Claws-Mail - en to lt translation catalogue (3227 entries)

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
lt: Yra atvertų laiško rašymo langų.
    Prieš redaguodami paskyras turite užverti visus laiškų rašymo langus.

en: Can't create folder.
lt: Nepavyksta sukurti aplanko.

en: Edit accounts
lt: Redaguoti paskyras

en: Using 'Get Mail' will retrieve messages from your Accounts in the order given, the checkbox indicates which accounts will be included. Bold text indicates the default account.
lt: Nuspaudus mygtuką „Tikrinti paštą“, bus parsiųsti laiškai iš paskyrų čia nurodyta eilės tvarka. Varnelė „T“ stulpelyje nurodo, kurias paskyras tikrinti. Pusjuodžiu šriftu parašyta paskyra yra numatytoji.

en:  _Set as default account
lt:  Padaryti _numatytąja paskyra

en: Accounts with remote folders cannot be copied.
lt: Paskyrų su nuotoliniais aplankais kopijuoti negalima.

en: Copy of %s
lt: Nukopijuota iš %s

en: Do you really want to delete the account '%s'?
lt: Tikrai pašalinti paskyrą „%s“?

en: (Untitled)
lt: (Bevardė)

en: Delete account
lt: Pašalinti paskyrą

[ctx: Accounts List Get Column Name]
en: G
lt: T

en: 'Get Mail' retrieves mail from the checked accounts
lt: Nuspaudus „Tikrinti paštą“, parsiunčiami laiškai iš pažymėtų paskyrų

en: Name
lt: Vardas

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Server
lt: Serveris

en: Could not get message file %d
lt: Nepavyksta gauti laiško rinkmenos %d

en: Could not get message part.
lt: Nepavyksta gauti dalies laiško.

en: Can't get part of multipart message: %s
lt: Nepavyksta gauti daugiadalio laiško dalies: %s

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F, %%as or %%p.
lt: Rašymo lange negalima panaudoti pasirinkto veiksmo, 
    nes jis turi %%f, %%F, %%as arba %%p.

en: There is no filtering action set
lt: Neaprašytas filtravimo veiksmas

en: Invalid filtering action(s):
    %s
lt: Netinkamas(-i) filtravimo veiksmas(-ai):
    %s

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
lt: Nepavyko įvykdyti šios komandos:
    %s
    %s

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Completed
lt: Atlikta

en: --- Running: %s
lt: --- Vykdoma: %s

en: --- Ended: %s
lt: --- Baigta: %s

en: Action's input/output
lt: Veiksmo įvestis/išvestis

en: Enter the argument for the following action:
    ('%%h' will be replaced with the argument)
      %s
lt: Įveskite šio veiksmo argumentą:
    („%%h“ bus pakeistas argumentu)
      %s

en: Action's hidden user argument
lt: Slaptas naudotojo veiksmo argumentas

en: Enter the argument for the following action:
    ('%%u' will be replaced with the argument)
      %s
lt: Įveskite šio veiksmo argumentą:
    („%%u“ bus pakeistas argumentu)
      %s

en: Action's user argument
lt: Veiksmo argumentas

en: Group
lt: Grupė

en: date of birth
lt: gimimo data

en: address
lt: adresas

en: phone
lt: telefonas

en: mobile phone
lt: mobilusis telefonas

en: organization
lt: organizacija

en: office address
lt: darbo adresas

en: office phone
lt: darbo telefonas

en: fax
lt: faksas

en: website
lt: svetainė

en: Attribute name
lt: Atributo pavadinimas

en: Delete all attribute names
lt: Šalinti visus atributų pavadinimus

en: Do you really want to delete all attribute names?
lt: Tikrai šalinti visus atributų pavadinimus?

en: Delete attribute name
lt: Šalinti atributo pavadinimą

en: Do you really want to delete this attribute name?
lt: Tikrai šalinti šio atributo pavadinimą?

en: Reset to default
lt: Atstatyti numatytuosius

en: Do you really want to replace all attribute names
    with the default set?
lt: Tikrai visų atributų pavadinimus
    pakeisti numatytaisiais?

en: _Delete
lt: _Šalinti

en: Delete _all
lt: _Viską šalinti

en: _Reset to default
lt: _Atstatyti numatytuosius

en: Attribute name is not set.
lt: Nenurodytas atributo pavadinimas

[ctx: Dialog title]
en: Edit attribute names
lt: Atributų pavadinimų keitimas

en: New attribute name:
lt: Naujo atributo pavadinimas:

en: Adding or removing attribute names won't affect attributes already set for contacts.
lt: Atributų pavadinimų pridėjimas ar pašalinimas nepaveiks jau aprašytų kontaktų atributų.

en: Add to address book
lt: Įtraukti į adresų knygą

en: Contact
lt: Kontaktas

en: Address
lt: Adresas

en: Remarks
lt: Pastabos

en: Select Address Book Folder
lt: Pasirinkite adresų knygos aplanką

en: Failed to save image: 
    %s
lt: Nepavyko įrašyti paveikslėlio: 
    %s

en: Add address(es)
lt: Pridėti adresą(-us)

en: Can't add the specified address
lt: Nepavyksta pridėti nurodyto adreso

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: _Book
lt: _Knyga

en: _Edit
lt: Redaguo_ti

en: _Tools
lt: Įran_kiai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: New _Book
lt: Nauja _knyga

en: New _Folder
lt: Naujas _aplankas

en: New _vCard
lt: Naujas _vCard

en: New _JPilot
lt: Naujas _JPilot

en: New LDAP _Server
lt: Naujas LDAP _serveris

en: _Edit book
lt: _Redaguoti knygą

en: _Delete book
lt: _Šalinti knygą

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Select all
lt: Pažymėti _viską

en: C_ut
lt: _Iškirpti

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: New _Address
lt: Naujas _adresas

en: New _Group
lt: Nauja g_rupė

en: _Mail To
lt: _Siųsti laišką

en: Import _LDIF file...
lt: Importuoti _LDIF rinkmeną...

en: Import M_utt file...
lt: Importuoti M_utt rinkmeną...

en: Import _Pine file...
lt: Importuoti _Pine rinkmeną...

en: Export _HTML...
lt: Eksportuoti į _HTML...

en: Export LDI_F...
lt: Eksportuoti į LDI_F...

en: Find duplicates...
lt: Ieškoti pasikartojančiųjų...

en: Edit custom attributes...
lt: Keisti savitus atributus

en: _About
lt: _Apie

en: _Browse Entry
lt: _Naršyti įrašą

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Success
lt: Pavyko

en: Bad arguments
lt: Netinkamas argumentas

en: File not specified
lt: Nenurodyta rinkmena

en: Error opening file
lt: Nepavyko atverti rinkmenos

en: Error reading file
lt: Nepavyko perskaityti rinkmenos

en: End of file encountered
lt: Pasiekta rinkmenos pabaiga

en: Error allocating memory
lt: Atminties paskirstymo klaida

en: Bad file format
lt: Netinkamas rinkmenos formatas

en: Error writing to file
lt: Nepavyko įrašyti rinkmenos

en: Error opening directory
lt: Nepavyko atverti katalogo

en: No path specified
lt: Nenurodytas kelias

en: Error connecting to LDAP server
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio

en: Error initializing LDAP
lt: Nepavyko paruošti LDAP

en: Error binding to LDAP server
lt: Sujungimo su LDAP serveriu klaida

en: Error searching LDAP database
lt: Ieškant LDAP duomenų bazėje įvyko klaida

en: Timeout performing LDAP operation
lt: Baigėsi LDAP operacijai skirtas laikas

en: Error in LDAP search criteria
lt: LDAP paieškos kriterijuje yra klaida

en: No LDAP entries found for search criteria
lt: Nė vienas LDAP įrašas neatitiko paieškos kriterijaus

en: LDAP search terminated on request
lt: LDAP paieška nutraukta pagal pageidavimą

en: Error starting TLS connection
lt: Klaida pradedant TLS ryšį

en: Distinguished Name (dn) is missing
lt: Trūksta unikaliojo vardo (DN)

en: Missing required information
lt: Trūksta reikalingos informacijos

en: Another contact exists with that key
lt: Kitas kontaktas tokiu raktu jau yra

en: Strong(er) authentication required
lt: Reikia saugesnio tapatumo nustatymo

en: Sources
lt: Ištekliai

en: Address book
lt: Adresų knyga

en: Lookup name:
lt: Ieškomas vardas:

en: Delete address(es)
lt: Adreso(-ų) šalinimas

en: This address data is readonly and cannot be deleted.
lt: Adreso duomenis galima tik skaityti. Jų negalima pašalinti.

en: Delete group
lt: Šalinti grupę

en: Really delete the group(s)?
    The addresses it contains will not be lost.
lt: Tikrai šalinti grupę(-es)?
    Prarasite tose grupėse esančius adresus.

en: Really delete the address(es)?
lt: Tikrai pašalinti adresą(-us)?

en: Cannot paste. Target address book is readonly.
lt: Nepavyksta įdėti. Paskirties adresų knygą galima tik skaityti.

en: Cannot paste into an address group.
lt: Nepavyksta įdėti į adresų grupę.

en: Do you want to delete the query results and addresses in '%s'?
lt: Pašalinti „%s“ paieškos rezultatus ir adresus?

en: Delete
lt: Šalinti

en: Do you want to delete '%s'? If you delete the folder only, the addresses it contains will be moved into the parent folder.
lt: Pašalinti „%s“? Jei šalinsite tik aplanką, jame esantys adresai bus perkelti į viršaplankį.

en: Delete folder
lt: Šalinti aplanką

en: +Delete _folder only
lt: Šalinti _tik aplanką

en: Delete folder and _addresses
lt: Šalinti aplanką ir _adresus

en: Do you want to delete '%s'?
    The addresses it contains will not be lost.
lt: Pašalinti „%s“?
    Jų adresai bus išlaikyti.

en: Do you want to delete '%s'?
    The addresses it contains will be lost.
lt: Pašalinti „%s“?
    Jų adresai bus prarasti.

en: Search '%s'
lt: „%s“ paieška

en: New Contacts
lt: Nauji kontaktai

en: New user, could not save index file.
lt: Naujas naudotojas. Nepavyksta įrašyti indeksavimo rinkmenos.

en: New user, could not save address book files.
lt: Naujas naudotojas. Nepavyksta įrašyti adresų knygos rinkmenos.

en: Old address book converted successfully.
lt: Sena adresų knygą pavyko konvertuoti.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file.
lt: Sena adresų knyga konvertuota,
    bet nepavyksta įrašyti indeksavimo rinkmenos.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
lt: Nepavyksta konvertuoti adresų knygos,
    bet naujos adresų knygos rinkmenos sukurtos.

en: Could not convert address book,
    could not save new address index file.
lt: Nepavyksta konvertuoti adresų knygos,
    nepavyksta įrašyti indeksavimo rinkmenos.

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
lt: Nepavyksta konvertuoti adresų knygos,
    nepavyksta sukurti naujos adresų knygos rinkmenų.

en: Addressbook conversion error
lt: Adresų knygos konvertavimo klaida

en: Addressbook Error
lt: Adresų knygos klaida

en: Could not read address index
lt: Nepavyksta perskaityti adresų indekso

en: Busy searching...
lt: Ieškoma...

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Address Book
lt: Adresų knyga

en: Person
lt: Asmuo

en: Folder
lt: Aplankas

en: LDAP servers
lt: LDAP serveriai

en: LDAP Query
lt: LDAP užklausa

en: Any
lt: Bet koks

en: Please specify name for address book.
lt: Nurodykite adresų knygos pavadinimą.

en: No available address book.
lt: Nėra prieinamos adresų knygos.

en: Please select the mail headers to search.
lt: Pasirinkite naudotinas laiško antraštes.

en: Collecting addresses...
lt: Renkami adresai...

en: address added by claws-mail
lt: claws-mail programos pridėti adresai

en: Addresses collected successfully.
lt: Adresai sėkmingai surinkti.

en: Current folder:
lt: Veikiamasis aplankas:

en: Address book name:
lt: Adresų knygos pavadinimas:

en: Address book folder size:
lt: Adresų knygos aplanko dydis:

en: Maximum amount of entries per folder within the newly created address book
lt: Naujai kuriamos adresų knygos aplanke didžiausias galimas įrašų skaičius

en: Process these mail header fields
lt: Ieškoti šiose antraštėse

en: Include subfolders
lt: Įtraukti paaplankius

en: Header Name
lt: Antraštės pavadinimas

en: Address Count
lt: Adresų skaičius

en: Header Fields
lt: Antraštės

en: Finish
lt: Baigti

en: Collect email addresses from selected messages
lt: Surinkti elektroninio pašto adresus iš pasirinktų laiškų

en: Collect email addresses from folder
lt: Surinkti elektroninio pašto adresus iš palanko

en: Common addresses
lt: Bendri adresai

en: Personal addresses
lt: Asmeniniai adresai

en: Common address
lt: Bendras adresas

en: Personal address
lt: Asmeninis adresas

en: Address(es) update
lt: Atnaujinti adresą(-us)

en: Update failed. Changes not written to Directory.
lt: Nepavyko atnaujinti. Pakeitimai į aplanką nebuvo įrašyti.

en: Show duplicates in the same book
lt: Rodyti besidubliuojančius toje pačioje knygoje

en: Show duplicates in different books
lt: Rodyti besidubliuojančius skirtingose knygose

en: Find address book email duplicates
lt: Ieškoti besidubliuojančių pašto adresų

en: Claws Mail will now search for duplicate email addresses in the address book.
lt: Claws Mail netrukus adresų knygoje ieškos besidubliuojančių el. pašto adresų.

en: No duplicate email addresses found in the address book
lt: Adresų knygoje nerasta besidubliuojančių adresų

en: Duplicate email addresses
lt: El. pašto adresai, kurie dubliuojasi

en: Address book path
lt: Adresų knygos kelias

en: Delete address
lt: Šalinti adresą

en: Notice
lt: Pranešimas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Error
lt: Klaida

en: _View log
lt: _Peržiūrėti žurnalą

en: Show this message next time
lt: Ateityje vėl rodyti šį pranešimą

en: Browse Directory Entry
lt: Naršyti katalogo įrašą

en: Server Name :
lt: Serverio vardas :

en: Distinguished Name (dn) :
lt: Unikalusis vardas (dn) :

en: LDAP Name
lt: LDAP vardas

en: Attribute Value
lt: Atributo reikšmė

en: Nothing
lt: Nieko

en: a viewer
lt: žiūryklė

en: a MIME parser
lt: MIME analizatorius

en: folders
lt: aplankai

en: filtering
lt: filtruojama

en: a privacy interface
lt: privatumo sąsaja

en: a notifier
lt: pranešimas apie įteikimą

en: an utility
lt: įrankis

en: things
lt: dalykai

en: This plugin provides %s (%s), which is already provided by the %s plugin.
lt: Papildinys pateikia %s (%s), kurį jau pateikė papildinys %s.

en: Plugin already loaded
lt: Papildinys jau įkeltas

en: Failed to allocate memory for Plugin
lt: Nepavyko paskirti atminties papildiniui

en: This module is not licensed under a GPL v3 or later compatible license.
lt: Šis modulis nėra platinamas pagal GPL v3 ar vėlesnę derančią licenciją.

en: This module is for Claws Mail GTK1.
lt: Šis modulis skirtas Claws Mail GTK1.

en: Your version of Claws Mail is newer than the version the '%s' plugin was built with.
lt: Jūsų Claws Mail versija yra naujesnė nei ta, kuriai skirtas „“%s papildinys.

en: Your version of Claws Mail is newer than the version the plugin was built with.
lt: Jūsų Claws Mail versija yra naujesnė nei ta, kuriai skirtas papildinys.

en: Your version of Claws Mail is too old for the '%s' plugin.
lt: Jūsų Claws Mail versija yra per sena papildiniui „%s“.

en: Your version of Claws Mail is too old for the plugin.
lt: Jūsų Claws Mail versija yra per sena papildiniui.

en: SSL handshake failed
lt: SSL prisijungimo klaida

en: No SMTP AUTH method available
lt: Nėra prieinamų SMTP AUTH metodų

en: Selected SMTP AUTH method not available
lt: pasirinktas SMTP AUTH neprieinamas

en: bad SMTP response
lt: blogas SMTP atsakas

en: error occurred on SMTP session
lt: SMTP sesijos metu įvyko klaida

en: error occurred on authentication
lt: tapatumo nustatymo klaida

en: Message is too big (Maximum size is %s)
lt: Laiškas per didelis (didžiausias leistinas dydis yra %s)

en: couldn't start TLS session
lt: Nepavyksta pradėti TLS sesijos

en: Socket IO timeout.
lt: Sesijos laikas baigėsi.

en: Connection timed out.
lt: Baigėsi prijungimo laikas.

en: %s: unknown host.
lt: %s: nežinomas serveris.

en: %s:%d: connection failed (%s).
lt: %s:%d: nepavyko prisijungti (%s).

en: %s:%d: unknown host.
lt: %s:%d nežinomas serveris.

en: write on fd%d: %s
lt: rašyti į fd%d: %s

en: Cannot read P12 certificate file (%s)
lt: Nepavyksta perskaityti P12 liudijimo rinkmenos (%s)

en: Cannot import P12 certificate file (%s)
lt: Nepavyksta importuoti P12 liudijimo rinkmenos (%s)

en: Uncheckable
lt: Nepatikrinamas

en: Self-signed certificate
lt: Save pasirašantis liudijimas

en: Revoked certificate
lt: Atšauktas liudijimas

en: No certificate issuer found
lt: Liudijimo išdavėjas nerastas

en: Certificate issuer is not a CA
lt: Liudijimo išdavėjas nėra liudijimų įstaiga

en: Cannot open certificate file %s: %s
lt: Nepavyksta atverti liudijimo rinkmenos %s: %s

en: Certificate file %s missing (%s)
lt: Trūksta liudijimo rinkmenos %s (%s)

en: Cannot open key file %s (%s)
lt: Nepavyksta atverti rakto rinkmenos %s (%s)

en: Key file %s missing (%s)
lt: Trūksta rakto rinkmenos %s (%s)

en: Failed to read P12 certificate file %s
lt: Nepavyksta perskaityti P12 liudijimo rinkmenos %s

en: Cannot open P12 certificate file %s (%s)
lt: Nepavyksta atverti P12 liudijimo rinkmenos %s (%s)

en: P12 Certificate file %s missing (%s)
lt: Trūksta P12 liudijimo rinkmenos %s (%s)

en: <not in certificate>
lt: <liudijime nėra>

en: (Subject cleared by RegExp)
lt: (Temą išvalė RegExp)

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Sunday
lt: sekmadienį

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Monday
lt: pirmadienį

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Tuesday
lt: antradienį

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Wednesday
lt: trečiadienį

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Thursday
lt: ketvirtadienį

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Friday
lt: penktadienį

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Saturday
lt: šeštadienį

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: January
lt: sausio

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: February
lt: vasario

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: March
lt: kovo

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: April
lt: balandžio

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: May
lt: gegužės

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: June
lt: birželio

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: July
lt: liepos

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: August
lt: rugpjūčio

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: September
lt: rugsėjo

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: October
lt: spalio

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: November
lt: lapkričio

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: December
lt: gruodžio

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Sun
lt: S

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Mon
lt: Pr

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Tue
lt: A

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Wed
lt: T

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Thu
lt: K

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Fri
lt: P

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Sat
lt: Š

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jan
lt: Sau

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Feb
lt: Vas

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Mar
lt: Kov

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Apr
lt: Bal

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: May
lt: Geg

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jun
lt: Bir

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jul
lt: Lie

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Aug
lt: Rgp

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Sep
lt: Rgs

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Oct
lt: Spa

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Nov
lt: Lap

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Dec
lt: Grd

[ctx: For use by strftime (morning)]
en: AM
lt: ryto

[ctx: For use by strftime (afternoon)]
en: PM
lt: vakaro

[ctx: For use by strftime (morning, lowercase)]
en: am
lt: ryto

[ctx: For use by strftime (afternoon, lowercase)]
en: pm
lt: vakaro

[ctx: For use by strftime (default date+time format)]
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
lt: %Y m. %B %e %H:%M:%S

[ctx: For use by strftime (default date format)]
en: %m/%d/%y
lt: %y-%m-%d

en: _Add...
lt: Pri_dėti...

en: _Remove
lt: Pa_šalinti

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: _Message
lt: _Laiškas

en: _Spelling
lt: _Rašybos tikrinimas

en: _Options
lt: _Parinktys

en: S_end
lt: _Siųsti

en: Send _later
lt: Siųsti _vėliau

en: _Attach file
lt: _Pridėti rinkmeną

en: _Insert file
lt: Į_terpti rinkmeną

en: Insert si_gnature
lt: Pas_irašyti

en: _Print
lt: _Spausdinti

en: _Undo
lt: _Atsisakyti

en: _Redo
lt: _Grąžinti

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: _Special paste
lt: Į_dėti ypatingai

en: As _quotation
lt: _Cituojant

en: _Wrapped
lt: _Apgaubiant

en: _Unwrapped
lt: _Neapgaubiant

en: Select _all
lt: Pažymėti _viską

en: A_dvanced
lt: Su_dėtingiau

en: Move a character backward
lt: Pereiti rašmeniu atgal

en: Move a character forward
lt: Pereiti rašmeniu toliau

en: Move a word backward
lt: Pereiti žodžiu atgal

en: Move a word forward
lt: Pereiti žodžiu toliau

en: Move to beginning of line
lt: Pereiti į eilutės pradžią

en: Move to end of line
lt: Pereiti į eilutės galą

en: Move to previous line
lt: Eiti prie ankstesnės eilutės

en: Move to next line
lt: Pereiti prie kitos eilutės

en: Delete a character backward
lt: Šalinti ankstesnį rašmenį

en: Delete a character forward
lt: Šalinti tolesnį rašmenį

en: Delete a word backward
lt: Šalinti ankstesnį žodį

en: Delete a word forward
lt: Šalinti tolesnį žodį

en: Delete line
lt: Šalinti eilutę

en: Delete to end of line
lt: Šalinti iki eilutės pabaigos

en: _Find
lt: _Ieškoti

en: _Wrap current paragraph
lt: _Apgaubti šį pastraipą

en: Wrap all long _lines
lt: Apgaubti _visas ilgas eilutes

en: Edit with e_xternal editor
lt: _Redaguoti išorinėje rengyklėje

en: _Check all or check selection
lt: Tikrinti _viską arba pažymėtą sritį

en: _Highlight all misspelled words
lt: _Paryškinti visus neteisingai parašytus žodžius

en: Check _backwards misspelled word
lt: _Ankstesnis neteisingai parašytas žodis

en: _Forward to next misspelled word
lt: _Tolesnis neteisingai parašytas žodis

en: Reply _mode
lt: Atsakymo _veiksena

en: Privacy _System
lt: Privatumo _sistema

en: _Priority
lt: _Prioritetas

en: Character _encoding
lt: Rašmenų _koduotė

en: Western European
lt: Vakarų Europos

en: Baltic
lt: Baltų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Arabic
lt: Arabų

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Japanese
lt: Japonų

en: Chinese
lt: Kinų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Thai
lt: Tajų

en: _Address book
lt: _Adresų knyga

en: _Template
lt: Ša_blonas

en: Actio_ns
lt: _Veiksmai

en: Aut_o wrapping
lt: Aut_omatinis apgaubimas

en: Auto _indent
lt: Automatinis atitraukimas

en: Si_gn
lt: Pa_sirašyti

en: _Encrypt
lt: _Užšifruoti

en: _Request Return Receipt
lt: _Prašyti patvirtinimo apie laiško gavimą

en: Remo_ve references
lt: Šalinti _nuorodas

en: Show _ruler
lt: Rodyti _liniuotę

en: _Normal
lt: _Paprastas

en: _All
lt: _Visiems

en: _Sender
lt: _Siuntėjui

en: _Mailing-list
lt: _El. pašto grupei

en: _Highest
lt: A_ukščiausias

en: Hi_gh
lt: _Aukštas

en: Lo_w
lt: _Žemas

en: _Lowest
lt: Že_miausias

en: _Automatic
lt: _Automatinė

en: 7bit ASCII (US-ASC_II)
lt: 7 bitų ASCII (US-ASC_II)

en: Unicode (_UTF-8)
lt: Unikodas (_UTF-8)

en: Central European (ISO-8859-_2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-_2)

en: Greek (ISO-8859-_7)
lt: Graikų (ISO-8859-_7)

en: Turkish (ISO-8859-_9)
lt: Turkų (ISO-8859-_9)

en: New message From format error.
lt: Naujų laiškų siuntėjo formato klaida.

en: New message subject format error.
lt: Naujų laiškų temos formato klaida.

en: The body of the "New message" template has an error at line %d.
lt: Naujo laiško šablono pagrindinėje dalyje yra klaida ties %d eilute.

en: Unable to reply. The original email probably doesn't exist.
lt: Negalima atsakyti. Greičiausiai nebėra originalaus laiško.

en: The "From" field of the "Reply" template contains an invalid email address.
lt: Atsakymo šablone nurodytas netinkamas siuntėjo el. pašto adresas.

en: The body of the "Reply" template has an error at line %d.
lt: Atsakymo šablono pagrindinėje dalyje yra klaida ties %d eilute.

en: The "From" field of the "Forward" template contains an invalid email address.
lt: Persiuntimo šablone nurodytas netinkamas siuntėjo el. pašto adresas.

en: The body of the "Forward" template has an error at line %d.
lt: Persiuntimo šablono pagrindinėje dalyje yra klaida ties %d eilute.

en: Fw: multiple emails
lt: Persiunčiama: keletas adresų

en: The body of the "Redirect" template has an error at line %d.
lt: Peradresavimo šablono pagrindinėje dalyje yra klaida ties %d eilute.

en: Cc:
lt: Kopija:

en: Bcc:
lt: Nematoma kopija:

en: Reply-To:
lt: Kam atsakyti:

en: Newsgroups:
lt: Naujienų grupė:

en: Followup-To:
lt: Kam peradresuoti:

en: In-Reply-To:
lt: Kam atsakant:

en: To:
lt: Kam:

en: Couldn't attach a file (charset conversion failed).
lt: Nepavyksta pridėti rinkmenos (ženklų rinkinio konvertavimo klaida).

en: The following file has been attached: 
    %s | The following files have been attached: 
    %s
lt[0]: Pridedama rinkmena: 
    %s
lt[1]: Pridedamos rinkmenos: 
    %s
lt[2]: Pridedamos rinkmenos: 
    %s

en: The "Quotation mark" of the template is invalid.
lt: Netinkama šablono „citavimo žymė“.

en: Could not get size of file '%s'.
lt: Nepavyksta nustatyti rinkmenos „%s“ dydžio.

en: You are about to insert a file of %s in the message body. Are you sure you want to do that?
lt: Ketinate į laiško turinį įterpti rinkmeną %s. Tęsti?

en: Are you sure?
lt: Tikrai?

en: +_Insert
lt: +Į_terpti

en: File %s is empty.
lt: Rinkmena %s yra tuščia.

en: Can't read %s.
lt: Nepavyksta perskaityti %s.

en: Message: %s
lt: Laiškas: %s

en:  [Edited]
lt:  [redaguota]

en: %s - Compose message%s
lt: %s - Laiško rašymas %s

en: [no subject] - Compose message%s
lt: [be temos] - Laiško rašymas %s

en: Compose message
lt: Rašyti laišką

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
lt: Nenurodyta paskyra, kuria siunčiama.
    Prieš siųsdami, pasirinkite paskyrą.

en: Send
lt: Siųsti

en: The only recipient is the default CC address. Send anyway?
lt: Vienintelis gavėjas yra ties kopijos adresu. Vis tiek siųsti?

en: +_Send
lt: +_Siųsti

en: The only recipient is the default BCC address. Send anyway?
lt: Vienintelis gavėjas yra ties slaptos kopijos adresu. Vis tiek siųsti?

en: Recipient is not specified.
lt: Nenurodytas gavėjas.

en: +_Queue
lt: +Į siuntimo _eilę

en: Subject is empty. %s
lt: Nenurodyta tema. %s

en: Send it anyway?
lt: Vis tiek siųsti?

en: Queue it anyway?
lt: Vis tiek įtraukti į siuntimo eilę?

en: Send later
lt: Siųsti vėliau

en: Could not queue message for sending:
    
    Charset conversion failed.
lt: Laiško nepavyko įtraukti į siuntimo eilę:
    
    Nepavyko konvertuoti koduotės.

en: Could not queue message for sending:
    
    Couldn't get recipient encryption key.
lt: Laiško nepavyko įtraukti į siuntimo eilę:
    
    Nepavyko gauti gavėjo šifravimo rakto.

en: Could not queue message for sending:
    
    Signature failed: %s
lt: Laiško nepavyko įtraukti į siuntimo eilę:
    
    Nepavyko pasirašyti: %s

en: Could not queue message for sending:
    
    %s.
lt: Laiško nepavyko įtraukti į siuntimo eilę:
    
    %s.

en: Could not queue message for sending.
lt: Laiško nepavyko įtraukti į siuntimo eilę.

en: The message was queued but could not be sent.
    Use "Send queued messages" from the main window to retry.
lt: Laiškas įtrauktas į siuntimo eilę, tačiau jo negalima išsiųsti.
    Norėdami vėl bandyti išsiųsti, pagrindiniame lange rinkitės „siųsti eilės laiškus“.

en: %s
    Use "Send queued messages" from the main window to retry.
lt: %s
    Norėdami vėl bandyti išsiųsti, pagrindiniame lange rinkitės „siųsti eilės laiškus“.

en: Can't convert the character encoding of the message 
    to the specified %s charset.
    Send it as %s?
lt: Nepavyksta laiško koduotės
    pakeisti į nurodytą %s.
    Siųsti kaip %s?

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
lt: Eilutė %d viršija eilutės ilgio limitą (998 baitai).
    Laiško turinys gali būti sugadintas pristatymo metu.
    
