Claws-Mail - en to nl translation catalogue (3512 entries)

en: 
    
    CRAM-MD5 logins only work if libetpan has been compiled with SASL support and the CRAM-MD5 SASL plugin is installed.
nl: 
    
    CRAM-MD5 logins werken alleen als libetpan gecompileerd is met SASL-ondersteuning en de CRFAM-MD5 SASL plugin geïnstalleerd is.

en: 
    
    Claws Mail is free software released under the GPL. If you wish to donate to the Claws Mail project you can do so at:
nl: 
    
    Claws Mail is vrije software uitgegeven onder de GPL licentie. Als je een donatie wenst te maken aan het Claws Mail project, kan dat hier:

en: 
    
    Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
     and Hiroyuki Yamamoto
nl: 
    
    Auteursrecht (C) 1999-2013
    Het Claws Mail Team
    en Hiroyuki Yamamoto

en: 
    
    DIGEST-MD5 logins only work if libetpan has been compiled with SASL support and the DIGEST-MD5 SASL plugin is installed.
nl: 
    
    DIGEST-MD5 logins werken alleen als libetpan gecompileerd is met SASL-ondersteuning en de DIGEST-MD5 SASL plugin geïnstalleerd is.

en: 
    
    Everyone would be available %s or %s.
nl: 
    
    Iedereen zou beschikbaar zijn op %s of %s.

en: 
    
    Everyone would be available %s.
nl: 
    
    Iedereen zou beschikbaar zijn op %s.

en: 
    
    For support and discussion subscribe to the Claws Mail users' mailing list:
nl: 
    
    Voor ondersteuning en discussie kun je je inschrijven voor de Claws Mail gebruikers mailinglijst:

en: 
    
    It isn't possible to have this meeting with everyone in the previous or next 6 hours.
nl: 
    
    Het is niet mogelijk deze afspraak te hebben met iedereen in de vorige of de volgende 6 uur.

en: 
    
    System Information
nl: 
    
    Systeem Informatie

en: 
    
    Version:
nl: 
    
    Versie:

en: 
    
    Your Sylpheed filtering rules can be converted by a
    script available at %s.
nl: 
    
    Je Sylpheed filterregels kunnen omgezet worden door
    een script beschikbaar op %s.

en: 
      Importing key ID
nl: 
      Bezing met importeren sleutel-ID

en: 
      Key ID
nl: 
      Sleutel-ID

en: 
      Message has been deleted
nl: 
     Bericht is verwijderd

en: 
      Message has been deleted or moved to another folder
nl: 
      Bericht is verplaatst naar de prullenbak of naar een andere map

en: 
      There are no messages in this folder
nl: 
     Er zijn geen berichten in deze map

en: 
      This message can't be displayed.
      This is probably due to a network error.
    
      Use
nl: 
      Dit bericht kan niet worden weergegeven.
      Dit komt waarschijnlijk door een netwerk-probleem.
    
      Gebruik

en: 
    --- Start of PGP/Inline encrypted data ---
nl: 
    --- Begin van PGP/Ingesloten versleutelde data ---

en: 
    Claws Mail TNEF parser:
    
    %s
nl: 
    Claws Mail TNEF verwerker:
    
    %s

en: 
    GData Plugin: Failed to write plugin configuration to file
nl: 
    GData Plugin: Kon plugin instellingen niet naar bestand wegschrijven

en: 
    Notification Plugin: Failed to write plugin configuration to file
nl: 
    Notificatie Plugin: plugin configuratie wegschrijven is mislukt

en: 
    These are the events planned %s:
nl: 
    Dit zijn de dingen gepland %s:

en: 
    Welcome to Claws Mail
    ---------------------
    
    Now that you have set up your account you can fetch your
    mail by clicking the 'Get Mail' button at the left of the
    toolbar.
    
    Claws Mail has lots of extra features accessible via plugins,
    like anti-spam filtering and learning (via the Bogofilter or
    SpamAssassin plugins), privacy protection (via PGP/Mime), an RSS
    aggregator, a calendar, and much more. You can load them from
    the menu entry '/Configuration/Plugins'.
    
    You can change your Account Preferences by using the menu
    entry '/Configuration/Preferences for current account'
    and change the general Preferences by using
    '/Configuration/Preferences'.
    
    You can find further information in the Claws Mail manual,
    which can be accessed by using the menu entry '/Help/Manual'
    or online at the URL given below.
    
    Useful URLs
    -----------
    Homepage:      <%s>
    Manual:        <%s>
    FAQ:	       <%s>
    Themes:        <%s>
    Mailing Lists: <%s>
    
    LICENSE
    -------
    Claws Mail is free software, released under the terms
    of the GNU General Public License, version 3 or later, as
    published by the Free Software Foundation, 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA. The license can be
    found at <%s>.
    
    DONATIONS
    ---------
    If you wish to donate to the Claws Mail project you can do
    so at <%s>.
nl: 
    Welkom bij Claws Mail
    ---------------------
    
    Nu je je account hebt ingesteld, kun je je e-mail ophalen door op de
    'Ophalen' knop helemaal links in de werkbalk te drukken.
    
    Claws Mail heeft vele extra opties die toegankelijk zijn via plugins,
     o.a. anti-spam filters en training (via de Bogofilter of SpamAssassin plugins), privacy-beveiliging (via PGP/Mime), een RSS-aggregator, een kalender en veel meer. Je kunt deze plugins laden via de menu-ingang '/Instellingen/Plugins'.
    
    Je kunt je account-voorkeuren veranderen door de menu-ingang
    '/Instellingen/Voorkeuren huidige account' te gebruiken. De algemene
     instellingen verander je via '/Instellingen/Voorkeuren'.
    
    Meer informatie vind je in de handleiding van Claws Mail, die 
    kun je vinden via de menu-ingang '/Help/Handleiding' of on-line via 
    de URL hier beneden aangegeven.
    
    Handige URLs
    -----------
    Website:         <%s>
    Handleiding:     <%s>
    FAQ:	          <%s>
    Thema's:         <%s>
    Mailing-lijsten: <%s>
    
    LICENTIE
    -------
    Claws Mail is vrije software, uitgegeven onder de bepalingen van
    van de GNU Algemene Publieke Licentie, versie 3 of later, zoals
    uitgegeven door de Free Software Foundation, 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA. Je kunt de licentietekst
    vinden te <%s>.
    
    DONATIES
    --------
    Als je een donatie wilt doen aan het Claws Mail-project kun je 
    dat doen te <%s>.

en:                     uid "%s" (Validity: %s)
nl:                 alias "%s" (Vertrouwen: %s)

en:        (alternately double-click, or click the middle
nl:        (of dubbelklik, of klik met de middelste

en:      - Or use
nl:      - Of gebruik

en:      - To display as text, select
nl:      - Om als tekst weer te geven selecteer

en:      - To open with an external program, select
nl:      - Om te openen met een extern programma selecteer

en:      - To save, select
nl:      - Om op te slaan selecteer

en:    It should be possible to import it
nl:    Het moet mogelijk zijn hem te importeren

en:    Key import isn't implemented in Windows.
nl:    Seutels importeren is niet geïmplementeerd onder Windows.

en:    Key servers are sometimes slow.
nl:    Sleutel servers zijn soms langzaam.

en:    This key couldn't be imported to your keyring.
nl:    Deze sleutel kon niet geïmporteerd worden in je sleutelring.

en:    This key has been imported to your keyring.
nl:    Deze sleutel is geïmporteerd in je sleutelring.

en:    This key is in your keyring.
nl:    Deze sleutel zit aan je sleutelring.

en:    This key is not in your keyring.
nl:    Deze seutel zit niet aan je sleutelring.

en:    You can try to import it manually with the command:
nl:    Je kunt proberen hem handmatig te importeren met de opdracht:

en:   --alternate-config-dir [dir]
                             use specified configuration directory
nl:   --alternate-config-dir [dir]
                             gebruik opgegeven configuratiemap

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
nl:   --attach file1 [file2]...
                             open venster "Bericht opstellen" met gegeven bestanden
                             toegevoegd

en:   --cancel-receiving     cancel receiving of messages
nl:   --cancel-receiving     annuleer het ophalen van berichten

en:   --cancel-sending       cancel sending of messages
nl:   --cancel-sending       annuleer verzenden van berichten

en:   --compose [address]    open composition window
nl:   --compose [adres]      open venster "Bericht opstellen"

en:   --compose-from-file file
                             open composition window with data from given file;
                             use - as file name for reading from standard input;
                             content format: headers first (To: required) until an
                             empty line, then mail body until end of file.
nl:   --compose-from-file bestand
                             open schrijfvenster met gegevens van opgegeven bestand;
                             gebruik - als bestandsnaam voor lezen van standaard invoer;
                             inhoud formaat: headers eerst (Aan: verplicht) tot een
                             lege regel, daarna de e-mail inhoud tot het einde van het bestand.

en:   --config-dir           output configuration directory
nl:   --config-dir           print configuratiemap

en:   --debug                debug mode
nl:   --debug                debug modus

en:   --exit --quit -q       exit Claws Mail
nl:   --exit --quit -q       sluit Claws Mail af

en:   --help -h              display this help and exit
nl:   --help -h              geef deze hulp weer

en:   --offline              switch to offline mode
nl:   --offline              schakel over naar offline-modus

en:   --online               switch to online mode
nl:   --online               schakel over naar online-modus

en:   --receive              receive new messages
nl:   --receive              haal nieuwe berichten op

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
nl:   --receive-all          berichten ophalen van alle accounts

en:   --reset-statistics     reset session statistics
nl:   --reset-statistics     sessie statistieken terugzetten

en:   --select folder[/msg]  jumps to the specified folder/message
                             folder is a folder id like 'folder/sub_folder'
nl:   --select folder[/msg]  ga naar opgegeven map/bericht
                             map is een map-ID zoals 'map/submap'

en:   --send                 send all queued messages
nl:   --send                 verzend alle berichten in de wachtrij

en:   --statistics           show session statistics
nl:   --statistics           toon statistieken van de sessie

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
nl:   --status [map]...      weergeven totaal aantal berichten

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
nl:   --status-full [map]...
                             weergeven status van mappen

en:   --subscribe [uri]      subscribe to the given URI if possible
nl:   --subscribe [uri]      abonneer indien mogelijk op gegeven URI

en:   --toggle-debug         toggle debug mode
nl:   --toggle-debug         debug modus aan of uit zetten

en:   --version -v           output version information and exit
nl:   --version -v           geef versie informatie en sluit af

en:   --version-full -V      output version and built-in features information and exit
nl:   --version-full -V      geef versie informatie en ingebouwde mogelijkheden en sluit af

en:   The following can be performed on this part
nl:   Het volgende kan op dit gedeelte worden toegepast

en:   by right-clicking the icon or list item:
nl:   met de rechtermuisknop op het pictogram of lijst-item te klikken:

en:  (Shortcut key: '
nl:  (Sneltoets: '

en:  - Off:
nl:  - Uit:

en:  : new mail
nl:  : nieuwe mail

en:  : no new or unread mail
nl:  : geen nieuwe of ongelezen mail

en:  : unread mail
nl:  : ongelezen mail

en:  Check File
nl:  Controleer bestand

en:  Check Server
nl:  Controleer server

en:  Choose preset keyboard shortcuts...
nl: Kies sneltoetsen...

en:  D_efine...
nl:  D_efinieer...

en:  De_fine...
nl:  De_finieer...

en:  Defaults
nl:  Standaardwaarden

en:  Modify
nl:  Wijzigen

en:  Search
nl:  Zoek

en:  Selection when entering a folder
nl: Selectie bij het binnen gaan van een map

en:  Use default
nl:  Gebruik de standaard

en:  [Edited]
nl:  [Aangepast]

en:  _Set as default account
nl:  _Instellen als standaard account

en:  for replies
nl:  voor antwoorden

en:  in the Tools menu for more information.
nl:  in het 'Gereedschap'-menu voor meer informatie.

en:  item selected |  items selected
nl[0]:  item geselecteerd
nl[1]:  items geselecteerd

en: "%s" unknown in dictionary '%s'
nl: "%s" onbekend in woordenboek '%s'

en: "Default" will follow global preference (found in /Preferences/Message View/Text Options)
nl: "Standaard" volgt de globale voorkeuren (gevonden in /Voorkeuren/Berichtweergave/Tekstopties)

en: %d deleted
nl: %d verwijderd

en: %d files (%d icons), size: %s
nl: %d bestanden (%d pictogrammen), grootte: %s

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

en: %d hour later
nl: %d uur later

en: %d hour sooner
nl: %d uur eerder

en: %d hours and %d minutes later
nl: %d uur en %d minuten later

en: %d hours and %d minutes sooner
nl: %d uur en %d minuten eerder

en: %d hours later
nl: %d uur later

en: %d hours sooner
nl: %d uur eerder

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d minutes later
nl: %d minuten later

en: %d minutes sooner
nl: %d minuten eerder

en: %d new article in RSS feeds arrived | %d new articles in RSS feeds arrived
nl[0]: %d nieuw artikel in RSS feeds aangekomen
nl[1]: %d nieuwe artikelen in RSS feeds aangekomen

en: %d new article in a RSS feed arrived | %d new articles in a RSS feed arrived
nl[0]: %d nieuw artikel in een RSS feed is aangekomen
nl[1]: %d nieuwe artikelen in een RSS feed zijn aangekomen

en: %d new calendar message arrived | %d new calendar messages arrived
nl[0]: %d nieuw kalender bericht aangekomen
nl[1]: %d nieuwe kalender berichten aangekomen

en: %d new mail message arrived | %d new mail messages arrived
nl[0]: %d nieuw e-mail bericht aangekomen
nl[1]: %d nieuwe e-mail berichten aangekomen

en: %d new message | %d new messages
nl[0]: %d nieuw bericht
nl[1]: %d nieuwe berichten

en: %d new message arrived | %d new messages arrived
nl[0]: %d nieuw bericht aangekomen
nl[1]: %d nieuwe berichten aangekomen

en: %d new news post arrived | %d new news posts arrived
nl[0]: %d nieuw nieuws bericht aangekomen
nl[1]: %d nieuwe nieuws berichten aangekomen

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
nl: nieuw: %d, ongelezen:%d, totaal: %d (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
nl: %d nieuwsgroepen (%s gelezen)

en: %d themes available (%d user, %d system, 1 internal)
nl: %d themas beschikbaar (%d gebruiker, %d systeem, 1 intern)

en: %d.%02dKB
nl: %d,%02dKB

en: %d.%02dMB
nl: %d,%02dMB

en: %d/%d selected (%s/%s), %d unread
nl: %d/%d geselecteerd (%s/%s, %d ongelezen

en: %s
    <span color='%s' style='italic'>From: %s, on %s</span>
nl: %s
    <span color='%s' style='italic'>Van: %s, op %s</span>

en: %s
    <span color='%s' style='italic'>To: %s, on %s</span>
nl: %s
    <span color='%s' style='italic'>Aan: %s, op %s</span>

en: %s
    Use "Send queued messages" from the main window to retry.
nl: %s
    Gebruik "Verzend berichten uit de wachtrij" van het hoofdvenster om het opnieuw te proberen.

en: %s (plugin not loaded)
nl: %s (plugin niet geladen)

en: %s - Account preferences
nl: %s - accountvoorkeuren

en: %s - Compose message%s
nl: %s - Bericht opstellen%s

en: %s - Edit meeting
nl: %s - Pas afspraak aan

en: %s - Source
nl: %s - Bron

en: %s <span weight="bold">(this event is part of a recurring event)</span>
nl: %s <span weight="bold">(deze gebeurtenis is onderdeel van een terugkerende gebeurtenis)</span>

en: %s <span weight="bold">(this event recurs)</span>
nl: %s <span weight="bold">(deze gebeurtenis keert terug)</span>

en: %s Click the icon or hit '%s' to check it.
nl: %s Klik het pictogram of druk op '%s' om te controleren.

en: %s Click the icon to check it.
nl: %s Klik het pictogram om te controleren.

en: %s failed
nl: %s mislukt

en: %s is a malformed or not supported feed
nl: %s is een foutgevormde of niet-ondersteunde feed

en: %s is busy at the time of your planned meeting
nl: %s is bezet op het moment van de geplande afspraak

en: %s will be replaced with file name / URI
nl: %s wordt vervangen door de bestandsnaam of URI

en: %s%d copied
nl: %s%d gekopieerd

en: %s%d moved
nl: %s%d verplaatst

en: %s%sYou're working offline. Override for %d minutes?
nl: %s%sJe bent nu offline; toch doorgaan gedurende %d minuten?

en: %s%sYou're working offline. Override?
nl: %s%sJe bent momenteel niet online. Toch doorgaan?

en: %s.
    Please file a bug report and include the information below.
nl: %s.
    Rapporteer een bug-verslag, vermeld onderstaande informatie in je bericht.

en: %s: Error reading
nl: %s: Fout bij lezen

en: %s: Exists. Continue anyway?
nl: %s: Bestaat. Toch doorgaan?

en: %s: Is a directory. Cannot continue
nl: %s: Is een map. Kan niet doorgaan

en: %s: Is a link. Cannot continue
nl: %s: Is een link. Kan niet doorgaan

en: %s: Missing permissions. Cannot continue
nl: %s: Geen toegang. Kan niet doorgaan

en: %s: Not able to find required information
    clamd will be disabled
nl: %s: Niet in staat de benodigde informatie te vinden
    clamd wordt uitgezet

en: %s: Retrieving new messages
nl: %s: Nieuwe berichten worden opgehaald

en: %s: Unable to open
    clamd will be disabled
nl: %s: Niet in staat te openen
    clamd wordt uitgezet

en: %s: Unknown error. Cannot continue
nl: %s: Onbekende fout. Kan niet doorgaan

en: %s: host lookup timed out.
nl: %s: tijd verlopen bij host opzoeken.

en: %s: unknown host.
nl: "%s: onbekende host.

en: %s:%d: connection failed (%s).
nl: %s:%d: verbinding maken mislukt (%s).

en: %s:%d: unknown host.
nl: %s:%d: onbekende host.

en: %s:%s: host lookup failed (%s).
nl: %s:%s: host opzoeken mislukt (%s).

en: '%c' can't be included in folder name.
nl: '%c' mag niet in de naam van een map voorkomen.

en: '%s' is not a directory.
nl: '%s' is geen map.

en: 'Display as text'
nl: 'Als tekst weergeven'

en: 'Execute' allows you to send a message or message element to an external program or script.
    The following symbols can be used:
nl: Met 'Uitvoeren' kun je een bericht of een gedeelte van een bericht naar een extern programma of script sturen.
    
    De volgende speciale tekens kunnen worden gebruikt:

en: 'Get Mail' checks for new messages on this account
nl: 'Ophalen' haalt de e-mail voor dit account op

en: 'Get Mail' retrieves mail from the checked accounts
nl: 'Ophalen' haalt berichten op voor de aangevinkte accounts

en: 'Network Log'
nl: 'Netwerk Log'

en: 'Open with...'
nl: 'Open met...'

en: 'Open'
nl: 'Openen'

en: 'Save as...'
nl: 'Opslaan als...'

en: 'Test' allows you to test a message or message element using an external program or script. The program will return either 0 or 1.
    
    The following symbols can be used:
nl: Met 'Test' kun je een bericht of een gedeelte daarvan
    met behulp van een extern programma of script testen.
    Het programma dient 0 of 1 terug te geven.
    
    De volgende speciale tekens kunnen gebruikt worden:

en: (New)
nl: (Nieuw)

en: (No Date)
nl: (Geen datum)

en: (No From)
nl: (Geen afzender)

en: (No Recipient)
nl: (Geen ontvanger)

en: (No Subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: (Subject cleared by RegExp)
nl: (Onderwerp gewist door RegExp)

en: (Untitled)
nl: (Naamloos)

en: (no suggestions)
nl: (geen suggesties)

en: (none)
nl: (niets)

en: (the window manager is free to ignore this)
nl: (de window manager is vrij om dit te negeren)

en: (usually empty)
nl: (gewoonlijk leeg)

en: +C_ontinue
nl: +Ga _door met bewerken

en: +Delete _folder only
nl: +Verwijder alleen _map

en: +Discard
nl: +Gooi weg

en: +Reply anyway
nl: +Toch antwoorden

en: +_Continue editing
nl: +Ga _door met bewerken

en: +_Empty trash
nl: +Prullenbak leegmaken

en: +_Insert
nl: +_Invoegen

en: +_Queue
nl: +_Wachtrij

en: +_Save to Drafts
nl: +Opslaan als _Klad

en: +_Search
nl: +_Zoek

en: +_Send
nl: +_Verzenden

en: +_Subscribe
nl: +_Abonneren

en: +_Synchronise
nl: +_Synchroniseer

en: +_Unsubscribe
nl: +Af_melden

en: , and isn't available in the previous or next 6 hours.
nl: , en is niet beschikbaar in de vorige of volgende 6 uur.

en: , but would be available %s or %s.
nl: , maar zou beschikbaar zijn %s of %s.

en: , but would be available %s.
nl: , maar zou beschikbaar zijn %s.

en: --- End of PGP/Inline encrypted data ---
nl: --- Einde van PGP/Ingesloten versleutelde data ---

en: --- Ended: %s
nl: --- Beëindigd: %s

en: --- Running: %s
nl: --- Starten: %s

en: 0 (Passed)
nl: 0 (Gelukt)

en: 0 days and 0 hours : remove immediately
nl: 0 dagen en 0 uur: verwijder meteen

en: 0 to stop logging in the log window
nl: 0 om te stoppen met schrijven in het logvenster

en: 0: all bodies
nl: 0: alle berichtteksten

en: 1 contact to the cache | %d contacts to the cache
nl[0]: 1 contact aan de cache
nl[1]: %d contacten aan de cache

en: 1st Level
nl: 1e niveau

en: 2nd Level
nl: 2e niveau

en: 3rd Level
nl: 3e niveau

en: 401 (Authorisation required)
nl: 401 (Authorisatie vereist)

en: 403 (Unauthorised)
nl: 403 (Niet geautoriseerd)

en: 404 (Not found)
nl: 404 (Niet gevonden)

en: : File does not exist
nl: : Bestand bestaat niet

en: : Unable to open
nl: : Niet in staat te openen

en: <No Return-Path found>
nl: <Geen Return-Path gevonden>

en: <b> on:</b>
nl: <b> om:</b>

en: <b>Ends at:</b>
nl: <b>Eindigt om:</b>

en: <b>Fetch comments on posts aged less than:</b>
    <small>(In days; set to -1 to fetch all comments)</small>
nl: <b>Haal reacties op van posts jonger dan:</b><small>(In dagen; zet op -1 om alles op te halen)</small>

en: <b>Filename: </b>
nl: <b>Bestandsnaam: </b>

en: <b>If an item changes, do not mark it as unread:</b>
nl: <b>Wanneer een item veranderd, markeer het niet als ongelezen:</b>

en: <b>Message summary</b>
    <b>New:</b> %d
    <b>Unread:</b> %d
    <b>Total:</b> %d
    <b>Size:</b> %s
    
    <b>Marked:</b> %d
    <b>Replied:</b> %d
    <b>Forwarded:</b> %d
    <b>Locked:</b> %d
    <b>Ignored:</b> %d
    <b>Watched:</b> %d
nl: <b>Bericht samenvatting</b>
    <b>Nieuw:</b> %d
    <b>Ongelezen:</b> %d
    <b>Totaal:</b> %d
    <b>Grootte:</b> %s
    
    <b>Gemarkeerd:</b> %d
    <b>Beantwoord:</b> %d
    <b>Doorgestuurd:</b> %d
    <b>Op slot:</b> %d
    <b>Genegeerd:</b> %d
    <b>Gevolgd:</b> %d

en: <b>Number of expired entries to keep:</b>
    <small>(Set to -1 if you want to keep expired entries)</small>
nl: <b>Aantal verlopen items om te houden:</b>
    <small>(Zet op -1 om verlopen items te houden)</small>

en: <b>Refresh interval in minutes:</b>
    <small>(Set to 0 to disable automatic refreshing for this feed)</small>
nl: <b>Verversings interval in minuten:</b>
    <small>(Zet op 0 om automatische verversing uit te zetten voor deze feed)</small>

en: <b>Size: </b>
nl: <b>Grootte:</b>

en: <b>Source URL:</b>
nl: <b>Bron URL:</b>

en: <b>Starts at:</b>
nl: <b>Begint om:</b>

en: <i>These preferences will not be saved as this folder is a top-level folder. However, you can set them for the whole mailbox tree by using "Apply to subfolders".</i>
nl: <i>Deze voorkeuren zullen niet worden opgeslagen omdat dit een map is van het eerste niveau. Je kunt deze voorkeuren echter wel gebruiken om ze in te stellen voor de hele mappenboom door gebruik te maken van "Pas toe op submappen".</i>

en: <not in certificate>
nl: <niet in certificaat>

en: <span size="small">(empty to use the same as receive)</span>
nl: <span size="small">(laat leeg om dezelfde als bij ontvangen te gebruiken)</span>

en: <span weight="bold" size="larger">%sPlease enter the passphrase for the new key:</span>
    
    %.*s
nl: <span weight="bold" size="larger">%sGeef het wachtwoord voor de nieuwe sleutel:</span>
    
    %.*s

en: <span weight="bold" size="larger">%sPlease enter the passphrase for:</span>
    
    %.*s
nl: <span weight="bold" size="larger">%sGeef het wachtwoord voor:</span>
    
    %.*s

en: <span weight="bold" size="larger">Please re-enter the passphrase for the new key:</span>
    
    %.*s
nl: <span weight="bold" size="larger">Geef nogmaals het wachtwoord voor de nieuwe sleutel:</span>
    
    %.*s

en: <span weight="bold" size="larger">Replace "%s" with: </span>
nl: <span weight="bold" size="larger">Vervang "%s" met: </span>

en: <span weight="bold" underline="single">Command-line:</span>
nl: <span weight="bold" underline="single">Opdrachtregel:</span>

en: <span weight="bold" underline="single">Menu name:</span>
nl: <span weight="bold" underline="single">Menunaam:</span>

en: <span weight="bold">Begin with:</span>
nl: <span weight="bold">Begin met:</span>

en: <span weight="bold">End with:</span>
nl: <span weight="bold">Eindig met:</span>

en: <span weight="bold">Local mailbox:</span>
nl: <span weight="bold">Lokaal postvak:</span>

en: <span weight="bold">Mailbox name:</span>
nl: <span weight="bold">Postvaknaam:</span>

en: <span weight="bold">SMTP server address:</span>
nl: <span weight="bold">SMTP-serveradres:</span>

en: <span weight="bold">Server address:</span>
nl: <span weight="bold">Serveradres:</span>

en: <span weight="bold">Server type:</span>
nl: <span weight="bold">Servertype:</span>

en: <span weight="bold">The following icons are used to show the status of messages and folders:</span>
nl: <span weight="bold">De volgende pictogrammen worden gebruikt om de status van een bericht of map weer te geven:</span>

en: <span weight="bold">Use:</span>
nl: <span weight="bold">Gebruik:</span>

en: <span weight="bold">Username:</span>
nl: <span weight="bold">Gebruikersnaam:</span>

en: <span weight="bold">Warning: this version of Claws Mail
    has been built without IMAP and News support.</span>
nl: <span weight="bold">Waarschuwing: deze versie van Claws Mail
    is gebouwd zonder ondersteuning voor IMAP en Nieuws.</span>

en: <span weight="bold">Warning: this version of Claws Mail
    has been built without IMAP support.</span>
nl: <span weight="bold">Waarschuwing: deze versie van Claws Mail
    is vertaald zonder ondersteuning voor IMAP.</span>

en: <span weight="bold">Your email address:</span>
nl: <span weight="bold">Je e-mailadres:</span>

en: <span weight="bold">Your name:</span>
nl: <span weight="bold">Je naam:</span>

en: <span weight="bold">commands:</span>
nl: <span weight="bold">opdrachten:</span>

en: <span weight="bold">definition of terms:</span>
nl: <span weight="bold">definitie van termen:</span>

en: <span weight="bold">symbols:</span>
nl: <span weight="bold">speciale tekens:</span>

en: <span><b>Warning:</b> This URL was too long for displaying and
    has been truncated for safety. This message could be
    corrupted, malformed or part of some DoS attempt.</span>
nl: <span><b>Waarschuwing:</b> Deze URL was te lang om weer te
    geven en is ingekort. Dit bericht kan beschadigd zijn, of
    onderdeel van een DoS poging.</span>

en: A Group Name must be supplied.
nl: Een groepnaam is verplicht.

en: A Hostname must be supplied for the server.
nl: Een hostnaam voor de server is verplicht.

en: A Name and Value must be supplied.
nl: Naam en waarde verplicht.

en: A Name must be supplied.
nl: Een naam is verplicht.

en: A folder cannot be moved between different mailboxes.
nl: Kan een map niet naar een ander postvak verplaatsen.

en: A leading '/' is not allowed in the menu name.
nl: Een menunaam mag niet met een '/' beginnen.

en: A list of LDAP attribute names that should be searched when attempting to find a name or address.
nl: Een lijst van LDAP-gegevens waarin moet worden gekeken als een naam of adres gezocht wordt.

en: A meeting to which you had been invited has been cancelled.
nl: Een afspraak waar je voor uitgenodigd was is afgezegd.

en: A name that you wish to call the server.
nl: De LDAP-servernaam

en: A new article in a RSS feed arrived
nl: Een nieuw artikel in een RSS feed is aangekomen

en: A new calendar message arrived
nl: Een nieuw kalender bericht is aangekomen

en: A new message arrived
nl: Een nieuw bericht is aangekomen

en: A suffix is required if data is to be used for an LDAP server. Are you sure you wish to proceed without a suffix?
nl: Een achtervoegsel is noodzakelijk als je de gegevens wilt gebruiken voor een LDAP-server. Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: A theme with the same name is
    already installed in this location.
    
    Do you want to replace it?
nl: Een thema met dezelfde naam is al
    geïnstalleerd op deze plek.
    
    Wil je het vervangen?

en: ACPI file:
nl: ACPI bestand:

en: A_dd
nl: _Toevoegen

en: A_dvanced
nl: _Geavanceerd

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Fri
nl: vr

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Mon
nl: ma

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Sat
nl: za

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Sun
nl: zo

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Thu
nl: do

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Tue
nl: di

[ctx: Abbr. day name for use by strftime]
en: Wed
nl: wo

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Apr
nl: apr

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Aug
nl: aug

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Dec
nl: dec

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Feb
nl: feb

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jan
nl: jan

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jul
nl: jul

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Jun
nl: jun

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Mar
nl: mar

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: May
nl: mei

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Nov
nl: nov

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Oct
nl: okt

[ctx: Abbr. month name for use by strftime]
en: Sep
nl: sep

en: Abbreviate newsgroup names longer than
nl: Inkorten van nieuwsgroep namen langer dan

en: About Claws Mail
nl: Over Claws Mail

en: About You
nl: Over u

en: Accept
nl: Accepteer

en: Accept in this session
nl: Accepteren in deze sessie

en: Accepted:
nl: Geaccepteerd:

en: Account '%s': Connecting to IMAP4 server: %s:%d...
nl: Account '%s': Verbinden met IMAP4-server: %s:%d...

en: Account '%s': Connecting to NNTP server: %s:%d...
nl: Account '%s': Verbinden met NNTP server: %s:%d...

en: Account '%s': Connecting to POP3 server: %s:%d...
nl: Account '%s': Verbinden met POP3-server: %s:%d...

en: Account '%s': Connecting to SMTP server: %s:%d...
nl: Account '%s': Verbinden met SMTP server: %s:%d...

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
nl: Geen account opgegeven voor het verzenden van berichten.
    Selecteer eerst een account.

en: Account name
nl: Account naam

en: Account name is not entered.
nl: Je hebt geen accountnaam opgegeven.

en: Account to use for this email
nl: Te gebruiken account voor dit bericht

[ctx: Accounts List Get Column Name]
en: G
nl: O

en: Accounts with remote folders cannot be copied.
nl: Accounts met mappen op de server kunnen niet worden gekopieerd.

en: Acpi Notifier
nl: Acpi Verwittiger

en: Actio_ns
nl: Ac_ties

en: Action
nl: Actie

en: Action configuration
nl: Acties instellen

en: Action string is empty.
nl: Actie-regel is leeg.

en: Action string is not valid.
nl: Actie-regel is niet geldig.

en: Action's hidden user argument
nl: Verborgen gebruikersargument van actie

en: Action's input/output
nl: Invoer en uitvoer van actie

en: Action's user argument
nl: Gebruikersargument van actie

en: Action:
nl: Actie:

en: Actions
nl: Acties

en: Actions configuration
nl: Acties instellen

en: Actions list not saved
nl: Actielijst is niet bewaard

en: Add New Addressbook
nl: Nieuw adresboek toevoegen

en: Add New Group
nl: Toevoegen nieuwe groep

en: Add New JPilot Entry
nl: Nieuwe JPilot invoer

en: Add New LDAP Server
nl: Nieuwe LDAP server

en: Add New Person
nl: Toevoegen nieuw persoon

en: Add New vCard Entry
nl: Toevoegen nieuwe VCard

en: Add RSS folder tree
nl: Voeg RSS mappenboom toe

en: Add address to destination when double-clicked
nl: Voeg adres toe aan 'Geadresseerden' na dubbelklikken

en: Add address(es)
nl: Voeg adres(sen) toe

en: Add fetchinfo headers
nl: Toevoegen fetchinfo headers

en: Add key
nl: Sleutel toevoegen

en: Add mailbox
nl: Postvak toevoegen

en: Add sender to address boo_k
nl: A_fzender toevoegen aan adresboek

en: Add to Indicator Applet
nl: Voeg toe aan Indicator Applet

en: Add to _Address book
nl: Toevoegen aan _adresboek

en: Add to address _book
nl: Toevoegen aan adres_boek

en: Add to address book
nl: Toevoegen aan adresboek

en: Add to personal dictionary
nl: Toevoegen aan persoonlijk woordenboek

en: Add user-defined header
nl: Voeg een door de gebruiker gespecificeerde header toe

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Added %d of | Added %d of
nl[0]: Toevoegen %d van
nl[1]: Toevoegen %d van

en: Adding a new person requires at least one of the
    following values to be set:
     - Display Name
     - First Name
     - Last Name
     - Nickname
     - any email address
     - any additional attribute
    
    Click OK to keep editing this contact.
    Click Cancel to close without saving.
nl: Voor het toevoegen van een nieuw persoon moet
    tenminste een van de volgende gegevens ingevoerd
    zijn:
     - Weergegeven naam
     - Voornaam
     - Achternaam
     - Bijnaam
     - een e-mail adres
     - een overig gegeven
    
    Druk op OK om dit contact te blijven bewerken.
    Druk op Annuleren om af te sluiten zonder op te slaan.

en: Adding a new person requires at least one of the
    following values to be set:
     - First Name
     - Last Name
     - any email address
     - any additional attribute
    
    Click OK to keep editing this contact.
    Click Cancel to close without saving.
nl: Voor het toevoegen van een nieuw persoon moet tenminste een
    van de volgende gegevens ingevoerd zijn:
     - Voornaam
     - Achternaam
     - een e-mail adres
     - een overig gegeven
    
    Druk op OK om dit contact te blijven bewerken.
    Druk op Annuleren om af te sluiten zonder op te slaan.

en: Adding files in folder failed
    Files in folder: %d
    Files in list:   %d
    
    Continue anyway?
nl: Bestanden toevoegen aan map mislukt
    Bestanden in map:   %d
    Bestanden in lijst: %d
    
    Toch doorgaan?

en: Adding messages...
nl: Berichten worden toegevoegd...

en: Adding or removing attribute names won't affect attributes already set for contacts.
nl: Toevoegen of verwijderen van gegevens heeft geen invloed op gegevens die al ingesteld zijn voor contacten.

en: Additional e-Mail address item(s)
nl: Andere e-mail-adres(sen)

en: Address
nl: Adres

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Address Book :
nl: Adresboekboek :

en: Address Count
nl: Aantal Adressen

en: Address Keeper
nl: Adres Bewaarder

en: Address book
nl: Adresboek

en: Address book folder size:
nl: Grootte adresboek folder:

en: Address book name must be supplied.
nl: Naam voor adressenboek is verplicht.

en: Address book name:
nl: Adresboek:

en: Address book path
nl: Pad naar adresboek

en: Address book path where addresses are kept
nl: Adresboek pad waar adressen opgeslagen worden

en: Address(es) update
nl: Adressen update

en: Addressbook Error
nl: Adressenboekfout

en: Addressbook conversion error
nl: Conversiefout adresboek

en: Addresses collected successfully.
nl: Adressen succesvol verzameld.

en: Addresses in Group
nl: Adressen in groep

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: After receiving new mail
nl: Na ontvangen van nieuwe e-mail

en: Age
nl: Leeftijd

en: Age is
nl: Leeftijd is

en: Alert me
nl: Waarschuw me

en: All
nl: Allen

en: All folder(s) and message(s) under '%s' will be deleted.
    Do you really want to delete?
nl: Alle map(pen) en bericht(en) in '%s' zullen worden verwijderd.
    Wilt je werkelijk verwijderen?

en: All folders and messages under '%s' will be permanently deleted. Recovery will not be possible.
    
