PowerTOP - en to hu_HU translation catalogue (102 entries)

en: Cannot save to file
hu_HU: Nem lehet elmenteni a fájlba

en: Cannot load from file
hu_HU: Nem lehet betölteni a fájlból

en: Loaded %i prior measurements
hu_HU: %i korábbi mérés betöltve

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: Idle stats
hu_HU: Üresjárat-statisztika

en: Frequency stats
hu_HU: Frekvenciastatisztika

en: Device stats
hu_HU: Eszközstatisztika

en: Exit
hu_HU: Kilépés

en: cpu package %i
hu_HU: CPU tok %i

en: cpu package
hu_HU: CPU tok

en: cpu_idle event returned no state?
hu_HU: a CPU üresjáratesemény nem adott vissza állapotot?

en: C0 polling
hu_HU: C0 ciklikus lekérdezés

en: C0 active
hu_HU: C0 aktív

en: Actual
hu_HU: Aktuális

en: PS/2 Touchpad / Keyboard / Mouse
hu_HU: PS/2 tapipad / billentyűzet / egér

en: SATA controller
hu_HU: SATA vezérlő

en: Intel built in USB hub
hu_HU: Beépített Intel USB hub

en: Estimated power: %5.1f    Measured power: %5.1f    Sum: %5.1f
hu_HU: Becsült teljesítmény: %5.1f    Mért teljesítmény: %5.1f    Összeg: %5.1f

en: The battery reports a discharge rate of %sW
hu_HU: Az akkumulátor %sW kisülési sebességet jelent

en: The estimated remaining time is %i hours, %i minutes
hu_HU: Becsült hátralévő idő %i óra %i perc

en: Summary
hu_HU: Összefoglalás

en: wakeups/second
hu_HU: felébredés/másodperc

en: GPU ops/seconds
hu_HU: GPU művelet/másodperc

en: VFS ops/sec and
hu_HU: VFS művelet/másodperc

en: CPU use
hu_HU: CPU használtság

en: Power est.
hu_HU: Becsült telj.

en: Usage
hu_HU: Használat

en: Events/s
hu_HU: Esemény/s

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Wakeups/s
hu_HU: Felébredés/s

en: GPU ops/s
hu_HU: GPU művelet/s

en: Disk IO/s
hu_HU: Lemez BK/s

en: GFX Wakeups/s
hu_HU: GFX felébredés/s

en: Overview of Software Power Consumers
hu_HU: Szofver teljesítményfogyasztók áttekintése

en: PowerTOP %s needs the kernel to support the 'perf' subsystem
hu_HU: A PowerTOP %s verziójának szüksége van arra, hogy a rendszermag támogassa a „perf” alrendszert

en: as well as support for trace points in the kernel:
hu_HU: valamint a nyomkövetési pontokra is a rendszermagban:

en: System baseline power is estimated at %sW
hu_HU: %sW a rendszer becsült alapteljesítménye

en: Power est.    Usage     Device name
hu_HU: Becsült telj.   Használat   Eszköz név

en:               Usage     Device name
hu_HU:                 Használat   Eszköz név

en: Audio codec %s: %s (%s)
hu_HU: Hangkodek %s: %s (%s)

en: Audio codec %s: %s
hu_HU: Hangkodek %s: %s

en: PCI Device: %s
hu_HU: PCI eszköz: %s

en: USB device: %s
hu_HU: USB eszköz: %s

en: USB device: %s (%s)
hu_HU: USB eszköz: %s (%s)

en: SATA link: %s
hu_HU: SATA kapcsolat: %s

en: SATA disk: %s
hu_HU: SATA lemez: %s

en: Radio device: %s
hu_HU: Rádiós eszköz: %s

en: Network interface: %s (%s)
hu_HU: Hálózati csatoló: %s (%s)

en: Good
hu_HU: Jó

en: Bad
hu_HU: Rossz

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Bluetooth device interface status
hu_HU: Bluetooth eszközcsatoló állapota

en: Enable Audio codec power management
hu_HU: A hang kodek energiagazdálkodásának engedélyezése

en: NMI watchdog should be turned off
hu_HU: NMI felügyeletnek (watchdog) kikapcsolva kellene lennie

en: Power Aware CPU scheduler
hu_HU: Teljesítményt figyelembevevő CPU ütemező

en: VM writeback timeout
hu_HU: VM visszaírás időtúllépése

en: Tunables
hu_HU: Hangolások

en:  <ESC> Exit | <Enter> Toggle tunable | <r> Window refresh
hu_HU:  <ESC> Kilépés | <Enter> Hangolás átkapcsolása | <r> Ablak frissítése