    Tikrai išsiųsti?

en: Encryption warning
lt: Įspėjimas apie šifravimą

en: +C_ontinue
lt: +_Tęsti

en: No account for sending mails available!
lt: Nėra paskyrų, sukonfigūruotų laiškų siuntimui!

en: Selected account isn't NNTP: Posting is impossible.
lt: Pasirinkta paskyra nėra NNTP: siųsti neįmanoma.

en: Attachment %s doesn't exist anymore. Ignore?
lt: Priedo %s nebėra. Nepaisyti?

en: Cancel sending
lt: Atsisakyti siuntimo

en: Ignore attachment
lt: Nepaisyti priedo

en: Original %s part
lt: Originali %s dalis

en: Add to address _book
lt: Įtraukti į adresų _knygą

en: Delete entry contents
lt: Šalinti įrašo turinį

en: Use <tab> to autocomplete from addressbook
lt: Norėdami užbaigti pagal adresų knygą, spauskite <tab>

en: Mime type
lt: MIME tipas

en: Size
lt: Dydis

en: Save Message to
lt: Laišką įrašyti į

en: _Browse
lt: _Naršyti

en: Hea_der
lt: _Antraštė

en: _Attachments
lt: _Priedai

en: Othe_rs
lt: _Kita

en: Subject:
lt: Tema:

en: Spell checker could not be started.
    %s
lt: Nepavyksta paleisti rašybos tikrintuvės.
    %s

en: From: <i>%s</i>
lt: Nuo: <i>%s</i>

en: Account to use for this email
lt: Šiam laiškui naudotina paskyra

en: Sender address to be used
lt: Naudotinas siuntėjo adresas

en: The privacy system '%s' cannot be loaded. You will not be able to sign or encrypt this message.
lt: Nepavyksta įkelti privatumo sistemos „%s“. Todėl laiško negalėsite nei pasirašyti, nei užšifruoti.

en: _None
lt: _Nieko

en: The body of the template has an error at line %d.
lt: Šablono pagrindinėje dalyje yra klaida ties %d eilute.

en: Template From format error.
lt: Šablone yra siuntėjo formato klaida.

en: Template To format error.
lt: Šablone yra gavėjo formato klaida.

en: Template Cc format error.
lt: Šablone yra laiško kopijos formato klaida.

en: Template Bcc format error.
lt: Šablone yra laiško nematomosios kopijos formato klaida.

en: Template subject format error.
lt: Šablone yra laiško temos formato klaida.

en: Invalid MIME type.
lt: Netinkamas MIME tipas.

en: File doesn't exist or is empty.
lt: Rinkmenos nėra arba ji tuščia.

en: Properties
lt: Savybės

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Path
lt: Kelias

en: File name
lt: Rinkmenos vardas

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process?
    process group id: %d
lt: Išorinė rengyklė vis dar veikia.
    Priverstinai nutraukti šį procesą?
    proceso grupės id: %d

en: Claws Mail needs network access in order to send this email.
lt: Tam, kad galėtų išsiųsti šį laišką, Claws Mail turi prisijungti prie tinklo.

en: Could not queue message.
lt: Nepavyksta laiško įtraukti į siuntimo eilę.

en: Could not queue message:
    
    %s.
lt: Laiško nepavyko įtraukti į siuntimo eilę:
    
    %s.

en: Could not save draft.
lt: Nepavyksta įrašyti juodraščio.

en: Could not save draft
lt: Nepavyksta įrašyti juodraščio

en: Could not save draft.
    Do you want to cancel exit or discard this email?
lt: Nepavyksta įrašyti juodraščio.
    Neišeiti ar sunaikinti atmetant šį laišką?

en: _Cancel exit
lt: _Neišeiti

en: _Discard email
lt: _Atmesti laišką

en: Select file
lt: Pasirinkite rinkmeną

en: File '%s' could not be read.
lt: Nepavyksta perskaityti rinkmenos „%s“.

en: File '%s' contained invalid characters
    for the current encoding, insertion may be incorrect.
lt: Rinkmena „%s“ turi šiai koduotei
    netinkančių rašmenų. Įterpimas gali būti netinkamas.

en: Discard message
lt: Atmesti laišką

en: This message has been modified. Discard it?
lt: Šis laiškas pakeistas. Atmesti jį?

en: _Discard
lt: _Atmesti

en: _Save to Drafts
lt: Į_rašyti kaip juodraštį

en: Save changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: This message has been modified. Save the latest changes?
lt: Šis laiškas pakeistas. Įrašyti paskutinius pakeitimus?

en: _Don't save
lt: _Neįrašyti

en: +_Save to Drafts
lt: +Į_rašyti kaip juodraštį

en: Do you want to apply the template '%s'?
lt: Pritaikyti šabloną „%s“?

en: Apply template
lt: Pritaikyti šabloną

en: _Replace
lt: Pa_keisti

en: _Insert
lt: Į_terpti

en: Insert or attach?
lt: Įterpti ar pridėti?

en: Do you want to insert the contents of the file(s) into the message body, or attach it to the email?
lt: Ar rinkmenos(-ų) turinį įtraukti į laiško pagrindinę dalį, ar prisegti kaip priedą prie laiško?

en: _Attach
lt: _Pridėti

en: Quote format error at line %d.
lt: Citavimo formato klaida ties %d eilute.

en: You are about to reply to %d messages. Opening the windows could take some time. Do you want to continue?
lt: Ketinate atsakyti į %d laiškus. Langų atvėrimas gali užtrukti. Tęsti?

en: Claws Mail process (%ld) received signal %ld
lt: Claws Mail procesas (%ld) gavo %ld signalą

en: Claws Mail has crashed
lt: Claws Mail užstrigo

en: %s.
    Please file a bug report and include the information below.
lt: %s.
    Praneškite apie klaidą įtraukdami žemiau pateiktą informaciją.

en: Debug log
lt: Derinimo žurnalas

en: Close
lt: Užverti

en: Save...
lt: Įrašyti...

en: Create bug report
lt: Pranešti apie klaidą

en: Save crash information
lt: Įrašyti klaidos informaciją

en: Add New Person
lt: Pridėti naują asmenį

en: Adding a new person requires at least one of the
    following values to be set:
     - Display Name
     - First Name
     - Last Name
     - Nickname
     - any email address
     - any additional attribute
    
    Click OK to keep editing this contact.
    Click Cancel to close without saving.
lt: Pridedant naują asmenį, reikia
    nurodyti bent vieną iš šių reikšmių:
     - rodomą vardą
     - vardą
     - pavardę
     - slapyvardį
     - bet kokį el. pašto adresą
     - bet kokį papildomą atributą
    
    Norėdami toliau redaguoti šį kontaktą, spauskite „gerai“.
    Norėdami nieko neįrašyti ir užverti langą, spauskite „atsisakyti“.

en: Adding a new person requires at least one of the
    following values to be set:
     - First Name
     - Last Name
     - any email address
     - any additional attribute
    
    Click OK to keep editing this contact.
    Click Cancel to close without saving.
lt: Pridedant naują asmenį, reikia
    nurodyti bent vieną iš šių reikšmių:
     - vardą
     - pavardę
     - bet kokį el. pašto adresą
     - bet kokį papildomą atributą
    
    Norėdami toliau redaguoti šį kontaktą, spauskite „gerai“.
    Norėdami nieko neįrašyti ir užverti langą, spauskite „atsisakyti“.

en: Edit Person Details
lt: Redaguoti asmens savybes

en: An Email address must be supplied.
lt: Reikia nurodyti el. pašto adresą.

en: A Name and Value must be supplied.
lt: Reikia nurodyti vardą ir reikšmę.

en: Discard
lt: Atmesti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Edit Person Data
lt: Redaguoti asmens duomenis

en: Choose a picture
lt: Pasirinkite paveikslėlį

en: Failed to import image: 
    %s
lt: Nepavyko importuoti paveikslėlio: 
    %s

en: _Set picture
lt: _Parinkti paveikslėlį

en: _Unset picture
lt: _Nenaudoti paveikslėlio

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Last Name
lt: Pavardė

en: First Name
lt: Vardas

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: Alias
lt: Alternatyvusis vardas

en: Value
lt: Reikšmė

en: _User Data
lt: _Naudotojo duomenys

en: _Email Addresses
lt: _El. pašto adresai

en: O_ther Attributes
lt: _Kiti atributai

en: File appears to be OK.
lt: Regis rinkmena yra tinkama.

en: File does not appear to be a valid address book format.
lt: Rinkmena tikriausiai neatitinka adresų knygos formato.

en: Could not read file.
lt: Nepavyksta perskaityti rinkmenos.

en: Edit Addressbook
lt: Redaguoti adresų knygą

en:  Check File
lt:  Tikrinti rinkmeną

en: File
lt: Rinkmena

en: Add New Addressbook
lt: Pridėti naują adresų knygą

en: A Group Name must be supplied.
lt: Būtina nurodyti grupės pavadinimą.

en: Edit Group Data
lt: Redaguoti grupės duomenis

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Addresses in Group
lt: Grupėje esantys adresai

en: Available Addresses
lt: Turimi adresai

en: Move Email Addresses to or from Group with arrow buttons
lt: El. pašto adresus iš grupių arba į grupes pasinaudodami mygtukais

en: Edit Group Details
lt: Grupės detalių keitimas

en: Add New Group
lt: Pridėti naują grupę

en: Edit folder
lt: Redaguoti aplanką

en: Input the new name of folder:
lt: Įveskite naują aplanko pavadinimą:

en: New folder
lt: Naujas aplankas

en: Input the name of new folder:
lt: Įveskite naujo aplanko pavadinimą:

en: File does not appear to be JPilot format.
lt: Panašu, kad rinkmena neatitinka JPilot formato.

en: Select JPilot File
lt: Pasirinkite JPilot rinkmeną

en: Edit JPilot Entry
lt: JPilot įrašo keitimas

en: Additional e-Mail address item(s)
lt: Papildomi el. pašto adresai

en: Add New JPilot Entry
lt: Pridėti naują JPilot įrašą

en: Edit LDAP - Select Search Base
lt: LDAP keitimas - paieškos bazės pasirinkimas

en: Hostname
lt: Pagrindinio kompiuterio vardas

en: Port
lt: Prievadas

en: Search Base
lt: Paieškos bazė

en: Available Search Base(s)
lt: Prieinamos paieškos bazės

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
lt: Iš serverio nepavyksta perskaityti paieškos bazės - nurodykite rankiniu būdu

en: Could not connect to server
lt: Prie serverio prisijungti nepavyko

en: A Name must be supplied.
lt: Reikia nurodyti pavadinimą.

en: A Hostname must be supplied for the server.
lt: Turi būti nurodytas serverio pagrindinio kompiuterio vardas.

en: At least one LDAP search attribute should be supplied.
lt: Reikia nurodyti bent vieną LDAP paieškos atributą.

en: Connected successfully to server
lt: Sėkmingai prisijungta prie serverio

en: Edit LDAP Server
lt: LDAP serverio taisa

en: A name that you wish to call the server.
lt: Vardas, leidžiantis identifikuoti serverį.

en: This is the hostname of the server. For example, "ldap.mydomain.com" may be appropriate for the "mydomain.com" organization. An IP address may also be used. You may specify "localhost" if running an LDAP server on the same computer as Claws Mail.
lt: Tai pagrindinio kompiuterio vardas. Pavyzdžiui, „ldap.manosritis.lt“ gali tik organizacijai „manosritis.lt“. Taip pat galima naudoti ir IP adresą. Jei LDAP serveris veikia tame pačiame kompiuteryje kaip ir Claws Mail, galima nurodyti „localhost“

en: Enable secure connection to the LDAP server via TLS. If connection fails, be sure to check the correct configuration in ldap.conf (TLS_CACERTDIR and TLS_REQCERT fields).
lt: Įgalina saugų prisijungimą prie LDAP serverio per TLS. Jei ryšys nutrūksta, patikrinkite, ar yra tinkama konfigūracija rinkmenoje ldap.conf (TLS_CACERTDIR ir TLS_REQCERT laukai).

en: Enable secure connection to the LDAP server via SSL. If connection fails, be sure to check the correct configuration in ldap.conf (TLS_CACERTDIR and TLS_REQCERT fields).
lt: Įgalina saugų prisijungimą prie LDAP serverio per SSL. Jei ryšys nutrūksta, patikrinkite, ar yra tinkama konfigūracija rinkmenoje ldap.conf (TLS_CACERTDIR ir TLS_REQCERT laukai).

en: The port number that the server listens on. Port 389 is the default.
lt: Prievadas, kuriuo serveris atsako. Numatytasis yra 389.

en:  Check Server
lt:  Tikrinti serverį

en: Press this button to test the connection to the server.
lt: Norėdami pabandyti prisijungti prie serverio, nuspauskite šį mygtuką.

en: This specifies the name of the directory to be searched on the server. Examples include:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country
lt: Nurodo aplanko pavadinimą, kurio bus ieškoma serveryje. Pavyzdžiui:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=žmonės,dc=srities_vardas,dc=com
      o=organizacijos pavadinimas ,c=valstybė

en: Press this button to lookup the name of available directory names on the server.
lt: Nuspauskite šį mygtuką, jei norite pamatyti serveryje esančių aplankų pavadinimus.

en: Search Attributes
lt: Paieškos atributai

en: A list of LDAP attribute names that should be searched when attempting to find a name or address.
lt: LDAP atributų vardai, kurių reiktų ieškoti ieškant vardo ar adreso.

en:  Defaults
lt:  Numatyta

en: This resets the attribute names to a default value that should find most names and addresses during a name or address search process.
lt: Atributų vardus pakeičia į numatytuosius, kurie paieškos metu turėtų leisti rasti daugelį vardų ir adresų.

en: Max Query Age (secs)
lt: Didžiausia rezultatų išlaikymo trukmė (sekundėmis)

en: This defines the maximum period of time (in seconds) that an address search result is valid for address completion purposes. Search results are stored in a cache until this period of time has passed and then retired. This will improve the response time when attempting to search for the same name or address on subsequent address completion requests. The cache will be searched in preference to performing a new server search request. The default value of 600 seconds (10 minutes), should be sufficient for most servers. A larger value will reduce the search time for subsequent searches. This is useful for servers that have slow response times at the expense of more memory to cache results.
lt: Nurodo kiek laiko (sekundėmis) adreso paieškos rezultatai bus išlaikomi atmintyje. Pasibaigus šiam laikui, podėlis, taigi ir jame laikomi rezultatai bus išvalyti. Tai leidžia pagreitinti tikslinant paiešką arba bandant ieškoti vardų ar adresų tarp jau gautų rezultatų, nes pirmiausia ieškoma podėlyje.  Numatytoji reikšmė yra 600 sekundžių (10 minučių) dažniausiai yra pakankama daugeliui serverių. Didesnė reikšmė dar pagreitintų sekančias paieškas. Paprastai tai naudinga serveriams, kurie atsako lėtai ir išnaudoja daug atminties rezultatų perkėlimui į podėlį.

en: Include server in dynamic search
lt: Serverį įtraukti į dinaminę paiešką

en: Match names 'containing' search term
lt: Vardai, turintys paieškos terminą

en: Bind DN
lt: Prisijungimo DN

en: The LDAP user account name to be used to connect to the server. This is usually only used for protected servers. This name is typically formatted as: "cn=user,dc=claws-mail,dc=org". This is usually left empty when performing a search.
lt: LDAP naudotojo paskyra, naudojama jungiantis prie serverio. Paprastai naudojamas tik jungiantis prie apsaugotų serverių. Paprastai naudojamas vardo formatas: „cn=user,dc=claws-mail,dc=org“. Ieškant paprastai nenurodomas.

en: Bind Password
lt: Prisijungimo slaptažodis

en: The password to be used when connecting as the "Bind DN" user.
lt: Jungiantis naudotinas „prisijungimo DN“ naudotojo slaptažodis.

en: Timeout (secs)
lt: Skirtasis laikas (s)

en: The timeout period in seconds.
lt: Skirtasis laikas, sekundėmis.q

en: Maximum Entries
lt: Įrašų maksimumas

en: The maximum number of entries that should be returned in the search result.
lt: Didžiausias grąžintinas paieškos rezultatų kiekis.

en: Basic
lt: Pagrindai

en: Search
lt: Paieška

en: Extended
lt: Išplėstinis

en: Add New LDAP Server
lt: Pridėti naują LDAP serverį

en: Tag
lt: Gairė

en: Delete tag
lt: Gairės šalinimas

en: Do you really want to delete this tag?
lt: Tikrai šalinti šią gairę?

en: Delete all tags
lt: Visų gairių šalinimas

en: Do you really want to delete all tags?
lt: Tikrai pašalinti visas gaires?

en: Tag is not set.
lt: Gairė nenurodyta.

[ctx: Dialog title]
en: Apply tags
lt: Pritaikyti gaires

en: New tag:
lt: Nauja gairė:

en: Please select tags to apply/remove. Changes are immediate.
lt: Pasirinkite pritaikytinas/pašalintinas gaires. Pakeitimai atliekami iš karto.

en: File does not appear to be vCard format.
lt: Panašu, kad rinkmena neatitinka vCard formato.

en: Select vCard File
lt: vCard rinkmenos pasirinkimas

en: Edit vCard Entry
lt: vCard įrašo redagavimas

en: Add New vCard Entry
lt: Pridėti naują vCard įrašą

en: Impossible to set the client certificate.
lt: Neįmanoma nustatyti kliento liudijimo.

en: Please specify output directory and file to create.
lt: Nurodykite išvedimo katalogą ir sukurtiną rinkmeną.

en: Select stylesheet and formatting.
lt: Pasirinkite stilių ir formatavimą.

en: File exported successfully.
lt: Rinkmena sėkmingai eksportuota.

en: HTML Output Directory '%s'
    does not exist. OK to create new directory?
lt: Nėra HTML išvedimo aplanko „%s“.
    Sukurti naują aplanką?

en: Create Directory
lt: Sukurti katalogą

en: Could not create output directory for HTML file:
    %s
lt: Nepavyksta sukurti išvedimo aplanko, kuris skirtas HTML rinkmenai:
    %s

en: Failed to Create Directory
lt: Nepavyko sukurti katalogą

en: Error creating HTML file
lt: Klaida kuriant HTML rinkmeną

en: Select HTML output file
lt: Pasirinkite HTML išvedimo rinkmeną

en: HTML Output File
lt: HTML išvedimo rinkmena

en: B_rowse
lt: _Naršyti

en: Stylesheet
lt: Stilius

en: None
lt: Nėra

en: Default
lt: Numatytasis

en: Full
lt: Pilnas

en: Custom
lt: Savitas

en: Custom-2
lt: Savitas-2

en: Custom-3
lt: Savitas-3

en: Custom-4
lt: Savitas-4

en: Full Name Format
lt: Pilno vardo formatas

en: First Name, Last Name
lt: Vardas, pavardė

en: Last Name, First Name
lt: Pavardė, vardas

en: Color Banding
lt: Spalvotos eilutės

en: Format Email Links
lt: Formatuoti el. adresus

en: Format User Attributes
lt: Formatuoti naudotojo atributus

en: Address Book :
lt: Adresų knyga :

en: File Name :
lt: Rinkmenos vardas :

en: Open with Web Browser
lt: Atverti saityno naršyklėje

en: Export Address Book to HTML File
lt: Adresų knygą eksportuoti į HTML rinkmeną

en: File Info
lt: Rinkmenos informacija

en: Format
lt: Formatas

en: Please specify output directory and LDIF filename to create.
lt: Nurodykite išvedimo aplanką ir sukurtiną LDIF rinkmeną.

en: Specify parameters to format distinguished name.
lt: Nurodykite parametrus unikaliojo vardo (DN) formavimui.

en: LDIF Output Directory '%s'
    does not exist. OK to create new directory?
lt: Nėra LDIF išvedimo aplanko „%s“.
    Sukurti naują aplanką?

en: Could not create output directory for LDIF file:
    %s
lt: Nepavyksta sukurti išvedimo aplanko, kuris skirtas LDIF rinkmenai:
    %s

en: Suffix was not supplied
lt: Nenurodytas sufiksas

en: A suffix is required if data is to be used for an LDAP server. Are you sure you wish to proceed without a suffix?
lt: Jei duomenys naudojami LDAP serveryje, reikia sufikso. Tikrai tęsti be sufikso?

en: Error creating LDIF file
lt: Klaida kuriant LDIF rinkmeną

en: Select LDIF output file
lt: Pasirinkite LDIF išvedimo rinkmeną

en: LDIF Output File
lt: LDIF išvedimo rinkmena

en: The address book Unique ID is used to create a DN that is formatted similar to:
      uid=102376,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
lt: Adresų knygos unikalusis ID naudojamas kuriant unikalųjį vardą (DN), kuris formuojamas maždaug taip:
      uid=102376,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The address book Display Name is used to create a DN that is formatted similar to:
      cn=John Doe,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
lt: Adresų knygos rodomas pavadinimas naudojamas kuriant unikalųjį vardą (DN), kuris formuojamas maždaug taip:
      cn=John Doe,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The first Email Address belonging to a person is used to create a DN that is formatted similar to:
      mail=john.doe@domain.com,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
lt: Pirmasis asmeniui priklausantis adresas naudojamas kuriant unikalųjį vardą (DN), kuris formuojamas maždaug taip:
      mail=john.doe@domain.com,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: Suffix
lt: Sufiksas

en: The suffix is used to create a "Distinguished Name" (or DN) for an LDAP entry. Examples include:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country
lt: Sufiksas naudojamas kuriant LDAP įrašo „unikalųjį vardą“ (DN). Pavyzdžiai:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country

en: Relative DN
lt: Santykinis DN

en: Unique ID
lt: Unikalus ID

en: The LDIF file contains several data records that are usually loaded into an LDAP server. Each data record in the LDIF file is uniquely identified by a "Distinguished Name" (or DN). The suffix is appended to the "Relative Distinguished Name" (or RDN) to create the DN. Please select one of the available RDN options that will be used to create the DN.
lt: LDIF rinkmena turi keletą duomenų įrašų, kurie paprastai yra įkeliami LDAP serverį. Kiekvienas LDIF rinkmenos duomenų įrašas yra identifikuojamas pagal „unikalųjį vardą“ (DN). Sufiksas prirašomas prie „santykinio unikaliojo vardo“ (RDN) kuriant DN. Pasirinkite vieną iš galimų RDN parinkčių, kurios turėtų būti naudojamos kuriant unikalųjį vardą (DN).

en: Use DN attribute if present in data
lt: Naudoti unikalųjį vardą (DN), jei jis yra

en: The addressbook may contain entries that were previously imported from an LDIF file. The "Distinguished Name" (DN) user attribute, if present in the address book data, may be used in the exported LDIF file. The RDN selected above will be used if the DN user attribute is not found.
lt: Adresų knyga gali turėti įrašų, kurie jau anksčiau buvo importuoti iš LDIF rinkmenos. Jei adresų knygos duomenyse yra „unikalusis vardas“ (DN), jį galima naudoti eksportuojamoje rinkmenoje. Aukščiau pasirinktas santykinis unikalusis vardas (RDN) bus naudojamas tuomet, jei nebus rastas unikalusis vardas.

en: Exclude record if no Email Address
lt: Neįtraukti įrašų, neturinčių el. pašto adreso

en: An addressbook may contain entries without Email Addresses. Check this option to ignore these records.
lt: Adresų knygoje gali būti adresų be el. pašto adresų. Jei norite praleisti tokius įrašus, pažymėkite.

en: Export Address Book to LDIF File
lt: Adresų knygą eksportuoti į LDIF rinkmeną

en: Distinguished Name
lt: Unikalusis vardas (DN)

en: Export to mbox file
lt: Eksportuoti į mbox rinkmeną

en: Locate the folder to export and specify the mbox file.
lt: Pasirinkite eksportuotiną aplanką ir nurodykite mbox rinkmeną, į kurią eksportuosite.

en: Source folder:
lt: Išteklių aplankas:

en: Mbox file:
lt: Mbox rinkmena:

en: Target mbox filename can't be left empty.
lt: Reikia nurodyti paskirties mbox rinkmeną.

en: Source folder can't be left empty.
lt: Reikia nurodyti šaltinio aplanką.

en: Couldn't find the source folder.
lt: Nepavyksta rasti šaltinio aplanko.

en: Select exporting file
lt: Pasirinkite rinkmeną, į kurią eksportuoti

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Attributes
lt: Atributai

en: Claws Mail Address Book
lt: Claws Mail adresų knyga

en: Name already exists but is not a directory.
lt: Pavadinimas jau yra, bet tai nėra aplankas.

en: No permissions to create directory.
lt: Neturite pakankamai leidimų kurti aplanką.

en: Name is too long.
lt: Vardas yra per ilgas.

en: Not specified.
lt: Nenurodyta.

en: Inbox
lt: Gauti laiškai

en: Sent
lt: Išsiųstieji

en: Queue
lt: Paruošti siųsti

en: Trash
lt: Šiukšlės

en: Drafts
lt: Juodraščiai

en: Processing (%s)...
lt: Apdorojama (%s)...

en: Copying %s to %s...
lt: Kopijuojama: %s į %s...

en: Moving %s to %s...
lt: Perkeliama: %s į %s...

en: Updating cache for %s...
lt: Atnaujinamas podėlis: %s...

en: Processing messages...
lt: Apdorojami laiškai...

en: Synchronising %s for offline use...
lt: %s sinchronizuojama naudojimui neprisijungus...

en: Select folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: NewFolder
lt: NaujasAplankas

en: '%c' can't be included in folder name.
lt: Aplanko pavadinime negali būti „%c“.

en: The folder '%s' already exists.
lt: Aplankas „%s“ jau yra.

en: Can't create the folder '%s'.
lt: Nepavyksta sukurti aplanko „%s“

en: Mark all re_ad
lt: Visus pa_žymėti skaitytais

en: R_un processing rules
lt: Vyk_dyti apdorojimo taisykles

en: _Search folder...
lt: _Ieškoti aplanke

en: Process_ing...
lt: _Apdorojimas...

en: Empty _trash...
lt: Išvaly_ti šiukšlinę

en: Send _queue...
lt: Į siuntimo _eilę...

en: New
lt: Nauja

en: Unread
lt: Neskaityta

en: Total
lt: Iš viso

note: TRANSLATORS: This in Number sign in American style
en: #
lt: Nr.

en: Setting folder info...
lt: Ruošiama aplankų informacija...

en: Mark all as read
lt: Visus pažymėti skaitytais

en: Do you really want to mark all mails in this folder as read?
lt: Tikrai visus šio aplanko laiškus pažymėti skaitytais?

en: Scanning folder %s%c%s...
lt: Peržvelgiamas aplankas %s%c%s ...

en: Scanning folder %s...
lt: Peržvelgiamas aplankas %s ...

en: Rebuild folder tree
lt: Perkurti aplankų medį

en: Rebuilding the folder tree will remove local caches. Do you want to continue?
lt: Perkuriant aplankų medį, bus pašalintas vietinis podėlis. Tęsti?

en: Rebuilding folder tree...
lt: Perkuriamas aplankų medis...

en: Scanning folder tree...
lt: Peržvelgiamas aplankų medis...

en: Couldn't scan folder %s
lt: Nepavyksta peržvelgti aplanko %s

en: Checking for new messages in all folders...
lt: Visuose aplankuose tikrinama, ar yra naujų laiškų...

en: Closing folder %s...
lt: Užveriamas aplankas %s...

en: Opening folder %s...
lt: Atveriamas aplankas %s...

en: Folder could not be opened.
lt: Nepavyksta atverti aplanko.

en: Empty trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Delete all messages in trash?
lt: Pašalinti visus šiukšlinės laiškus?

en: +_Empty trash
lt: +Iš_valyti šiukšlinę

en: Offline warning
lt: Įspėjimas apie darbą neprisijungus

en: You're working offline. Override?
lt: Esate atsijungę nuo tinklo. Prisijungti?

en: Send queued messages
lt: Siųsti eilės laiškus

en: Send all queued messages?
lt: Siųsti visus eilės laiškus?

en: _Send
lt: _Siųsti

en: Some errors occurred while sending queued messages.
lt: Siunčiant eilės laiškus įvyko klaidų.

en: Some errors occurred while sending queued messages:
    %s
lt: Siunčiant eilės laiškus įvyko klaidų:
    %s

en: Do you really want to copy folder '%s' in '%s'?
lt: Tikrai kopijuoti aplanką „%s“ į „%s“?

en: Do you really want to make folder '%s' a subfolder of '%s'?
lt: Tikrai sukurti paaplankį „%s“ aplanke „%s“?

en: Copy folder
lt: Kopijuoti aplanką

en: Move folder
lt: Perkelti aplanką

en: Copying %s to %s...
lt: Kopijuojama „%s“ į „%s“...

en: Moving %s to %s...
lt: Perkeliama „%s“ į „%s“...

en: Source and destination are the same.
lt: Paskirtis ir šaltinis yra tas pats.

en: Can't copy a folder to one of its children.
lt: Negalima aplanko kopijuoti į jo paaplankį.

en: Can't move a folder to one of its children.
lt: Negalima aplanko perkelti į jo paaplankį.

en: A folder cannot be moved between different mailboxes.
lt: Aplanko negalima kilnoti tarp skirtingų pašto dėžučių.

en: Copy failed!
lt: Nukopijuoti nepavyko!

en: Move failed!
lt: Perkelti nepavyko!

en: Processing configuration for folder %s
lt: Aplanko „%s“ apdorojimo konfigūracija

en: The destination folder can only be used to store subfolders.
lt: Paskirties aplankas gali turėti tik paaplankius.

en: Newsgroup subscription
lt: Naujienų grupės prenumerata

en: Select newsgroups for subscription:
lt: Pasirinkite norimas prenumeruoti naujienų grupes:

en: Find groups:
lt: Ieškoti grupių:

en:  Search
lt:  Ieškoti

en: Newsgroup name
lt: Naujienų grupės pavadinimas

en: Messages
lt: Laiškai

en: Type
lt: Tipas

en: moderated
lt: prižiūrima

en: readonly
lt: tik skaitymui

en: unknown
lt: nežinoma

en: Can't retrieve newsgroup list.
lt: Nepavyksta gauti naujienų grupių sąrašo.

en: Done.
lt: Atlikta.

en: %d newsgroups received (%s read)
lt: gauta naujienų grupių: %d (skaityta: %s)

en: Claws Mail is a lightweight, fast and highly-configurable email client.
    
    For further information visit the Claws Mail website:
lt: Claws Mail yra lengvas, greitas ir daugybę parinkčių turintis pašto klientas.
    
    Daugiau informacijos rasite apsilankę Claws Mail svetainėje:

en: 
    
    Claws Mail is free software released under the GPL. If you wish to donate to the Claws Mail project you can do so at:
lt: 
    
    Claws Mail yra laisvoji programinė įranga, platinama pagal GPL licenciją. Jei norite paremti Claws Mail projektą, tai galite padaryti čia:

en: 
    
    Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
     and Hiroyuki Yamamoto
lt: 
    
    Autorinės teisės (C) 1999-2013
    Claws Mail komanda
     ir Hiroyuki Yamamoto

en: 
    
    System Information
lt: 
    
    Sistemos informacija

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: %s %s (%s)
lt: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Lokalė: %s (koduotė: %s)
    Operacinė sistema: %s %s (%s)

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: %s
lt: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Lokalė: %s (koduotė: %s)
    Operacinė sistema: %s

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: unknown
lt: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Lokalė: %s (koduotė: %s)
    Operacinė sistema: nežinoma

en: The Claws Mail Team
lt: Claws Mail komanda

en: Previous team members
lt: Buvę komandos nariai

en: The translation team
lt: Vertėjų komanda

en: Documentation team
lt: Dokumentacijos komanda

en: Logo
lt: Logotipas

en: Icons
lt: Ženkliukai

en: Contributors
lt: Talkininkai

en: Compiled-in Features
lt: Sukompiliuotos ypatybės:

[ctx: compface]
en: adds support for the X-Face header
lt: compface|X-Face antraštės palaikymas

[ctx: Enchant]
en: adds support for spell checking
lt: rašybos tikrinimo palaikymas

[ctx: GnuTLS]
en: adds support for encrypted connections to servers
lt: šifruotojo ryšio su serveriais palaikymas

[ctx: IPv6]
en: adds support for IPv6 addresses, the new Internet addressing protocol
lt: IPv6 adresų palaikymas, naujas interneto adresų protokolas

[ctx: iconv]
en: allows converting to and from different character sets
lt: konvertuoja iš ir į įvairius ženklų rinkinius

[ctx: JPilot]
en: adds support for PalmOS addressbooks
lt: PalmOS adresų knygų palaikymas

[ctx: LDAP]
en: adds support for LDAP shared addressbooks
lt: LDAP bendrų adresų knygų palaikymas

[ctx: libetpan]
en: adds support for IMAP and NNTP servers
lt: IMAP ir NNTP serverių palaikymas

[ctx: libSM]
en: adds support for session handling
lt: sesijų dorojimas

[ctx: NetworkManager]
en: adds support for detection of network connection changes
lt: leidžia aptikti tinklo ryšių pasikeitimus

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3, or (at your option) any later version.
lt: Ši programa yra laisvoji programinė įranga; galite ją platinti ir/arba keisti pagal GNU bendrąją viešąją licenciją (GPL), kurią paskelbė „Free Software Foundation“; remkitės 3 arba bet kuria vėlesne licencijos versija.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
lt: Ši programa platinama tikintis, kad bus naudinga, tačiau BE JOKIŲ GARANTIJŲ; be jokios numanomos KOMERCINĖS garantijos ar TINKAMUMO KONKRETIEMS TIKSLAMS. Daugiau informacijos GNU bendrojoje viešojoje licencijoje (GPL).

