ:
    ‏<span style="oblique">‏sub_expr</span> הינו מוערך כ-הנתיב של הקובץ לשיבוץ

en: insert program output:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as a command-line to get
    the output from
he: שבץ פלט תוכנית:
    ‏<span style="oblique">‏sub_expr</span> הינו מוערך כ-שורת פקודה להשגת
    הפלט ממנה

en: insert user input:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is a variable to be replaced by
    user-entered text
he: שבץ קלט משתמש:
    ‏<span style="oblique">‏sub_expr</span> הינו משתנה להחלפה עם
    תמליל מוזן-משתמש

en: invalid UIDL response: %s
he: היענות UIDL שגויה: %s

en: invalid article range: %d - %d
he: טווח מאמרים שגוי: %d - %d

en: invalid xover line
he: שורת xover שגויה

en: is
he: הינו

en: kilobytes
he: קילובייטים

en: last email in the list
he: דוא״ל אחרון ברשימה

en: last name of sender
he: שם משפחה של ממען

en: last opened email
he: דוא״ל שנפתח אחרון

en: later
he: מאוחר יותר

en: less than
he: מתחת ל

en: letters
he: אותיות

[ctx: libSM]
en: adds support for session handling
he: מוסיפה תמיכה עבור ניהול סשן

[ctx: libetpan]
en: adds support for IMAP and NNTP servers
he: מוסיפה תמיכה עבור שרתי ‫IMAP ושרתי ‫NNTP

en: lines
he: שורות

en: literal %
he: % מילולי

en: literal backslash
he: תו לוכסן אחורי מילולי

en: literal closing curly brace
he: סוגר סגירה מסולסל מילולי

en: literal exclamation mark
he: סימן קריאה מילולי

en: literal opening curly brace
he: סוגר פתיחה מסולסל מילולי

en: literal pipe
he: צינור מילולי

en: literal question mark
he: סימן שאלה מילולי

en: local mailbox filename is not entered.
he: שם קובץ תיבת דואר מקומית אינו מוזן.

en: locked messages
he: הודעות נעולות

en: logical AND operator
he: לוגי וגם אופרטור

en: logical NOT operator
he: לוגי לא אופרטור

en: logical OR operator
he: לוגי או אופרטור

en: lower than
he: נמוך יותר מן

en: mail command is not entered.
he: פקודת דואר אינה מוזנת.

en: mailbox is locked
he: תיבת דואר הינה נעולה

en: mailmbox folder (etPan!)
he: תיקיית תיבת דואר (!etPan)

en: manually filtering
he: סינון ידני

en: marked messages
he: הודעות מסומנות

en: match using regular expressions instead of substring search
he: התאם באמצעות ביטויים רגולריים במקום חיפוש מחרוזת משנה

en: mbox (etPan!)...
he: ‏mbox ‏(!etPan)...

en: megabytes
he: מגבייטים

en: message body
he: גוף הודעה

en: message body without signature
he: גוף הודעה בלי חתימה

en: message does not match
he: הודעה לא תואמת

en: message is either to: or cc: to S
he: הודעה הינה אחד משניים או ‪to:‬ או ‪cc:‬ אל S

en: message matches
he: הודעה תואמת

en: message tags
he: תגיות הודעה

en: messages carbon-copied to S
he: הודעות שהועתקו (‪cc:‬) אל S

en: messages originating from user S
he: הודעות שמקורן מאת משתמש S

en: messages returning 0 when passed to command - %F is message file
he: הודעות מחזירות 0 כאשר מועברת פקודה - %F הינה הודעת קובץ

en: messages which are in newsgroup S
he: הודעות שמצויות בתוך קבוצת דיונים S

en: messages which are marked with color #
he: הודעות שמסומנות עם צבע #

en: messages which contain S in In-Reply-To header
he: הודעות שמכילות S בתוך תקורת In-Reply-To

en: messages which contain S in Message-ID header
he: הודעות שמכילות S בתוך תקורת Message-ID