en: Wake-on-lan status for device %s
hu_HU: Felébredés hálózati eseményre (wake-on-lan) állapot a(z) %s eszközön

en: Wireless Power Saving for interface %s
hu_HU: Vezeték nélküli teljesítménymegtakarítás a(z) %s illesztőegységen

en: Runtime PM for %s device %s
hu_HU: Futásidejű energiagazdálkodás a(z) %s buszon és %s eszközön

en: %s device %s has no runtime power management
hu_HU: A(z) %s busz %s eszközének nincs futásidejű energiagazdálkodása

en: PCI Device %s has no runtime power management
hu_HU: A(z) %s PCI eszköznek nincs futásidejű energiagazdálkodása

en: Runtime PM for PCI Device %s
hu_HU: Futásidejű energiagazdálkodás a(z) %s PCI eszközön

en: Autosuspend for unknown USB device %s (%s:%s)
hu_HU: Automatikus felfüggesztés a(z) %s (%s:%s) ismeretlen USB eszközön

en: Autosuspend for USB device %s [%s]
hu_HU: Automatikus felfüggesztés a(z) %s [%s] USB eszközön

en: Cannot create temp file
hu_HU: Nem tudok létrehozni ideiglenes fájlt

en: Calibrating: CPU usage on %i threads
hu_HU: Kalibrálás: CPU használtság %i szálon

en: Calibrating: CPU wakeup power consumption
hu_HU: Kalibrálás: CPU felébredési teljesítményfelvétel

en: Calibrating USB devices
hu_HU: USB eszközök kalibrálása

en: .... device %s
hu_HU: .... %s eszköz

en: Calibrating radio devices
hu_HU: Rádiós eszközök kalibrálása

en: Calibrating backlight
hu_HU: Háttérvilágítás kalibrálása

en: Calibrating idle
hu_HU: Üresjárat kalibrálása

en: Calibrating: disk usage
hu_HU: Kalibrálás: lemezhasználat

en: Starting PowerTOP power estimate calibration
hu_HU: PowerTop teljesítménybecslés kalibrálás indítása

en: Finishing PowerTOP power estimate calibration
hu_HU: PowerTop teljesítménybecslés-kalibrálás befejezése

en: Parameters after calibration:
hu_HU: Paraméterek a kalibrálás után:

en: Set refresh time out
hu_HU: Frissítés időkorlát leteltének beállítása

en: Usage: powertop [OPTIONS]
hu_HU: Használat: powertop [OPCIÓK]

en: runs powertop in calibration mode
hu_HU: a powertop futtatása kalibrációs módban

en: generate a csv report
hu_HU: CSV jelentés készítése

en: run in "debug" mode
hu_HU: futtatás hibakeresési módban

en: [=devnode]
hu_HU: [=eszköznév]

en: uses an Extech Power Analyzer for measurements
hu_HU: Extech Power Analyzer eszköz használata a mérésekhez

en: generate a html report
hu_HU: HTML jelentés készítése

en: [=iterations] number of times to run each test
hu_HU: [=iterációk] ennyiszer fusson le minden egyes teszt

en: suppress stderr output
hu_HU: szabványos hibakimenet elnyomása

en: [=seconds]
hu_HU: [=másodperc]

en: generate a report for 'x' seconds
hu_HU: ennyi másodpercig készüljön a jelentés

en: [=workload]
hu_HU: [=terhelés]

en: file to execute for workload
hu_HU: végrehajtandó fájl a terheléshez

en: print version information
hu_HU: verzió-információ kiíratása

en: print this help menu
hu_HU: e súgó kiíratása

en: PowerTOP is out of memory. PowerTOP is Aborting
hu_HU: Nincs elég memória a PowerTOP-nak. A PowerTOP futása megszakad

en: Preparing to take measurements
hu_HU: Előkészülés a mérések elvégzéséhez

en: Taking %d measurement(s) for a duration of %d second(s) each.
hu_HU: %d darab, egyenként %d másodperces mérés készítése.

en: Measuring workload %s.
hu_HU: Terhelés mérése %s.

en: exiting...
hu_HU: kilépés...

en: Failed to mount debugfs!
hu_HU: Nem tudtam csatolni a debugfs-t!

en: Leaving PowerTOP
hu_HU: A PowerTOP elhagyása