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program. If not, see <
lt: Turėjote gauti GNU bendrąją viešąją licenciją (GPL) kartu su šia programa; jei ne, žiūrėkite <

en: Session statistics
lt: Sesijos statistika

en: Started: %s
lt: Pradėta: %s

en: Incoming traffic
lt: Gaunamas srautas

en: Received messages: %d
lt: Gauta laiškų: %d

en: Outgoing traffic
lt: Išsiunčiamas srautas

en: New/redirected messages: %d
lt: Naujų/peradresuotų laiškų: %d

en: Replied messages: %d
lt: Atsakyta laiškų: %d

en: Forwarded messages: %d
lt: Persiųstų laiškų: %d

en: Total outgoing messages: %d
lt: Iš viso išsiųstų laiškų: %d

en: About Claws Mail
lt: Apie Claws Mail

en: Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
    and Hiroyuki Yamamoto
lt: Autorinės teisės (C) 1999-2013
    Claws Mail komanda
     ir Hiroyuki Yamamoto

en: _Info
lt: _Informacija

en: _Authors
lt: _Autoriai

en: _Features
lt: _Savybės

en: _License
lt: _Licencija

en: _Release Notes
lt: _Laidos informacija

en: _Statistics
lt: _Statistika

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Red
lt: Raudona

en: Pink
lt: Rausva

en: Sky blue
lt: Žydra

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Green
lt: Tamsiai žalia

en: Brown
lt: Ruda

en: Grey
lt: Pilka

en: Light brown
lt: Šviesiai ruda

en: Dark red
lt: Tamsiai raudona

en: Dark pink
lt: Tamsiai rausva

en: Steel blue
lt: Melsva

en: Gold
lt: Geltona

en: Bright green
lt: Žalia

en: Magenta
lt: Violetinė

en: Set mailbox order
lt: Nustatyti aplankų tvarka

en: Move mailboxes up or down to change the sort order in the Folder list.
lt: Norėdami keisti aplankų tvarką aplankų sąraše, kelkite aukštyn arba nuleiskite žemyn pašto dėžutes.

en: Mailboxes
lt: Pašto dėžutės

en: No dictionary selected.
lt: Žodynas nepasirinktas.

en: Couldn't initialize %s speller.
lt: Nepavyksta paruošti %s rašybos tikrintuvės

en: Couldn't initialize Enchant broker.
lt: Nepavyksta paruošti Enchant agento.

en: Couldn't initialize %s dictionary:
lt: Nepavyksta paruošti %s žodyno:

en: No misspelled word found.
lt: Neteisingai parašytų žodžių nerasta.

en: Replace unknown word
lt: Pakeisti nežinomą žodį

en: <span weight="bold" size="larger">Replace "%s" with: </span>
lt: <span weight="bold" size="larger">„%s“ pakeisti į: </span>

en: Holding down Control key while pressing Enter
    will learn from mistake.
lt: Nuspaudžiant Vald+Įvesti,
    šis klaidos taisymas bus įsimintas.

en: Change to...
lt: Pakeisti į...

en: More...
lt: Daugiau...

en: "%s" unknown in dictionary '%s'
lt: „%s“ nežinomas (žodyne „%s“)

en: Accept in this session
lt: Priimti šioje sesijoje

en: Add to personal dictionary
lt: Įtraukti į asmeninį žodyną

en: Replace with...
lt: Pakeisti į...

en: Check with %s
lt: Tikrinti su %s

en: (no suggestions)
lt: (pasiūlymų nėra)

en: Dictionary: %s
lt: Žodynas: %s

en: Use alternate (%s)
lt: Naudoti alternatyvų (%s)

en: Use both dictionaries
lt: Naudoti abu žodynus

en: Check while typing
lt: Tikrinti rašybą rašant

en: The spell checker could not change dictionary.
    %s
lt: Rašybos tikrintuvė negali pakeisti žodyno.
    %s

en: The spell checker could not change the alternate dictionary.
    %s
lt: Rašybos tikrintuvė negali pakeisti alternatyvaus žodyno.
    %s

en: Date
lt: Data

en: Date:
lt: Data:

en: From
lt: Nuo

en: From:
lt: Nuo:

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Sender:
lt: Siuntėjas

en: Reply-To
lt: Kam atsakyti

en: To
lt: Kam

en: Cc
lt: Kopija

en: Bcc
lt: Nematomoji kopija

en: Message-ID
lt: Laiško ID

en: Message-ID:
lt: Laiško ID:

en: In-Reply-To
lt: Kam atsakant

en: References
lt: Nuorodos

en: References:
lt: Nuorodos:

en: Subject
lt: Tema

en: Comments
lt: Pastabos

en: Comments:
lt: Pastabos:

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Keywords:
lt: Raktažodžiai:

en: Resent-Date
lt: Persiuntimo data

en: Resent-Date:
lt: Persiuntimo data:

en: Resent-From
lt: Persiųsta nuo

en: Resent-From:
lt: Persiųsta nuo:

en: Resent-To
lt: Kam persiųsta

en: Resent-To:
lt: Kam persiųsta:

en: Resent-Message-ID
lt: Persiųsto laiško ID

en: Resent-Message-ID:
lt: Persiųsto laiško ID:

en: Return-Path
lt: Atgalininis

en: Return-Path:
lt: Atgalinis:

en: Received
lt: Gauta

en: Received:
lt: Gauta:

en: Newsgroups
lt: Naujienų grupė

en: Followup-To
lt: Kam peradresuoti

en: Delivered-To
lt: Kam įteikta

en: Delivered-To:
lt: Kam įteikta

en: Seen
lt: Peržiūrėta

en: Seen:
lt: Peržiūrėta:

en: Status
lt: Būsena

en: Status:
lt: Būsena:

en: Face
lt: Veidas

en: Face:
lt: Veidas:

en: Disposition-Notification-To
lt: Kam pranešama apie pristatymą

en: Disposition-Notification-To:
lt: Kam pranešama apie pristatymą:

en: Return-Receipt-To
lt: Kam pranešama apie laiško gavimą

en: Return-Receipt-To:
lt: Kam pranešama apie laiško gavimą:

en: User-Agent
lt: Naudotojo programa

en: User-Agent:
lt: Naudotojo programa:

en: Content-Type
lt: Turinio tipas

en: Content-Type:
lt: Turinio tipas:

en: Content-Transfer-Encoding
lt: Turinio koduotė

en: Content-Transfer-Encoding:
lt: Turinio koduotė:

en: MIME-Version
lt: MIME versija

en: MIME-Version:
lt: MIME versija:

en: Precedence
lt: Pirmenybė

en: Precedence:
lt: Pirmenybė:

en: Organization
lt: Organizacija

en: Organization:
lt: Organizacija:

en: Mailing-List
lt: El. pašto grupė

en: Mailing-List:
lt: El. pašto grupė:

en: List-Post
lt: Siuntimui į el. pašto grupę

en: List-Post:
lt: Siuntimui į el. pašto grupę:

en: List-Subscribe
lt: El. pašto grupės prenumeravimas

en: List-Subscribe:
lt: El. pašto grupės prenumeravimas:

en: List-Unsubscribe
lt: El. pašto grupės prenumeratos atsisakymas

en: List-Unsubscribe:
lt: El. pašto grupės prenumeratos atsisakymas:

en: List-Help
lt: El. pašto grupės pagalba

en: List-Help:
lt: El. pašto grupės pagalba:

en: List-Archive
lt: El. pašto grupės archyvas

en: List-Archive:
lt: El. pašto grupės archyvas:

en: List-Owner
lt: El. pašto grupės savininkas

en: List-Owner:
lt: El. pašto grupės savininkas:

en: X-Label
lt: X etiketė

en: X-Label:
lt: X etiketė:

en: X-Mailer
lt: X pašto tarnyba

en: X-Mailer:
lt: X pašto tarnyba:

en: X-Status
lt: X būsena

en: X-Status:
lt: X būsena:

en: X-Face
lt: X veidas

en: X-Face:
lt: X veidas:

en: X-No-Archive
lt: X ne archyvas

en: X-No-Archive:
lt: X ne archyvas:

en: In reply to
lt: Kam atsakant

en: In reply to:
lt: Kam atsakant:

en: To or Cc
lt: „Kam“ arba „Kopija“

en: To or Cc:
lt: „Kam“ arba „Kopija“:

en: From, To or Subject
lt: „Nuo“, „Kam“ arba „Tema“

en: From, To or Subject:
lt: „Nuo“, „Kam“ arba „Tema“:

en: New message
lt: Naujas laiškas

en: Unread message
lt: Neskaitytas laiškas

en: Message has been replied to
lt: Laiškas, į kurį buvo atsakyta

en: Message has been forwarded
lt: Laiškas, kuris buvo persiųstas

en: Message has been forwarded and replied to
lt: Laiškas, kuris buvo persiųstas ir į kurį buvo atsakyta

en: Message is in an ignored thread
lt: Laiškas yra nepaisomojoje gijoje

en: Message is in a watched thread
lt: Laiškas yra stebimojoje gijoje

en: Message is spam
lt: Laiškas yra brukalas

en: Message has attachment(s)
lt: Laiškas turi priedą(ų)

en: Digitally signed message
lt: Laiškas pasirašytas skaitmeniniu būdu

en: Encrypted message
lt: Užšifruotas laiškas

en: Message is signed and has attachment(s)
lt: Pasirašytas laiškas turi priedą(-ų)

en: Message is encrypted and has attachment(s)
lt: Užšifruotas laiškas turi priedą(-ų)

en: Marked message
lt: Pažymėtas laiškas

en: Message is marked for deletion
lt: Laiškas pažymėtas pašalinimui

en: Message is marked for moving
lt: Laiškas pažymėtas perkėlimui

en: Message is marked for copying
lt: Laiškas pažymėtas kopijavimui

en: Locked message
lt: Užrakintas laiškas

en: Folder (normal, opened)
lt: Aplankas (įprastas, atvertas)

en: Folder with read messages hidden
lt: Aplankas, kuriame yra paslėptų perskaitytų laiškų

en: Folder contains marked messages
lt: Aplankas turi pažymėtų laiškų

en: Icon Legend
lt: Ženkliukų legenda

en: <span weight="bold">The following icons are used to show the status of messages and folders:</span>
lt: <span weight="bold">Žemiau pateikti ženkliukai, nurodantys laiškų ir aplankų būsenas:</span>

en: Input password for %s on %s:
lt: Įveskite paskyros „%s“ %s sistemoje slaptažodį:

en: Input password for %s:
lt: Įveskite paskyros „%s“ slaptažodį:

en: Input password:
lt: Įveskite slaptažodį:

en: Input password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Remember password for this session
lt: Prisiminti slaptažodį šioje sesijoje

en: Remember this
lt: Prisiminti

en: Clear _Log
lt: Išvalyti _žurnalą

en: 
    
    Version:
lt: 
    
    Versija:

en: Error:
lt: Klaida:

en: Plugin is not functional.
lt: Papildinys neveikia.

en: Select the Plugins to load
lt: Pasirinkite įkeltinus papildinius

en: The following error occurred while loading %s :
    
    %s
lt: Įkeliant %s įvyko klaida:
    
    %s

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Load...
lt: Įkelti...

en: Unload
lt: Iškelti

en: Description
lt: Aprašas

en: Click here to load one or more plugins
lt: Spragtelėkite, jei norite įkelti vieną ar kelis papildinius

en: Unload the selected plugin
lt: Iškelti pasirinktą papildinį

en: Loaded plugins
lt: Įkelti papildiniai

en: Page Index
lt: Turinys

en: _Hide
lt: _Slėpti

en: Account
lt: Paskyra

en: all messages
lt: visi laiškai

en: messages whose age is greater than # days
lt: laiškai, senesni nei # d.

en: messages whose age is less than # days
lt: laiškai, naujesni nei # d.

en: messages whose age is greater than # hours
lt: laiškai, senesni nei # val.

en: messages whose age is less than # hours
lt: laiškai, naujesni nei # val.

en: messages which contain S in the message body
lt: laiškai, kurių pagrindinėje dalyje yra S

en: messages which contain S in the whole message
lt: laiškai, kurių bet kurioje vietoje yra S

en: messages carbon-copied to S
lt: laiškas kopijos antraštėje turi S

en: message is either to: or cc: to S
lt: laiškas antraštėje „kam“ arba „kopija“ turi S

en: deleted messages
lt: pašalintieji laiškai

en: messages which contain S in the Sender field
lt: laiškai, kurie siuntėjo antraštėje turi S

en: true if execute "S" succeeds
lt: tiesa, jei pavyksta įvykdyti „S“

en: messages originating from user S
lt: laiškas atėjo nuo S

en: forwarded messages
lt: persiųstieji laiškai

en: messages which have attachments
lt: laiškai, turintys priedų

en: messages which contain header S
lt: laiškai, kurie turi antraštę S

en: messages which contain S in Message-ID header
lt: laiškai, kurie laiško ID antraštėje turi S

en: messages which contain S in In-Reply-To header
lt: laiškai, kurie antraštėje „Kam atsakant“ turi S

en: messages which are marked with color #
lt: laiškai, kurie pažymėti spalva Nr. #

en: locked messages
lt: užrakintieji laiškai

en: messages which are in newsgroup S
lt: laiškai, kurie yra naujienų grupėje S

en: new messages
lt: nauji laiškai

en: old messages
lt: seni laiškai

en: incomplete messages (not entirely downloaded)
lt: neužbaigti laiškai (ne iki galo parsiųsti)

en: messages which have been replied to
lt: laiškai, į kuriuos buvo atsakyta

en: read messages
lt: perskaitytieji laiškai

en: messages which contain S in subject
lt: laiškai, kurių temoje yra S

en: messages whose score is equal to # points
lt: laiškai, kurių įvertis lygus # taškams

en: messages whose score is greater than # points
lt: laiškai, kurių įvertis didesnis nei # taškai

en: messages whose score is lower than # points
lt: laiškai, kurių įvertis mažesnis nei # taškai

en: messages whose size is equal to # bytes
lt: laiškai, kurių dydis lygus # bitams

en: messages whose size is greater than # bytes
lt: laiškai, kurie didesni nei # bitams

en: messages whose size is smaller than # bytes
lt: laiškai, kurie mažesni nei # bitai

en: messages which have been sent to S
lt: laiškai, kurie išsiųsti gavėjui S

en: messages which tags contain S
lt: laiškai, kurių gairės turi S

en: messages which have tag(s)
lt: laiškai, turintys gairę(-es)

en: marked messages
lt: pažymėtieji laiškai

en: unread messages
lt: neskaitytieji laiškai

en: messages which contain S in References header
lt: laiškai, kurie nuorodos antraštėje turi S

en: messages returning 0 when passed to command - %F is message file
lt: laiškai, su kuriais atlikus komandą, grąžinamas 0 (%F yra laišką atitinkanti rinkmena)

en: messages which contain S in X-Label header
lt: laiškai, kurie antraštėje „X etiketė“ turi S

en: logical AND operator
lt: IR - loginis operatorius

en: logical OR operator
lt: ARBA - loginis operatorius

en: logical NOT operator
lt: NE - loginis operatorius

en: case sensitive search
lt: paieška skiriant didžiąsias ir mažąsias raides

en: all filtering expressions are allowed
lt: leidžiamos visos filtravimo išraiškos

en: Extended Search
lt: Išplėstinė paieška

en: Extended Search allows the user to define criteria that messages must have in order to match and be displayed in the message list.
    The following symbols can be used:
lt: Išplėstinė paieška leidžia naudotojui apibrėžti kriterijus, pagal kuriuos turi būti atrenkami laiškų sąraše rodytini laiškai.
    Galima naudoti tokius simbolius:

en: From/To/Subject/Tag
lt: Nuo/Kam/Tema/Gairė

en: Recursive
lt: Rekursyviai

en: Sticky
lt: Išliekantis

en: Type-ahead
lt: Filtruoti bevedant

en: Run on select
lt: Vykdyti pasirinktiesiems

en: Clear the current search
lt: Išvalyti dabartinę paiešką

en: Edit search criteria
lt: Keisti paieškos požymį

en: Information about extended symbols
lt: Informacija apie sudėtingesnę sintaksę

en: _Information
lt: _Informacija

en: C_lear
lt: Iš_valyti

en: Correct
lt: Tinkamas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Signer
lt: Pasirašė

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Organization:
lt: Organizacija:

en: Location:
lt: Vietovė:

en: Fingerprint:
lt: Kontrolinis kodas:

en: Signature status:
lt: Parašo būsena:

en: Expires on:
lt: Nustoja galioti:

en: SSL certificate for %s
lt: %s SSL liudijimas

en: Certificate for %s is unknown.
    %sDo you want to accept it?
lt: Nežinomas %s liudijimas.
    %s priimti jį?

en: Signature status: %s
lt: Parašo būsena: %s

en: _View certificate
lt: Per_žiūrėti liudijimą

en: SSL certificate is invalid
lt: Netinkamas SSL liudijimas

en: SSL certificate is unknown
lt: Nežinomas SSL liudijimas

en: _Cancel connection
lt: _Neprisijungti

en: _Accept and save
lt: _Priimti ir įrašyti

en: Certificate for %s is expired.
    %sDo you want to continue?
lt: %s liudijimas nebegalioja.
    %s Vis tiek tęsti?

en: SSL certificate is invalid and expired
lt: SSL liudijimas netinkamas ir nebegaliojantis

en: SSL certificate is expired
lt: SSL liudijimas nebegalioja

en: _Accept
lt: _Priimti

en: New certificate:
lt: Naujas liudijimas:

en: Known certificate:
lt: Žinomas liudijimas:

en: Certificate for %s has changed.
    %sDo you want to accept it?
lt: %s liudijimas buvo pakeistas. 
    %s Priimti jį?

en: _View certificates
lt: _Rodyti liudijimus

en: SSL certificate changed and is invalid
lt: SSL liudijimas pakeistas ir yra netinkamas

en: SSL certificate changed
lt: SSL liudijimas pakeistas

en: Tags:
lt: Gairės:

en: (No From)
lt: (nežinoma nuo ko)

en: (No Subject)
lt: (nežinoma tema)

en: Error:
lt: Klaida:

en: Filename:
lt: Rinkmenos vardas:

en: Filesize:
lt: Rinkmenos dydis:

en: Load Image
lt: Įkelti paveikslą

en: IMAP4 connection broken
lt: IMAP4 ryšys nutrūko

en: IMAP error on %s: authenticated
lt: %s IMAP klaida: tapatybė patvirtinta

en: IMAP error on %s: not authenticated
lt: %s IMAP klaida: tapatybė nepatvirtinta

en: IMAP error on %s: bad state
lt: %s IMAP klaida: bloga būsena

en: IMAP error on %s: stream error
lt: %s IMAP klaida: srauto klaida

en: IMAP error on %s: parse error (very probably non-RFC compliance from the server)
lt: %s IMAP klaida: nagrinėjimo klaida (greičiausiai serveris nepalaiko RFC)

en: IMAP error on %s: connection refused
lt: %s IMAP klaida: ryšys atmestas

en: IMAP error on %s: memory error
lt: %s IMAP klaida: atminties klaida

en: IMAP error on %s: fatal error
lt: %s IMAP klaida: lemtingoji klaida

en: IMAP error on %s: protocol error(very probably non-RFC compliance from the server)
lt: %s IMAP klaida: protokolo klaida (greičiausiai serveris nepalaiko RFC)

en: IMAP error on %s: connection not accepted
lt: %s IMAP klaida: ryšys nebuvo priimtas

en: IMAP error on %s: APPEND error
lt: %s IMAP klaida: komandos „APPEND“ klaida

en: IMAP error on %s: NOOP error
lt: %s IMAP klaida: komandos „NOOP“ klaida

en: IMAP error on %s: LOGOUT error
lt: %s IMAP klaida: komandos „LOGOUT“ klaida

en: IMAP error on %s: CAPABILITY error
lt: %s IMAP klaida: komandos „CAPABILITY“ klaida

en: IMAP error on %s: CHECK error
lt: %s IMAP klaida: komandos „CHECK“ klaida

en: IMAP error on %s: CLOSE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „CLOSE“ klaida

en: IMAP error on %s: EXPUNGE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „EXPUNGE“ klaida

en: IMAP error on %s: COPY error
lt: %s IMAP klaida: komandos „COPY“ klaida

en: IMAP error on %s: UID COPY error
lt: %s IMAP klaida: komandos „UID COPY“ klaida

en: IMAP error on %s: CREATE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „CREATE“ klaida

en: IMAP error on %s: DELETE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „DELETE“ klaida

en: IMAP error on %s: EXAMINE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „EXAMINE“ klaida

en: IMAP error on %s: FETCH error
lt: %s IMAP klaida: komandos „FETCH“ klaida

en: IMAP error on %s: UID FETCH error
lt: %s IMAP klaida: komandos „UID FETCH“ klaida

en: IMAP error on %s: LIST error
lt: %s IMAP klaida: komandos „LIST“ klaida

en: IMAP error on %s: LOGIN error
lt: %s IMAP klaida: komandos „LOGIN“ klaida

en: IMAP error on %s: LSUB error
lt: %s IMAP klaida: komandos „LSUB“ klaida

en: IMAP error on %s: RENAME error
lt: %s IMAP klaida: komandos „RENAME“ klaida

en: IMAP error on %s: SEARCH error
lt: %s IMAP klaida: komandos „SEARCH“ klaida

en: IMAP error on %s: UID SEARCH error
lt: %s IMAP klaida: komandos „UID SEARCH“ klaida

en: IMAP error on %s: SELECT error
lt: %s IMAP klaida: komandos „SELECT“ klaida

en: IMAP error on %s: STATUS error
lt: %s IMAP klaida: komandos „STATUS“ klaida

en: IMAP error on %s: STORE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „STORE“ klaida

en: IMAP error on %s: UID STORE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „UID STORE“ klaida

en: IMAP error on %s: SUBSCRIBE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „SUBSCRIBE“ klaida

en: IMAP error on %s: UNSUBSCRIBE error
lt: %s IMAP klaida: komandos „UNSUBSCRIBE“ klaida

en: IMAP error on %s: STARTTLS error
lt: %s IMAP klaida: komandos „STARTTLS“ klaida

en: IMAP error on %s: INVAL error
lt: %s IMAP klaida: komandos „INVAL“ klaida

en: IMAP error on %s: EXTENSION error
lt: %s IMAP klaida: komandos „EXTENSION“ klaida

en: IMAP error on %s: SASL error
lt: %s IMAP klaida: komandos „SASL“ klaida

en: IMAP error on %s: SSL error
lt: %s IMAP klaida: komandos „SSL“ klaida

en: IMAP error on %s: Unknown error [%d]
lt: %s IMAP: nežinoma klaida [%d]

en: 
    
    CRAM-MD5 logins only work if libetpan has been compiled with SASL support and the CRAM-MD5 SASL plugin is installed.
lt: 
    
    CRAM-MD5 prisijungimas veikia tik tada, jei „libetpan“ biblioteka sukompiliuota su SASL palaikymu ir įdiegtas CRAM-MD5 SASL papildinys.

en: 
    
    DIGEST-MD5 logins only work if libetpan has been compiled with SASL support and the DIGEST-MD5 SASL plugin is installed.
lt: 
    
    DIGEST-MD5 prisijungimas veikia tik tada, jei „libetpan“ biblioteka sukompiliuota su SASL palaikymu ir įdiegtas DIGEST-MD5 SASL papildinys.

en: Connection to %s failed: login refused.%s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s: prisijungimo vardas atmestas.%s

en: Connection to %s failed: login refused.%s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s: prisijungimo vardas atmestas.%s

en: Connecting to %s failed
lt: Nepavyko prisijungti prie %s

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
lt: IMAP4 prisijungimas prie %s nutrūko. Jungiamasi iš naujo...

en: Claws Mail needs network access in order to access the IMAP server.
lt: Tam, kad galėtų pasiekti IMAP serverį, Claws Mail turi prisijungti prie tinklo.

en: Insecure connection
lt: Nesaugus ryšys

en: This connection is configured to be secured using SSL, but SSL is not available in this build of Claws Mail. 
    
    Do you want to continue connecting to this server? The communication would not be secure.
lt: Pagal konfigūraciją, šiam prisijungimas turėtų būti apsaugotas naudojant SSL, tačiau ši Claws Mail programa nebuvo sukompiliuota su SSL. 
    
    Vis tiek jungtis prie šio serverio? Ryšys nebus saugus.

en: Con_tinue connecting
lt: _Tęsti prisijungimą

en: Account '%s': Connecting to IMAP4 server: %s:%d...
lt: „%s“ paskyra: jungiamasi prie IMAP4 serverio: %s:%d...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
lt: Nepavyksta prisijungti prie IMAP4 serverio: %s:%d

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
lt: Nepavyksta prisijungti prie IMAP4 serverio: %s:%d

en: Can't start TLS session.
lt: Nepavyksta pradėti TLS sesijos.

en: Couldn't login to IMAP server %s.
lt: Nepavyksta prisijungti prie IMAP serverio %s.

en: Couldn't login to IMAP server %s.
lt: Nepavyksta prisijungti prie IMAP serverio %s.

en: Adding messages...
lt: Pridedami laiškai...

en: Copying messages...
lt: Kopijuodami laiškai...

en: can't set deleted flags
lt: nepavyksta pažymėti pašalinimui

en: can't expunge
lt: negaliu išbraukti

en: Looking for unsubscribed folders in %s...
lt: Ieškoma %s neprenumeruotų aplankų...

en: Looking for subfolders of %s...
lt: Ieškoma %s paaplankių...

en: can't create mailbox: LIST failed
lt: nepavyksta sukurti pašto dėžutės: LIST klaida

en: can't create mailbox
lt: nepavyksta sukurti pašto dėžutės

en: New folder name must not contain the namespace path separator
lt: Naujo aplanko pavadinime negali būti simbolių, reiškiančių aplankų skirtukus

en: can't rename mailbox: %s to %s
lt: nepavyksta pervadinti pašto dėžutės %s į %s

en: can't delete mailbox
lt: nepavyksta pašalinti pašto dėžutės

en: LIST failed
lt: LIST klaida

en: Flagging messages...
lt: Žymimi laiškai...

en: can't select folder: %s
lt: nepavyksta pasirinkti aplanko: %s

en: Server requires TLS to log in.
lt: Prisijungimui serveris reikalauja TLS.

en: Can't refresh capabilities.
lt: Nepavyksta atnaujinti charakteristikų.

en: Connection to %s failed: server requires TLS, but Claws Mail has been compiled without OpenSSL support.
lt: Nepavyko prisijungti prie %s: serveris reikalauja TLS, tačiau Claws Mail sukompiliuotas be OpenSSL palaikymo.

en: Server logins are disabled.
lt: Prisijungimas prie serverio uždraustas.

en: Fetching message...
lt: Gaunamas laiškas...

en: can't set deleted flags: %d
lt: nepavyksta pažymėti pašalinimui: %d

en: Create _new folder...
lt: Sukurti _naują aplanką

en: _Rename folder...
lt: Per_vadinti aplanką...

en: M_ove folder...
lt: _Perkelti aplanką...

en: Cop_y folder...
lt: _Kopijuoti aplanką...

en: _Delete folder...
lt: Pa_šalinti aplanką...

en: Synchronise
lt: Suvienodinti

en: Down_load messages
lt: _Pasisiųsti laiškus

en: S_ubscriptions
lt: Pren_umeratos

en: _Subscribe...
lt: _Prenumeruoti...

en: _Unsubscribe...
lt: Atsisakyti p_renumeratos...

en: _Check for new messages
lt: _Tikrinti, ar yra naujų laiškų

en: C_heck for new folders
lt: Tikrinti, ar yra naujų _aplankų

en: R_ebuild folder tree
lt: Perk_urti aplankų medį

en: Show only subscribed _folders
lt: Rodyti tik prenumeruojamus _aplankus

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders
    only and no mail, append '/' to the folder name)
lt: Įveskite naujo katalogo vardą:
    (jei norite sukurti katalogą talpinti pakatalogiams
    be laiškų, pridėkite „/“ prie vardo pabaigos)

en: Inherit properties from parent folder
lt: Taikyti aukštesnio lygio aplanko savybes

en: Input new name for '%s':
lt: Įveskite naują „%s“ pavadinimą:

en: Rename folder
lt: Pervadinti aplanką

en: The folder could not be renamed.
    The new folder name is not allowed.
lt: Aplanko negalima pervadinti.
    Nurodytas naujas aplanko pavadinimas neleistinas.

en: All folders and messages under '%s' will be permanently deleted. Recovery will not be possible.
    
    Do you really want to delete?
lt: Visi aplankai ir laiškai, esantys „%s“ aplanke, bus negrįžtamai pašalinti. Jų nebus įmanoma atkurti.
    
    Tikrai pašalinti?

en: Can't remove the folder '%s'.
lt: Nepavyksta pašalinti „%s“ aplanko.

en: Do you want to search for unsubscribed subfolders of '%s'?
lt: Ieškoti „%s“ poaplankių, kurie nėra prenumeruoti?

en: Search recursively
lt: Ieškoti rekursyviai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: +_Search
lt: +_Ieškoti

en: Choose a subfolder of %s to subscribe to:
lt: Pasirinkite %s poaplankį, kurį norite prenumeruoti:

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: All of them
lt: Visus

en: This folder is already subscribed and has no unsubscribed subfolders.
    
    If there are new folders, created and subscribed to from another client, use "Check for new folders" at the mailbox's root folder.
lt: Šį aplanką jau prenumeruojate, o jame nėra neužprenumeruotų poaplankių.
    