    Do you really want to delete?
nl: Alle mappen en berichten in '%s' zullen worden verwijderd. Terughalen is niet mogelijk.
    Wil je werkelijk verwijderen?

en: All messages
nl: Alle berichten

en: All of them
nl: Allemaal

en: Allow filtering using plugins on receiving
nl: Filter de berichten bij het ophalen met behulp van plugins

en: Allows Orage (version greater than 4.4) to see Claws Mail's calendar
nl: Sta Orage (versie 4.4 of nieuwer) toe om Claws Mail's agaenda in te zien

en: Already trying to send.
nl: Reeds bezig met proberen te sturen.

en: Always
nl: Altijd

en: Always encrypt messages
nl: Berichten altijd versleutelen

en: Always encrypt messages when replying to an encrypted message
nl: Berichten altijd versleutelen bij het reageren op een versleuteld bericht

en: Always mark as unread
nl: Altijd markeren als ongelezen

en: Always sign messages
nl: Berichten altijd ondertekenen

en: Always sign messages when replying to a signed message
nl: Berichten altijd versleutelen bij het reageren op een versleuteld bericht

en: An Email address must be supplied.
nl: Een e-mailadres is verplicht.

en: An addressbook may contain entries without Email Addresses. Check this option to ignore these records.
nl: Een adresboek kan ingangen zonder e-mailadres bevatten. Vink deze optie aan als je deze ingangen wil overslaan.

en: An attachment is mentioned in the mail you're sending, but no file was attached. Mention appears on line %d, which begins with text: <span weight="bold">%.20s</span>...
    
    %s it anyway?
nl: Een bijvoegsel wordt vermeld in de e-mail die je verstuurt, maar er was geen bestand bijgevoegd. De melding verschijnt op regel %d, die begint met de tekst: <span weight="bold">%.20s</span>...
    
    %s het toch nog?

en: An error happened during SMTP session.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de SMTP-sessie.

en: An error happened while learning.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het leren.

en: An error occurred: %d
nl: Een fout gebeurde: %d

en: Another contact exists with that key
nl: Een ander contact bestaat met die sleutel

en: Answer
nl: Antwoord

en: Any
nl: Elke

en: Any tags
nl: Elke tag

en: Append or Overwrite
nl: Toevoegen of Overschrijven

en: Append or overwrite existing file?
nl: Aan bestaand bestand toevoegen of overschrijven?

en: Append the new action above to the list
nl: Plaats de nieuwe actie bovenaan de lijst

en: Append the new rule above to the list
nl: Voeg de nieuwe bovenstaande regel toe aan de lijst

en: Append the new template above to the list
nl: Voeg de nieuwe sjabloon boven aan de lijst toe

en: Apply
nl: Pas toe

en: Apply tag
nl: Pas tag toe

en: Apply tags...
nl: Tags toepassen...

en: Apply template
nl: Sjabloon toepassen

en: Apply these rules if they apply to the current account
nl: Pas deze regels toe als ze betrekking hebben op het huidige account.

en: Apply these rules regardless of the account they belong to
nl: Pas deze regels toe, ongeacht welk account ze bij horen.

en: Apply to
    subfolders
nl: Pas toe op
    submappen

en: Apply to subfolders
nl: Pas toe op submappen

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Arabic (ISO-8859-6)
nl: Arabisch (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
nl: Arabisch (Windows-1256)

en: Archive
nl: Archief

en: Archive Size
nl: Archief Grootte

en: Archive format
nl: Archief formaat

en: Archive location and name
nl: Lokatie en naam van het archief

en: Archive result
nl: Archiveer resultaat

en: Archiver
nl: Archiveerder

en: Archiving
nl: Archiveren

en: Archiving:
nl: Archiveren:

en: Are you sure you want to cancel this meeting?
nl: Weet je zeker dat je deze afspraak wilt afzeggen?

en: Are you sure you want to remove this theme?
nl: Wil je dit thema werkelijk verwijderen?

en: Are you sure?
nl: Wil je doorgaan?

en: As _quotation
nl: Als _citaten

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Ask
nl: Vraag

en: Ask about account specific filtering rules when filtering manually
nl: Bij handmatig filteren, vraag naar account specifieke filterregels

en: Ask before emptying trash
nl: Bevestigen bij het legen

en: Assume 'No'
nl: Veronderstel 'Nee'

en: Assume 'Yes'
nl: Veronderstel 'Ja'

en: At least one LDAP search attribute should be supplied.
nl: Je dient op z'n minst een LDAP-gegeven op te geven.

en: AttRemover
nl: Bijvoegsel Verwijderaar

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: Attach file
nl: Bestand bijvoegen

en: Attach warner
nl: Voeg waarschuwing bij

en: Attachment
nl: Bijvoegsel

en: Attachment %s doesn't exist anymore. Ignore?
nl: Bijvoegsel %s bestaat niet meer. Negeren?

en: Attachment handling
nl: Bijvoegsel afhandeling

en: Attachment warning
nl: Bijvoegsel waarschuwing

en: Attendees:
nl: Genodigden:

en: Attracting messages by subject...
nl: Berichten worden aangetrokken op onderwerp...

en: Attribute
nl: Gegeven

en: Attribute Name
nl: Gegeven

en: Attribute Value
nl: Gegeven waarde

en: Attribute name
nl: Gegeven

en: Attribute name is not set.
nl: Gegeven is niet ingesteld.

en: Attributes
nl: Gegevens

en: August
nl: Augustus

en: Aut_o wrapping
nl: Aut_omatisch afbreken

en: Auth failed
nl: Authenticatie mislukt

en: Authenticate on connect
nl: Authenticatie bij verbinding maken

en: Authenticate with POP3 before sending
nl: Authenticatie met POP3 voor het verzenden

en: Authenticating
nl: Bezig met authenticatie

en: Authenticating...
nl: Authenticatie...

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication failed.
nl: Authenticatie mislukt.

en: Authentication failed:
    %s
nl: Authenticatie mislukt:
    %s

en: Authentication method
nl: Authenticatie-methode

en: Author:
nl: Auteur:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Auto _indent
nl: Automatisch _inspringen

en: Auto indent
nl: Automatisch inspringen

en: Auto wrapping
nl: Automatisch afbreken

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic (Recommended)
nl: Automatisch (Aanbevolen)

en: Automatic account selection
nl: Automatisch account selecteren

en: Automatic checking
nl: Automatisch controleren

en: Automatic configuration
nl: Automatische instellingen

en: Automatic spell checking
nl: Automatisch controleren

en: Automatically check signatures
nl: Controleer ondertekening automatisch

en: Automatically display attached images
nl: Bijgevoegde afbeeldingen automatisch weergeven

en: Automatically export calendar to
nl: Automatisch agenda exporteren naar

en: Automatically export free/busy status to
nl: Automatisch exporteren van vrij/bezet status naar

en: Automatically insert signature
nl: Voeg automatisch ondertekening in

en: Automatically launch the external editor
nl: Externe editor automatisch starten

en: Automatically save message to Drafts folder every
nl: Bericht automatisch in de Klad-map opslaan elke

en: Automatically set the following addresses
nl: Automatisch volgende adressen instellen

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available Addresses
nl: Beschikbare adressen

en: Available Search Base(s)
nl: Beschikbare zoekbase

en: Available URLs:
nl: Beschikbare adressen:

en: BAD signature from "%s"
nl: FOUTIEVE ondertekening van "%s"

en: B_rowse
nl: _Bekijk

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background color
nl: Achtergrond kleur

en: Bad arguments
nl: Fout argument

en: Bad file format
nl: Fout bestandsformaat

en: Bad passphrase.
nl: Fout wachtwoord! Probeer opnieuw...

en: Bad signature from %s.
nl: Foutieve ondertekening van %s.

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Baltic (ISO-8859-13)
nl: Baltisch (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
nl: Baltisch (ISO-8859-4)

en: Bandwidth-efficient mode (prevents retrieving remote tags)
nl: Bandbreedte-efficiente methode (vermijdt ophalen van tags)

en: Banner speed
nl: Banner snelheid

en: Banner width in pixels (0 means screen size)
nl: Banner breedte in pixels (0 betekent scherm grootte)

en: Basic
nl: Algemeen

en: Beginning of list reached; continue from end?
nl: Begin van de lijst bereikt; verdergaan vanaf het einde?

en: Beginning of message reached; continue from end?
nl: Begin van bericht bereikt; verdergaan vanaf het einde?

en: Bind Password
nl: Wachtwoord

en: Blink when user interaction is required
nl: Knipper wanneer interactie gevraagd wordt

en: Block command after execution for
nl: Blokkeer commando na uitvoeren voor

en: Blue
nl: Blauw

en: Body part
nl: Berichtinhoud

en: Body:
nl: Berichttekst:

en: Bogofilter call
nl: Bogofilter aanroep

en: Bogofilter: fetching bodies...
nl: Bogofilter: ophalen van berichten...

en: Bogofilter: filtering messages...
nl: Bogofilter: berichten sorteren...

en: Bogofilter: learning from message...
nl: Bogofilter: leren van bericht...

en: Bogofilter: learning from messages...
nl: Bogofilter: leren van berichten...

en: Bold
nl: Vet

en: Bold fields must be completed
nl: Velden in vet zijn verplicht

en: Book/Folder
nl: Boek/Map

en: Book/folder path is not set.
    
    If you want to match %s against the whole address book, you have to select '%s' from the book/folder drop-down list.
nl: Boek/map-pad is niet ingevoerd.
    
    Als je %s wilt vergelijken met alle ingangen in het adresboek, dan dien je '%s' te selecteren van de boek/map-keuzelijst.

en: Br_owse
nl: Be_kijk

en: Bright green
nl: Heldergroen

en: Bro_wse
nl: Bekijk

en: Brown
nl: Bruin

en: Browse
nl: Bekijk

en: Browse Directory Entry
nl: Bekijk LDAP-ingang

en: Bsfilter call
nl: Bsfilter aanroep

en: Bsfilter: fetching body...
nl: Bsfilter: ophalen bericht...

en: Bsfilter: filtering message...
nl: Bsfilter: filteren bericht...

en: Bsfilter: learning from message...
nl: Bsfilter: leren van bericht...

en: Building threads...
nl: Discussie-draden worden opgebouwd...

en: Busy searching...
nl: Bezig met zoeken...

en: By _From
nl: A_fzender

en: By _Subject
nl: _Onderwerp

en: By _To
nl: Aan

en: By _color label
nl: Volgens _kleurlabel

en: By _date
nl: Op _datum

en: By _mark
nl: Volgens _markering

en: By _number
nl: Volgens _nummer

en: By _status
nl: Volgens _status

en: By a_ttachment
nl: Volgens _bijvoegsel

en: By locked
nl: Volgens beveiligd

en: By s_ize
nl: Volgens _grootte

en: By s_ubject
nl: Volgens _onderwerp

en: By score
nl: Volgens sc_ore

en: By tag
nl: Volgens tag

en: By thread date
nl: Volgens datum van draad

en: C_hange current account
nl: _Huidig account veranderen

en: C_heck for new folders
nl: Controleer op nieuwe _mappen

en: C_lear
nl: Leeg _Log

en: C_ollect addresses
nl: _Verzamel adressen

en: C_ut
nl: K_nippen

en: Calendar
nl: Agenda

en: Calendar export
nl: Agenda export

en: Calendar folders
nl: Kalender mappen

en: Calendar message
nl: Kalender bericht

en: Can not register as default client: impossible to get executable path.
nl: Kan niet registreren als standaard mailprogramma: niet mogelijk om het uitvoerpad te vinden.

en: Can not register as default client: impossible to write to the registry.
nl: Kan niet registreren als standaard mailprogramma: niet mogelijk om te schrijven naar het register.

en: Can't add the specified address
nl: Kan het opgegeven adres niet toevoegen

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
nl: Kan geen verbinding maken met de IMAP4-server: %s:%d

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
nl: Kan geen verbinding maken met de IMAP4-server: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
nl: Kan geen verbinding maken met POP3 server: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
nl: Kan geen verbinding maken met POP3 server: %s:%d

en: Can't convert the character encoding of the message 
    to the specified %s charset.
    Send it as %s?
nl: Kan de tekensetcodering van het bericht niet converteren 
    naar de opgegeven tekenset '%s'.
    Verzenden met tekenset %s?

en: Can't copy a folder to one of its children.
nl: Kan een map niet kopiëren naar een van z'n submappen.

en: Can't create folder.
nl: Kan map niet aanmaken.

en: Can't create the folder '%s'.
nl: Kan map '%s' niet aanmaken.

en: Can't find the destination folder.
nl: Kan de doelmap niet vinden.

en: Can't get part of multipart message: %s
nl: Kan deel van meervoudig ('multipart') bericht niet ophalen: %s

en: Can't move a folder to one of its children.
nl: Kan een map niet verplaatsen naar een van z'n submappen.

en: Can't read %s.
nl: Kan %s niet lezen.

en: Can't refresh capabilities.
nl: Kan 'capabilities' niet verversen.

en: Can't remove feed '%s'.
nl: Kan feed '%s' niet verwijderen.

en: Can't remove the folder '%s'.
nl: Kan map '%s' niet verwijderen.

en: Can't retrieve newsgroup list.
nl: Kan groeplijst niet ophalen.

en: Can't start TLS session.
nl: Kan TLS sessie niet tot stand brengen.

en: Can't subscribe feed '%s'.
nl: Kon niet abonneren op feed '%s'

en: Can't write file.
nl: Het bestand is niet beschrijfbaar.

en: Cancel a news message
nl: Trek nieuwsartikel in

en: Cancel meeting
nl: Zeg afspraak af

en: Cancel meeting...
nl: Zeg afspraak af...

en: Cancel receivin_g
nl: Ophalen ann_uleren

en: Cancel receiving
nl: Ophalen annuleren

en: Cancel receiving/sending
nl: Ophalen/verzenden annuleren

en: Cancel sending
nl: Verzenden annuleren

en: Cancelled
nl: Afgebroken

en: Cannot import P12 certificate file (%s)
nl: Kan P12 certificaat bestand niet importeren (%s)

en: Cannot init libCURL
nl: Kan libCURL niet initialiseren

en: Cannot open P12 certificate file %s (%s)
nl: Kan P12 certificaat bestand niet openen %s (%s)

en: Cannot open certificate file %s: %s
nl: Kan certificaat bestand %s niet openen: %s

en: Cannot open filename for reading
nl: Kan bestandsnaam niet openen om te lezen

en: Cannot open key file %s (%s)
nl: Kan sleutel bestand %s niet openen (%s)

en: Cannot open temporary file
nl: Kan tijdelijk bestand niet openen

en: Cannot paste into an address group.
nl: Kan niet plakken in een adresgroep.

en: Cannot paste. Target address book is readonly.
nl: Kan niet plakken.  Doel adresboek is alleen-lezen.

en: Cannot print: the message doesn't contain text.
nl: Kan niet afdrukken: het bericht bevat geen tekst.

en: Cannot read P12 certificate file (%s)
nl: Kan P12 certificaat bestand niet lezen (%s)

en: Cannot stat P12 certificate file (%s)
nl: Kan P12 certificaat bestand niet vinden (%s)

en: Case insensitive
nl: Hoofd / kleine letters niet onderscheiden

en: Case sensitive
nl: Hoofd / kleine letters onderscheiden

en: Case sensitive when matching for the regular expressions in the list
nl: Hoofdlettergevoelig bij het voorkomen van de reguliere expressies in de lijst

en: Central European (ISO-8859-2)
nl: Centraaleuropees (ISO-8859-2)

en: Central European (ISO-8859-_2)
nl: Centraaleuropees (ISO-8859-_2)

en: Certificate file %s missing (%s)
nl: Certificaat bestand %s mist (%s)

en: Certificate for %s has changed.
    %sDo you want to accept it?
nl: Certificaat voor %s is veranderd.
    %sWil je het accepteren?

en: Certificate for %s is expired.
    %sDo you want to continue?
nl: Certificaat voor %s is verlopen.
    %sWil je doorgaan?

en: Certificate for %s is unknown.
    %sDo you want to accept it?
nl: Certificaat voor %s is onbekend.
    %sWil je het accepteren?

en: Certificate for receiving
nl: Certificaat om te ontvangen

en: Certificate for sending
nl: Certificaat om te verzenden

en: Certificate is for %s, but connection is to %s.
    You may be connecting to a rogue server.
nl: Certificaat is voor %s, maar de verbinding is met %s.
    Mogelijk verbind je met een onbetrouwbare server.

en: Certificate issuer is not a CA
nl: Uitgever van certificaat is geen CA

en: Ch_eck for new messages in all folders
nl: Alle mappen worden gecontroleerd op nieuwe berichten

en: Change mailbox order...
nl: Verander postvak volgorde...

en: Change score
nl: Wijzig score

en: Change to...
nl: Wijzig in...

en: Character _encoding
nl: Tekenset_codering

en: Check _backwards misspelled word
nl: Controleer _vorig onjuist gespeld woord

en: Check again
nl: Opnieuw controleren

en: Check availability
nl: Controleer beschikbaarheid

en: Check for new mail every
nl: Controleer op nieuwe berichten elke

en: Check for new mail on start-up
nl: Controleer op nieuwe berichten tijdens het opstarten

en: Check permission for folders and adjust if necessary
nl: Controleer permissies voor mappen en wijzig indien noodzakelijk

en: Check signature
nl: Verifieer ondertekening

en: Check spelling
nl: Controleer spelling

en: Check this option to include this server for dynamic searches when using address completion.
nl: Vink deze optie aan als je deze server wilt gebruiken voor dynamisch zoeken tijdens het automatisch aanvullen van adressen.

en: Check while typing
nl: Controleer tijdens typen

en: Check with %s
nl: Controleren met %s

en: Check with both dictionaries
nl: Controleer met beide woordenlijsten

en: Checking for new messages in all folders...
nl: Alle mappen worden gecontroleerd op nieuwe berichten...

en: Checking signature...
nl: Ondertekening wordt geverifieerd...

en: Chinese
nl: Chinees

en: Chinese (ISO-2022-CN)
nl: Chinees (ISO-2022-CN)

en: Choose a PNG file
nl: Kies een PNG-bestand

en: Choose a picture
nl: Kies een afbeelding

en: Choose a subfolder of %s to subscribe to:
nl: Kies een submap van %s om op te abonneren:

en: Choose a text file
nl: Kies een tekst-bestand

en: Choose an XBM file
nl: Kies een XBM-bestand

en: Choose compression
nl: Kies compressie

en: Choose format
nl: Kies formaat

en: Choose preset keyboard shortcuts
nl: Kies thema sneltoetsen

en: Choose the LDIF field that will be renamed or selected for import in the list above. Reserved fields (marked with a tick in the "R" column), are automatically imported and cannot be renamed. A single click in the Select ("S") column will select the field for import with a tick. A single click anywhere in the row will select that field for rename in the input area below the list. A double click anywhere in the row will also select the field for import.
nl: Kies in bovenstaande lijst de LDIF-velden die zullen worden geïmporteerd en/of hernoemd. Gereserveerde velden (gemarkeerd met een vinkje in de "R"kolom), zullen automatisch worden geïmporteerd en kunnen niet worden hernoemd. Een enkele klik in de selecteer-kolom ("S") of een dubbele klik ergens anders in de rij, zal die rij selecteren voor importeren. Een enkele klik ergens in de rij selecteert de rij voor hernoemen en brengt je in het hernoem gedeelte onderin het scherm.

en: Choose this option to add MD5 checksums for each file in the archive.
    Be aware though, that this dramatically increases the time it
    will take to create the archive
nl: Kies deze optie om MD5sums toe te voegen voor ieder bestand in het archief.
    Wees je ervan bewust dat dit de tijd die het duurt om het archief aan te maken drastisch verhoogt

en: Choose this option to add MD5 checksums for each file in the archives by default.
    Be aware though, that this dramatically increases the time it
    will take to create the archives
nl: Kies deze optie om standaard MD5sums toe te voegen voor ieder bestand in de archieven.
    Wees je ervan bewust dat dit de tijd die nodig is om de archieven aan te maken drastisch verhoogt

en: Choose this option to delete mails after archiving
nl: Kies deze optie om e-mails te verwijderen na het archiveren

en: Choose this option to delete mails after archiving
    At this point only handles IMAP4, Local mbox and POP3
nl: Kies deze optie om e-mails te verwijderen na het archiveren
    Op dit moment kan dit alleen bij IMAP4, Lokale mbox en POP3

en: Choose this option to disable compression by default
nl: Kies dzee optie om standaard compressie uit te zetten

en: Choose this option to disable compression for the archive
nl: Kies deze optie om compressie uit te schakelen voor het archief

en: Choose this option to include subfolders in the archive
nl: Kies dzee optie om submappen in het archief te voegen

en: Choose this option to include subfolders in the archives by default
nl: Kies deze optie om standaard submappen bij te voegen in de archieven

en: Choose this option to use BZIP2 compression by default
nl: Kies deze optie om standaard BZIP2 compressie te gebruiken

en: Choose this option to use BZIP2 compression for the archive
nl: Kies deze optie om BZIP2 compressie te gebruiken voor het archief

en: Choose this option to use COMPRESS compression by default
nl: Kies deze optie om standaard COMPRESS compressie te gebruiken

en: Choose this option to use CPIO as format for the archive
nl: Kies deze optie om CPIO te gebruiken als formaat voor het archief

en: Choose this option to use PAX as format for the archive
nl: Kies deze optie om PAX te gebruiken als formaat voor het archief

en: Choose this option to use TAR as format for the archive
nl: Kies deze optie om TAR te gebruiken als formaat voor het archief

en: Choose this option to use ZIP compression by default
nl: Kies deze optie om standaard ZIP compressie te gebruiken

en: Choose this option to use ZIP compression for the archive
nl: Kies deze optie om ZIP compressie te gebruiken voor het archief

en: Choose this option to use descriptive names for each file in the archive.
    The naming scheme: date_from@to@subject.
    Names will be truncated to max 96 characters
nl: Kies deze optie om ieder bestand in het archief te benoemen.
    Dit volgens het schema: datum_van@onderwerp.
    Namen worden verkort tot max 96 karakters

en: Choose this option to use the CPIO format by default
nl: Kies deze optie om standaard het CPIO formaat te gebruiken

en: Choose this option to use the PAX format by default
nl: Kies deze optie om standaard het PAX formaat te gebruiken

en: Choose this option to use the SHAR format by default
nl: Kies deze optie om standaard het SHAR formaat te gebruiken

en: Choose this option to use the TAR format by default
nl: Kies deze optie om standaard het TAR formaat te gebruiken

en: Choose this to use Compress compression for your archive
nl: Kies deze optie om Compress compressie te gebruiken voor het archief

en: Choose this to use SHAR as format for the archive
nl: Kies deze optie om SHAR te gebruiken als formaat voor het archief

en: ClamAV: scanning message...
nl: ClamAV: scannen bericht...

en: Claws Mail - Message View
nl: Claws Mail - Berichtenvenster

en: Claws Mail Actions Feature
nl: Claws Mail Acties Kenmerken

en: Claws Mail Address Book
nl: Claws Mail Adresboek

en: Claws Mail Setup Wizard
nl: Claws Mail Setup-assistent

en: Claws Mail did not find a secret PGP key, which means that you won't be able to sign emails or receive encrypted emails.
    Do you want to create a new key pair now?
nl: Claws Mail heeft geen geheime PGP-sleutel gevonden. Dit betekent dat je geen berichten kunt ondertekenen of versleutelde berichten kunt ontvangen.
    Wil je nu een sleutelpaar aanmaken?

en: Claws Mail has been registered as default client.
nl: Claws Mail is geregistreerd als standaard mailprogramma.

en: Claws Mail has crashed
nl: Claws Mail is gecrashed

en: Claws Mail has detected a configured mailbox, but could not load it. It is probably provided by an out-of-date external plugin. Please reinstall the plugin and try again.
nl: Claws Mail heeft een geconfigureerd postvak gevonden, maar kon het niet laden. Het postvak komt waarschijnlijk van een oude en externe plugin. Herinstalleer alstublieft deze plugin en probeer het nogmaals.

en: Claws Mail has detected a configured mailbox, but it is incomplete. It is possibly due to a failing IMAP account. Use "Rebuild folder tree" on the mailbox parent folder's context menu to try to fix it.
nl: Claws Mail heeft een geconfigureerd postvak gevonden, maar die is incompleet. Dit komt waarschijnlijk door een IMAP-account dat niet werkt. Gebruik "Ververs mappenboom"op deze map om dit proberen te repareren.

en: Claws Mail is a lightweight, fast and highly-configurable email client.
    
    For further information visit the Claws Mail website:
nl: Claws Mail is een lichtgewicht, snelle en zeer configureerbare e-maillezer.
    
    Voor meer informatie bezoek de Claws Mail website:

en: Claws Mail is now ready.
    Click Save to start.
nl: Claws Mail is nu klaar.
    Klik op 'Opslaan' om te starten.

en: Claws Mail needs network access in order to access the IMAP server.
nl: Claws Mail heeft netwerktoegang nodig voor toegang tot de IMAP-server.

en: Claws Mail needs network access in order to access the News server.
nl: Claws Mail heeft voor contact met de Nieuwsserver netwerktoegang nodig.

en: Claws Mail needs network access in order to feed this mail(s) to the remote learner.
nl: Claws Mail heeft netwerktoegang nodig om dit bericht aan de Spam-trainer te voeden.

en: Claws Mail needs network access in order to get mails.
nl: Claws Mail heeft netwerktoegang nodig voor het onvangen van e-mail.

en: Claws Mail needs network access in order to send this email.
nl: Claws Mail heeft netwerktoegang nodig voor het verzenden van deze e-mail.

en: Claws Mail needs network access in order to update the Webcal feed.
nl: Claws Mail heeft netwerk toegang nodig om de Webcal feed te verversen.

en: Claws Mail needs network access in order to update the feed. | Claws Mail needs network access in order to update the feeds.
nl[0]: Claws Mail heeft netwerk toegang nodig om de feed te verversen
nl[1]: Claws Mail heeft netwerk toegang nodig om de feeds te verversen

en: Claws Mail needs network access in order to update the subscription.
nl: Claws Mail heeft netwerk toegang nodig om de abonnering te vernieuwen.

en: Claws Mail process (%ld) received signal %ld
nl: Claws Mail process (%ld) onving signaal %ld

en: Claws Mail will now search for duplicate email addresses in the address book.
nl: Claws Mail zal nu dubbele e-mail adressen zoeken in het adresboek

en: Clear _Log
nl: Leeg _Log

en: Clear all the input fields in the dialog
nl: Wis alle invoervelden in de dialoog

en: Clear tags
nl: Wis tags

en: Clear the current search
nl: Wis de huidige zoekopdracht

en: Click here to load one or more plugins
nl: Klik hier om een of meerdere plugins te laden

en: Click this button to check and adjust folder permissions
nl: Klik op deze knop om te controleren op bestandspermissies en deze aan te passen

en: Click this button to select a book or folder in the address book
nl: Klik op deze knop om een boek of map te selecteren in het adresboek

en: Click this button to select a folder for storing Unsure mails.
nl: Klik op deze knop om een map te selecteren voor het opslaan van mogelijke spam.

en: Click this button to select a folder for storing infected mail
nl: Klik op deze knop om een map te selecteren voor het opslaan van geïnfecteerde e-mail

en: Click this button to select a folder for storing spam
nl: Klik op deze knop om een map te selecteren voor het opslaan van spam

en: Click this button to select a folder which is to be root of the archive
nl: Klik hier om een map te selecteren wat de bovenste map van het archief is

en: Click this button to select a name and location for the archive
nl: Klik hier om een naam en lokatie voor het archief te selecteren

en: Click this button to select full path to clamd.conf
nl: Klik op deze knop om het volledige pad te selecteren naar clamd.conf

en: Click this button to select the default location for saving archives
nl: Klik deze knop om de standaard lokatie te selecteren voor het bewaren van archieven

en: Clicking image toggles scaling
nl: Klikken op de afbeelding verandert schalen

en: Client SSL certificate (optional)
nl: Client SSL-certificaat (optioneel)

en: Client certificate file as a PKCS12 or PEM file
nl: Client certificaat-bestand als een PKCS12 of PEM bestand

en: Client certificates
nl: Client certificaten

en: Close
nl: Sluiten

en: Close receive dialog when finished
nl: Na het ophalen onvangstvenster sluiten

en: Close to tray
nl: Verplaats naar systeemvak

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Closing folder %s...
nl: Map %s wordt gesloten...

en: Co_llapse all threads
nl: Berichtenboom _inklappen

en: Collapse from level _2
nl: Opvouwen vanaf niveau _2

en: Collapse from level _3
nl: Opvouwen vanaf niveau _3

en: Collapse quoted text on double click
nl: Vouw citaat in bij dubbelklik

en: Collect email addresses from folder
nl: Verzamel e-mailadressen uit map

en: Collect email addresses from selected messages
nl: Verzamel e-mailadressen uit geselecteerde berichten

en: Collecting addresses...
nl: Bezig adressen te verzamelen...

en: Collecting info for '%s' ... %c
nl: Info wordt verzameld voor '%s' ... %c

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
nl: Dubbele punt ':' is niet toegestaan in de menunaam.

en: Color
nl: Kleur

en: Color Banding
nl: Kleur regels

en: Color la_bel
nl: _Kleurlabel

en: Color label
nl: Kleurlabel

en: Color labels
nl: Kleurlabels

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column headers
nl: Kolom koppen

en: Command
nl: Opdracht

en: Command for 'Display as text'
nl: Opdracht voor 'Als tekst weergeven'

en: Command output
nl: Opdracht-uitvoer

en: Command to execute:
nl: Programma om uit te voeren:

en: Command to execute:
    (use %d as number of new mails)
nl: Opdracht om uit te voeren:
    (gebruik %d voor het aantal nieuwe berichten)

en: Command to run after calendar export
nl: Opdracht om te starten na het exporteren van de agenda

en: Command to run after free/busy status export
nl: Opdracht om te starten na het exporteren van vrij/bezet status

en: Command-line not set
nl: Opdrachtregel is niet ingevoerd.

en: Command-line not set.
nl: Opdrachtregel is niet ingevoerd.

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Comments:
nl: Opmerkingen:

en: Common address
nl: Standaardadressen

en: Common addresses
nl: Veel voorkomende adressen

en: Compface error: %s
nl: 'Compface' fout: %s

en: Compiled-in Features
nl: Ingebouwde eigenschappen

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Friday
nl: vrijdag

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Monday
nl: maandag

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Saturday
nl: zaterdag

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Sunday
nl: zondag

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Thursday
nl: donderdag

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Tuesday
nl: dinsdag

[ctx: Complete day name for use by strftime]
en: Wednesday
nl: woensdag

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: April
nl: april

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: August
nl: augustus

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: December
nl: december

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: February
nl: februari

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: January
nl: januari

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: July
nl: juli

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: June
nl: juni

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: March
nl: maart

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: May
nl: mei

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: November
nl: november

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: October
nl: oktober

[ctx: Complete month name for use by strftime]
en: September
nl: september

en: Completed
nl: Voltooid

en: Compose
nl: Opstellen

en: Compose Email
nl: E-mail opstellen

en: Compose News
nl: Nieuws opstellen

en: Compose News message
nl: Nieuw Nieuwsbericht opstellen

en: Compose Window
nl: Venster sluiten

en: Compose _new message
nl: Nieuw bericht opstellen

en: Compose a news message
nl: Nieuw _Nieuwsbericht opstellen

en: Compose a_n email message
nl: Nieuw _e-mail bericht opstellen

en: Compose message
nl: Bericht opstellen

en: Compose with selected Account
nl: E-mail opstellen met geselecteerde Account

en: Compression level
nl: Compressie niveau

en: Compression method
nl: Complessie methode

en: Con_tinue connecting
nl: Verbinding _hervatten

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Condition configuration
nl: Voorwaarden instellen

en: Condition string is empty.
nl: Voorwaarde-regel is leeg.

en: Condition string is not valid.
nl: Voorwaarde-regel is niet geldig.

en: Condition:
nl: Voorwaarde:

en: Configuration finished
nl: Klaar met instellen

en: Configuration for %s found.
    Do you want to migrate this configuration?
nl: Er is een configuratiebestand %s gevonden.
    Wil je dit configuratiebestand overzetten?

en: Confirm before marking all messages in a folder as read
nl: Vraag om bevestiging voor alle berichten in een map als gelezen te markeren

en: Confirm before sending queued messages
nl: Bevestig voor verzenden van berichten uit de wachtrij.

en: Confirm on exit
nl: Bevestigen bij het afsluiten

en: Connected successfully to server
nl: Verbonden met server

en: Connecting
nl: Verbinding wordt gemaakt

en: Connecting to %s failed
nl: Verbinding maken met %s mislukt

en: Connection closed by the remote host.
nl: Verbinding gesloten door de server.

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukt

en: Connection timed out.
nl: Verbinding niet binnen tijdslimiet tot stand gekomen.

en: Connection to %s failed: login refused.%s
nl: Verbinding maken met %s mislukt: login geweigerd.%s

en: Connection to %s failed: login refused.%s
nl: Verbinding maken met %s mislukt: login geweigerd.%s

en: Connection to %s failed: server requires TLS, but Claws Mail has been compiled without OpenSSL support.
nl: Verbinden me %s mislukt: de server vereist TLS, maar Claws Mail is niet vertaald met OpenSSL-ondersteuning.

en: Connection to %s:%d closed by the remote host.
nl: Verbinding met %s:%d gesloten door de server.

en: Connection to %s:%d failed.
nl: Verbinding maken met %s:%d mislukt.

en: Connection to %s:%d timed out.
nl: Verbinding met %s:%d niet binnen tijdslimiet tot stand gekomen.

en: Contact owner
nl: Contact eigenaar

en: Content-Transfer-Encoding
nl: Inhoud-Overdracht-Codering

en: Content-Transfer-Encoding:
nl: Inhoud-Overdracht-Codering:

en: Content-Type
nl: Inhoud-Type

en: Content-Type:
nl: Inhoud-Type:

en: Contributors
nl: Medewerkers

en: Control file doesn't exist.
nl: Beheer bestand bestaat niet.

en: Cop_y folder...
nl: _Kopieer map...

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy Image
nl: Kopieer Afbeelding

en: Copy Link
nl: Kopieer Koppeling

en: Copy failed!
nl: Kopiëren mislukt!

en: Copy folder
nl: Kopieer map

en: Copy of %s
nl: Kopie van %s

en: Copy this _link
nl: Kopieer deze _koppeling

en: Copy this add_ress
nl: Kopieer _dit adres

en: Copying %s to %s...
nl: Bezig %s te kopiëren naar %s ...

en: Copying %s to %s...
nl: Bezig met kopiëren van %s naar %s...

en: Copying configuration... This may take a while...
nl: Configuratiebestand wordt gekopiëerd... Dit kan even duren...

en: Copying messages...
nl: Berichten worden gekopieerd...

en: Copyright (C) 1999-2013
    The Claws Mail Team
    and Hiroyuki Yamamoto
nl: Auteursrecht (C) 1999-2013
    Het Claws Mail Team
    en Hiroyuki Yamamoto

en: Core operations
nl: Basis-operaties

en: Could not connect to server
nl: Geen verbinding met server

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
nl: Kon adresboek niet converteren
    en kon nieuwe adresboekbestanden niet aanmaken.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
nl: Kon adresboek niet converteren, 
    maar heb lege adresboekbestanden aangemaakt.

en: Could not convert address book,
    could not save new address index file.
nl: Kon adresboek niet converteren,
    nieuw indexbestand kond niet worden aangemaakt.

en: Could not copy %s to %s
nl: Kon %s niet kopiëren naar %s

en: Could not create mbox file:
    %s
nl: Kon mbox-bestand niet aanmaken:
    %s

en: Could not create output directory for HTML file:
    %s
nl: Kon uitvoerdirectory voor HTML-bestand niet aanmaken:
    %s

en: Could not create output directory for LDIF file:
    %s
nl: Kon uitvoermap voor LDIF-bestand niet aanmaken:
    %s

en: Could not create socket
nl: Kon socket niet aanmaken

en: Could not export the calendar.
nl: Kon de agenda niet exporteren

en: Could not export the freebusy info.
nl: Kon de vrij/bezet info niet exporteren.

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
nl: Kon niet forken om de volgende opdracht uit te voeren:
    %s
    %s

en: Could not get message file %d
nl: Kon berichtbestand %d niet lezen

en: Could not get message part.
nl: Kon gedeelte van bericht niet vinden.

en: Could not get size of file '%s'.
nl: Kon grootte van bestand '%s' niet opvragen

en: Could not open log file %s: %s
nl: Kon log bestand %s niet openen: %s

en: Could not open mbox file:
    %s
nl: Kon mbox-bestand niet openen:
    %s

en: Could not parse the URL.
nl: Kon de URL niet verwerken.

en: Could not queue message for sending.
nl: Kon bericht niet in de wachtrij zetten.

en: Could not queue message for sending:
    
    %s.
nl: Kon bericht niet in de wachtrij zetten:
    
    %s.

en: Could not queue message for sending:
    
    Charset conversion failed.
nl: Kon bericht niet in de wachtrij zetten:
    
    Omzetten van de tekenset mislukt.

en: Could not queue message for sending:
    
    Couldn't get recipient encryption key.
nl: Kon bericht niet in de wachtrij zetten:
    
    Kon de sleutel van de ontvanger, nodig voor versleutelen, niet vinden.

en: Could not queue message for sending:
    
    Signature failed: %s
nl: Kon bericht niet in de wachtrij zetten:
    
    Ondertekenen mislukt: %s

en: Could not queue message.
nl: Kon bericht niet in de wachtrij zetten.

en: Could not queue message:
    
    %s.
nl: Kon bericht niet in de wachtrij zetten:
    
    %s.