en: messages which contain S in References header
he: הודעות שמכילות S בתוך תקורת References

en: messages which contain S in X-Label header
he: הודעות שמכילות S בתוך תקורת X-Label

en: messages which contain S in subject
he: הודעות שמכילות S בתוך נושא

en: messages which contain S in the Sender field
he: הודעות שמכילות S בשדה ממען

en: messages which contain S in the message body
he: הודעות שמכילות S בתוך גוף ההודעה

en: messages which contain S in the whole message
he: הודעות שמכילות S בתוך כל ההודעה

en: messages which contain header S
he: הודעות שמכילות תקורת S

en: messages which have attachments
he: הודעות להן מסופחים תצריפים

en: messages which have been replied to
he: הודעות שנענו

en: messages which have been sent to S
he: הודעות שנשלחו אל S

en: messages which have tag(s)
he: הודעה(ות) לה(ן) יש תגי(ו)ת

en: messages which tags contain S
he: הודעות שתגיותן מכילות S

en: messages whose age is greater than # days
he: הודעה שגילה הינו גדול יותר מן # ימים

en: messages whose age is greater than # hours
he: הודעה שגילה הינו גדול יותר מן # שעות

en: messages whose age is less than # days
he: הודעה שגילה הינו קטן יותר מן # ימים

en: messages whose age is less than # hours
he: הודעה שגילה הינו קטן יותר מן # שעות

en: messages whose score is equal to # points
he: הודעות שניקודן הינו שקול אל # נקודות

en: messages whose score is greater than # points
he: הודעות שניקודן הינו גדול יותר מן # נקודות

en: messages whose score is lower than # points
he: הודעות שניקודן הינו קטן יותר מן # נקודות

en: messages whose size is equal to # bytes
he: הודעות שגודלן הינו שקול אל # בתים

en: messages whose size is greater than # bytes
he: הודעות שגודלן הינו גדול יותר מן # בתים

en: messages whose size is smaller than # bytes
he: הודעות שגודלן הינו קטן יותר מן # בתים

en: minute(s)
he: דקה(ות)

en: minutes
he: דקות

en: minutes before an event
he: דקות לפני אירוע

en: mobile phone
he: טלפון נייד

en: moderated
he: מבוקר

en: more than
he: מעל ל

en: mouse button)
he: עכבר אמצעי)

en: new line
he: שורה חדשה

en: new messages
he: הודעות חדשות

en: new subscription
he: הרשמה חדשה

en: no
he: לא

en: no subject
he: אין נושא

en: non-0 (Failed)
he: לא-0 (נכשל)

en: none
he: כלום

en: not available
he: לא זמין

en: not found
he: לא נמצא

en: not ignored
he: לא מנוכר

en: not set
he: לא מוגדר

en: not watched
he: לא מפוקח

en: of %d
he: מתוך %d

en: of above rules
he: החוקים מעלה

en: off
he: כבוי

en: office address
he: כתובת משרד

en: office phone
he: טלפון משרד

en: old messages
he: הודעות ישנות

en: on
he: פועל

en: only when opened in a new window, or replied to
he: רק בעת פתיחתה בחלון חדש, או כשזו נענית

en: organization
he: ארגון

en: phone
he: טלפון

en: pixel(s)
he: פיקסל(ים)

en: points
he: נקודות

en: post-processing folders
he: תיקיות עובר-עיבוד

en: pre-processing folders
he: תיקיות טרום-עיבוד

en: processing folders
he: עיבוד תיקיות

en: quote character
he: תו ציטטה

en: quoted message body
he: גוף הודעה מצוטט

en: quoted message body without signature
he: גוף הודעה מצוטט בלי חתימה

en: read messages
he: הודעות שנקראו

en: readonly
he: קריאה בלבד

en: resource
he: משאב

en: room
he: חדר

en: seconds
he: שניות

en: select recursively
he: בחר רקורסיבית

en: set
he: מוגדר

en: size unknown
he: גודל לא ידוע

en: slow
he: איטית

en: smaller than
he: קטן מן

en: spamd
he: ‏spamd

en: subscribe
he: הרשמה

en: tab
he: לשונית

en: tag
he: תג

en: tags
he: תגיות

en: tentatively accepted
he: הביע הסכמה זמנית

en: text that can contain any of the symbols (no
    commands) above
he: תמליל אשר יכול להכיל כל אחד מן הסמלים (לא
    פקודות) מעלה