    Jei yra naujų aplankų, kuriuos sukūrė ir užprenumeravo kitas klientas, pašto dėžutės šakniniame aplanke rinkitės „Ieškoti naujų aplankų“.

en: Do you want to %s the '%s' folder?
lt: Tikrai %s aplanką „%s“?

en: subscribe
lt: prenumeruoti

en: unsubscribe
lt: atsisakyti prenumeratos

en: Apply to subfolders
lt: Pritaikyti paaplankiams

en: +_Subscribe
lt: +_Prenumeruoti

en: +_Unsubscribe
lt: +_Atsisakyti prenumeratos

en: Import mbox file
lt: Importuoti mbox rinkmeną

en: Locate the mbox file and specify the destination folder.
lt: Pasirinkite mbox rinkmeną ir nurodykite paskirties aplanką.

en: Destination folder:
lt: Paskirties aplankas:

en: Source mbox filename can't be left empty.
lt: Mbox rinkmenos vardas negali būti tuščias.

en: Destination folder is not set.
    Import mbox file to the Inbox folder?
lt: Paskirties aplankas nenurodytas.
    Mbox rinkmeną importuoti į gautų laikų aplanką?

en: Can't find the destination folder.
lt: Nepavyksta rasti paskirties aplanko.

en: Select importing file
lt: Pasirinkite importuotiną rinkmeną

en: Please specify address book name and file to import.
lt: Nurodykite adresų knygos pavadinimą ir importuotiną rinkmeną.

en: Select and rename LDIF field names to import.
lt: Pasirinkite ir pervadinkite LDIF laukų pavadinimus importavimui.

en: File imported.
lt: Nepavyko importuoti.

en: Please select a file.
lt: Pasirinkite rinkmeną.

en: Address book name must be supplied.
lt: Reikia nurodyti adresų knygos pavadinimą.

en: LDIF file imported successfully.
lt: LDIF rinkmena importuota sėkmingai.

en: Select LDIF File
lt: Pasirinkite LDIF rinkmeną

en: Specify the name for the address book that will be created from the LDIF file data.
lt: Nurodykite adresų knygos pavadinimą, kuri bus sukurta pagal LDIF rinkmenos duomenis.

en: File Name
lt: Rinkmenos vardas

en: The full file specification of the LDIF file to import.
lt: Importuotinos LDIF rinkmenos pilna specifikacija.

en: Select the LDIF file to import.
lt: Pasirinkite importuotiną LDIF rinkmeną.

en: S
lt: B

en: LDIF Field Name
lt: LDIF lauko pavadinimas

en: Attribute Name
lt: Atributo pavadinimas

en: LDIF Field
lt: LDIF laukas

en: Attribute
lt: Atributas

en: The LDIF field can be renamed to the User Attribute name.
lt: LDIF laukui galite suteikti naudotojo atributo pavadinimą.

en: Select for Import
lt: Pasirinkite importavimui

en: Select the LDIF field for import into the address book.
lt: Pasirinkite LDIF laukelį, importuotiną į adresų knygą.

en:  Modify
lt:  Modifikuoti

en: This button will update the list above with the data supplied.
lt: Šiuo mygtuku atnaujinsite sąrašą pagal pateiktus duomenis.

en: Records Imported :
lt: Importuoti įrašai :

en: Import LDIF file into Address Book
lt: Importuoti LDIF rinkmeną į adresų knygelę

en: Proceed
lt: Tęsti

en: Error importing MUTT file.
lt: Klaida bandant importuoti MUTT rinkmeną.

en: Select MUTT File
lt: Pasirinkite MUTT rinkmeną

en: Import MUTT file into Address Book
lt: Importuoti MUTT rinkmeną į adresų knygelę

en: Please select a file to import.
lt: Pasirinkite importuotiną rinkmeną

en: Error importing Pine file.
lt: Klaida bandant importuoti Pine rinkmeną.

en: Select Pine File
lt: Pasirinkite Pine rinkmeną

en: Import Pine file into Address Book
lt: Importuoti Pine rinkmeną į adresų knygelę

en: Claws Mail needs network access in order to get mails.
lt: Tam, kad galėtų parsiųsti laiškus, Claws Mail turi prisijungti prie tinklo.

en: %s failed
lt: %s nepavyko

en: Retrieving new messages
lt: Gaunami nauji laiškai

en: Standby
lt: Pristabdyti

en: Cancelled
lt: Atsisakoma

en: Retrieving
lt: Gaunama

en: Done (%d message (%s) received) | Done (%d messages (%s) received)
lt[0]: Atlikta (gautas %d laiškas (%s))
lt[1]: Atlikta (gauti %d laiškai (%s))
lt[2]: Atlikta (gauta %d laiškų (%s))

en: Done (no new messages)
lt: Atlikta (naujų laiškų nėra)

en: Connection failed
lt: Prisijungti nepavyko

en: Auth failed
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Timeout
lt: Baigėsi laikas

en: Finished (%d new message) | Finished (%d new messages)
lt[0]: Baigta (%d naujas laiškas)
lt[1]: Baigta (%d nauji laiškai)
lt[2]: Baigta (%d naujų laiškų)

en: Finished (no new messages)
lt: Baigta (naujų laiškų nėra)

en: %s: Retrieving new messages
lt: %s: gaunami nauji laiškai

en: Account '%s': Connecting to POP3 server: %s:%d...
lt: „%s“ paskyra: Jungiamasi prie POP3 serverio: %s:%d...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
lt: Nepavyksta prisijungti prie POP3 serverio: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
lt: Nepavyksta prisijungti prie POP3 serverio: %s:%d

en: Authenticating...
lt: Tikrinamas tapatumas...

en: Retrieving messages from %s (%s)...
lt: Gaunami laiškai iš %s (%s)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
lt: Gaunamas naujų laiškų skaičius (STAT)...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
lt: Gaunamas naujų laiškų skaičius (LAST)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
lt: Gaunamas naujų laiškų skaičius (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
lt: Gaunamas naujų laiškų dydis (LIST)...

en: Quitting
lt: Baigiama

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
lt: Gaunamas laiškas (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving (%d message (%s) received) | Retrieving (%d messages (%s) received)
lt[0]: Gaunama (gautas %d laiškas (%s))
lt[1]: Gaunama (gauti %d laiškai (%s))
lt[2]: Gaunama (gauta %d laiškų (%s))

en: Connection to %s:%d failed.
lt: Nepavyko prisijungti prie %s:%d.

en: Error occurred while processing mail.
lt: Klaida apdorojant paštą.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
lt: Klaida apdorojant paštą:
    %s

en: No disk space left.
lt: Diske nebėra vietos.

en: Can't write file.
lt: Nepavyksta rašyti rinkmenos.

en: Connection closed by the remote host.
lt: Nuotolinis serveris nutraukė ryšį.

en: Connection to %s:%d closed by the remote host.
lt: Nuotolinis serveris nutraukė %s:%d ryšį.

en: Mailbox is locked.
lt: Pašto dėžutė užrakinta.

en: Mailbox is locked:
    %s
lt: Pašto dėžutė užrakinta:
    %s

en: Authentication failed.
lt: Nepavyko nustatyti tapatumo.

en: Authentication failed:
    %s
lt: Nepavyko nustatyti tapatumo:
    %s

en: Connection to %s:%d timed out.
lt: Baigėsi prijungimo laikas prie %s:%d.

en: %s%sYou're working offline. Override for %d minutes?
lt: %s%sDirbate neprisijungę. Prisijungti %d min.?

en: %s%sYou're working offline. Override?
lt: %s%sDirbate neprisijungę. Nepaisyti?

en: On_ly once
lt: Tik _dabar

en: Nick Name
lt: Slapyvardis

en: File '%s' already exists.
    Can't create folder.
lt: Rinkmena „%s“ jau yra.
    Negalima sukurti aplanko.

en: Configuration for %s found.
    Do you want to migrate this configuration?
lt: Rasta %s konfigūracija.
    Perkelti šią konfigūraciją?

en: 
    
    Your Sylpheed filtering rules can be converted by a
    script available at %s.
lt: 
    
    Sylpheed filtravimo taisykles konvertuoti galite su
    scenarijumi, kurį rasite %s.

en: Keep old configuration
lt: Išlaikyti seną konfigūraciją

en: Migration of configuration
lt: Perkėlimo konfigūracija

en: Copying configuration... This may take a while...
lt: Kopijuojama konfigūracija... Tai gali užtrukti...

en: Migration failed!
lt: Perkelti nepavyko!

en: Migrating configuration...
lt: Perkeliama konfigūracija...

en: g_thread is not supported by glib.
lt: glib nepalaiko g_thread.

en: Sylpheed-Claws 2.6.0 (or older)
lt: Sylpheed-Claws 2.6.0 (arba senesnė)

en: Sylpheed-Claws 1.9.15 (or older)
lt: Sylpheed-Claws 1.9.15 (arba senesnė)

en: Sylpheed-Claws 1.0.5 (or older)
lt: Sylpheed-Claws 1.0.5 (arba senesnė)

en: The following plugin failed to load. Check the Plugins configuration for more information:
    %s | The following plugins failed to load. Check the Plugins configuration for more information:
    %s
lt[0]: Nepavyko įkelti sekančio papildinio. Patikrinkite papildinio konfigūraciją:
    %s
lt[1]: Nepavyko įkelti sekančių papildinių. Patikrinkite papildinių konfigūraciją:
    %s
lt[2]: Nepavyko įkelti sekančių papildinių. Patikrinkite papildinių konfigūraciją:
    %s

en: Cannot open filename for reading
lt: Rinkmenos nurodytu pavadinimu nepavyksta atverti nuskaitymui

en: Malformed header
lt: Blogai suformuota antraštė

en: Duplicated 'To:' header
lt: Dubliuojasi antraštė „Kam:“

en: Missing required 'To:' header
lt: Trūksta antraštės „Kam:“

en: Usage: %s [OPTION]...
lt: Naudojimas: %s [PARINKTIS]...

en:   --compose [address]    open composition window
lt:   --compose [adresas]    atverti laiško rašymo langą

en:   --subscribe [uri]      subscribe to the given URI if possible
lt:   --subscribe [uri]      jei įmanoma, prenumeruoti duotą URI

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
lt:   --attach 1rinkmena [2rinkmena]...
                             atverti rašymo langą pridedant nurodytas
                             rinkmenas

en:   --receive              receive new messages
lt:   --receive              priimti naujus laiškus

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
lt:   --receive-all          priimti visų paskyrų naujus laiškus

en:   --send                 send all queued messages
lt:   --send                 siųsti visus eilės laiškus

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
lt:   --status [aplankas]... parodo bendrą laiškų skaičių

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
lt:   --status-full [aplankas]...
                             parodyti kiekvieno aplanko būseną

en:   --statistics           show session statistics
lt:   --statistics           rodyti sesijos statistiką

en:   --reset-statistics     reset session statistics
lt:   --reset-statistics     iš naujo rinkti sesijos statistiką

en:   --online               switch to online mode
lt:   --online               dirbti prisijungus prie tinklo

en:   --offline              switch to offline mode
lt:   --offline              dirbti neprisijungus prie tinklo

en:   --exit --quit -q       exit Claws Mail
lt:   --exit --quit -q       baigti darbą su Claws Mail

en:   --debug                debug mode
lt:   --debug                derinimo veiksena

en:   --help -h              display this help and exit
lt:   --help -h              parodyti šį pagalbos pranešimą ir baigti darbą

en:   --version -v           output version information and exit
lt:   --version -v           parodyti versiją ir baigti darbą

en:   --version-full -V      output version and built-in features information and exit
lt:   --version-full -V      parodyti versiją ir sukompiliuotas savybes, o po to išeiti

en:   --config-dir           output configuration directory
lt:   --config-dir           parodo konfigūracijos aplanką

en:   --alternate-config-dir [dir]
                             use specified configuration directory
lt:   --alternate-config-dir [aplankas]
                             naudoti nurodytą konfigūracijos aplanką

en: Unknown option
lt: Nežinoma parinktis

en: Processing (%s)...
lt: Apdorojama (%s)...

en: top level folder
lt: šakninis aplankas

en: Queued messages
lt: Laiškai eilėje

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
lt: Eilėje yra neišsiųstų laiškų. Baigti dabar?

en: NetworkManager: network is online.
lt: NetworkManager: prisijungta prie tinklo.

en: NetworkManager: network is offline.
lt: NetworkManager: atsijungta.

en: _File
lt: _Rinkmena

en: _View
lt: Ro_dymas

en: _Configuration
lt: _Nuostatos

en: _Add mailbox
lt: _Pridėti pašto dėžutę

en: MH...
lt: PD...

en: Change mailbox order...
lt: Keisti pašto dėžučių tvarką...

en: _Import mbox file...
lt: _Importuoti mbox rinkmeną...

en: _Export to mbox file...
lt: _Eksportuoti į mbox rinkmeną...

en: _Export selected to mbox file...
lt: _Eksportuoti pasirinktus į mbox rinkmeną...

en: Empty all _Trash folders
lt: Išvalyti visas _šiukšlines

en: _Save email as...
lt: Laišką įrašyti _kaip...

en: _Save part as...
lt: Įrašyti _dalį kaip...

en: Page setup...
lt: Puslapio nuostatos...

en: _Print...
lt: _Spausdinti

en: Synchronise folders
lt: Suvienodinti aplankus

en: E_xit
lt: _Baigti

en: Select _thread
lt: _Pažymėti giją

en: _Delete thread
lt: _Šalinti giją

en: _Find in current message...
lt: _Ieškoti veikiamajame laiške...

en: _Quick search
lt: _Sparčioji paieška

en: Show or hi_de
lt: Ro_dyti arba slėpti

en: _Toolbar
lt: Į_rankinė

en: Set displayed _columns
lt: R_odytini stulpeliai

en: In _folder list...
lt: _Aplankų sąraše...

en: In _message list...
lt: _Laiškų sąraše...

en: La_yout
lt: _Išdėstymas

en: _Sort
lt: _Rikiuoti

en: _Attract by subject
lt: _Grupuoti pagal temą

en: E_xpand all threads
lt: Išskleisti _visas gijas

en: Co_llapse all threads
lt: Susk_leisti visas gijas

en: _Go to
lt: _Eiti į

en: _Previous message
lt: _Ankstesnis laiškas

en: _Next message
lt: _Tolesnis laiškas

en: P_revious unread message
lt: A_nkstesnis neskaitytas laiškas

en: N_ext unread message
lt: T_olesnis neskaitytas laiškas

en: Previous ne_w message
lt: An_kstesnis naujas laiškas

en: Ne_xt new message
lt: To_lesnis naujas laiškas

en: Previous _marked message
lt: Ank_stesnis pažymėtas laiškas

en: Next m_arked message
lt: Tol_esnis pažymėtas laiškas

en: Previous _labeled message
lt: Ankstesnis laiškas s_u etikete

en: Next la_beled message
lt: Tolesn_is laiškas su etikete

en: Previous opened message
lt: Ankstesnis atvertas laiškas

en: Next opened message
lt: Tolesnis atvertas laiškas

en: Parent message
lt: Aukštesnis gijos laiškas

en: Next unread _folder
lt: Tolesnis _neskaitytas aplankas

en: _Other folder...
lt: _Kitas aplankas

en: Next part
lt: Tolesnė dalis

en: Previous part
lt: Ankstesnė dalis

en: Message scroll
lt: Laiško slinkimas

en: Previous line
lt: Ankstesnė eilutė

en: Next line
lt: Tolesnė eilutė

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Next page
lt: Tolesnis puslapis

en: Decode
lt: Iškoduoti

en: Open in new _window
lt: Atverti naujame _lange

en: Mess_age source
lt: Laiško pradinis _tekstas

en: Message part
lt: Laiško dalis

en: View as text
lt: Rodyti kaip tekstą

en: Open
lt: Atverti

en: Open with...
lt: Atverti su...

en: Quotes
lt: Citatos

en: _Update summary
lt: Atna_ujinti santrauką

en: Recei_ve
lt: T_ikrinti

en: Get from _current account
lt: _Tikrinti veikiamojoje paskyroje

en: Get from _all accounts
lt: Tikrinti _visose paskyrose

en: Cancel receivin_g
lt: _Nutraukti parsiuntimą

en: _Send queued messages
lt: _Siųsti eilės laiškus

en: Compose a_n email message
lt: _Rašyti el. laišką

en: Compose a news message
lt: Rašyti naujienų laišką

en: _Reply
lt: _Atsakyti

en: Repl_y to
lt: A_tsakyti...

en: Mailing _list
lt: _el. pašto grupei

en: Follow-up and reply to
lt: Peradresuoti ir atsakyti

en: _Forward
lt: _Persiųsti

en: For_ward as attachment
lt: Persiųsti kaip prie_dą

en: Redirec_t
lt: Per_adresuoti

en: Mailing-_List
lt: _El. pašto grupė

en: Post
lt: Siųsti

en: Help
lt: Pagalba

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti prenumeratos

en: View archive
lt: Rodyti archyvą

en: Contact owner
lt: susisiekti su valdytoju

en: M_ove...
lt: _Perkelti...

en: _Copy...
lt: _Kopijuoti

en: Move to _trash
lt: Perkelti į _šiukšlinę

en: _Delete...
lt: Paša_linti...

en: Cancel a news message
lt: Atsisakyti naujienų laiškų

en: _Mark
lt: Pa_žymėti

en: _Unmark
lt: _Atžymėti

en: Mark as unr_ead
lt: Pažymėtu kaip _neskaitytą

en: Mark as rea_d
lt: Pažymėti kaip _skaitytą

en: Mark all read
lt: Visus pažymėti skaitytais

en: Ignore thread
lt: Nepaisyti gijos

en: Unignore thread
lt: Paisyti gijos

en: Watch thread
lt: Stebėti giją

en: Unwatch thread
lt: Nestebėti gijos

en: Mark as _spam
lt: Pažymėti kaip _brukalą

en: Mark as _ham
lt: Pažymėti _kaip pageidaujamą

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Color la_bel
lt: Spal_vota etiketė

en: Ta_gs
lt: _Gairės

en: Re-_edit
lt: Vėl re_daguoti

en: Check signature
lt: Tikrinti parašą

en: Add sender to address boo_k
lt: Siuntėją įtraukti į adresų _knygą

en: C_ollect addresses
lt: Surinkti adresus

en: From current _folder...
lt: iš _veikiamojo aplanko...

en: From selected _messages...
lt: iš pasirinktų _laiškų...

en: _Filter all messages in folder
lt: Filtruoti visus apla_nko laiškus

en: Filter _selected messages
lt: Filtruoti pasi_rinktus laiškus

en: Run folder pr_ocessing rules
lt: Vykdyti aplankų apd_orojimo taisykles

en: _Create filter rule
lt: _Sukurti filtro taisyklę

en: _Automatically
lt: _Automatiškai

en: By _From
lt: Pagal „_Nuo“

en: By _To
lt: Pagal „_Kam“

en: By _Subject
lt: Pagal _temą

en: Create processing rule
lt: Sukurti apdorojimo taisyklę

en: List _URLs...
lt: _URL adresų sąrašas...

en: Ch_eck for new messages in all folders
lt: Visuos_e aplankuose tikrinti, ar yra naujų laiškų

en: Delete du_plicated messages
lt: Šalinti besi_dubliuojančius laiškus

en: In selected folder
lt: Pasirinktame aplanke

en: In all folders
lt: Visuose aplankuose

en: E_xecute
lt: _Vykdyti

en: Exp_unge
lt: _Išvalyti

en: SSL cer_tificates
lt: SSL _liudijimai

en: Filtering Lo_g
lt: _Filtravimo žurnalas

en: Network _Log
lt: Tinklo _žurnalas

en: _Forget all session passwords
lt: Pa_miršti visus sesijos slaptažodžius

en: C_hange current account
lt: _Keisti veikiamąją paskyrą

en: _Preferences for current account...
lt: _Veikiamosios paskyros parinktys...

en: Create _new account...
lt: Sukurti _naują paskyrą...

en: _Edit accounts...
lt: _Redaguoti paskyras

en: P_references...
lt: _Nuostatos...

en: Pre-pr_ocessing...
lt: P_irminis apdorojimas...

en: Post-pro_cessing...
lt: G_alutinis apdorojimas...

en: _Filtering...
lt: _Filtravimas...

en: _Templates...
lt: Ša_blonai...

en: _Actions...
lt: _Veiksmai...

en: Tag_s...
lt: _Gairės

en: Plu_gins...
lt: _Papildiniai

en: _Manual
lt: _Žinynas

en: _Online User-contributed FAQ
lt: _Naudotojų klausimai ir atsakymai

en: Icon _Legend
lt: Ženkliukų _legenda

en: Set as default client
lt: Padaryti numatytuoju klientu

en: Offline _mode
lt: _Dirbti neprisijungus

en: _Message view
lt: _Laiško rodinys

en: Status _bar
lt: _Būsenos juosta

en: Column headers
lt: Stulpelių antraštės

en: Th_read view
lt: _Gijų rodinys

en: Hide read threads
lt: Slėpti skaitytas gijas

en: _Hide read messages
lt: _Slėpti skaitytus laiškus

en: Hide deleted messages
lt: Slėpti pašalintus laiškus

en: _Fullscreen
lt: _Visame ekrane

en: Show all _headers
lt: Rodyti visas _antraštes

en: _Collapse all
lt: Susk_leisti viską

en: Collapse from level _2
lt: Suskleisti nuo _antro lygio

en: Collapse from level _3
lt: Suskleisti nuo _trečio lygio

en: Text _below icons
lt: T_ekstas po ženkliukais

en: Text be_side icons
lt: Te_kstas šalia ženkliukų

en: _Icons only
lt: Tik _ženkliukai

en: _Text only
lt: Tik _tekstas

en: _Standard
lt: _Standartinis

en: _Three columns
lt: _Trimis stulpeliais

en: _Wide message
lt: _Platus laiškas

en: W_ide message list
lt: Platus _laiškų sąrašas

en: S_mall screen
lt: _Mažas ekranas

en: By _number
lt: pagal n_umerį

en: By s_ize
lt: pagal _dydį

en: By _date
lt: pagal d_atą

en: By thread date
lt: pagal gijos datą

en: By s_ubject
lt: Pagal _temą

en: By _color label
lt: pagal spa_lvos etiketę

en: By tag
lt: Bet gairę

en: By _mark
lt: pagal žy_mę

en: By _status
lt: pagal _būseną

en: By a_ttachment
lt: pagal p_riedą

en: By score
lt: pagal įvertį

en: By locked
lt: pagal užrakinimą

en: D_on't sort
lt: _Nerikiuoti

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: Descending
lt: Mažėjančiai

en: _Auto detect
lt: _Automatiškai aptikti

en: Apply tags...
lt: Pritaikyti gaires...

en: Some error(s) happened. Click here to view log.
lt: Įvyko tam tikrų klaidų. Norėdami peržiūrėti žurnalą, spragtelėkite čia.

en: You are online. Click the icon to go offline
lt: Esate prisijungę. Norėdami atsijungti, spragtelėkite ženkliuką

en: You are offline. Click the icon to go online
lt: Esate atsijungę Norėdami prisijungti, spragtelėkite ženkliuką

en: Select account
lt: Pasirinkti paskyrą

en: Network log
lt: Tinklo žurnalas

en: Filtering/Processing debug log
lt: Filtravimo / apdorojimo žurnalas

en: filtering log enabled
lt: filtravimo žurnalas įgalintas

en: filtering log disabled
lt: filtravimo žurnalas uždraustas

en: Untitled
lt: Be vardo

en: none
lt: nieko

en: Delete all messages in trash folders?
lt: Pašalinti visus laiškus šiukšlinės aplankuose?

en: Don't quit
lt: Neišeiti

en: Add mailbox
lt: Pridėti pašto dėžutę

en: Input the location of mailbox.
    If an existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
lt: Nurodykite pašto dėžutės vietą.
    Jei nurodoma esama pašto dėžutė, ji
    bus išanalizuota automatiškai.

en: The mailbox '%s' already exists.
lt: Pašto dėžutė „%s“ jau yra.

en: Mailbox
lt: Pašto dėžutė

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
lt: Nepavyko sukurti pašto dėžutės.
    Galbūt kai kurios rinkmenos jau yra arba jūs neturite leidimo ten rašyti.

en: No posting allowed
lt: Siųsti neleidžiama

en: Mbox import has failed.
lt: Nepavyko importuoti mbox.

en: Export to mbox has failed.
lt: Nepavyko eksportuoti mbox.

en: Exit
lt: Baigti

en: Exit Claws Mail?
lt: Baigti darbą su Claws Mail programa?

en: Folder synchronisation
lt: Aplankų sinchronizavimas

en: Do you want to synchronise your folders now?
lt: Sinchronizuoti aplankus dabar?

en: +_Synchronise
lt: +_Sinchronizuoti

en: Deleting duplicated messages...
lt: Šalinami besidubliuojantys laiškai...

en: Deleted %d duplicate message in %d folders.
     | Deleted %d duplicate messages in %d folders.
lt[0]: Pašalintas %d besiduliuojantis laiškas %d aplanke(-uose).
lt[1]: Pašalinti %d besiduliuojantys laiškai %d aplanke(-uose).
lt[2]: Pašalinta %d besiduliuojančių laiškų %d aplanke(-uose).

en: Processing rules to apply before folder rules
lt: Apdorojimo taisyklės taikomos prieš aplankų taisykles

en: Processing rules to apply after folder rules
lt: Apdorojimo taisyklės taikomos po aplankų taisyklių

en: Filtering configuration
lt: Filtravimo konfigūracija

en: Can not register as default client: impossible to get executable path.
lt: Nepavyksta įregistruoti kaip pagrindinio kliento: neįmanoma gauti vykdomojo kelio.

en: Claws Mail has been registered as default client.
lt: Claws Mail įregistruotas kaip pagrindinis klientas.

en: Can not register as default client: impossible to write to the registry.
lt: Nepavyksta įregistruoti kaip pagrindinio kliento: neįmanoma rašyti į registrą.

en: Forgotten %d password in %d accounts.
     | Forgotten %d passwords in %d accounts.
lt[0]: Užmirštas %d slaptažodis %d paskyroje(-se).
lt[1]: Užmiršti %d slaptažodžiai %d paskyroje(-se).
lt[2]: Užmiršta %d slaptažodžių %d paskyroje(-se).

en: %s header
lt: Antraštė „%s“

en: header
lt: antraštė

en: header line
lt: antraštės eilutė

en: body line
lt: pagrindinės laiško dalies eilutė

en: tag
lt: gairė

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Case insensitive
lt: Neskirti didžiųjų ir mažųjų raidžių

en: checking if message matches [ %s ]
lt: tikrinama, ar laiškas atitinka [ %s ]

en: message matches
lt: laiškas atitinka

en: message does not match
lt: laiškas neatitinka

en: (none)
lt: (nieko)

en: Could not open mbox file:
    %s
lt: Nepavyksta atverti mbox rinkmenos:
    %s

en: Importing from mbox... (%d mail imported) | Importing from mbox... (%d mails imported)
lt[0]: Importuojama iš mbox... (importuotas %d laiškas)
lt[1]: Importuojama iš mbox... (importuoti %d laiškai)
lt[2]: Importuojama iš mbox... (importuota %d laiškų)

en: Overwrite mbox file
lt: Perrašyti mbox rinkmeną

en: This file already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Rinkmena jau yra. Perrašyti ją?

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Could not create mbox file:
    %s
lt: Nepavyksta sukurti mbox rinkmenos:
    %s

en: Exporting to mbox...
lt: Eksportuoti į mbox...

en: Find in current message
lt: Ieškoti veikiamajame laiške

en: Find text:
lt: Ieškomas tekstas:

en: Search failed
lt: Paieška nesėkminga

en: Search string not found.
lt: Ieškoma eilutė nerasta.

en: Beginning of message reached; continue from end?
lt: Pasiekta laiško pradžia; tęsti nuo pabaigos?

en: End of message reached; continue from beginning?
lt: Pasiekta laiško pabaiga; tęsti nuo pradžios?

en: Search finished
lt: Paieška baigta

en: Compose _new message
lt: Rašyti _naują laišką

en: Claws Mail - Message View
lt: Claws Mail - Laiško rodinys

en: <No Return-Path found>
lt: <Atgalinis kelias nerastas>

en: _Don't Send
lt: _Nesiųsti

en: This message is asking for a return receipt notification
    but according to its 'To:' and 'CC:' headers it was not
    officially addressed to you.
    It is advised to not to send the return receipt.
lt: Šis laiškas prašo siųsti pranešimą apie laiško gavimą,
    bet pagal „Kam:“ ir „Kopija:“ antraštės, 
    laiškas nebuvo oficialiai Jums siųstas.
    Patariama nesiųsti pranešimo apie laiško gavimą.

en: Fetching message (%s)...
lt: Gaunamas laiškas (%s)

en: Couldn't decrypt: %s
lt: Nepavyksta iššifruoti: %s

en: Message doesn't conform to MIME standard. It may render wrongly.
lt: Laiškas neatitinka MIME standarto. Jis gali būti blogai atvaizduojamas.

en: Save as
lt: Įrašyti kaip

en: Overwrite existing file?
lt: Perrašyti esamą rinkmeną?

en: Couldn't save the file '%s'.
lt: Nepavyksta įrašyti rinkmenos „%s“.

en: Show all %s.
lt: Rodyti visus %s

en: Only the first megabyte of text is shown.
lt: Rodomas tik pirmasis teksto megabaitas.

en: You got a return receipt for this message : it has been displayed by the recipient.
lt: Gavote pranešimą apie išsiųstą laišką: gavėjui laiškas buvo parodytas.

en: You asked for a return receipt in this message.
lt: Jūs prašėte pranešimo apie laiško gavimą.

en: This message asks for a return receipt.
lt: Šio laiško siuntėjas norėtų gauti patvirtinimą apie laiško gavimą.

en: Send receipt
lt: Siųsti patvirtinimą apie gavimą

en: This message has been partially retrieved,
    and has been deleted from the server.
lt: Šis laiškas gautas tik dalinai
    ir buvo pašalintas iš serverio.

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s.
lt: Šis laiškas gautas tik dalinai;
    jo yra %s.

en: Mark for download
lt: Pažymėti parsiuntimui

en: Mark for deletion
lt: Pažymėti šalinimui

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s and will be downloaded.
lt: Šis laiškas gautas tik dalinai;
    jo yra %s ir bus parsiųstas.

en: Unmark
lt: Panaikinti žymėjimą

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s and will be deleted.
lt: Šis laiškas gautas tik dalinai;
    jo yra %s ir bus pašalintas.

en: Return Receipt Notification
lt: Pranešimas apie laiško gavimą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Send Notification
lt: _Siųsti pranešimą

en: Cannot print: the message doesn't contain text.
lt: Negalima spausdinti: laiške nėra teksto.

en: 
      There are no messages in this folder
lt: 
      Šiame aplanke laiškų nėra

en: 
      Message has been deleted
lt: 
      Laiškas pašalintas

en: 
      Message has been deleted or moved to another folder
lt: 
      Laiškas perkeltas į šiukšlinę ar kitą aplanką

en: An error happened while learning.
lt: Apmokant įvyko klaida.

en: can't copy message %s to %s
lt: nepavyksta nukopijuoti laiško %s į %s

en: Moving messages...
lt: Laiškai perkeliami...

en: Deleting messages...
lt: Laiškai šalinami...

en: Remove _mailbox...
lt: Šalinti pašto _dėžutę

en: Really remove the mailbox '%s'?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
lt: Tikrai pašalinti „%s“ pašto dėžutę?
    (Laiškai NEBUS pašalinti iš standžiojo disko)

en: Remove mailbox
lt: Pašalinti pašto dėžutę

en: _Open
lt: _Atverti

en: Open _with...
lt: Atverti _su...

en: Send to...
lt: Siųsti...

en: _Display as text
lt: Rodyti kaip _tekstą

en: _Save as...
lt: Įrašyti _kaip...

en: Save _all...
lt: Įrašyti _viską...

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: View full information
lt: Rodyti visą informaciją

en: Check again
lt: Vėl tikrinti

en: %s Click the icon to check it.
lt: %s Norėdami patikrinti, spustelėkite ženkliuką.

en: %s Click the icon or hit '%s' to check it.
lt: %s Norėdami patikrinti, spustelėkite ženkliuką arba „%s“.

en: Timeout checking the signature. Click the icon to try again.
lt: Baigėsi parašo tikrinimui skirtas laikas. Norėdami tikrinti iš naujo, spustelėkite ženkliuką.

en: Checking signature...
lt: Tikrinamas parašas...

en: Go back to email
lt: Grįžti prie laiško

en: Couldn't save the part of multipart message: %s
lt: Nepavyksta įrašyti daugiadalio laiško dalies: %s

en: Overwrite existing file '%s'?
lt: Perrašyti esamą rinkmeną „%s“?

en: Select destination folder
lt: Pasirinkite paskirties aplanką

en: '%s' is not a directory.
lt: „%s“ nėra aplankas.

en: Open with
lt: Atverti su

en: Enter the command-line to open file:
    ('%s' will be replaced with file name)
lt: Įveskite komandinę eilutę rinkmenos atvėrimui:
    („%s“ bus pakeistas į rinkmenos vardą)

en: Execute untrusted binary?
lt: Vykdyti nepatikimą dvejetainę rinkmeną?

en: This attachment is an executable file. Executing untrusted binaries is dangerous and could probably lead to compromission of your computer.
    
    Do you want to run this file?
lt: Šis priedas yra vykdomoji rinkmena. Nepatikimų rinkmenų vykdymas kelia pavojų ir gali netgi sugadinti jūsų kompiuterį.
    