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
nl: Zoekbases niet gevonden - zet handmatig

en: Could not read address index
nl: Kon adresindexbestand niet lezen.

en: Could not read file.
nl: Kon bestand niet lezen.

en: Could not retrieve the Webcal URL:
    %s:
    
    %s
nl: Kon de Webcal URL niet ophalen:
    %s:
    
    %s

en: Could not retrieve the Webcal URL:
    %s:
    
    %s
nl: Kon de Webcal URL niet ophalen:
    %s:
    
    %s

en: Could not save draft
nl: Kon klad niet opslaan

en: Could not save draft.
nl: Kon klad niet opslaan.

en: Could not save draft.
    Do you want to cancel exit or discard this email?
nl: Kon klad niet opslaan.
    Wil je deze e-mail annuleren of weggooien?

en: Could not send the meeting invitation.
    Check the recipients.
nl: Kon de uitnodiging niet versturen.
    Controleer de ontvangers.

en: Couldn't add GPG key %s, %s
nl: Kon GPG-sleutel niet toevoegen %s, %s

en: Couldn't attach a file (charset conversion failed).
nl: Kan bestand niet toevoegen (omzetten van de tekenset is mislukt).

en: Couldn't call `compface`. Make sure it's in your $PATH.
nl: Kon 'compface' niet aanroepen. Zorg ervoor dat het in je $PATH voorkomt.

en: Couldn't close decrypted file %s
nl: Kon gedecodeerd bestand %s niet sluiten

en: Couldn't close temporary file
nl: Kon tijdelijk bestand niet sluiten

en: Couldn't convert text data to any sane charset.
nl: Kon tekstgegevens naar geen enkel zinnige karakterset converteren.

en: Couldn't create destination directory %s.
nl: Kon de doelmap %s niet aanmaken.

en: Couldn't create temporary file for news sending.
nl: Kon tijdelijk bestand voor het verzenden van nieuws niet aanmaken.

en: Couldn't create temporary file, %s
nl: Kon tijdelijk bestand niet aanmaken, %s.

en: Couldn't create temporary file.
nl: Kon tijdelijk bestand niet aanmaken.

en: Couldn't create temporary file: %s
nl: Kon tijdelijk bestand niet aanmaken: %s

en: Couldn't decrypt: %s
nl: Decoderen mislukt: %s

en: Couldn't delete the old theme in %s.
nl: Kon het oude thema in '%s' niet verwijderen.

en: Couldn't determine sending information. Maybe the email hasn't been generated by Claws Mail.
nl: Kon verzend-informatie niet vinden. Misschien is deze e-mail niet gemaakt met Claws Mail.

en: Couldn't encrypt the email: %s
nl: Kon bericht '%s' niet versleutelen.

en: Couldn't execute command: %s
nl: Kon de externe opdracht '%s' niet uitvoeren

en: Couldn't export calendar to '%s'
nl: Kon agenda niet exporteren naar '%s'

en: Couldn't export free/busy to '%s'
nl: Kon vrij/bezet niet exporteren naar '%s'

en: Couldn't export key.
nl: Kon seutel niet exporteren.

en: Couldn't fetch URL %s
nl: Kon URL %s niet ophalen

en: Couldn't fetch URL '%s':
    %s
nl: Kon URL '%s' niet ophalen:%s

en: Couldn't fetch URL '%s':
    %s
nl: Kon URL '%s' niet ophalen:
    %s

en: Couldn't find the source folder.
nl: Kan de bronmap niet vinden.

en: Couldn't generate a new key pair: %s
nl: Kon nieuw sleutelpaar niet aanmaken: %s

en: Couldn't generate a new key pair: unknown error
nl: Kon nieuw sleutelpaar niet aanmaken: onbekende fout

en: Couldn't get data from message, %s
nl: Kon gegevens van bericht verkrijgen, %s

en: Couldn't get text data.
nl: Kon tekstgegevens niet vinden.

en: Couldn't initialize %s dictionary:
nl: Kon woordenboek %s niet initialiseren.

en: Couldn't initialize %s speller.
nl: Kon spellingcontrole %s niet initialiseren.

en: Couldn't initialize Enchant broker.
nl: Kon Enchant verdeler niet initialiseren.

en: Couldn't initialize GPG context, %s
nl: Kon de GPG-context niet initializeren, %s

en: Couldn't initialize data, %s
nl: Kon gegevens initialiseren, %s

en: Couldn't login to IMAP server %s.
nl: Kon niet inloggen op IMAP-server %s.

en: Couldn't login to IMAP server %s.
nl: Kon niet inloggen op IMAP-server %s.

en: Couldn't open decrypted file %s
nl: Kon gedecodeerd bestand %s niet openen

en: Couldn't open file %s.
nl: Kon bestand '%s' niet openen.

en: Couldn't open temporary file
nl: Kon tijdelijk bestand niet openen

en: Couldn't parse decrypted file parts.
nl: Kon gedecodeerde bestandsonderdelen niet lezen.

en: Couldn't parse decrypted file.
nl: Kon gedecodeerd bestand niet lezen.

en: Couldn't parse mime part.
nl: Kon mime-gedeelte van bericht niet lezen.

en: Couldn't save the file '%s'.
nl: Kan bestand '%s' niet opslaan.

en: Couldn't save the part of multipart message: %s
nl: Kan het deel van een meerdelig bericht niet opslaan: %s

en: Couldn't scan decrypted file parts.
nl: Kon gedecodeerde bestandsonderdelen niet scannen.

en: Couldn't scan decrypted file.
nl: Kon gedecodeerd bestand niet scannen.

en: Couldn't scan folder %s
nl: Kan map '%s' niet inlezen

en: Couldn't set GPG protocol, %s
nl: Kon het GPG protocol niet instellen, %s

en: Couldn't write to decrypted file %s
nl: Kon gedecodeerd bestand %s niet wegschrijven

en: Couldn't write to temporary file
nl: Kon niet schrijven naar tijdelijk bestand

en: Create Archive
nl: Maak Archief aan

en: Create Archive...
nl: Maak Archief Aan...

en: Create Directory
nl: Maak Directory

en: Create _filter rule
nl: _Filterregel aanmaken

en: Create _new account...
nl: _Nieuw account aanmaken...

en: Create _new folder...
nl: Maak _nieuwe map...

en: Create bug report
nl: Maak een bug-verslag

en: Create meeting from message...
nl: Maak afspraak van bericht...

en: Create processing rule
nl: Verwerkingsregel aanmaken

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Creating meeting...
nl: Maak afspraak aan...

en: Creation of folder tree failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there?
nl: Aanmaken van mappenboom is mislukt.
    Misschien dat sommige bestanden al bestaan, of je hebt geen permissie om daar te schrijven?

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
nl: Het postvak kon niet aangemaakt worden.
    Misschien bestaan er al wat bestanden, of heb je geen toestemming om er te schrijven.

en: Creator:
nl: Maker

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Current action list
nl: Huidige actielijst

en: Current actions
nl: Huidige acties

en: Current condition rules
nl: Huidige voorwaarden

en: Current custom headers
nl: Huidige aangepaste headers

en: Current folder:
nl: Huidige map:

en: Current templates
nl: Huidige sjablonen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom header configuration
nl: Aangepaste header instellen

en: Custom-2
nl: Aangepast-2

en: Custom-3
nl: Aangepast-3

en: Custom-4
nl: Aangepast-4

en: Cycle quote colors
nl: Gebruikte kleuren opnieuw gebruiken

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
nl: Cyrillisch (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
nl: Cyrillisch (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
nl: Cyrillisch (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
nl: Cyrillisch (Windows-1251)

en: D_on't sort
nl: Ni_et sorteren

en: D_uplicate
nl: D_ubbele

en: Dark pink
nl: Donker roze

en: Dark red
nl: Donkerrood

en: Data signing failed due to invalid signer: %s
nl: Gegevens ondertekenen mislukt wegens ongeldige ondertekenaar: %s

en: Data signing failed, %s
nl: Gegevens ondertekenen mislukt, %s

en: Data signing failed, no contents.
nl: Gegevens ondertekenen mislukt, geen inhoud.

en: Data signing failed, no results.
nl: Gegevens ondertekenen mislukt, geen resultaten.

en: Date
nl: Datum

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Date format help
nl: Help bij datumformaat

en: Date:
nl: Datum:

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Declined:
nl: Afgewezen:

en: Decode
nl: Decodeer

en: Default
nl: Standaard

en: Default
nl: Standaard

en: Default Inbox
nl: Standaard Inbox

en: Default account
nl: Standaard account

en: Default alternate dictionary
nl: Standaard alternatieve woordenlijst

en: Default compression
nl: Standaard compressie

en: Default dictionary
nl: Standaard woordenlijst

en: Default format
nl: Standaard formaat

en: Default internal theme
nl: Standaard intern thema

en: Default miscellaneous options
nl: Standaard opties

en: Default number of expired items to keep
nl: Standaard aantal verlopen items om te houden

en: Default privacy system
nl: Standaard privacy-systeem

en: Default refresh interval in minutes
nl: Standaard verversings interval in minuten

en: Default save folder
nl: Standaard bewaar map

en: Defaults
nl: Standaard instellingen

en: Defers moving, copying and deleting of messages until you choose 'Tools/Execute'
nl: Stelt verplaatsen, kopiëren en verwijderen van berichten uit totdat je 'Gereedschap/Opdracht Uitvoeren' kiest

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Message
nl: Verwijder bericht

en: Delete _all
nl: _Alles verwijderen

en: Delete a character backward
nl: Verwijder vorige teken

en: Delete a character forward
nl: Verwijder volgende teken

en: Delete a word backward
nl: Verwijder vorig woord

en: Delete a word forward
nl: Verwijder volgend woord

en: Delete account
nl: Verwijder account

en: Delete action
nl: Verwijder actie

en: Delete address
nl: Verwijder adres

en: Delete address(es)
nl: Verwijder adres(sen)

en: Delete all actions
nl: Verwijder alle acties

en: Delete all attribute names
nl: Alle gegevens verwijderen

en: Delete all messages in trash folders?
nl: Alle berichten uit de prullenbakken weggooien?

en: Delete all messages in trash?
nl: Alle berichten uit de prullenbak weggooien?

en: Delete all rules
nl: Verwijder alle regels

en: Delete all tags
nl: Verwijder alle tags

en: Delete all templates
nl: Verwijder alle sjablonen?

en: Delete attribute name
nl: Verwijder gegeven

en: Delete certificate
nl: Certificaat verwijderen

en: Delete du_plicated messages
nl: Verwijder _dubbele berichten

en: Delete entry contents
nl: Verwijder inhoud

en: Delete folder
nl: Verwijder map

en: Delete folder and _addresses
nl: Verwijder map en _adressen

en: Delete group
nl: Verwijder groep

en: Delete header
nl: Verwijder header

en: Delete line
nl: Verwijder deze regel

en: Delete message(s)
nl: Verwijder bericht(en)

en: Delete rule
nl: Verwijder deze regel

en: Delete selected files
nl: Verwijder geselecteerd bestand

en: Delete tag
nl: Verwijder tag

en: Delete template
nl: Verwijder sjabloon

en: Delete the selected action from the list
nl: Verwijder de geselecteerde actie van de lijst

en: Delete the selected rule from the list
nl: Verwijder de geselecteerde regel van de lijst

en: Delete the selected template from the list
nl: Verwijder de geselecteerde sjabloon van de lijst

en: Delete to end of line
nl: Verwijder tot eind van regel

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Deleted %d duplicate message in %d folders.
     | Deleted %d duplicate messages in %d folders.
nl[0]: %d dubbel bericht verwijderd in %d map.
nl[1]: %d dubbele berichten verwijderd in %d mappen.

en: Deleting duplicated messages...
nl: Dubbele berichten worden verwijderd...

en: Deleting messages...
nl: Berichten worden verwijderd...

en: Delivered-To
nl: Afgeleverd-Aan

en: Delivered-To:
nl: Afgeleverd aan:

en: Derive small and bold fonts from Folder and Message Lists font
nl: Gebruik kleine en vette lettertypes van de Mappen- en Berichtenlijst

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description of symbols
nl: Beschrijving van speciale tekens

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Descriptive names
nl: Beschrijvende namen

en: Destination
nl: Doel

en: Destination folder is not set.
    Import mbox file to the Inbox folder?
nl: Doel-map is niet opgegeven.
    Mboxbestand naar de inbox-map importeren?

en: Destination folder:
nl: Doelmap:

en: Destination is not set.
nl: Er is geen map gekozen om naar te verplaatsen.

en: Destination is same as current folder.
nl: Doel is gelijk aan de huidige map.

en: Destination to copy is same as current folder.
nl: Doel is gelijk aan de huidige map.

en: Destroy attachments
nl: Vernietig bijvoegsels

en: Details follow:
nl: Details volgen:

en: Detected %s virus.
nl: %s virus ontdekt.

[ctx: Dialog title]
en: Apply tags
nl: Pas tags toe

[ctx: Dialog title]
en: Edit attribute names
nl: Bewerk gegeven

[ctx: Dialog title]
en: Open URLs
nl: Open adressen

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 'color %d'
nl: Selecteer kleur voor 'color %d'

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 1st level text
nl: Selecteer kleur voor tekst van 1e niveau

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 1st level text background
nl: Selecteer kleur voor achtergrond van 1e niveau

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 2nd level text
nl: Selecteer kleur voor tekst van 2e niveau

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 2nd level text background
nl: Selecteer kleur voor achtergrond van 2e niveau

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 3rd level text
nl: Selecteer kleur voor tekst van 3e niveau

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for 3rd level text background
nl: Selecteer kleur voor achtergrond van 3e niveau

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for folder
nl: Selecteer kleur voor map

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for links
nl: Selecteer kleur voor koppelingen

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for signatures
nl: Selecteer kleur voor handtekeningen

[ctx: Dialog title]
en: Pick color for target folder
nl: Selecteer kleur voor doelmap

en: Dialogs
nl: Dialogen

en: Dictionary
nl: Woordenlijst

en: Dictionary: %s
nl: Woordenboek: %s

en: Digitally signed message
nl: Digitaal ondertekend

en: Discard
nl: Gooi weg

en: Discard cache
nl: Gooi cache weg

en: Discard folder cache
nl: Gooi cache van de map weg

en: Discard message
nl: Gooi bericht weg

en: Disk log
nl: Schijf log

en: Display
nl: Beeld

en: Display (X-)Face in message view
nl: Geef (X-)Face weer in berichtweergave

en: Display Face in message view
nl: Geef Face weer in berichtweergave

en: Display Name
nl: Weergegeven naam

en: Display embedded images
nl: Weergeven ingesloten afbeeldingen

en: Display folder name
nl: Geef mapnaam weer

en: Display header pane above message view
nl: Geef headerpaneel weer boven berichtweergave

en: Display headers in message view
nl: Geef headers weer in berichtweergave

en: Display images
nl: Afbeeldingen weergeven

en: Display images inline
nl: Afbeeldingen in het bericht weergeven

en: Display message number next to folder name
nl: Geef aantal berichten weer naast mapnaam

en: Display sender using address book
nl: Toon afzender mbv. adresboek

en: Display warning on start-up if GnuPG doesn't work
nl: Waarschuwing bij het opstarten als GnuPG niet werkt

en: Displayed Headers
nl: Weergegeven headers

en: Displayed columns
nl: Weergegeven kolommen

en: Displayed header configuration
nl: Weergegeven header instellen

en: Distinguished Name (dn) is missing
nl: Distinguished Name (dn) mist

en: Do nothing (remote content is disabled)
nl: Doe niets (inhoud van de server wordt niet geladen)

en: Do you really want to copy folder '%s' in '%s'?
nl: Wil je werkelijk map '%s' kopiëren naar '%s'?

en: Do you really want to delete all attribute names?
nl: Wil je deze gegevens werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to delete all tags?
nl: Wil je alle tags werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to delete all the actions?
nl: Wil je werkelijk alle acties verwijderen?

en: Do you really want to delete all the rules?
nl: Wil je alle regels werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to delete all the templates?
nl: Wil je alle sjablonen werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to delete the account '%s'?
nl: Wil je werkelijk het account '%s' verwijderen?

en: Do you really want to delete the selected message? | Do you really want to delete the %d selected messages?
nl[0]: Wil je werkelijk het geselecteerde bericht verwijderen?
nl[1]: Wil je werkelijk de %d geselecteerde berichten verwijderen?

en: Do you really want to delete this action?
nl: Wil je werkelijk deze actie verwijderen?

en: Do you really want to delete this attribute name?
nl: Wil je werkelijk dit gegeven verwijderen?

en: Do you really want to delete this certificate?
nl: Wil je dit certificaat werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to delete this header?
nl: Wil je deze header werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to delete this rule?
nl: Wil je deze regel werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to delete this tag?
nl: Wil je deze tag werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to delete this template?
nl: Wil je deze sjabloon werkelijk verwijderen?

en: Do you really want to discard the local cached data for this folder?
nl: Wil je werkelijk de lokale cache voor deze map verwijderen?

en: Do you really want to make folder '%s' a subfolder of '%s'?
nl: Wil je werkelijk van map '%s' een submap maken van '%s'?

en: Do you really want to mark all mails in this folder as read?
nl: Wil je werkelijk alle berichten in deze map als gelezen markeren?

en: Do you really want to remove all attachments from the selected messages?
    
    The deleted data will be unrecoverable.
nl: Wil je werkelijk alle bijvoegsels verwijderen van de geselecteerde berichten?
    
    De verwijderde gegevens kunnen niet teruggehaald worden.

en: Do you really want to remove feed
nl: Wil je werkelijk de feed verwijderen

en: Do you really want to replace all attribute names
    with the default set?
nl: Wil je werkelijk alle gegevens vervangen door
    de standaard set?

en: Do you really want to unsubscribe?
nl: Wil je echt uitschrijven?

en: Do you want to %s the '%s' folder?
nl: Wil je '%s' toepassen op de %s map?

en: Do you want to apply the template '%s'?
nl: Wil je sjabloon '%s' toepassen?

en: Do you want to delete '%s'?
    The addresses it contains will be lost.
nl: Wil je '%s' verwijderen?
    De adressen die het bevat zullen verloren gaan.

en: Do you want to delete '%s'?
    The addresses it contains will not be lost.
nl: Wil je '%s' verwijderen?
    De adressen die het bevat zullen niet verloren gaan.

en: Do you want to delete '%s'? If you delete the folder only, the addresses it contains will be moved into the parent folder.
nl: Wil je '%s' verwijderen? Als je alleen de map verwijdert zullen de adressen die het bevat verplaatst worden naar de bovenliggende map.

en: Do you want to delete the query results and addresses in '%s'?
nl: Wil je de zoekresultaten en adressen in '%s' verwijderen?

en: Do you want to insert the contents of the file(s) into the message body, or attach it to the email?
nl: Wil je de inhoud van de bestand(en) invoegen in de tekst van het bericht of bij het bericht voegen als het verstuurd wordt?

en: Do you want to install theme for all users?
nl: Wil je dit thema voor alle gebruikers installeren?

en: Do you want to search for unsubscribed subfolders of '%s'?
nl: Wil je zoeken naar niet-ingeschreven submappen van '%s'?

en: Do you want to synchronise your folders now?
nl: Wil je alle mappen nu synchroniseren?

en: Do_n't encrypt
nl: _Niet versleutelen

en: Document Index
nl: Inhoudsopgave

en: Documentation team
nl: Documentatieteam

en: Doing POP before SMTP...
nl: Bezig met POP voor SMTP...

en: Domain name
nl: Domeinnaam

en: Don't check for missing attachments when forwarding or redirecting messages
nl: Controleer niet op missende bijvoegsels bij doorgestuurde of herverwezen berichten

en: Don't popup error dialog on receive error
nl: Geen pop-up waarschuwingscherm bij ontvangstfouten

en: Don't quit
nl: Niet afsluiten

en: Don't use SSL
nl: Gebruik geen SSL

en: Don't use SSL (but, if necessary, use STARTTLS)
nl: Gebruik geen SSL (maar, als het noodzakelijk is, gebruik STARTTLS)

en: Done
nl: Klaar

en: Done (%d message (%s) received) | Done (%d messages (%s) received)
nl[0]: Klaar (%d bericht (%s) ontvangen)
nl[1]: Klaar (%d berichten (%s) ontvangen)

en: Done (no new messages)
nl: Klaar (geen nieuwe berichten)

en: Done.
nl: Klaar.

en: Down_load messages
nl: _Haal berichten op

en: Download Link
nl: Haal Koppeling Op

en: Draft
nl: Klad

en: Drafts
nl: Klad

en: Duplicate email addresses
nl: Dubbele e-mail adressen

en: Duplicated 'To:' header
nl: Gedupliceerde 'Aan' header

en: E_dit
nl: _Wijzigen

en: E_mail from account
nl: _E-mail van dit account

en: E_xecute
nl: _Doen!

en: E_xit
nl: Af_sluiten

en: E_xit Claws Mail
nl: _Sluit Claws Mail af

en: E_xpand all threads
nl: Berichtenboom _uitklappen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Addressbook
nl: Bewerken adresboek

en: Edit Group Data
nl: Bewerken Groep

en: Edit Group Details
nl: Bewerken groepdetails

en: Edit JPilot Entry
nl: Wijzig JPilot

en: Edit LDAP - Select Search Base
nl: Wijzig LDAP - Selecteer zoekbasis

en: Edit LDAP Server
nl: Wijzig LDAP server

en: Edit Person Data
nl: Wijzig persoonlijke gegevens

en: Edit Person Details
nl: Bewerken persoonlijke informatie

en: Edit accounts
nl: Accountbeheer

en: Edit custom attributes...
nl: Bewerk extra gegevens...

en: Edit filter action
nl: Bewerk filter actie

en: Edit folder
nl: Bewerken map

en: Edit meeting...
nl: Pas afspraak aan...

en: Edit search criteria
nl: Bewerk zoekcriterie

en: Edit vCard Entry
nl: Wijzig VCard

en: Edit with e_xternal editor
nl: Aanpassen met e_xterne editor

en: Edit with external editor
nl: Aanpassen met externe editor

en: Editing
nl: Bewerken

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Empty _trash...
nl: Prullenbak leegmaken...

en: Empty all _Trash folders
nl: Alle prullenbakken _leegmaken

en: Empty calendar
nl: Lege agenda

en: Empty trash
nl: Prullenbak leegmaken

en: Empty trash on exit
nl: Prullenbak legen bij het afsluiten

en: Enable
nl: Aanzetten

en: Enable Java
nl: Java aanzetten

en: Enable Javascript
nl: Zet Javascript Aan

en: Enable LCD
nl: Zet LCD aan

en: Enable Plugins
nl: Zet Plugins Aan

en: Enable Popup
nl: Zet Popup Aan

en: Enable SpamAssassin plugin
nl: Zet SpamAssassin-plugin aan

en: Enable Trayicon
nl: Zet Systeemvak-pictogram aan

en: Enable alternate dictionary
nl: Inschakelen mogelijkheid voor alternatieve woordenlijst

en: Enable coloration of message text
nl: Kleurmarkering in berichten aanzetten

en: Enable coloration of text background
nl: Gebruik van achtergrondkleur aanzetten

en: Enable command
nl: Zet programma aan

en: Enable customisable keyboard shortcuts
nl: Maak aangepaste sneltoetsen mogelijk

en: Enable global hotkeys
nl: Gebruik globale sneltoetsen

en: Enable loading of remote content
nl: Inhoud van de server laden

en: Enable logging of filtering/processing rules
nl: Log filter/verwerkingsregels

en: Enable popup
nl: Zet popup aan

en: Enable remote content
nl: Deblokkeer externe inhoud

en: Enable secure connection to the LDAP server via SSL. If connection fails, be sure to check the correct configuration in ldap.conf (TLS_CACERTDIR and TLS_REQCERT fields).
nl: Gebruik SSL voor een beveiligde verbinding met de LDAP-server. Controleer, als het niet lukt om een verbinding te maken, de instellingen in ldap.conf (de velden TLS_CACERTDIR en TLS_REQCERT).

en: Enable secure connection to the LDAP server via TLS. If connection fails, be sure to check the correct configuration in ldap.conf (TLS_CACERTDIR and TLS_REQCERT fields).
nl: Gebruik TLS voor een beveiligde verbinding met de LDAP-server. Controleer, als het niet lukt om een verbinding te maken, de instellingen in ldap.conf (de velden TLS_CACERTDIR en TLS_REQCERT).

en: Enable spell checker
nl: Inschakelen spellingcontrole

en: Enable virus scanning
nl: Zet virus scannen aan

en: Enabled
nl: Aangezet

[ctx: Enchant]
en: adds support for spell checking
nl: ondersteuning voor spellingcontrole

en: Encoding
nl: Codering

en: Encrypt sent messages with your own key in addition to recipient's
nl: Versleutel verzonden berichten behalve met de sleutel van de ontvanger ook met je eigen sleutel

en: Encrypt to %s <%s>
nl: Versleutelen naar %s <%s>

en: Encrypted
nl: Versleuteld

en: Encrypted message
nl: Versleuteld

en: Encrypted, has attachment(s)
nl: Versleuteld, heeft bijvoegsel(s)

en: Encryption failed, %s
nl: Coderen mislukt, %s

en: Encryption warning
nl: Coderen waarschuwing

en: End of file encountered
nl: Einde van bestand tegengekomen

en: End of list reached; continue from beginning?
nl: Einde van de lijst bereikt; verdergaan vanaf het begin?

en: End of message reached; continue from beginning?
nl: Einde van bericht bereikt; verdergaan vanaf het begin?

en: Ending:
nl: Einde:

en: Enter Archiver arguments
nl: Voer Archiveerder argumenten in

en: Enter another user or key ID:
nl: Kies een ander gebruikers- of sleutel-ID

en: Enter name for a new RSS folder tree.
nl: Voer naam in van nieuwe RSS mappenboom.

en: Enter text to replace '%s'
nl: Geef tekst om '%s' mee te vervangen

en: Enter the WebCal URL:
nl: Voer de WebCal URL in:

en: Enter the argument for the following action:
    ('%%h' will be replaced with the argument)
      %s
nl: Geef het argument voor de volgende actie:
    ('%%h' zal vervangen worden door het argument)
      %s

en: Enter the argument for the following action:
    ('%%u' will be replaced with the argument)
      %s
nl: Geef het argument van de volgende actie:
    ('%%u' zal vervangen worden door het argument)  %s

en: Enter the command-line to open file:
    ('%s' will be replaced with file name)
nl: Geef de opdracht om het bestand mee te openen:
    ('%s' zal vervangen worden door de bestandsnaam)

en: Enter variable
nl: Geef variabele

en: Entry not saved
nl: Ingang niet opgeslagen

en: Error
nl: Fout

en: Error %ld
nl: Fout %ld

en: Error - Unknown calendar component type.
nl: Fout - Onbekend agenda component type.

en: Error - could not get the calendar MIME part.
nl: Fout - kon niet het agenda MIME deel krijgen.

en: Error - no calendar part found.
nl: Fout - geen agenda deel gevonden.

en: Error allocating memory
nl: Fout bij geheugen reserveren

en: Error authenticating to %s:%d...
nl: Fout tijdens authenticatie met %s:%d...

en: Error binding to LDAP server
nl: Fout bij binden aan LDAP-server

en: Error checking signature: %s
nl: Fout bij het controleren van de ondertekening: %s

en: Error checking signature: no status
nl: Fout bij het controleren van de ondertekening: no status

en: Error connecting to LDAP server
nl: Fout bij verbinding maken met POP3 server

en: Error creating HTML file
nl: Fout bij het aanmaken van HTML-bestand

en: Error creating LDIF file
nl: Fout bij aanmaken LDIF-bestand

en: Error creating session with %s:%d
nl: Fout bij aanmaken sessie met %s:%d

en: Error importing MUTT file.
nl: Fout bij importeren MUTT-bestand.

en: Error importing Pine file.
nl: Fout bij importeren Pine-bestand.

en: Error in LDAP search criteria
nl: Fout in LDAP-zoekcriterie

en: Error initializing LDAP
nl: Fout bij opstarten LDAP

en: Error logging in to %s:%d...
nl: Fout tijdens inloggen op %s:%d...

en: Error messages
nl: Foutmeldingen

en: Error occurred while executing command: %s
nl: Fout bij uitvoeren van opdracht: %s

en: Error occurred while posting the message to %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het versturen van het bericht naar %s.

en: Error occurred while processing mail.
nl: Fout bij het verwerken van de e-mail.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
nl: Fout bij het verwerken van e-mail:
    %s

en: Error occurred while sending the message.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van bericht:
    %s

en: Error opening directory
nl: Fout openen map

en: Error opening file
nl: Fout bij openen bestand

en: Error parsing feed from URL %s
nl: Fout met verwerken van feed van URL %s

en: Error reading file
nl: Fout bij lezen bestand

en: Error searching LDAP database
nl: Fout bij zoeken in LDAP-gegevensbank

en: Error setting secret key: %s
nl: Fout bij instellen geheime sleutel: %s

en: Error starting TLS connection
nl: Fout bij starten TLS-verbinding

en: Error when writing temporary file for news sending.
nl: Fout bij het schrijven naar tijdelijk bestand voor het verzenden van nieuws.

en: Error writing to file
nl: Fout bij schrijven naar bestand.

en: Error:
nl: Fout:

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: couldn't get theme status
nl: Fout: kan status van thema niet achterhalen

en: Event executed on click
nl: Gebeurtenis uitgevoerd na klikken

en: Event:
nl: Gebeurtenis:

en: Everyone is available.
nl: Iedereen is beschikbaar.

en: Everyone seems available, but some free/busy information failed to be retrieved.
nl: Iedereen lijkt beschikbaar, maar sommige vrij/bezet informatie kon niet opgehaald worden.

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Examples for hotkeys include <b>%s</b> and <b>%s</b>
nl: Voorbeelden van toestenbordcombinaties zijn onder andere <b>%s</b> en <b>%s</b>

en: Exclude addresses matching the following regular expressions (one per line):
nl: Negeer adressen bij het voorkomen van de volgende reguliere expressies (een per regel):

en: Exclude lines from the first signature-separator onwards from checking for the regular expressions above
nl: Negeer regels van de eerste handtekening-scheiding en verder bij het controleren op de reguliere expressie hierboven

en: Exclude quoted lines from checking for the regular expressions above. Note that handmade quotes cannot be distinguished from quotes generated by replying.
nl: Negeer geciteerde regels bij het controleren van reguliere expressies. Opmerking: handgemaakte citaten kunnen niet worden onderscheiden van citaten die gegenereerd zijn bij het antwoorden.

en: Exclude record if no Email Address
nl: Sla ingang zonder e-mailadres over.

en: Excluding
nl: Negeren

en: Execute
nl: Doen!

en: Execute Java applets
nl: Java applets uitvoeren

en: Execute embedded Java applets
nl: Ingesloten Java applets uitvoeren

en: Execute embedded javascript
nl: Ingesloten Javascript uitvoeren

en: Execute immediately when moving or deleting messages
nl: Meteen uitvoeren wanneer een bericht verplaatst of verwijderd wordt

en: Execute javascript
nl: Zet Javascript aan

en: Execute untrusted binary?
nl: Onbekend programma uitvoeren?

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Exit Claws Mail?
nl: Claws Mail afsluiten?

en: Exp_unge
nl: Gooi _weg

en: Expire after
nl: Verwijder na

en: Expired key from %s.
nl: Verlopen sleutel van %s.

en: Expired signature from %s.
nl: Verlopen ondertekening van %s.

en: Expired signature from uid "%s" (Validity: %s)
nl: Verlopen ondertekening van uid "%s" (Vertrouwen: %s)

en: Expires on:
nl: Verloopt op:

en: Export Address Book to HTML File
nl: Exporteren Adresboek naar HTML bestand

en: Export Address Book to LDIF File
nl: Exporteren Adresboek naar LDIF-bestand

en: Export LDI_F...
nl: LDI_F-bestand exporteren...

en: Export _HTML...
nl: _HTML-bestand exporteren...

en: Export calendar to ICS
nl: Exporteer agenda nar ICS

en: Export to mbox file
nl: Exporteer naar mbox-bestand

en: Export to mbox has failed.
nl: Exporteren naar mbox-bestand mislukt.

en: Exporting to mbox...
nl: Bezig met exporterne naar mbox-bestand ...

en: Expressions are case sensitive
nl: Expressies zijn hoofdlettergevoelig

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Extended Search
nl: Uitgebreid Zoeken

en: Extended Search allows the user to define criteria that messages must have in order to match and be displayed in the message list.
    The following symbols can be used:
nl: Met 'Uitgebreid Zoeken' kun je criteria opstellen waaraan berichten moeten voldoen alvorens ze zichtbaar worden in de berichtenlijst.
    De volgende speciale tekens kunnen worden gebruikt:

en: External Programs
nl: Externe programma's

en: External incorporation program
nl: Extern invoegprogramma

en: External program test
nl: Externe programma test

en: Failed installing theme
nl: Installatie thema mislukt

en: Failed to Create Directory
nl: Directory aanmaken mislukt

en: Failed to allocate memory for Plugin
nl: Geheugen reserveren voor plugin mislukt

en: Failed to get username
nl: Verkrijgen gebruikersnaam mislukt

en: Failed to import image: 
    %s
nl: Afbeelding importeren mislukt: 
    %s

en: Failed to parse VCalendar data.
nl: Het verwerken van de VCalendar data is mislukt.

en: Failed to parse VCard data.
nl: Het verwerken van de VCard data is mislukt.

en: Failed to parse VTask data.
nl: Het verwerken van de VTask data is mislukt

en: Failed to read P12 certificate file %s
nl: Kan P12 certificaat bestand niet lezen %s

en: Failed to register "compose create hook" in the Python plugin
nl: Registreren van "aanmaken-maak-haak" mislukt in de Python plugin

en: Failed to register account list changed hook in the Notification plugin
nl: Registreren van accountlijst veranderd haak in de Notificatie plugin is mislukt

en: Failed to register address completion hook in the GData plugin
nl: Kon adres-completeren-haak niet registreren in de GData plugin

en: Failed to register check before send hook
nl: Niet gelukt om de controleer voor verzenden haak te registreren

en: Failed to register folder item update hook
nl: Registreren van map-item-bijwerk-haak mislukt

en: Failed to register folder item update hook in the Notification plugin
nl: Registreren van de map item update haak in de Notificatie plgin is mislukt

en: Failed to register folder update hook
nl: Registreren van map-bijwerk-haak mislukt

en: Failed to register folder update hook in the Notification plugin
nl: Registreren van map update haak in de Notificatie plugin is mislukt

en: Failed to register got iconified hook in the Notification plugin
nl: Registreren van werd-ge-iconiseerd haak in de Notificatie plugin is mislukt

en: Failed to register log text hook
nl: Registreren van log-tekst-haak mislukt

en: Failed to register mail filtering hook
nl: Registreren van mail filter haak mislukt

en: Failed to register mail receive hook
nl: Registreren van ontvangen-haak mislukt

en: Failed to register main window close hook in the Notification plugin
nl: Registreren van hoofdwindow sluiten haak in de Notificatie plugin is mislukt

en: Failed to register msginfo update hook in the Notification plugin
nl: Registreren van msginfo update haak in de Notificatie plugin is mislukt

en: Failed to register newmail hook
nl: Registreren van nieuwe-mail-haak mislukt

en: Failed to register offline switch hook in the GData plugin
nl: Registreren van offline-gaan-haak mislukt in de GData plugin

en: Failed to register offline switch hook in the Notification plugin
nl: Registreren van off-line schakelaar haak in de Notificatie plugin is mislukt

en: Failed to register theme change hook int the Notification plugin
nl: Registreren van thema veranderd haakin de Notificatie plugin is mislukt

en: Failed to save image: 
    %s
nl: Opslaan afbeelding mislukt: 
    %s

en: Failed to write the part data.
nl: Het schrijven van de deel data is mislukt.

en: Fancy HTML Viewer
nl: Fancy HTML Weergever

en: Faster
nl: Sneller

en: Faster switching with last used dictionary
nl: Sneller overschakelen met het laatst gebruikte woordenboek

en: February
nl: Februari

en: Feed pr_operties...
nl: Feed _eigenschappen...

en: Fetch comments if possible
nl: Haal reacties op indien mogelijk

en: Fetch message bodies from the last
nl: Haal berichttekst op van de laatste

en: Fetch time
nl: Fetch tijd

en: Fetching '%s'...
nl: Ophalen van '%s'...

en: Fetching calendar for %s...
nl: Kalender voor %s wordt bijgewerkt...

en: Fetching message (%s)...
nl: Ophalen van bericht (%s)...

en: Fetching message...
nl: Berichten worden opgehaald...

en: Fetching planning for %s...
nl: Planning voor %s wordt bijgewerkt...

en: File
nl: Bestand

en: File %s failed
    while installing theme.
nl: Bestand %s mislukt
    tijdens installatie thema.

en: File %s failed
    while removing theme.
nl: Bestand %s mislukt
    tijdens verwijderen thema.

en: File %s is empty.
nl: Bestand %s is leeg.

en: File '%s' already exists.
    Can't create folder.
nl: Bestand '%s' bestaat al.
    Kan geen map aanmaken.

en: File '%s' contained invalid characters
    for the current encoding, insertion may be incorrect.
nl: Bestand '%s' bevat ongeldige characters
    voor de huidige codering, invoeging kan onjuist zijn.

en: File '%s' could not be read.
nl: Bestand '%s' kon niet gelezen worden.

en: File Info
nl: Bestandsinfo

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Name :
nl: Bestandsnaam:

en: File appears to be OK.
nl: Bestand lijkt OK.

en: File does not appear to be JPilot format.
nl: Bestand heeft geen JPilot formaat

en: File does not appear to be a valid address book format.
nl: Bestand heeft geen geldig adresboekformaat.

en: File does not appear to be vCard format.
nl: Bestand heeft geen VCard-formaat.

en: File doesn't exist or is empty.
nl: Bestand bestaat niet of is leeg.

en: File exported successfully.
nl: Bestand succesvol geëxporteerd.

en: File imported.
nl: Bestand geïmporteerd.

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File not specified
nl: Bestand niet opgegeven.