en: text that can contain any of the symbols or
    commands above
he: תמליל אשר יכול להכיל כל אחד מן הסמלים או
    פקודות מעלה

en: the abbreviated month name
he: שם מקוצר של חודש

en: the abbreviated weekday name
he: שם מקוצר של יום שגרתי בשבוע

en: the address(es) in header '%s'
he: הכתוב(ו)ת בתוך תקורת '%s'

en: the century number (year/100)
he: מספר המאה (שנה/100)

en: the day of the month as a decimal number
he: היום של של החודש בתור מספר עשרוני

en: the day of the week as a decimal number
he: היום של של השבוע בתור מספר עשרוני

en: the day of the year as a decimal number
he: היום של של השנה בתור מספר עשרוני

en: the full month name
he: שם חודש מלא

en: the full weekday name
he: שם מלא של יום שגרתי בשבוע

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
he: השעה בתור מספר עשרוני באמצעות שעון 12-שעות

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
he: השעה בתור מספר עשרוני באמצעות שעון 24-שעות

en: the last two digits of a year
he: שתי הספרות האחרונות של השנה

en: the minute as a decimal number
he: הדקה בתור מספר עשרוני

en: the month as a decimal number
he: החודש בתור מספר עשרוני

en: the preferred date and time for the current locale
he: התאריך והזמן המועדפים עבור המקומיות הנוכחית

en: the preferred date for the current locale
he: התאריך המועדף עבור המקומיות הנוכחית

en: the second as a decimal number
he: השניה בתור מספר עשרוני

en: the time zone or name or abbreviation
he: אזור הזמן או קיצור

en: the year as a decimal number
he: השנה בתור מספר עשרוני

en: things
he: דברים

en: this week
he: שבוע זה

en: to insert command's standard output without replacing old text
he: לשבץ פלט רגיל של פקודה ללא החלפת תמליל ישן

en: to replace message body or selection with command's standard output
he: להחליף גוף הודעה או בחירה עם פלט רגיל של פקודה

en: to run command asynchronously
he: להריץ פקודה באופן לא סינכרוני

en: to send message body or selection to command's standard input
he: לשליחת גוף הודעה או בחירה אל קלט רגיל של פקודה

en: to send user provided hidden text to command's standard input
he: לשליחת תמליל מוסתר מסופק משתמש אל קלט רגיל של פקודה

en: to send user provided text to command's standard input
he: לשליחת תמליל מסופק משתמש אל קלט רגיל של פקודה

en: today
he: היום

en: tomorrow
he: מחר

en: top level folder
he: תיקייה עילית

en: type is
he: טיפוס הינו

en: unknown
he: לא מוכר

en: unlimited if 0 is specified
he: בלי הגבלה אם 0 מצוין

en: unread messages
he: הודעות שלא נקראו

en: unsubscribe
he: ביטול הרשמה

en: vCalendar
he: ‏vCalendar

en: values - On:
he: ערכים - פועל:

en: watched
he: מפוקח

en: website
he: אתר רשת

en: weeks
he: שבועות

en: when forwarding
he: בעת קידום

en: when re-editing
he: בעת עריכה מחודשת

en: when replying
he: בעת מענה

en: when selected, after
he: עובר בחירתה, לאחר

en: when working online,
       or
he: בעת תפעול מקוון,
       או

en: whole message
he: הודעה בשלמותה

en: with the following command:
he: בעזרת הפקודה הבאה:

en: would be available %s
he: יהיה זמין %s

en: would be available %s or %s
he: יהיה זמין %s או %s

en: write on fd%d: %s
he: רשום על fd%d:‏ %s

en: yes
he: כן