    Vykdyti šią rinkmeną?

en: Run binary
lt: Vykdyti dvejetainę rinkmeną

en: Type:
lt: Tipas:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Description:
lt: Aprašas:

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected.
lt: NNTP prisijungimas prie %s:%d nutrūko.

en: Account '%s': Connecting to NNTP server: %s:%d...
lt: „%s“ paskyra: jungiamasi prie NNTP serverio: %s:%d...

en: Error logging in to %s:%d...
lt: Prisijungimo prie %s:%d klaida ...

en: Error creating session with %s:%d
lt: Klaida kuriant sesiją su %s:%d

en: Error authenticating to %s:%d...
lt: Tapatumo nustatymo klaida jungiantis prie %s:%d ...

en: Claws Mail needs network access in order to access the News server.
lt: Tam, kad galėtų pasiekti naujienų serverį, Claws Mail turi prisijungti prie tinklo.

en: couldn't select group: %s
lt: nepavyksta parinkti grupės: %s

en: couldn't set group: %s
lt: nepavyksta nustatyti grupės: %s

en: invalid article range: %d - %d
lt: netinkamas naujienų grupės laiškų intervalas: %d - %d

en: couldn't get xhdr
lt: nepavyksta gauti xhd

en: getting xover %d - %d in %s...
lt: gaunamas xover %d - %d, %s...

en: couldn't get xover
lt: nepavyksta gauti xover

en: invalid xover line
lt: netinkama xover eilutė

en: _Subscribe to newsgroup...
lt: _Prenumeruoti naujienų grupę

en: _Unsubscribe newsgroup
lt: _Atsisakyti naujienų grupės prenumeratos

en: Really unsubscribe newsgroup '%s'?
lt: Tikrai atsisakyti naujienų grupės „%s“ prenumeratos?

en: Unsubscribe newsgroup
lt: Atsisakyti naujienų grupės prenumeratos

en: _Unsubscribe
lt: _Atsisakyti prenumeratos

en: Rename newsgroup folder
lt: Pervadinti naujienų grupės aplanką

en: Control file doesn't exist.
lt: Nėra kontrolinės rinkmenos.

en:  : no new or unread mail
lt:  : nėra nei naujų, nei neskaitytų laiškų

en:  : unread mail
lt:  : neskaitytas laiškas

en:  : new mail
lt:  : naujas laiškas

en: off
lt: išjungt

en: on
lt: įjungt

en: LED
lt: diodas

en: ACPI type:
lt: ACPI tipas:

en: ACPI file:
lt: ACPI failas:

en: values - On:
lt: reikšmės - įjungta:

en:  - Off:
lt:  - išjungta:

en: Laptop LED
lt: Nešiojamojo kompiuterio LED

en: Mail Archiver
lt: Laiškų archyvavimas

en: Create Archive...
lt: Sukurti archyvą...

en: Archiver
lt: Archyvavimas

en: Archiving
lt: Archyvavimas

en: Press Cancel button to stop archiving
lt: Norėdami sustabdyti archyvavimą, spauskite „Atšaukti“

en: Archiving:
lt: Archyvavimas:

en: Folder and archive must be selected
lt: Reikia pasirinkti aplanką ir archyvą

en: %s: Exists. Continue anyway?
lt: %s: jau yra. Vis tiek tęsti?

en: %s: Is a link. Cannot continue
lt: %s: nuoroda. Negalima tęsti

en: %s: Is a directory. Cannot continue
lt: %s: katalogas. Negalima tęsti

en: %s: Missing permissions. Cannot continue
lt: %s: nepakanka leidimų. Negalima tęsti

en: %s: Unknown error. Cannot continue
lt: %s: nežinoma klaida. Negalima tęsti

en: Not a valid file name:
    %s.
lt: Netinkamas rinkmenos vardas:
    %s.

en: Not a valid Claws Mail folder:
    %s.
lt: Netinkamas Claws Mail aplankas:
    %s.

en: Adding files in folder failed
    Files in folder: %d
    Files in list:   %d
    
    Continue anyway?
lt: Nepavyko pridėti rinkmenų į aplanką.
    Rinkmenos aplanke: %d
    Rinkmenos sąraše:   %d
    
    Vistiek tęsti?

en: Archive result
lt: Archyvavimo rezultatas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Archive
lt: Archyvas

en: Archive format
lt: Archyvo formatas

en: Compression method
lt: Glaudinimo metodas

en: Number of files
lt: Rinkmenų skaičius

en: Archive Size
lt: Dydis suglaudinus

en: Folder Size
lt: Aplanko dydis

en: Compression level
lt: Glaudinimo lygis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: MD5 checksum
lt: MD5 kontrolinė suma

en: Descriptive names
lt: Aprašas

en: Delete selected files
lt: Šalinti pasirinktas rinkmenas

en: Select mails before
lt: Pirma pasirinkite laiškus

en: Select file name for archive [suffix should reflect archive like .tgz]
lt: Nurodykite archyvo vardą [prievardis turi reikšti archyvo tipą, pvz., .tgz]

en: %ld of %ld
lt: %ld iš %ld

en: Create Archive
lt: Sukurti archyvą

en: Enter Archiver arguments
lt: Archyvo argumentų įvedimas

en: Folder to archive
lt: Archyvuotinas aplankas

en: Folder which is the root of the archive
lt: Aplankas, kuris būtų archyvo šaknimi

en: Click this button to select a folder which is to be root of the archive
lt: Spauskite, jei norite pasirinkti aplanką, kuris archyve būtų šakninis

en: Name for archive
lt: Archyvo vardas

en: Archive location and name
lt: Archyvo vieta ir vardas

en: _Select
lt: _Pasirinkti

en: Click this button to select a name and location for the archive
lt: Spauskite, jei norite nurodyti archyvo vietą ir vardą

en: Choose compression
lt: Glaudinimo pasirinkimas

en: Choose this option to use ZIP compression for the archive
lt: Šią parinktį rinkitės, jei norite kurti ZIP archyvą

en: Choose this option to use BZIP2 compression for the archive
lt: Šią parinktį rinkitės, jei norite kurti BZIP2 archyvą

en: Choose this option to disable compression for the archive
lt: Šią parinktį rinkitės, jei archyvo nenorite glaudinti

en: Choose format
lt: Formato pasirinkimas

en: Choose this option to use TAR as format for the archive
lt: Šią parinktį rinkitės, jei norite kurti TAR archyvą

en: Choose this to use SHAR as format for the archive
lt: Rinkitės, jei norite kurti SHAR archyvą

en: Choose this option to use CPIO as format for the archive
lt: Šią parinktį rinkitės, jei norite kurti CPIO archyvą

en: Choose this option to use PAX as format for the archive
lt: Šią parinktį rinkitės, jei norite kurti PAX archyvą

en: Miscellaneous options
lt: Įvairios parinktys

en: _Recursive
lt: _Rekursyviai

en: Choose this option to include subfolders in the archive
lt: Šią parinktį rinkitės, jei į archyvą norite įtraukti poaplankius

en: _MD5sum
lt: _MD5 kontrolinė suma

en: R_ename
lt: Per_vadinti

en: Selection options
lt: Pasirinkimo parinktys

en: Select emails before a certain date
    Date must comply to ISO-8601 [YYYY-MM-DD]
lt: Pasirinkti laiškus iki tam tikros datos
    Data turi būti ISO-8601 formatu [mmmm-MM-DD]

en: Default save folder
lt: Numatytasis įrašymo aplankas

en: Click this button to select the default location for saving archives
lt: Spauskite, jei norite nurodyti numatytąją archyvų laikymo vietą

en: Default compression
lt: Numatytasis glaudinimas

en: Choose this option to use ZIP compression by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju norite kurti ZIP archyvą

en: Choose this option to use BZIP2 compression by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju norite kurti BZIP2 archyvą

en: Choose this option to use COMPRESS compression by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju norite kurti COMPRESS archyvą

en: Choose this option to disable compression by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju archyvo nenorite glaudinti

en: Default format
lt: Numatytasis formatas

en: Choose this option to use the TAR format by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju norite kurti TAR archyvą

en: Choose this option to use the SHAR format by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju norite kurti SHAR archyvą

en: Choose this option to use the CPIO format by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju norite kurti CPIO archyvą

en: Choose this option to use the PAX format by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju norite kurti PAX archyvą

en: Default miscellaneous options
lt: Įvairios numatytosios parinktys

en: Choose this option to include subfolders in the archives by default
lt: Šią parinktį rinkitės, jei numatytuoju atveju į archyvą norite įtraukti poaplankius

en: MD5sum
lt: MD5 kontrolinė suma

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Choose this option to delete mails after archiving
lt: Šią parinktį rinkitės, jei sukūrus archyvą norite pašalinti laiškus

en: <b>Size: </b>
lt: <b>Dydis: </b>

en: <b>Filename: </b>
lt: <b>Rinkmenos vardas: </b>

en: Remove attachments
lt: Pašalinti priedus

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Attachment
lt: Priedas

en: Destroy attachments
lt: Panaikinti priedus

en: Do you really want to remove all attachments from the selected messages?
    
    The deleted data will be unrecoverable.
lt: Tikrai pasirinktuose laiškuose pašalinti visus priedus?
    
    Duomenys bus negrįžtamai pašalinti.

en: This message doesn't have any attachments.
lt: Šiame laiške priedų nėra.

en: Remove attachments...
lt: Pašalinti priedus...

en: AttRemover
lt: Priedų šalinimas

en: Attachment handling
lt: Priedų tvarkymas

en: Attachment warning
lt: Įspėjimas apie priedus

en: Attach warner
lt: Įspėjimai apie priedus

en: Warns user if some reference to attachments is found in the message text and no file is attached.
lt: Įspėja naudotoją, jei laiško tekste aptinkama nuorodų į priedus, tačiau jie nėra pridėti.

en: attach
lt: pridėti

en: Signatures
lt: Parašai

en: Attach Warner
lt: Įspėjimai apie priedus

en: Bogofilter: fetching bodies...
lt: Bogofilter: laiškų pagrindinių dalių gavimas...

en: Bogofilter: filtering messages...
lt: Bogofilter: laiškų filtravimas...

en: The Bogofilter plugin couldn't filter a message. The command `%s %s %s` couldn't be run.
lt: Bogofilter papildinys negali filtruoti laiško. Komandos „%s %s %s“ paleisti negalima.

en: Bogofilter: learning from message...
lt: Bogofilter: apsimokoma pagal laišką...

en: Learning failed; `%s` returned with status %d.
lt: Apsimokymo klaida; „%s“ grąžino būseną %d.

en: Bogofilter: learning from messages...
lt: Bogofilter: apsimokoma pagal laiškus...

en: Spam detection
lt: Brukalo aptikimas

en: Spam learning
lt: Mokymasis atpažinti brukalą

en: Process messages on receiving
lt: Laiškus apdoroti gavimo metu

en: Maximum size
lt: Didžiausias dydis

en: Messages larger than this will not be checked
lt: Didesni laiškai nebus tikrinami

en: Save spam in
lt: Brukalą rašyti į

en: Folder for storing identified spam. Leave empty to use the trash folder.
lt: Aplankas, kuriame talpinamas brukalas. Jei paliksite tuščią, bus perkeliama į šiukšlinę.

en: Click this button to select a folder for storing spam
lt: Pasirinkti aplanką, kuriame bus laikomas brukalas

en: When unsure, move to
lt: Kai neaišku, perkelti į

en: Folder for storing mail for which spam status is Unsure. Leave empty to use the Inbox folder.
lt: Aplankas, kuriame bus laikomi laiškai, kurių brukalo būsena yra neaiški. Norėdami naudoti gautų laiškų aplanką, palikite tuščią.

en: Click this button to select a folder for storing Unsure mails.
lt: Pasirinkti aplanką, kuriame bus laikomi abejotini laiškai.

en: Insert X-Bogosity header
lt: Įterpti X-Bogosity antraštę

en: Only done for messages in MH folders
lt: Atlikta su PD aplankuose esančiais laiškais

en: Whitelist senders found in address book/folder
lt: Patikimi siuntėjai yra adresų knygoje ar jos aplanke

en: Messages coming from your address book contacts will be received in the normal folder even if detected as spam
lt: Laiškai, kurių siuntėjai yra adresų knygoje, bus dedami į įprastą aplanką net tuomet, kai laiške rasdamas brukalas

en: Click this button to select a book or folder in the address book
lt: Spauskite, jei norite pasirinkti adresų knygą ar adresų knygos aplanką

en: Learn whitelisted emails as ham
lt: Patikimus laiškus apmokyti laikyti pageidaujamais

en: If Bogofilter thought an email was spam or unsure, but it was whitelisted, learn it as ham.
lt: Jei Bogofilter mano, kad laiškas yra brukalas ar nesaugus, tačiau Jūs žinote jį esant patikimu, apmokykite tokius laiškus laikyti pageidaujamais.

en: Bogofilter call
lt: Bogofilter programa

en: Path to bogofilter executable
lt: Kelias iki bogofilter vykdomosios rinkmenos

en: Mark spam as read
lt: Brukalą žymėti skaitytu

en: If Bsfilter thought an email was spam or unsure, but it was whitelisted, learn it as ham.
lt: Jei Bsfilter mano, kad laiškas yra brukalas ar nesaugus, tačiau Jūs žinote jį esant patikimu, apmokykite tokius laiškus laikyti pageidaujamais.

en: Bsfilter call
lt: Bsfilter programa

en: Path to bsfilter executable
lt: Kelias iki bsfilter vykdomosios rinkmenos

en: Bsfilter: filtering message...
lt: Bsfilter: filtruojami laiškai...

en: The Bsfilter plugin couldn't filter a message. The command `%s` couldn't be run.
lt: Bsfilter papildinys negali filtruoti laiško. Komandos „%s“ paleisti negalima.

en: Bsfilter: learning from message...
lt: Bsfilter: apsimokoma pagal laišką...

en: Detected %s virus.
lt: Aptikta virusų: %s.

en: Scanning error:
    %s
lt: Peržvelgimo klaida:
    %s

en: Virus detection
lt: Virusų aptikimas

en: Enable virus scanning
lt: Įgalinti virusų paiešką

en: Maximum attachment size
lt: Didžiausias priedo dydis

en: Br_owse
lt: _Naršyti

en: Check permission for folders and adjust if necessary
lt: Tikrinti aplankų leidimus ir, jei reikia, juos pakeisti

en: Remote Host
lt: Nuotolinis serveris

en: : File does not exist
lt: : Rinkmenos  nėra

en: : Unable to open
lt: : Nepavyksta atverti

en: %s: Error reading
lt: %s: skaitymo klaida

en: Load images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Enable Javascript
lt: Įgalinti Javascript

en: Enable Plugins
lt: Įgalinti papildinius

en: Enable Java
lt: Įgalinti Java

en: Open links with external browser
lt: Nuorodas atverti išorinėje naršyklėje

en: An error occurred: %d
lt: Įvyko klaida: %d

en: Search the Web
lt: Ieškoti saityne

en: Open in Viewer
lt: Atverti žiūryklėje

en: Open in Browser
lt: Atverti naršyklės lange

en: Open Image
lt: Atverti paveikslėlį

en: Copy Link
lt: Kopijuoti nuorodą

en: Download Link
lt: Parsiuntimo nuoroda

en: Save Image As
lt: Paveikslėlį įrašyti kaip

en: Copy Image
lt: Kopijuoti paveikslėlį

en: Import feed
lt: Importuoti kanalą

en: Use GNOME's proxy settings
lt: Naudoti GNOME įgaliotojo serverio nuostatas

en: Use proxy:
lt: Naudoti įgaliotąjį serverį

en: Remote resources
lt: Nuotoliniai ištekliai

en: Enable loading of remote content
lt: Įgalinti nuotolinio turinio įkėlimą

en: Open in external browser
lt: Atverti išorinėje naršyklėje

en: Mail marking
lt: Laiškų žymėjimas

en: Account name
lt: Paskyros pavadinimas

en: UserID
lt: Naudotojo ID

en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Folder:
lt: Aplankas:

en: Select folder(s)
lt: Pasirinkite aplanką(-us)

en: select recursively
lt: pasirinkti rekursyviai

en: No new messages
lt: Naujų laiškų nėra

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Various tools
lt: Įvairūs įrankiai

en: New Mail message
lt: Naujas laiškas

en: A new message arrived
lt: Gautas naujas laiškas

en: New Calendar message
lt: Naujas kalendoriaus pranešimas

en: New RSS feed article
lt: Naujas RSS kanalo straipsnis

en: Unknown message type arrived
lt: Gautas nežinomo tipo pranešimas

en: Mail message
lt: Laiškas

en: %d new message arrived | %d new messages arrived
lt[0]: Gautas %d naujas laiškas
lt[1]: Gauti %d nauji laiškai
lt[2]: Gauta %d naujų laiškų

en: Calendar message
lt: Kalendoriaus pranešimas

en: RSS news feed
lt: RSS naujienų kanalas

en: %d new message | %d new messages
lt[0]: %d naujas pranešimas
lt[1]: %d nauji pranešimai
lt[2]: %d naujų pranešimų

en: Hotkeys
lt: Spartieji klavišai

en: Banner
lt: Reklamjuostė

en: Popup
lt: Iššokantis sąrašas

en: Command
lt: Komanda

en: SysTrayicon
lt: Ženkliukas sistemos dėkle

en: Indicator
lt: Indikatorius

en: Include folder types
lt: Įtraukti aplankų tipus

en: Mail folders
lt: Laiškų aplankai

en: News folders
lt: Naujienų aplankai

en: RSS folders
lt: RSS aplankai

en: Calendar folders
lt: Kalendoriaus aplankai

en: Global notification settings
lt: Visuotinės pranešimų nuostatos

en: Use sound theme
lt: Naudoti garsinį apipavidalinimą

en: Never
lt: Niekada

en: Always
lt: Visada

en: Only when not empty
lt: Tik kai netuščias

en: slow
lt: lėtas

en: fast
lt: greitas

en: Banner speed
lt: Reklamjuostės greitis

en: Foreground
lt: Priekinis planas

en: Foreground color
lt: Priekinio plano spalva

en: Background
lt: Fonas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Enable popup
lt: Įgalinti iškylantį langą

en: seconds
lt: sek.

en: Done
lt: Atlikta

en: Enable command
lt: Įgalinti komandą

en: Command to execute:
lt: Įvykdytina komanda:

en: Enable Trayicon
lt: Įgalinti ženkliuką sistemos dėkle

en: Hide at start-up
lt: Paslėpti paleidus

en: Close to tray
lt: Užverti į sistemos dėklą

en: Enable Popup
lt: Įgalinti iškylantį langą

en: Register Claws Mail
lt: Registruoti Claws Mail

en: Enable global hotkeys
lt: Įgalinti visuotinius sparčiuosius klavišus

en: _Get Mail
lt: _Tikrinti

en: _Email
lt: _Rašyti laišką

en: E_mail from account
lt: R_ašyti laišką nuo

en: Open A_ddressbook
lt: Atverti a_dresų knygą

en: E_xit Claws Mail
lt: _Baigti darbą

en: _Work Offline
lt: Dirbti _neprisijungus

en: Show Trayicon Notifications
lt: Rodyti sistemos dėklo pranešimus

en: New %d, Unread: %d, Total: %d
lt: Naujų: %d, neskaitytų: %d, iš viso: %d

en: New mail message
lt: Naujas laiškas

en: New calendar message
lt: Naujas kalendoriaus pranešimas

en: New article in RSS feed
lt: Naujas RSS kanalo straipsnis

en: New messages arrived
lt: Gautas naujas laiškas

en: Author:
lt: Autorius:

en: Creator:
lt: Kūrėjas:

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Modified:
lt: Pakeista:

en: Format:
lt: Formatas:

en: Optimized:
lt: Optimizuota:

en: PDF properties
lt: PDF savybės

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: %s Document
lt: %s dokumentas

en: of %d
lt: iš %d

en: First Page
lt: Pirmas puslapis

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Next Page
lt: Tolesnis puslapis

en: Last Page
lt: Paskutinis puslapis

en: Zoom In
lt: Didinti

en: Zoom Out
lt: Mažinti

en: Fit Page
lt: Priderinti prie puslapio

en: Fit Page Width
lt: Priderinti prie puslapio pločio

en: Rotate Left
lt: Sukti kairėn

en: Rotate Right
lt: Sukti dešinėn

en: Document Info
lt: Informacija apie dokumentą

en: Page Number
lt: Puslapis

en: Zoom Factor
lt: Didinimo koeficientas

en: PDF Viewer
lt: PDF žiūryklė

en: Python scripts
lt: Python scenarijai

en: Show Python console...
lt: Rodyti Python konsolę...

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Browse
lt: Naršyti

en: Python integration
lt: Python integravimas

en: Passphrase
lt: Slaptafrazė

en: [no user id]
lt: [nėra naudotojo id]

en: <span weight="bold" size="larger">%sPlease enter the passphrase for the new key:</span>
    
    %.*s
lt: <span weight="bold" size="larger">%sĮveskite staptafrazę naujam raktui:</span>
    
    %.*s

en: Passphrases did not match.
lt: Slaptafrazės neatitinka.

en: <span weight="bold" size="larger">Please re-enter the passphrase for the new key:</span>
    
    %.*s
lt: <span weight="bold" size="larger">Iš naujo įveskite slaptafrazę naujam raktui:</span>
    
    %.*s

en: <span weight="bold" size="larger">%sPlease enter the passphrase for:</span>
    
    %.*s
lt: <span weight="bold" size="larger">%sĮveskite slaptąją frazę, kuri skirta:</span>
    
    %.*s

en: Bad passphrase.
lt: Bloga slaptafrazė.

en: Key import
lt: Rakto importavimas

en: This key is not in your keyring. Do you want Claws Mail to try and import it from a keyserver?
lt: Šio rakto nėra jūsų raktinėje. Ar Claws Mail turėtų pabandyti jį importuoti iš raktų serverio?

en: 
      Key ID
lt: 
      Rakto identifikatorius

en:    This key is not in your keyring.
lt:    Šio rakto nėra jūsų raktinėje.

en:    It should be possible to import it
lt:    Jį turėtų būti galima importuoti iš

en: when working online,
       or
lt: kai dirbama prisijungus,
       arba

en: with the following command:
lt: įvykdžius komandą:

en: 
      Importing key ID
lt: 
      Importuojamas rakto identifikatorius

en:    This key has been imported to your keyring.
lt:    Šis raktas ką tik importuotas į jūsų raktinė.

en:    This key couldn't be imported to your keyring.
lt:    Šis rakto nepavyko importuoti į jūsų raktinę.

en:    Key servers are sometimes slow.
lt:    Raktų serveriai kartais būna lėti.

en:    You can try to import it manually with the command:
lt:    Galite bandyti importuoti rankiniu būdu su komanda:

en:    Key import isn't implemented in Windows.
lt:    Raktų importavimas nėra realizuotas Windows sistemoje.

en:    This key is in your keyring.
lt:    Šis raktas yra jūsų raktinėje.

en: PGP/Core
lt: PGP/šerdis

en: Core operations
lt: Pagrindinės operacijos

en: Automatically check signatures
lt: Automatiškai tikrinti parašus

en: Use gpg-agent to manage passwords
lt: Slaptažodžių tvarkymui naudoti gpg-agent

en: Store passphrase in memory
lt: Įsiminti slaptafrazę

en: Expire after
lt: Galioja iki

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session
lt: Nustačius į „0“, slaptafrazės bus laikomos visos sesijos metu.

en: minute(s)
lt: min

en: Display warning on start-up if GnuPG doesn't work
lt: Paleidžiant rodyti įspėjimą, jeigu GnuPG neveikia

en: Sign key
lt: Parašo raktas

en: Use default GnuPG key
lt: Naudoti numatytąjį GnuPG raktą

en: Select key by your email address
lt: Parinkti raktą pagal el. pašto adresą

en: Specify key manually
lt: Raktą nurodyti rankiniu būdu

en: User or key ID:
lt: Naudotojas arba rakto ID:

en: No secret key found.
lt: Asmeninių raktų nerasta

en: Generate a new key pair
lt: Kurti naują raktų porą

en: No exact match for '%s'; please select the key.
lt: Nėra tikslaus „%s“ atitikmens; pasirinkite raktą.

en: Collecting info for '%s' ... %c
lt: Renkama informacija, skirta „%s“... %c

en: Undefined
lt: Neapibrėžta

en: Select Keys
lt: Rakto pasirinkimas

en: Key ID
lt: Rakto ID

en: Trust
lt: Patikimas

en: _Other
lt: _Kita

en: Do_n't encrypt
lt: _Neužšifruoti

en: Add key
lt: Pridėti raktą

en: Enter another user or key ID:
lt: Įveskite kitą naudotoją arba rakto ID:

en: No signature found
lt: Nerasta jokio parašo

en: The signature can't be checked - %s
lt: Parašo negalima patikrinti - %s

en: The signature has not been checked.
lt: Parašas nepatikrintas

en: Good signature from %s.
lt: Geras „%s“ parašas

en: Good signature (untrusted) from %s.
lt: Geras (bet nepatikimas) „%s“ parašas

en: Expired signature from %s.
lt: Nebegaliojantis „%s“ parašas.

en: Expired key from %s.
lt: Nebegaliojantis „%s“ raktas.

en: Bad signature from %s.
lt: Blogas „%s“ parašas.

en: Key 0x%s not available to verify this signature.
lt: Neturima 0x%s rakto parašo patikrinimui.

en: Error checking signature: no status
lt: Parašo tikrinimo klaida: jokios būsenos

en: Error checking signature: %s
lt: Parašo tikrinimo klaida: %s

en: Good signature from uid "%s" (Validity: %s)
lt: Geras uid „%s“ parašas (patikimumas: %s)

en: Expired signature from uid "%s" (Validity: %s)
lt: Nebegaliojantis uid „%s“ parašas (patikimumas: %s)

en: BAD signature from "%s"
lt: Blogas „%s“ parašas

en:                     uid "%s" (Validity: %s)
lt:                     uid „%s“ (patikimumas: %s)

en: Primary key fingerprint:
lt: Pirminio rakto kontrolinis kodas:

en: Couldn't get data from message, %s
lt: Nepavyksta iš laiško gauti duomenų, %s

en: Couldn't initialize data, %s
lt: Nepavyksta paruošti duomenų, %s

en: Secret key not found (%s)
lt: Nerastas asmeninis raktas (%s)

en: Secret key specification is ambiguous
lt: Asmeninio rakto specifikacija yra neaiški

en: Error setting secret key: %s
lt: Klaida nustatant asmeninį raktą: %s

en: Gpgme protocol '%s' is unusable: Engine '%s' isn't installed properly.
lt: Gpgme protokolas „%s“ yra netinkamas: variklis „%s“ neįdiegtas tinkamai.

en: Gpgme protocol '%s' is unusable: Engine '%s' version %s is installed, but version %s is required.
lt: Gpgme protokolas „%s“ yra netinkamas: yra įdiegta variklio „%s“ versija %s, bet reikia %s versijos.

en: Gpgme protocol '%s' is unusable (unknown problem)
lt: Gpgme protokolas „%s“ yra netinkamas (nežinoma problema)

en: GnuPG is not installed properly, or needs to be upgraded.
    OpenPGP support disabled.
lt: GnuPG nėra tinkamai įdiegtas arba jį reikia atnaujinti.
    OpenPGP palaikymas uždraustas.

en: You have to save the account's information with "OK" before being able to generate a key pair.
lt: Prieš kurdami naują raktų porą, turite įrašyti paskyros informaciją nuspausdami mygtuką „Gerai“.

en: No PGP key found
lt: PGP raktų nerasta

en: Claws Mail did not find a secret PGP key, which means that you won't be able to sign emails or receive encrypted emails.
    Do you want to create a new key pair now?
lt: Claws Mail nerado asmeninio PGP rakto, tad negalėsite pasirašyti laiškų arba gauti užšifruotųjų.
    Norėtumėte dabar sukurti naują raktų porą?

en: Couldn't generate a new key pair: %s
lt: Nepavyksta sukurti naujos raktų poros: %s

en: Generating your new key pair... Please move the mouse around to help generate entropy...
lt: Kuriama nauja raktų pora... Tam, kad būtų surinkta daugiau atsitiktinių duomenų, judinkite pelę...

en: Couldn't generate a new key pair: unknown error
lt: Nepavyksta sukurti naujos raktų poros: nežinoma klaida

en: Your new key pair has been generated. Its fingerprint is:
    %s
    
    Do you want to export it to a keyserver?
lt: Nauja raktų pora sukurta. Jos kontrolinis kodas:
    %s
    
    Eksportuoti į raktų serverį?

en: Key generated
lt: Raktas sukurtas

en: Key exported.
lt: Raktas eksportuotas

en: Couldn't export key.
lt: Negalima eksportuoti rakto

en: Key export isn't implemented in Windows.
lt: Raktų eksportavimas nėra realizuotas Windows sistemoje

en: Incorrect part
lt: Neteisinga dalis

en: Not a text part
lt: Ne tekstinė dalis

en: Couldn't get text data.
lt: Nepavyksta gauti tekstinių duomenų

en: Couldn't convert text data to any sane charset.
lt: Teksto nepavyksta konvertuoti į jokį normalų ženklų rinkinį.

en: Couldn't initialize GPG context, %s
lt: Nepavyksta inicijuoti GPG konteksto, %s

en: Couldn't parse mime part.
lt: Nepavyksta išnagrinėti mime dalies

en: Couldn't open decrypted file %s
lt: Nepavyksta atverti iššifruotos rinkmenos %s

en: Couldn't write to decrypted file %s
lt: Nepavyksta rašyti į iššifruotą rinkmeną %s

en: 
    --- Start of PGP/Inline encrypted data ---
lt: 
    --- PGP/laiško tekste užšifruotų duomenų pradžia ---

en: --- End of PGP/Inline encrypted data ---
lt: --- PGP/laiško tekste užšifruotų duomenų pabaiga ---

en: Couldn't close decrypted file %s
lt: Nepavyksta užverti iššifruotos rinkmenos %s

en: Couldn't scan decrypted file.
lt: Nepavyksta peržvelgti iššifruotos rinkmenos.

en: Couldn't scan decrypted file parts.
lt: Nepavyksta peržiūrėti iššifruotos rinkmenos dalių.

en: Malformed message
lt: Blogai suformuotas laiškas

en: Couldn't create temporary file.
lt: Nepavyksta sukurti laikinosios rinkmenos.

en: Data signing failed, %s
lt: Duomenų pasirašyti nepavyko, %s

en: Data signing failed, no results.
lt: Duomenų pasirašyti nepavyko, jokių rezultatų.

en: Data signing failed, no contents.
lt: Duomenų pasirašyti nepavyko, nėra turinio.

en: Please note that attachments are not encrypted by the PGP/Inline system, nor are email headers, like Subject.
lt: Atminkite, kad su PGP/laiško tekste sistema nėra užšifruojami nei priedai, nei laiško antraštės, pvz., tema.

en: Couldn't add GPG key %s, %s
lt: Nepavyksta pridėti GPG rakto %s, %s

en: Couldn't create temporary file, %s
lt: Nepavyksta sukurti laikinosios rinkmenos, %s

en: Encryption failed, %s
lt: Užšifruoti nepavyko, %s

en: PGP/Inline
lt: PGP/laiško tekste

en: PGP/inline
lt: PGP/laiško tekste

en: Signature boundary not found.
lt: Parašo riba nerasta.

en: Couldn't parse decrypted file.
lt: Nepavyksta išnagrinėti iššifruotos rinkmenos.

en: Couldn't parse decrypted file parts.
lt: Nepavyksta išnagrinėti iššifruotos rinkmenos dalių.

en: Couldn't create temporary file: %s
lt: Nepavyksta sukurti laikinosios rinkmenos: %s

en: Please note that email headers, like Subject, are not encrypted by the PGP/Mime system.
lt: Atminkite, kad laiškų antraštės, pvz. tema, nėra užšifruojamos naudojant PGP/Mime sistemą.

en: Default refresh interval in minutes
lt: Numatytasis atnaujinimo intervalas, minutėmis

en: Refresh all feeds on application start
lt: Atnaujinti visus kanalus paleidus programą

en: My Feeds
lt: Mano kanalai

en: _Refresh feed
lt: _Atnaujinti kanalą

en: Refresh _all feeds
lt: Atnaujinti _visus kanalus

en: Rena_me...
lt: _Pervadinti...