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Filesize:
nl: Bestandsgrootte:

en: Filter _selected messages
nl: Selectie _filteren

en: Filter action
nl: Filter actie

en: Filter messages on receiving
nl: Filter de berichten bij het ophalen

en: Filtering
nl: Filteren

[ctx: Filtering Account Menu]
en: All
nl: Alle

en: Filtering Action: 'Execute'
nl: Filteractie: 'Uitvoeren'

en: Filtering Lo_g
nl: Filter Lo_g

[ctx: Filtering Matcher Menu]
en: All
nl: Alle

en: Filtering configuration
nl: Filters instellen

en: Filtering messages...
nl: Berichten sorteren...

en: Filtering rules not saved
nl: Filterregels niet bewaard

en: Filtering...
nl: Bezig met filteren...

en: Filtering/Processing configuration
nl: Filteren/Verwerken instellen

en: Filtering/Processing debug log
nl: Filteren/Verwerkingen debug log

en: Filtering/processing log
nl: Filteren/Verwerken log

en: Find _all
nl: Vind _alles

en: Find address book email duplicates
nl: Vind e-mail dubbelen in adresboek

en: Find duplicates...
nl: Vind dubbele adressen...

en: Find groups:
nl: Zoek nieuwsgroep:

en: Find in current message
nl: Zoek in huidige bericht

en: Find text:
nl: Zoek tekst:

en: Fingerprint:
nl: Sleutel vingerafdruk:

en: Finish
nl: Voltooien

en: Finished (%d new message) | Finished (%d new messages)
nl[0]: Klaar (%d nieuw bericht)
nl[1]: Klaar (%d nieuwe berichten)

en: Finished (no new messages)
nl: Klaar (geen nieuwe berichten)

en: First Name
nl: Voornaam

en: First Name, Last Name
nl: Voornaam, Achternaam

en: First Page
nl: Eerste Pagina

en: First page
nl: eerste pagina

en: First, you have to set the location of mailbox.
    You can use existing mailbox in MH format
    if you have the one.
    If you're not sure, just select OK.
nl: Je zal eerst de lokatie van het postvak moeten geven.
    Je kunt een bestaand postvak in MH formaat gebruiken.
    Als je twijfelt kun je het beste gewoon op OK klikken.

en: Fit Page
nl: Passend

en: Fit Page Width
nl: Paginabreed passend

en: Flag
nl: Vlag

en: Flagging messages...
nl: Berichten afvlaggen...

en: Flags
nl: Vlaggen

en: Folder
nl: Map

en: Folder (normal, opened)
nl: Map (normaal, geopend)

en: Folder Size
nl: Map Grootte

en: Folder and Message Lists
nl: Mappen- en berichtenlijst

en: Folder and archive must be selected
nl: Map en archief moeten geselecteerd worden

en: Folder chmod
nl: Map-chmod

en: Folder color
nl: Mapkleur

en: Folder containing new messages
nl: Map met nieuwe berichten

en: Folder contains marked messages
nl: Map bevat gemarkeerde berichten

en: Folder could not be opened.
nl: Map kon niet worden geopend.

en: Folder for storing identified spam. Leave empty to use the trash folder.
nl: Map om spam in op te slaan. Laat leeg om de standaard prullenbak te gebruiken.

en: Folder for storing infected mail. Leave empty to use the default trash folder
nl: Map om geïnfecteerde e-mail in op te slaan. Laat leeg om de standaard prullenbak te gebruiken

en: Folder for storing mail for which spam status is Unsure. Leave empty to use the Inbox folder.
nl: Map om mogelijke spam in op te slaan. Laat leeg om de standaard Inbox te gebruiken.

en: Folder list
nl: Mappenlijst

en: Folder list columns configuration
nl: Kolommen mappenlijst instellen

en: Folder synchronisation
nl: Map synchronisatie

en: Folder to archive
nl: Map om te archiveren

en: Folder type
nl: Map-type

en: Folder which is the root of the archive
nl: Bovenste map van het archief

en: Folder with read messages hidden
nl: Map met gelezen berichten verborgen

en: Folder:
nl: Map:

en: Folders
nl: Mappen

en: Follow-up and reply to
nl: Beantwoorden en _opvolgen

en: Followup-To
nl: Opvolgend-Aan

en: Fonts
nl: Lettertypes

en: For more information about plugins see the <a href="%s"><span underline="none">Claws Mail website</span></a>.
nl: Voor meer informatie over plugins ga naar de <a href="%s"><span underline="none">Claws Mail website</span></a>.

[ctx: For use by strftime (afternoon)]
en: PM
nl: p.m.

[ctx: For use by strftime (afternoon, lowercase)]
en: pm
nl: p.m.

[ctx: For use by strftime (default date format)]
en: %m/%d/%y
nl: %d-%m-%Y

[ctx: For use by strftime (default date+time format)]
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
nl: %a %e %b %Y %H:%M:%S

[ctx: For use by strftime (morning)]
en: AM
nl: a.m.

[ctx: For use by strftime (morning, lowercase)]
en: am
nl: a.m.

en: For_ward as attachment
nl: Doorsturen als bijvoegsel

en: Foreground
nl: Voorgrond

en: Foreground color
nl: Voorgrond kleur

en: Forgotten %d password in %d accounts.
     | Forgotten %d passwords in %d accounts.
nl[0]: %d Vergeten wachtwoord van %d accounts.
nl[1]: %d Vergeten wachtwoorden van %d accounts.

en: Format
nl: Formaat

en: Format Email Links
nl: Format van E-mail-koppeling

en: Format User Attributes
nl: Gebruikersgegevens toevoegen

en: Format:
nl: Formaat:

en: Forward
nl: Doorsturen

en: Forward Message
nl: Stuur bericht door

en: Forward Message options
nl: Opties voor bericht doorsturen

en: Forward as attachment
nl: Doorsturen als bijvoegsel

en: Forward to:
nl: Doorsturen aan:

en: Forwarded
nl: Doorgestuurd

en: Forwarded messages: %d
nl: Doorgestuurde berichten: %d

en: Forwarded or redirected messages
nl: doorgestuurde of herverwezen berichten

en: Forwarding
nl: Doorsturen

en: Free/Busy information
nl: Vrij/Bezet informatie

en: Free/busy retrieval failed
nl: Vrij/bezet ophalen mislukt

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From
nl: Afzender

en: From current _folder...
nl: Van huidige _map...

en: From selected _messages...
nl: Van geselecteerde _berichten...

en: From, To or Subject
nl: Van, Aan of Onderwerp

en: From, To or Subject:
nl: Van, Aan of Onderwerp:

en: From/To/Subject/Tag
nl: Van/Aan/Onderwerp/Vlag

en: From:
nl: Afzender:

en: From: <i>%s</i>
nl: Van: <i>%s</i>

en: Full
nl: Volledig

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Full Name Format
nl: Volledige namen

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Full path to clamd.conf. If this field is not empty then the plugin has been able to locate the file automatically
nl: Volledige pad naar clamd.conf. Als dit veld niet leeg is dan kon de plugin het bestand automatisch vinden

en: Fw: multiple emails
nl: Doorsturen: meerdere e-mails

en: GData integration
nl: GData integratie

en: GData plugin: Authenticated
nl: GData plugin: Ge-authenticeerd

en: GData plugin: Authentication error: %s
nl: GData plugin: Authenticatie fout: %s

en: GData plugin: Error querying for contacts: %s
nl: GData plugin: Fout bij het ophalen van contacten: %s

en: GData plugin: Error querying for groups: %s
nl: GData plugin: Fout bij ophalen van groepen: %s

en: GData plugin: Groups received
nl: GData plugin: Groepen ontvangen

en: GData plugin: Starting async authentication
nl: GData plugin: Starten asynchronische authenticatie

en: GData plugin: Starting async contacts query
nl: GData plugin: Starten asynchronisch contacten ophalen

en: GData plugin: Starting async groups query
nl: GData plugin: Starten asynchronisch groepen ophalen

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: %s
nl: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Taaldefinitie: %s (tekenset: %s)
    Besturingssysteem: %s

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: %s %s (%s)
nl: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Taaldefinitie: %s (tekenset: %s)
    Besturingssysteem: %s %s (%s)

en: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Locale: %s (charset: %s)
    Operating System: unknown
nl: GTK+ %d.%d.%d / GLib %d.%d.%d
    Taaldefinitie: %s (tekenset: %s)
    Besturingssysteem: unknown

en: General
nl: Algemeen

en: Generate Message-ID
nl: Bericht-ID aanmaken

en: Generate X-Mailer header
nl: Genereer X-Mailer header

en: Generate a new key pair
nl: Genereer een nieuw sleutelpaar

en: Generating your new key pair... Please move the mouse around to help generate entropy...
nl: Je nieuwe sleutelpaar wordt nu aangemaakt... Beweeg je muis heen en weer om te helpen bij het maken van entropie...

en: Get
nl: Ophalen

en: Get Mail
nl: Ophalen

en: Get free/busy status of others from
nl: Haal vrij/bezet status van anderen van

en: Get from _all accounts
nl: Ophalen van _alle accounts

en: Get from _current account
nl: Ophalen van _huidige account

en: Get more dictionaries...
nl: Haal meer woordenlijsten op...

en: Get more...
nl: Haal er meer...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
nl: Opvragen van het aantal nieuwe berichten (LAST)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
nl: Opvragen van het aantal nieuwe berichten (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
nl: Opvragen van het aantal nieuwe berichten (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
nl: Opvragen van de grootte van de nieuwe berichten (LIST)...

en: Global notification settings
nl: Globale notificatie instellingen

en: GnuPG is not installed properly, or needs to be upgraded.
    OpenPGP support disabled.
nl: GnuPG is niet goed geïnstalleerd of moet worden bijgewerkt.
    OpenPGP ondersteuning wordt uitgeschakeld.

[ctx: GnuTLS]
en: adds support for encrypted connections to servers
nl: ondersteuning voor beveiligde verbindingen met servers

en: Go back to email
nl: Ga terug naar bericht

en: Go back to the folder list
nl: Ga terug naar de mappenlijst

en: Go back to the folder list (You have unread messages)
nl: Ga terug in de mappenlijst (Je heeft ongelezen berichten)

en: Go to Inbox
nl: Ga naar Inbox

en: Go to Next Unread Message
nl: Ga naar volgende ongelezen bericht

en: Go to Previous Unread Message
nl: Ga naar vorige ongelezen bericht

en: Go to folder list
nl: Ga naar mappenlijst

en: Gold
nl: Goud

en: Good signature (untrusted) from %s.
nl: Goedgekeurde ondertekening (niet vertrouwd) van %s.

en: Good signature from %s.
nl: Goedgekeurde ondertekening van %s.

en: Good signature from uid "%s" (Validity: %s)
nl: Goedgekeurde ondertekening van "%s" (Vertrouwen: %s)

en: Gpgme protocol '%s' is unusable (unknown problem)
nl: Gpgme-protocol '%s' is onbruikbaar (onbekend probleem)

en: Gpgme protocol '%s' is unusable: Engine '%s' isn't installed properly.
nl: Gpgme-protocol '%s' is onbruikbaar: Engine '%s' is niet goed geïnstalleerd.

en: Gpgme protocol '%s' is unusable: Engine '%s' version %s is installed, but version %s is required.
nl: Gpgme-protocol '%s' is onbruikbaar: Engine '%s' versie %s is geïnstalleerd, maar versie %s is nodig.

en: Grab input while entering a passphrase
nl: Houd het toetsenbord vast tijdens het intikken van het wachtwoord

en: Greek (ISO-8859-7)
nl: Grieks (ISO-8859-7)

en: Greek (ISO-8859-_7)
nl: Grieks (ISO-8859-_7)

en: Green
nl: Groen

en: Grey
nl: Grijs

en: Group
nl: Groep

en: Group Name
nl: Groepnaam

en: HTML Output Directory '%s'
    does not exist. OK to create new directory?
nl: HTML uitvoermap '%s'
    bestaat niet. Wil je een nieuwe map aanmaken?

en: HTML Output File
nl: HTML-uitvoerbestand

en: HTML messages
nl: HTML-berichten

en: Half page
nl: Halve pagina

en: Has attachment
nl: Heeft bijvoegsel

en: Has attachment(s)
nl: Heeft bijvoegsel(s)

en: Header Fields
nl: Header-velden

en: Header Name
nl: Header-naam

en: Header is not set.
nl: Header-naam niet ingevoerd.

en: Header name
nl: Header-naam

en: Header name is not set.
nl: Header-naam niet ingevoerd.

en: Headers part
nl: Header-deel

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hebrew (ISO-8859-8)
nl: Hebreeuws (ISO-8859-7)

en: Hebrew (Windows-1255)
nl: Hebreeuws (Windows-1251)

en: Hello,\n
nl: Hallo,\n

en: Hi_gh
nl: H_oog

en: Hidden columns
nl: Verborgen kolommen

en: Hidden headers
nl: Verborgen headers

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide at start-up
nl: Verberg bij opstarten

en: Hide deleted messages
nl: Verberg verwijderde berichten

en: Hide mainwindow when minimized
nl: Verberg hoofdvenster wanneer geiconifeerd

en: Hide read threads
nl: Gelezen draden verbergen

en: Hide when iconified
nl: Verberg wanneer geiconifeerd

en: High
nl: Hoog

en: Holding down Control key while pressing Enter
    will learn from mistake.
nl: Houd Control ingedrukt en druk op Enter
    om woord te leren.

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hostname or IP address of spamd server
nl: Hostnaam of IP-adres van spamd-server

en: Hostname or IP for remote host running clamav daemon
nl: Hostnaam of IP voor de server die de clamav daemon draait

en: Hostname:Port of LCDd server:
nl: Hostnaam:Poort van LCDd server:

en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

en: IMAP error on %s: APPEND error
nl: IMAP fout op %s: APPEND fout

en: IMAP error on %s: CAPABILITY error
nl: IMAP fout op %s: CAPABILITY fout

en: IMAP error on %s: CHECK error
nl: IMAP fout op %s: CHECK fout

en: IMAP error on %s: CLOSE error
nl: IMAP fout op %s: CLOSE fout

en: IMAP error on %s: COPY error
nl: IMAP fout op %s: COPY fout

en: IMAP error on %s: CREATE error
nl: IMAP fout op %s: CREATE fout

en: IMAP error on %s: DELETE error
nl: IMAP fout op %s: DELETE fout

en: IMAP error on %s: EXAMINE error
nl: IMAP fout op %s: EXAMINE fout

en: IMAP error on %s: EXPUNGE error
nl: IMAP fout op %s: EXPUNGE fout

en: IMAP error on %s: EXTENSION error
nl: IMAP fout op %s: EXTENSION fout

en: IMAP error on %s: FETCH error
nl: IMAP fout op %s: FETCH fout

en: IMAP error on %s: INVAL error
nl: IMAP fout op %s: INVAL fout

en: IMAP error on %s: LIST error
nl: IMAP fout op %s: LIST fout

en: IMAP error on %s: LOGIN error
nl: IMAP fout op %s: LOGIN fout

en: IMAP error on %s: LOGOUT error
nl: IMAP fout op %s: LOGOUT fout

en: IMAP error on %s: LSUB error
nl: IMAP fout op %s: LSUB fout

en: IMAP error on %s: NOOP error
nl: IMAP fout op %s: NOOP fout

en: IMAP error on %s: RENAME error
nl: IMAP fout op %s: RENAME fout

en: IMAP error on %s: SASL error
nl: IMAP fout op %s: SASL fout

en: IMAP error on %s: SEARCH error
nl: IMAP fout op %s: SEARCH fout

en: IMAP error on %s: SELECT error
nl: IMAP fout op %s: SELECT fout

en: IMAP error on %s: SSL error
nl: IMAP fout op %s: SSL fout

en: IMAP error on %s: STARTTLS error
nl: IMAP fout op %s: STARTTLS fout

en: IMAP error on %s: STATUS error
nl: IMAP fout op %s: STATUS fout

en: IMAP error on %s: STORE error
nl: IMAP fout op %s: STORE fout

en: IMAP error on %s: SUBSCRIBE error
nl: IMAP fout op %s: SUBSCRIBE fout

en: IMAP error on %s: UID COPY error
nl: IMAP fout op %s: UID COPY fout

en: IMAP error on %s: UID FETCH error
nl: IMAP fout op %s: UID FETCH fout

en: IMAP error on %s: UID SEARCH error
nl: IMAP fout op %s: UID SEARCH fout

en: IMAP error on %s: UID STORE error
nl: IMAP fout op %s: UID STORE fout

en: IMAP error on %s: UNSUBSCRIBE error
nl: IMAP fout op %s: UNSUBSCRIBE fout

en: IMAP error on %s: Unknown error [%d]
nl: IMAP fout op %s: Onbekende fout [%d]

en: IMAP error on %s: authenticated
nl: IMAP fout op %s: ge-authenticeerd

en: IMAP error on %s: bad state
nl: IMAP fout op %s: slechte staat

en: IMAP error on %s: connection not accepted
nl: IMAP fout op %s: verbinding geweigerd

en: IMAP error on %s: connection refused
nl: IMAP fout op %s: verbinding geweigerd

en: IMAP error on %s: fatal error
nl: IMAP fout op %s: fatale fout

en: IMAP error on %s: memory error
nl: IMAP fout op %s: geheugen fout

en: IMAP error on %s: not authenticated
nl: IMAP fout op %s: niet ge-authenticeerd

en: IMAP error on %s: parse error (very probably non-RFC compliance from the server)
nl: IMAP fout op %s: verwerkingsfout (waarschijnlijk niet-RFC overeenkomend van de server)

en: IMAP error on %s: protocol error(very probably non-RFC compliance from the server)
nl: IMAP fout op %s: protocol fout (waarschijnlijk niet-RFC overeenkomend van de server)

en: IMAP error on %s: stream error
nl: IMAP fout op %s: stroom fout

en: IMAP server directory
nl: IMAP-servermap

en: IMAP server directory:
nl: IMAP-serverdirectory:

en: IMAP4 connection broken
nl: IMAP4-verbinding verbroken

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
nl: IMAP4 verbinding naar %s is verbroken. Contact wordt opnieuw gelegd...

en: IMAP4 port
nl: IMAP4-poort

en: IMAP4 server is not entered.
nl: Je hebt geen IMAP4 server opgegeven.

[ctx: IPv6]
en: adds support for IPv6 addresses, the new Internet addressing protocol
nl: ondersteuning voor IPv6, het nieuwe internet adressering-protocol

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icon Legend
nl: Pictogramlegenda

en: Icon _Legend
nl: Pictogram_legenda

en: Icon text
nl: Pictogramtekst

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: If 'Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used
nl: Als 'Automatisch' is ingesteld wordt de optimale codering
    gebruikt voor de huidige locale.

en: If Bogofilter thought an email was spam or unsure, but it was whitelisted, learn it as ham.
nl: Als Bogofilter dacht dat een e-mail spam was, of niet zeker was, maar het was wel 'whitelisted', leer het als ham.

en: If Bsfilter thought an email was spam or unsure, but it was whitelisted, learn it as ham.
nl: Als Bsfilter dacht een e-mail was spam, of het niet zeker wist, maar het was ge-whitelist, leer het als ham.

en: If checked, turns on logging of filtering and processing rules.
    The log is accessible from 'Tools/Filtering log'.
    Caution: enabling this option will slow down the filtering/processing, this might be critical when applying many rules upon thousands of messages.
nl: Dit zet loggen van de filter- en verwerkingsregels aan.
    Toegang tot het log vind je via 'Gereedschap/Filter log'
    Let op: deze optie aanzetten zal tot vertraging leiden bij het filter/verwerkingsproces, dit kan belangrijk zijn bij het toepassen van veel regels op duizenden berichten.

en: If checked, you can change the keyboard shortcuts of most of the menu items by focusing on the menu item and pressing a key combination.
    Uncheck this option if you want to lock all existing keyboard shortcuts.
nl: Hiermee kun je de sneltoetsen aanpassen van de meeste menu-items door met de muis op dat item te gaan staan, en dan de gewenste toets in te drukken
    Laat deze optie uit als je alle sneltoetsen wilt vastzetten.

en: If only its text changed
nl: Als alleen de tekst is veranderd

en: If there are more than 3 quote levels, the colors will be reused
nl: Als er meer dan drie citatie-niveaus zijn zullen de kleuren worden hergebruikt

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
nl: Als je deze velden leeg laat, worden dezelfde
    gebruikersnaam en wachtwoord gebruikt als bij ontvangen.

en: Ignore attachment
nl: Negeer bijvoegsel

en: Ignore thread
nl: Draad negeren

en: Ignored thread
nl: Genegeerde draad

en: Image Viewer
nl: Afbeeldingweergever

en: Import LDIF file into Address Book
nl: Importeren LDIF-bestand in adressenboek

en: Import MUTT file into Address Book
nl: Importeren MUTT-bestand in adressenboek

en: Import M_utt file...
nl: _Mutt-bestand importeren...

en: Import Pine file into Address Book
nl: Importeren Pine-bestand in adressenboek

en: Import _LDIF file...
nl: _LDIF-bestand importeren...

en: Import _Pine file...
nl: _Pine-bestand importeren...

en: Import feed
nl: Importeer feed

en: Import feed list...
nl: Importeer feed lijst...

en: Import mbox file
nl: Importeer mbox-bestand

en: Importing from mbox... (%d mail imported) | Importing from mbox... (%d mails imported)
nl[0]: Importeren van mbox... (%d berichten geïmporteerd)
nl[1]: Importeren van mbox... (%d berichten geïmporteerd)

en: Impossible to set the client certificate.
nl: Niet mogelijk om het client certificaat in te stellen.

en: In _folder list...
nl: in _mappenlijst...

en: In _message list...
nl: in _berichtenlijst...

en: In all folders
nl: In alle mappen

en: In reply to
nl: In antwoord op

en: In reply to:
nl: In antwoord op:

en: In selected folder
nl: In geselecteerde map

en: In-Reply-To
nl: In antwoord aan

en: In-Reply-To:
nl: In antwoord aan:

en: Include folder types
nl: Voeg maptypes toe

en: Include server in dynamic search
nl: Gebruik server bij dynamisch zoeken

en: Include subfolders
nl: Doorzoek submappen

en: Include unread mails in banner
nl: Voeg ongelezen e-mails bij in banner

en: Include webcal subscriptions in export
nl: Voeg webcal inschrijvingen bij het exporteren in

en: Incoming traffic
nl: Inkomend verkeer

en: Incorporation cancelled
nl: Het inbedden is afgelast

en: Incorrect part
nl: incorrect gedeelte

en: Individual
nl: Individueel

en: Information
nl: Informatie

en: Information about extended symbols
nl: Informatie over uitgebreide speciale tekens

en: Inherit properties from parent folder
nl: Neem eigenschappen over van bovenliggende map

en: Init
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
nl: Initialisatie
    Clamd reageert niet op ping.
    Draait clamd wel?

en: Init
    No socket information.
    Antivirus disabled.
nl: Initialisatie
    Geen socket informatie.
    Antivirus uitgeschakeld.

en: Input new name for '%s':
nl: Geef een nieuwe naam voor '%s':

en: Input password
nl: Geef wachtwoord

en: Input password for %s on %s:
nl: Geef wachtwoord voor %s op %s:

en: Input password for %s:
nl: Geef wachtwoord voor %s:

en: Input password:
nl: Geef wachtwoord:

en: Input the URL of the news feed you wish to subscribe:
nl: Voer de URL in van de nieuwsfeed waarop je wilt abonneren:

en: Input the location of mailbox.
    If an existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
nl: Geef de lokatie van het postvak.
    Als een bestaand postvak wordt ingevuld,
    dan wordt hij automatisch gescand.

en: Input the location of mailbox.
    If the existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
nl: Geef de lokatie van het postvak.
    Als een bestaand postvak wordt ingevuld,
    dan wordt hij automatisch gescand.

en: Input the name of new folder:
nl: Geef de naam van de nieuwe map:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders
    only and no mail, append '/' to the folder name)
nl: Geef naam voor nieuwe map:
    (wanneer deze submappen en geen e-mail moet bevatten,
     voeg een `/' toe aan het eind van de naam)

en: Input the new name of folder:
nl: Geef de naam van de nieuwe map:

en: Insecure connection
nl: Onveilige verbinding

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert X-Bogosity header
nl: Voeg X-Bogosity header in

en: Insert file
nl: Bestand invoegen

en: Insert or attach?
nl: In- of Bijvoegen

en: Insert si_gnature
nl: _Handtekening invoegen

en: Insert sig.
nl: Handtekening invoegen

en: Insert signature
nl: Handtekening invoegen

en: Install new...
nl: Installeer nieuwe...

en: Install theme '%s'
nl: Installeer thema '%s'

en: Internal Function
nl: Interne Functie

en: Internal error: unexpected value for prefs_common.next_unread_msg_dialog
nl: Interne fout: onverwachte waarde voor prefs_common.next_unread_msg_dialog

en: Internal theme has %d icons
nl: Intern thema heeft %d pictogrammen

en: Invalid MIME type.
nl: Ongeldig MIME type.

en: Invalid filtering action(s):
    %s
nl: Ongeldige filteractie(s):
    %s

en: Item has no icon defined.
nl: Item heeft geen pictogram ingesteld.

en: Item has no text defined.
nl: Item heeft geen tekst ingesteld.

en: Item type
nl: Item-type

[ctx: JPilot]
en: adds support for PalmOS addressbooks
nl: ondersteuning voor PalmOS adresboeken

en: January
nl: Januari

en: Japanese
nl: Japans

en: Japanese (EUC-JP)
nl: Japans (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
nl: Japans (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
nl: Japans (Shift_JIS)

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: KB into message body
nl: KB in inhoud van bericht

en: Keep 'Bcc' addresses
nl: Bewaar 'Bcc' adressen

en: Keep 'Cc' addresses
nl: Bewaar 'Cc'  adressen

en: Keep 'To' addresses
nl: Bewaar 'Aan' adressen

en: Keep addresses which appear in 'Bcc' headers
nl: Bewaar adressen die in 'Bcc' headers voorkomen

en: Keep addresses which appear in 'Cc' headers
nl: Bewaar adressen die in 'Cc' headers vooromen

en: Keep addresses which appear in 'To' headers
nl: Bewaar adressen die in 'Aan' headers voorkomen

en: Keep default number of expired entries
nl: Hou standaard aantal van verlopen items

en: Keep old configuration
nl: Oude configuratie behouden

en: Keep the original 'From' header when redirecting
nl: Bewaar de originele 'Van:' header bij herverwijzen

en: Keep to folder
nl: Bewaar in map

en: Keeping a backup will allow you to go back to an older version, but may take a while if you have cached IMAP or News data, and will take some extra room on your disk.
nl: Een backup bewaren maakt het mogelijk terug te gaan naar een oudere versie, maar kan even duren als je veel IMAP of Nieuws data gecached hebt, en zal wat extra schijfruimte gebruiken.

en: Keeps all recipient addresses in an addressbook folder.
nl: Bewaart alle ontvangers in een adresboek map.

en: Key 0x%s not available to verify this signature.
nl: Sleutel 0x%s niet voorhanden om deze ondertekening te verifiëren

en: Key ID
nl: Sleutel ID

en: Key export isn't implemented in Windows.
nl: Seutels exporteren is niet geïmplementeerd onder Windows.

en: Key exported.
nl: Sleutel geëxporteerd.

en: Key file %s missing (%s)
nl: Sleutel bestand %s mist (%s)

en: Key generated
nl: Seutel aangemaakt

en: Key import
nl: Sleutel importeren

en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Keywords
nl: Sleutelwoorden

en: Keywords:
nl: Sleutelwoorden:

en: Known certificate:
nl: Bekend certificaat:

en: Korean
nl: Koreaans

en: Korean (EUC-KR)
nl: Koreaans (EUC-KR)

[ctx: LDAP]
en: adds support for LDAP shared addressbooks
nl: ondersteuning voor gedeelde LDAP-adresboeken

en: LDAP Name
nl: LDAP-naam

en: LDAP Query
nl: LDAP-verzoek

en: LDAP search terminated on request
nl: LDAP-zoekopdracht op verzoek afgebroken

en: LDAP servers
nl: LDAP-servers

en: LDIF Field
nl: LDIF-veld

en: LDIF Field Name
nl: Naam van LDIF-veld

en: LDIF Output Directory '%s'
    does not exist. OK to create new directory?
nl: LDIF-uitvoermap '%s'
    bestaat niet. Wil je een nieuwe map aanmaken?

en: LDIF Output File
nl: LDIF-uitvoerbestand

en: LDIF file imported successfully.
nl: LDIF-bestand ingelezen.

en: LIST failed
nl: LIST mislukt

en: La_yout
nl: _Weergave

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Name, First Name
nl: Achternaam, Voornaam

en: Last Page
nl: Laatste Pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Launch website
nl: Ga naar website

en: Learn Spam or Ham
nl: Leer spam of ham

en: Learn as _Ham
nl: Leer als _Ham

en: Learn as _Spam
nl: Leer als _Spam

en: Learn as...
nl: leren als...

en: Learn ham
nl: Ham leren

en: Learn spam
nl: Spam leren

en: Learn whitelisted emails as ham
nl: Leer 'whitelisted' e-mails als ham

en: Learning failed; `%s %s %s` returned with error:
    %s
nl: Leren mislukt; `%s %s %s` gaf een foutmelding:
    %s

en: Learning failed; `%s` returned with status %d.
nl: Leren mislukt; `%s` gaf status %d terug.

en: Libetpan does not support return code 480 so for now we choose to continue
nl: Libetpan ondersteunt return code 480 niet dus voor nu kunnen we doorgaan

en: Light brown
nl: Lichtbruin

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
nl: Regel %d overschrijdt de lengtelimiet (998 bytes).
    De inhoud van het bericht zal onderweg misschien in stukken gebroken worden.
    Toch verzenden?

en: Line space
nl: Regelafstand

en: Lines starting with quotation marks
nl: Regels beginnend met citaat markeringen

en: List
nl: Lijst

en: List _URLs...
nl: Geef _URLs weer...

en: List-Archive
nl: Lijst-Archief

en: List-Archive:
nl: Lijst-Archief:

en: List-Help
nl: Lijst-Help

en: List-Help:
nl: Lijst-Help:

en: List-Owner
nl: Lijst-Eigenaar

en: List-Owner:
nl: Lijst-Eigenaar:

en: List-Post
nl: Lijst-Post

en: List-Post:
nl: Lijst-Post:

en: List-Subscribe
nl: Lijst-Inschrijven

en: List-Subscribe:
nl: Lijst-Inschrijven:

en: List-Unsubscribe
nl: Lijst-Uitschrijven

en: List-Unsubscribe:
nl: Lijst-Uitschrijven:

en: Lo_w
nl: Laa_g

en: Load Image
nl: Laad afbeelding

en: Load images
nl: Laad afbeeldingen

en: Load...
nl: Laad...

en: Loaded plugins
nl: Plugins geladen

en: Loading remote resources can lead to some privacy issues.
    When remote content loading is disabled, nothing will be requested
    from the network. Rendering of images, scripts, plugin objects or
    Java applets can still be enabled for content that is attached
    in the email.
nl: Inhoud van de server laden kan leiden tot privacy problemen.
    Wanneer inhoud van de server uitstaat, wordt er niets
    opgevraagd van het netwerk. Weergeven van afbeeldingen,
    scripts, plugin objecten of Java applets kan nog steeds
    worden aangezet voor inhoud die is bijgevoegd in de e-mail.

en: Loading...
nl: Laden...

en: Local
nl: Lokaal

en: Local mailbox
nl: Lokaal postvak

en: Local mbox file
nl: Lokaal mbox-bestand

en: Localhost
nl: Locale computer

en: Locate the folder to export and specify the mbox file.
nl: Vind de te exporteren map en geef het mbox-bestand.

en: Locate the mbox file and specify the destination folder.
nl: Geef het mbox-bestand en de doelmap.

en: Location:
nl: Lokatie:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Lock
nl: Op slot

en: Locked
nl: Beveiligd

en: Locked message
nl: Opslot

en: Log file
nl: Log bestand

en: Log filtering/processing when...
nl: Log filteren/verwerken wanneer...

en: Log level
nl: Log niveau

en: Logging
nl: Loggen

en: Looking for subfolders of %s...
nl: Zoeken naar submappen van %s...

en: Looking for unsubscribed folders in %s...
nl: Zoeken naar niet-geabonneerde mappen in %s...

en: Lookup name:
nl: Zoek naam:

en: Low
nl: Laag

en: MIME-Version
nl: MIME-Versie

en: MIME-Version:
nl: MIME-Versie:

en: M_ove folder...
nl: _Verplaats map...

en: M_ove...
nl: Ver_plaatsen...

en: Mail Archiver
nl: Mail Archiveerder

en: Mail Handling
nl: E-mailverwerking

en: Mail address
nl: E-mail adres

en: Mail address is not entered.
nl: Je hebt geen e-mailadres opgegeven.

en: Mail folders
nl: Mail mappen

en: Mail marking
nl: E-mail marketing

en: Mail message
nl: E-mail bericht

en: Mail sent successfully.
nl: Bestand succesvol verzonden.

en: Mailbox
nl: Postvak

en: Mailbox is locked.
nl: Postvak zit op slot.

en: Mailbox is locked:
    %s
nl: Postvak zit op slot:
    %s

en: Mailbox setting
nl: Postvakinstelling

en: Mailboxes
nl: Postvakken

en: Mailing _list
nl: Mailing-_lijst

en: Mailing-List
nl: Mailing-Lijst

en: Mailing-List:
nl: Mailing-Lijst:

en: Mailing-_List
nl: Mailing-_Lijst

en: Main Window
nl: Hoofdvenster

en: Make banner sticky
nl: Maak banner klevend

en: Make popup sticky
nl: Maak popup klevend

en: Make sure that the kernel module 'acer_acpi' is loaded.
    You can get it from http://code.google.com/p/aceracpi/
nl: Controleer dat de kernel module 'acer_acpi' geladen is.
    Je kunt het krijgen op http://code.google.com/p/aceracpi/

en: Make sure that the kernel module 'acerhk' is loaded.
    You can get it from http://www.cakey.de/acerhk/
nl: Controleer dat de kernel module 'acerhk' geladen is.
    Je kunt het krijgen op http://www.cakey.de/acerhk/

en: Make sure that the kernel module 'asus_acpi' is loaded.
nl: Controleer dat de kernel module 'asus_acpi' geladen is.

en: Make sure that the kernel module 'asus_laptop' is loaded.
nl: Controleer dat de kernel module 'asus_laptop'geladen is.

en: Make sure that the kernel module 'ibm_acpi' is loaded.
nl: Controleer dat de kernel module 'ibm_acpi' geladen is.

en: Make sure that you have apanelc installed.
    You can get it from http://apanel.sourceforge.net/
nl: Controleer dat apanelc geinstalleerd is.
    Je kunt het krijgen op http://apanel.sourceforge.net/

en: Malformed feed
nl: Vervormde feed

en: Malformed header
nl: Vervormde header

en: Malformed message
nl: Vervormd bericht

en: Mapped event
nl: Gebeurtenis

en: March
nl: Maart

en: Marginal
nl: Marginaal

en: Mark
nl: Markeer

en: Mark all as read
nl: Markeer alles als gelezen

en: Mark all re_ad
nl: _Alles gelezen

en: Mark all read
nl: Alles gelezen

en: Mark as _ham
nl: Markeer als _ham

en: Mark as _spam
nl: Markeer als _spam

en: Mark as ham
nl: Markeer als ham

en: Mark as rea_d
nl: Markeer _gelezen

en: Mark as read
nl: Markeer gelezen

en: Mark as spam
nl: Markeer als spam

en: Mark as unr_ead
nl: Markeer _ongelezen

en: Mark as unread
nl: Markeer ongelezen

en: Mark cross-posted messages as read and color:
nl: Markeer dubbel geposte berichten als gelezen en kleur:

en: Mark for deletion
nl: Gemarkeerd om te verwijderen

en: Mark for download
nl: Markeer voor ophalen

en: Mark message as read
nl: Markeer berichten als gelezen

en: Mark spam as read
nl: Markeer spam als gelezen

en: Marked
nl: Markeer

en: Marked message
nl: Gemarkeerd

en: Match Type: 'Test'
nl: Zoek Type: 'Test'

en: Match all of the following
nl: Zoek alle zoektermen

en: Match any of the following
nl: Zoek één van de zoektermen

en: Match criteria:
nl: Overeenkomst met criteria:

en: Match names 'containing' search term
nl: Vergelijk namen met een 'bevat'-zoekterm

en: Max Query Age (secs)
nl: Maximale verzoek-leeftijd (secs)

en: Maximum Entries
nl: Maximum aantal ingangen

en: Maximum amount of entries per folder within the newly created address book
nl: Maximum aantal ingangen per map in het nieuwe adresboek

en: Maximum attachment size
nl: Maximale grootte bijvoegsel

en: Maximum number of articles to download
nl: Maximum aantal artikelen dat zal worden opgehaald

en: Maximum number of messages (0 means unlimited)
nl: Maximum aantal berichten (0 betekent onbeperkt)

en: Maximum number of results:
nl: Maximum aantal resultaten:

en: Maximum size
nl: Maximale grootte

en: Maximum time allowed for checking. If the check takes longer it will be aborted.
nl: De toegestane tijd voor controle. Als de controle langer duurt zal de controle worden gestopt.

en: May
nl: Mei

en: Mbox file:
nl: Mbox-bestand:

en: Mbox import has failed.
nl: Fout bij importeren mbox-bestand.

en: Medium
nl: Middel

en: Meetings
nl: Afspraken

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Menu name and command are too long.
nl: Menunaam en opdrachtregel zijn te lang.

en: Menu name is not set.
nl: Menunaam is niet ingevoerd.