en: _Create new folder...
lt: _Sukurti naują aplanką...

en: Remove folder _tree...
lt: Šalinti aplankų _medį...

en: Add RSS folder tree
lt: Pridėti RSS aplankų medį

en: Enter name for a new RSS folder tree.
lt: Įveskite naujo RSS aplankų medžio pavadinimą.

en: <b>Source URL:</b>
lt: <b>Šaltinio URL:</b>

en: _OK
lt: _Gerai

en: RSS feed
lt: RSS kanalas

en: Remove folder tree
lt: Pašalinti aplankų medį

en: Refresh all feeds
lt: Atnaujinti visus kanalus

en: Cannot open temporary file
lt: Nepavyksta atverti laikinosios rinkmenos

en: 401 (Authorisation required)
lt: 401 (reikia nustatyti tapatybę)

en: 403 (Unauthorised)
lt: 403 (neautorizuota)

en: 404 (Not found)
lt: 404 (nerasta)

en: Error %ld
lt: %ld klaida

en: Fetching '%s'...
lt: Gaunama: „%s“...

en: N/A
lt: Nepasiekimas

en: size unknown
lt: dydis nežinomas

en: Couldn't set GPG protocol, %s
lt: Nepavyksta nustatyti GPG protokolo, %s

en: Couldn't open temporary file
lt: Nepavyksta atverti laikinosios rinkmenos

en: Couldn't write to temporary file
lt: Nepavyksta rašyti laikinosios rinkmenos

en: Couldn't close temporary file
lt: Nepavyksta užverti laikinosios rinkmenos

en: Please note that email headers, like Subject, are not encrypted by the S/MIME system.
lt: Atminkite, kad laiškų antraštės, pvz. tema, nėra užšifruojamos naudojant S/MIME sistemą.

en: SpamReport
lt: Pranešimas apie brukalą

en: Enabled
lt: Įgalinta

en: Forward to:
lt: Persiųsti:

en: Reporting spam...
lt: Pranešimas apie brukalą...

en: Report spam online...
lt: Pranešti apie brukalą internete...

en: This plugin reports spam to various places.
    Currently the following sites or methods are supported:
    
     * spam-signal.fr
     * spamcop.net
     * lists.debian.org nomination system
lt: Šis papildinys praneša apie brukalą įvairioms sistemoms.
    Šiuo metu palaikomos svetainės ir metodai:
    
     * spam-signal.fr
     * spamcop.net
     * lists.debian.org nomination system

en: Spam reporting
lt: Pranešimas apie brukalą

en: SpamAssassin plugin couldn't connect to spamd.
lt: SpamAssassin papildinys negali prisijungti prie spamd.

en: SpamAssassin plugin filtering failed.
lt: SpamAssassin papildinio filtravimo klaida.

en: SpamAssassin plugin is disabled by its preferences.
lt: SpamAssassin papildinys uždraustas nuostatose.

en: SpamAssassin: filtering message...
lt: SpamAssassin: filtruojami laiškai...

en: The SpamAssassin plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is an unreachable spamd daemon. Please make sure spamd is running and accessible.
lt: SpamAssassin papildinys negali filtruoti laiškų. Greičiausiai klaida įvyko dėl to, jog nepavyksta pasiekti spamd tarnybos. Įsitikinkite, kad spamd paleista ir pasiekiama.

en: Failed to get username
lt: Nepavyko gauti naudotojo vardo

en: SpamAssassin plugin is loaded but disabled by its preferences.
lt: SpamAssassin papildinys įkeltas, bet uždraustas nuostatose.

en: Localhost
lt: Vietinis serveris

en: Enable SpamAssassin plugin
lt: Įgalinti SpamAssassin papildinį

en: Transport
lt: Transportas

en: Type of transport
lt: Transporto tipas

en: User
lt: Naudotojas

en: User to use with spamd server
lt: Naudotojas, naudojamas su spamd serveriu

en: Hostname or IP address of spamd server
lt: spamd serverio pagrindinio kompiuterio vardas arba IP adresas

en: Port of spamd server
lt: „spamd“ serverio prievadas

en: Maximum time allowed for checking. If the check takes longer it will be aborted.
lt: Didžiausias tikrinimui skirtas laikas. Jei tikrinant užtrunkama ilgiau, tikrinimas nutraukiamas.

en: 
    Claws Mail TNEF parser:
    
    %s
lt: 
    Claws Mail TNEF analizatorius:
    
    %s

en: Failed to write the part data.
lt: Nepavyko įrašyti dalies duomenų.

en: Failed to parse VCalendar data.
lt: Nepavyko išnagrinėti VCalendar duomenų.

en: Failed to parse VTask data.
lt: Nepavyko išnagrinėti VTask duomenų.

en: Failed to parse VCard data.
lt: Nepavyko išnagrinėti VCard duomenų.

en: TNEF Parser
lt: TNEF analizatorius

en: This Claws Mail plugin allows you to read application/ms-tnef attachments.
    
    The plugin uses the Ytnef library, which is copyright 2002-2007 by Randall Hand <yerase@yerot.com>
lt: Šis Claws Mail papildinys leidžia skaityti application/ms-tnef priedus.
    
    Papildinys naudoja Ytnef biblioteką, kurios autorinės teisės priklauso 2002-2007 Randall Hand <yerase@yerot.com>

en: Creating meeting...
lt: Kuriamas susitikimas...

en: no subject
lt: be temos

en: Accept
lt: Priimti

en: Tentatively accept
lt: Laikinai priimti

en: Decline
lt: Atsisakyti

en: You have a Todo item.
lt: Yra atliktinų darbų.

en: Details follow:
lt: Išsamiau:

en: You have created a meeting.
lt: Suplanavote susitikimą.

en: You have been invited to a meeting.
lt: Jus pakvietė susitikti.

en: Error - Unknown calendar component type.
lt: Klaida - nežinomas kalendoriaus komponento tipas.

en: Send a notification to the attendees
lt: Informuoti dalyvius

en: Cancel meeting
lt: Atšaukti susitikimą

en: No account found
lt: Nerasta paskyrų

en: +Reply anyway
lt: +Vis tiek atsakyti

en: Answer
lt: Atsakyti

en: Edit meeting...
lt: Keisti susitikimą...

en: Cancel meeting...
lt: Atšaukti susitikimą...

en: You are already busy at this time.
lt: Tuo laiku jūs jau užimtas

en: Event:
lt: Įvykis:

en: Organizer:
lt: Organizatorius:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Summary:
lt: Santrauka:

en: Starting:
lt: Pradedama:

en: Ending:
lt: Baigiama:

en: Attendees:
lt: Dalyviai:

en: Action:
lt: Veiksmas:

en: Reminders
lt: Priminimai

en: Alert me
lt: Įspėti mane

en: User ID
lt: Naudotojo ID

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Command to run after calendar export
lt: Komanda, paleistina po kalendoriaus eksporto

en: Free/Busy information
lt: Užimtumo informacija

en: Automatically export free/busy status to
lt: Automatiškai siųsti užimtumo būseną į

en: Command to run after free/busy status export
lt: Komanda, paleistina po kalendoriaus būsenos eksporto

en: _New meeting...
lt: _Naujas susitikimas

en: _Export calendar...
lt: _Eksportuoti kalendorių...

en: _Rename...
lt: Pe_rvadinti...

en: _List view
lt: _Sąrašo rodinys

en: _Week view
lt: _Savaitės rodinys

en: _Month view
lt: _Mėnesio rodinys

en: today
lt: dabar

en: tomorrow
lt: rytoj

en: this week
lt: ši savaitė

en: later
lt: vėliau

en: 
    These are the events planned %s:
lt: 
    Suplanuoti įvykiai %s:

en: Timeout (%d seconds) connecting to %s
lt: Baigėsi (%d s) laikas jungiantis prie %s

en: Could not retrieve the Webcal URL:
    %s:
    
    %s
lt: Nepavyksta gauti Webcal URL:
    %s:
    
    %s

en: Could not retrieve the Webcal URL:
    %s:
    
    %s
lt: Nepavyksta gauti Webcal URL:
    %s:
    
    %s

en: This URL does not look like a WebCal URL:
    %s
    %s
lt: Šis URL nepanašus į WebCal URL:
    %s
    %s

en: This URL does not look like a WebCal URL:
    %s
    %s
lt: Šis URL nepanašus į WebCal URL:
    %s
    %s

en: Could not parse the URL.
lt: Nepavyksta išnagrinėti URL.

en: Resource
lt: Išteklius

en: Room
lt: Kambarys

en: Add...
lt: Pridėti...

en: You
lt: Jūs

en: %d hour sooner
lt: %d val. anksčiau

en: %d hours sooner
lt: %d val. anksčiau

en: %d hours and %d minutes sooner
lt: %d val. %d min. anksčiau

en: %d minutes sooner
lt: %d min. anksčiau

en: %d hour later
lt: %d val. vėliau

en: %d hours later
lt: %d val. vėliau

en: %d hours and %d minutes later
lt: %d val. %d min. vėliau

en: %d minutes later
lt: %d min. vėliau

en: not available
lt: nepasiekiama

en: available
lt: pasiekiama

en: Not everyone is available
lt: Pasiekiami visi

en: Send anyway
lt: Vis tiek siųsti

en: Available
lt: Pasiekiama

en: Save & Send
lt: Įrašyti ir siųsti

en: Check availability
lt: Tikrinti pasiekiamumą

en: <b>Starts at:</b>
lt: <b>Prasideda:</b>

en: <b>Ends at:</b>
lt: <b>Baigiasi:</b>

en: New meeting
lt: Naujas susitikimas

en: %s - Edit meeting
lt: %s - susitikimo keitimas

en: Time:
lt: Laikas:

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: Upcoming event: %s
lt: Būsimas įvykis: %s

en: Remind me in %d minute | Remind me in %d minutes
lt[0]: Priminti po %d min.
lt[1]: Priminti po %d min.
lt[2]: Priminti po %d min.

en: Empty calendar
lt: Kalendorius tuščias

en: There is nothing to export.
lt: Nėra ką eksportuoti.

en: Could not export the calendar.
lt: Nepavyko eksportuoti kalendoriaus.

en: Couldn't export calendar to '%s'
lt: Kalendoriaus nepavyko eksportuoti į „%s“

en: Could not export the freebusy info.
lt: Nepavyksta eksportuoti užimtumo būsenos.

en: Couldn't export free/busy to '%s'
lt: Užimtumo būsenos nepavyko eksportuoti į „%s“

en: accepted
lt: priimta

en: tentatively accepted
lt: preliminariai priimta

en: declined
lt: atmesta

en: group
lt: grupė

en: resource
lt: išteklius

en: room
lt: kambarys

en: Today
lt: dabar

en: Tomorrow
lt: rytoj

en: This week
lt: ši savaitė

en: Later
lt: Vėliau

en: Accepted:
lt: Priimta:

en: Declined:
lt: Atmesta:

en: Tentatively Accepted:
lt: Preliminariai priimta:

en: Start
lt: Pradžia

en: Show
lt: Rodyti

en: days
lt: d.

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Monday
lt: pirmadienis

en: Tuesday
lt: antradienis

en: Wednesday
lt: trečiadienis

en: Thursday
lt: ketvirtadienis

en: Friday
lt: penktadienis

en: Saturday
lt: šeštadienis

en: Sunday
lt: sekmadienis

en: January
lt: sausis

en: February
lt: vasaris

en: March
lt: kovas

en: April
lt: balandis

en: May
lt: gegužė

en: June
lt: birželis

en: July
lt: liepa

en: August
lt: rugpjūtis

en: September
lt: rugsėjis

en: October
lt: spalis

en: November
lt: lapkritis

en: December
lt: gruodis

en: Week number
lt: Savaitės numeris

en: Previous month
lt: Ankstesnis mėnuo

en: Next month
lt: Tolesnis mėnuo

en: Required APOP timestamp not found in greeting
lt: Pasisveikinime nerasta reikalinga APOP žyma

en: Timestamp syntax error in greeting
lt: Sintaksės klaida pasisveikinime

en: Timestamp syntax error in greeting (not ASCII)
lt: Sintaksės klaida pasisveikinime (ne ASCII)

en: POP3 protocol error
lt: POP3 protokolo klaida

en: invalid UIDL response: %s
lt: blogas UIDL atsakymas: %s

en: POP3: Deleting expired message %d [%s]
lt: POP3: šalinamas pasenęs laiškas %d [%s]

en: POP3: Skipping message %d [%s] (%d bytes)
lt: POP3: praleidžiamas laiškas %d [%s] (baitų: %d)

en: mailbox is locked
lt: Pašto dėžutė užrakinta

en: Session timeout
lt: Sesijos laikas baigėsi

en: command not supported
lt: komanda nepalaikoma

en: error occurred on POP3 session
lt: klaida POP3 sesijoje

en: TOP command unsupported
lt: Komanda TOP nėra palaikoma

en: News (NNTP)
lt: Naujienos (NNTP)

en: Local mbox file
lt: Vietinė mbox rinkmena

en: None (SMTP only)
lt: Nėra (tik SMTP)

en: Name of account
lt: Paskyros pavadinimas

en: Set as default
lt: Padaryti numatytąja

en: Personal information
lt: Asmeninė informacija

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Mail address
lt: El. pašto adresas

en: Server information
lt: Serverio informacija

en: <span weight="bold">Warning: this version of Claws Mail
    has been built without IMAP and News support.</span>
lt: <span weight="bold">Dėmesio: ši Claws Mail versija
    sukompiliuota be IMAP ir naujienų palaikymo.</span>

en: This server requires authentication
lt: Serveris reikalauja patvirtinti tapatumą

en: Authenticate on connect
lt: Tapatybę nustatyti prisijungimo metu

en: News server
lt: Naujienų grupių serveris

en: Server for receiving
lt: Gavimo serveris

en: Local mailbox
lt: Vietinė pašto dėžutė

en: SMTP server (send)
lt: SMTP serveris (siuntimui)

en: Use mail command rather than SMTP server
lt: Naudoti išorinę pašto komandą, o ne SMTP serverį

en: command to send mails
lt: komanda laiškų siuntimui

en: Account%d
lt: %dPaskyra

en: Local
lt: Vietinė

en: Default Inbox
lt: Numatytasis gautų laiškų aplankas

en: Unfiltered messages will be stored in this folder
lt: Nefiltruoti laiškai laikomi aplanke

en: Bro_wse
lt: _Naršyti

en: Use secure authentication (APOP)
lt: Naudoti saugų tapatybės nustatymą (APOP)

en: Remove messages on server when received
lt: Parsisiuntus laiškus, ištrinti juos serveryje

en: Remove after
lt: Pašalinti po

en: 0 days and 0 hours : remove immediately
lt: 0 d. ir 0 val. atitinka šalinimą iš karto

en: hours
lt: val.

en: Receive size limit
lt: Gaunamo dydžio riba

en: Maximum number of articles to download
lt: Didžiausias parsiunčiamų naujienų grupės laiškų skaičius

en: unlimited if 0 is specified
lt: neribota, jei nurodoma 0 sekundžių

en: Authentication method
lt: Tapatybės nustatymo būdas

en: Automatic
lt: Automatinis

en: IMAP server directory
lt: IMAP serverio katalogas

en: (usually empty)
lt: (paprastai tuščias)

en: Show subscribed folders only
lt: Rodyti tik prenumeruojamus aplankus

en: Filter messages on receiving
lt: Filtruoti gaunamus laiškus

en: Allow filtering using plugins on receiving
lt: Leidimas filtruoti gavimo metu naudojant papildinius

en: 'Get Mail' checks for new messages on this account
lt: Nuspaudus „Tikrinti paštą“, tikrinama, ar šioje paskyroje nėra naujų laiškų

en: Header
lt: Antraštė

en: Generate Message-ID
lt: Generuoti laiško ID

en: Generate X-Mailer header
lt: Kurti X-Mailer antraštę

en: Add user-defined header
lt: Pridėti naudotojo apibrėžtas antraštes

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
lt: SMTP tapatumo nustatymas (SMTP AUTH)

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
lt: Jei paliksite šiuos laukus tuščius, bus naudojamas tas pats naudotojo ID ir slaptažodis kaip ir gaunant.

en: Authenticate with POP3 before sending
lt: Prieš siunčiant patikrinti tapatumą su POP3

en: POP authentication timeout:
lt: POP tapatybės nustatymo skirtasis laikas:

en: minutes
lt: min

en: Signature
lt: Parašas

en: Automatically insert signature
lt: Automatiškai įterpti parašą

en: Signature separator
lt: Prierašo skirtukas

en: Command output
lt: Komandos išvestis

en: Automatically set the following addresses
lt: Automatiškai nustatyti šiuos adresus

en: Spell check dictionaries
lt: Rašybos tikrinimo žodynai

en: Default dictionary
lt: Numatytasis žodynas

en: Default alternate dictionary
lt: Numatytasis alternatyvus žodynas

en: Compose
lt: Rašyti

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Forward
lt: Persiųsti

en: Default privacy system
lt: Numatytoji privatumo sistema

en: Always sign messages
lt: Visada pasirašyti laiškus

en: Always encrypt messages
lt: Visada užšifruoti laiškus

en: Always sign messages when replying to a signed message
lt: Visada pasirašyti laiškus, jei atsakoma į pasirašytą laišką

en: Always encrypt messages when replying to an encrypted message
lt: Visada užšifruoti laiškus, jei atsakoma į užšifruotą laišką

en: Encrypt sent messages with your own key in addition to recipient's
lt: Siunčiamus laiškus užšifruoti ne tik gavėjo raktu, bet ir jūsų nuosavu raktu

en: Save sent encrypted messages as clear text
lt: Išsiųstą užšifruotą laišką įrašyti kaip paprastą tekstinį

en: Don't use SSL
lt: Nenaudoti SSL

en: Use SSL for POP3 connection
lt: POP3 prisijungimui naudoti SSL

en: Use STARTTLS command to start SSL session
lt: Naudoti STARTTLS komandą SSL sesijos pradėjimui

en: Use SSL for IMAP4 connection
lt: IMAP4 prisijungimui naudoti SSL

en: Use SSL for NNTP connection
lt: NNTP prisijungimui naudoti SSL

en: Send (SMTP)
lt: Siuntimas (SMTP)

en: Don't use SSL (but, if necessary, use STARTTLS)
lt: Nenaudoti SSL (bet, jei reikia, naudoti STARTTLS)

en: Use SSL for SMTP connection
lt: SMTP prisijungimui naudoti SSL

en: Client certificates
lt: Kliento liudijimai

en: Certificate for receiving
lt: Liudijimas gaunant

en: Client certificate file as a PKCS12 or PEM file
lt: Kliento liudijimo rinkmena - PKCS12 arba PEM rinkmena

en: Certificate for sending
lt: Liudijimas siunčiant

en: Turn this off if you have SSL connection problems
lt: Išjunkite, jei kyla SSL ryšio nesklandumų

en: SMTP port
lt: SMTP prievadas

en: POP3 port
lt: POP3 prievadas

en: IMAP4 port
lt: IMAP4 prievadas

en: NNTP port
lt: NNTP prievadas

en: Domain name
lt: Srities vardas

en: Use command to communicate with server
lt: Naudoti išorinę komandą komunikavimui su serveriu

en: Move deleted mails to trash and expunge immediately
lt: Pašalintus laiškus perkelti į šiukšlinę ir iš karto išvalyti.

en: Put sent messages in
lt: Išsiųstus laiškus dėti į

en: Put queued messages in
lt: Siuntimo eilės laukiančius laiškus dėti į

en: Put draft messages in
lt: Juodraščius dėti į

en: Put deleted messages in
lt: Pašalintus laiškus dėti į

en: Account name is not entered.
lt: Neįvestas paskyros pavadinimas.

en: Mail address is not entered.
lt: Neįvestas el. pašto adresas.

en: SMTP server is not entered.
lt: Neįvestas SMTP serveris.

en: User ID is not entered.
lt: Neįvestas naudotojo identifikatorius.

en: POP3 server is not entered.
lt: Neįvestas POP3 serveris.

en: The default Inbox folder doesn't exist.
lt: Numatytojo gaunamų laiškų aplanko nėra.

en: IMAP4 server is not entered.
lt: Neįvestas IMAP4 serveris.

en: NNTP server is not entered.
lt: Neįvestas NNTP serveris.

en: local mailbox filename is not entered.
lt: Neįvestas vietinės pašto dėžutės rinkmenos vardas.

en: mail command is not entered.
lt: Neįvestas pašto komanda.

en: Receive
lt: Gauti

en: Templates
lt: Šablonai

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Advanced
lt: Sudėtingiau

en: Preferences for new account
lt: Naujos paskyros parinktys

en: %s - Account preferences
lt: %s - paskyros parinktys

en: Select signature file
lt: Pasirinkite parašo rinkmeną

en: Select certificate file
lt: Pasirinkite liudijimo rinkmeną

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: %s (plugin not loaded)
lt: %s (papildinys neįkeltas)

en: Actions configuration
lt: Veiksmų konfigūravimas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Shell command
lt: Apvalkalo komanda

en: Filter action
lt: Filtro veiksmas

en: Edit filter action
lt: Keisti filtro veiksmą

en: Append the new action above to the list
lt: Naują veiksmą pridėti prie sąrašo

en: Replace the selected action in list with the action above
lt: Pasirinktą sąraše esantį veiksmą pakeisti aukščiau esančiu veiksmu

en: Delete the selected action from the list
lt: Pasirinktą veiksmą pašalinti iš sąrašo

en: Clear all the input fields in the dialog
lt: Išvalyti visus dialogo įvedimo laukus

en: Show information on configuring actions
lt: Rodyti konfigūruojamų veiksmų informaciją

en: Move the selected action up
lt: Pasirinktą veiksmą kelti aukščiau

en: Move selected action down
lt: Pasirinktą veiksmą nuleisti žemiau

en: (New)
lt: (Nauja)

en: Menu name is not set.
lt: Nenurodytas meniu pavadinimas.

en: A leading '/' is not allowed in the menu name.
lt: Meniu pavadinime negalima naudoti dešininio brūkšnio „/“.

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
lt: Meniu pavadinime negalima naudoti dvitaškio „:“.

en: Menu name is too long.
lt: Meniu pavadinimas yra per ilgas.

en: Command-line not set.
lt: Nenurodyta komandinė eilutė.

en: Menu name and command are too long.
lt: Per ilgas meniu pavadinimas ir komanda.

en: The command
    %s
    has a syntax error.
lt: Komandoje
    %s
    yra sintaksės klaida.

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Do you really want to delete this action?
lt: Tikrai šalinti šį veiksmą?

en: Delete all actions
lt: Šalinti visus veiksmus

en: Do you really want to delete all the actions?
lt: Tikrai šalinti visus veiksmus?

en: Entry not saved
lt: Elementas neįrašytas

en: The entry was not saved. Close anyway?
lt: Elementas nebuvo įrašytas. Vis tiek užverti?

en: +_Continue editing
lt: +_Tęsti redagavimą

en: Actions list not saved
lt: Veiksmų sąrašas neįrašytas

en: The actions list has been modified. Close anyway?
lt: Veiksmų sąrašas pakeistas. Vis tiek užverti?

en: <span weight="bold" underline="single">Menu name:</span>
lt: <span weight="bold" underline="single">Meniu pavadinimas:</span>

en: Use / in menu name to make submenus.
lt: Norėdami sukurti submeniu, naudokite „/“.

en: <span weight="bold" underline="single">Command-line:</span>
lt: <span weight="bold" underline="single">Komandinė eilutė:</span>

en: <span weight="bold">Begin with:</span>
lt: <span weight="bold">Pradėti su:</span>

en: to send message body or selection to command's standard input
lt: laiško pagrindinės dalies arba pažymėtos dalies siuntimui į komandos standartinę įvestį

en: to send user provided text to command's standard input
lt: laiško naudotojo pateikto teksto siuntimui į komandos standartinę įvestį

en: to send user provided hidden text to command's standard input
lt: laiško naudotojo pateikto paslėpto teksto siuntimui į komandos standartinę įvestį

en: <span weight="bold">End with:</span>
lt: <span weight="bold">Užbaigti su:</span>

en: to replace message body or selection with command's standard output
lt: laiško pagrindinės dalies arba pažymėtos dalies pakeitimui komandos standartine išvestimi

en: to insert command's standard output without replacing old text
lt: komandos standartinės išvesties įterpimui nepakeičiant seno teksto

en: to run command asynchronously
lt: programos paleidimui antrame plane

en: <span weight="bold">Use:</span>
lt: <span weight="bold">Naudoti:</span>

en: for the file of the selected message in RFC822/2822 format
lt: pasirinkto laiško rinkmenai RFC822/2822 formatu

en: for the list of the files of the selected messages in RFC822/2822 format
lt: pasirinktų laiškų rinkmenų sąrašui RFC822/2822 formatu

en: for the file of the selected decoded message MIME part
lt: pasirinktos iškoduotos laiško MIME dalies rinkmenai

en: for a user provided argument
lt: naudotojo pateiktam argumentui

en: for a user provided hidden argument (e.g. password)
lt: naudotojo pateiktam slepiamam argumentui (pvz., slaptažodžiui)

en: for the text selection
lt: pažymėtai teksto daliai

en: for a literal %
lt: rašmeniui „%“

en: Actions
lt: Veiksmai

en: The Actions feature is a way for the user to launch external commands to process a complete message file or just one of its parts.
lt: Veiksmų funkcija įgalina paleisti išorines programas tam, kad pilnai apdorotumėte laiško rinkmeną arba kurią jo dalį.

en: D_uplicate
lt: _Dubliuoti

en: Current actions
lt: Esami veiksmai

en: Action string is not valid.
lt: Veiksmo sintaksė netinkama.

en: Hello,\n
lt: Laba diena,\n

en: On %d\n%f wrote:\n\n%q\n%X
lt: %d\n%f rašė:\n\n%q\n%X

en: \n\nBegin forwarded message:\n\n?d{Date: %d\n}?f{From: %f\n}?t{To: %t\n}?c{Cc: %c\n}?n{Newsgroups: %n\n}?s{Subject: %s\n}\n\n%M
lt: \n\nPersiunčiamo laiško pradžia:\n\n?d{Data: %d\n}?f{Nuo: %f\n}?t{Kam: %t\n}?c{Kopija: %c\n}?n{Naujienų grupės: %n\n}?s{Tema: %s\n}\n\n%M

en: %x(%a) %H:%M
lt: %y-%m-%d(%a) %H:%M

en: Automatic account selection
lt: Automatinis paskyros parinkimas

en: when replying
lt: atsakant

en: when forwarding
lt: persiunčiant

en: when re-editing
lt: vėl redaguojant

en: Editing
lt: Redagavimas

en: Automatically launch the external editor
lt: Automatiškai paleisti išorinę rengyklę

en: Automatically save message to Drafts folder every
lt: Automatiškai įrašyti laiškus juodraščių aplanke kas

en: characters
lt: rašmenys(-ų)

en: Undo level
lt: Didžiausias atšaukimų lygis

en: Warn when inserting a file larger than
lt: Įspėti, kai įterpiama rinkmena didesnė kaip

en: KB into message body
lt: KB pagrindinėje laiško dalyje

en: Replying
lt: Atsakymas

en: Reply will quote by default
lt: Atsakant cituoti

en: Reply button invokes mailing list reply
lt: Nuspaudus atsakymo mygtuką, rašyti į el. pašto grupę

en: Forwarding
lt: Persiuntimas

en: Forward as attachment
lt: Persiųsti kaip priedą

en: Keep the original 'From' header when redirecting
lt: Peradresuojant išlaikyti originalią „Nuo“ antraštę

en: When dropping files into the Compose window
lt: Į rašymo langą nutempus rinkmenas

en: Ask
lt: Klausti

en: Insert
lt: Įterpti

en: Attach
lt: Pridėti

en: Writing
lt: Rašymas

en: Custom header configuration
lt: Papildoma antraščių konfigūracija

en: Header name is not set.
lt: Nenurodytas antraštės pavadinimas.

en: This Header name is not allowed as a custom header.
lt: Toks antraštės pavadinimas negalimas papildomai antraštei.

en: Choose a PNG file
lt: Pasirinkti PNG rinkmeną

en: Choose an XBM file
lt: Pasirinkti XBM rinkmeną

en: Choose a text file
lt: Pasirinkti tekstinę rinkmeną

en: This file isn't an image.
lt: Ši rinkmena nėra paveiksliukas.

en: The chosen image isn't the correct size (48x48).
lt: Pasirinktas paveiksliukas nėra tinkamo dydžio (48x48).

en: The image is too big; it must be maximum 725 bytes.
lt: Paveiksliukas yra per didelis; leidžiama iki 725 baitų.

en: The image isn't in the correct format (PNG).
lt: Paveiksliukas nėra tinkam formato (PNG).

en: The image isn't in the correct format (XBM).
lt: Paveiksliukas nėra tinkam formato (XBM).

en: Couldn't call `compface`. Make sure it's in your $PATH.
lt: Nepavyksta iškviesti „compface“. Pažiūrėkite, ar jis yra $PATH aplanke.

en: Compface error: %s
lt: „Compface“ klaida: %s

en: This file contains newlines.
lt: Šioje rinkmenoje yra naujų eilučių.

en: Delete header
lt: Šalinti antraštę

en: Do you really want to delete this header?
lt: Tikrai pašalinti šią antraštę?

en: Current custom headers
lt: Dabartinės papildomos antraštės

en: Displayed header configuration
lt: Rodomų antraščių konfigūracija

en: Header name
lt: Antraštės pavadinimas

en: Displayed Headers
lt: Rodomos antraštės

en: Hidden headers
lt: Nerodomos antraštės

en: Show all unspecified headers
lt: Rodyti visas nenurodytas antraštes

en: This header is already in the list.
lt: Antraštė jau yra sąraše.

en: %s will be replaced with file name / URI
lt: %s bus pakeistas rinkmenos keliu arba URI

en: Use system defaults when possible
lt: Jei įmanoma, naudoti sistemoje numatytąsias

en: Web browser
lt: Saityno naršyklė

en: Text editor
lt: Tekstų rengyklė

en: Command for 'Display as text'
lt: Komanda, vykdoma pasirinkus „Rodyti kaip tekstą“

en: Message View
lt: Laiško rodinys

en: External Programs
lt: Išorinės programos

en: Move
lt: Perkelti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Message flags
lt: Laiško žymės

en: Mark
lt: Žymėti

en: Mark as read
lt: Žymėti skaitytu

en: Mark as unread
lt: Žymėti neskaitytu

en: Mark as spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

en: Mark as ham
lt: Pažymėti kaip pageidaujamą

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Color label
lt: Spalvos etiketė

en: Resend
lt: Siųsti vėl

en: Redirect
lt: Peradresuoti

en: Score
lt: Įvertis

en: Change score
lt: Keisti įvertį

en: Set score
lt: Įvertinti

en: Tags
lt: Gairės

en: Apply tag
lt: Pritaikyti gairę

en: Unset tag
lt: Panaikinti gairę

en: Clear tags
lt: Išvalyti gaires

en: Threads
lt: Gijos

en: Stop filter
lt: Sustabdyti filtravimą

en: Action configuration
lt: Veiksmo konfigūravimas

en: Rule
lt: Taisyklė

en: Action
lt: Veiksmas

en: Command-line not set
lt: Komandinė eilutė nenurodyta

en: Destination is not set.
lt: Nenurodyta paskirtis.

en: Recipient is not set.
lt: Nenurodytas gavėjas.

en: Score is not set
lt: Neįvertinta

en: Header is not set.
lt: Nenurodyta antraštė.

en: Target addressbook/folder is not set.
lt: Nenurodyta paskirties adresų knyga/aplankas

en: Tag name is empty.
lt: Tuščias gairės pavadinimas.