en: Menu name is too long.
nl: Menunaam is te lang.

en: Mess_age source
nl: Br_on weergeven

en: Message
nl: Bericht

en: Message Printing
nl: Bericht afdrukken

en: Message View
nl: Berichtweergave

en: Message Window
nl: Berichtvenster

en: Message attachments larger than this will not be scanned
nl: Berichten groter dan dit zullen niet worden gecontroleerd

en: Message doesn't conform to MIME standard. It may render wrongly.
nl: Bericht is niet conform de MIME standaard. Het zou verkeerd weergegeven kunnen worden.

en: Message flags
nl: Bericht vlaggen

en: Message has attachment(s)
nl: Heeft bijvoegsel(s)

en: Message has been forwarded
nl: Is doorgestuurd

en: Message has been forwarded and replied to
nl: Bericht is doorgestuurd en beantwoord

en: Message has been replied to
nl: Is beantwoord

en: Message is encrypted and has attachment(s)
nl: Versleuteld en heeft bijvoegsel(s)

en: Message is in a watched thread
nl: In een gevolgd draadje

en: Message is in an ignored thread
nl: In een 'genegeerd' draadje

en: Message is marked for copying
nl: Bericht is gemarkeerd voor kopiëren

en: Message is marked for deletion
nl: Bericht is gemarkeerd voor verwijderen

en: Message is marked for moving
nl: Bericht is gemarkeerd voor verplaatsen

en: Message is signed and has attachment(s)
nl: Ondertekend en heeft bijvoegsel(s)

en: Message is spam
nl: Is spam

en: Message is too big (Maximum size is %s)
nl: Bericht is te groot (Maximum grootte is %s)

en: Message list
nl: Berichtenlijst

en: Message list columns configuration
nl: Kolommen berichtenweergave instellen

en: Message must match
nl: Bericht moet overeenkomen met

en: Message part
nl: Bericht deel

en: Message scroll
nl: Berichten schuiven

en: Message view
nl: Berichtweergave

en: Message-ID
nl: Bericht-ID

en: Message-ID:
nl: Bericht-ID:

en: Message: %s
nl: Bericht: %s

en: Messages
nl: Berichten

en: Messages coming from your address book contacts will be received in the normal folder even if detected as spam
nl: Berichten komend vanaf contacten in het adresboek zullen worden geplaatst in de gewone map zelfs als ze als spam herkend worden

en: Messages larger than this will not be checked
nl: Berichten groter dan dit zullen niet worden gecontroleerd

en: Messages over this limit will be partially retrieved. When selecting them you will be able to download them fully or delete them.
nl: Berichten die groter zijn dan deze limiet zullen gedeeltelijk worden opgehaald. Als je zo'n bericht selecteert, kun je kiezen om het helemaal op te halen of te verwijderen.

en: Metadata handling
nl: Metadata verwerking

en: Migrating configuration...
nl: Configuratiebestand overzetten...

en: Migration failed!
nl: Overzetten mislukt

en: Migration of configuration
nl: Configuratiebestand overzetten

en: Mime type
nl: MIME-type

en: Miscellaneous
nl: Overige

en: Miscellaneous options
nl: Overige opties

en: Missing filename
nl: Bestandsnaam mist

en: Missing required 'To:' header
nl: Benodigde header 'Aan:' mist

en: Missing required information
nl: Benodigde informatie mist

en: Misspelled word color
nl: Kleur voor foutief gespeld woord

en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Monday
nl: Maandag

en: More than one of your accounts uses the address that this message was sent to.
    Please choose which account you want to use for sending the receipt notification:
nl: Dit bericht werd verzonden naar meerdere accounts van je
    Kies het account vanaf welke je de ontvangstbevestiging wilt versturen:

en: More...
nl: Verder...

en: Move
nl: Verplaats

en: Move Email Addresses to or from Group with arrow buttons
nl: Verplaats adressen van/naar Groep met de pijltjestoetsen

en: Move a character backward
nl: Ga een teken terug

en: Move a character forward
nl: Ga een teken verder

en: Move a word backward
nl: Ga een woord terug

en: Move a word forward
nl: Ga een woord verder

en: Move deleted mails to trash and expunge immediately
nl: Verplaats verwijderde e-mails naar de vuilnisbak en wis onmiddelijk

en: Move failed!
nl: Verplaatsen mislukt!

en: Move folder
nl: Verplaats map

en: Move mailboxes up or down to change the sort order in the Folder list.
nl: Beweeg postvakken op of neer om de sorteervolgorde in de mappenboom te veranderen.

en: Move one page down
nl: Ga een pagina naar beneden

en: Move one page up
nl: Ga een pagina naar boven

en: Move selected action down
nl: Verplaats de geselecteerde actie naar onderen

en: Move the selected action up
nl: Verplaats de geselecteerde actie naar boven

en: Move the selected rule down
nl: Verplaats e geselecteerde regel naar onderen

en: Move the selected rule one page down
nl: Verplaats de geselecteerde regel een pagina naar beneden

en: Move the selected rule one page up
nl: Verplaats de geselecteerde regel een pagina naar boven

en: Move the selected rule to the bottom
nl: Verplaats de geselecteerde regel naar benedenaan

en: Move the selected rule to the top
nl: Verplaats de geselecteerde regel naar bovenaan

en: Move the selected rule up
nl: Verplaats de geselecteerde regel naar boven

en: Move the selected template down
nl: Verplaats de geselecteerde sjabloon naar onderen

en: Move the selected template to the bottom
nl: Verplaats de geselecteerde sjabloon naar onderaan

en: Move the selected template to the top
nl: Verplaats de geselecteerde sjabloon naar bovenaan

en: Move the selected template up
nl: Verplaats de geselecteerde sjabloon naar boven

en: Move to _trash
nl: Naar _prullenbak

en: Move to beginning of line
nl: Ga naar begin van regel

en: Move to end of line
nl: Ga naar eind van regel

en: Move to next line
nl: Ga een regel verder

en: Move to previous line
nl: Ga een regel terug

en: Moves deleted mails to trash instead of using the \Deleted flag without expunging.
nl: Verplaatst verwijderde e-mails naar de vuilnisbak in plaats van gebruik te maken van de \Verwijderd vlag zonder wissen.

en: Moving %s to %s...
nl: Bezig %s te verplaatsen naar %s ...

en: Moving %s to %s...
nl: Bezig met verplaatsen van %s naar %s...

en: Moving messages...
nl: Berichten worden verplaatst...

en: My Feeds
nl: Mijn Feeds

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected.
nl: De NNTP-verbinding naar %s:%d is verbroken.

en: NNTP port
nl: NNTP-poort

en: NNTP server is not entered.
nl: Je hebt geen NNTP server opgegeven.

en: N_ext unread message
nl: Volgende o_ngelezen bericht

en: Name
nl: Naam

en: Name already exists but is not a directory.
nl: Bestand bestaat al maar is geen directory.

en: Name for archive
nl: Naam van het archief

en: Name is too long.
nl: De naam is te lang.

en: Name of account
nl: Naam van dit account

en: Name:
nl: Naam:

en: Name:
nl: Naam:

en: Ne_xt new message
nl: Volge_nde nieuwe bericht

en: Network _Log
nl: Netwerk _Log

en: Network log
nl: Netwerk log

en: Network protocol messages
nl: Netwerk protocol berichten

[ctx: NetworkManager]
en: adds support for detection of network connection changes
nl: ondersteuning voor veranderingen in netwerkverbinding

en: NetworkManager: network is offline.
nl: NetworkManager: netwerk is niet beschikbaar.

en: NetworkManager: network is online.
nl: NetworkManager: netwerk is beschikbaar.

en: Never
nl: Nooit

en: Never mark as unread
nl: Nooit als ongelezen markeren

en: Never send Return Receipts
nl: Stuur nooit een ontvangstbevestiging

en: New
nl: Nieuw

en: New %d, Unread: %d, Total: %d
nl: Nieuw: %d, ongelezen:%d, totaal: %d

en: New Calendar message
nl: Nieuw Kalender bericht

en: New Contacts
nl: Nieuwe contacten

en: New LDAP _Server
nl: Nieuwe LDAP _Server

en: New Mail message
nl: Nieuw Mail bericht

en: New News post
nl: Nieuw Nieuws bericht

en: New RSS feed article
nl: Nieuwe RSS feed artikel

en: New _Address
nl: Nieuw _Adres

en: New _Book
nl: Nieuw _Boek

en: New _Folder
nl: Nieuwe _Map

en: New _Group
nl: Nieuwe _Groep

en: New _JPilot
nl: Nieuwe _JPilot

en: New _vCard
nl: Nieuwe _vCard

en: New article in RSS feed
nl: Nieuw artikel in RSS feed

en: New attribute name:
nl: Nieuw gegeven:

en: New calendar message
nl: Nieuw kalender bericht

en: New certificate:
nl: Nieuw certificaat:

en: New config
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
nl: Nieuwe configuratie
    Clamd reageert niet op ping.
    Draait clamd wel?

en: New config
    No socket information.
    Antivirus disabled.
nl: Nieuwe configuratie
    Geen socket informatie.
    Antivirus uitgezet.

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: New folder name must not contain the namespace path separator
nl: Een nieuwe mapnaam mag geen 'namespace path separator' bevatten

en: New mail message
nl: Nieuw e-mail bericht

en: New meeting
nl: Nieuwe afspraak

en: New message
nl: Nieuw

en: New message From format error.
nl: Opmaakfout in Van header van nieuw bericht.

en: New message subject format error.
nl: Opmaakfout in onderwerp van nieuw bericht.

en: New messages arrived
nl: Nieuwe berichten aangekomen

en: New news post
nl: Nieuw nieuws bericht

en: New tag:
nl: Nieuwe tag:

en: New unknown message
nl: Nieuw onbekend bericht

en: New user, could not save address book files.
nl: Nieuwe gebruiker, kan adresboekbestanden niet bewaren.

en: New user, could not save index file.
nl: Nieuwe gebruiker, kon indexbestand niet bewaren

en: New/redirected messages: %d
nl: Nieuwe/doorverwezen berichten: %d

en: NewFolder
nl: NieuweMap

en: NewMail
nl: Nieuwe Mail

en: News (NNTP)
nl: Nieuws (NNTP)

en: News folders
nl: Nieuws mappen

en: News message
nl: Nieuws bericht

en: News server
nl: Nieuwsserver

en: Newsgroup name
nl: Naam nieuwsgroep

en: Newsgroup subscription
nl: Nieuwsgroep-abonnementen

en: Newsgroups
nl: Nieuwsgroepen

en: Newsgroups:
nl: Nieuwsgroepen:

en: Next
nl: Volgende

en: Next Page
nl: Volgende Pagina

en: Next la_beled message
nl: Volgende bericht met l_abel

en: Next line
nl: Volgende regel

en: Next m_arked message
nl: Volgende gem_arkeerde bericht

en: Next month
nl: Volgende maand

en: Next opened message
nl: Volgende geopende bericht

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Next part
nl: Volgende deel

en: Next unread _folder
nl: Volgende _ongelezen bericht

en: Nick Name
nl: Bijnaam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: No
nl: Geen

en: No LDAP entries found for search criteria
nl: Geen LDAP-ingangen gevonden voor zoekcriteria

en: No PGP key found
nl: Geen PGP-sleutel gevonden

en: No SMTP AUTH method available
nl: SMTP AUTH mothode niet beschikbaar

en: No account for sending mails available!
nl: Geen account beschikbaar voor het verzenden!

en: No account found
nl: Geen account gevonden

en: No action was defined.
nl: Geen acties gedefinieerd.

en: No available address book.
nl: Geen adresboek beschikbaar.

en: No certificate issuer found
nl: Geen uitgever van certificaat gevonden

en: No dictionary selected.
nl: Geen woordenboek ingesteld.

en: No disk space left.
nl: De schijf is vol.

en: No duplicate email addresses found in the address book
nl: Geen dubbele e-mail adressen gevonden in adresboek

en: No exact match for '%s'; please select the key.
nl: Geen exacte overeenkomst gevonden voor '%s'; selecteer de sleutel.

en: No info file available for this theme
nl: Geen info-bestand beschikbaar voor dit thema

en: No information available
nl: Geen informatie beschikbaar

en: No labeled message found. Search from the beginning?
nl: Geen berichten met gekleurde labels gevonden. Zoeken vanaf begin?

en: No labeled message found. Search from the end?
nl: Geen berichten met gekleurde labels gevonden. Zoeken vanaf eind?

en: No labeled messages.
nl: Geen berichten met labels.

en: No marked message found. Go to next folder?
nl: Geen ongemarkeerde berichten gevonden. Doorgaan naar de volgende map?

en: No marked message found. Search from the end?
nl: Geen gemarkeerde berichten gevonden. Zoeken vanaf einde?

en: No marked messages.
nl: Geen gemarkeerde berichten.

en: No misspelled word found.
nl: Geen onjuist gespelde woorden gevonden.

en: No more labeled messages
nl: Geen berichten met labels

en: No more marked messages
nl: Laatste gemarkeerde bericht

en: No more new messages
nl: Geen nieuwe berichten

en: No more unread messages
nl: Geen ongelezen berichten

en: No new message found. Go to next folder?
nl: Geen nieuwe berichten gevonden. Doorgaan naar de volgende map?

en: No new message found. Search from the end?
nl: Geen nieuwe berichten gevonden. Zoeken vanaf einde?

en: No new messages
nl: Geen nieuwe berichten

en: No new messages.
nl: Geen nieuwe berichten.

en: No path specified
nl: Geen pad opgegeven.

en: No permissions to create directory.
nl: Geen toegang om directory aan te maken.

en: No posting allowed
nl: Versturen niet toegestaan

en: No recipient keys defined.
nl: Geen sleutel van ontvanger gedefinieerd.

en: No secret key found.
nl: Geen geheime sleutel gevonden.

en: No signature found
nl: Geen handtekening gevonden

en: No specific account has been found to send, and an error happened during SMTP session.
nl: Er is geen specifiek account gevonden om mee te versturen en er is een fout opgetreden tijdens de SMTP-sessie.

en: No unread message found. Go to next folder?
nl: Geen ongelezen berichten gevonden. Doorgaan naar de volgende map?

en: No unread message found. Search from the end?
nl: Geen ongelezen berichten gevonden. Zoeken vanaf einde?

en: No unread messages.
nl: Geen ongelezen berichten.

en: None
nl: Geen

en: None (SMTP only)
nl: Niets (alleen SMTP)

en: Normal
nl: Normaal

en: Not a text part
nl: Geen tekst gedeelte

en: Not a valid Claws Mail folder:
    %s.
nl: Geen geldige Claws Mail map:
    %s.

en: Not a valid file name:
    %s.
nl: Geen geldige bestandsnaam:
    %s.

en: Not everyone is available
nl: Niet iedereen is beschikbaar

en: Not everyone is available. See tooltips for more info...
nl: Niet iedereen is beschikbaar. Zie tooltips voor meer info...

en: Not specified.
nl: Niet aangegeven.

en: Nothing
nl: Niets

en: Notice
nl: Bericht

en: Notification
nl: Notificatie

en: Number
nl: Nummer

en: Number of files
nl: Aantal bestanden

en: O_ther Attributes
nl: O_verige Gegevens

en: October
nl: Oktober

en: Offline _mode
nl: _Werk offline

en: Offline warning
nl: Off-line waarschuwing

en: Old address book converted successfully.
nl: Oud adresboek succesvol geconverteerd!

en: Old address book converted,
    could not save new address index file.
nl: Oud adresboek geconverteerd,
    nieuwe indexbestand kon niet worden opgeslagen.

en: On %d\n%f wrote:\n\n%q
nl: Op %d\nschreef %f:\n\n%q

en: On %d\n%f wrote:\n\n%q\n%X
nl: Op %d\n%f schreef:\n\n%q\n%X

en: On exit
nl: Afsluiten

en: On_ly once
nl: _Eenmalig

en: One of the following regular expressions is matched (one per line):
nl: Een van de volgende reguliere expressies kwam overeen (een per regel):

en: Only done for messages in MH folders
nl: Alleen voor berichten in MH mappen

en: Only include selected folders
nl: Voeg alleen geselecteerde mappen bij

en: Only on manual receiving
nl: Alleen bij het ophalen met de hand

en: Only root can remove system themes
nl: Alleen root kan systeemthema's verwijderen

en: Only the first megabyte of text is shown.
nl: Alleen de eesrste megabyte tekst is weergegeven.

en: Only when not empty
nl: Alleen wanneer niet leeg

en: Open
nl: Openen

en: Open A_ddressbook
nl: Open A_dresboek

en: Open Image
nl: Open Afbeelding

en: Open _with...
nl: Openen met...

en: Open email
nl: Open e-mail

en: Open folder/Go to folder list
nl: Open map/Ga naar mappenlijst

en: Open in Browser
nl: Open in Bladerprogramma

en: Open in Viewer
nl: Open in Bladerprogramma

en: Open in Viewer (enable remote content)
nl: Open in Browser (laad inhoud van de server)

en: Open in external browser
nl: Open met externe browser

en: Open in new _window
nl: _Nieuw venster

en: Open in viewer (remote content is enabled)
nl: Open in browser (inhoud van de server wordt geladen)

en: Open last opened folder at start-up
nl: Open de laatst geopende map bij het opstarten

en: Open links with external browser
nl: Open links met externe browser

en: Open message when selected
nl: Bij selecteren het bericht openen

en: Open preferences
nl: Open voorkeuren

en: Open with
nl: Open met

en: Open with Web Browser
nl: Openen met Webbrowser

en: Open with...
nl: Openen met...

en: Opening folder %s...
nl: Map %s wordt geopend...

en: Optimized:
nl: Geoptimaliseerd:

en: Orange
nl: Oranje

en: Organization
nl: Organisatie

en: Organization:
nl: Organisatie:

en: Organization:
nl: Organisatie:

en: Organizer:
nl: Agenda:

en: Original %s part
nl: Origineel %s gedeelte

en: Othe_rs
nl: Anderen

en: Other
nl: Diversen

en: Outbox
nl: Uitbox

en: Outgoing encoding
nl: Codering voor uitgaande berichten

en: Outgoing traffic
nl: Uitgaand verkeer

en: Override From header. This doesn't change the account used to compose the new message.
nl: Overschrijf de Van header. Dit verandert niets aan het account dat gebruikt wordt om het nieuwe bericht te schrijven.

en: Override From header. This doesn't change the account used to forward.
nl: Overschrijf Van header. Dit verandert het gebruikte account niet.

en: Override From header. This doesn't change the account used to reply.
nl: Overschrijf Van header. Dit verandert het gebruikte account niet.

en: Override composing account's From header. This doesn't change the composing account.
nl: Overschrijf de Van header bij het opstellen. Dit veranderd niets aan het account bij het opstellen.

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Overwrite existing file '%s'?
nl: Bestaand bestand '%s' overschrijven?

en: Overwrite existing file?
nl: Bestaand bestand overschrijven?

en: Overwrite mbox file
nl: Mbox-bestand overschrijven

en: Owner
nl: Eigenaar

en: P12 Certificate file %s missing (%s)
nl: P12 Certificaat bestand %s mist (%s)

en: PDF Viewer
nl: PDF Weergever

en: PDF properties
nl: PDF eigenschappen

en: PGP Core: Can't get key - no gpg-agent running.
nl: PGP Core: Geen sleutel - er draait geen gpg-agent.

en: PGP/Core
nl: PGP/Basis

en: PGP/Inline
nl: PGP/Ingesloten

en: PGP/inline
nl: PGP/ingesloten

en: POP authentication timeout:
nl: Tijdslimiet voor POP-authenticatie:

en: POP before SMTP
nl: POP voor SMTP

en: POP3 port
nl: POP3-poort

en: POP3 protocol error
nl: POP3 protocolfout

en: POP3 server is not entered.
nl: Je hebt geen POP3 server opgegeven.

en: POP3: Deleting expired message %d [%s]
nl: POP3: Verwijderen verlopen bericht %d [%s]

en: POP3: Skipping message %d [%s] (%d bytes)
nl: POP3: Bericht %d [%s] wordt overgeslagen (%d bytes)

en: P_references...
nl: _Voorkeuren...

en: P_revious unread message
nl: Vo_rige ongelezen bericht

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Page Index
nl: Pagina Inhoudsopgave

en: Page Number
nl: Pagina Nummer

en: Page dow_n
nl: Pagina naar b_eneden

en: Page setup...
nl: Pagina instellingen...

en: Page u_p
nl: Pagina naar _boven

en: Parent message
nl: Bovenliggende bericht

en: Partially downloaded
nl: Gedeeltelijk opgehaald

en: Passive toaster popup
nl: Passieve popup

en: Passphrase
nl: Wachtwoord

en: Passphrases did not match.
nl: Wachtwoord was niet hetzelfde.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Past
nl: Vorige

en: Path
nl: Pad

en: Path of Unix socket
nl: Pad van Unix-socket

en: Path to Netscape-style cookies.txt file containing your cookies
nl: Pad naar Netscape-stijl cookies.txt bestand dat je cookies bevat

en: Path to bogofilter executable
nl: Pad naar bogofilter programma

en: Path to bsfilter executable
nl: Pad naar het bsfilter programma

en: Path to cookies file
nl: Pad naar het cookies bestand

en: Person
nl: Persoon

en: Personal address
nl: Persoonlijke adressen

en: Personal addresses
nl: Persoonlijke adressen

en: Personal information
nl: Persoonlijke informatie

en: Phishing attempt warning
nl: Phishing-waarschuwing

en: Photo
nl: Foto

en: Phrase
nl: Zin

en: Pick color for Target folder. Target folder is used when the option 'Execute immediately when moving or deleting messages' is turned off
nl: Selecteer de kleur voor de doel-map. Een doel-map wordt gebruikt als de optie 'Meteen uitvoeren wanneer een bericht verplaatst of verwijderd wordt' uit staat

en: Pick color for folder
nl: Selecteer kleur voor map

en: Pick color for folders containing new messages
nl: Slecteer kleur voor mappen met nieuwe berichten

en: Pick color for misspelled word
nl: Kleur voor foutief gespeld woord

en: Pick color for misspelled word. Use black to underline
nl: Selecteer kleur voor foutief gespeld woord. Gebruik zwart voor onderstrepen.

en: Pink
nl: Roze

en: Please enter the mailbox name.
nl: Geef naam van postvak.

en: Please enter your SMTP server.
nl: Geef je SMTP-server.

en: Please enter your SMTP username.
nl: Geef je SMTP-gebruikersnaam.

en: Please enter your name and email address.
nl: Geef naam en e-mailadres.

en: Please enter your receiving server and username.
nl: Geef onvangende server en gebruikersnaam.

en: Please enter your username.
nl: Geef je gebruikersnaam.

en: Please note that attachments are not encrypted by the PGP/Inline system, nor are email headers, like Subject.
nl: Let op dat bijvoegsels niet worden versleuteld door het PGP/Ingesloten systeem, noch e-mail headers, zoals Onderwerp.

en: Please note that email headers, like Subject, are not encrypted by the PGP/Mime system.
nl: Let op dat e-mail headers, zoals Onderwerp, niet versleuteld worden door het PGP/Mime systeem.

en: Please note that email headers, like Subject, are not encrypted by the S/MIME system.
nl: Let op dat e-mail headers, zoals Onderwerp, niet versleuteld worden door het S/MIME systeem.

en: Please select a file to import.
nl: Selecteer een bestand.

en: Please select a file.
nl: Selecteer een bestand.

en: Please select tags to apply/remove. Changes are immediate.
nl: Selecteer tags om onmiddelijk toe te passen of te verwijderen.

en: Please select the URL to open.
nl: Selecteer een adres om te openen.

en: Please select the mail headers to search.
nl: Selecteer de headers die doorzocht moeten worden.

en: Please specify address book name and file to import.
nl: Geef adresboeknaam en te importeren bestand.

en: Please specify name for address book.
nl: Geef naam voor adresboek.

en: Please specify output directory and LDIF filename to create.
nl: Geef uitvoermap en bestandsnaam van LDIF-uitvoerbestand.

en: Please specify output directory and file to create.
nl: Geef uitvoerdirectory en bestandsnaam aan.

en: Plugin already loaded
nl: Plugin is reeds geladen

en: Plugin is not functional.
nl: Plugin werkt niet.

en: Polling interval (seconds):
nl: Polling interval (secondes):

en: Port
nl: Poort

en: Port number where clamav daemon is listening
nl: Poort nummer waarop de clamav daemon luistert

en: Port of spamd server
nl: Poort van spamd-server

en: Possible selections
nl: Mogelijke selecties

en: Post
nl: Posten

en: Post-pro_cessing...
nl: _Naverwerken...

en: Pre-pr_ocessing...
nl: _Voorverwerken...

en: Precedence
nl: Voorrang

en: Precedence:
nl: Voorrang:

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences for new account
nl: Voorkeuren voor nieuw account

en: Present main window
nl: Toon hoofdvenster

en: Press Cancel button to stop archiving
nl: Klik op Annuleren om het archiveren te stoppen

en: Press this button to lookup the name of available directory names on the server.
nl: Druk op deze knop om de op de server beschikbare mapnamen op te halen.

en: Press this button to test the connection to the server.
nl: Druk op deze knop om de verbinding met de server te testen.

en: Prev
nl: Vorige

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Previous Page
nl: Vorige Pagina

en: Previous _labeled message
nl: Vorige bericht met _label

en: Previous _marked message
nl: Vorige ge_markeerde bericht

en: Previous line
nl: Vorige regel

en: Previous month
nl: Vorige maand

en: Previous ne_w message
nl: Vo_rige nieuwe bericht

en: Previous opened message
nl: Vorige geopende bericht

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Previous part
nl: Vorige deel

en: Previous team members
nl: Voormalige team-leden

en: Primary key fingerprint:
nl: Vingerafdruk van primaire sleutel:

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print images
nl: Druk afbeeldingen af

en: Print preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: Privacy _System
nl: Privacy-_systeem

en: Proceed
nl: Ga door

en: Process mark
nl: Verwerk markering

en: Process messages on receiving
nl: Verwerk de berichten bij het ophalen

en: Process these mail header fields
nl: Deze headers doorzoeken

en: Process_ing...
nl: _Verwerken...

en: Processing (%s)...
nl: Verwerken (%s)...

en: Processing (%s)...
nl: Bezig met verwerken (%s)...

en: Processing configuration
nl: Verwerken instellen

en: Processing configuration for folder %s
nl: Instellingen voor map '%s' wordt verwerkt

en: Processing messages...
nl: Berichten verwerken...

en: Processing rules to apply after folder rules
nl: Verwerkingsregels toepassen na mapregels

en: Processing rules to apply before folder rules
nl: Verwerkingsregels toepassen voor mapregels

en: Producer:
nl: Producent:

en: Program returns
nl: Programma komt terug

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Properties for folder %s
nl: Eigenschappen voor map %s

en: Put deleted messages in
nl: Plaats verwijderde berichten in

en: Put draft messages in
nl: Plaats kladberichten in

en: Put into queue folder and send later
nl: In de wachtrij plaatsen en later verzenden

en: Put queued messages in
nl: Plaats berichten in wachtrij in

en: Put sent messages in
nl: Plaats verzonden berichten in

en: Python integration
nl: Python integratie

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Queue it anyway?
nl: Toch in de wachtrij zetten?

en: Queued message header is broken.
nl: Header van bericht in de wachtrij is kapot.

en: Queued messages
nl: Berichten zijn in de wachtrij gezet

en: Quitting
nl: Bezig met afsluiten

en: Quitting...
nl: Bezig met sluiten...

en: Quotation
nl: Citaat

en: Quotation mark
nl: Citeerformaat

en: Quote
nl: Citatie

en: Quote format error at line %d.
nl: Opmaakfout in citaat op regel %d.

en: Quotes
nl: Citaties

en: RSS folders
nl: RSS mappen

en: RSS news feed
nl: RSS nieuws feed

en: RSSyl...
nl: RSSyl

en: RSSyl: Cannot update feed %s:
    %s
nl: RSSyl: kan feed %s niet verversen
    %s

en: RSSyl: Feed update aborted, application is exiting.
nl: RSSyl: Feed verversen afgebroken, programma wordt afgesloten.

en: RSSyl: Feed update finished: %s
nl: RSSyl: Feed verversen is klaar: %s

en: RSSyl: Fetching comments is not supported for RDF feeds. Cannot fetch comments of '%s'
nl: RSSyl: Ophalen van reacties wordt niet ondersteund voor RDF feeds. Kan reacties van '%s' niet ophalen

en: RSSyl: Updating feed %s
nl: RSSyl: verversen feed %s

en: R_ebuild folder tree
nl: _Ververs mappenboom

en: R_ename
nl: _Hernoemen

en: R_un processing rules
nl: _Verwerkingsregel draaien

en: Re-_edit
nl: _Wijzigen

en: Re-check message when changing dictionary
nl: Controleer berichten opnieuw na veranderen van woordenboek.

en: Re_move
nl: _Verwijderen

en: Really delete the address(es)?
nl: Wil je de adressen echt verwijderen?

en: Really delete the group(s)?
    The addresses it contains will not be lost.
nl: Wil je deze groep(en) echt verwijderen?
    De adressen die het bevat zullen niet verloren gaan.

en: Really remove the folder tree '%s'?
nl: Werkelijk de mappenboom '%s' verwijderen?

en: Really remove the mailbox '%s'?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
nl: Wil je het postvak '%s' werkelijk verwijderen?
    (De berichten zullen niet van de schijf worden verwijderd)

en: Really unsubscribe newsgroup '%s'?
nl: Nieuwsgroep '%s' werkelijk afmelden?

en: Rebuild folder tree
nl: Vernieuw mappenboom

en: Rebuilding folder tree...
nl: Mappenboom wordt opnieuw aangemaakt...

en: Rebuilding the folder tree will remove local caches. Do you want to continue?
nl: Mappenboom vernieuwen verwijdert lokale caches. Wil je doorgaan?

en: Recei_ve
nl: Ont_vangen

en: Receive
nl: Ontvangen

en: Receive Mail from all Accounts
nl: E-mail voor alle Accounts ophalen

en: Receive Mail from current Account
nl: E-mail voor huidige Account ophalen

en: Receive Mail from selected Account
nl: E-mail voor geselecteerde Account ophalen

en: Receive server
nl: Server om van te ontvangen

en: Receive size limit
nl: Limiet op grootte

en: Received
nl: Ontvangen

en: Received messages: %d
nl: Ontvangen berichten: %d

en: Received:
nl: Ontvangen:

en: Receiving
nl: Ontvangen

en: Receiving mail
nl: E-mail ontvangen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Recipient is not set.
nl: Ontvanger is niet gespecificeerd.

en: Recipient is not specified.
nl: Geen ontvanger opgegeven.

en: Records Imported :
nl: Records importeren :

en: Recursive
nl: Recursief

en: Red
nl: Rood

en: Redirec_t
nl: Herverwi_jzen

en: Redirect
nl: Herverwijzen

en: References
nl: Verwijzingen

en: References:
nl: Verwijzingen:

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh _all feeds
nl: Ververs _alle feeds

en: Refresh all feeds
nl: Ververs alle feeds

en: Refresh all feeds on application start
nl: Ververs alle feeds bij het starten van het programma

en: Refreshing feed '%s'...
nl: Verversen van feed '%s'...

en: Register Claws Mail
nl: Registreer Claws Mail

en: Register Claws' calendar in XFCE's Orage clock
nl: Registreer Claws' agenda in XFCE's Orage klok

en: Regular expression (regexp) error:
    %s
nl: Reguliere expressie (regexp) fout:
    %s

en: Relative DN
nl: Relatieve DN

en: Remarks
nl: Opmerkingen

en: Remember password for this session
nl: Onthoud wachtwoord voor deze sessie

en: Remember this
nl: Onthoud dit

en: Remind me in %d minute | Remind me in %d minutes
nl[0]: Herinner me over %d minuut
nl[1]: Herinner me over %d minuten

en: Reminders
nl: Herinneringen

en: Remo_ve references
nl: Ver_wijder verwijzingen...

en: Remote Host
nl: Server

en: Remote content loading is disabled.
nl: Inhoud van de server laden is uitgezet.

en: Remote resources
nl: Bronnen van de server

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove _mailbox...
nl: Verwijder _postvak...

en: Remove after
nl: Verwijder na

en: Remove attachments
nl: Verwijder bijvoegsels

en: Remove attachments...
nl: Verwijder bijvoegsels...

en: Remove cached entries
nl: Verwijder cached items

en: Remove folder _tree...
nl: Verwijder mappen_boom...

en: Remove folder tree
nl: Verwijder mappenboom

en: Remove mailbox
nl: Verwijder postvak

en: Remove messages on server when received
nl: Verwijder reeds ontvangen berichten van de server

en: Remove older messages bodies
nl: Verwijder oude berichtteksten

en: Remove system theme '%s'
nl: Verwijder systeemthema '%s'

en: Remove theme '%s'
nl: Verwijder thema '%s'

en: Removing theme directory failed.
nl: Verwijderen van thema-map mislukt.

en: Rena_me...
nl: _Hernoem...

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename folder
nl: Hernoem map

en: Rename newsgroup folder
nl: Hernoem nieuwsgroep map

en: Render HTML messages as text
nl: Geef HTML-berichten weer als tekst

en: Render HTML-only messages with plugin if possible
nl: Geef indien mogelijk HTML-berichten weer met de plugin.

en: Render embedded objects using plugins
nl: Toon ingesloten objecten met behulp van plugins

en: Render objects using plugins
nl: Toon objecten met behulp van plugins

en: Repl_y to
nl: Be_antwoord

en: Replace the selected action in list with the action above
nl: Vervang de geselecteerde actie in de lijst met bovenstaande actie

en: Replace the selected rule in list with the rule above
nl: Vervang de geselecteerde regel in de lijst met bovenstaande regel

en: Replace the selected template in list with the template above
nl: Vervang de geselecteerde sjabloon in de lijst met bovenstaande sjabloon

en: Replace unknown word
nl: Vervang onbekend woord

en: Replace with...
nl: Vervangen door...

en: Replied
nl: Beantwoord

en: Replied - click to see reply
nl: Beantwoord - klik om het antwoord te zien

en: Replied but also forwarded - click to see reply
nl: Beantwoord maar ook doorgestuurd - klik om het antwoord te zien

en: Replied messages: %d
nl: Beantwoorde berichten: %d

en: Reply
nl: Antwoord

en: Reply _mode
nl: _Beantwoord afzender

en: Reply button invokes mailing list reply
nl: Antwoord-knop beantwoordt mailing-lijst

en: Reply to All
nl: Beantwoord allen

en: Reply to All options
nl: Opties voor allen beantwoorden

en: Reply to Mailing-list
nl: Beantwoord mailing-lijst

en: Reply to Mailing-list options
nl: Opties voor mailing-lijst beantwoorden

en: Reply to Message
nl: Beantwoord bericht

en: Reply to Message options
nl: Opties voor bericht beantwoorden

en: Reply to Sender
nl: Beantwoord afzender

en: Reply to Sender options
nl: Opties voor afzender antwoorden

en: Reply will quote by default
nl: Standaard beantwoorden met citaat

en: Reply without _quote
nl: Antwoord _zonder citaat

en: Reply-To
nl: Antwoord aan

en: Replying
nl: Antwoorden

en: Report spam online...
nl: Rapporteer spam online...

en: Reporting spam...
nl: Rapporteer spam...

en: Request Return Receipt
nl: Vraag om ontvangstbevestiging

en: Required APOP timestamp not found in greeting
nl: Er is geen APOP timestamp gevonden in de begroeting

en: Resend
nl: Verzend opnieuw

en: Resent-Bcc
nl: Herzonden-Bcc

en: Resent-Bcc:
nl: Herzonden-Bcc:

en: Resent-Cc
nl: Herzonden-CC

en: Resent-Cc:
nl: Herzonden-CC:

en: Resent-Date
nl: Herzonden-Datum

en: Resent-Date:
nl: Herzonden-Datum:

en: Resent-From
nl: Herzonden-Van

en: Resent-From:
nl: Herzonden-Van:

en: Resent-Message-ID
nl: Herzonden-Bericht-ID

en: Resent-Message-ID:
nl: Herzonden-Bericht-ID:

en: Resent-Sender
nl: Herzonden-Afzender

en: Resent-Sender:
nl: Herzonden-Afzender

en: Resent-To
nl: Herzonden-Aan

en: Resent-To:
nl: Herzonden-Aan:

en: Reset to default
nl: Terugzetten naar standaard

en: Resize attached images by default
nl: Herschaal bijgevoegde afbeeldingen automatisch

en: Resource
nl: Bron

en: Restrict the log window to
nl: Beperk het log-venster tot

en: Result:
nl: Resultaat:

en: Retrieving
nl: Bezig met ophalen

en: Retrieving (%d message (%s) received) | Retrieving (%d messages (%s) received)
nl[0]: Bezig met ophalen (%d bericht (%s) ontvangen)
nl[1]: Bezig met ophalen (%d berichten (%s) ontvangen)

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
nl: Bericht wordt opgehaald (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving messages from %s (%s)...
nl: Berichten ophalen van %s (%s)...

en: Retrieving new messages
nl: Nieuwe berichten worden opgehaald

en: Return Receipt Notification
nl: Verstuur Ontvangstbevestiging

en: Return-Path
nl: Terugkeer-Pad

en: Return-Path:
nl: Terugkeer-Pad:

en: Return-Receipt-To
nl: Ontvangstbevestiging-Aan

en: Return-Receipt-To:
nl: Ontvangstbevestiging-Aan:

en: Revoked certificate
nl: Ingetrokken certificaat

en: Room
nl: Kamer

en: Rotate Left
nl: Roteer naar links

en: Rotate Right
nl: Roteer naar rechts

en: Rule
nl: Regel

en: Run Processing rules at start-up
nl: Draai Verwerkingsregels bij opstarten

en: Run Processing rules when opening
nl: Draai Verwerkingsregels bij openen

en: Run binary
nl: Draai programma

en: Run command
nl: Voer opdracht uit

en: Run folder pr_ocessing rules
nl: _Verwerkingsregels draaien voor map

en: Run on select
nl: Draai bij het selecteren

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
nl: SMTP-authenticatie (SMTP AUTH)

en: SMTP password:
nl: SMTP wachtwoord:

en: SMTP port
nl: SMTP-poort

en: SMTP server (send)
nl: SMTP server (zenden)

en: SMTP server is not entered.
nl: Je hebt geen SMTP server opgegeven.

en: SMTP username:
nl: SMTP gebruikersnaam

en: SSL cer_tificates
nl: SSL-cer_tificaten

en: SSL certificate changed
nl: SSL certificaat is veranderd

en: SSL certificate changed and is invalid
nl: SSL certificaat is veranderd en ongeldig

en: SSL certificate for %s
nl: SSL-certificaat voor %s

en: SSL certificate is expired
nl: SSL certificaat is verlopen

en: SSL certificate is invalid
nl: Certificaten is ongeldig

en: SSL certificate is invalid and expired
nl: SSL certificaat is ongeldig en verlopen

en: SSL certificate is unknown
nl: SSL certificaat is onbekend

en: SSL handshake failed
nl: SSL-handdruk mislukt

en: S_end
nl: _Verzenden

en: S_mall screen
nl: K_lein scherm

en: S_ubscriptions
nl: _Abonnementen

en: Safer
nl: Veiliger

en: Safer mode asks the OS to write metadata to disk directly;
    it avoids data loss after crashes but can take some time.
nl: Veiliger modus vraagt het OS om metadata gelijk naar de harde schijf te sturen;
     het vermijdt informatieverlies na vastlopen maar kan wat langer duren.

en: Sample popup window
nl: Voorbeeld popup window

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save & Send
nl: Opslaan en verzenden

en: Save Image As
nl: Sla Afbeelding Op Als

en: Save Message to
nl: Bericht bewaren in

en: Save _all...
nl: _Alles op_slaan...

en: Save as
nl: Opslaan als

en: Save changes
nl: Veranderingen opslaan

en: Save copy of outgoing messages to this folder instead of Sent
nl: Bewaar kopie van uitgaande post in deze map inplaats van Verzonden

en: Save crash information
nl: Sla crash-informatie op

en: Save infected mail in
nl: Geïnfecteerde e-mail opslaan in

en: Save mail that contains viruses
nl: Bewaar e-mail die virussen bevat

en: Save sent encrypted messages as clear text
nl: Sla verzonden versleutelde berichten onversleuteld op

en: Save sent messages to Sent folder
nl: Bewaar verzonden berichten in Verzonden

en: Save spam in
nl: Spam opslaan in

en: Save to draft folder
nl: Opslaan als klad

en: Save...
nl: Opslaan...

en: Saved SSL certificates
nl: Opgeslagen SSL-certificaten

en: Saving mail on disk
nl: E-mail opslaan op schijf

en: Scan for new mail
nl: Controleer op nieuwe berichten

en: Scanning
    Clamd does not respond to ping.
    Is clamd running?
nl: Scannen
    Clamd reageert niet op ping.
    Draait clamd wel?

en: Scanning
    No socket information.
    Antivirus disabled.
nl: Scannen
    Geen socket informatie.
    Antivirus uitgeschakeld.

en: Scanning error:
    %s
nl: Fout bij scannen:
    %s

en: Scanning folder %s%c%s...
nl: Map wordt ingelezen %s%c%s...

en: Scanning folder %s...
nl: Map wordt ingelezen %s...

en: Scanning folder (%s)...
nl: Map wordt ingelezen (%s)...

en: Scanning folder tree...
nl: Mappenboom wordt ingelezen ...

en: Scope:
nl: Breedte:

en: Score is not set
nl: Score niet ingesteld.

en: Scroll
nl: Schuiven

en: Search
nl: Zoek

en: Search '%s'
nl: Zoek '%s'

en: Search Attributes
nl: Zoekgegevens

en: Search Base
nl: Zoek base

en: Search failed
nl: Zoeken mislukt

en: Search finished
nl: Zoeken voltooid

en: Search messages
nl: Zoek berichten

en: Search pattern is not set.
nl: Zoekcriteria niet ingevoerd.

en: Search recursively
nl: Zoek recursief

en: Search string not found.
nl: Opgegeven tekst niet gevonden

en: Search the Web
nl: Zoeken op het Web

en: Searches for names and addresses can be performed either using "begins-with" or "contains" search term. Check this option to perform a "contains" search; this type of search usually takes longer to complete. Note that for performance reasons, address completion uses "begins-with" for all searches against other address interfaces.
nl: Namen en adressen zoeken kan uitgevoerd worden door óf te kijken of de zoekterm overeenkomt met het 'begin' van een naam óf dat de naam de zoekterm ergens 'bevat'. Vink deze optie aan om een 'bevat'-zoekterm te gebruiken; het zoeken duurt dan in het algemeen wel langer. Voor snelheidsredenen gebruikt automatisch adres-aanvullen altijd een 'begint-met'-zoekterm voor zoeken in andere adresdatabases.

en: Searching in %s...
nl: Bezig met zoeken in %s...

en: Secret key not found (%s)
nl: Geheime sleutel niet gevonden (%s)

en: Secret key specification is ambiguous
nl: Geheime sleutel specificatie is onduidelijk

en: Seen
nl: Gezien

en: Seen:
nl: Gezien:

en: Select Address Book Folder
nl: Selecteer adresboekmap

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select HTML output file
nl: Selecteer HTML-uitvoerbestand

en: Select JPilot File
nl: Selecteer JPilot-bestand

en: Select Keys
nl: Selecteer sleutels

en: Select LDIF File
nl: Selecteer LDIF-bestand

en: Select LDIF output file
nl: Selecteer LDIF-uitvoerbestand

en: Select MUTT File
nl: Selecteer MUTT-bestand

en: Select Pine File
nl: Selecteer Pine-bestand

en: Select _all
nl: _Alles selecteren

en: Select _thread
nl: _Discussie-draad selecteren

en: Select a .opml file
nl: Selecteer een .opml bestand

en: Select account
nl: Selecteer account

en: Select and rename LDIF field names to import.
nl: Selecteer en hernoem te importeren LDIF-veldnamen.

en: Select certificate file
nl: Selecteer certificaat bestand

en: Select columns to be displayed in the folder list. You can modify
    the order by using the Up / Down buttons or by dragging the items.
nl: Selecteer weer te geven items in mappenlijst. Verander de
    volgorde met de Omhoog / Omlaag knoppen, of door de items te slepen.

en: Select columns to be displayed in the message list. You can modify
    the order by using the Up / Down buttons or by dragging the items.
nl: Selecteer weer te geven kolommen in berichtenlijst. Verander de
    volgorde met de Omhoog / Omlaag knoppen, of door kolommen te slepen.

en: Select destination folder
nl: Selecteer doel-map

en: Select emails before a certain date
    Date must comply to ISO-8601 [YYYY-MM-DD]
nl: Selecteer e-mails van voor een bepaalde datum
    datum moet overeenkomen met ISO-8601 [YYYY-MM-DD]

en: Select exporting file
nl: Selecteer doelbestand

en: Select file
nl: Selecteer bestand

en: Select file name for archive [suffix should reflect archive like .tgz]
nl: Selecteer bestandsnaam voor archief [achtervoegsel moet overeenkomen met archief zoals .tgz]

en: Select folder
nl: Selecteer map

en: Select folder(s)
nl: Selecteer map(pen)

en: Select folders...
nl: Selecteer mappen...

en: Select for Import
nl: Selecteer voor importeren

en: Select importing file
nl: Selecteer het te importeren bestand

en: Select key by your email address
nl: Selecteer sleutel volgens e-mail adres

en: Select mails before
nl: Selecteer e-mails voor

en: Select newsgroups for subscription:
nl: Selecteer nieuwsgroepen voor een abonnement:

en: Select preset:
nl: Selecteer thema:

en: Select signature file
nl: Selecteer bestand met handtekening

en: Select stylesheet and formatting.
nl: Kies stylesheet en formattering

en: Select the HTML part of multipart messages
nl: Selecteer het HTML gedeelte van meerdelige berichten

en: Select the HTML part of multipart/alternative messages
nl: Selecteer het HTML gedeelte van meerdelige/alternatieve berichten

en: Select the LDIF field for import into the address book.
nl: Selecteer het LDIF-veld dat in het adresboek geïmporteerd moet worden.

en: Select the LDIF file to import.
nl: Selecteer het te importeren LDIF-bestand.

en: Select the Plugins to load
nl: Selecteer de te laden plugins

en: Select the level of detail of the logging.
    Choose Low to see when rules are applied, which conditions match or don't match and what actions are performed.
    Choose Medium to see more details about the message that is being processed, and why rules are skipped.
    Choose High to explicitly show the reason why all rules are processed or skipped, and why all conditions are matched or not matched.
    Caution: the higher the level, the greater the impact on performance.
nl: Selecteer het niveau van loggen.
    Kies Laag om te zien wanneer regels toegepast worden, welke voorwaarden wel of niet overeenkomen, en welke acties uitgevoerd worden.
    Kies Middel om meer details te zien van het bericht dat verwerkt wordt, en waarom regels worden overgeslagen.
    Kies Hoog om expliciet de reden weer te geven waarom regels toegepast of overgeslagen worden, en waarom voorwaarden wel of niet overeenkomen.
    Let op: hoe hoger het niveau, hoe groter de invloed op de snelheid.

en: Select theme folder
nl: Selecteer thema-map

en: Select vCard File
nl: Selecteer VCard-bestand

en: Select...
nl: Selecteren...

en: Selected Action already set.
    Please choose another Action from List
nl: Geselecteerde actie is al ingesteld.
    Kies een andere actie van de lijst

en: Selected SMTP AUTH method not available
nl: Geselecteerde SMTP AUTH methode niet beschikbaar

en: Selected account isn't NNTP: Posting is impossible.
nl: geselecteerd account is geen NNTP: Posten is niet mogelijk.

en: Selection on folder opening
nl: Selectie bij het openen van een map

en: Selection options
nl: Selecteer opties

en: Selector
nl: Selecteer

en: Self-signed certificate
nl: Zelfgetekend certificaat

en: Send
nl: Verzenden

en: Send (SMTP)
nl: Verzenden (SMTP)

en: Send Message
nl: Verzend bericht

en: Send Queued Messages
nl: Berichten uit de wachtrij verzenden

en: Send _later
nl: _Wachtrij

en: Send _queue...
nl: Verzend wacht_rij...

en: Send a notification to the attendees
nl: Stuur een notificatie naar de genodigden

en: Send account mail address in Message-ID
nl: Stuur account e-mail adres in Bericht-Id

en: Send all queued messages?
nl: Alle berichten uit de wachtrij verzenden?

en: Send anyway
nl: Verstuur toch

en: Send it anyway?
nl: Toch verzenden?

en: Send later
nl: Wachtrij

en: Send queued messages
nl: Verzend berichten uit de wachtrij

en: Send receipt
nl: Ontvangstbevestiging versturen

en: Send to...
nl: Verzenden naar...

en: Sender
nl: Afzender

en: Sender address to be used
nl: Een afzender-adres is verplicht.

en: Sender:
nl: Afzender:

en: Sending
nl: Verzenden

en: Sending DATA...
nl: DATA wordt verstuurd...

en: Sending EHLO...
nl: EHLO wordt verstuurd...

en: Sending HELO...
nl: HELO wordt verstuurd...

en: Sending MAIL FROM...
nl: MAIL FROM wordt verstuurd...

en: Sending RCPT TO...
nl: RCPT TO wordt verstuurd...

en: Sending mail
nl: E-mail verzenden

en: Sending message
nl: Bericht wordt verzonden

en: Sending message (%d / %d bytes)
nl: Bericht wordt verzonden (%d / %d bytes)

en: Sending message using command: %s
nl: Bericht wordt verzonden met behulp van opdracht: %s

en: Sending message...
nl: Bericht wordt verzonden...

en: Sent
nl: Verzonden

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Server Name :
nl: Servernaam :

en: Server for receiving
nl: Server om van te ontvangen

en: Server information
nl: Serverinformatie

en: Server logins are disabled.
nl: Inloggen op servers staat uit.

en: Server requires TLS to log in.
nl: Server vereist TLS om in te loggen.

en: Session statistics
nl: Sessie statistieken

en: Session timed out. You may be able to recover by increasing the timeout value in Preferences/Other/Miscellaneous.
nl: Sessie verlopen. Mogelijk kun je herstellen door de tijdslimiet te verhogen in Voorkeuren/Diversen/Overige.

en: Session timeout
nl: Sessie verlopen

en: Set as default
nl: Instellen als standaardaccount

en: Set as default client
nl: Instellen als standaard programma

en: Set default selection when entering a folder
nl: Gebruik standaard selectie bij het binnen gaan van een map

en: Set displayed _columns
nl: Weergegeven _kolommen instellen

en: Set feed properties
nl: Stel feed eigenschappen in

en: Set label for 'color %d'
nl: Selecteer label voor 'color %d'

en: Set mailbox order
nl: Bepaal postvak volgorde

en: Set popup window width and position
nl: Stel popup window breedte en positie in

en: Set score
nl: Stel Score in

en: Set to -1 to keep expired items
nl: Zet op -1 om verlopen items te houden

en: Set to 0 to disable automatic refreshing
nl: Zet op 0 om automatische verversing uit te zetten

en: Set window manager urgency hint when new messages exist
nl: Stel window manager hint in wanneer er nieuwe berichten zijn

en: Set window manager urgency hint when unread messages exist
nl: Stel window manager hint in wanneer er ongelezen berichten zijn

en: Setting folder info...
nl: Mapinfo wordt ingesteld...

en: Setting summary from message data...
nl: Lijst wordt ingesteld van berichtinformatie...

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session
nl: Instellen op 0 zal het wachtwoord voor de hele
    sessie opslaan

en: Shell command
nl: Voer opdracht uit

en: Should configuration be done automatic or manual
nl: Moet configuratie automatisch of handmatig gedaan worden

en: Show
nl: Laat zien

en: Show "no unread (or new) message" dialog
nl: Toon 'Geen ongelezen (nieuwe) berichten'-dialoogvenster

en: Show Python console...
nl: Geef Python console weer...

en: Show Trayicon Notifications
nl: Laat Systeemvak Notificaties Zien

en: Show _ruler
nl: _Lineaal weergeven

en: Show all %s.
nl: Geef alle %s weer.

en: Show all _headers
nl: Vo_lledige header weergeven

en: Show all unspecified headers
nl: Alle headers weergeven

en: Show attachment descriptions (rather than names)
nl: Toon beschrijving van bijvoegsels (i.p.v de namen)

en: Show banner
nl: Laat banner zien

en: Show duplicates in different books
nl: Geef dubbelen weer in verschillende boeken

en: Show duplicates in the same book
nl: Geef dubbelen weer in hetzelfde boek

en: Show information on configuring actions
nl: Geef informatie weer over configureren van acties

en: Show information on configuring templates
nl: Geef informatie weer over het configureren van sjablonen

en: Show only subscribed _folders
nl: Alleen ge-abonneerde mappen _weergeven

en: Show only subscribed folders
nl: Alleen ge-abonneerde mappen weergeven

en: Show or hi_de
nl: _Toon of verberg

en: Show receive dialog
nl: Ontvangstvenster weergeven

en: Show send dialog
nl: Verstuurvenster weergeven

en: Show subscribed folders only
nl: Geef alleen geabonneerde mappen weer

en: Show this message next time
nl: Deze waarschuwing volgende keer herhalen

en: Show tooltips
nl: Geef werktips weer

en: Si_gn
nl: _Ondertekenen

en: Sign key
nl: Signeersleutel

en: Signature
nl: Handtekening

en: Signature boundary not found.
nl: Grens van ondertekening niet gevonden

en: Signature made on %s using %s key ID %s
nl: Ondertekening gemaakt op %s met %s sleutel ID %s

en: Signature separator
nl: Handtekening scheidingsteken

en: Signature status:
nl: Status van ondertekening:

en: Signature status: %s
nl: Status van ondertekening: %s

en: Signatures
nl: Handtekeningen

en: Signed
nl: Ondertekend

en: Signed, has attachment(s)
nl: Getekend, heeft bijvoegsel(s)

en: Signer
nl: Ondergetekende

en: Simplified Chinese (GB18030)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GB18030)

en: Simplified Chinese (GB2312)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GBK)

en: Simplify Subject RegExp
nl: Verkorte onderwerpweergave RegExp

en: Size
nl: Grootte

en: Size is
nl: Grootte is

en: Size:
nl: Grootte:

en: Skip these rules
nl: Sla deze regels over

en: Sky blue
nl: Hemelsblauw

en: Small
nl: Klein

en: Smooth scroll
nl: Vloeiend schuiven

en: Socket I/O timeout
nl: Socket I/O tijdslimiet

en: Socket IO timeout.
nl: Socket IO tijdslimiet bereikt.

en: Socket error on connection to %s:%d.
nl: Socket-fout bij verbinding met %s:%d.

en: Socket error.
nl: Socket-fout.

en: Socket read error
nl: Socket leesfout

en: Socket write error
nl: Socket schrijffout

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
nl: Er zijn nog vensters open waarin berichten worden opgesteld.
    Deze moeten gesloten worden voordat je de accountinstellingen kunt veranderen.

en: Some error(s) happened. Click here to view log.
nl: Fout(en) voorgekomen. Klik hier om het log te zien.

en: Some errors occurred while sending queued messages.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van berichten in de wachtrij.

en: Some errors occurred while sending queued messages:
    %s
nl: Er zijn fouten opgetreden bij het verzenden van berichten in de wachtrij:
    %s

en: Some marks are left. Process them?
nl: Sommige markeringen zijn nog aanwezig. Verwerken?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
nl: Er staan nog berichten in de wachtrij. Toch afsluiten?

en: Something went wrong during search. Please check your logs.
nl: Er ging iets mis tijdens het zoeken. Controleer de logs.

en: Sorting summary...
nl: Lijst wordt gesorteerd...

en: Source and destination are the same.
nl: Bron en bestemming zijn hetzelfde.

en: Source folder can't be left empty.
nl: Bronmap kan niet leeg gelaten worden

en: Source folder:
nl: Bronmap:

en: Source mbox filename can't be left empty.
nl: Het bron-mboxbestand mag niet leeg blijven.

en: Source of the message
nl: Bron van het bericht

en: Sources
nl: Bronnen

en: Spam detection
nl: Spam detecteren

en: Spam learning
nl: Spam leren

en: Spam reporting
nl: Spam rapportering

en: SpamAssassin plugin couldn't connect to spamd.
nl: De SpamAssassin-plugin kon geen verbinding maken met spamd.

en: SpamAssassin plugin filtering failed.
nl: Filteren door SpamAssassin-plugin mislukt.

en: SpamAssassin plugin is disabled by its preferences.
nl: De SpamAssassin-plugin staat uit in de voorkeuren.

en: SpamAssassin plugin is loaded but disabled by its preferences.
nl: De SpamAssassin-plugin is geladen, maar staat uit in de voorkeuren.

en: SpamAssassin: filtering message...
nl: SpamAssassin: bericht wordt gefilterd...

en: SpamReport
nl: SpamRapport

en: Specific tag
nl: Specifieke tag

en: Specifier
nl: Teken

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters
nl: Specificeer de Inhoud-Overdracht-Codering (Content-Transfer-Encoding) die gebruikt moet worden als de tekst van het bericht niet-ASCII tekens bevat

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ics)
nl: Geef een lokaal bestand of URL op (http://server/path/file.ics)

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ifb)
nl: Geef een lokaal bestand of URL (http://server/path/file.ifb) op

en: Specify a local file or URL (http://server/path/file.ifb). Use %u for the left part of the email address, %d for the domain
nl: Geef een lokaal bestand of URL (http://server/path/file.ifb) op. Gebruik %u voor het linker deel van het e-mail adres, %d voor het domein

en: Specify key manually
nl: Specificeer sleutel zelf

en: Specify parameters to format distinguished name.
nl: Geef parameters om de 'distinguished name' op te maken.

en: Specify the name for the address book that will be created from the LDIF file data.
nl: Geef de naam voor het adresboek dat wordt gemaakt van de gegevens in het LDIF-bestand.

en: Spell Checking
nl: Spellingcontrole

en: Spell check dictionaries
nl: Woordenlijsten voor spellingcontrole

en: Spell checker could not be started.
    %s
nl: Spellingcontrole kon niet gestart worden.
    %s

en: Standby
nl: Een ogenblik geduld alstublieft

en: Started: %s
nl: Gestart: %s

en: Starting:
nl: Start:

en: Status _bar
nl: _Status balk

en: Status messages for filtering/processing log
nl: Statusmeldingen voor filteren/verwerken log

en: Steel blue
nl: Staalblauw

en: Step
nl: Stap

en: Sticky
nl: Plakkend

en: Stop all
nl: Stop alles

en: Store passphrase in memory
nl: Wachtwoord opslaan in geheugen

en: Strong(er) authentication required
nl: Sterkere authenticatie gevraagd

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject is empty. %s
nl: Het onderwerp is leeg. %s

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe _new feed...
nl: Abonneer op _nieuwe feed...

en: Subscribe feed
nl: Abonneer op feed

en: Subscribe to WebCal
nl: Abonneren op WebCal

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Success
nl: Succes

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Suffix was not supplied
nl: Achtervoegsel niet opgegeven

en: Summaries
nl: Samenvattingen

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Sunday
nl: Zondag

en: Sylpheed-Claws 1.0.5 (or older)
nl: Sylpheed-Claws 1.0.5 (of ouder)

en: Sylpheed-Claws 1.9.15 (or older)
nl: Sylpheed-Claws 1.9.15 (of ouder)

en: Sylpheed-Claws 2.6.0 (or older)
nl: Sylpheed-Claws 2.6.0 (of ouder)

en: Synchronise
nl: Synchroniseer

en: Synchronise folders
nl: Synchroniseer mappen

en: Synchronise for offline use
nl: Synchroniseer voor offline gebruik

en: Synchronise offline folders as soon as possible
nl: Synchroniseer offline mappen zo snel mogelijk

en: Synchronising %s for offline use...
nl: Synchroniseren %s voor offline gebruik...

en: SysTrayicon
nl: Systeemvak pictogram

en: TNEF Parser
nl: TNEF Verwerker

en: TOP command unsupported
nl: TOP-opdracht wordt niet ondersteund

en: Tag is not set.
nl: Tag is niet ingesteld.

en: Tag name is empty.
nl: Vlagnaam niet ingevoerd.

en: Target addressbook/folder is not set.
nl: Doel adresboek/map is niet opgegeven.

en: Target folder
nl: Doelmap

en: Target mbox filename can't be left empty.
nl: Doelmap kan niet leeg gelaten worden.

en: Template
nl: Sjabloon

en: Template Bcc format error.
nl: Opmaakfout in Bcc-sjabloon.

en: Template Cc format error.
nl: Opmaakfout in Cc-sjabloon.

en: Template From format error.
nl: Opmaakfout in Van-sjabloon.

en: Template To format error.
nl: Opmaakfout in Aan-sjabloon.

en: Template configuration
nl: Sjabloon-instellingen

en: Template subject format error.
nl: Opmaakfout in Onderwerp-sjabloon.

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Templates list not saved
nl: Sjabloonlijst niet opgeslagen

en: Tentatively Accepted:
nl: Voorlopig Geaccepteerd:

en: Tentatively accept
nl: Voorlopig accepteren

en: Test command is not set.
nl: Test-opdrachtregel is niet ingevoerd.

en: Text
nl: Tekst

en: Text Options
nl: Tekstopties

en: Text _below icons
nl: Tekst _onder pictogrammen

en: Text be_side icons
nl: Tekst _naast pictogrammen

en: Text editor
nl: Tekst editor

en: Th_read view
nl: Toon berichtenlijst in _boomvorm

en: The "Bcc" field of the template contains an invalid email address.
nl: Het "Bcc" veld van de sjabloon bevat een ongeldig e-mail adres.

en: The "Cc" field of the template contains an invalid email address.
nl: Het "Cc" veld van de sjabloon bevat een ongeldig e-mail adres.

en: The "From" field of the "Forward" template contains an invalid email address.
nl: Het "Van" veld van de "Doorsturen" sjabloon bevat een ongeldig e-mail adres.

en: The "From" field of the "New message" template contains an invalid email address.
nl: Het "Van" veld van de "Nieuw bericht" sjabloon bevat een ongeldig e-mail adres

en: The "From" field of the "Reply" template contains an invalid email address.
nl: Het "Van" veld van de "Antwoord" sjabloon bevat een ongeldig e-mailadres.

en: The "From" field of the template contains an invalid email address.
nl: Het "Van" veld van de sjabloon bevat een ongeldig e-mail adres.

en: The "Quotation mark" field of the "Forward" template is invalid.
nl: Het "Citeer markering" veld van de "Doorsturen" sjabloon is ongeldig.

en: The "Quotation mark" field of the "Reply" template is invalid.
nl: Het "Citeer markering" veld van de "Beantwoorden" sjabloon is ongeldig.

en: The "Quotation mark" of the template is invalid.
nl: De "Citatie markering" van de sjabloon is ongeldig.

en: The "Subject" field of the "New message" template is invalid.
nl: Het "Onderwerp" veld van de "Nieuw bericht" sjabloon is ongeldig.

en: The "Subject" field of the template is invalid.
nl: Het "Onderwerp" veld van de sjabloon is ongeldig.

en: The "To" field of the template contains an invalid email address.
nl: Het "Aan" veld van de sjabloon bevat een ongeldig e-mail adres.

en: The Actions feature is a way for the user to launch external commands to process a complete message file or just one of its parts.
nl: Met 'Acties' kunt externe programma's uitvoeren om berichten of gedeelten daarvan te verwerken.

en: The Bogofilter plugin couldn't filter a message. The command `%s %s %s` couldn't be run.
nl: De Bogofilter-plugin kon een bericht niet filteren. De opdracht `%s %s %s` kon niet uitgevoerd worden.

en: The Bogofilter plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is that it didn't learn from any mail.
    Use "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham" to train Bogofilter with a few hundred spam and ham messages.
nl: De Bogofilter-plugin kon een bericht niet filteren. De meest waarschijnlijke oorzaak is dat het niet kon leren van een e-mail.
    Gebruik "/Markeer/Markeer als spam" en "/Markeer/Markeer als ham" om Bogofilter te trainen met enkele honderden spam en ham berichten.

en: The Bsfilter plugin couldn't filter a message. The command `%s` couldn't be run.
nl: De Bsfilter plugin kon een bericht niet filteren. Het commando `%s` kon niet gestart worden.

en: The Bsfilter plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is that it didn't learn from any mail.
    Use "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham" to train Bsfilter with a few hundred spam and ham messages.
nl: De Bsfilter plugin kon een bericht niet filteren. De waarschijnlijke oorzaak is dat het niet leerde van mail.
    Gebruik "/Markeren/Markeer als spam" en "/Markeren/Markeer als ham" om Bsfilter te trainen met een paar honderd spam en ham berichten.

en: The Claws Mail Team
nl: Het Claws Mail Team

en: The LDAP user account name to be used to connect to the server. This is usually only used for protected servers. This name is typically formatted as: "cn=user,dc=claws-mail,dc=org". This is usually left empty when performing a search.
nl: De te gebruiken LDAP-gebruikersnaam bij het maken van een verbinding met de server. Dit is gewoonlijk alleen nodig voor beveiligde servers. Deze naam heeft typisch een vorm als: "cn=user,dc=claws-mail,dc=com". Dit is gewoonlijk leeg voor gebruik bij een zoekopdracht.

en: The LDIF field can be renamed to the User Attribute name.
nl: Het LDIF-veld kan als gegeven, geïmporteerd in het adresboek, een andere naam krijgen.

en: The LDIF file contains several data records that are usually loaded into an LDAP server. Each data record in the LDIF file is uniquely identified by a "Distinguished Name" (or DN). The suffix is appended to the "Relative Distinguished Name" (or RDN) to create the DN. Please select one of the available RDN options that will be used to create the DN.
nl: Een LDIF-bestand bevat verschillende gegevens-records die normaliter in een LDAP-server geladen gaan worden. Elk record wordt uniek geïdentificeerd door een "Distinguished Name" (of DN). Het achtervoegsel wordt toegevoegd aan de zogenaamde "Relative Distinguished Name" (of RDN) om zo de DN te verkrijgen. Kies hier uit de verschillende opties wat gebruikt moeten worden als RDN.

en: The Notification plugin needs threading support.
nl: De Notificatie plugin heeft threading ondersteuning nodig.

en: The SpamAssassin plugin couldn't filter a message. The probable cause of the error is an unreachable spamd daemon. Please make sure spamd is running and accessible.
nl: De SpamAssassin-plugin kon een bericht niet filteren. De meest waarschijnlijke oorzaak is een onbereikbare spamd-daemon. Zorg er voor dat een spamd draait en toegankelijk is.

en: The actions list has been modified. Close anyway?
nl: De actielijst is gewijzigd. Toch afsluiten?

en: The address book Display Name is used to create a DN that is formatted similar to:
      cn=John Doe,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
nl: De 'Weergegeven Naam' uit het adresboek wordt gebruikt om een DN te maken die er dan ongeveer zo uit komt te zien:
      cn=John Doe,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The address book Unique ID is used to create a DN that is formatted similar to:
      uid=102376,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
nl: De 'unieke ID' uit het adresboek wordt gebruikt om een DN te maken die er dan ongeveer zo uit komt te zien:
      uid=102376,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The addressbook may contain entries that were previously imported from an LDIF file. The "Distinguished Name" (DN) user attribute, if present in the address book data, may be used in the exported LDIF file. The RDN selected above will be used if the DN user attribute is not found.
nl: Het adresboek kan ingangen bevatten die eerder uit een LDIF bestand geïmporteerd zijn, zodoende kunnen de ingangen een "Distinguished Name"-gegeven hebben. Dit DN-gegeven kan gebruikt worden in de te exporteren LDIF-bestand. Als de ingang geen DN-gegeven bevat zal de hierboven geselecteerde RDN gebruikt worden.

en: The body of the "Forward" template has an error at line %d.
nl: De tekst van de "Doorsturen" sjabloon heeft een fout op regel %d.

en: The body of the "New message" template has an error at line %d.
nl: Opmaakfout in berichttekst van "Nieuw bericht" op regel %d.

en: The body of the "Redirect" template has an error at line %d.
nl: De tekst van de "Herverwijzen" sjabloon heeft en fout op regel %d.

en: The body of the "Reply" template has an error at line %d.
nl: Opmaakfout in berichttekst van de "Antwoord" sjabloon op regel %d.

en: The body of the template has an error at line %d.
nl: Opmaakfout in berichttekst-sjabloon op regel %d.

en: The chosen image isn't the correct size (48x48).
nl: De gekozen afbeelding heeft niet de goede afmetingen (48x48)

en: The command
    %s
    has a syntax error.
nl: De opdracht
    %s
    bevat een syntaxis fout.

en: The command to view attachment as text failed:
        %s
    Exit code %d
nl: De opdracht om het bijvoegsel mee te bekijken mislukte:
        %s
    Uitvoer-code %d

en: The default Inbox folder doesn't exist.
nl: De standaard Inbox-map bestaat niet.

en: The destination folder can only be used to store subfolders.
nl: Doel-map kan alleen gebruikt worden om submappen op te slaan.

en: The display of standard headers (such as 'From:', 'Subject:') will be translated into your language.
nl: De standaardheaders (zoals 'From:', 'Subject:') zullen in je eigen taal worden weergegeven.

en: The domain name will be used in the generated Message-ID, and when connecting to SMTP servers.
nl: De domeinnaam wordt gebruikt in de aangemaakte Bericht-ID, en wanneer er wordt verbonden met SMTP servers.

en: The entry was not saved.
    Close anyway?
nl: Deze ingang is niet opgeslagen.
    Toch sluiten?

en: The entry was not saved. Close anyway?
nl: Deze ingang is nie opgeslagen. Toch afsluiten?

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process?
    process group id: %d
nl: De externe editor is nog steeds actief.
    Zal ik het programma afbreken?
    procesgroep id: %d

en: The file %s is empty or corrupted! Do you want to use the backup file from %s?
nl: Het bestand %s is leeg of beschadigd! Wil je het backup bestand gebruiken van %s?

en: The file %s is missing! Do you want to use the backup file from %s?
nl: Het bestand %s mist! Wil je het backup bestand gebruiken van %s?

en: The first Email Address belonging to a person is used to create a DN that is formatted similar to:
      mail=john.doe@domain.com,ou=people,dc=claws-mail,dc=org
nl: Het eerste e-mailadres van een persoon wordt gebruikt om een DN te maken die er dan ongeveer zo uit komt te zien:
      mail=john.doe@domain.com,ou=people,dc=claws-mail,dc=org

en: The folder '%s' already exists.
nl: De map '%s' bestaat al.

en: The folder could not be renamed.
    The new folder name is not allowed.
nl: De map kon niet worden hernoemd.
    De nieuwe mapnaam is niet toegestaan.

en: The following error occurred while loading %s :
    
    %s
nl: De volgende fout trad op bij het laden van %s :
    
    %s

en: The following file has been attached: 
    %s | The following files have been attached: 
    %s
nl[0]: Het bestand '%s' is toegevoegd:
nl[1]: De bestanden '%s' zijn toegevoegd:

en: The following person(s) are busy at the time of your planned meeting:
    -
nl: De volgende persoon(en) zijn bezet op het moment van de geplande afspraak:
    -

en: The following plugin failed to load. Check the Plugins configuration for more information:
    %s | The following plugins failed to load. Check the Plugins configuration for more information:
    %s
nl[0]: De volgende plugin kon niet worden geladen. Controleer de Plugin-instellingen voor meer informatie:
    %s
nl[1]: De volgende plugins konden niet worden geladen. Controleer de Plugin-instellingen voor meer informatie:
    %s

en: The following symbols and commands can be used:
nl: De volgende speciale tekens en opdrachten kunnen worden gebruikt:

en: The full file specification of the LDIF file to import.
nl: De volledige bestandsspecificatie van het te importeren LDIF-bestand.

en: The image is too big; it must be maximum 725 bytes.
nl: De afbeelding is t groot; it mag maximaal 725 bytes zijn.

en: The image isn't in the correct format (PNG).
nl: De afbeelding heeft niet het goede format (PNG).

en: The image isn't in the correct format (XBM).
nl: De afbeelding heeft niet het goede format (XBM).

en: The list of filtering rules have been modified. Close anyway?
nl: De lijst met filterregels is gewijzigd. Toch afsluiten?

en: The mailbox '%s' already exists.
nl: Het postvak '%s' bestaat al.

en: The maximum number of entries that should be returned in the search result.
nl: Het maximaal aantal ingangen dat moet worden teruggegeven in een zoekresultaat.

en: The message was queued but could not be sent.
    Use "Send queued messages" from the main window to retry.
nl: Het bericht is in de wachtrij gezet maar niet verstuurd.
    Gebruik "Verzend berichten uit de wachtrij" van het hoofdvenster om het opnieuw te proberen.

en: The notification address to which the return receipt is
    to be sent does not correspond to the return path:
    Notification address: %s
    Return path: %s
    It is advised to not to send the return receipt.
nl: Het adres waar gevraagd wordt de ontvangstbevestiging heen te sturen
    komt niet overeen met het "return path"
    Opgegeven adres: %s
    Return path: %s
    Je wordt afgeraden een onvangstbevestiging te versturen.

en: The only recipient is the default BCC address. Send anyway?
nl: De enige ontvanger is het standaard BCC-adres. Toch verzenden?

en: The only recipient is the default CC address. Send anyway?
nl: De enige ontvanger is het standaard CC-adres. Toch verzenden?

en: The password to be used when connecting as the "Bind DN" user.
nl: Het te gebruiken wachtwoord bij het maken van een verbinding als de "Bind DN" gebruiker.

en: The port number that the server listens on. Port 389 is the default.
nl: Het poortnummer waar de server naar luistert. Poort 389 is de standaardwaarde.

en: The privacy system '%s' cannot be loaded. You will not be able to sign or encrypt this message.
nl: Het privacy-systeem '%s' kon niet worden geladen. Het zal niet mogelijk zijn om dit bericht te ondertekenen of te versleutelen.

en: The real URL is different from the displayed URL.
    
    <b>Displayed URL:</b> %s
    
    <b>Real URL:</b> %s
    
    Open it anyway?
nl: De echte URL verschilt van de weergegeven URL.
    
    <b>Weergegeven URL:</b> %s
    
    <b>Echte URL:</b> %s
    
    Toch openen?