en: No action was defined.
lt: Veiksmas neapibrėžtas.

en: literal %
lt: rašmuo „%“

en: filename (should not be modified)
lt: rinkmena (neturi būti keičiama!)

en: new line
lt: nauja eilutė

en: escape character for quotes
lt: Kaitos ženklas

en: quote character
lt: citavimo ženklas

en: Filtering Action: 'Execute'
lt: Filtravimo veiksmas: „vykdyti“

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Book/Folder
lt: Knyga/Aplankas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Color
lt: Spalva

en: Current action list
lt: Dabartinis veiksmų sąrašas

en: Filtering/Processing configuration
lt: Filtravimo/apdorojimo konfigūracija

[ctx: Filtering Account Menu]
en: All
lt: Visos

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Append the new rule above to the list
lt: Naują taisyklę pridėti prie sąrašo

en: Replace the selected rule in list with the rule above
lt: Pasirinktą sąraše esančią taisyklę pakeisti aukščiau esančia taisykle

en: Delete the selected rule from the list
lt: Pasirinktą taisyklę pašalinti iš sąrašo

en: Move the selected rule to the top
lt: Pasirinktą taisyklę perkelti į viršų

en: Move the selected rule one page up
lt: Pasirinktą taisyklę kelti puslapiu aukščiau

en: Move the selected rule up
lt: Pasirinktą taisyklę kelti aukščiau

en: Move the selected rule down
lt: Pasirinktą taisyklę nuleisti žemiau

en: Move the selected rule one page down
lt: Pasirinktą taisyklę nuleisti puslapiu žemiau

en: Move the selected rule to the bottom
lt: Pasirinktą taisyklę nuleisti į apačią

en: Condition string is not valid.
lt: Neteisinga sąlygos eilutė.

en: Condition string is empty.
lt: Tuščia sąlygos eilutė.

en: Action string is empty.
lt: Tuščia veiksmo eilutė.

en: Delete rule
lt: Šalinti taisyklę

en: Do you really want to delete this rule?
lt: Tikrai šalinti šią taisyklę?

en: Delete all rules
lt: Šalinti visas taisykles

en: Do you really want to delete all the rules?
lt: Tikrai šalinti visas šias taisykles?

en: Filtering rules not saved
lt: Filtravimo taisyklės neįrašytos

en: The list of filtering rules have been modified. Close anyway?
lt: Filtravimo taisyklių sąrašas buvo pakeistas. Vis tiek užverti?

en: Move one page up
lt: Kelti puslapiu aukščiau

en: Move one page down
lt: Nuleisti puslapiu žemiau

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Folder list columns configuration
lt: Aplankų sąrašo rodinio konfigūracija

en: Select columns to be displayed in the folder list. You can modify
    the order by using the Up / Down buttons or by dragging the items.
lt: Pasirinkite aplankų sąraše rodytinus stulpelius. Eiliškumą keisti
    galite naudodami mygtukus aukštyn ir žemyn arba tempdami pele.

en: Hidden columns
lt: Paslėpti stulpeliai

en: Displayed columns
lt: Rodomi stulpeliai

en:  Use default
lt: Naudoti numatytą

en: Apply to
    subfolders
lt: Pritaikyti
    paaplankiams

en: Normal
lt: Paprastas

en: Outbox
lt: Siunčiami

en: Folder type
lt: Aplanko tipas

en: Test string:
lt: Bandomoji teksto eilutė:

en: Result:
lt: Rezultatas:

en: Folder chmod
lt: Aplanko „chmod“ leidimai

en: Folder color
lt: Aplanko spalva

en: Pick color for folder
lt: Pasirinkti aplanko spalvą

en: Run Processing rules at start-up
lt: Apdorojimo taisykles vykdyti paleidimo metu

en: Run Processing rules when opening
lt: Apdorojimo taisykles vykdyti atveriant

en: Scan for new mail
lt: Tikrinti, ar yra naujų laiškų

en: Synchronise for offline use
lt: Sinchronizuoti naudojimui neprisijungus

en: 0: all bodies
lt: 0: visos laiško pagrindinės dalys

en: Remove older messages bodies
lt: Pašalinti senesnes laiškų pagrindines dalis

en: Discard folder cache
lt: Naikinti aplanko podėlį

en: Request Return Receipt
lt: Prašyti patvirtinimo apie laiško gavimą

en: Save copy of outgoing messages to this folder instead of Sent
lt: Išsiunčiamų laiškų kopijas rašyti į šį aplanką, o ne į išsiųstųjų laiškų aplanką

en: Default
lt: Numatytasis

en:  for replies
lt:  atsakymams

en: Default account
lt: Numatytoji paskyra

en: Discard cache
lt: Naikinti podėlį

en: Do you really want to discard the local cached data for this folder?
lt: Tikrai naikinti šio aplanko vietinį podėlį?

en: +Discard
lt: +Naikinti

en: General
lt: Bendra

en: Properties for folder %s
lt: Aplanko „%s“ savybės

en: Folder and Message Lists
lt: Aplankų ir laiškų sąrašai

en: Message
lt: Laiškas

en: Derive small and bold fonts from Folder and Message Lists font
lt: Naudoti tuos pačius kaip aplankų ir laiškų sąrašams

en: Small
lt: Mažas

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Use different font for printing
lt: Spausdinant naudoti kitą šriftą

en: Message Printing
lt: Laiško spausdinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Preferences
lt: Parinktys

en: Automatically display attached images
lt: Automatiškai rodyti pridėtus paveiksliukus

en: Resize attached images by default
lt: Numatytuoju atveju pakeisti paveiksliuko dydį

en: Clicking image toggles scaling
lt: Spragtelėjus paveiksliuką, pakeičiamas mastelis

en: Display images inline
lt: Paveiksliukus rodyti laiške

en: Print images
lt: Spausdinti paveiksliukus

en: Image Viewer
lt: Paveikslėlių peržiūra

en: Restrict the log window to
lt: Žurnalo langą apriboti

en: 0 to stop logging in the log window
lt: 0 - žurnalavimo sustabdymui žurnalo lange

en: lines
lt: linija(-omis; -ų)

en: Filtering/processing log
lt: Filtravimo / apdorojimo žurnalas

en: Enable logging of filtering/processing rules
lt: Įgalinti filtravimo/apdorojimo žurnalavimą

en: Log filtering/processing when...
lt: Vesti filtravimo/apdorojimo žurnalą, kai vyksta...

en: filtering at incorporation
lt: filtravimas gaunant

en: pre-processing folders
lt: aplankų pirminis apdorojimas

en: manually filtering
lt: rankinis filtravimas

en: post-processing folders
lt: aplankų galutinis apdorojimas

en: processing folders
lt: aplankų apdorojimas

en: Log level
lt: Žurnalavimo lygis

en: Low
lt: Žemas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: High
lt: Aukštas

en: Disk log
lt: Disko žurnalas

en: Write the following information to disk...
lt: Informaciją įrašyti į diską...

en: Warning messages
lt: Įspėjamieji pranešimai

en: Network protocol messages
lt: Tinklo protokolų pranešimai

en: Error messages
lt: Pranešimai apie klaidas

en: Other
lt: Kita

en: Logging
lt: Žurnalavimas

en: more than
lt: didesnis kaip

en: less than
lt: mažesnis kaip

en: weeks
lt: savaitės

en: higher than
lt: daugiau kaip

en: lower than
lt: mažiau kaip

en: exactly
lt: tiksliai

en: greater than
lt: didesnis kaip

en: smaller than
lt: mažesnis kaip

en: bytes
lt: baitai

en: kilobytes
lt: kilobaitai

en: megabytes
lt: megabaitai

en: contains
lt: turi

en: doesn't contain
lt: neturi

en: headers part
lt: antraštės dalyje

en: body part
lt: pagrindinėje dalyje

en: whole message
lt: visame laiške

en: Marked
lt: Pažymėtas

en: Deleted
lt: Pašalintas

en: Replied
lt: Atsakytas

en: Forwarded
lt: Persiųstas

en: Spam
lt: Brukalas

en: Has attachment
lt: Turi priedą

en: Signed
lt: Pasirašytas

en: set
lt: nustatyta

en: not set
lt: nenustatyta

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: Any tags
lt: Bet kokia gairė

en: Specific tag
lt: Tam tikra gairė

en: ignored
lt: ignoruojama

en: not ignored
lt: neignoruojama

en: watched
lt: stebima

en: not watched
lt: nestebima

en: found
lt: rasta

en: not found
lt: nerasta

en: 0 (Passed)
lt: 0 (pavyko)

en: non-0 (Failed)
lt: ne 0 (nepavyko)

en: Condition configuration
lt: Sąlygos konfigūracija

en: Match criteria:
lt: Atitikimo kriterijus:

en: All messages
lt: Visi laiškai

en: Age
lt: Amžius

en: Phrase
lt: Frazė

en: Flags
lt: Vėliavėlės

en: Color labels
lt: Spalvotos etiketės

en: Thread
lt: Gija

en: Partially downloaded
lt: Dalinai parsiųsta

en: External program test
lt: Išorinės programos testas

[ctx: Filtering Matcher Menu]
en: All
lt: Visi

en: Use regexp
lt: Naudoti reguliarųjį reiškinį

en: Message must match
lt: Laiškas privalo atitikti

en: at least one
lt: bent vieną

en: all
lt: visas

en: of above rules
lt: aukščiau pateiktas taisykles

en: Search pattern is not set.
lt: Nenurodytas paieškos šablonas

en: Test command is not set.
lt: Nenurodyta bandymo komanda.

en: all addresses in all headers
lt: visi adresai visose antraštėse

en: any address in any header
lt: bet koks adresas bet kurioje antraštėje

en: the address(es) in header '%s'
lt: adresas(-ai) antraštėje „%s“

en: Headers part
lt: Antraštės dalis

en: Body part
lt: Laiško kūno dalis

en: Whole message
lt: Visas laiškas

en: content is
lt: turinys yra

en: Age is
lt: Amžius yra

en: Flag
lt: Vėliavėlė

en: is
lt: yra

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Label
lt: Etiketė

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Score is
lt: Įvertis

en: points
lt: tašką(-us)

en: Size is
lt: Dydis yra

en: Scope:
lt: Sritis:

en: tags
lt: gairės

en: type is
lt: tipas yra

en: Program returns
lt: Programa grąžina

en: The entry was not saved.
    Close anyway?
lt: Elementas nebuvo įrašytas.
    Vis tiek užverti?

en: Current condition rules
lt: Dabartinės sąlygos taisyklės

en: Headers
lt: Antraštės

en: Display header pane above message view
lt: Antraščių langelį rodyti virš laiško

en: Display (X-)Face in message view
lt: (X-)veidą rodyti laiško rodinyje

en: Display Face in message view
lt: Veidą rodyti laiško rodinyje

en: Display headers in message view
lt: Antraštes rodyti laiško rodinyje

en: HTML messages
lt: HTML laiškai

en: Render HTML messages as text
lt: HTML laiškus rodyti kaip tekstą

en: Line space
lt: Tarpas tarp eilučių

en: pixel(s)
lt: taškas(-ai; -ų)

en: Scroll
lt: Slinktis

en: Half page
lt: Pusė puslapio

en: Smooth scroll
lt: Glotni slinktis

en: Step
lt: žengiant per

en: Show attachment descriptions (rather than names)
lt: Rodyti priedų aprašus (ne pavadinimus)

en: Quotation
lt: Citavimas

en: Collapse quoted text on double click
lt: Sutraukti cituojamą tekstą spragtelėjus jį du kartus

en: Treat these characters as quotation marks:
lt: Šiuos simbolius laikyti citavimo žymėmis:

en: Text Options
lt: Teksto parinktys

en: Message view
lt: Laiško rodinys

en: Enable coloration of message text
lt: Įgalinti laiško teksto spalvinimą

en: Quote
lt: Citavimas

en: Cycle quote colors
lt: Cikliškai naudoti citavimo spalvas

en: If there are more than 3 quote levels, the colors will be reused
lt: Jei citavimo lygių yra daugiau nei trys, spalvos bus naudojamos vėl iš naujo pakaitomis (ketvirtas lygmuo bus nuspalvintas kaip ir pirmasis)

en: 1st Level
lt: Pirmas lygis

en: Text
lt: Tekstas

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 1st level text
lt: Pasirinkite pirmo lygio teksto spalvą

en: 2nd Level
lt: Antras lygis

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 2nd level text
lt: Pasirinkite antro lygio teksto spalvą

en: 3rd Level
lt: Trečias lygis

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 3rd level text
lt: Pasirinkite trečio lygio teksto spalvą

en: Enable coloration of text background
lt: Įgalinti teksto fono spalvinimą

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 1st level text background
lt: Pasirinkite pirmo lygio teksto fono spalvą

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 2nd level text background
lt: Pasirinkite antro lygio teksto fono spalvą

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 3rd level text background
lt: Pasirinkite trečio lygio teksto fono spalvą

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for links
lt: Pasirinkite nuorodų spalvą

en: URI link
lt: URI nuoroda

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for signatures
lt: Pasirinkite parašų spalvą

en: Folder list
lt: Aplankų sąrašas

en: Pick color for Target folder. Target folder is used when the option 'Execute immediately when moving or deleting messages' is turned off
lt: Pasirinkite spalvą paskirties aplankui. Paskirties aplankas bus nudažytas ta spalva, jei išjungta parinktis „perkelti arba šalinti laiškus iš karto“

en: Target folder
lt: Paskirties aplankas

en: Pick color for folders containing new messages
lt: Parinkite spalvą aplankui, kuriame yra naujų laiškų

en: Folder containing new messages
lt: Aplankas, kuriame yra naujų laiškų

[ctx: Tooltip]
note: TRANSLATORS: 'color %d' refers to the filtering/processing rule name and should not be translated
en: Pick color for 'color %d'
lt: Pasirinkite „%d spalvą“

note: TRANSLATORS: 'color %d' refers to the filtering/processing rule name and should not be translated
en: Set label for 'color %d'
lt: Nurodykite „%d spalvos“ etiketę

[ctx: Dialog title]
note: TRANSLATORS: 'color %d' refers to the filtering/processing rule name and should not be translated
en: Pick color for 'color %d'
lt: Pasirinkite spalvą, naudosimą kaip „%d spalva“

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 1st level text
lt: Pasirinkite pirmo lygio teksto fono spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 2nd level text
lt: Pasirinkite antro lygio teksto fono spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 3rd level text
lt: Pasirinkite trečio lygio teksto fono spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 1st level text background
lt: Pasirinkite pirmo lygio teksto fono spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 2nd level text background
lt: Pasirinkite antro lygio teksto fono spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 3rd level text background
lt: Pasirinkite trečio lygio teksto fono spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for links
lt: Pasirinkite nuorodų spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for target folder
lt: Pasirinkite paskirties aplanko spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for signatures
lt: Pasirinkite parašų spalvą

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for folder
lt: Pasirinkite aplankų spalvą

en: Colors
lt: Spalvos

en: Choose preset keyboard shortcuts
lt: Pasirinkite sparčiųjų klavišų rinkinį

en: Select preset:
lt: Pasirinkite rinkinį

en: Add address to destination when double-clicked
lt: Jei dukart spragtelėta pele, adresą įtraukti į paskirties sąrašą

en: On exit
lt: Baigiant darbą su programa

en: Confirm on exit
lt: Patvirtinti programos užvėrimą

en: Empty trash on exit
lt: Užveriant programą išvalyti šiukšlinę

en: Warn if there are queued messages
lt: Įspėti, jei siuntimo eilėje yra laiškų

en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros spartieji klavišai

en: Enable customisable keyboard shortcuts
lt: Leisti pakeisti klaviatūros sparčiuosius klavišus

en: If checked, you can change the keyboard shortcuts of most of the menu items by focusing on the menu item and pressing a key combination.
    Uncheck this option if you want to lock all existing keyboard shortcuts.
lt: Jei pažymėta, prie meniu komandų galėsite patys priskirti kitus klaviatūros sparčiuosius klavišus. Tam pirma pasirinkite meniu elementą, o po to nuspauskite klavišų kombinaciją.
    Norėdami užrakinti esamą sparčiųjų klavišų rinkinį, atžymėkite šią parinktį.

en:  Choose preset keyboard shortcuts...
lt:  Pasirinkite sparčiųjų klavišų rinkinį...

en: Metadata handling
lt: Metaduomenų dorojimas

en: Safer
lt: Saugiau

en: Faster
lt: Greičiau

en: Ask before emptying trash
lt: Klausti prieš išvalant šiukšlinę

en: Ask about account specific filtering rules when filtering manually
lt: Jei filtruojama rankiniu būdu, klausti apie taikymą paskyroms

en: Use secure file deletion if possible
lt: Jei įmanoma, naudoti saugų rinkmenų šalinimą

en: Use secure file deletion if possible
    (the 'shred' program is not available)
lt: Jei įmanoma, naudoti saugų rinkmenų šalinimą
    („shred“ programa nepasiekiama)

en: Use the 'shred' program to overwrite files with random data before deleting them. This slows down deletion. Be sure to read shred's man page for caveats.
lt: Naudoti „shred“ programą, kuri prieš pašalinant rinkmenas leidžia jas perrašyti atsitiktiniu turiniu. Tai sulėtina šalinimo eigą. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite „shred“ programos „man“ puslapius.

en: Synchronise offline folders as soon as possible
lt: Nuotolinius aplankus sinchronizuoti kaip galima greičiau

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: On %d\n%f wrote:\n\n%q
lt: %d\n%f rašė:\n\n%q

en: External incorporation program
lt: Išorinė programa laiškų gavimui

en: Use external program for receiving mail
lt: Pašto gavimui naudoti išorinę programą

en: Automatic checking
lt: Automatinis tikrinimas

en: Check for new mail every
lt: Paštą tikrinti kas

en: Check for new mail on start-up
lt: Paštą tikrinti vos paleidus programą

en: Dialogs
lt: Dialogai

en: Show receive dialog
lt: Rodyti gavimo dialogą

en: Only on manual receiving
lt: Tik gaunant rankiniu būdu

en: Close receive dialog when finished
lt: Užbaigus užverti gavimo dialogą

en: Don't popup error dialog on receive error
lt: Nerodyti dialogo apie gavimo klaidas

en: Go to Inbox
lt: Eiti į gautųjų laiškų dėžutę

en: Update all local folders
lt: Atnaujinti visus vietinius aplankus

en: Run command
lt: Paleisti komandą

en: after automatic check
lt: po automatinio patikrinimo

en: after manual check
lt: po rankinio patikrinimo

en: Command to execute:
    (use %d as number of new mails)
lt: Įvykdytina komanda:
    (%d: naujų laiškų skaičius)

en: Mail Handling
lt: Pašto dorojimas

en: Receiving
lt: Gavimas

en: Save sent messages to Sent folder
lt: Išsiųstus laiškus įrašyti aplanke „išsiųstieji“

en: Confirm before sending queued messages
lt: Patvirtinti siuntimo eilėje esančių laiškų siuntimą

en: Never send Return Receipts
lt: Niekada nesiųsti pranešimų apie laiško gavimą

en: Show send dialog
lt: Rodyti siuntimo langą

en: Outgoing encoding
lt: Išsiunčiamų laiškų koduotė

en: If 'Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used
lt: Jei parenkama „automatinė“, bus naudojama esamai lokalei optimali koduotė

en: Automatic (Recommended)
lt: Automatinė (rekomenduojama)

en: 7bit ASCII (US-ASCII)
lt: 7 bitų ASCII (US-ASCII)

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: Western European (ISO-8859-1)
lt: Vakarų Europos(ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
lt: Vakarų Europos(ISO-8859-15)

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-2)

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltų (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lt: Baltų (ISO-8859-4)

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikų (ISO-8859-7)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
lt: Hebrajų (Windows-1255)

en: Arabic (ISO-8859-6)
lt: Arabų (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabų (Windows-1256)

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkų (ISO-8859-9)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lt: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
lt: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
lt: Kirilica (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japonų (ISO-2022-JP)

en: Japanese (EUC-JP)
lt: Japonų (EUC-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lt: Japonų (Shift_JIS)

en: Simplified Chinese (GB18030)
lt: Supaprastinta kinų (GB18030)

en: Simplified Chinese (GB2312)
lt: Supaprastinta kinų (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
lt: Supaprastinta kinų (GBK)

en: Traditional Chinese (Big5)
lt: Tradicinė kinų (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
lt: Tradicinė kinų (EUC-TW)

en: Chinese (ISO-2022-CN)
lt: Kinų (ISO-2022-CN)

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjiečių (EUC-KR)

en: Thai (TIS-620)
lt: Tajų (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
lt: Tajų (Windows-874)

en: Transfer encoding
lt: Siuntimo koduotė

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters
lt: Nurodykite turinio perdavimo koduotę, naudojamą tada, kai laiške yra ne ASCII koduotės rašmenų

en: Sending
lt: Siuntimas

en: Pick color for misspelled word
lt: Pasirinkite neteisingai parašytų žodžių spalvą

en: Enable spell checker
lt: Įgalinti rašybos tikrinimą

en: Enable alternate dictionary
lt: Įgalinti alternatyvų žodyną

en: Faster switching with last used dictionary
lt: Ši parinktis leidžia greitai pereiti prie paskiausiai naudoto žodyno

en: Automatic spell checking
lt: Automatinis rašybos tikrinimas

en: Re-check message when changing dictionary
lt: Iš naujo patikrinti laišką, jei pakeičiamas žodynas

en: Dictionary
lt: Žodynas

en: Check with both dictionaries
lt: Tikrinti naudojant abu žodynus

en: Get more dictionaries...
lt: Gauti daugiau žodynų...

en: Misspelled word color
lt: Neteisingai parašyto žodžio spalva

en: Pick color for misspelled word. Use black to underline
lt: Pasirinkite neteisingai parašytų žodžių spalvą. Norėdami pabraukti, rinkitės juodą

en: Spell Checking
lt: Rašybos tikrinimas

en: the abbreviated weekday name
lt: sutrumpintas savaitės dienos pavadinimas

en: the full weekday name
lt: pilnas savaitės dienos pavadinimas

en: the abbreviated month name
lt: sutrumpintas mėnesio pavadinimas

en: the full month name
lt: pilnas mėnesio pavadinimas

en: the preferred date and time for the current locale
lt: pageidaujama data ir laikas esamai lokalei

en: the century number (year/100)
lt: amžiaus skaičius (metai/100)

en: the day of the month as a decimal number
lt: mėnesio diena (dešimtainis skaičius)

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
lt: valanda pagal 24 valandų laikrodį (dešimtainis skaičius)

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
lt: valanda pagal 12 valandų laikrodį (dešimtainis skaičius)

en: the day of the year as a decimal number
lt: metų diena (dešimtainis skaičius)

en: the month as a decimal number
lt: mėnuo (dešimtainis skaičius)

en: the minute as a decimal number
lt: minutė (dešimtainis skaičius)

en: either AM or PM
lt: AM (ryto) arba PM (vakaro)

en: the second as a decimal number
lt: sekundė (dešimtainis skaičius)

en: the day of the week as a decimal number
lt: savaitės diena (dešimtainis skaičius)

en: the preferred date for the current locale
lt: pageidaujama data esamai lokalei

en: the last two digits of a year
lt: paskutiniai du datos skaitmenys

en: the year as a decimal number
lt: metai (dešimtainis skaičius)

en: the time zone or name or abbreviation
lt: laiko juosta, pavadinimas arba trumpinys

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Specifier
lt: Simbolis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Display message number next to folder name
lt: Prie aplanko pavadinimo rodyti laiškų kiekį

en: Unread messages
lt: Neskaitytieji laiškai

en: Unread and Total messages
lt: Neskaityti ir visi laiškai

en: Open last opened folder at start-up
lt: Paleidus programą, atverti paskiausiai atvertą aplanką

en: Abbreviate newsgroup names longer than
lt: Sutrumpinti naujienų grupių pavadinimus, kurie ilgesni nei

en: letters
lt: raidžių(-ės)

en: Message list
lt: Laiškų sąrašas

en: Set default selection when entering a folder
lt: Numatytasis pasirinkimas įėjus į aplanką

en: Show "no unread (or new) message" dialog
lt: Rodyti langą „nėra neskaitytų (arba naujų) laiškų“

en: Assume 'Yes'
lt: Atsakyti „Taip“

en: Assume 'No'
lt: Atsakyti „Ne“

en: Open message when selected
lt: Atverti laiškus, kai pasirenkami

en: When message view is visible
lt: Kai laiškas matomas

en: Execute immediately when moving or deleting messages
lt: Perkelti arba šalinti laiškus iš karto

en: Defers moving, copying and deleting of messages until you choose 'Tools/Execute'
lt: Jei parinktis nėra pažymėta, tuomet laiškų perkėlimas, kopijavimas arba šalinimas bus įvykdytas tik per meniu pasirinkus „Įrankiai/Vykdyti“

en: Mark message as read
lt: Žymėti laišką skaitytu

en: when selected, after
lt: Jei pasirinktas, po

en: only when opened in a new window, or replied to
lt: tik atveriant naujame lange arba atsakant

en: Display sender using address book
lt: Siuntėjo vardą rodyti pagal adresų knygos duomenis

en: Show tooltips
lt: Rodyti paaiškinimus

en: Date format help
lt: Apie datos formatus

en: Confirm before marking all messages in a folder as read
lt: Patvirtinti prieš pažymint visus aplanko laiškus skaitytais

en: Translate header names
lt: Išversti antraščių pavadinimus

en: The display of standard headers (such as 'From:', 'Subject:') will be translated into your language.
lt: Išversti įprastines antraštes (pvz., „From“, „Subject“) į lietuvių kalbą.

en: Summaries
lt: Santraukos

en: Number
lt: Numeris

en: Message list columns configuration
lt: Laiškų sąrašo stulpelių konfigūracija

en: Select columns to be displayed in the message list. You can modify
    the order by using the Up / Down buttons or by dragging the items.
lt: Pasirinkite laiškų sąraše rodytinus stulpelius. Eiliškumą keisti
    galite naudodami mygtukus aukštyn ir žemyn arba tempdami pele.

en: first marked email
lt: pirmas pažymėtas laiškas

en: first new email
lt: pirmas naujas laiškas

en: first unread email
lt: pirmas neskaitytas laiškas

en: last opened email
lt: paskutinis atvertas laiškas

en: last email in the list
lt: paskutinis laiške sąraše

en: first email in the list
lt: pirmas laiškas sąraše

en:  Selection when entering a folder
lt:  Parinkimas įėjus į aplanką

en: Possible selections
lt: Galimi pasirinkimai

en: Selection on folder opening
lt: Parinkimas atvėrus aplanką

en: This name is used as the Menu item
lt: Šis pavadinimas naudojamas kaip meniu įrašas

en: Append the new template above to the list
lt: Prie sąrašo pridėti naują šabloną

en: Replace the selected template in list with the template above
lt: Pasirinktą sąraše esantį šabloną pakeisti aukščiau esančiu šablonu

en: Delete the selected template from the list
lt: Pasirinktą šabloną pašalinti iš sąrašo

en: Show information on configuring templates
lt: Rodyti konfigūruojamų šablonų informaciją

en: Move the selected template to the top
lt: Pasirinktą šabloną perkelti į viršų

en: Move the selected template up
lt: Pasirinktą šabloną kelti aukščiau

en: Move the selected template down
lt: Pasirinktą šabloną nuleisti žemiau

en: Move the selected template to the bottom
lt: Pasirinktą šabloną nuleisti į apačią

en: Template configuration
lt: Šablono konfigūracija

en: Templates list not saved
lt: Šablonų sąrašas neįrašytas

en: The templates list has been modified. Close anyway?
lt: Šablonų sąrašas pakeistas. Vis tiek užverti?

en: The template's name is not set.
lt: Nenurodytas šablono pavadinimas.

en: The "From" field of the template contains an invalid email address.
lt: Šablone nurodytas netinkamas siuntėjo el. pašto adresas.

en: The "To" field of the template contains an invalid email address.
lt: Šablone nurodytas netinkamas gavėjo el. pašto adresas.

en: The "Cc" field of the template contains an invalid email address.
lt: Šablone nurodytas netinkamas laiško kopijos gavėjo el. pašto adresas.

en: The "Bcc" field of the template contains an invalid email address.
lt: Šablone nurodytas netinkamas slaptosios kopijos gavėjo el. pašto adresas.

en: The "Subject" field of the template is invalid.
lt: Laiško šablono temos laukelis yra netinkamas.

en: Delete template
lt: Šalinti šabloną

en: Do you really want to delete this template?
lt: Tikrai šalinti šį šabloną?

en: Delete all templates
lt: Šalinti visus šablonus

en: Do you really want to delete all the templates?
lt: Tikrai šalinti visus šablonus?

en: Current templates
lt: Esami šablonai

en: Template
lt: Šablonas

en: Default internal theme
lt: Numatytasis vidinis apipavidalinimas

en: Themes
lt: Apipavidalinimai

en: Only root can remove system themes
lt: Tik naudotojas root gali pašalinti šiuos apipavidalinimus

en: Remove system theme '%s'
lt: Pašalinti sistemos apipavidalinimą „%s“

en: Remove theme '%s'
lt: Pašalinti apipavidalinimą „%s“

en: Are you sure you want to remove this theme?
lt: Tikrai pašalinti šį apipavidalinimą?

en: File %s failed
    while removing theme.
lt: Šalinant apipavidalinimą,
    kilo nesklandumų su %s.

en: Removing theme directory failed.
lt: Nepavyko pašalinti apipavidalinimo aplanko.

en: Theme removed successfully
lt: Apipavidalinimas pašalintas.

en: Select theme folder
lt: Pasirinkite apipavidalinimo aplanką

en: Install theme '%s'
lt: Įdiegti apipavidalinimą „%s“

en: This folder doesn't seem to be a theme folder.
    Install anyway?
lt: Regis šis aplankas nėra apipavidalinimo aplankas.
    Vis tiek diegti?

en: Do you want to install theme for all users?
lt: Apipavidalinimą įdiegti visiems naudotojams?

en: Theme exists
lt: Apipavidalinimas jau yra

en: A theme with the same name is
    already installed in this location.
    
    Do you want to replace it?
lt: Apipavidalinimas tokiu pačiu pavadinimu
    toje vietoje jau įdiegtas.
    