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F, %%as or %%p.
nl: De geselecteerde actie kan niet worden gebruikt in het
    opstel-venster omdat het %%f, %%F, %%as of %%p bevat.

en: The signature can't be checked - %s
nl: De ondertekening kan niet worden gecontroleerd - %s

en: The signature has not been checked.
nl: Deze ondertekening is nog niet gecontroleerd.

en: The spell checker could not change dictionary.
    %s
nl: De spellingcontrole kon de woordenlijst niet veranderen.
    %s

en: The spell checker could not change the alternate dictionary.
    %s
nl: De spellingcontrole kon de alternatieve woordenlijst niet veranderen.
    %s

en: The suffix is used to create a "Distinguished Name" (or DN) for an LDAP entry. Examples include:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country
nl: Het achtervoegsel wordt gebruikts om een "Distinguished Name" (or DN) voor een LDAP-ingang te maken. Voorbeeld:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domeinnaam,dc=nl
      o=Organisatie Naam,c=Land

en: The template's name is not set.
nl: De sjabloonnaam is niet ingevoerd.

en: The templates list has been modified. Close anyway?
nl: De sjabloonlijst is niet opgeslagen. Toch afsluiten?

en: The timeout period in seconds.
nl: De tijdslimiet in seconden.

en: The translation team
nl: Het vertaalteam

en: Theme exists
nl: Thema bestaat

en: Theme installed successfully.
nl: Thema succesvol geïnstalleerd.

en: Theme removed successfully
nl: Thema verwijderen gelukt

en: Themes
nl: Thema's

en: There are no URLs in this email.
nl: Er zijn geen adressen in deze e-mail.

en: There are some filtering rules that belong to an account.
    Please choose what to do with these rules:
nl: Er zijn filterregels die bij een account horen.
    Kies wat te doen met deze regels:

en: There is an action with this name already.
nl: Er is al een actie met deze naam.

en: There is no filtering action set
nl: Er is geen filteractie ingesteld

en: There is nothing to export.
nl: Er is niets te exporteren.

en: These settings overwrite folder-specific selections.
nl: Deze instellingen overschrijven map-specifieke selecties.

en: This Claws Mail plugin allows you to read application/ms-tnef attachments.
    
    The plugin uses the Ytnef library, which is copyright 2002-2007 by Randall Hand <yerase@yerot.com>
nl: Deze Claws Mail plugin maakt het mogelijk om application/ms-tnef bijvoegsels te lezen.
    
    De plugin gebruikt de Ytnef bibliotheek, welke valt onder auteursrecht 2002-2007 door Randall Hand <yerase@yerot.com>

en: This Header name is not allowed as a custom header.
nl: Deze header-naam is niet toegestaan voor een aangepaste header.

en: This Plugin is only a demo of how to write plugins for Claws Mail. It installs a hook for new log output and writes it to stdout.
    
    It is not really useful.
nl: Deze plugin is enkel een demo om te laten zien hoe een plugin voor Claws Mail te schrijven. Het installeert een nieuwe haak voor nieuwe log-uitvoer en schrijft die naar stdout.
    
    De plugin is als plugin niet echt echt nuttig

en: This URL does not look like a WebCal URL:
    %s
    %s
nl: Deze URL lijkt niet op een WebCal URL:
    %s
    %s

en: This URL does not look like a WebCal URL:
    %s
    %s
nl: Deze URL lijkt niet op een WebCal URL:
    %s
    %s

en: This address data is readonly and cannot be deleted.
nl: Deze adresgegevens zijn alleen-lezen en kunnen niet worden verwijderd.

en: This attachment is an executable file. Executing untrusted binaries is dangerous and could probably lead to compromission of your computer.
    
    Do you want to run this file?
nl: Dit bijvoegsel is een uitvoerbaar bestand. Uitvoeren van onbekende programma's is gevaarlijk en kan mogelijk leiden tot het onveilig maken van je computer.
    
    Wil je dit programma uitvoeren?

en: This button will update the list above with the data supplied.
nl: Deze knop zal bovenstaande lijst bijwerken met de geleverde gegevens.

en: This connection is configured to be secured using SSL, but SSL is not available in this build of Claws Mail. 
    
    Do you want to continue connecting to this server? The communication would not be secure.
nl: Deze verbinding is geconfigureerd om beveiligd te worden met SSL, maar SSL is niet beschikbaar in deze 'build' van Claws Mail. 
    
    Wil je de verbinding met deze server toch maken? De communicatie is dan niet beveiligd.

en: This defines the maximum period of time (in seconds) that an address search result is valid for address completion purposes. Search results are stored in a cache until this period of time has passed and then retired. This will improve the response time when attempting to search for the same name or address on subsequent address completion requests. The cache will be searched in preference to performing a new server search request. The default value of 600 seconds (10 minutes), should be sufficient for most servers. A larger value will reduce the search time for subsequent searches. This is useful for servers that have slow response times at the expense of more memory to cache results.
nl: Dit bepaald de maximale tijd (in seconden) dat een adres zoekresultaat geldig blijft voor het aanvullen van een adres. Zoekresultaten worden gedurende die periode opgeslagen in het geheugen. Dit zal de responstijd verbeteren als je dezelfde naam of hetzelfde adres nogmaals probeert te zoeken. De opgeslagen zoekresultaten zullen dan eerst doorzocht worden voordat een nieuwe zoekopdracht aan de server wordt gegeven. De standaardwaarde 600 seconden (10 minuten), zal voldoen voor de meeste servers. Een hogere waarde zal de zoektijd voor opeenvolgende zoekopdrachten verder verkleinen. Dit is handig voor langzame servers, maar dat kost wel meer geheugen om de resultaten op te slaan.

en: This encryption key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key, you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    
    Key details: ID %s, primary identity %s &lt;%s&gt;
    
    Do you trust this key enough to use it anyway?
nl: De sleutel wordt niet volledig vertrouwd.
    Als je kiest om dit bericht te versleutelen met deze sleutel, weet je niet zeker
    of dit bericht daadwerkelijk naar de persoon gaat die je bedoelt.
    
    Sleutel details: ID %s, primaire identiteit %s &lt;%s&gt;
    
    Vertrouw je deze sleutel genoeg om hem toch te gebruiken?

en: This feed format is not supported yet.
nl: Dit feed formaat wordt nog niet ondersteund.

en: This file already exists. Do you want to overwrite it?
nl: Dit bestand bestaat reeds. Wil je het overschrijven?

en: This file contains newlines.
nl: Dit bestand bevat regeleinden.

en: This file isn't an image.
nl: Dit bestand is geen afbeelding.

en: This folder doesn't seem to be a theme folder.
    Install anyway?
nl: Deze map lijkt niet een thema-map te zijn.
    Toch installeren?

en: This folder is already subscribed and has no unsubscribed subfolders.
    
    If there are new folders, created and subscribed to from another client, use "Check for new folders" at the mailbox's root folder.
nl: Deze map ben je al op geabonneerd en heeft geen niet-geabonneerde mappen.
    
    Als er nieuwe mappen zijn, gemaakt met een ander programma, gebruik "Controleer op nieuwe mappen" op de postvaks hoofdmap.

en: This header is already in the list.
nl: Deze header staat al in de lijst.

en: This is a plugin to handle mailboxes in mbox format.
nl: Dit is een plugin die inboxen in mbox formaat afhandelt.

en: This is the hostname of the server. For example, "ldap.mydomain.com" may be appropriate for the "mydomain.com" organization. An IP address may also be used. You may specify "localhost" if running an LDAP server on the same computer as Claws Mail.
nl: Dit is de hostnaam van de server. "ldap.mijndomein.nl" is mogelijk de goede naam voor organisatie "mijndomein.nl". Je mag ook een IP-adres opgeven. Je kunt "localhost" opgeven als de LDAP-server op dezelfde computer draait als Claws Mail.

en: This key is not in your keyring. Do you want Claws Mail to try and import it from a keyserver?
nl: Deze sleutel zit niet aan je sleutelring. Wil je dat Claws Mail probeert om hem te importeren van een sleutelserver?

en: This message asks for a return receipt.
nl: Dit bericht vraagt om een ontvangstbevestiging.

en: This message doesn't have any attachments.
nl: Dit bericht bevat geen bijvoegsels.

en: This message has been modified. Discard it?
nl: Bericht is gewijzigd, veranderingen laten vervallen?

en: This message has been modified. Save the latest changes?
nl: Bericht is gewijzigd. Veranderingen opslaan?

en: This message has been partially retrieved,
    and has been deleted from the server.
nl: Dit bericht was gedeeltelijk opgehaald;
    en is verwijderd van de server.

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s and will be deleted.
nl: Dit bericht was gedeeltelijk opgehaald;
    het is %s en zal worden verwijderd.

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s and will be downloaded.
nl: Dit bericht was gedeeltelijk opgehaald;
    het is %s en zal worden opgehaald.

en: This message has been partially retrieved;
    it is %s.
nl: Dit bericht was gedeeltelijk opgehaald;
    het is %s.

en: This message is asking for a return receipt notification
    but according to its 'To:' and 'CC:' headers it was not
    officially addressed to you.
    It is advised to not to send the return receipt.
nl: Dit bericht vraagt om een ontvangstbevestiging,
    maar volgens de 'Aan:'- en 'CC:'-headers was het niet
    officieel aan je gericht.
    Je wordt afgeraden een onvangstbevestiging te versturen.

en: This mode uses less bandwidth, but can be slower with some servers.
nl: Deze methode gebruikt minder bandbreedte, maar kan langzamer zijn met bepaalde servers.

en: This module is for Claws Mail GTK1.
nl: Deze module is voor Claws Mail GTK1.

en: This module is not licensed under a GPL v3 or later compatible license.
nl: Deze module heeft geen licentie die verenigbaar is met de GPL v3 of nieuwer.

en: This name is used as the Menu item
nl: Deze naam wordt gebruikt als het menu-item

en: This option enables MIME parts to be displayed in the message view via a script when using the 'Display as text' contextual menu item
nl: Deze optie maakt het mogelijk om als MIME-onderdelen van een bericht m.b.v de 'Als tekst weergeven'-optie worden weergegeven, dit te laten doen door middel van een script.

en: This plugin adds archiving features to Claws Mail.
    
    It enables you to select a mail folder that you want to be archived, and then choose a name, format and location for the archive. Subfolders can be included and MD5 checksums can be added for each file in the archive. Several archiving options are also available.
    
    The archive can be stored as:
    	TAR
    	PAX
    	SHAR
    	CPIO
    
    The archive can be compressed using:
    %s
    The archives can be restored with any standard tool that supports the chosen format and compression.
    
    The supported folder types are MH, IMAP, RSSyl and vCalendar.
    
    To activate the archiving feature go to /Tools/Create Archive
    
    Default options can be set in /Configuration/Preferences/Plugins/Mail Archiver
nl: Deze plugin voegt archiverings mogelijkheden toe aan Claws Mail.
    
    Het biedt de mogelijkheid om een mail map te selecteren die je gearchiveerd wilt hebben, en dan een naam, formaat en lokatie te kiezen voor het archief. Submappen kunnen bijgevoegd worden en MD5 checksums kunnen toegevoegd worden voor elk bestand in het archief. Meerdere archiveringsopties zijn verder nog beschikbaar.
    
    Het archief kan opgeslagen worden als:
    	TAR
    	PAX
    	SHAR
    	CPIO
    
    Het archief kan gecomprimeerd worden met:
    %s
    De archieven kunnen teruggehaald worden met iedere standaard tool dat het gekozen formaat en compressie ondersteunt.
    
    De ondersteunde map-types zijn MH, IMAP, RSSyl and vCalendar.
    
    Om de archivering te activeren ga naar /Gereedschap/Maak Archief Aan
    
    Standaard opties kunnen ingesteld worden in /Configuratie/Voorkeuren/Plugins/Mail Archiveerder

en: This plugin allows you to create a mailbox tree where you can add newsfeeds in RSS 1.0, RSS 2.0 or Atom format.
    
    Each newsfeed will create a folder with appropriate entries, fetched from the web. You can read them, and delete or keep old entries.
nl: Deze plugin maakt het mogelijk om een mailbox boom aan te maken waar je nieuwsfeeds aan kunt toevoegen in RSS 1.0, RSS 2.0 of Atom formaat.
    
    Elke nieuwsfeed zal een map aanmaken met ingangen gehaald van het web. Je kunt ze lezen, verwijderen of bewaren.

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using Bogofilter. You will need Bogofilter installed locally.
    
    Before Bogofilter can recognize spam messages, you have to train it by marking a few hundred spam and ham messages with the use of "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham".
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Bogofilter
nl: Deze plugin controleert alle berichten die binnen komen via een IMAP, LOKAAL of POP account op spam met gebruik van Bogofilter. Voor deze plugin heb je een lokale installatie van Bogofilter nodig.
    
    Voordat Bogofilter spamberichten kan herkennen moet het getraind worden door het markeren van enkele honderden spam- en hamberichten mbv "/Markeer/Markeer als spam" en "/Markeer/Markeer als ham".
    
    Als een bericht geïdentificeerd is als spam kan het worden verwijderd of bewaard in een speciale map.
    
    Opties kunnen worden gevonden in /Instellingen/Voorkeuren/Plugins/Bogofilter

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using Bsfilter. You will need Bsfilter installed locally.
    
    Before Bsfilter can recognize spam messages, you have to train it by marking a few hundred spam and ham messages with the use of "/Mark/Mark as spam" and "/Mark/Mark as ham".
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Bsfilter
nl: Deze plugin kan alle berichten die van een IMAP, lokaal of POP account wordt ontvangen controleren op spam met gebruik van Bsfilter. Je hebt een installatie van Bsfilter lokaal nodig.
    
    Voordat Bsfilter spam berichten kan herkennen, moet je het trainen door het markeren van enkele honderden spam en ham berichten door het gebruik van "/Markeren/Markeer als spam" en "/Markeren/Markeer als ham".
    
    Als een bericht herkend wordt als spam kan het verwijderd worden of bewaard in een speciaal daarvoor bestemde map.
    
    Opties kunnen gevonden worden in /Instellingen/Voorkeuren/Plugins/Bsfilter

en: This plugin can check all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account for spam using a SpamAssassin server. You will need a SpamAssassin Server (spamd) running somewhere.
    
    It can also be used for marking messages as Ham or Spam.
    
    When a message is identified as spam it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/SpamAssassin
nl: Deze plugin controleert alle berichten die binnen komen via een IMAP, LOKAAL of POP account op spam met behulp van een SpamAssassin-server. Voor deze plugin heb je toegang tot een SpamAssassin-server (spamd) nodig.
    
    De plugin kan ook gebruikt worden om berichten te markeren als Ham of Spam.
    
    Als een bericht geïdentificeerd is als spam kan het worden verwijderd of bewaard in een speciale map.
    
    Opties kunnen worden gevonden in /Instellingen/Voorkeuren/Plugins/SpamAssassin

en: This plugin enables the viewing of PDF and PostScript attachments using the Poppler %s Lib and the gs tool.
    
    Any feedback is welcome: iwkse@claws-mail.org
nl: Deze plugin maakt het mogelijk om PDF en PostScript bijvoegsels te bekijken met behulp van de Poppler %s bibliotheek en het gs gereedschap.
    
    Feedback is welkom: iwkse@claws-mail.org

en: This plugin enables vCalendar message handling like that produced by Evolution or Outlook.
    
    When loaded, it will create a vCalendar mailbox in the Folder List, which will be populated by meetings that you have accepted or created.
    Meeting requests that you receive will be presented in an appropriate form and you will be able to accept or decline them.
    To create a meeting right-click on the vCalendar or Meetings folder and choose "New meeting...".
    
    You will also be able to subscribe to remote webCal feeds,export your meetings and calendars, publish your free/busy information and retrieve that information from others.
nl: Deze plugin maakt het mogelijk vCalendar berichten af te handelen, zoals deze gemaakt worden door Evolution of Outlook.
    
    Wanneer geladen, zal het een vCalendar mailbox aanmaken in de Mappen Lijst, welke volgemaakt wordt met afspraken die je hebt geaccepteerd of gemaakt.
    Afspraak verzoeken die je ontvangt zullen gepresenteerd worden en je kunt ze accepteren of weigeren.
    Om een nieuwe afspraak aan te maken rechts-klik op de vCalendar of Afspraken map en kies "Nieuwe afspraak...".
    
    Het is ook mogelijk je in te schrijven op webCal feeds, je afspraken en agenda te exporteren, je vrij/bezet informatie te publiceren, en die informatie op te halen van anderen.

en: This plugin handles PGP core operations, it is used by other plugins, like PGP/Mime.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/GPG and /Configuration/[Account Preferences]/Plugins/GPG
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
nl: Deze plugin verzorgt de basis PGP operaties en wordt gebruikt door andere plugins zoals PGP/Mime.
    
    Opties kunnen worden gevonden in /Instellingen/Voorkeuren/Plugins/GPG en /Instellingen/[Accountvoorkeuren]/Plugins/GPG
    
    De plugin gebruikt de GPGME-bibliotheek als een schil om GnuPG.
    
    GPGME auteursrecht 2001 door Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This plugin handles PGP/MIME signed and/or encrypted mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
nl: Deze plugin verwerkt PGP/MIME ondertekende en/of versleutelde berichten. Je kunt berichten decoderen, ondertekeningen verifiëren en zelf berichten ondertekenen en versleutelen.
    
    Je kunt het selecteren als het standaard privacy systeem in /Instellingen/[Account voorkeuren]/Privacy en wanneer je een bericht aan het opstellen bent in /Opties/Privacy systeem
    
    De plugin gebruikt de GPGME-bibliotheek als een schil om GnuPG.
    
    GPGME auteursrecht 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This plugin handles S/MIME signed and/or encrypted mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    This plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    This plugin also needs gpgsm, gnupg-agent and dirmngr installed and configured.
    
    Information about how to get S/MIME certificates working with GPGSM can be found at:
    http://www.claws-mail.org/faq/index.php/S/MIME_howto
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
nl: Deze plugin verwerkt S/MIME ondertekende en/of versleutelde berichten. Je kunt berichten decoderen, ondertekeningen verifiëren en zelf berichten ondertekenen en versleutelen.
    
    Je kunt het selecteren als het standaard privacy systeem in /Instellingen/[Voorkeuren huidig account]/Privacy en wanneer je een bericht aan het opstellen bent in /Opties/Privacy-systeem
    
    De plugin gebruikt de GPGME-bibliotheek als een schil om GnuPG.
    De plugin heeft ook gpgsm, gnupg-agent en dirmngr nodig, geïnstalleerd en geconfigureerd.
    
    Informatie over hoe S/MIME certificaten werken met GPGSM kan gevonden worden op:
    http://www.claws-mail.org/faq/index.php/S/MIME_howto
    
    GPGME auteursrecht 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This plugin handles the deprecated Inline method of signing and/or encrypting mails. You can decrypt mails, verify signatures or sign and encrypt your own mails.
    
    It can be selected as the Default Privacy System in /Configuration/[Account Preferences]/Privacy and when composing a message from /Options/Privacy System
    
    The plugin uses the GPGME library as a wrapper for GnuPG.
    
    GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
nl: Deze plugin ondersteunt de achterhaalde manier van ingesloten ondertekenen en/of versleutelen van berichten. Je kunt berichten decoderen, ondertekeningen verifiëren of zelf berichten versleutelen en ondertekenen.
    
    Je kunt het selecteren als het standaard privacy systeem in /Instellingen/[Account voorkeuren]/Privacy en wanneer je een bericht aan het opstellen bent in /Opties/Privacy systeem
    
    De plugin gebruikt de GPGME-bibliotheek als een schil om GnuPG.
    
    GPGME auteursrecht 2001 door Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This plugin handles various ACPI mail LEDs.
nl: Deze plugin regelt verschillende ACPI mail LEDs.

en: This plugin modifies the downloaded messages. It inserts headers containing some download information: UIDL, Claws Mail account name, POP server, user ID and retrieval time.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Fetchinfo
nl: Deze plugin bewerkt gedownloade berichten. Het voegt headers toe met download informatie: UIDL, Claws Mail account naam, POP server, gebruikers ID en ophaal tijd.
    
    Opties kunnen gevonden worden in /Instellingen/Voorkeuren/Plugins/Fetchinfo

en: This plugin provides %s (%s), which is already provided by the %s plugin.
nl: Deze plugin levert ondersteuning voor %s (%s), dat reeds ondersteund wordt door de plugin %s.

en: This plugin provides Python integration features.
    Python code can be entered interactively into an embedded Python console, under Tools -> Show Python console, or stored in scripts.
    
    These scripts are then available via the menu. You can assign keyboard shortcuts to them just like it is done with other menu items. You can also put buttons for script invokation into the toolbars using Claws Mail's builtin toolbar editor.
    
    You can provide scripts working on the main window by placing files into ~/.claws-mail/python-scripts/main.
    
    You can also provide scripts working on an open compose window by placing files into ~/.claws-mail/python-scripts/compose.
    
    The folder ~/.claws-mail/python-scripts/auto/ may contain some scripts that are automatically executed when certain events occur. Currently, the following files in this directory are recognised:
    
    compose_any
    Gets executed whenever a compose window is opened, no matterif that opening happened as a result of composing a new message,replying or forwarding a message.
    
    startup
    Executed at plugin load
    
    shutdown
    Executed at plugin unload
    
    
    For the most up-to-date API documentation, type
    
     help(clawsmail)
    
    in the interactive Python console.
    
    The source distribution of this plugin comes with various example scripts in the "examples" subdirectory. If you wrote a script that you would be interested in sharing, feel free to send it to me to have it considered for inclusion in the examples.
    
    Feedback to <berndth@gmx.de> is welcome.
nl: Deze plugin biedt Python integratie mogelijkheden.
    Python code kan interactief ingevoerd worden in een ingesloten Python console, onder Gereedschap -> Toon Python console, of opgeslagen in scripts.
    
    Deze scripts zijn dan beschikbaar in het menu. Je kunt er snelkoppelingen aan toewijzen zoals met andere menu items. Je kunt ook knoppen toevoegen aan de werkbalk om scripts te starten met behulp van Claws Mail's ingebouwde werkbalk bewerker.
    
    Je kunt scripts toevoegen aan het hoofdvenster door bestanden te plaatsen in ~/.claws-mail/python-scripts/main.
    
    Je kunt ook scripts toevoegen aan een open schrijfvenster door bestanden te plaatsen in ~/.claws-mail/python-scripts/compose.
    
    De map ~/.claws-mail/python-scripts/auto/ kan scripts bevatten die automatisch gestart worden wanneer bepaalde events gebeuren. Op dit moment worden de volgende bestanden herkend:
    
    compose_any
    Wordt uitgevoerd wanneer een schrijfvenster wordt geopend, onafhankelijk of dat gebeurt als gevolg van het schijven van een nieuw bericht, of antwoorden of doorsturen.
    
    startup
    Uitgevoerd bij het laden van de plugin
    
    shutdown
    Uitgevoerd bij het ontladen van de plugin
    
    
    Voor de meest bijgewerkte API documentatie, type
    
     help(clawsmail)
    
    in de interactieve Python console
    
    De broncode distributie van deze plugin komt met verschillende voorbeeld scripts in de "examples" submap. Als je een script hebt geschreven dat je wilt delen, stuur het naar mij zodat ik kan overwegen het aan de voorbeelden toe te voegen.
    
    Feedback naar <berndth@gmx.de> is welkom.

en: This plugin provides access to the GData protocol for Claws Mail.
    
    The GData protocol is an interface to Google services.
    Currently, the only implemented functionality is to include Google Contacts into the Tab-address completion.
    
    Feedback to <berndth@gmx.de> is welcome.
nl: Deze plugin biedt toegang tot het GData protocol voor Claws Mail.
    
    Het GData protocol is een interface voor Google diensten
    Op dit moment is de enige geïmplementeerde functionaliteit om Google Contacten te gebruiken bij het aanvullen van adressen met behulp van de Tab-toets.
    
    Feedback naar <berndth@gmx.de> is welkom.

en: This plugin provides various ways to notify the user of new and unread email.
    The plugin is extensively configurable in the plugins section of the preferences dialog.
    
    Feedback to <berndth@gmx.de> is welcome.
nl: Deze plugin geeft verschillende manieren om de gebruiker te notifieren van nieuwe en ongelezen e-mail.
    De plugin is uitgebreid instelbaar in het plugin gedeelte van de instellingen dialoog.
    Feedback naar <berndth@gmx.de> is welkom.

en: This plugin removes attachments from mails.
    
    Warning: this operation will be completely un-cancellable and the deleted attachments will be lost forever, and ever, and ever.
nl: Deze plugin verwijdert bijvoegsels van e-mails.
    
    Waarschuwing: deze operatie is volledig onomkeerbaar en de verwijderde bijvoegsels zijn voor eeuwig en eeuwig verloren.

en: This plugin renders HTML mail using the WebKit %d.%d.%d library.
    By default all remote content is blocked. Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Fancy
nl: Deze plugin geeft HTML-berichten weer met de WebKit %d.%d.%d bibliotheek.
    Standaard is alle van afstand geladen inhoud geblokkeerd en afbeeldingen worden niet automatisch geladen. Opties kunnen worden gevonden in /Instellingen/Voorkeuren/Plugins/Fancy

en: This plugin reports spam to various places.
    Currently the following sites or methods are supported:
    
     * spam-signal.fr
     * spamcop.net
     * lists.debian.org nomination system
nl: Deze plugin rapporteert spam aan verschillende plekken.
    Op dit moment worden de volgende sites of methodes ondersteund:
    
     * spam-signal.fr
     * spamcop.net
     * lists.debian.org nomination system

en: This plugin uses Clam AntiVirus to scan all messages that are received from an IMAP, LOCAL or POP account.
    
    When a message attachment is found to contain a virus it can be deleted or saved in a specially designated folder.
    
    Because this plugin communicates with clamd via a
    socket then there are some minimum requirements to
    the permissions for your home folder and the
    .claws-mail folder provided the clamav-daemon is
    configured to communicate via a unix socket. All
    users at least need to be given execute permissions
    on these folders.
    
    To avoid changing permissions you could configure
    the clamav-daemon to communicate via a TCP socket
    and choose manual configuration for clamd.
    
    Options can be found in /Configuration/Preferences/Plugins/Clam AntiVirus
nl: Deze plugin gebruikt Clam AntiVirus om alle berichten te scannen die ontvangen zijn via een IMAP, LOKAAL of POP account.
    
    Wanneer in een bijvoegsel een virus is gevonden kan het verwijderd worden of opgeslagen in een speciaal daarvoor bestemde map.
    
    Omdat deze plugin communiceert met clamd via een 
    socket zijn er wat minimale eisen voor de permissies van
    je home map en de .claws-mail map wanneer de
    clamav-daemon geconfigureerd is om te communiceren
    via een unix socket.
    Alle gebruikers moeten minstens uitvoer permissies geven op
    deze mappen.
    
    Om het wijzigen van de permissies te vermijden kun je ook
    de clamav-daemon configureren om te communiceren via een
    TCP socket en handmatige configuratie kiezen voor clamd.
    
    Opties kunnen gevonden worden in
    /Configuratie/Voorkeuren/Plugins/Clam AntiVirus

en: This plugin writes a header summary to a log file for each mail received after sorting.
    
    Default is ~/Mail/NewLog
    
    Current log is %s
nl: Deze plugin schrijft een header samenvatting van een log bestand voor elke ontvangen e-mail na het sorteren.
    
    Standaard is ~/Mail/NewLog
    
    Huidige log is %s

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
nl: Dit programma wordt verspreid in de hoop dat het nuttig is, maar ZONDER ENIGE GARANTIE. Zelfs zonder de impliciete garantie van VERKOOPWAARDIGHEID of GESCHIKTHEID VOOR ENIG DOEL. Lees de GNU General Public License voor verdere details.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3, or (at your option) any later version.
nl: Dit programma is vrije software. Je kunt het verspreiden en/of aanpassen binnen de afspraken die in de GNU General Public License zijn gepubliceerd. Je mag zelf kiezen of je versie 3 of (als je dat wenst) iedere latere versie van de GPL hanteert.

en: This resets the attribute names to a default value that should find most names and addresses during a name or address search process.
nl: Dit zet de gegevens terug op een standaardwaarde die, gebruikt in een zoekopdracht naar namen en adressen, waarschijnlijk de meeste records wel zal vinden

en: This server requires authentication
nl: Deze server vereist authenticatie

en: This specifies the name of the directory to be searched on the server. Examples include:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country
nl: Dit specificeert de map op de server waarin moet worden gezocht. Bijvoorbeeld:
      dc=claws-mail,dc=org
      ou=people,dc=domainname,dc=com
      o=Organization Name,c=Country

en: This week
nl: Deze week

en: Thread
nl: Draad

en: Thread using subject in addition to standard headers
nl: Maak discussie-draden aan de hand van het onderwerp boven op het gebruik van de standaard headers

en: Threads
nl: Draden

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Time out connecting to URL %s
nl: Tijd verlopen met verbinding makenmet URL %s

en: Time:
nl: Tijd:

en: Timeout
nl: Wachttijd

en: Timeout (%d seconds) connecting to %s
nl: Timeout (%d secondes) verbinden met %s

en: Timeout (secs)
nl: Tijdslimiet (sec)

en: Timeout checking the signature. Click the icon or hit '%s' to try again.
nl: Controleren van ondertekening niet gelukt binnen de tijdslimiet. Klik het pictogram of druk op '%s' om het opnieuw te proberen.

en: Timeout checking the signature. Click the icon to try again.
nl: Controleren van ondertekening niet gelukt binnen de tijdslimiet. Klik het pictogram om het opnieuw te proberen.

en: Timeout performing LDAP operation
nl: LDAP-operatie niet gelukt binnen de tijdslimiet

en: Timestamp syntax error in greeting
nl: APOP timestamp in de begroeting is ongeldig

en: Timestamp syntax error in greeting (not ASCII)
nl: Timestamp syntax in de begroeting (geen ASCII) is ongeldig

en: Title:
nl: Titel:

en: To
nl: Aan

en: To be copied
nl: Nog te kopiëren

en: To be moved
nl: Nog te verplaatsen

en: To or Cc
nl: Aan of Cc

en: To or Cc:
nl: Aan of Cc:

en: To:
nl: Aan:

en: Today
nl: Vandaag

en: Toggle minimize:
nl: Aan/uit minimaliseren

en: Toggle multiple selection
nl: Tik meervoudige selectie aan

en: Toggle quick search bar
nl: Verberg/Toon snelzoeken

en: Tomorrow
nl: Morgen

[ctx: Toolbar]
en: Compose
nl: Opstellen

[ctx: Toolbar]
en: Sender
nl: Afzender

[ctx: Toolbar]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: Toolbar item
nl: Werkbalk item

en: Toolbar item icon
nl: Werkbalk item pictogram

en: Toolbar text
nl: Tekst van werkbalk

en: Toolbars
nl: Werkbalken

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 'color %d'
nl: Selecteer kleur voor 'color %d'

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 1st level text
nl: Selecteer kleur voor tekst van 1e niveau

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 1st level text background
nl: Selecteer kleur voor achtergrond van 1e niveau

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 2nd level text
nl: Selecteer kleur voor tekst van 2e niveau

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 2nd level text background
nl: Selecteer kleur voor achtergrond van 2e niveau

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 3rd level text
nl: Selecteer kleur voor tekst van 3e niveau

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for 3rd level text background
nl: Selecteer kleur voor achtergrond van 3e niveau

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for links
nl: Selecteer kleur voor koppelingen

[ctx: Tooltip]
en: Pick color for signatures
nl: Selecteer kleur voor handtekeningen

en: Total
nl: Totaal

en: Total outgoing messages: %d
nl: Totaal uitgaande berichten: %d

en: Traditional Chinese (Big5)
nl: Traditioneel Chinees (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
nl: Traditioneel Chinees (EUC-TW)

en: Transfer encoding
nl: Overdracht-codering

en: Translate header names
nl: Vertaal headernamen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash Message
nl: Bericht naar prullenbak

en: Treat these characters as quotation marks:
nl: Behandel deze tekens als citaatmarkers:

en: Trust
nl: Vertrouw

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Turkish (ISO-8859-9)
nl: Turks (ISO-8859-9)

en: Turkish (ISO-8859-_9)
nl: Turks (ISO-8859-_9)

en: Turn this off if you have SSL connection problems
nl: Zet dit uit als je problemen hebt met SSL-verbindingen

en: Turn this option on if mail is delivered directly to this folder by server side filtering on IMAP or by an external application
nl: Zet deze optie aan als e-mail direct afgeleverd wordt in deze map door filteren op de IMAP-server of door een externe applicatie

en: Type of transport
nl: Type van transport

en: Type-ahead
nl: Aanvullen

en: U_pdate subscriptions
nl: _Ververs inschrijvingen

en: Ultimate
nl: Ultiem

en: Unable to reply. The original email probably doesn't exist.
nl: Niet mogelijk te antwoorden. De originele e-mail bestaat waarschijnlijk niet.

en: Uncheckable
nl: Niet verifieerbaar

en: Undefined
nl: Niet gedefiniëerd

en: Undo level
nl: Niveaudiepte ongedaan maken

en: Unfiltered messages will be stored in this folder
nl: Ongefilterde berichten gaan in deze map

en: Unignore thread
nl: Draad niet meer negeren

en: Unique ID
nl: Unieke ID

en: Unix Socket
nl: Unix-socket

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown message type arrived
nl: Onbekend berichttype aangekomen

en: Unknown option
nl: Onbekende optie

en: Unload
nl: Verwijderen

en: Unload the selected plugin
nl: Ontlaad de geselecteerde plugins

en: Unlock
nl: Van slot

en: Unmark
nl: Demarkeer

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Unread and Total messages
nl: Ongelezen en Totaal aantal berichten

en: Unread message
nl: Ongelezen

en: Unread messages
nl: Ongelezen berichten

en: Unset tag
nl: Pas tag niet toe

en: Unsubscribe
nl: Afmelden

en: Unsubscribe feed
nl: Afmelden feed

en: Unsubscribe newsgroup
nl: Afmelden van nieuwsgroep

en: Unsupported feed type at URL %s
nl: Niet ondersteunde feed type op URL %s

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Unwatch thread
nl: Volg draad niet meer

en: Upcoming event: %s
nl: Eerstvolgende afspraak: %s

en: Update all local folders
nl: Alle lokale mappen bijwerken

en: Update failed. Changes not written to Directory.
nl: Update mislukt. Wijzigingen niet opgeslagen naar map.

en: Updating cache for %s...
nl: Cache voor %s wordt bijgewerkt ...

en: Usage: %s [OPTION]...
nl: Gebruik: %s [OPTIES]...

en: Use / in menu name to make submenus.
nl: Gebruik '/' in een menunaam om submenus te maken.

en: Use <tab> to autocomplete from addressbook
nl: Gebruik <tab> om adressen automatisch af te maken

en: Use DN attribute if present in data
nl: Gebruik het DN-gegeven indien aawezig in de data

en: Use GNOME's proxy settings
nl: Gebruik GNOME's proxy instellingen

en: Use SSL for IMAP4 connection
nl: Gebruik SSL voor IMAP4-verbinding

en: Use SSL for NNTP connection
nl: Gebruik SSL voor NNTP-verbinding

en: Use SSL for POP3 connection
nl: Gebruik SSL voor POP3-verbinding

en: Use SSL for SMTP connection
nl: Gebruik SSL voor SMTP-verbinding

en: Use SSL to connect to SMTP server
nl: Gebruik SSL voor verbinding met de SMTP-server

en: Use SSL to connect to receiving server
nl: Gebruik SSL voor verbinding met de ontvangende server

en: Use SSL via STARTTLS
nl: Gebruik SSL via STARTTLS

en: Use STARTTLS command to start SSL session
nl: Gebruik STARTTLS voor starten SSL sessie

en: Use alternate (%s)
nl: Gebruik andere (%s)

en: Use authentication
nl: Gebruik authenticatie

en: Use both dictionaries
nl: Gebruik beide woordenlijsten

en: Use command to communicate with server
nl: Gebruik opdracht om te communiceren met server

en: Use custom colors
nl: Gebruik aangepaste kleuren

en: Use default GnuPG key
nl: Gebruik standaard GnuPG sleutel

en: Use default refresh interval
nl: Gebruik standaard verversings interval

en: Use different font for printing
nl: Gebruik ander lettertype bij het afdrukken

en: Use external program for receiving mail
nl: Gebruik extern programma voor ontvangen van e-mail

en: Use gpg-agent to manage passwords
nl: Gebruik gpg-agent om wachtwoorden te beheren

en: Use mail command rather than SMTP server
nl: Gebruik mail opdracht ipv SMTP

en: Use non-blocking SSL
nl: Gebruik niet-blokkerende SSL

en: Use proxy:
nl: Gebruik proxy:

en: Use regexp
nl: Gebruik regex

en: Use secure authentication (APOP)
nl: Gebruik beveiligde authenticatie (APOP)

en: Use secure file deletion if possible
nl: Gebruik veilige bestandsverwijdering wanneer mogelijk

en: Use secure file deletion if possible
    (the 'shred' program is not available)
nl: Gebruik veilige bestandsverwijdering wanneer mogelijk
    (het programma 'shred' is niet beschikbaar)

en: Use sound theme
nl: Gebruik geluids-thema

en: Use system defaults when possible
nl: Gebruik standaard systeeminstellingen wanneer mogelijk

en: Use template when composing new messages
nl: Gebruik sjabloon bij het opstellen van nieuwe berichten

en: Use template when forwarding messages
nl: Gebruik sjabloon bij het doorsturen van berichten

en: Use template when replying to messages
nl: Gebruik sjabloon bij het beantwoorden van berichten

en: Use the 'shred' program to overwrite files with random data before deleting them. This slows down deletion. Be sure to read shred's man page for caveats.
nl: Gebruik het 'shred' programma om bestanden met willekeurige data voor ze te verwijderen. Dit vertraagt het verwijderen. Het advies is om de handleiding (man shred) na te lezen voor de zekerheid.

en: Use this
nl: Gebruik deze

en: User
nl: Gebruikersnaam

en: User Action
nl: Gebruikers Actie

en: User ID
nl: Gebruikersnaam

en: User ID is not entered.
nl: Je hebt geen gebruikersnaam opgegeven.

en: User or key ID:
nl: Gebruikers- of sleutel-ID:

en: User to use with spamd server
nl: Gebruikersnaam om te gebruiken met de spamd-server

en: User-Agent
nl: Applicatie

en: User-Agent:
nl: Applicatie:

en: UserID
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Using 'Get Mail' will retrieve messages from your Accounts in the order given, the checkbox indicates which accounts will be included. Bold text indicates the default account.
nl: 'Ophalen' zal berichten ophalen in de opgegeven volgorde, het aanvinkhokje in de kolom 'O' geeft aan voor welke accounts dit wordt gedaan. Vetgedrukte tekst geeft het standaardaccount aan.

en: Value
nl: Waarde

en: Value:
nl: Waarde:

en: Values
nl: Waardes

en: Various tools
nl: Verschillend gereedschap

en: Verified signer's address is "%s"
nl: Adres van geverifieerde ondertekenaar is "%s"

en: View archive
nl: Bekijk archief

en: View as text
nl: Als tekst weergeven

en: View full information
nl: Bekijk volledige informatie

en: Virus detection
nl: Virus detecteren

en: WARNING: Signer's address "%s" does not match DNS entry
nl: Waarschuwing: Adres van ondertekenaar "%s" klopt niet met DNS ingang

en: W_ide message list
nl: _Brede berichtenlijst

en: Warn if there are queued messages
nl: Waarschuw wanneer er berichten in de wachtrij staan

en: Warn when
nl: Waarschuwen wanneer

en: Warn when Subject is empty
nl: Waarschuwen wanneer het Onderwerp leeg is

en: Warn when inserting a file larger than
nl: Waarschuwen wanneer een bestand wordt ingevoegd groter dan

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning messages
nl: Waarschuwingsberichten

en: Warning: could not find ghostscript binary (gs) required for %s plugin to process PostScript attachments, only PDF attachments will be displayed. To enable PostScript support please install gs program.
    
    %s
nl: Waarschuwing: kon het ghostscript programma (gs) niet vinden. Deze is nodig om via de %s plugin PostScript bijvoegsels te bekijken. Nu kunnen alleen PDF bijvoegsels worden getoond. Om PostScript te ondersteunen kun je het gs programma installeren.
    
    %s

en: Warns user if some reference to attachments is found in the message text and no file is attached.
nl: Waarschuw gebruiker als er een referentie naar bijvoegsels is gevonden in de berichttekst en er is geen bestand bijgevoegd

en: Watch thread
nl: Volg draad

en: Watched thread
nl: Gevolgde draad

en: Web browser
nl: Webbrowser

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Week number
nl: Weeknummer

[ctx: Welcome Mail Subject]
en: Welcome to Claws Mail
nl: Welkom bij Claws Mail

en: Welcome to Claws Mail
nl: Welkom by Claws Mail

en: Welcome to the Claws Mail setup wizard.
    
    We will begin by defining some basic information about you and your most common mail options so that you can start to use Claws Mail in less than five minutes.
nl: Welkom bij de Claws Mail configuratie-assistent.
    
    We zullen beginnen met het instellen van enkele van je gegevens en de meest gebruikte e-mailopties zodat je binnen vijf minuten Claws Mail kunt gebruiken.

en: Western European
nl: Westeuropees

en: Western European (ISO-8859-1)
nl: Westeuropees (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
nl: Westeuropees (ISO-8859-15)

en: When clicking on a link, by default:
nl: Bij klikken op een link, standaard:

en: When dropping files into the Compose window
nl: Bij het laten vallen van bestanden in het opstelscherm

en: When message view is visible
nl: Wanneer berichtvenster zichtbaar is

en: When unsure, move to
nl: Wanneer niet zeker, verplaats naar

en: Where is clamd.conf
nl: Waar is clamd.conf

en: Whitelist senders found in address book/folder
nl: 'Whitelist' afzenders gevonden in adresboek/map

en: Whole message
nl: Hele bericht

en: Wrap all
nl: Breek allen af

en: Wrap all long _lines
nl: Regelterugloop voor alle regels

en: Wrap all long lines
nl: Regelterugloop voor alle regels

en: Wrap long lines of current paragraph
nl: Lange regels van huige paragraaf afbreken

en: Wrap para.
nl: Breek para af

en: Wrap pasted text
nl: Geplakte tekst afbreken

en: Wrap quotation
nl: Regels met citaten afbreken

en: Wrap text at
nl: Tekst afbreken op

en: Wrapping
nl: Regels afbreken

en: Write the following information to disk...
nl: Schrijf de volgende informatie naar de schijf...

en: Writing
nl: Schrijven

en: X-No-Archive
nl: X-Niet-Archiveren

en: X-No-Archive:
nl: X-Niet-Archiveren:

en: Yes
nl: Ja

en: You
nl: U

en: You are about to create %d meetings, one by one. Do you want to continue?
nl: Je bent bezig om %d afspraken aan te maken, één voor één. Wil je doorgaan?

en: You are about to insert a file of %s in the message body. Are you sure you want to do that?
nl: Je staat op het moment om een bestand van %s in de berichttekst in te voegen. Wil je doorgaan?

en: You are about to print %d messages, one by one. Do you want to continue?
nl: Je staat op het moment om %d berichten af te drukken. Wil je doorgaan?

en: You are about to reply to %d messages. Opening the windows could take some time. Do you want to continue?
nl: Je staat op het moment om op %d berichten te reageren. Het openen van de vensters kan enige tijd duren. Wil je doorgaan?

en: You are already busy at this time.
nl: Je bent al bezet op dit moment.

en: You are already subscribed to this feed.
nl: Je bent al geabonneerd op deze feed.

en: You are busy at the time of your planned meeting
nl: Je bent bezet op het moment van de geplande afspraak

en: You are offline. Click the icon to go online
nl: Je bent offline. Klik op het pictogram om on-line te gaan

en: You are online. Click the icon to go offline
nl: Je bent on-line. Klik op het pictogram om offline te gaan

en: You asked for a return receipt in this message.
nl: Je hebt om een ontvangstbevestiging gevraagd voor dit bericht.

en: You can also modify each menu shortcut by pressing
    any key(s) when focusing the mouse pointer on the item.
nl: Je kunt ook altijd sneltoetsen van menu items veranderen door
    met de muis op dat item te gaan staan, en dan de gewenste toets in te drukken.

en: You can also specify an absolute path, for example: "/home/john/Documents/Mail"
nl: Je kunt ook een absoluut pad opgeven, bijvoorbeeld: "/home/kees/Documenten/Mail"

en: You can export to a local file or URL
nl: Je kunt naar een lokaal bestand of URL exporteren

en: You can specify the port number by appending it at the end: "mail.example.com:110"
nl: Je kunt het poortnummer specificeren door het aan het eind toe te voegen: "mail.voorbeeld.com:110"

en: You can specify the port number by appending it at the end: "mail.example.com:25"
nl: Je kunt het poortnummer specificeren door het aan het eind toe te voegen: "mail.voorbeeld.com:25"

en: You entered a reserved tag name, please choose another instead.
nl: Je voerde een gereserveerde tag naam in, kies een andere naam.

en: You got a return receipt for this message : it has been displayed by the recipient.
nl: Je kreeg een ontvangstbevestiging in dit bericht : het is gezien door de ontvanger.

en: You have a Todo item.
nl: Je hebt een Todo item.

en: You have a meeting or event soon.
    It starts at %s and ends %s later.
    Location: %s
    More information:
    
    %s
nl: Je hebt binnenkort een afspraak.
    Het begint om %s en eindigt %s later.
    Lokatie: %s
    Meer informatie:
    
    %s

en: You have been forwarded an appointment.
nl: Je hebt een afspraak doorgestuurd gekregen.

en: You have been invited to a meeting.
nl: Je bent uitgenodigd voor een afspraak.

en: You have created a meeting.
nl: Je hebt een afspraak aangemaakt.

en: You have no account matching any attendee.
    Do you want to reply anyway?
nl: Je hebt geen account dat overeenkomt met een genodigde.
    Wil je toch antwoorden?

en: You have one or more IMAP accounts defined. However this version of Claws Mail has been built without IMAP support; your IMAP account(s) are disabled.
    
    You probably need to install libetpan and recompile Claws Mail.
nl: Je hebt een of meer IMAP-accounts ingesteld. Deze versie van Claws Mail is echter gebouwd zonder IMAP-ondersteuning; je IMAP-account(s) werken dus niet.
    
    Je dient waarschijnlijk libetpan te installeren en Claws Mail opnieuw te compileren.

en: You have one or more News accounts defined. However this version of Claws Mail has been built without News support; your News account(s) are disabled.
    
    You probably need to install libetpan and recompile Claws Mail.
nl: Je hebt een of meer Nieuws-accounts ingesteld. Deze versie van Claws Mail is echter gebouwd zonder Nieuws-ondersteuning; je Nieuws-account(s) werken dus niet.
    
    Je dient waarschijnlijk libetpan te installeren en Claws Mail opnieuw te compileren.

en: You have received an answer to a meeting proposal.
    %s has %s the invitation whose details follow:
nl: Je hebt antwoord ontvangen op een afspraak voorstel.
    %s heeft %s de uitnodiging met de volgende details:

en: You have received an answer to an unknown meeting proposal.
nl: Je hebt antwoord ontvangen op een onbekend afspraak voorstel.

en: You have to save the account's information with "OK" before being able to generate a key pair.
nl: Je dient de informatie van het account op te slaan door op "OK" te drukken alvorens je een sleutelpaar kunt aanmaken.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program. If not, see <
nl: Je zou een kopie van de GNU General Public License ontvangen moeten hebben bij dit programma. Als dit niet het geval is, zie <

en: You're not the author of the article.
nl: Je bent niet de auteur van het artikel.

en: You're working offline. Override?
nl: Je bent momenteel niet online. Toch doorgaan?

en: Your new key pair has been generated. Its fingerprint is:
    %s
    
    Do you want to export it to a keyserver?
nl: Je nieuwe sleutelpaar is aangemaakt. De vingerafdruk is:
    %s
    
    Wil je de sleutel exporteren naar een sleutel-server?

en: Your organization:
nl: Je organisatie:

en: Your version of Claws Mail is newer than the version the '%s' plugin was built with.
nl: Je versie van Claws Mail is nieuwer dan de versie waarmee de plugin '%s' gemaakt is.

en: Your version of Claws Mail is newer than the version the plugin was built with.
nl: Je versie van Claws Mail is nieuwer dan de versie waarmee de plugin gemaakt is.

en: Your version of Claws Mail is too old for the '%s' plugin.
nl: Je versie van Claws Mail is te oud voor de '%s'-plugin.

en: Your version of Claws Mail is too old for the plugin.
nl: Je versie van Claws Mail is te oud voor de plugin.

en: Zoom In
nl: Zoom in

en: Zoom Out
nl: Zoom uit

en: Zoom fit
nl: Zoom passend

en: Zoom out
nl: Zoom uit

en: [Error decoding BASE64]
nl: [Fout bij decoderen BASE64]

en: [no subject] - Compose message%s
nl: [geen onderwerp] - Bericht opstellen%s

en: [no user id]
nl: [geen gebruikersnaam]

en: \n\nBegin forwarded message:\n\n?d{Date: %d\n}?f{From: %f\n}?t{To: %t\n}?c{Cc: %c\n}?n{Newsgroups: %n\n}?s{Subject: %s\n}\n\n%M
nl: \n\nBegin doorgestuurd bericht:\n\n?d{Datum: %d\n}?f{Van: %f\n}?t{Aan: %t\n}?c{Cc: %c\n}?n{Nieuwsgroepen: %n\n}?s{Onderwerp: %s\n}\n\n%M

en: _About
nl: _Over

en: _Accept
nl: _Accepteer

en: _Accept and save
nl: _Accepteer en sla op

en: _Actions...
nl: _Acties...

en: _Add mailbox
nl: _Postvak toevoegen

en: _Add...
nl: _Toevoegen...

en: _Address book
nl: _Adresboek

en: _All
nl: _Allen

en: _Append
nl: _Toevoegen

en: _Attach
nl: _Bijvoegen

en: _Attach file
nl: Bestand _bijvoegen

en: _Attachments
nl: _Bijvoegsels

en: _Attract by subject
nl: Ge_lijksoortige onderwerpen bij elkaar

en: _Authors
nl: _Auteurs

en: _Auto detect
nl: _Automatisch detecteren

en: _Automatic
nl: _Automatisch

en: _Automatically
nl: _Automatisch

en: _Book
nl: _Boek

en: _Browse
nl: _Bladeren

en: _Browse Entry
nl: _Bekijk item

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Cancel connection
nl: Verbinding afbreken

en: _Cancel exit
nl: _Annuleren

en: _Cancel this meeting...
nl: _Afzeggen afspraak...

en: _Check all or check selection
nl: _Controleer alles of selectie

en: _Check for new messages
nl: _Nieuwe berichten ophalen

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Collapse all
nl: Alles _opvouwen

en: _Configuration
nl: _Instellingen

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Copy...
nl: K_opiëren...

en: _Create filter rule
nl: _Filterregel aanmaken

en: _Create new folder...
nl: _Maak nieuwe map aan...

en: _Create new meeting...
nl: Aanmaken nieuwe afspraak...

en: _Delete
nl: Ver_wijderen

en: _Delete book
nl: _Verwijder boek

en: _Delete folder...
nl: Ver_wijder map...

en: _Delete thread
nl: _Verwijder draad

en: _Delete...
nl: Ver_wijderen...

en: _Discard
nl: _Gooi weg

en: _Discard email
nl: _Gooi e-mail weg

en: _Display as text
nl: Als _tekst weergeven

en: _Don't Send
nl: _Niet versturen

en: _Don't save
nl: _Niet opslaan

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _Edit accounts...
nl: Account_beheer...

en: _Edit book
nl: _Bewerk boek

en: _Edit this meeting...
nl: _Bewerken afspraak...

en: _Email
nl: _E-mail

en: _Email Addresses
nl: _E-mailadres

en: _Encrypt
nl: _Versleutelen

en: _Export calendar...
nl: _Exporteer agenda...

en: _Export selected to mbox file...
nl: E_xporteer selectie naar mbox-bestand...

en: _Export to mbox file...
nl: _Exporteer naar mbox-bestand

en: _Features
nl: _Kenmerken

en: _File
nl: _Bestand

en: _Filter all messages in folder
nl: Alle berichten _filteren

en: _Filtering...
nl: Bezig met _filteren...

en: _Find
nl: _Vinden

en: _Find in current message...
nl: _Zoek in huidige bericht

en: _Forget all session passwords
nl: _Vergeet alle wachtwoorden van de sessie

en: _Forward
nl: _Doorsturen

en: _Forward to next misspelled word
nl: Ga naar _volgend onjuist gespeld woord

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: _Get Mail
nl: _Ophalen

en: _Go to
nl: _Ga naar

en: _Go to today
nl: _Ga naar vandaag

en: _Hide
nl: _Verberg

en: _Hide read messages
nl: Gelezen berichten _verbergen

en: _Highest
nl: _Hoogste

en: _Highlight all misspelled words
nl: Toon alle _onjuist gespelde woorden

en: _Icons only
nl: Alleen _pictogrammen

en: _Import mbox file...
nl: _Importeer mbox-bestand

en: _Information
nl: _Informatie

en: _Insert
nl: _Invoegen

en: _Insert file
nl: Bestand _invoegen

en: _License
nl: _Licentie

en: _List view
nl: _Lijst beeld

en: _Lowest
nl: _Laagste

en: _Mail To
nl: _Verzenden Aan

en: _Mailing-list
nl: _Mailing-lijst

en: _Manual
nl: _Handboek

en: _Mark
nl: _Markeren

en: _Message
nl: Be_richt

en: _Message view
nl: _Berichtweergave

en: _Month view
nl: _Maand beeld

en: _New meeting...
nl: _Nieuwe afspraak...

en: _Next message
nl: V_olgende bericht

en: _None
nl: G_een

en: _Normal
nl: _Normaal

en: _Online User-contributed FAQ
nl: _On-line FAQ met bijdragen van gebruikers

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open image
nl: _Open afbeelding

en: _Open in web browser
nl: _Openen met webbrowser

en: _Options
nl: _Opties

en: _Other
nl: D_iversen

en: _Other folder...
nl: An_dere map...

en: _Overwrite
nl: _Overschrijven

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Preferences for current account...
nl: V_oorkeuren huidig account...

en: _Previous message
nl: _Vorige pagina

en: _Print
nl: _Afdrukken

en: _Print...
nl: Af_drukken...

en: _Priority
nl: _Prioriteit

en: _Properties...
nl: _Eigenschappen...

en: _Quick search
nl: _Snelzoeken

en: _Recursive
nl: _Recursief

en: _Redo
nl: Op_nieuw

en: _Refresh feed
nl: _Ververs feed

en: _Release Notes
nl: _Opmerkingen bij deze uitgave

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Rename folder...
nl: He_rnoem map...

en: _Rename...
nl: _Hernoem...

en: _Replace
nl: _Vervang

en: _Replace signature
nl: _Vervang ondertekening

en: _Reply
nl: _Beantwoorden

en: _Reply to this address
nl: _Antwoord aan dit adres

en: _Reply with quote
nl: Antwoord met _citaat

en: _Request Return Receipt
nl: _Ontvangstbevestiging

en: _Reset to default
nl: _Terugzetten naar standaard

en: _Save
nl: _Opslaan

en: _Save as...
nl: _Opslaan als...

en: _Save email as...
nl: _Opslaan e-mail als...

en: _Save image...
nl: _Afbeelding opslaan...

en: _Save part as...
nl: Opslaan _Deel als...

en: _Save to Drafts
nl: Opslaan als _klad

en: _Search folder...
nl: _Map doorzoeken...

en: _Select
nl: _Selecteer

en: _Select all
nl: _Alles selecteren

en: _Send
nl: _Verzenden

en: _Send Notification
nl: _Stuur Bevestiging

en: _Send queued messages
nl: Verzend berichten uit de _wachtrij

en: _Sender
nl: _Afzender

en: _Set picture
nl: _Stel afbeelding in

en: _Sort
nl: _Sorteer

en: _Special paste
nl: _Plakken speciaal

en: _Standard
nl: _Standaard

en: _Statistics
nl: _Statistieken

en: _Subscribe to newsgroup...
nl: _Abonneren op nieuwsgroep

en: _Subscribe to webCal...
nl: _Schrijf je in voor webCal...

en: _Subscribe...
nl: _Abonneren...

en: _Template
nl: _Sjabloon

en: _Templates...
nl: _Sjablonen...

en: _Text only
nl: Alleen _tekst

en: _Three columns
nl: 3 _Kolommen

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: _Tools
nl: _Gereedschap

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Unmark
nl: _Demarkeer

en: _Unset picture
nl: _Afbeelding verwijderen

en: _Unsubscribe
nl: _Afmelden

en: _Unsubscribe feed...
nl: Af_melden van feed...

en: _Unsubscribe newsgroup
nl: Af_melden van nieuwsgroep

en: _Unsubscribe...
nl: _Afmelden...

en: _Unwrapped
nl: Niet afgeb_roken

en: _Update summary
nl: Berichtenlijst v_erversen

en: _User Data
nl: _Gebruikersgegevens

en: _View
nl: Beel_d

en: _View certificate
nl: _Bekijk certificaat

en: _View certificates
nl: _Bekijk certificaten

en: _View log
nl: _Bekijk log

en: _Week view
nl: _Week beeld

en: _Wide message
nl: _Hele bericht

en: _Work Offline
nl: _Werk offline

en: _Wrap current paragraph
nl: Regels afbreken in _huidige paragraaf

en: _Wrapped
nl: Afge_broken

en: a MIME parser
nl: een MIME verwerker

en: a notifier
nl: een aankondiger

en: a privacy interface
nl: privacy-bescherming

en: a viewer
nl: een weergever

en: accepted
nl: geaccepteerd

en: account property: account name
nl: account-eigenschap: accountnaam

en: account property: default dictionary
nl: account-eigenschap: standaard woordenboek

en: account property: organization
nl: account-eigenschap: organisatie

en: account property: signature
nl: account-eigenschap: je handtekening

en: account property: signature path
nl: account-eigenschap: pad naar je handtekening

en: account property: your email address
nl: account-eigenschap: je e-mail adres

en: account property: your name
nl: account-eigenschap: je naam

en: address
nl: adres

en: address added by claws-mail
nl: adres toegevoegd door claws-mail

en: address book <span style="oblique">completion</span>: Cc
nl: adresboek <span style="oblique">aanvullen</span>: Cc

en: address book <span style="oblique">completion</span>: From
nl: adresboek <span style="oblique">aanvullen</span>: Van

en: address book <span style="oblique">completion</span>: To
nl: adresboek <span style="oblique">aanvullen</span>: Aan

en: after automatic check
nl: na automatisch ophalen

en: after manual check
nl: na handmatig ophalen

en: all
nl: elke

en: all addresses in all headers
nl: alle adressen in alle headers

en: all filtering expressions are allowed
nl: alle filter-uitdrukkingen zijn toegestaan

en: all messages
nl: alle berichten

en: an utility
nl: een utility

en: any address in any header
nl: elk adres in elke header

en: apply filtering actions between {} to selected messages
nl: voer de filteracties tussen de {} uit op de geselecteerde berichten

en: at least one
nl: minstens een

en: attach
nl: voeg bij

en: attach file:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as the path of the file to attach
nl: voeg bestand bij:
    <span style="oblique">sub_expr</span> wordt geevalueerd als het pad naar het bestand om bij te voegen

en: available
nl: beschikbaar

en: bad SMTP response
nl: verkeerd SMTP-antwoord

en: blinking
nl: knipperend

en: body line
nl: Inhoud regel

en: body part
nl: berichtinhoud

en: can't copy message %s to %s
nl: kan bericht niet van %s naar %s kopiëren

en: can't create mailbox
nl: kan postvak niet aanmaken

en: can't create mailbox: LIST failed
nl: LIST mislukt; kan postvak niet aanmaken

en: can't delete mailbox
nl: kan postvak niet verwijderen

en: can't expunge
nl: kan niet wissen

en: can't rename mailbox: %s to %s
nl: kan postvak niet hernoemen: %s naar %s

en: can't select folder: %s
nl: kan map niet selecteren: %s

en: can't set deleted flags
nl: kan "verwijderd" vlaggen niet instellen

en: can't set deleted flags: %d
nl: kan "verwijderd" vlaggen: %d niet instellen

en: case sensitive search
nl: hoofdlettergevoelig zoeken

en: characters
nl: tekens

en: checking if message matches [ %s ]
nl: Controleren of bericht overeenkomt met [ %s ]

en: command not supported
nl: opdracht wordt niet ondersteund

en: command to send mails
nl: opdracht voor versturen berichten

[ctx: compface]
en: adds support for the X-Face header
nl: ondersteuning voor de X-Face header

en: completion from address book only works with the first
    address of the header, it outputs the full name
    of the contact if that address matches exactly
    one contact in the address book
nl: aanvullen vanuit het adresboek werkt alleen met het eerste
    adres van de header, het geeft de volledige naame weer van
    het contact wanneer dat adres precies overeenkomt met
    een enkel contact in het adresboek

en: contains
nl: bevat

en: content is
nl: inhoud is

en: couldn't get xhdr
nl: Kan xhdr niet ophalen

en: couldn't get xover
nl: Kan xover niet ophalen

en: couldn't select group: %s
nl: kan groep '%s' niet selecteren

en: couldn't set group: %s
nl: kan groep niet instellen: %s

en: couldn't start TLS session
nl: kan de TLS-sessie niet tot stand brengen

en: current dictionary
nl: huidige woordenboek

en: cursor position
nl: positie van cursor

en: customized date format (see 'man strftime')
nl: stel datumweergave in (zie 'man strftime')

en: date of birth
nl: geboortedatum

en: days
nl: dagen

en: declined
nl: afgewezen

en: deleted messages
nl: verwijderde berichten

en: did not answer
nl: niet beantwoord

en: doesn't contain
nl: bevat niet

en: either AM or PM
nl: AM / PM

en: email address of sender
nl: e-mail adres van afzender

en: error occurred on POP3 session
nl: er is een fout opgetreden in de POP3-sessie

en: error occurred on SMTP session
nl: er is een fout opgetreden tijdens de SMTP-sessie

en: error occurred on authentication
nl: er is een fout opgetreden tijdens de authenticatie

en: escape character for quotes
nl: escape-teken voor aanhalingstekens

en: exactly
nl: exacte grootte

en: failed to write Fetchinfo configuration to file
nl: Kon Fetchinfo instellingen niet naar bestand schrijven.

en: fast
nl: snel

en: filename (should not be modified)
nl: bestandsnaam (dient niet veranderd te worden)

en: filtering
nl: filteren

en: filtering at incorporation
nl: filteren bij ontvangst

en: filtering log disabled
nl: filter log staat uit.

en: filtering log enabled
nl: filter log staat aan

en: first email in the list
nl: eerste e-mail in de lijst

en: first marked email
nl: eerste gemarkeerde e-mail

en: first name of sender
nl: voornaam van afzender

en: first new email
nl: eerste nieuwe e-mail

en: first unread email
nl: eerste ongelezen e-mail

en: folders
nl: mappen

en: for a literal %
nl: letterlijke %

en: for a user provided argument
nl: voor een door de gebruiker opgegeven argument

en: for a user provided hidden argument (e.g. password)
nl: voor een door de gebruiker opgegeven verborgen argument (bijv. wachtwoord)

en: for the file of the selected decoded message MIME part
nl: voor het bestand van het geselecteerde berichtonderdeel

en: for the file of the selected message in RFC822/2822 format
nl: voor het bestand met daarin het geselecteerde bericht in RFC822/2822 format

en: for the list of the files of the selected messages in RFC822/2822 format
nl: voor de lijst van bestanden van de geselecteerde berichten in RFC822/2822 format

en: for the text selection
nl: voor de tekst selectie

en: forwarded messages
nl: doorgestuurde berichten

en: found
nl: gevonden

en: full name of sender
nl: volledige naam van afzender

en: g_thread is not supported by glib.
nl: g_thread niet ondersteund door glib.

en: getting xover %d - %d in %s...
nl: xover %d - %d uit %s wordt opgehaald...

en: greater than
nl: groter dan

en: group
nl: groep

en: header line
nl: header regel

en: headers part
nl: header-deel

en: higher than
nl: hoger dan

en: hours
nl: uur

[ctx: iconv]
en: allows converting to and from different character sets
nl: ondersteuning voor het converteren van en naar verschillende tekensets

en: ignored
nl: genegeerd

en: in the past
nl: in het verleden

en: incomplete messages (not entirely downloaded)
nl: niet complete berichten (niet geheel opgehaald)

en: individual
nl: individueel

en: initials of sender
nl: initialen van afzender

en: insert <span style="oblique">expr</span> if x is not set, where x is one of
    the [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbols (or their long equivalent)
nl: invoegen van <span style="oblique">expr</span> als x is niet aangezet, waar
    x is een van of de [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    speciale tekens (of hun lange equivalent)

en: insert <span style="oblique">expr</span> if x is set, where x is one of
    the [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    symbols (or their long equivalent)
nl: invoegen van <span style="oblique">expr</span> als x is aangezet, waar
    x is een van de [dfNFLIstcnriT, ad, af, ao, as, asp, aT, ABc, ABf, ABt]
    speciale tekens (of hun lange equivalent)

en: insert file:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as the path of the file to insert
nl: voeg bestand in:
    <span style="oblique">sub_expr</span> wordt geevalueerd tot de in te voegen bestandsnaam

en: insert program output:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is evaluated as a command-line to get
    the output from
nl: voeg programma output in:
    <span style="oblique">sub_expr</span> wordt geevalueerd tot een opdrachtregel waarvan de output wordt gebruikt

en: insert user input:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is a variable to be replaced by
    user-entered text
nl: voeg invoer gebruiker in:
    <span style="oblique">sub_expr</span> is een variabele die vervangen wordt
    door ingevoerde tekst

en: invalid UIDL response: %s
nl: ongeldig UIDL antwoord: %s

en: invalid article range: %d - %d
nl: ongeldig artikelbereik: %d - %d

en: invalid xover line
nl: ongeldige xover regel

en: last email in the list
nl: laatste e-mail in de lijst

en: last name of sender
nl: achternaam van afzender

en: last opened email
nl: laatst geopende e-mail

en: less than
nl: minder dan

en: letters
nl: tekens

[ctx: libSM]
en: adds support for session handling
nl: ondersteuning voor sessies-beheer

[ctx: libetpan]
en: adds support for IMAP and NNTP servers
nl: ondersteuning voor IMAP en NNTP-servers

en: lines
nl: regels

en: literal %
nl: Letterlijke %

en: literal backslash
nl: letterlijke backslash

en: literal closing curly brace
nl: letterlijke accolade-sluiten

en: literal exclamation mark
nl: letterlijk uitroepteken

en: literal opening curly brace
nl: letterlijke accolade-openen

en: literal pipe
nl: letterlijk pipe-teken

en: literal question mark
nl: letterlijk vraagteken

en: local mailbox filename is not entered.
nl: Je hebt geen bestandsnaam voor het lokale postvak opgegeven.

en: locked messages
nl: berichten die opslot zitten

en: logical AND operator
nl: logische EN operator

en: logical NOT operator
nl: logische NIET-operator

en: logical OR operator
nl: logische OF-operator

en: lower than
nl: lager dan

en: mail command is not entered.
nl: Je hebt geen mail opdrachtregel opgegeven.

en: mailbox is locked
nl: postvak zit op slot

en: manually filtering
nl: handmatig filteren

en: marked messages
nl: gemarkeerde berichten

en: match using regular expressions instead of substring search
nl: Overeenkomsten zoeken met reguliere expressies in plaats van substring zoeken

en: mbox (etPan!)...
nl: mbox (etPan!)

en: message body
nl: inhoud van bericht

en: message body without signature
nl: inhoud van bericht zonder handtekening

en: message does not match
nl: bericht komt niet overeen

en: message is either to: or cc: to S
nl: berichten die S ontving (zowel to: als cc:)

en: message matches
nl: bericht komt overeen

en: message tags
nl: bericht tags

en: messages carbon-copied to S
nl: berichten waarvan S een kopie (cc) onving

en: messages originating from user S
nl: berichten die komen van gebruiker S

en: messages returning 0 when passed to command - %F is message file
nl: berichten die 0 teruggeven als ze aan opdracht worden doorgegeven - %F is bestand met het bericht

en: messages which are in newsgroup S
nl: berichten in newsgroup S

en: messages which are marked with color #
nl: berichten die zijn gemarkeerd met kleur #

en: messages which contain S in In-Reply-To header
nl: berichten waarin S in de header In-Reply-To voorkomt

en: messages which contain S in Message-ID header
nl: berichten waarin S in de header 'Bericht-ID' voorkomt

en: messages which contain S in References header
nl: berichten waarin S in de header 'References' voorkomt

en: messages which contain S in X-Label header
nl: berichten waarin S in de header 'X-label' voorkomt

en: messages which contain S in subject
nl: berichten waarin S voorkomt in het onderwerp

en: messages which contain S in the Sender field
nl: berichten waarin S voorkomt in het veld 'Afzender'

en: messages which contain S in the message body
nl: berichten waarvan de berichttekst S bevat

en: messages which contain S in the whole message
nl: berichten waarin S voorkomt (in berichttekst of headers)

en: messages which contain header S
nl: berichten die header S bevatten

en: messages which have attachments
nl: berichten die bijvoegsels hebben

en: messages which have been replied to
nl: berichten die zijn beantwoord

en: messages which have been sent to S
nl: berichten die zijn gestuurd aan S

en: messages which have tag(s)
nl: berichten die getagged zijn

en: messages which tags contain S
nl: berichten die tags met S bevatten

en: messages whose age is greater than # days
nl: berichten die ouder zijn dan # dagen

en: messages whose age is greater than # hours
nl: berichten die ouder zijn dan # uur

en: messages whose age is less than # days
nl: berichten die jonger zijn dan # dagen

en: messages whose age is less than # hours
nl: berichten die jonger zijn dan # uur

en: messages whose score is equal to # points
nl: berichten waarvan de score gelijk is aan # punten

en: messages whose score is greater than # points
nl: berichten waarvan de score hoger is dan # punten

en: messages whose score is lower than # points
nl: berichten waarvan de score lager is dan # punten

en: messages whose size is equal to # bytes
nl: berichten met grootte gelijk is aan # bytes

en: messages whose size is greater than # bytes
nl: berichten die groter zijn dan # bytes

en: messages whose size is smaller than # bytes
nl: berichten die kleiner zijn dan # bytes

en: minute(s)
nl: minute(n)

en: minutes
nl: minuten

en: minutes before an event
nl: minuten voor een afspraak

en: mobile phone
nl: mobiel nummer

en: moderated
nl: gemodereerd

en: more than
nl: meer dan

en: mouse button)
nl: muisknop)

en: new line
nl: nieuwe regel

en: new messages
nl: nieuwe berichten

en: new subscription
nl: Nieuw abonnement

en: no
nl: nee

en: no subject
nl: geen onderwerp

en: non-0 (Failed)
nl: non-0 (Mislukt)

en: none
nl: niets

en: not available
nl: niet beschikbaar

en: not found
nl: niet gevonden

en: not ignored
nl: niet genegeerd

en: not set
nl: niet gezet

en: not watched
nl: niet gevolgd

en: of %d
nl: van %d

en: of above rules
nl: van bovenstaande regels

en: off
nl: uit

en: office address
nl: kantoor adres

en: office phone
nl: kantoor telefoonnummer

en: old messages
nl: oude berichten

en: on
nl: aan

en: only when opened in a new window, or replied to
nl: Alleen als ze geopend worden in een nieuw venster, of beantwoord zijn

en: organization
nl: organisatie

en: phone
nl: telefoonnummer

en: points
nl: punten

en: post-processing folders
nl: na-verwerken mappen

en: pre-processing folders
nl: voor-verwerken van mappen

en: processing folders
nl: verwerken mappen

en: quote character
nl: aanhalingsteken

en: quoted message body
nl: inhoud van bericht als citaat

en: quoted message body without signature
nl: inhoud van bericht als citaat, zonder handtekening

en: read messages
nl: gelezen berichten

en: readonly
nl: alleen-lezen

en: resource
nl: bron

en: room
nl: kamer

en: seconds
nl: seconden

en: select recursively
nl: selecteer recursief

en: set
nl: gezet

en: size unknown
nl: grootte onbekend

en: slow
nl: langzaam

en: smaller than
nl: kleiner dan

en: subscribe
nl: abonneren

en: tentatively accepted
nl: voorlopig geaccepteerd

en: text that can contain any of the symbols (no
    commands) above
nl: tekst die bovenstaande speciale tekens (geen opdrachten)
    kan bevatten

en: text that can contain any of the symbols or
    commands above
nl: tekst die bovenstaande speciale tekens of 
    opdrachten kan bevatten

en: the abbreviated month name
nl: Afkorting naam van de dag

en: the abbreviated weekday name
nl: afkorting naam van de dag

en: the address(es) in header '%s'
nl: de adres(sen) in header '%s'

en: the century number (year/100)
nl: Eeuw (jaar/100)

en: the day of the month as a decimal number
nl: Dag van de maand

en: the day of the week as a decimal number
nl: Dagnummer van de week (0-6, 0=zondag)

en: the day of the year as a decimal number
nl: Dagnummer van het jaar (1-366)

en: the full month name
nl: Volledige naam van maand

en: the full weekday name
nl: Volledige naam van dag

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
nl: Uur (12-uurs klok)

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
nl: Uur (24-uurs klok)

en: the last two digits of a year
nl: Laatste twee decimalen van een jaar

en: the minute as a decimal number
nl: Minuut

en: the month as a decimal number
nl: Maandnummer (1-12)

en: the preferred date and time for the current locale
nl: Voorkeursdatum en -tijd voor huidige locale

en: the preferred date for the current locale
nl: Voorkeursdatum voor huidige locale

en: the second as a decimal number
nl: Seconde

en: the time zone or name or abbreviation
nl: Tijdzone of naam of afkorting

en: the year as a decimal number
nl: Laatste decimaal van een jaar

en: things
nl: dingen

en: this week
nl: deze week

en: to insert command's standard output without replacing old text
nl: de standaard output van de opdracht in te voegen, zonder de oude tekst te vervangen.

en: to replace message body or selection with command's standard output
nl: om de berichttekst of selectie te vervangen met de standaard output van de opdracht.

en: to run command asynchronously
nl: om de opdracht asynchroon uit te voeren

en: to send message body or selection to command's standard input
nl: om de berichttekst of selectie naar de standaard input van de opdracht te sturen.

en: to send user provided hidden text to command's standard input
nl: om door de gebruiker opgegeven, maar verborgen, tekst naar de standaard input van de opdracht te sturen.

en: to send user provided text to command's standard input
nl: om door de gebruiker opgegeven tekst naar de standaard input van de opdracht te sturen.

en: today
nl: vandaag

en: tomorrow
nl: morgen

en: top level folder
nl: map op hoogste niveaux

en: true if execute "S" succeeds
nl: waar als de uitvoer van "S" succesvol is

en: unknown
nl: onbekend

en: unlimited if 0 is specified
nl: ongelimiteerd als 0 is opgegeven

en: unread messages
nl: ongelezen berichten

en: unsubscribe
nl: afmelden

en: values - On:
nl: waardes - Aan:

en: watched
nl: gevolgd

en: website
nl: webpagina

en: weeks
nl: weken

en: when forwarding
nl: bij doorsturen

en: when re-editing
nl: bij bewerken

en: when replying
nl: bij beantwoorden

en: when selected, after
nl: Bij selecteren, na

en: when working online,
       or
nl: als je offline werkt,
       of

en: whole message
nl: hele bericht

en: with the following command:
nl: met de volgende opdracht:

en: would be available %s
nl: is beschikbaar %s

en: would be available %s or %s
nl: is beschikbaar %s of %s

en: write on fd%d: %s
nl: schrijf op fd%d: %s

en: yes
nl: ja