    Pakeisti jį?

en: Couldn't delete the old theme in %s.
lt: Nepavyksta pašalinti seno apipavidalinimo %s.

en: Couldn't create destination directory %s.
lt: Nepavyksta sukurti paskirties aplanko %s.

en: Theme installed successfully.
lt: Apipavidalinimas įdiegtas.

en: Failed installing theme
lt: Apipavidalinimo įdiegti nepavyko

en: File %s failed
    while installing theme.
lt: Diegiant apipavidalinimą,
    kilo nesklandumų su %s.

en: %d themes available (%d user, %d system, 1 internal)
lt: Prieinama temų: %d (naudotojo: %d, sistemos: %d, 1 vidinė)

en: Internal theme has %d icons
lt: Vidinis apipavidalinimas turi ženkliukų: %d

en: No info file available for this theme
lt: Apie šį apipavidalinimą informacijos nėra

en: Error: couldn't get theme status
lt: Klaida: nepavyksta nustatyti apipavidalinimo būsenos

en: %d files (%d icons), size: %s
lt: rinkmenų: %d files (ženkliukų: %d), dydis: %s

en: Selector
lt: Pasirinkimas

en: Install new...
lt: Įdiegti naują...

en: Get more...
lt: Gauti daugiau...

en: Information
lt: Informacija

en: Author:
lt: Autorius:

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Use this
lt: Naudoti jį

en: Selected Action already set.
    Please choose another Action from List
lt: Pasirinktas veiksmas jau yra.
    Pasirinkite kitą veiksmą iš sąrašo.

en: Item has no icon defined.
lt: Elementas neturi ženkliuko.

en: Item has no text defined.
lt: Elementui nepriskirtas tekstas.

en: Toolbar item
lt: Įrankinės elementas

en: Item type
lt: Elemento tipas

en: Internal Function
lt: Vidinė funkcija

en: User Action
lt: Naudotojo veiksmas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Event executed on click
lt: Veiksmas, įvykdomas spragtelėjus

en: Toolbar text
lt: Įrankinės tekstas

en: Icon
lt: Ženkliukas

en: Toolbars
lt: Įrankinės

en: Main Window
lt: Pagrindinis langas

en: Message Window
lt: Laiško langas

en: Compose Window
lt: Rašymo langas

en: Icon text
lt: Ženkliuko tekstas

en: Mapped event
lt: Susietas veiksmas

en: Toolbar item icon
lt: Ženkliukas įrankinėje

en: Auto wrapping
lt: Automatinis apgaubimas

en: Wrap quotation
lt: Apgaubti citavimą

en: Wrap pasted text
lt: Apgaubti iš iškarpinės įdėtą tekstą

en: Auto indent
lt: Autom. įtrauka

en: Wrap text at
lt: Tekstą apgaubti ties

en: Wrapping
lt: Apgaubimas

en: Print preview
lt: Spaudinio peržiūra

en: First page
lt: Pirmas puslapis

en: Last page
lt: Paskutinis puslapis

en: Zoom 100%
lt: Originalus dydis

en: Zoom fit
lt: Priderinti

en: Zoom in
lt: Didinti

en: Zoom out
lt: Mažinti

en: Page %d
lt: %d psl.

en: No information available
lt: Informacija neprieinama

en: No recipient keys defined.
lt: Nenurodytas gavėjo raktas.

en: [Error decoding BASE64]
lt: [Klaidas iškoduojant BASE64]

en: Already trying to send.
lt: Jau bandoma siųsti.

en: Couldn't open file %s.
lt: Nepavyksta atverti rinkmenos %s.

en: Couldn't encrypt the email: %s
lt: Nepavyksta užšifruoti laiško: %s

en: Queued message header is broken.
lt: Eilėje esančio laiško antraštė sugadinta.

en: An error happened during SMTP session.
lt: SMTP sesijos metu įvyko klaida.

en: No specific account has been found to send, and an error happened during SMTP session.
lt: Nerasta konkrečios paskyros siuntimui, SMTP sesijos klaida.

en: Couldn't create temporary file for news sending.
lt: Nepavyksta sukurti laikinosios rinkmenos naujienų siuntimui.

en: Error when writing temporary file for news sending.
lt: Klaida kuriant laikinąją rinkmeną naujienų siuntimui.

en: Error occurred while posting the message to %s.
lt: Klaida siunčiant laišką į %s.

en: Filtering messages...
lt: Filtruojami laiškai...

en: <span weight="bold">symbols:</span>
lt: <span weight="bold">simboliai:</span>

en: customized date format (see 'man strftime')
lt: savitas datos formatas (žr. „man strftime“)

en: email address of sender
lt: siuntėjo el. p. adresas

en: full name of sender
lt: siuntėjo vardas ir pavardė

en: first name of sender
lt: siuntėjo vardas

en: last name of sender
lt: siuntėjo pavardė

en: initials of sender
lt: siuntėjo inicialai

en: message body
lt: pagrindinė laiško dalis

en: quoted message body
lt: cituojamo laiško pagrindinė dalis

en: message body without signature
lt: laiško pagrindinė dalis be parašo

en: quoted message body without signature
lt: cituojamo laiško pagrindinė dalis be parašo

en: message tags
lt: laiškų gairės

en: current dictionary
lt: dabartinis žodynas

en: cursor position
lt: žymeklio padėtis

en: account property: your name
lt: paskyros savybė: jūsų vardas

en: account property: your email address
lt: paskyros savybė: jūsų pašto adresas

en: account property: account name
lt: paskyros savybė: paskyros pavadinimas

en: account property: organization
lt: paskyros savybė: organizacija

en: account property: signature
lt: paskyros savybė: parašas

en: account property: signature path
lt: paskyros savybė: parašo kelias

en: account property: default dictionary
lt: paskyros savybė: numatytasis žodynas

en: address book <span style="oblique">completion</span>: Cc
lt: adresų knygos <span style="oblique">užbaigimas</span>: Kopija

en: address book <span style="oblique">completion</span>: From
lt: adresų knygos <span style="oblique">užbaigimas</span>: Nuo

en: address book <span style="oblique">completion</span>: To
lt: adresų knygos <span style="oblique">užbaigimas</span>: Kam

en: literal backslash
lt: Kairinio brūkšnio simbolis

en: literal question mark
lt: Klaustuko simbolis „?“

en: literal exclamation mark
lt: Šauktuko simbolis „!“

en: literal pipe
lt: Stataus brūkšnio simbolis „|“

en: literal opening curly brace
lt: Atidarantis riestinio skliausto simbolis „{“

en: literal closing curly brace
lt: Uždarantis riestinio skliausto simbolis „{“

en: <span weight="bold">commands:</span>
lt: <span weight="bold">komandos:</span>

en: insert <span style="oblique">expr</span> if x is set, where x is one of
    the [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbols (or their long equivalent)
lt: jei x apibrėžtas, įterpti <span style="oblique">expr</span>, kur x
    yra vienas iš [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    simbolių (ar jų ilgasis atitikmuo)

en: insert <span style="oblique">expr</span> if x is not set, where x is one of
    the [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbols (or their long equivalent)
lt: jei x nėra apibrėžtas, įterpti <span style="oblique">expr</span>, kur x
    yra vienas iš [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    simbolių (ar jų ilgasis atitikmuo)

en: insert file:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as the path of the file to insert
lt: įterpti rinkmeną:
    <span style="oblique">sub_expr</span> yra laikomas įterptinos rinkmenos keliu

en: attach file:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as the path of the file to attach
lt: pridėti rinkmeną:
    <span style="oblique">sub_expr</span> yra laikomas įdėtinos rinkmenos keliu

en: <span weight="bold">definition of terms:</span>
lt: <span weight="bold">termų apibrėžimai:</span>

en: text that can contain any of the symbols or
    commands above
lt: tekstas gali turėti bet kuriuos aukščiau pateiktus
    simbolius arba komandas

en: text that can contain any of the symbols (no
    commands) above
lt: tekstas gali turėti bet kuriuos aukščiau pateiktus
    simbolius (bet ne komandas)

en: Description of symbols
lt: Simbolių aprašymai

en: The following symbols and commands can be used:
lt: Gali būti naudojami šie simboliai ir komandos:

en: Use template when composing new messages
lt: Šabloną naudoti rašant naujus laiškus

en: Override From header. This doesn't change the account used to compose the new message.
lt: Priverstinai naudoti antraštę „Nuo“. Tai niekaip nepaveikia paskyros, naudojamos rašant naują laišką.

en: Use template when replying to messages
lt: Šabloną naudoti atsakant į laiškus

en: Override From header. This doesn't change the account used to reply.
lt: Priverstinai naudoti antraštę „Nuo“. Tai niekaip nepaveikia paskyros, naudojamos atsakant.

en: Quotation mark
lt: Citavimo žymė

en: Use template when forwarding messages
lt: Šabloną naudoti persiunčiant laiškus

en: Override From header. This doesn't change the account used to forward.
lt: Priverstinai naudoti antraštę „Nuo“. Tai niekaip nepaveikia paskyros, naudojamos persiunčiant.

en: Defaults
lt: Numatyta

en: The "From" field of the "New message" template contains an invalid email address.
lt: Naujo laiško šablone nurodytas netinkamas siuntėjo el. pašto adresas.

en: The "Subject" field of the "New message" template is invalid.
lt: Naujo laiško šablono temos laukelis yra netinkamas.

en: The "Quotation mark" field of the "Reply" template is invalid.
lt: Atsakymo šablono citavimo žymės laukelis yra netinkamas.

en: The "Quotation mark" field of the "Forward" template is invalid.
lt: Persiunčiamo laiško šablono citavimo žymės laukelis yra netinkamas.

en: Enter text to replace '%s'
lt: Įveskite tekstą, kuris pakeis „%s“

en: Enter variable
lt: Kintamojo įvedimas

en: Sending message using command: %s
lt: Laiškas siunčiamas naudojant komandą: %s

en: Couldn't execute command: %s
lt: Nepavyksta įvykdyti komandos: %s

en: Error occurred while executing command: %s
lt: Klaida vykdant komandą: %s

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Doing POP before SMTP...
lt: Prisijungimas prie POP prieš SMTP...

en: POP before SMTP
lt: POP prieš SMTP

en: Mail sent successfully.
lt: Paštas sėkmingai išsiųstas

en: Sending HELO...
lt: Siunčiamas HELO...

en: Authenticating
lt: Tikrinamas tapatumas...

en: Sending message...
lt: Siunčiamas laiškas...

en: Sending EHLO...
lt: Siunčiamas EHLO...

en: Sending MAIL FROM...
lt: Siunčiamas MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
lt: Siunčiamas RCPT TO...

en: Sending DATA...
lt: Siunčiamas DATA...

en: Quitting...
lt: Baigiama...

en: Sending message (%d / %d bytes)
lt: Siunčiamas laiškas (%d / %d baitų)

en: Sending message
lt: Siunčiamas laiškas

en: Error occurred while sending the message.
lt: Siunčiant laišką įvyko klaida.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
lt: Siunčiant laišką įvyko klaida:
    %s

en: Mailbox setting
lt: Pašto dėžutės nuostatos

en: First, you have to set the location of mailbox.
    You can use existing mailbox in MH format
    if you have the one.
    If you're not sure, just select OK.
lt: Pirmiausia turite nurodyti pašto dėžutės vietą.
    Galite naudoti esamą MH formato pašto dėžutę
    (jei tokią turite).
    Jei abejojate, tiesiog spauskite „gerai“.

en: Source of the message
lt: Laiško pradinis tekstas

en: %s - Source
lt: %s - Pradinis tekstas

en: Delete certificate
lt: Šalinti liudijimą

en: Do you really want to delete this certificate?
lt: Tikrai šalinti šį liudijimą?

en: Search messages
lt: Laiškų paieška

en: Match any of the following
lt: Jei tenkinama bet kuri sąlyga

en: Match all of the following
lt: Jei tenkinamos visos sąlygos

en: Body:
lt: Pagrindinė dalis:

en: Condition:
lt: Sąlyga:

en: Find _all
lt: Rasti _visus

en: Searching in %s...
lt: Ieškoma ties „%s“...

en: Beginning of list reached; continue from end?
lt: Pasiekta sąrašo pradžia; tęsti nuo pabaigos?

en: End of list reached; continue from beginning?
lt: Pasiekta sąrašo pabaiga; tęsti nuo pradžios?

en: Create _filter rule
lt: Sukurti _filtro taisyklę

en: Toggle quick search bar
lt: Rodyti arba paslėpti greitos paieškos juostą

en: Toggle multiple selection
lt: Perjungti daugybinį žymėjimą

en: Process mark
lt: Pažymėtų laiškų apdorojimas

en: Some marks are left. Process them?
lt: Liko pažymėtų laiškų. Apdoroti juos?

en: Scanning folder (%s)...
lt: Peržvelgiamas aplankas (%s )...

en: No more unread messages
lt: Neskaitytų laiškų nebėra

en: No unread message found. Search from the end?
lt: Neskaitytų laiškų nėra. Ieškoti nuo pabaigos?

en: Internal error: unexpected value for prefs_common.next_unread_msg_dialog
lt: Vidinė klaida: netikėta prefs_common.next_unread_msg_dialog reikšmė

en: No unread messages.
lt: Neskaitytų laiškų nėra.

en: No unread message found. Go to next folder?
lt: Neskaitytų laiškų nėra. Eiti į tolesnį aplanką?

en: No more new messages
lt: Naujų laiškų nebėra

en: No new message found. Search from the end?
lt: Naujų laiškų nėra. Ieškoti nuo pabaigos?

en: No new messages.
lt: Naujų laiškų nėra.

en: No new message found. Go to next folder?
lt: Naujų laiškų nėra. Eiti į tolesnį aplanką?

en: No more marked messages
lt: Daugiau nebėra pažymėtų laiškų

en: No marked message found. Search from the end?
lt: Pažymėtų laiškų nėra. Ieškoti nuo pabaigos?

en: No marked messages.
lt: Nėra pažymėtų laiškų.

en: No marked message found. Go to next folder?
lt: Neskaitytų laiškų nėra. Eiti į tolesnį aplanką?

en: No more labeled messages
lt: Daugiau nebėra laiškų, turinčių etiketes.

en: No labeled message found. Search from the end?
lt: Nė vienas laiškas neturi etiketės. Ieškoti nuo pabaigos?

en: No labeled messages.
lt: Nė vienas laiškas neturi etiketės.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
lt: Nė vienas laiškas neturi etiketės. Ieškoti nuo pradžios?

en: Attracting messages by subject...
lt: Laiškai rikiuojami pagal temą...

en: %d deleted
lt: pašalinta: %d

en: %s%d moved
lt: perkelta: %s%d

en: %s%d copied
lt: nukopijuota: %s%d

en:  item selected |  items selected
lt[0]:  pasirinktas
lt[1]:  pasirinkti
lt[2]:  pasirinktų

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
lt: naujų: %d; neskaitytų: %d; iš viso: %d (%s)

en: <b>Message summary</b>
    <b>New:</b> %d
    <b>Unread:</b> %d
    <b>Total:</b> %d
    <b>Size:</b> %s
    
    <b>Marked:</b> %d
    <b>Replied:</b> %d
    <b>Forwarded:</b> %d
    <b>Locked:</b> %d
    <b>Ignored:</b> %d
    <b>Watched:</b> %d
lt: <b>Laiškų santrauka</b>
    <b>Naujų:</b> %d
    <b>Neskaitytų:</b> %d
    <b>Iš viso:</b> %d
    <b>Dydis:</b> %s
    
    <b>Pažymėtų:</b> %d
    <b>Atsakytų:</b> %d
    <b>Persiųstų:</b> %d
    <b>Užrakintų:</b> %d
    <b>Nepaisomų:</b> %d
    <b>Stebimų:</b> %d

en: %d/%d selected (%s/%s), %d unread
lt: Pasirinkta %d/%d (%s/%s), neskaityta: %d

en: Sorting summary...
lt: Rikiuojama santrauka...

en: Setting summary from message data...
lt: Pagal laiškų duomenis sudaroma santrauka...

en: (No Date)
lt: (Data nežinoma)

en: (No Recipient)
lt: (Gavėjo nėra)

en: %s
    <span color='%s' style='italic'>From: %s, on %s</span>
lt: %s
    <span color='%s' style='italic'>Nuo: %s, %s</span>

en: %s
    <span color='%s' style='italic'>To: %s, on %s</span>
lt: %s
    <span color='%s' style='italic'>Kam: %s, %s</span>

en: You're not the author of the article.
lt: Jūs nesate straipsnio autorius.

en: Do you really want to delete the selected message? | Do you really want to delete the %d selected messages?
lt[0]: Tikrai šalinti pasirinktą %d laišką?
lt[1]: Tikrai šalinti pasirinktus %d laiškus?
lt[2]: Tikrai šalinti pasirinktus %d laiškų?

en: Delete message(s)
lt: Šalinti laišką(-us)

en: Destination is same as current folder.
lt: Paskirtis sutampa su veikiamuoju aplanku.

en: Destination to copy is same as current folder.
lt: Kopijavimo paskirtis sutampa su veikiamuoju aplanku.

en: Append or Overwrite
lt: Papildyti ar perrašyti

en: Append or overwrite existing file?
lt: Papildyti ar perrašyti esamas rinkmenas?

en: _Append
lt: P_apildyti

en: _Overwrite
lt: _Perrašyti

en: You are about to print %d messages, one by one. Do you want to continue?
lt: Ketinate paeiliui atspausdinti laiškų: %d. Tęsti?

en: Building threads...
lt: Kuriamos gijos...

en: Skip these rules
lt: Praleisti šias taisykles

en: Apply these rules regardless of the account they belong to
lt: Šias taisykles pritaikyti nepaisant paskyros, kuriai priklauso

en: Apply these rules if they apply to the current account
lt: Šias taisykles pritaikyti tik tuomet, jei jos skirtos veikiamajai paskyrai

en: Filtering
lt: Filtruojama

en: There are some filtering rules that belong to an account.
    Please choose what to do with these rules:
lt: Kai kurios filtravimo taisyklės priklauso paskyroms.
    Pasirinkite, ką norite daryti su tokiomis taisyklėmis:

en: _Filter
lt: _Filtruoti

en: Filtering...
lt: Filtruojama...

en: Processing configuration
lt: Apdorojimo konfigūracija

en: Ignored thread
lt: Nepaisomoji gija

en: Watched thread
lt: Stebimoji gija

en: Replied but also forwarded - click to see reply
lt: Atsakyta, bet ir persiųsta - norėdami pamatyti atsakymą, spragtelėkite

en: Replied - click to see reply
lt: Atsakyta - norėdami pamatyti atsakymą, spragtelėkite

en: To be moved
lt: Bus perkeliama

en: To be copied
lt: Bus kopijuojama

en: Signed, has attachment(s)
lt: Pasirašytas, turi prieda(-ų)

en: Encrypted, has attachment(s)
lt: Užšifruotas, turi priedą(-ų)

en: Encrypted
lt: Užšifruotas

en: Has attachment(s)
lt: Turi priedą(-ų)

en: Regular expression (regexp) error:
    %s
lt: Reguliariojo reiškinio (regexp) klaida:
    %s

en: Go back to the folder list (You have unread messages)
lt: Grįžti į aplankų sąrašą (yra neskaitytų laiškų)

en: Go back to the folder list
lt: Grįžti į aplankų sąrašą

en: _Open in web browser
lt: At_verti saityno naršyklėje

en: Copy this _link
lt: Kopijuoti _nuorodą

en: _Reply to this address
lt: _Atsakyti šiam adresui

en: Add to _Address book
lt: Įtraukti į _adresų knygą

en: Copy this add_ress
lt: Kopijuoti a_dresą

en: _Open image
lt: At_verti paveikslėlį

en: _Save image...
lt: Į_rašyti paveikslėlį

en: [%s  %s (%d bytes)]
lt: [%s  %s (%d baitai)]

en: [%s (%d bytes)]
lt: [%s (%d baitai)]

en: 
      This message can't be displayed.
      This is probably due to a network error.
    
      Use
lt: 
      Šio laiško parodyti neįmanoma.
      Taip nutiko tikriausiai dėl tinklo klaidos.
    
      Daugiau sužinosite pasirinkę

en: 'Network Log'
lt: „Tinklo žurnalas“

en:  in the Tools menu for more information.
lt:  iš įrankių meniu.

en:   The following can be performed on this part
lt:   Veiksmą su pasirinktu elementu galima atlikti

en:   by right-clicking the icon or list item:
lt:   nuspaudus dešinį pelės klavišą ties ženkliuku arba sąrašo elementu:

en:      - To save, select
lt:      - Norėdami įrašyti, rinkitės

en: 'Save as...'
lt: „Įrašyti kaip...“

en:      - To display as text, select
lt:      - Norėdami peržiūrėti kaip tekstą, rinkitės

en: 'Display as text'
lt: „Rodyti kaip tekstą“

en:      - To open with an external program, select
lt:      - Norėdami atverti su išorine programa, rinkitės

en: 'Open'
lt: „Atverti“

en:        (alternately double-click, or click the middle
lt:        (arba dukart spragtelėjus pele, arba

en: mouse button)
lt: nuspaudus vidurinį pelės klavišą)

en:      - Or use
lt:      - Arba naudokite

en: 'Open with...'
lt: „Atverti su...“

en: The command to view attachment as text failed:
        %s
    Exit code %d
lt: Klaida vykdant komandą, kuri skirta tekstinių priedų peržiūrėjimui:
        %s
    Grąžino kodą: %d

en: Tags:
lt: Gairės:

en: The real URL is different from the displayed URL.
    
    <b>Displayed URL:</b> %s
    
    <b>Real URL:</b> %s
    
    Open it anyway?
lt: Tikrasis URL skiriasi nuo to, kuris rodomas.
    
    <b>Rodomas URL:</b> %s
    
    <b>Tikrasis URL:</b> %s
    
    Vis tiek atverti?

en: Phishing attempt warning
lt: Įspėjimas apie galimą sukčiavimą

en: _Open URL
lt: At_verti URL

en: Receive Mail from all Accounts
lt: Parsiųsti laiškus iš visų paskyrų

en: Receive Mail from current Account
lt: Parsiųsti veikiamosios paskyros laiškus

en: Send Queued Messages
lt: Siųsti eilės laiškus

en: Compose Email
lt: Rašyti laišką

en: Compose News
lt: Rašyti naujienas

en: Reply to Message
lt: Atsakyti į laišką

en: Reply to Sender
lt: Atsakyti siuntėjui

en: Reply to All
lt: Atsakyti visiems

en: Reply to Mailing-list
lt: Atsakyti pašto grupei

en: Open email
lt: Atverti laišką

en: Forward Message
lt: Persiųsti laišką

en: Trash Message
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Delete Message
lt: Pašalinti laišką

en: Go to Previous Unread Message
lt: Eiti į ankstesnį neskaitytą laišką

en: Go to Next Unread Message
lt: Eiti prie tolesnio neskaityto laiško

en: Print
lt: Spausdinti

en: Learn Spam or Ham
lt: Mokyti skirti brukalą nuo pageidaujamų laiškų

en: Open folder/Go to folder list
lt: Atverti aplanką / Eiti į aplankų sąrašą

en: Send Message
lt: Siųsti laišką

en: Put into queue folder and send later
lt: Įtraukti į siuntimo eilę ir išsiųsti vėliau

en: Save to draft folder
lt: Įrašyti juodraščių aplanke

en: Insert file
lt: Įterpti rinkmeną

en: Attach file
lt: Pridėti rinkmeną

en: Insert signature
lt: Įterpti parašą

en: Edit with external editor
lt: Redaguoti išorinėje rengyklėje

en: Wrap long lines of current paragraph
lt: Apgaubti šios pastraipos ilgas eilutes

en: Wrap all long lines
lt: Apgaubti visas ilgas eilutes

en: Check spelling
lt: Rašybos tikrinimas

en: Claws Mail Actions Feature
lt: Claws Mail veiksmai

en: Cancel receiving
lt: Nutraukti parsiuntimą

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Claws Mail Plugins
lt: Claws pašto papildiniai

[ctx: Toolbar]
en: Trash
lt: Šiukšlė

en: Folders
lt: Aplankai

en: Get Mail
lt: Tikrinti paštą

en: Get
lt: Tikrinti

[ctx: Toolbar]
en: Compose
lt: Rašyti

en: All
lt: Visiems

[ctx: Toolbar]
en: Sender
lt: Siuntėjui

en: List
lt: Sąrašas

en: Prev
lt: Atgal

en: Next
lt: Toliau

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Insert sig.
lt: Įterpti parašą

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Wrap para.
lt: Apgaubti pastr.

en: Wrap all
lt: Apgaubti viską

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Stop all
lt: Viską stabdyti

en: Compose News message
lt: Rašyti naujienų laišką

en: Learn spam
lt: Laikyti brukalu

en: Ham
lt: Pageidaujamas

en: Learn ham
lt: Laikyti pageidaujamu

en: Go to folder list
lt: Eiti į aplankų sąrašą

en: Receive Mail from selected Account
lt: Parsiųsti pasirinktos paskyros laiškus

en: Open preferences
lt: Atverti nuostatas

en: Compose with selected Account
lt: Rašyti laišką nuo pasirinktos paskyros

en: Learn as...
lt: Laikyti...

en: Learn as _Spam
lt: Laikyti _brukalu

en: Learn as _Ham
lt: _Laikyti pageidaujamu

en: Reply to Message options
lt: Atsakymo į laišką parinktys

en: _Reply with quote
lt: Atsakyti _cituojant

en: Reply without _quote
lt: Atsakyti _necituojant

en: Reply to Sender options
lt: Atsakymo siuntėjui parinktys

en: Reply to All options
lt: Atsakymo visiems parinktys

en: Reply to Mailing-list options
lt: Atsakymo pašto grupei parinktys

en: Forward Message options
lt: Persiunčiamų laiškų parinktys

en: There are no URLs in this email.
lt: Šiame laiške nėra URL.

en: Available URLs:
lt: Turimi URL:

[ctx: Dialog title]
en: Open URLs
lt: Atverti URL adresus

en: Please select the URL to open.
lt: Pasirinkite atvertiną URL.

en: Select All
lt: Pažymėti viską

[ctx: Welcome Mail Subject]
en: Welcome to Claws Mail
lt: Jus sveikina Claws pašto programa

en: 
    Welcome to Claws Mail
    ---------------------
    
    Now that you have set up your account you can fetch your
    mail by clicking the 'Get Mail' button at the left of the
    toolbar.
    
    Claws Mail has lots of extra features accessible via plugins,
    like anti-spam filtering and learning (via the Bogofilter or
    SpamAssassin plugins), privacy protection (via PGP/Mime), an RSS
    aggregator, a calendar, and much more. You can load them from
    the menu entry '/Configuration/Plugins'.
    
    You can change your Account Preferences by using the menu
    entry '/Configuration/Preferences for current account'
    and change the general Preferences by using
    '/Configuration/Preferences'.
    
    You can find further information in the Claws Mail manual,
    which can be accessed by using the menu entry '/Help/Manual'
    or online at the URL given below.
    
    Useful URLs
    -----------
    Homepage:      <%s>
    Manual:        <%s>
    FAQ:	       <%s>
    Themes:        <%s>
    Mailing Lists: <%s>
    
    LICENSE
    -------
    Claws Mail is free software, released under the terms
    of the GNU General Public License, version 3 or later, as
    published by the Free Software Foundation, 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA. The license can be
    found at <%s>.
    
    DONATIONS
    ---------
    If you wish to donate to the Claws Mail project you can do
    so at <%s>.
lt: 
    Jus sveikina Claws Mail
    ---------------------
    
    Kadangi jau sukonfigūravote savo paskyrą, galite gauti laiškus
    nuspaudę mygtuką „Tikrinti paštą“, kuris įrankinės kairėje.
    
    Claws Mail turi daugybę papildomų funkcijų, kurias įgalina
    papildiniai. Pvz., brukalo filtravimas (naudoja Bogofilter arba
    SpamAssassin papildinį), privatumo apsauga (PGP/Mime), RSS
    skaitymas, kalendorius ir kitos funkcijos. Jas galite įkelti
    per meniu „/Nuostatos/Papildiniai“.
    
    Savo paskyros parinktis galite keisti per meniu
    „/Nuostatos/Veikiamosios paskyros parinktys“.
    Visuotines parinktis keisite naudodamiesi
    „/Nuostatos/Nuostatos“.
    
    Daugiau informacijos rasite Claws Mail vadove,
    kurį pasieksite eidami „/Pagalba/Žinynas“
    arba svetainėje, kurios nuoroda pateikta žemiau.
    
    Naudingos nuorodos
    -----------
    Svetainė:      <%s>
    Pagalba:        <%s>
    D.U.K.:	       <%s>
    Apipavidalinimai:        <%s>
    El. pašto grupė: <%s>
    
    LICENCIJA
    -------
    Claws Mail yra laisvoji programinė įranga, platinama pagal
    GNU Bendrosios Viešosios Licencijos (GNU GPL) 3
    ar vėlesnės versijos sąlygomis, kurias skelbia
    Free Software Foundation, 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA. Licenciją galite rasti
    <%s>.
    
    PARAMA
    ---------
    Jei norite paaukoti Claws Mail projektui, tai galite padaryti
    <%s>.

en: Please enter the mailbox name.
lt: Įveskite pašto dėžutės pavadinimą.

en: Please enter your name and email address.
lt: Įveskite savo vardą ir el. pašto adresą.

en: Please enter your receiving server and username.
lt: Įveskite gaunamo pašto serverį ir naudotojo vardą.

en: Please enter your username.
lt: Įveskite naudotojo vardą.

en: Please enter your SMTP server.
lt: Įveskite SMTP serverį.

en: Please enter your SMTP username.
lt: Įveskite SMTP naudotojo vardą.

en: <span weight="bold">Your name:</span>
lt: <span weight="bold">Vardas:</span>

en: <span weight="bold">Your email address:</span>
lt: <span weight="bold">Elektroninio pašto adresas:</span>

en: Your organization:
lt: Organizacija:

en: <span weight="bold">Mailbox name:</span>
lt: <span weight="bold">Pašto dėžutės pavadinimas:</span>

en: You can also specify an absolute path, for example: "/home/john/Documents/Mail"
lt: Galima nurodyti ir pilną kelią, pvz., „/home/vardenis/Dokumentai/Paštas“

en: You can specify the port number by appending it at the end: "mail.example.com:25"
lt: Prievado numerį galite nurodyti po dvitaškio, pvz., „mail.pavyzdys.lt:25“

en: <span weight="bold">SMTP server address:</span>
lt: <span weight="bold">SMTP serverio adresas:</span>

en: Use authentication
lt: Naudoti tapatybės atpažinimą

en: <span size="small">(empty to use the same as receive)</span>
lt: <span size="small">(palikus tuščią, bus naudojamas gavimo serverio slaptažodis)</span>

en: SMTP username:
lt: SMTP naudotojo vardas:

en: SMTP password:
lt: SMTP slaptažodis:

en: Use SSL to connect to SMTP server
lt: Jungiantis prie SMTP serverio naudoti SSL

en: Use SSL via STARTTLS
lt: Naudoti SSL per STARTTLS

en: Client SSL certificate (optional)
lt: Kliento SSL liudijimas (neprivaloma)

en: <span weight="bold">Server address:</span>
lt: <span weight="bold">Serverio adresas:</span>

en: <span weight="bold">Local mailbox:</span>
lt: <span weight="bold">Vietinė pašto dėžutė:</span>

en: <span weight="bold">Server type:</span>
lt: <span weight="bold">Serverio tipas:</span>

en: You can specify the port number by appending it at the end: "mail.example.com:110"
lt: Prievado numerį galite nurodyti po dvitaškio, pvz., „mail.pavyzdys.lt:110“

en: <span weight="bold">Username:</span>
lt: <span weight="bold">Naudotojo vardas:</span>

en: Use SSL to connect to receiving server
lt: Jungiantis prie gavimo serverio naudoti SSL

en: IMAP server directory:
lt: IMAP serverio katalogas:

en: Show only subscribed folders
lt: Rodyti tik prenumeruojamus aplankus

en: <span weight="bold">Warning: this version of Claws Mail
    has been built without IMAP support.</span>
lt: <span weight="bold">Dėmesio: ši Claws Mail versija
    sukompiliuota be IMAP palaikymo.</span>

en: Claws Mail Setup Wizard
lt: Claws pašto vediklis

en: Welcome to Claws Mail
lt: Jus sveikina Claws pašto programa

en: Welcome to the Claws Mail setup wizard.
    
    We will begin by defining some basic information about you and your most common mail options so that you can start to use Claws Mail in less than five minutes.
lt: Jus sveikina Claws Mail diegimo vediklis.
    
    Pirmiausia nurodykite asmeninius duomenis ir bendriausias pašto parinktis. Taip galėsite pradėti naudoti Claws Mail greičiau nei per penkias minutes.

en: About You
lt: Apie Jus

en: Bold fields must be completed
lt: Reikia užpildyti abu laukelius

en: Receiving mail
lt: Laiškų gavimas

en: Sending mail
lt: Laiškų siuntimas

en: Saving mail on disk
lt: Laiškų įrašymas diske

en: Configuration finished
lt: Konfigūracija baigta

en: Claws Mail is now ready.
    Click Save to start.
lt: Claws Mail programa paruošta.
    Norėdami pradėti, spauskite „Įrašyti“.
